Rozstanie z facetem XXXIX - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-17, 20:06   #2191
ortodrome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 196
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Mnie wzięło dziś na pisanie. Wylewam emocje na papier. Napisałam już do niego list o tym co do niego czuję, wypisałam plusy i minusy relacji, wypisałam co nas łączyło. Co mi przyjdzie do głowy to zapisuję. Czy pomaga/ pomoże nie wiem. Przynajmniej mam zajęcie.
ortodrome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 20:07   #2192
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez danuta_nowa Pokaż wiadomość
Tak wiem,lecze się u psychiatry,jestem na zasiłku rehabilitacyjnym aż się boję szukać nowej pracy to mnie przeraża,ale mam jeszcze kilka miesięcy.Siedze z rodzicami gapie się w tel.i nie robię praktycznie nic więcej.Być może wyjadę do sanatorium chociaż nie bardzo chce tam z emerytami czas spędzać,i będę miała tam psychologa itd.więc dobrze by mi taki wyjazd zrobił
A jak dlugo i na czym polega to leczenie? Chodzisz na psychoterapię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 20:55   #2193
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
A jak dlugo i na czym polega to leczenie? Chodzisz na psychoterapię?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę leki,co do psychoterapi to nie stać mnie prywatnie,duża część zasiłku chorobowego daje rodzica na utrzymanie,do tego dochodzi problem z PCOS,refluks,chore zatoki ciągle leki i tak moment i po mojej pensji,lekarz mówił ,że nie wie czy jest psychoterapia na NFZ musiałabym poszukać.Miałam ostatnio dużo załatwiania z lekarzem orzecznikiem i zasiłkiem rehabilitacyjnym ,że mi całkiem to już z głowy wypadło
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 21:43   #2194
Olcia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 390
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
Nie kojarze Twojej historii.
Tzn pamiętam, ze kiedyś pisalas o jakims liście.
I ze juz go nie kochasz, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udzielałam się najbardziej w poprzedniej części. W skrócie: odeszłam, bo pił. Potem jeszcze namawiał mnie na powrót, było mi cieżko sobie poradzić z tą sytuacją. Kilka razy się widzieliśmy po rozstaniu podczas gdy odbierałam swoje rzeczy. Jakieś dwa tygodnie temu dostałam od niego list. Nie odpisałam, myślałam, że da mi spokój. Teraz zaprasza mnie w naszą rocznicę do restauracji. Serce trochę cierpi, rozum gratuluje dobrej decyzji.
Olcia0401 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-17, 22:24   #2195
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@danuta_nowa, niestety nie orientuje się jak to wygląda w Polsce, ale myślę że można na NFZ. Czasami dziewczyny tutaj pisały, ze czekają na wizyte. Tyle, ze czeka się dłużej niz prywatnie.. no ale powinnas sprobowac. Warto zawalczyć o siebie.

@Olcia0401, gratuluje w takim razie sily i dererminacji
Spotkanie odradzam. Po co Ci taki stres? Jeśli zamknelas ten rozdział to nie uchylaj drzwi. Nie warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 04:10   #2196
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Mój ex napisał do mnie w środku nocy z propozycją spotkań bez zobowiązań... Co za idiota. Chyba muszę go zablokować. Chciałam być ponad to, być taka niewzruszona dlatego go nie zablokowałam, ale po czymś takim? Gość ma tupet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 05:48   #2197
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez naughty hell Pokaż wiadomość
Mój ex napisał do mnie w środku nocy z propozycją spotkań bez zobowiązań... Co za idiota. Chyba muszę go zablokować. Chciałam być ponad to, być taka niewzruszona dlatego go nie zablokowałam, ale po czymś takim? Gość ma tupet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam że to napisze
ale debil

Dobra dziewczyny, która jest teraz na etapie "boże jak ja mogłam być z takim debilem"
Ja myślę o założeniu zeszytu czy też dziennika gdzie zapisywalabym krótkie notatki jakieś pojedyncze myśli cytaty motywujace jakieś miłe rzeczy
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-18, 07:41   #2198
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Moj ex wydzwanial do mnie pijany w nocy i przyjechal mi do domu!...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 07:48   #2199
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Moj ex wydzwanial do mnie pijany w nocy i przyjechal mi do domu!...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzisiaj?
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 08:11   #2200
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez naughty hell Pokaż wiadomość
Mój ex napisał do mnie w środku nocy z propozycją spotkań bez zobowiązań... Co za idiota. Chyba muszę go zablokować. Chciałam być ponad to, być taka niewzruszona dlatego go nie zablokowałam, ale po czymś takim? Gość ma tupet.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej, seksiku się zachciało :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 09:48   #2201
ortodrome
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 196
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Moj ex wydzwanial do mnie pijany w nocy i przyjechal mi do domu!...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow ! i jak się sytuacja potoczyła ?
kurcze zaczynają się po kolei odzywać, a mój nie.
ortodrome jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-18, 10:18   #2202
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
@danuta_nowa, niestety nie orientuje się jak to wygląda w Polsce, ale myślę że można na NFZ. Czasami dziewczyny tutaj pisały, ze czekają na wizyte. Tyle, ze czeka się dłużej niz prywatnie.. no ale powinnas sprobowac. Warto zawalczyć o siebie.

@Olcia0401, gratuluje w takim razie sily i dererminacji
Spotkanie odradzam. Po co Ci taki stres? Jeśli zamknelas ten rozdział to nie uchylaj drzwi. Nie warto.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Spróbuję czegoś poszukać,na razie liczę na to,że uda mi się z ZUS wyjechać do sanatorium,tam też będę miała dostęp do pychologa itd.więc dobre i to jednak przykro mi,że nigdy nie stworzę rodziny bo leczenie pewnie potrwa kilka lat i nie wiadomo czy uda mi się z tego wyjść przykre i smutne,że zmarnowałam łącznie 12 lat na związki bez przyszłości i zostałam z niczym
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 10:29   #2203
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez danuta_nowa Pokaż wiadomość
Spróbuję czegoś poszukać,na razie liczę na to,że uda mi się z ZUS wyjechać do sanatorium,tam też będę miała dostęp do pychologa itd.więc dobre i to jednak przykro mi,że nigdy nie stworzę rodziny bo leczenie pewnie potrwa kilka lat i nie wiadomo czy uda mi się z tego wyjść przykre i smutne,że zmarnowałam łącznie 12 lat na związki bez przyszłości i zostałam z niczym
Pewnie ze jest terapia na NFZ, tylko chyba trzeba sdo psychiatry iść po skierowanie, z tego co pamiętam.

A co di błędów, no cóż, szkoda że nie otworzyłas oczu wcześniej. Jeśli się ejst w toksycznym związku to im prędzej zrozumiemy, że to nie tedy droga, tym lepiej dla nas. Teraz musisz wyciągnąć wnioski i iść dalej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 10:30   #2204
Monsignore007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 7
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez InsaneLa Pokaż wiadomość
@Monsignore, ciężko w takim razie odnieść mi się do Twojej historii.
Nie wiem czemu.. ale coś mi mówi, ze ten facet jest zajęty? :mysli:
No ale nie bede gdybac. Szanuje Twoją decyzję, ze nie chcesz opowiadać.
Gdybys zmienila zdanie- po to tu jesteśmy. Wyrzucenie z siebie calego żalu i opisanie swojej historii tez ma działanie terapeutyczne.

I wlasnie a propo terapii, chodzisz na jakąś?
Wspominalas cos o psychotropach wiec domyślam się, ze jesteś pod opieką lekarza, tak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Ja po japońsku- jako tako
Za tydzien wracam do pracy, póki co nadrabiam zaległości w książkach.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, jest zajęty. Ja też jestem. Ale nie jestem szczęśliwa. Zresztą to chyba wiele wyjaśnia. Tamten to moja pierwsza miłość, odnowiliśmy kontakt i początkowo mieliśmy być razem, ale na którymś etapie on się rozmyślił i tak zostałam z tym wszystkim. Tak wiem- kawał chama. Ale we mnie zdążyło się już odrodzić duże uczucie. Wiem, jakim człowiekiem był kiedyś, wiem kim jest teraz, jakie ma wady i zalety. A jednak nie wybrał mnie. Może to bardziej jest powód mojego zgorzknienia.

Nie chcę "opierniczania", bo wiem, co źle zrobiłam. W ogóle nie trzeba było w to wchodzić, uciekać gdzie pieprz rośnie. Dlatego walczę ze sobą żeby się z nim rozstać, bo tak naprawdę to on podjął decyzję, że ze mną nie będzie.

Nie jestem na żadnej terapii, leki dostałam przy okazji rodzinnej tragedii, takie doraźne przeciwko atakom paniki. Staram się ich nie brać i funkcjonować. Jakoś na terapię szkoda mi kasy, czasu, nie wierzę w to. Nie wiem, czy będę umiała komuś o tym opowiedzieć, bo się wstydzę. Ja, taka silna, poukładana, robię z siebie codziennie idiotkę. Rozklejam się nad smsami "szkoda, że Cię tu nie ma" z wakacji z tamtą babą.

Raz próbowałam to zakończyć, prawie rok trwała ta przerwa i źle się dla mnie skończyła. Mojej satysfakcji jest tyle, że widzę po nim, że bardzo pilnuje się żebym z niego nie rezygnowała. Na razie widzę, że nie jestem jedyna w tym koszmarze. A z pozytywów że przeżyłam wczorajszy dzień w pracy i w ogóle. Dopiero dziś mam spadek formy. Wersja oficjalna- spadek formy, bo mam mało zajęć, a tak naprawdę- bo cham nie pisze do mnie.
Monsignore007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 10:57   #2205
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 565
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Jezu dziewczyny już nie mogę z tą moją przyjaciółką
Już nawet o niczym się nie da z nią pogadać , czy nawet pozartowac bo zaraz jest skończ temat nie chce już o tym gadać daj spokój nie obchodzi mnie to
Co tydzień u niej jest wielkie sprzątanie domu takie z myciem okien wycieraniem wszelkich drobinek kurzu pucowaniem na błysk co zajmuje cały dzień
I dzisiaj gadamy i ona mówi że boże tyle sprzątania i że jej się nie chce
No to mówię do niej ze ja nie wiem co wy macie tyle sprzątania co tydzień przy trójce pracujących ludzi
Że ja przy dwójce i psie sprzatalam max 2 h w ciągu tygodnia (takie porządki większe wiadomo że na co dzień też się trochę ogarniało) i po co co co tydzień myć okna i że sami sobie dokładają pracy
To usłyszałam weź skończ bo nie chce tego słuchać
No to ok potem mówię że mama gadała z bratem że ten chce magnesy na lodówkę dla gości i że mama mu tłumaczy że to wyrzucanie kasy w błoto a on się uparl
A ta
No chce mieć to niech ma możemy skończyć temat bo mnie to nie obchodzi
Już mi się przykro zrobiło zamknęłam sie
Za pół godziny do mnie pisze z jakąś głupotą (chodziło o jakąś imprezę typowa Rosja) i ja jej odpisałam że u wspólnego kumpla była taka impreza wczoraj że aż drzwi zgubili a ta "a co mnie to obchodzi daj spokój"
Znowu się zamknęłam i pytam czy idziemy dzisiaj na piwo a ta "sama sobie chlaj (?) możemy wyjść ale ja nie pije"
No już żywcem nie wiem jak się do niej odzywać żeby nie dostac o☠☠☠☠☠☠☠u
Odsune się od niej i już słyszę jak mówi że ona nie wie co się stało i nikogo przy niej nie ma
cocacolalight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:39   #2206
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny już nie mogę z tą moją przyjaciółką
Już nawet o niczym się nie da z nią pogadać , czy nawet pozartowac bo zaraz jest skończ temat nie chce już o tym gadać daj spokój nie obchodzi mnie to
Co tydzień u niej jest wielkie sprzątanie domu takie z myciem okien wycieraniem wszelkich drobinek kurzu pucowaniem na błysk co zajmuje cały dzień
I dzisiaj gadamy i ona mówi że boże tyle sprzątania i że jej się nie chce
No to mówię do niej ze ja nie wiem co wy macie tyle sprzątania co tydzień przy trójce pracujących ludzi
Że ja przy dwójce i psie sprzatalam max 2 h w ciągu tygodnia (takie porządki większe wiadomo że na co dzień też się trochę ogarniało) i po co co co tydzień myć okna i że sami sobie dokładają pracy
To usłyszałam weź skończ bo nie chce tego słuchać
No to ok potem mówię że mama gadała z bratem że ten chce magnesy na lodówkę dla gości i że mama mu tłumaczy że to wyrzucanie kasy w błoto a on się uparl
A ta
No chce mieć to niech ma możemy skończyć temat bo mnie to nie obchodzi
Już mi się przykro zrobiło zamknęłam sie
Za pół godziny do mnie pisze z jakąś głupotą (chodziło o jakąś imprezę typowa Rosja) i ja jej odpisałam że u wspólnego kumpla była taka impreza wczoraj że aż drzwi zgubili a ta "a co mnie to obchodzi daj spokój"
Znowu się zamknęłam i pytam czy idziemy dzisiaj na piwo a ta "sama sobie chlaj (?) możemy wyjść ale ja nie pije"
No już żywcem nie wiem jak się do niej odzywać żeby nie dostac o☠☠☠☠☠☠☠u
Odsune się od niej i już słyszę jak mówi że ona nie wie co się stało i nikogo przy niej nie ma
Serio tak mówi do Ciebie? Już dawno bym pojechała jej tekstem żeby się ogarnęła. Nie kumpluj się z takimi ludźmi bo jak sama widzisz źle się z tym czujesz i każdy by się źle czuł. Daj sobie z nią spokoj. Ona nawet nie zasługuje na delikatne odsunięcie.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:43   #2207
8Annetta8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 160
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez ortodrome Pokaż wiadomość
Wow ! i jak się sytuacja potoczyła ?
kurcze zaczynają się po kolei odzywać, a mój nie.
Ja chyba się trochę cieszę, że mój się nie odzywa. Bylabym naprawdę w szoku gdyby napisał, a póki nie stanełam na nogi nie wiem czy to byłby dobry pomysł.
Dziwne uczucie, raz chcę a później uznaję, że to bez sensu. No ale nie każdy ex się przypomina po jakimś czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8Annetta8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:43   #2208
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny już nie mogę z tą moją przyjaciółką
Już nawet o niczym się nie da z nią pogadać , czy nawet pozartowac bo zaraz jest skończ temat nie chce już o tym gadać daj spokój nie obchodzi mnie to
Co tydzień u niej jest wielkie sprzątanie domu takie z myciem okien wycieraniem wszelkich drobinek kurzu pucowaniem na błysk co zajmuje cały dzień
I dzisiaj gadamy i ona mówi że boże tyle sprzątania i że jej się nie chce
No to mówię do niej ze ja nie wiem co wy macie tyle sprzątania co tydzień przy trójce pracujących ludzi
Że ja przy dwójce i psie sprzatalam max 2 h w ciągu tygodnia (takie porządki większe wiadomo że na co dzień też się trochę ogarniało) i po co co co tydzień myć okna i że sami sobie dokładają pracy
To usłyszałam weź skończ bo nie chce tego słuchać
No to ok potem mówię że mama gadała z bratem że ten chce magnesy na lodówkę dla gości i że mama mu tłumaczy że to wyrzucanie kasy w błoto a on się uparl
A ta
No chce mieć to niech ma możemy skończyć temat bo mnie to nie obchodzi
Już mi się przykro zrobiło zamknęłam sie
Za pół godziny do mnie pisze z jakąś głupotą (chodziło o jakąś imprezę typowa Rosja) i ja jej odpisałam że u wspólnego kumpla była taka impreza wczoraj że aż drzwi zgubili a ta "a co mnie to obchodzi daj spokój"
Znowu się zamknęłam i pytam czy idziemy dzisiaj na piwo a ta "sama sobie chlaj (?) możemy wyjść ale ja nie pije"
No już żywcem nie wiem jak się do niej odzywać żeby nie dostac ou
Odsune się od niej i już słyszę jak mówi że ona nie wie co się stało i nikogo przy niej nie ma
O masakra. Weź ją olej, to nawet nie jest przyjaźń z jej strony.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:44   #2209
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

A ja dołączam do grona. Rozstałam się z facetem co byłam z nim nieco ponad 4 lata. To już było ponad 3 miesiące temu. on stwierdził, ze chce o mnie walczyć i non stop pisze i robi niespodziewane odwiedziny. Męczy mnie to bo nie pozwala o sobie zapomnieć. Wiadomo, że dużo rzeczy nas łączy i jesteśmy przyzwyczajeni do siebie ale ja wątpię w ślub z nim oraz założenie rodziny. Mieliśmy wszystko - warunki etc i co z tego wyszło? Nie wiem czemu przez 5 lat się nie mógł zdecydować, a ja mu cały czas przypominałam, że jestem gotowa na ślub i dzieci. Czuje się jakbym w twarz od życia dostała. Teraz mam wywalone na wszystko. Żyję chwilę. Co będzie to będzie. Chyba mi nie zależy już na niczym. Ciągle tylko w życiu mam same zawody..
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-18, 11:47   #2210
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez cocacolalight Pokaż wiadomość
Dzisiaj?
Tak...
Cytat:
Napisane przez ortodrome Pokaż wiadomość
Wow ! i jak się sytuacja potoczyła ?
kurcze zaczynają się po kolei odzywać, a mój nie.
No musialan go wpuscic bo rumotu narobił na klatce. A ja wynajmuje mieszkanie i nie chce by sasiedzi sie skarżyli wlascicielowi bo juz raz mialam taka niefajna sytuacje i pogadanke z wlascicielem.

No wlazl zebralo mu sie na amory ale powiedzialam ze nie to padl jak dlugi na łóżko i spal do rana... mocno wypity byl. Tylko przytulal mnie w nocy do siebie... mam niestety kawalerke i nie mialam jak spac gdzie indziej wiec musialam z nim. No ale rano grzecznie wstal pogadalismy na jakies nautralne tematy i pojechal do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:48   #2211
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Tak...No musialan go wpuscic bo rumotu narobił na klatce. A ja wynajmuje mieszkanie i nie chce by sasiedzi sie skarżyli wlascicielowi bo juz raz mialam taka niefajna sytuacje i pogadanke z wlascicielem.

No wlazl zebralo mu sie na amory ale powiedzialam ze nie to padl jak dlugi na łóżko i spal do rana... mocno wypity byl. Tylko przytulal mnie w nocy do siebie... mam niestety kawalerke i nie mialam jak spac gdzie indziej wiec musialam z nim. No ale rano grzecznie wstal pogadalismy na jakies nautralne tematy i pojechal do domu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bezsensu. Ja bym go nie wpuściła. Tak zrobiłam z moim jak mnie naszedł w dniu urodzin. Teraz może odwalać tak i robić bo przecież go wpuściłaś..
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:53   #2212
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
Bezsensu. Ja bym go nie wpuściła. Tak zrobiłam z moim jak mnie naszedł w dniu urodzin. Teraz może odwalać tak i robić bo przecież go wpuściłaś..
No niezbyt wiedzialan co nam zrobić... walil mi w drzwi w środku nocy... nie moge pozwolic sobie na stracenie tego mieszkania wiec wsytarszylan sie i wpuscilam go by juz sie uciszyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 11:56   #2213
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
No niezbyt wiedzialan co nam zrobić... walil mi w drzwi w środku nocy... nie moge pozwolic sobie na stracenie tego mieszkania wiec wsytarszylan sie i wpuscilam go by juz sie uciszyl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To musisz go jakoś ustawić żeby CI takiej maniany więcej nie odwalał.
Ok, teraz rozumiem. U mnie sytuacja miała miejsce w dzień i ja nie wynajmuje więc jestem w innej pozycji.


Skreśliłybyście faceta młodszego? Mam ostatnio takie rozkminy.
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:03   #2214
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@Monsignore, czyli dobrze myślałam.
No cóż, nie wiem czy jest sens Cie umoralniac bo to pewnie nic nie zmieni.
Terapia pomaga, choćby odbudować poczucie własnej wartości z którym Ty najwidoczniej masz ogromny problem, tkwiąc w tak destrukcyjnym dla siebie układzie.
Krzywdzisz nie tylko siebie, ale i swojego partnera i pośrednio również partnerke Twojego obecnego nie wiem.. kochanka? Godzisz się na bycie 'tą drugą'- wlasciwie to jest Twoja sprawa bo nikt za Ciebie zycia nie przeżyje, ale dlaczego odbierasz prawo do szczęścia facetowi, z którym jesteś w zwiazku? To po prostu nie w porządku.

@naughty hell, serio jeszcze go nie zablokowalas? słabo.

@cocacolalight, nie na tym polega przyjaźń. Ja bym odpuściła. Po co Ci taka relacja? Tylko ściąga Cię w dół.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:06   #2215
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
To musisz go jakoś ustawić żeby CI takiej maniany więcej nie odwalał.
Ok, teraz rozumiem. U mnie sytuacja miała miejsce w dzień i ja nie wynajmuje więc jestem w innej pozycji.


Skreśliłybyście faceta młodszego? Mam ostatnio takie rozkminy.
Tak, w nocy nie mialo sensu bo byl pijany wiec rozmowa z takim to... Ale rano powiedzialam co mysle i jasno zabronilam takich akcji.

U mnie niestety 2ga w nocy a juz raz mielismy kiedys niemile sciecie z sasiadami i później wlasciciel dal znac ze takie sytuacje nie moga sie powtarzać wiec spanikowalam. Zalezy mi na tym mieszkaniu bo wynajmuje je po znajomości megaaa megaaaa okazyjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:09   #2216
Seph
Zadomowienie
 
Avatar Seph
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 370
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Tashira Pokaż wiadomość
Tak, w nocy nie mialo sensu bo byl pijany wiec rozmowa z takim to... Ale rano powiedzialam co mysle i jasno zabronilam takich akcji.

U mnie niestety 2ga w nocy a juz raz mielismy kiedys niemile sciecie z sasiadami i później wlasciciel dal znac ze takie sytuacje nie moga sie powtarzać wiec spanikowalam. Zalezy mi na tym mieszkaniu bo wynajmuje je po znajomości megaaa megaaaa okazyjnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To może i lepiej, że tak zrobiłaś. Gorzej jak się to będzie powtarzało...
Seph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:11   #2217
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

Cytat:
Napisane przez Seph Pokaż wiadomość
To może i lepiej, że tak zrobiłaś. Gorzej jak się to będzie powtarzało...
Mam nadzieje ze nie... nigdy tyle nie pil. Byl zawsze wrogiem alkoholu i alkoholowe ekscescy bardzo bardzo bardzooo rzadko mu się zdarzały

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:13   #2218
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 991
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@8Annetta8

to samo.. jednego dnia, jak zresztą wiecie, się zastanawiam, czy myśli, czy chciałby napisać, zła jestem, że nie próbuje się odezwać, a kolejnego zastanawiam się, co to by zmieniło, że przecież i tak zostanie jak jest i o czym miałabym z nim rozmawiać? Opowiadać jak się czuję po tym, jak sobie mnie użył w swoim życiu?

Skupiam się na książce.
133e0625674cbae259b1434db9f6b2eb057ff862_6556adfa91426 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:13   #2219
InsaneLa
Rozeznanie
 
Avatar InsaneLa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 994
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@Seph, wiek to tylko liczba. Znam facetów młodszych od siebie, którzy są dojrzalsi niz ci w moim wieku. Także nie ma reguły.
No ale zależy tez o jakiej różnicy wieku mówimy, bo 18letniego faceta przy swoim wieku sobie jednak nie wyobrażam: )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
InsaneLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-18, 12:21   #2220
naughty hell
Raczkowanie
 
Avatar naughty hell
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 345
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIX

@cocacolalight - tu na forum potrafisz czasami tak przygadać, że hej a tej toksycznej koleżance nie potrafisz wygarnąć? Nie owijaj jej w bezpieczny kokonik, jej trzeba porządnie wygarnąć żeby się opanowała bo straci wszelkie kontakty z ludźmi.

@InsaneLa - zablokowałam go po tej akcji. Bezczelny idiota. Pokazał kolejny raz kim dla niego byłam. Nawet nie wiesz jak się cieszę, że w końcu znalazłam siłę żeby to definitywnie zakończyć. Nawet nie płaczę, nie wzrusza mnie już to po tylu razach i wszystkim co przeszłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
naughty hell jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 20:32:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.