BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-16, 13:54   #2101
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
tapetka bez urazy ale czasem mam wrażenie że Ty żyjesz wyłącznie promocjami i gazetkami

tak poza tym to miałaś rację ale ja bym się tym tak nie wkurzała, szkoda czasu i nerwów na takie pierdoły
Moze to tak wyglądać ale nie jest tak.
Ale fakt.. Przejmuje się wszystkim bardzo

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 13:56   #2102
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Już się trochę uspokoiłam, jadę do lekarza więc mogę wam spokojnie napisać co i jak.

Otóż widząc te zupowa promocje specjalnie wzięłam te zupy i to nie po to by się wyklocic że chce je za zero złotych ale po to by uświadomić kierownikowi jakie ceny są powieszone. Przy okazji zerkenelam okiem na wyprzedaż spożywki i jakież było moje zdziwienie gdy się okazało że cenowki nadal promocyjne a pod nimi data od 3 do 31 lipca. Ucieszyłam się bo parę rzeczy chciałam jeszcze wziąć a w sobotę nie zdążyłam. Ale z doświadczenia wzięłam kilka rzeczy pod czytnik i oczywiście cena była już regularna. Odpaliłam więc regulamin na tel i tak jak pamiętałam wyprzedaż była do soboty 14.07
Oprócz tych nieszczęsnych zup miałam w koszyku tylko monstery i kakao więc wiedziałam ile zapłacę. Zupy oczywiście nie weszły za zero więc je wycofano a ja poprosiłam by wezwać kierowniczke. Czekałam dobre kilka minut a gdy już Pani przyszła usłyszałam tylko tekst "o co chodzi bo nie mam czasu". Powiedziałam że na cenowce promocyjnej jest inna cena a ze promocja nie wchodzi i poprosiłam by pani poszła zobaczyć jakie wiszą cenowki. Usłyszałam że ona nie będzie nigdzie szła i że pewnie wzięłam nie te smaki i że muszą być 3 identyczne by wchodziło. Powiedziałam że tak też nie wchodzi bo probowalysmy z kasjerka. W końcu kierowniczka poszła zobaczyć co wisi. Wróciła zbulwesrowana że tak ma wisieć bo tak się wydrukowalo. Powiedziałam że przecież co chwilę będzie ktoś brał te zupy bo to wprowadza w błąd i za zero to każdy się skusi i że chyba lepiej to zdjąć skoro jest błąd na co usłyszałam że to nie jej problem i ma wisieć tak jak jest. Zaczęłam więc jej mówić na temat cenowek wyprzedażowych.. Ze wszystkie ceny są błędne, że już tej wyprzedaży nie ma i że trzeba to posciągac bo będzie co chwilę wzywana i będzie musiała oddawać różnice. Zapytała czy coś z tych rzeczy kupiłam. Odpowiedziałam że nie ale ze sprawdziłam pod czytnikiem i w regulaminie że te ceny już nie obowiązują. Popatrzala na mnie w góry na dół i odparła że jak nic tego nie kupowałam to-cytuję "mam jej nie zawracać głowy bo ona kupę roboty i nie ma czasu zajmować sie pierdołami"
Powiem wam że opadły mi ręce. To biedra gdzie wszyscy mnie znają i to co zrobiłam zrobiłam po to by obsługa miała szansę zdjąć te ceny nim niepotrzebnie ktoś będzie musiał dostać zwrot (który jak już parę razy było wspomniane idzie ponoć z kieszeni. Pracownika ). Jak widać kierownicy maja takie rzeczy totalnie w powazaniu..

Dlatego dziewczyny nie mówicie mi że dopominanie się o zwrot różnicy w błędnej cenie jest egoizmem i skapstwem kiedy zwrócenie na to uwagi w celu uniknięcia problemów jest tak traktowane.

Sorry za wywód jeżeli w ogóle ktoś dotrwal do końca
M

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie idzie to z kieszeni pracownika. Z kieszeni pracownika idzie na mandaty itp. Różnice w cenie oddawane klientom są po prostu różnicami kasjerskimi w systemie. Ale zachowanie i tak mało sympatyczne.

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
tapetka bez urazy ale czasem mam wrażenie że Ty żyjesz wyłącznie promocjami i gazetkami

tak poza tym to miałaś rację ale ja bym się tym tak nie wkurzała, szkoda czasu i nerwów na takie pierdoły
O właśnie też miałam dokładnie to napisać. Szkoda nerw na takie coś co tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia w twoim życiu. Ty tam nie pracujesz, nie pracujesz z tymi ludźmi.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 13:58   #2103
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Już się trochę uspokoiłam, jadę do lekarza więc mogę wam spokojnie napisać co i jak.

Otóż widząc te zupowa promocje specjalnie wzięłam te zupy i to nie po to by się wyklocic że chce je za zero złotych ale po to by uświadomić kierownikowi jakie ceny są powieszone. Przy okazji zerkenelam okiem na wyprzedaż spożywki i jakież było moje zdziwienie gdy się okazało że cenowki nadal promocyjne a pod nimi data od 3 do 31 lipca. Ucieszyłam się bo parę rzeczy chciałam jeszcze wziąć a w sobotę nie zdążyłam. Ale z doświadczenia wzięłam kilka rzeczy pod czytnik i oczywiście cena była już regularna. Odpaliłam więc regulamin na tel i tak jak pamiętałam wyprzedaż była do soboty 14.07
Oprócz tych nieszczęsnych zup miałam w koszyku tylko monstery i kakao więc wiedziałam ile zapłacę. Zupy oczywiście nie weszły za zero więc je wycofano a ja poprosiłam by wezwać kierowniczke. Czekałam dobre kilka minut a gdy już Pani przyszła usłyszałam tylko tekst "o co chodzi bo nie mam czasu". Powiedziałam że na cenowce promocyjnej jest inna cena a ze promocja nie wchodzi i poprosiłam by pani poszła zobaczyć jakie wiszą cenowki. Usłyszałam że ona nie będzie nigdzie szła i że pewnie wzięłam nie te smaki i że muszą być 3 identyczne by wchodziło. Powiedziałam że tak też nie wchodzi bo probowalysmy z kasjerka. W końcu kierowniczka poszła zobaczyć co wisi. Wróciła zbulwesrowana że tak ma wisieć bo tak się wydrukowalo. Powiedziałam że przecież co chwilę będzie ktoś brał te zupy bo to wprowadza w błąd i za zero to każdy się skusi i że chyba lepiej to zdjąć skoro jest błąd na co usłyszałam że to nie jej problem i ma wisieć tak jak jest. Zaczęłam więc jej mówić na temat cenowek wyprzedażowych.. Ze wszystkie ceny są błędne, że już tej wyprzedaży nie ma i że trzeba to posciągac bo będzie co chwilę wzywana i będzie musiała oddawać różnice. Zapytała czy coś z tych rzeczy kupiłam. Odpowiedziałam że nie ale ze sprawdziłam pod czytnikiem i w regulaminie że te ceny już nie obowiązują. Popatrzala na mnie w góry na dół i odparła że jak nic tego nie kupowałam to-cytuję "mam jej nie zawracać głowy bo ona kupę roboty i nie ma czasu zajmować sie pierdołami"
Powiem wam że opadły mi ręce. To biedra gdzie wszyscy mnie znają i to co zrobiłam zrobiłam po to by obsługa miała szansę zdjąć te ceny nim niepotrzebnie ktoś będzie musiał dostać zwrot (który jak już parę razy było wspomniane idzie ponoć z kieszeni. Pracownika ). Jak widać kierownicy maja takie rzeczy totalnie w powazaniu..

Dlatego dziewczyny nie mówicie mi że dopominanie się o zwrot różnicy w błędnej cenie jest egoizmem i skapstwem kiedy zwrócenie na to uwagi w celu uniknięcia problemów jest tak traktowane.

Sorry za wywód jeżeli w ogóle ktoś dotrwal do końca
M

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Dotrali

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 14:37   #2104
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Szczerze to nie sądzę żeby ludzie byli tak głupi, że jak zobaczą taką cenówkę to pomyślą, że za darmo. Raczej każdy się domyśli, że to błąd. Ale może mało w życiu widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 14:40   #2105
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Dziewczyny czy któraś może u was sprawdzala czy wchodzą dalej ceny wyprzedażowe na kasie? Poszłam po lekarzu do biedry miasto obok po wodę a tam też pełno tych cenowek z datą do września 31 lipca ale na czytniku ceny stare

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 14:41   #2106
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
tapetka bez urazy ale czasem mam wrażenie że Ty żyjesz wyłącznie promocjami i gazetkami

tak poza tym to miałaś rację ale ja bym się tym tak nie wkurzała, szkoda czasu i nerwów na takie pierdoły
[1=d53db55d5c43372a6959256 a3eb4d32370068980_60a5987 1e0e92;84871696]Szczerze to nie sądzę żeby ludzie byli tak głupi, że jak zobaczą taką cenówkę to pomyślą, że za darmo. Raczej każdy się domyśli, że to błąd. Ale może mało w życiu widziałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE] też tak uważam, lepiej było zwrócic uwagę jakiejś normalnej pracownicy skoro jak mówisz wszyscy Cie tam znają, to Ty pewnie też znasz ich. Szkoda zdrowia na takie nerwy i przeżywanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 14:49   #2107
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś może u was sprawdzala czy wchodzą dalej ceny wyprzedażowe na kasie? Poszłam po lekarzu do biedry miasto obok po wodę a tam też pełno tych cenowek z datą do września 31 lipca ale na czytniku ceny stare

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Na czytniku i na kasie wchodzą u mnie wyprzedażowe ceny.


A tę sytuację w sklepie opisałabym na fb albo w emailu do BOK, bo faktycznie trzeba być bezmyślnym automatem, żeby stwierdzić "skoro wydrukowało się 0zł to tak ma być'. Ale racja, że na przyszłość lepiej jak nie będziesz się tak angażować -szkoda nerwów Zostaw sobie energię na coś ważniejszego w życiu (i przyjemniejszego )
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 14:56   #2108
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
też tak uważam, lepiej było zwrócic uwagę jakiejś normalnej pracownicy skoro jak mówisz wszyscy Cie tam znają, to Ty pewnie też znasz ich. Szkoda zdrowia na takie nerwy i przeżywanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety nie było nikogo. Dwie kasjerki i obie siedziały na kasie

Ale dzięki wam za wszystkie informacje o monster bo znalazłam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Na czytniku i na kasie wchodzą u mnie wyprzedażowe ceny.


A tę sytuację w sklepie opisałabym na fb albo w emailu do BOK, bo faktycznie trzeba być bezmyślnym automatem, żeby stwierdzić "skoro wydrukowało się 0zł to tak ma być'. Ale racja, że na przyszłość lepiej jak nie będziesz się tak angażować -szkoda nerwów Zostaw sobie energię na coś ważniejszego w życiu (i przyjemniejszego )
Napisałam na face w wiadomości.

I macie rację. Skoro oni się nie przejmują to ja tymbardziej nie będę

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:14   #2109
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:17   #2110
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez katrak Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was pamięta w jakiej cenie są chrupki dla kota Purina One ( te w ponad kilogramowy mopakowaniu)?
Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie jestem na 100% pewna, ale cena regularna to teraz chyba 23,99 zł. Pamiętam że się lekko zszokowałam, że tak podrożała.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:17   #2111
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

tapetka szkoda nerwów!
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 15:18   #2112
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
I macie rację. Skoro oni się nie przejmują to ja tymbardziej nie będę

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka



ja zauważyłam jedno, że jak kiedyś pokazałam pracownicy miód na sklepie z cenówką 6zł, który na czytniku i kasie wchodził po 9, to nic z tym nie zrobili i tak wisiało ze 2 miesiące.
ale kiedy kierowniczka robi mi zwrot za różnicę między cenówką a ceną na kasie, to zaraz biegnie zdjąć nieprawidłową cenę
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:27   #2113
zzuzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 341
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Miał ktoś ten miód gryczany od Huzara w takim słoiczku z gumką 400 G. Warto kupić, bo cena niezła?
zzuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:29   #2114
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
Miał ktoś ten miód gryczany od Huzara w takim słoiczku z gumką 400 G. Warto kupić, bo cena niezła?
Ja kupiłam 400gr z huzara na wyprzedaży za 4 99 ale jeszcze go nie otwarlam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:43   #2115
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Dzięki biedrze faktycznie codzień odkrywam nowe smaki Nakupowałam cała lodówkę skyru w zeszłym tyg jak był w promo, i zrobiłam sobie dziś pyszne deser:
-skyr
-białko w proszku dla pakerów - dla smaku i słodkości (wyprzedawali w biedrze w zeszłym tygodniu, ale moje jest akurat z kfd)
-olej z dyni z wyprzedaży
- i borówki z dzisiejszej oferty (250g za 4zł)

Skyr z białkiem smakuje jak śmietana kremówka albo bardzo gęsty serek homo. Do tego polewa z dyni i jagódki i jest poezja Nigdy wcześniej nie próbowałam oleju z dyni, a on jest taaaki smaczny.
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:46   #2116
zzuzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 341
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam 400gr z huzara na wyprzedaży za 4 99 ale jeszcze go nie otwarlam

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
To udało Ci się wyrwać za super cenę. A u mnie pokazywało w sobotę 9,99... To chyba tak jak z tym olejem kokosowym różne dostawy, różne ceny
zzuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:52   #2117
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
To udało Ci się wyrwać za super cenę. A u mnie pokazywało w sobotę 9,99... To chyba tak jak z tym olejem kokosowym różne dostawy, różne ceny
Olej też mi się udało kupić w sobotę! 3 słoiczki były z polskimi napisami zagubione

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 16:59   #2118
zzuzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 341
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
Olej też mi się udało kupić w sobotę! 3 słoiczki były z polskimi napisami zagubione

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
to super, a ja przegapiłam, że to było tylko do soboty, a jeszcze chciałam coś upolować.
zzuzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:00   #2119
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
to super, a ja przegapiłam, że to było tylko do soboty, a jeszcze chciałam coś upolować.
No właśnie z tego co dziewczyny piszą i co pokazują cenowki Wyprzeda trwa nadal

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 17:20   #2120
ertyjnbvcxzxcvbnm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 594
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
to super, a ja przegapiłam, że to było tylko do soboty, a jeszcze chciałam coś upolować.
Ale seria bio to osobna wyprzedaż, nie ma tego w regulaminie, więc chyba wycofują z oferty na stałe te produkty. Możesz polować .

A nawet ta wyprzedaż, która się oficjalnie zakończyła, nieoficjalnie wciąż trwa - są cenówki z datą obowiązywania do końca lipca, i na dzień dzisiejszy wciąż naliczało obniżone ceny.
Przy okazji: nie polecam salami Nature. Skusiłam się przy okazji promocji - smakuje jak plastik. A tanie nie jest (normalna cena 4zł/80g, teraz drugi produkt -50% na linię wędlin Nature - nawet za 2zł nie warto). Sucha krakowska jest bardzo dobra (ale bardzo słodka - w cholerę syropu glukozowego do niej dodają - a to ma być niby naturalna linia wędlin bez dodatków)
ertyjnbvcxzxcvbnm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:23   #2121
eella6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 60
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Wyprzedaż u nas na kartkach do 31.07

Humusu nie jadlam, jem teraz zieloną pastę z groszku i nie jest złą, ale ta pasta z czerwoną nakrętka smaczniejsza.
Dziś na wyprzedaży kupiłam plyn E do prania 40prań/9,99... nie znam jakości, na Surf nie narzekam i tragedii nie ma. Ostatnio podpasowala mi Bryza z Vizirem/plyn, tez kupiony w B za 15zl (byl na promocji -vat)
eella6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:29   #2122
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez ertyjnbvcxzxcvbnm Pokaż wiadomość
Ale seria bio to osobna wyprzedaż, nie ma tego w regulaminie, więc chyba wycofują z oferty na stałe te produkty. Możesz polować .

A nawet ta wyprzedaż, która się oficjalnie zakończyła, nieoficjalnie wciąż trwa - są cenówki z datą obowiązywania do końca lipca, i na dzień dzisiejszy wciąż naliczało obniżone ceny.
Przy okazji: nie polecam salami Nature. Skusiłam się przy okazji promocji - smakuje jak plastik. A tanie nie jest (normalna cena 4zł/80g, teraz drugi produkt -50% na linię wędlin Nature - nawet za 2zł nie warto). Sucha krakowska jest bardzo dobra (ale bardzo słodka - w cholerę syropu glukozowego do niej dodają - a to ma być niby naturalna linia wędlin bez dodatków)
Też nie ppdpasowalo mi to salami ale bardzo lubię to Ostródzkie pakowane próżniowo
Cytat:
Napisane przez eella6 Pokaż wiadomość
Wyprzedaż u nas na kartkach do 31.07

Humusu nie jadlam, jem teraz zieloną pastę z groszku i nie jest złą, ale ta pasta z czerwoną nakrętka smaczniejsza.
Dziś na wyprzedaży kupiłam plyn E do prania 40prań/9,99... nie znam jakości, na Surf nie narzekam i tragedii nie ma. Ostatnio podpasowala mi Bryza z Vizirem/plyn, tez kupiony w B za 15zl (byl na promocji -vat)
Mi ten hummus smakuje ale koło zwykłego humusu nawet nie stał. Mi bardziej w smaku przypomina pasztet..

Co do wyprzedaży to czytnik mi pokazywał w 2 biedrach ceny bez obniżek więc nie ryzykowalam ale jak piszecie że wchodzi na kasie to super.

Najlepsze to że biedra na face sama nie wie czy wyprzedaż trwa czy nie..

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:32   #2123
d7fba8122b22c594085f089b68451cf83595ae2d_5dcc9902596ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 332
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
A w L patrzalas? Bo u mnie jest sporo tych z poprzedniej gazetki i nawet nie wiem czy nie obniżyli ceny

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Spojrzę, dziękuję
d7fba8122b22c594085f089b68451cf83595ae2d_5dcc9902596ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:33   #2124
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez zzuzka Pokaż wiadomość
Miał ktoś ten miód gryczany od Huzara w takim słoiczku z gumką 400 G. Warto kupić, bo cena niezła?
Bardzo smaczny

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:35   #2125
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Zapomniałam wam napisać że lody pingo dolce te w pakach :marakuja, owoce leśne, słony karmel i rożki słony karmel wchodzą po 4 49 i 6pak batonikow pingo dolce po 1.99

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 17:38   #2126
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Odnośnie wcześniejszej dyskusji o "morderczych" mrożonkach.
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...dkow.html#Prze
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 18:51   #2127
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;84875716]Odnośnie wcześniejszej dyskusji o "morderczych" mrożonkach.
http://ugotuj.to/przepisy_kulinarne/...dkow.html#Prze[/QUOTE]
NIe kupuje mrożonek tej marki
A dla Biedry produkuje ktoś inny - przynajmniej u mnie
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 18:59   #2128
Augi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 226
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Kupiłam jakiś czas temu dwie paczki warzyw na patelnie po włosku 450g producent Greenyard Frozen. Data ważności czerwiec 2020 I co teraz mam je odnieść do B? oddadzą mi kasę? Chyba muszę do nich napisać czy na pewno o te chodzi.
Augi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 19:07   #2129
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Dzisiaj dorwałam ostatnie opakowanie czerwonej soczewicy po 2zł - w sumie kupiłam 5. Jestem zadowolona

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Augi Pokaż wiadomość
Kupiłam jakiś czas temu dwie paczki warzyw na patelnie po włosku 450g producent Greenyard Frozen. Data ważności czerwiec 2020 I co teraz mam je odnieść do B? oddadzą mi kasę? Chyba muszę do nich napisać czy na pewno o te chodzi.
To chyba o inną mieszankę chodzi
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 19:09   #2130
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: BIEDRONKA - produkty godne polecenia cz. XLVI

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Dzisiaj dorwałam ostatnie opakowanie czerwonej soczewicy po 2zł - w sumie kupiłam 5. Jestem zadowolona

u mnie jest jej jeszcze całkien sporo, ale nie ma cenówki wywieszonej.
wzięłam soczewicę i soję bio, a na paragonie jakoś dziwnie rabat naliczony. 2x3,29 i dopiero od drugiego produktu -2,60zł
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-02 13:56:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:44.