Mamusie lutowe 2018 - cz. 3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-17, 20:50   #2851
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Nie słuchaj babci



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No niby nie ale tak mi zryła banie że aż się winna poczułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:52   #2852
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Mnie dziś babcia opieprzyła że nie daje małej wody

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ostatnio kupiłam bidon i wczoraj z chłopem stwierdziliśmy, że spróbujemy czy mała zatrybi picie. Na początku gryzła słomkę aż raz jej się udało zassać, była w szoku🤣 Później coraz lepiej jej szło, że nawet sporo tej wody wypiła, radochę miała ogromną No ale stwierdziłam, że poczekam jeszcze te 2 tygodnie z wodą aż do rozszerzania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 20:57   #2853
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
No niby nie ale tak mi zryła banie że aż się winna poczułam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie że ryje banie. Ale kiedyś ludzie mieli inne wytyczne, badania nad mlekiem matki ciągle trwają. A niektórzy nie potrafią przestawić myślenia, albo nie chcą.

Ja szczerze powiedziawszy jestem w szoku, że wszyscy wspierają tak moje kp i nikt nie każe mi rozszerzać diety szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam bidon i wczoraj z chłopem stwierdziliśmy, że spróbujemy czy mała zatrybi picie. Na początku gryzła słomkę aż raz jej się udało zassać, była w szoku🤣 Później coraz lepiej jej szło, że nawet sporo tej wody wypiła, radochę miała ogromną No ale stwierdziłam, że poczekam jeszcze te 2 tygodnie z wodą aż do rozszerzania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo ale fajnie, ciekawe czy moja załapie. A który w końcu kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:05   #2854
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Ja to deprechy łapie jak czytam i widzę co robią Wasze dzieci Wiem że każdy się rozwija w swoim tempie. Nosz ale kurcze mała ani się nie turla ani nie próbuje podciagac- głowa jej leci do tyłu. Jedyne co robi to leży na lewym boku na banana (wystawiałam foto na FB w poście o spaniu). Niby dopiero skończyła 5 miesiąc ale to wygląda tak że zaraz będzie opóźniona w rozwoju Super że już po problemie Jednak zabieg to zabieg.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj tak, a już byłam zdesperowana żeby iść po skierowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Po prostu mi to na sercu leży. Boje się że przez to wzmożone napięcie wszystko jest nie tak i dlatego ciągle te zalposty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak idą ćwiczenia? Lepiej już?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ja się nie znam, ale może to być jakoś powiązane ze sobą? Nie będę ci tu farmazony pisać że masz się nie martwić bo ja też bym się martwiła. Wiadomo każda mama się martwi o rozwój swojego dziecka, wagę i cokolwiek innego więc my tu jesteśmy by się podnosić na duchu. Moja przekręca się na brzuszek w tylko jedną strone w drugą nawet nie próbuje I też będę o to lekarza pytać czy to normalne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas też tak było, a teraz już na dwie strony. A tak samo pisałam tutaj i Was pytałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:08   #2855
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Pewnie że ryje banie. Ale kiedyś ludzie mieli inne wytyczne, badania nad mlekiem matki ciągle trwają. A niektórzy nie potrafią przestawić myślenia, albo nie chcą.

Ja szczerze powiedziawszy jestem w szoku, że wszyscy wspierają tak moje kp i nikt nie każe mi rozszerzać diety szybciej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Ooo ale fajnie, ciekawe czy moja załapie. A który w końcu kupiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwszy lepszy z Pepco z miękką słomką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:12   #2856
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie, u mnie było to samo z przewrotami, tylko w jedną stronę i potem płacz bp nie umiała wrócić w ciągu jedneho dnia się wszystko zmieniło, pamietam jak chyba OtTakiejJa "zielona gąsienica" się wierciła a ja pisałam to samo co wy i miałem te same mysli
W ciągu tygodnia nadrobila za całe 1,5 miesiąca i teraz pełza i kręci się w każdą strone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Z facetem nie pomogę, bo zależy niestety jaki się ma egzemplarz...że tak powiem plastyczny ale serio czasem zostaje postawienie przed faktem dokonanym "idę do sklepu a Ty masz tu mała" i wychodze zanim otworzy usta my też jesteśmy w pracy 24h/dobę tylko oni o tym nie pamiętają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Acha i muszę pochwalić moje dziecko, pierwszy raz chyba od miesiąca nie płakała przy kąpieli! odrazu się wyłożyła na plecach jak do pływAnia i pełen relaks nawet jak włoski jej myłam...boziu, może wraca moja córa choć na chwilę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zielona gąsienica to mój syn hihi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
A to klops :/Jesteśmy pod opieką fizjo. Ale chyba faktycznie zapytam do kiedy z czym ma czas żebym się nie denerwowała.


Dziewczyny ale teraz mam do myslenia... Dostaliśmy zaproszenie na wesele z mała. Miałaby wtedy 7,5 miesiąca. Wesele ok 2h drogi od nas. I co teraz? Jechać z nią to chyba męczarnia dla nas i dla małej mimo tego że będą pokoje do spania. Zostawić mała teściowej? Tylko że mała jest kp. Poza tym chyba bym się zamartwiała całe wesele. Jedyna nadzieja w tym że tz nie będzie mógł i po kłopocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy teraz 4 sierpnia, ale to mojego brata, więc idziemy we troje. Zobaczymy jak będzie, w razie czego jest pokój i pójdę z małym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Jak egzemplarz małoplastyczny to patelnia pomaga


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam bidon i wczoraj z chłopem stwierdziliśmy, że spróbujemy czy mała zatrybi picie. Na początku gryzła słomkę aż raz jej się udało zassać, była w szoku🤣 Później coraz lepiej jej szło, że nawet sporo tej wody wypiła, radochę miała ogromną No ale stwierdziłam, że poczekam jeszcze te 2 tygodnie z wodą aż do rozszerzania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też dziś dałam w bidonie (Ja podaje troszkę codsie nie od kilku dni, bo pomaga na problemu z kupa) i zassal wodę :d

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:15   #2857
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Oj tak, a już byłam zdesperowana żeby iść po skierowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

A jak idą ćwiczenia? Lepiej już?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 22:05 ----------

U nas też tak było, a teraz już na dwie strony. A tak samo pisałam tutaj i Was pytałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z ćwiczeniami bez zmian. Mamy teraz te "podtrzymujące" za tydzień idziemy do naszej fizjo. Ciekawe czy po tych masażach będzie lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 21:24   #2858
zVenus
Zakorzenienie
 
Avatar zVenus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 723
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Ważne aby się mieścić w przedział od kiedy do kiedy dana umiejętność powinna się pojawić. Nie wiem czy to prawda, ale ponoć dzieci przy rodzeństwie rozwijają się szybciej. I w sumie patrzeć po naszym forum to by się zgadzało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie się nie zgadza na razie. Nr 1 robiła obroty szybciej i na ten moment już miała łóżko niżej bo mi siadala trzymając sie za szczebelki.ale ja już kiedyś pisałam że ona wszystko robila mega.wczesnie. chodziła na 10mscy a na 1.5roku recytowala na kiblu murzynka bambo no taki egzemplarz. Nr2 zdecydowanie wolniejsza bedzie tak na moje oko.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
zVenus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:28   #2859
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam bidon i wczoraj z chłopem stwierdziliśmy, że spróbujemy czy mała zatrybi picie. Na początku gryzła słomkę aż raz jej się udało zassać, była w szoku🤣 Później coraz lepiej jej szło, że nawet sporo tej wody wypiła, radochę miała ogromną No ale stwierdziłam, że poczekam jeszcze te 2 tygodnie z wodą aż do rozszerzania.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale super! Ja też już mam b-boxa i kusi by podać ale mam przeczucie że moja nie zalapie tak szybko co z tym zrobić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:32   #2860
marta981
Rozeznanie
 
Avatar marta981
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Demeter, mam to samo. Jestem w ogromnym szoku, że nikt nie sugeruje rozszerzania diety, dopajania, herbatek, papek(mama mówiła mi że razem z siostrą plułyśmy papkami ), dokarmiania itp itd. Tylko kiedy były duże upały moje babcie pytały czy daję małej wodę, ale tż wyedukowany tłumaczył że mleczko wystarcza
I jak dzwonię do babci, to pyta mnie czy jeszcze karmię i jak odpowiadam że tak, to bardzo chwali.
Jakąś mało wracającą się rodzinę chyba mam

Tylko teściowa chciała wcisnąć nam na siłę leżaczek, ale odmawialismy konsekwentnie.

Chociaż jak tak teraz myślę, to ciekawe jak to będzie jak usłyszą, że nie będę dawać soczkow, soli i cukru do 1r.z. I inne świeże rewelacje xD




Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
marta981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:45   #2861
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez marta981 Pokaż wiadomość
Demeter, mam to samo. Jestem w ogromnym szoku, że nikt nie sugeruje rozszerzania diety, dopajania, herbatek, papek(mama mówiła mi że razem z siostrą plułyśmy papkami ), dokarmiania itp itd. Tylko kiedy były duże upały moje babcie pytały czy daję małej wodę, ale tż wyedukowany tłumaczył że mleczko wystarcza
I jak dzwonię do babci, to pyta mnie czy jeszcze karmię i jak odpowiadam że tak, to bardzo chwali.
Jakąś mało wracającą się rodzinę chyba mam

Tylko teściowa chciała wcisnąć nam na siłę leżaczek, ale odmawialismy konsekwentnie.

Chociaż jak tak teraz myślę, to ciekawe jak to będzie jak usłyszą, że nie będę dawać soczkow, soli i cukru do 1r.z. I inne świeże rewelacje xD




Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Super mają podejście. U mnie jak im tak mówię, to mówia, że wymyślam:p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Moja gąsienica dopiero zasnęła. Nie wiem czy przenosić to do łóżeczka, bo boję się, że wstanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-17, 21:49   #2862
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hadise zostaw niech śpi haha

Marta to masz fajną rodzinke. Moja to by chciała abym robiła pod ich dyktando. Niby tylko sugerują ale wiercą dziure. Moja mama to ciągle powtarza że jak przyjade to podamy kaszke... aż mam ochote na przekur zabronić podania kaszki od tak dla zasady bo nikt mi się o zgode podania tej kaszki nie pyta 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 21:56   #2863
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Hadise zostaw niech śpi haha

Marta to masz fajną rodzinke. Moja to by chciała abym robiła pod ich dyktando. Niby tylko sugerują ale wiercą dziure. Moja mama to ciągle powtarza że jak przyjade to podamy kaszke... aż mam ochote na przekur zabronić podania kaszki od tak dla zasady bo nikt mi się o zgode podania tej kaszki nie pyta 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i chyba śpimy razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:02   #2864
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
Co do przekręcania się na brzuch Antek w 95% robi to przez prawa stronę. Pytałam pediatry to mówiła, że normalne i ma czas żeby nauczyć się przez druga i nie trzeba nic robić, natomiast jak rozmawiałam z koleżanka fizjo to mówiła żeby pokazywać mu turlanie przez drugą stronę też i ćwiczyć to.

Dziewczyny muszę się wyżalić, bo nie daje już rady… Odnoszę ostatnio wrażenie, że TŻ robi wszystko żeby tylko nie zająć się Antkiem i nie spędzać z Nim czasu, nie mówiąc już o tym, że mnie to w ogóle nie traktuje już jako kobiety, żony itd. TŻ wyjeżdża do pracy koło 8:30, Młody często jeszcze śpi wtedy, a wraca najszybciej o 18:30. Jak były mistrzostwa to non stop oglądał mecze, teraz kupił sobie playstation, raz w tygodniu jeździ na kosza. Zajmowanie się Antkiem u niego polega na tym ze położy go na macie i siedzi obok i ryje w telefonie. Dla niego wyjście z dzieckiem na spacer to wyjście z Nim na ogród już nie wiem co mam robić. Złoszczę się jest źle, jestem miła też nic nie daje. Jego wytłumaczenie na wszystko to, że on pracuje i on jest zmęczony. A ja a siedzę cały dzień i pije drinka z palemką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez bym byla wkurzona ale z drugiej strony niektórym facetom trzeba dac czas. Tym bardziej ze takie male dziecko nie jest dla niego zbyt komunikatywne. Jak bedzie wiekszy to kontakt bedzie lepszy. Tzn oby tak bylo!
Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Shelby, każde dziecko rozwija się w swoim czasie, ale jeśli cię coś niepokoi skonsultuj się z fizjoterapeutą, będziesz spokojniejsza

Luga, u mnie identyczny scenariusz. Nawet nie będę pisać, bo szkoda słów, ale wisi kosa między nami od kilku dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas kosa zakopana, zeby nie powiedzieć inaczej znaczy rozladowalam sie hahaha
Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
A to klops :/Jesteśmy pod opieką fizjo. Ale chyba faktycznie zapytam do kiedy z czym ma czas żebym się nie denerwowała.


Dziewczyny ale teraz mam do myslenia... Dostaliśmy zaproszenie na wesele z mała. Miałaby wtedy 7,5 miesiąca. Wesele ok 2h drogi od nas. I co teraz? Jechać z nią to chyba męczarnia dla nas i dla małej mimo tego że będą pokoje do spania. Zostawić mała teściowej? Tylko że mała jest kp. Poza tym chyba bym się zamartwiała całe wesele. Jedyna nadzieja w tym że tz nie będzie mógł i po kłopocie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mialam taka sama sytuacje i nie ide na wesele, pierdziele meczarnie, angazowanie pol rodziny, karmienie na wezwanie a moze i non stop cala noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:08   #2865
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Tez bym byla wkurzona ale z drugiej strony niektórym facetom trzeba dac czas. Tym bardziej ze takie male dziecko nie jest dla niego zbyt komunikatywne. Jak bedzie wiekszy to kontakt bedzie lepszy. Tzn oby tak bylo!U nas kosa zakopana, zeby nie powiedzieć inaczej znaczy rozladowalam sie hahahaMialam taka sama sytuacje i nie ide na wesele, pierdziele meczarnie, angazowanie pol rodziny, karmienie na wezwanie a moze i non stop cala noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obyło się bez bicia patelnia ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:17   #2866
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Obyło się bez bicia patelnia ;D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:31   #2867
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Tak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miał szczęście


Zjedzą nas komary dziś, dramat ! A gorąco 19 stopni, nie zamknę okna i skończyła się wtyczka do kontaktu, a plasterki dla dzieci nic nie dają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Tez bym byla wkurzona ale z drugiej strony niektórym facetom trzeba dac czas. Tym bardziej ze takie male dziecko nie jest dla niego zbyt komunikatywne. Jak bedzie wiekszy to kontakt bedzie lepszy. Tzn oby tak bylo!U nas kosa zakopana, zeby nie powiedzieć inaczej znaczy rozladowalam sie hahahaMialam taka sama sytuacje i nie ide na wesele, pierdziele meczarnie, angazowanie pol rodziny, karmienie na wezwanie a moze i non stop cala noc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja odkąd urodził się mały, odmówiłam2 3 wesela. Teraz mam brata rodzinnego, więc idziemy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 22:36   #2868
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

O nieeee, nie nadrobię Was dzisiaj

Byliśmy dzisiaj w trójkę w LeroyMerlin - ja nosiłam Miska w chuście Była promocja i kupiliśmy dywan, ale jednak tak jak myślałam okazał się za mały i zamówiłam dwa większe przez stronę Zaoszczędziłam UWAGA 958 zł
Patrzyliśmy farby i tapety i za cholerę nie mogę się zdecydować co wybrać do mieszkania.

Wróciliśmy, szybki obiad i pojechałam do neurologa. Jechałam 15 km prawie godzinę! Deszcz spadł i paraliż. Spóźniłam się 5 minut, a okazało się, że jest godzinne opoznienie 🤦☠♀️ Weszłam dopiero o 18:25 Zalecenie: nie dźwigać (taaa... &#129320 i rehabilitacja. Niestety nie mam jej w pakiecie i nie wiem ile musiałabym wyłożyć hajsu. Noni są dwie opcje: albo ból ustąpi na długi czas, albo nic sie nie zmieni

Jak wróciłam do domu to syncio był wykapany, najedzony i położony spać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 02:50   #2869
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Słodki Jezu... on znowu nie śpi... Obudził się o 3:30, przewinelam go, nakarmiłam i nie śpi (jest 3:50).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-18, 02:52   #2870
LoveMessages
Zakorzenienie
 
Avatar LoveMessages
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 309
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Słodki Jezu... on znowu nie śpi... Obudził się o 3:30, przewinelam go, nakarmiłam i nie śpi (jest 3:50).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może nie przewijaj? Ja karmię w ciemnościach, nic nie mówię I nawet się na nią nie patrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LoveMessages jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 02:55   #2871
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez LoveMessages Pokaż wiadomość
Może nie przewijaj? Ja karmię w ciemnościach, nic nie mówię I nawet się na nią nie patrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Trzeba było bo już miał tak nasikane, że zaraz wyszłoby bokiem. Jak nie trzeba to nie przewijam. Od razu wiedziałam, że to będzie koniec spania bo znalazłam go w łóżeczku odwrotnie niż kładłam - przekręcił się (pierwsze karmienie było przed 23).


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 06:42   #2872
whtvrwhtvr
Raczkowanie
 
Avatar whtvrwhtvr
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 393
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Co do wesel to ja byłam na dwóch, na jednym zostawiłam małego z teściowa i mlekiem ale nie wypaliło, musiałam wracać, a na drugim wzięłam go że sobą ale to było też bez sensu bo musiałam z nim chodzić po ogrodzie tylko, bal się muzyki i tłumów ludzi, więc szybko się zwinelismy do domu. Mieliśmy pokój ale było tam słychać muzykę dość głośno. Następne dwa wesela w sierpniu odmówiłam. Jak bardzo chcesz iść to zrób test 1 dzień zostaw go z teściowa żeby zobaczyć czy sobie poradzą, czy w ogóle będzie pić mleko z butelki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez whtvrwhtvr
Czas edycji: 2018-07-18 o 06:43
whtvrwhtvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:13   #2873
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dzięki dziewczyny, może z tą kąpielą to już na stałe będzie

U nas nocka z pobudkami, ale chociaż ja usypiałam w miarę po. Tylko mała znów nie mogła zasnać i musieliśmy bujać się po 30-60min z nią...uh. Na szczęście teraz jeszcze dosypia.

My byliśmy na weselu z początkiem czerwca i było lepiej niż sądziłam. Około godziny drogi i o dziwo moje niesamochodowe dziecko wytrzymał i nawet spało wyszliśmy jakoś po 20tej
Polecam te słuchawki dla niemowlaków. Sama nie dążyłam zorganizować, ale my siedzieliśmy w takim miejscu że nie było tak źle. No i karmiłam w aucie, bo padalo a w kiblu nie będę. Wrzucałam kiedyś fotę na fb

Magda, a rezonans albo coś? Masakra, mój tz też dostał takie zalecenia i poza pakietem kupa kasy..oczywiście nie spieszy mu się, tylko jego nawet na rtg nie wysłali

Trzymajcie kciuki, dziś o 12tej mamy ostatnią dawkę 5w1 no i oby tak już nie lało, bo jednak boję się z nią jechać sama autem i jedziemy komunikacją
Acha i ta stara baba nas przyjmuje co mi małej nie chciała zaszczepić, bo tak to do innych terminy w kosmos

Edytowane przez klaudetka
Czas edycji: 2018-07-18 o 07:20
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:15   #2874
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, może z tą kąpielą to już na stałe będzie



U nas nocka z pobudkami, ale chociaż ja usypiałam w miarę po. Tylko mała znów nie mogła zasnać i musieliśmy bujać się po 30-60min z nią...uh. Na szczęście teraz jeszcze dosypia.



My byliśmy na weselu z początkiem czerwca i było lepiej niż sądziłam. Około godziny drogi i o dziwo moje niesamochodowe dziecko wytrzymał i nawet spało wyszliśmy jakoś po 20tej

Polecam te słuchawki dla niemowlaków. Sama nie dążyłam zorganizować, ale my siedzieliśmy w takim miejscu że nie było tak źle. No i karmiłam w aucie, bo padalo a w kiblu nie będę. Wrzucałam kiedyś fotę na fb



Magda, a rezonans albo coś? Masakra, mój tz też dostał takie zalecenia i poza pakietem kupa kasy..oczywiście nie spieszy mu się, tylko jego nawet na rtg nie wysłali



Trzymajcie kciuki, dziś o 12tej mamy ostatnią dawkę 5w1 no i oby tak już nie lało, bo jednak boję się z nią jechać sama autem i jedziemy komunikacją


Kciuki za szczepienie

Nie dała mi skierowania na nic więcej A rezonans cos by dodatkowo mógł wykazać? 🧐


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:20   #2875
whtvrwhtvr
Raczkowanie
 
Avatar whtvrwhtvr
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 393
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Kciuki za szczepienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
whtvrwhtvr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:21   #2876
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dzięki dziewuszki oby była po prostu senna tylko po

Magda, gdzieś czytałam że warto, bo to może być przepuklina
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:31   #2877
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Kciuki za szczepienie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 07:37   #2878
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewuszki oby była po prostu senna tylko po

Magda, gdzieś czytałam że warto, bo to może być przepuklina


Hmmm, a dyskopatia i przepuklina to nie jest to samo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 08:08   #2879
marta981
Rozeznanie
 
Avatar marta981
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 565
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Klaudetka, kciuki za szczepienie.

Ja próbowałam się pół godziny dodzwonić do przychodni (nadal sprawa kupy xD), ale nikt nie odbiera/zajęte. Teraz już nie mam po co bo o tej godzinie już nie ma miejsc xD spróbuję jutro. No ale jesteśmy prywatnie już zapisani do alergolog, tylko nie wiem czy to nie bez sensu wydatek iść tak bez żadnych badań... Myślałam że nasz pediatra coś zleci.

U nas nocka z nami w łóżku, jak tylko dotykała łóżeczka to płakała :/
Obstawiam najgorszy najdłuższy skok bo tak zaczynał się poprzedni :/

Dobrego dnia dziewczyny!

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
marta981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 08:09   #2880
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dzień dobry. Od dziś nie chwale się na wizażu , że moje dziecko dobrze śpi, bo dzisiejsza noc to katastrofa. Nie wiem jak przeżyje dzisiejszy dzień Antoniusz już od rana brękoli🤦🏼☠♀️



Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Hmmm, a dyskopatia i przepuklina to nie jest to samo?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To jest to samo, ale rezonans jest znacznie dokładniejszym badaniem, widać na nim także bardzo dokładnie wszystkie tkanki miękkie. A neurolog nic Ci nie wspomniał o rezonansie ?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 16:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.