Przygotowania starszej i panny młodej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-14, 16:05   #1
alojketis
Przyczajenie
 
Avatar alojketis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18

Przygotowania starszej i panny młodej


Hej zapewne moje pytanie pewnie wyda sie niektórym głupie i śmieszne za jakiś czas jestem starsza na ślubie u mojej dobrej koleżanki. Ślub nie jest w mieście,w którym obecnie mieszkamy,tylko w okolicach z których młoda pochodzi(ja stamtąd nie pochodzę). Panna młoda powiedziała,ze w kwestii noclegu,fryzjera czy kosmetyczki w dzień ślub nie muszę się martwić,bo ona wszystko załatwi,będziemy się razem szykować. Ucieszyłam się,bo tak,jak wspomniałam nie pochodzę z jej okolic i nawet nie wiedziałabym gdzie kogo szukać jednak jakiś czas temu oświadczyła mi,ze odwołała kosmetyczkę i ona sama będzie się malować,a co do fryzjera to jej wszystko jedno bo będzie miała welon i jej fryzury nie będzie widać. Ja sama się malować nie zamierzam bo po prostu nie umiem sobie zrobić ładnego i trwałego makijażu wieczorowego,zawsze przy takich okazjach korzystałam z usług kosmetyczki,to samo z fryzjerem. Pogrzebałam trochę w internecie i znalazłam fryzjera i wizażystkę w okolicach,w których będzie ślub i wesele. Z tym,ze trochę mi głupio zostawić panna młoda sama w tych przygotowaniach...wiem,to głupie,ale czy czasem nie jest tak ze młoda i starsza zawsze szykują się razem?
alojketis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 17:49   #2
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Uważam, że młoda zachowała się niefajnie nie konsultując z Tobą odwołania kosmetyczki i fryzjera, skoro te usługi dotyczyły też Ciebie... w takiej sytuacji nie miałabym raczej oporów, żeby szykować się osobno. Ale skoro masz się źle z tym czuć, to może jest opcja żeby te osoby które znalazłaś podjechały w miejsce, w którym będziecie się szykować? Czy w grę wchodzi tylko to, że Ty do nich jedziesz?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 21:05   #3
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Cytat:
Napisane przez alojketis Pokaż wiadomość
Hej zapewne moje pytanie pewnie wyda sie niektórym głupie i śmieszne za jakiś czas jestem starsza na ślubie u mojej dobrej koleżanki. Ślub nie jest w mieście,w którym obecnie mieszkamy,tylko w okolicach z których młoda pochodzi(ja stamtąd nie pochodzę). Panna młoda powiedziała,ze w kwestii noclegu,fryzjera czy kosmetyczki w dzień ślub nie muszę się martwić,bo ona wszystko załatwi,będziemy się razem szykować. Ucieszyłam się,bo tak,jak wspomniałam nie pochodzę z jej okolic i nawet nie wiedziałabym gdzie kogo szukać jednak jakiś czas temu oświadczyła mi,ze odwołała kosmetyczkę i ona sama będzie się malować,a co do fryzjera to jej wszystko jedno bo będzie miała welon i jej fryzury nie będzie widać. Ja sama się malować nie zamierzam bo po prostu nie umiem sobie zrobić ładnego i trwałego makijażu wieczorowego,zawsze przy takich okazjach korzystałam z usług kosmetyczki,to samo z fryzjerem. Pogrzebałam trochę w internecie i znalazłam fryzjera i wizażystkę w okolicach,w których będzie ślub i wesele. Z tym,ze trochę mi głupio zostawić panna młoda sama w tych przygotowaniach...wiem,to głupie,ale czy czasem nie jest tak ze młoda i starsza zawsze szykują się razem?

Niech fryzjer i kosmetyczka przyjadą do Was, o ile mają taką możliwość. Jeśli panna młoda będzie miała coś przeciwko temu, to szykujcie się osobno. Jeśli masz pomóc jej w przygotowaniach, to ona też powinna zadbać o Ciebie.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 08:25   #4
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Cytat:
Napisane przez alojketis Pokaż wiadomość
czy czasem nie jest tak ze młoda i starsza zawsze szykują się razem?
Na pewno nie zawsze.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 12:43   #5
alojketis
Przyczajenie
 
Avatar alojketis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Dziekuje za odpowiedzi ona,po tym jak odwołała kosmetyczkę powiedziała mi,ze nie ma zaufania do tego,żeby ktoś ja umalować i sama zrobi to lepiej...myślałam żeby po prostu napisać do niej,ze kogoś znalazłam i czy nie chciałaby się umówić,jak stwierdzi,ze nie to umówię się sama. Najgorsze,ze to tylko półtora miesiąca i boje się ze nigdzie się nie wciśniemy
alojketis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-15, 14:04   #6
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 19:54
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 06:06   #7
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Na pewno nie jest tak, że panna młoda i starsza zawsze szykują się razem. Moim zdaniem nie powinnaś mieć żadnych skrupułów i spokojnie jedź do fryzjera i kosmetyczki we własnym zakresie. W zasadzie to na twoim miejscu byłabym wkurzona na pannę młodą, że mnie tak wystawiła. Swoją drogą, jeśli ona nie jest wizażystką albo naprawdę dużo nie siedzi w makijażu to nie sądzę, żeby sama się pomalowała lepiej. A już argument o tym, że welon przykryje fryzurę jest totalnie od czapy
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-16, 16:38   #8
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Kto to jest starsza? to ktoś jak świadek?
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 00:16   #9
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Kto to jest starsza? to ktoś jak świadek?

Tak
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-18, 19:51   #10
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-12 o 20:01
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-19, 09:34   #11
alojketis
Przyczajenie
 
Avatar alojketis
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 18
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Nie wydaje mi się,żeby to była kwestia finansowa,oboje dobrze zarabiają i co chwila dopraszają nowych gości,ze 140 zrobiło się już prawie 200 osób. To chyba kwestia tego,ze panna młoda jest typem takiej osoby,która uważa,ze wszystko sama zrobi najlepiej.

Wśród uczestniczek wieczoru panieńskiego zaproponowałam już jakiś czas temu taki właśnie prezent-wizażystka + fryzjer,ale wszyscy stwierdzili,ze byłaby niezadowolona bo chyba nigdy nie była zadowolona gdy ktoś ja malował.
alojketis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-25, 15:01   #12
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Przygotowania starszej i panny młodej

Załatw sobie coś rano może i leć szykować się razem z Panną Młodą!
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-25 16:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.