Lubelskie Panny Młode cz. III - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 19:09   #2701
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Cannabis84 ja też się z tym spotkałam, ale nie w kościele tylko pod kościołem jak czekaliśmy na nauki, podchodził pan do każdej pary i wreczał wizytówki, reklama wideofilmowania, szczerze wyrzuciłam ją przy pierwszym napotkanym koszu, masz racjie przesada, no ale i takie sposoby mają.
To był standard ma naukach, a i na skupieniu w zeszłą niedzielę na Krochmalnej było kilka osób rozdających ulotki - z tymże w tym okresie to przeważnie większość par ma już wszystko pozałatwiane
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:09   #2702
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny czy ktoras z Was to widziala?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8458049 Post nr 110, zdaje sie. No po prostu rece mi opadly... Dowiedzialam sie ze wiekszosc z nas bedzie mialo "wesele na podworku przed chałupą"...
Ze tez jeszcze ktos moze tak myslec...?
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:20   #2703
czarnula76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 38
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ktos76 Pokaż wiadomość
Musiałem napisać bo nie wytrzymałem. Dobre zespoły grają około 70 - do 80 imprez rocznie często całonocnych a na drugi i czasem trzeci dzień znowu całą noc niech ktoras z tutejszych panienek sprobuje wytrzymyac dwie noce po 15 godzin lub więcej i drzec przy tym gardło do zapijaczonych i czasami wrednych gości weselnych. Tak tak to w ciągu roku nieprzespane dwa miesiące. Panowie to wytrzymują ale kobiety i wokalistki dopiero we wtorek lub w srodę po takim sobotnim weselu dochodzą do siebie. Na te nerwy i taki wysilek fizyczny i tą orke na weselu to na trzy czy cztery osoby do podzialu 2800 to grosze. Takze proszę pamietac ze zespoły muzyczne grają nie tylko na waszym weselu ale 8 miesięcy w roku wszystkie soboty i czasem niedziele gdzie jest to rowniez czas wypoczynku i dzien wolny od pracy. I dlatego tyle to kosztuje.
Cóż, teraz to ja nie wytrzymałam. Nie wiem o kim mówisz "któraś z tutejszych panienek", ale może jednak posługuj sie grzeczniejszym słownictwem. Po drugie - to nie przesadzaj po 600-700 zł a często więcej na osobę za granie nawet 12 godzin to jest duża przesada. Co do tego,że śpiewają do zapijaczonych czy wrednych gości - to Szanowna Pani - to ich praca. Na tym ich praca polega, tak jak sklepowe użerają się z wrednymi klientami czy inny pracownik z klientem. Prosze o lekką dozę racjonalności w tym co piszesz, bo ja wiem,że to praca w nocy, ale to ich wybór. Jeśli to jest dla nich praca - to odpoczywają sobie w ciągu tyodnia kiedy ionni pracują. A jeśli dodatkowa, to jeśli byłoby tak strasznie to pewnie by zrezygnowali. Faktycznie dla zespołu to orka i wysiłek na weselu- ogromny - to rozliczmy to:zespół bierze kasę za to, że gra na moim weselu prawda??? Pracuje! Ale to nie koniec, ja muszę zapłacić za ten zespół jak za goscia (jeśłi to w restauracji) = pytam - z jakiej racji>??? Czy jak ktoś z nas idzie do pracy to ma wyżywienie wliczone?? albo wódkę?? w pracy?? Ja rozumiem, że oni pracują. Ale nie oszukumy się - nie grają cały czas, mają przerwy, z tego co czytałam na grupach, często długie ( i to te rzekomo "dobre" zespoły). Wiec naprawdę bez przesady z tym użalaniem się, bo wyjdzie na to, że właściwie to granie im sie nie opłaca i robią to charytatywnie.
Ja nie mam pretensji do zespołu, bo bierze tyle ile klient jestw stanie zapłacić. Ja mam pretenscje do nas wszystkich, że tak bardzo w tym aby wszystko był "naj" podnosimy ceny i jesteśmy skłonne zapłacić za wszystką prawie każdą cenę. I efekt tego jest taki, że za jedną noc grania zespół bierze ponad 2, a często i 3 tysiące. Wg mnie absurd, ale to tylko moja opinia. Biorą tyle ile ludzie są skłonni brać
Nie mam zamiaru polemizować już z nikim na ten temat, bo wyraziłam swoją opinię (która się ukształtowała po przeczytaniu wielu informacji na tym wątku i własnym poszukiwaniu zespołu na wesele) ale proszę, aby nie posługować sie tekstami typu "któraś z tutejszych panienek".
czarnula76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:38   #2704
ktos76
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Panienko jestem Panem nie Panią to po pierwsze , po drugie tak mam zespół ale gram za 5000 pln jeden dzien i tą ceną wyeliminowalem sobie takie głupie c...py jak na tym forum. Mam nadzieje ze wszystkie dostaniecie cioty w czasie wesela bo nie szanujecie cudzej pracy. koniec
ktos76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 21:43   #2705
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ktos76 Pokaż wiadomość
Panienko jestem Panem nie Panią to po pierwsze , po drugie tak mam zespół ale gram za 5000 pln jeden dzien i tą ceną wyeliminowalem sobie takie głupie c...py jak na tym forum. Mam nadzieje ze wszystkie dostaniecie cioty w czasie wesela bo nie szanujecie cudzej pracy. koniec




Panu chyba juz podziekujemy... Mysle ze mod sie tym skutecznie zajmie.
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 22:02   #2706
katey
Rozeznanie
 
Avatar katey
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 843
GG do katey
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość


Panu chyba juz podziekujemy... Mysle ze mod sie tym skutecznie zajmie.
juz to zglosilam.......
koles przegial zdecydowanie!!

ja tylko odniose sie do jego 1szego postu:
tak rzeczywiscie niektorzy to "dra gardlo" a nie spiewaja i na plytach pozniej to widac i slychac! a nikt Ci koles nie kazal spiewac czy grac w zespole bo to jest praca dodatkowa! a z takim podejsciem to i "glupiej c...y" nie zachecisz bo jestes cham i prostak!
uwierz mi ze jakbys ktos sie dowiedzial ze tak podchodzisz do swoich badz co badz pracodawcow (bo w koncu oni placa Ci za to) to klientow bys nie mial nawet za 500zl/noc
__________________
...obmyśliłam dla nas dobry plan, razem zestarzejmy się, wciąż tak mało jest dobranych par. Nie ma sensu szukać już, z nikim wcześniej nam nie było tak. Szansę mógł nam dać sam Bóg...

16.08.2008

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20080816020113.png

katey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-03, 22:07   #2707
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katey Pokaż wiadomość
tak rzeczywiscie niektorzy to "dra gardlo" a nie spiewaja i na plytach pozniej to widac i slychac! a nikt Ci koles nie kazal spiewac czy grac w zespole bo to jest praca dodatkowa! a z takim podejsciem to i "glupiej c...y" nie zachecisz bo jestes cham i prostak!
uwierz mi ze jakbys ktos sie dowiedzial ze tak podchodzisz do swoich badz co badz pracodawcow (bo w koncu oni placa Ci za to) to klientow bys nie mial nawet za 500zl/noc
Bardzo dobrze powiedziane/napisane
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 02:30   #2708
Ana844
Raczkowanie
 
Avatar Ana844
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 153
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ktos76 Pokaż wiadomość
Panienko jestem Panem nie Panią to po pierwsze , po drugie tak mam zespół ale gram za 5000 pln jeden dzien i tą ceną wyeliminowalem sobie takie głupie c...py jak na tym forum. Mam nadzieje ze wszystkie dostaniecie cioty w czasie wesela bo nie szanujecie cudzej pracy. koniec
Szkoda słów na takiego pa...nta. Powiedz jaki to zespół ten twój żeby przyszłe panny młode mogły od razu cię wyeliminować i żebyś poleciał z torbami...
PS: niby Pan a sobie płeć kobieta wpisał/a więc chyba sam/a nie wie kim jest ehhh
__________________

Ana844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 06:44   #2709
*kaalinaa*
Zadomowienie
 
Avatar *kaalinaa*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 076
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez aniago25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny brałam 2 lata temu tabletki, wiem że tym mogłabym zapobiedz wystąpienia okresu w dniu ślubu, zapytam swojego lekarza czy to mi nie zaburzy cyklu, bo ja mam jak w zegarku co do dnia.
Faktycznie pewnie tabletki pewniejsze tylko chyba je się bierze w pierwszy dzień okresu to jak zostało Ci 28 to chyba może być za późno (ale ja nie jestem pewna) ale najlepiej pójdź do swojego gina

Ja też mam dostać @ na sam ślub miałam mieć właśnie 18 pierwszy dzień. Ale ostatnio przesunął mi się o 2 dni, więc jak tak dalej pójdzie to może przesunie się jeszcze. Nie piłam żadnych specyfików tylko się troszkę denerwowałam. Ale może spróbuję trochę tej cytrynki

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was to widziala?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8458049 Post nr 110, zdaje sie. No po prostu rece mi opadly... Dowiedzialam sie ze wiekszosc z nas bedzie mialo "wesele na podworku przed chałupą"...
Ze tez jeszcze ktos moze tak myslec...?
Tą wypowiedź jak i pana z zespołu pozostawię bez komentarza.... bo szkoda słów na takiego prostaka...
__________________
Kalina 9 lipca 2009 r
Hania 5 marca 2011 r


*kaalinaa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:21   #2710
wredny_krasnal
Raczkowanie
 
Avatar wredny_krasnal
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 261
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez chanel77 Pokaż wiadomość
w takiej sytuacji polecam tabletki antykoncepcyjne - zdecydowanie najpewniejsze i efekt gwarantowany!
z cytryną to moim zdaniem trochę ryzykowne

tabletki trzeba brać kilka miesięcy żeby się organizm przyzwyczaił, na początku mogą pojawić się plamienia itd a nie tak hop siup i na starcie 2 opakowania bez przerwy
__________________
srutu-tutu
wredny_krasnal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 07:50   #2711
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Dziewczyny tu taka dyskusjia była w nocy a ja spałam pana/panią z zespołu nie będe komentować bo wiem że ludzkie chamstwo i beszczelność nie ma granic, a co chodzi o "wesele na podwórku przed chałupą " nie wiem gdzie takie wesela się jeszcze robi, to nie te czasy. Ja się spotkałam z takim stwierdzeniem że lubelszczyzna to już prawie Ukraina ( dla mnie to totalna bzdura) że tu bieda itp. zawsze mówie takim ludziom przyjedz zobacz a później oceniaj. Bo nie sztuka krytykować jak się nie widziało tylko sztuka przeprosić że się krytykowało bez podstawnie.

A teraz wracamy do spraw bierzących dziewczyny mam pytanie ja dekoracjie restauracji robie na biało-zielono, czy myślicie że zielone bukieciki dla gości to już będzie za dużo tej zieleni??? czy kupić białe??
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 08:36   #2712
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ktos76 Pokaż wiadomość
Panienko jestem Panem nie Panią to po pierwsze , po drugie tak mam zespół ale gram za 5000 pln jeden dzien i tą ceną wyeliminowalem sobie takie głupie c...py jak na tym forum. Mam nadzieje ze wszystkie dostaniecie cioty w czasie wesela bo nie szanujecie cudzej pracy. koniec
A ja mam nadzieje,że Ci nie stanie do końca życia...
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 08:39   #2713
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Nie czytałam Was przez 3 dni i miałam tyyyle zaległości....
witam nowe dziewczyny oraz gratuluje innym wizażankom załatwień przedślubnych
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 09:01   #2714
Katarzynka86
Raczkowanie
 
Avatar Katarzynka86
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez katia0117 Pokaż wiadomość
A ja mam nadzieje,że Ci nie stanie do końca życia...
hahaha dobre
__________________
powiemy "tak" 30.05.2009
Katarzynka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:01   #2715
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

No i mnie tu troszke nie bylo i przybyly 3 strony do poczytania ale ręcę opadają na takie sytuacje jak z p. Ktos i weselami pod chalupaale szkoda słow

co do ciast to my jestesmy za ciastkarnią w Nasutowie chociaz lubelska Nina tez robi przepyszne ciacha

i co by tu jeszcze... nie wiem.. usypiam w pracy
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:19   #2716
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ktos76 Pokaż wiadomość
Panienko jestem Panem nie Panią to po pierwsze , po drugie tak mam zespół ale gram za 5000 pln jeden dzien i tą ceną wyeliminowalem sobie takie głupie c...py jak na tym forum. Mam nadzieje ze wszystkie dostaniecie cioty w czasie wesela bo nie szanujecie cudzej pracy. koniec
Taaa,na pewno takiemu prostakowi ktoś by zapłacił 5000 za wieczór...Pewnie "zawodzi" w jednym z tych discopolowych zespołow które próbują się przebić,ale z głosikiem jak przed mutacją nie mogą.I dziwią się dlaczego...
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:20   #2717
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
No i mnie tu troszke nie bylo i przybyly 3 strony do poczytania ale ręcę opadają na takie sytuacje jak z p. Ktos i weselami pod chalupaale szkoda słow

co do ciast to my jestesmy za ciastkarnią w Nasutowie chociaz lubelska Nina tez robi przepyszne ciacha

i co by tu jeszcze... nie wiem.. usypiam w pracy
Ten KTOŚ narzekający na straszna prace na weselach sam sie ośmiesza. Nie wiedziałam, że to obowiązek wykonywać taką a nie inną pracę.
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 10:50   #2718
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez Cannabis84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z Was to widziala?? http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8458049 Post nr 110, zdaje sie. No po prostu rece mi opadly... Dowiedzialam sie ze wiekszosc z nas bedzie mialo "wesele na podworku przed chałupą"...
Ze tez jeszcze ktos moze tak myslec...?
Porażka...Niektórzy ludzie maja poglądy rodem z XVII wieku.Napisałam jej co o tym myślę
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 11:02   #2719
Cannabis84
Rozeznanie
 
Avatar Cannabis84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 692
GG do Cannabis84
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Cytat:
Napisane przez ewelinka3f Pokaż wiadomość
Porażka...Niektórzy ludzie maja poglądy rodem z XVII wieku.Napisałam jej co o tym myślę
Widzialam, widzialam...
Non stop podpatruje watek i widze ze mozna na Was liczyc. Wiedzialam, ze nie zostawicie tego tak bez echa...
__________________
Dancing in the moonlight, waiting for the sunrise....
Cannabis84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 11:44   #2720
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Moje kochane, biję się w piersi i jednocześnie bardzo Was przepraszam za tak długą nieobecność na forum i prawie dwumiesięczne opóźnienie w relacji ślubno-weselnej. Możecie mnie Najpierw problemy z czasem i netem a potem w pracy i z pracą L Ale już jestem i zabieram się za pisanieJ Z góry uprzedzam, że będzie poćwiartowane, bo mam jednocześnie kilka innych rzeczy do zrobienia…Postaram się pierw opisać przebieg i swoje odczucia i przemyślenia, dopiero na koniec krótko o sali, zespole, fotografie itp.
Jednym zdaniem dzień 7.06.2008 był najpiękniejszym, najcudowniejszym, najszczęśliwszym i wiele, wiele innych naj… w moim życiuJ Ogromnie zazdroszczę Wam wszystkim, że jesteście jeszcze przed, dużo bym dała by cofnąć czas i przeżyć to jeszcze razJ
Nigdy nie ukrywałam i pisałam Wam o tym nie raz, że miałam dużo wątpliwości i niezbyt miłych przemyśleń odnośnie wspólnego życia z TŻ , ostatni miesiąc przed ślubem był tego apogeum L Nie będę wdawać się w szczegóły, ale jedno napiszę- byłam o krok od odwołania ślubu i ucieczki, najlepiej na koniec świata Tylko moja kochana druhna groziła, że jak będę uciekać sprzed ołtarza zatrzaśnie przede mną drzwi…Jednak ostatnie dni przed ślubem przyniosły coś w rodzaju uspokojenia i pewności, że to jest facet na całe życie, że to z Nim chcę mieć dzieci i na starość nadal trzymać się za ręce. Jak na ironię, pomimo wewnętrznego spokoju na zewnątrz istny sajgon- w pracy po 12 godzin, mnóstwo ostatnich spraw związanych z weselem do załatwienia. W noc przed do 2:00 robiłam wizytówki na stoły dla gości, bo jednak doszliśmy do wniosku, że są niezbędneJ Nawet nie miałam czasu i sił na długą, ciepłą kąpiel w pianie i skończyło się na szybkim prysznicu Nie mówiąc już o wizytach w salonach kosmetycznych…
7 czerwca wstałam przed siódmą o dziwo wyspana i rześka jak nie wiem co i z wielkim, szerokim uśmiechem na ustach, który nie schodził przez cały dzień i noc, no poza ślubem, bo w kościele byłam wyjątkowo skupiona. Potem przyjechał TŻ i pojechaliśmy odebrać bukiety dla rodziców, to był jego pomysł aby rodzice dostali tyle cudnych róż, ile lat nam poświęcili. Następnie standard- fryzjerka i makijaż, wkładanie sukni. Największy problem był z upięciem welonu, wymarzyłam sobie dłuuugaśny, taki ponad 3 metrowy i ciężko go było przymocować, ale nadeszły posiłki w postaci zaprzyjaźnionej fryzjerki i wyszło oki.
Nawet nie wiem jak szybko czas zleciał a już dzwonek do drzwi i wkracza TŻ z najbliższą rodzinką- podglądałam przez dziurkę od klucza, żeby mnie wcześniej nie zobaczyli Gdy TŻ mnie zobaczył miał łzy w oczach a to u Niego niezmiernie rzadkie, odkąd się znamy a to już prawie 7 lat tylko raz był tak wzruszony. Błogosławieństwo było dla mnie chyba najbardziej stresujące, na początku za bardzo nie wiedzieliśmy co robić, dla moich rodziców to również debiut. Dobrze, że fotograf i kamerzysta podpowiadali Rodzice i babcie bardzo się wzruszyli, szczególnie gdy zespół zagrał „Serdeczna Matko”. Tak na marginesie ta pieśń służyła mojej mamci do uspokajania mnie i brata Gdy w dzieciństwie za bardzo szaleliśmy mama śpiewała „Serdeczna Matko” a my z bratem w płacz i dzieci grzeczneJ Potem przejście do samochodu, mieszkam w centrum w starej kamienicy, więc wszyscy sąsiedzi wyszli przed blok i bili brawoJ cdn
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1224.JPG (127,3 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1251.jpg (34,3 KB, 133 załadowań)
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:13   #2721
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

SELKA*,pieknie wyglądałaś
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:16   #2722
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

SELKA no w końcu!!!!

relacja pieknie się zapowiada,ale czekamy na więcej
Slicznie wygladałas
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:28   #2723
Amira_2007
Rozeznanie
 
Avatar Amira_2007
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 914
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Selka, szybciutko pisz dalej
Amira_2007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 12:46   #2724
Joasia***
Rozeznanie
 
Avatar Joasia***
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Lublin
Wiadomości: 822
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Wyglądałaś przepięknie
czekam z niecierpliwością na dalszą relację
Joasia*** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:16   #2725
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

az milo tak poczytac i jeszcze bardziej sie czeka zeby opisac juz swoje przezycia
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:56   #2726
edytka27101982
Rozeznanie
 
Avatar edytka27101982
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 804
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Spóźnione najlepsze życzenia! Dużo Miłości i Szczęścia!
__________________


edytka27101982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 13:59   #2727
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

SELKA - w końcu się odezwałaś (akurat dziś myślałam sobie, że miałaś napisać po ślubie recenzję, wrzucić fotki, a tu nic ) chyba przywołałam Cię myślami
Ślicznie wyglądałaś - i pisz dalej co i jak
Mi pozostało 11 dni
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 18:17   #2728
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

…cd
Wsiadanie do samochodu w sukni z kołem i długim welonem nie wyszło mi zbyt zgrabnie i powabnie ale w końcu jakoś się wpakowaliśmy. Atmosfera w autku baaaardzo wesoła, myślałam, że popłaczę się ze śmiechu, gdy nasz kierowca a jednocześnie żonaty przyjaciel TŻ opowiadał anegdoty ze swojego pożycia małżeńskiego Mieliśmy prawie pół godziny do ślubu a do katedry tylko kilka minut drogi, robiliśmy więc rundki po centrum- wiele rundek. Błogosławieństwo trwa naprawdę krótko, jeśli macie kościół niedaleko radzę zacząć nie wcześniej niż pół godzinki przed ślubem. Podjechaliśmy pod katedrę a tam tłumy gości, nie wszyscy nasi oczywiście Jedna para młoda przyjmowała jeszcze życzenia, drugi ślub właśnie się kończył, no i my następni w kolejce. Nie ma co ukrywać, że katedra to taki mały kombinat- ślub za ślubem. Ale szczerze mówiąc wcale mi to nie przeszkadzało, mam sentyment do tego kościoła To moja parafia, tam byłam chrzczona, przyjęłam komunię i bierzmowanie a teraz ślub. Piękne, odnowione wnętrze i organy a przede wszystkim „zaprzyjaźniony” ksiądz. Znalazł dla nas czas dzień przed ślubem na rozmowę i omówienie znaczenia oraz przebiegu sakramentu. To spotkaniem z księdzem dało mi tysiąc razy więcej niż wszystkie nauki i skupienie razem wzięte Bardzo mi zależało, aby podczas ślubu był również kapelan harcerski, bo ja stara instruktorka jestem ale jakoś nie było okazji i czasu na poproszenie go o to. Stoimy w przedsionku w oczekiwaniu na księdza, goście powoli zajmują miejsca a tu TŻ szepce- Zobacz, twój młody ksiądz idzie! Ja niestety mam trochę gorszy wzrok a katedra długa, wytężam więc mocno me ślepka- szok. Okazało się, że ksiądz z katedry wiedząc, że zależy mi na uczestnictwie kapelana zadzwonił do niego poprzedniej nocy Przejście przez całą długość katedry po czerwonym dywanie to niesamowite przeżycie, nawet nie widziałam zgromadzonych gości, liczył się tylko TŻ. No i welon, który kilka razy zaczepił się o dywan Ze ślubu niestety niewiele pamiętam, stres jednak zrobił swoje. Miałam wrażenie przesuwających się kadrów filmu, trochę jak w stop-klatce. Czytania Pisma Świętego przez naszych przyjaciół, mój brat w ostatniej chwili ze zdenerwowania zrezygnował, przecudowne i skierowane tylko do nas kazanie księdza kapelana… Cały czas TŻ trzymał mnie za rękę i nerwowo się uśmiechał; myślałam, że podczas składania przysięgi zemdleje, bo zrobił się bardzo blady i mówił ściszonym głosem Wcześniej mieliśmy zamiar mówić przysięgę z pamięci ale za namową księdza zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. I całe szczęście, bo stres i podniosłość chwili ściska gardło i wyżera pamięć. Mówiliśmy tylko do siebie, patrząc sobie głęboko w oczy, w tym momencie miałam wrażenie, że jesteśmy w kościele sami, inni ludzie jakby nie istnieli…Przy wkładaniu obrączki nie mogłam wymówić imienia TŻ, łzy w oczach, wzruszenie i ściśnięte gardło. Tomek puścił mi oczko i szepnął- Niunia kocham Cię.. i jakoś wykrztusiłam Tomaszu przyjmij tę obrączkę…Na koniec oczywiście nie zapomniałam o okręceniu młodego przed ołtarzem Marsz Mendelssohna zabrzmiał w całej katedrze i w naszych sercach, aż mi ciarki przeszły po plecach. Przed kościołem znajomi zrobili nam niespodziankę obsypując płatkami kwiatów i grosikami. A potem życzenia, całuski, życzenia całuski, życzenia całuski…. Cdn….
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1337.jpg (33,6 KB, 110 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1412.jpg (32,9 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1477.jpg (49,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1483.jpg (29,1 KB, 117 załadowań)
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 18:34   #2729
katia0117
Zadomowienie
 
Avatar katia0117
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 611
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

SELKA po prostu cudnie.....Juz nie wspomnę,ze wygladałas idealnie,ale ten opis ceremonii-wzruszające
Czekam na jeszcze
__________________
katia0117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-04, 19:01   #2730
ewelinka3f
Raczkowanie
 
Avatar ewelinka3f
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow...
Wiadomości: 271
Dot.: Lubelskie Panny Młode cz. III

Selka*,aż się ciepło na sercu robi czytając Twój opis
ewelinka3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.