Mamy grudniowe 2018 ;) - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-26, 22:57   #4741
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Moje dziecko w brzuchu szaleje juz dobra czwarta godzine. Robi juz to na tyle mocno że wstalam pochodzic zeby go pokolysac i niech juz pojdzie spac
Jeszcze sie nie urodzil a juz trzeba go usypiac
A podobno małe dzieci tylko śpią...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 08:33   #4742
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Bijou 89 Pokaż wiadomość
Czy mogę jeszcze dołączyć, czy już za późno ?

Oczekuję pierwszego dziecka - Amelki - termin 2.12. ☺
Hej ☺ zapraszamy
Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy robicie sobie sesje ciążowe?
Nie.

Dzień dobry,
Dorwałam wczoraj okazję na olx wózek i kombinezon. Mam nadzieję że babka dla mnie będzie to trzymać bo nie może się teraz spotkać. Pomału musimy zacząć wszystko kupować bo różnie bywa więc wole być przygotowana. Pranie chyba zrobie w październiku na początku bo później może mi już sił brakować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 09:09   #4743
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Witam się kobietki i miłego dzionka życzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 09:12   #4744
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Hej dziewczyny! Niesamowite, chyba jesień przyszła!!!! U nas w toku 27 tydzień, leci ten czas szybko!



Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
To mogę podać jeszcze resztę danych . Mam 29 lat i to pierwsza ciąża. No i będzie chłopak.

Ja się teraz przeprowadzam do męża, bo przez ostatni rok mieszkaliśmy oddzielnie ze względu na prace. Dopiero razem będziemy chodzić i kupować rzeczy dla małego. Oddzielnie nie jest to takie przyjemne.

Heeej, fajnie, że grono się powiększa Gratki, u nas też chłopaczek !



Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Imię dla dziecka powinni wybrać rodzice, innym musi się spodobać, nie mają wyboru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dokładnie tak! Najważniejsze, żeby wam się podobało


Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Ja mam takie. Jest w idealnym stanie bo chłopiec nie chciał w nim spać podobno. Załącznik 7628886Załącznik 7628891
Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

Bardzo ładne łóżeczko, ja też mam jasne, ale jeszcze nie złożone




Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Boszzz stresujecie mnie tylko ja sie nie spiesze z ogarnianiem tego wszystkiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też się nie spieszę a mi chyba wypada termin najszybciej
Ja najpierw chcę sobie ogarnąć pokoik, czyli miejsce gdzie ewentualnie będę kompletować wyprawkę. Mimo wszystko myślę, że trochę czasu jeszcze jest. Mam trochę upolowanych ciuchów (ale to kropla w morzu potrzeb) no i łóżeczko. Wózek upatrzony mniej więcej i tyle na dzień dzisiejszy


Cytat:
Napisane przez Bijou 89 Pokaż wiadomość
Czy mogę jeszcze dołączyć, czy już za późno 😊?

Oczekuję pierwszego dziecka - Amelki - termin 2.12. ☺

Hej! Piękne imię, zawsze mi się podobało. Gratuluję córci!


Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Nie. Wyglądam jak waleń na zwykłych zdjęciach więc sesje sobie daruję.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka

hahah, to samo. ogólnie na zdjęciach wychodzę dość lapsowato, więc nie będę sobie i dzieciakowi krzywdy robić
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 11:04   #4745
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Boszzz stresujecie mnie tylko ja sie nie spiesze z ogarnianiem tego wszystkiego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie ja też jeszcze nic nie ogarniam zajmę się tym na jesieni

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 11:56   #4746
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzien dobry ☺
Dziś byłam na krzywej, podali mi cytrynową, całkiem dobra, wypiłam ze smakiem. Podczas badania bałam się, że będzie mi niedobrze ale czułam się dobrze. Bardzo dobrze wspominam, niepotrzebnie się stresowałam
Co do wyprawki to mam już trochę ubranek, które kupiłam na wyprzedażach, teraz muszę policzyć to wszystko i dokupię to czego brakuje. Zamówiłam dzis łóżeczko, wcześnie ale mają długi czas realizacji także powinno przyjść końcem września. Wybrałam też materac ale zamówię chyba jak już przyjdzie łóżeczko. We wrześniu też zamówimy wózek i fotelik, bo też do miesiąca może potrwać dostawa. Powoli kompletuję też koszyk na allegro i gemini
Za tydzień wizyta, nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 12:09   #4747
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez aronia123 Pokaż wiadomość
Dzien dobry ☺
Dziś byłam na krzywej, podali mi cytrynową, całkiem dobra, wypiłam ze smakiem. Podczas badania bałam się, że będzie mi niedobrze ale czułam się dobrze. Bardzo dobrze wspominam, niepotrzebnie się stresowałam
Co do wyprawki to mam już trochę ubranek, które kupiłam na wyprzedażach, teraz muszę policzyć to wszystko i dokupię to czego brakuje. Zamówiłam dzis łóżeczko, wcześnie ale mają długi czas realizacji także powinno przyjść końcem września. Wybrałam też materac ale zamówię chyba jak już przyjdzie łóżeczko. We wrześniu też zamówimy wózek i fotelik, bo też do miesiąca może potrwać dostawa. Powoli kompletuję też koszyk na allegro i gemini
Za tydzień wizyta, nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ohh zazdroszczę że masz już to za sobą! Ja w dalszym ciągu swoją krzywą odkładam w czasie, a wizyta już w przyszłą środę
Dzień dobry tak w ogóle!
Witam nową mamusię
Co do pogody to ja jestem zachwycona! Koniec skwaru i upałów afrykańskich...no żyć nie umierać
Moja mała małpka tak wariuje dzisiaj od rana w brzuchu że szok! Tyle już godzin...skąd ona tyle sił ma ja się pytam...ja dzisiaj leżę na kanapie z mułem umyłam przed chwilą głowę by się orzeźwić więc się uzupełniamy jak widać...mama zmulona, córcia szalona biorę zaraz psy na spacer to może się przewietrze i rozbudzę trochę.
Miłego dnia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 13:09   #4748
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzień dobry

Witam wszystkie nowe mamusie Fajnie że jest nas coraz więcej Bo już myślałam że grudzień na porody mało popularny
Chyba wszystkie z Was dopisałam do listy, jeśli kogoś pominęłam to proszę krzyczeć

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
A i zapomniałam napisać, że u nas 2 chłopczyk. Prawdopodobnie Maks, chociaż rodzinie za bardzo się to imię nie podoba. Mamy też starszego synka lat 6.
Rodziną się nie przejmuj To Wam ma się imię podobać, a nie Cioci Kazi

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja też kupuje i zbieram rzeczy na raty. Teraz chce kupić materacyk do łóżeczka i śpiworek do fotelika. W październiku zamówienie z Hubi world a listopad Gemini.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Co to za sklep ten Hubi?

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja dopiero zaczynam kupowanie i to od tych małych rzeczy. Dziś nasz Maluch wzbogacił się o 2 bodziaki z Lidla 62/68 za dychę i o bluzę polarkową również z Lidla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam wszystkie wzorki lidlowe ale też już na 62.

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Ja po polowkowym kupiłam dwa body i to tyle. Reszta na jesieni. Wszyscy mi mówią że za wcześnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Czy ja wiem czy wcześnie? Ja chcę rozłożyć bo potem wydać w jeden miesiąc parę tysięcy to trochę sporo

Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Ja mam takie. Jest w idealnym stanie bo chłopiec nie chciał w nim spać podobno. Załącznik 7628886Załącznik 7628891

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Super jest!

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Też kupimy białe ☺


Cały dzień bolą mnie nogi mam uczucie takich ciężkich nóg macie tak?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Na szczęście nie, ale współczuje

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy robicie sobie sesje ciążowe?
Profesjonalnej nie - niemowlęcą chcę zrobić na pewno profesjonalną. Ale może wyciągnę w październiku Tż żeby zrobił parę zdjęć brzuszka - lustrzanka jest, poinstruuje go co i jak, obrobię i będzie

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Hej ☺ zapraszamyNie.

Dzień dobry,
Dorwałam wczoraj okazję na olx wózek i kombinezon. Mam nadzieję że babka dla mnie będzie to trzymać bo nie może się teraz spotkać. Pomału musimy zacząć wszystko kupować bo różnie bywa więc wole być przygotowana. Pranie chyba zrobie w październiku na początku bo później może mi już sił brakować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na jaki wózek się zdecydowaliście?



Ja zaczynam powoli kompletować bo czuję że zbankrutujemy. Trzeba zrobić całą wyprawkę, teraz we wrześniu mamy generalny remont na który pójdzie sporo tysiaków. I do końca listopada (albo nawet wcześniej - zależy od pogody) musimy postawić oborę dla zwierząt. Mój portfel płacze
Dlatego musimy rozłożyć wydatki. Wózek kupiliśmy 1.08, teraz powoli zamawiam ciuszki. W pażdzierniku bym chciała fotelik, łóżeczko i wanienkę a w listopadzie rzeczy apteczne. Ale zobaczymy czy się uda

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Ah, przyszło mi zamówienie z 5-10-15 (jednak parę sztuk zamówiłam) ale połowę odsyłam bo są zniszczone. Porażka. Pobrudzone jakby flamastrem pomalowane, dziurawe ciuszki i te zatrzaski na bodach są zwyczajnie urwane Powiem Wam że jestem zniesmaczona, bo myślałam że to jest spoko sklep.


I dziś zaczynamy 26 tydzień
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 13:44   #4749
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez aronia123 Pokaż wiadomość
Dzien dobry ☺
Dziś byłam na krzywej, podali mi cytrynową, całkiem dobra, wypiłam ze smakiem. Podczas badania bałam się, że będzie mi niedobrze ale czułam się dobrze. Bardzo dobrze wspominam, niepotrzebnie się stresowałam
Co do wyprawki to mam już trochę ubranek, które kupiłam na wyprzedażach, teraz muszę policzyć to wszystko i dokupię to czego brakuje. Zamówiłam dzis łóżeczko, wcześnie ale mają długi czas realizacji także powinno przyjść końcem września. Wybrałam też materac ale zamówię chyba jak już przyjdzie łóżeczko. We wrześniu też zamówimy wózek i fotelik, bo też do miesiąca może potrwać dostawa. Powoli kompletuję też koszyk na allegro i gemini
Za tydzień wizyta, nie mogę się doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Co do łóżeczka to warto wcześniej złozyć, nasze mimo ze malowane specjalnymi farbami to śmierdziało. Miesiąc musiało się wietrzyć, żeby ten zapach farby zniknął.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 13:56   #4750
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość

Co to za sklep ten Hubi?

Nie do mnie pytanie ale odpowiem to sprzedawca na allegro, ma duży asortyment i przyjemne ceny

[/COLOR]Ah, przyszło mi zamówienie z 5-10-15 (jednak parę sztuk zamówiłam) ale połowę odsyłam bo są zniszczone. Porażka. Pobrudzone jakby flamastrem pomalowane, dziurawe ciuszki i te zatrzaski na bodach są zwyczajnie urwane Powiem Wam że jestem zniesmaczona, bo myślałam że to jest spoko sklep.

O kurka, a to nieładnie z ich strony. Ja na poprzedniej wyprzedaży zamawialam to wszystko było ok. Ale szczerze mówiąc to bez wyprzedaży nic bym tam nie kupiła, bo jakość bez szału a ceny powalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez aronia123
Czas edycji: 2018-08-27 o 13:57
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 13:59   #4751
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Co do łóżeczka to warto wcześniej złozyć, nasze mimo ze malowane specjalnymi farbami to śmierdziało. Miesiąc musiało się wietrzyć, żeby ten zapach farby zniknął.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Potwierdzam. Ja na szczęście mam rozłożone od trzech lat

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 14:17   #4752
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez LolaMontez Pokaż wiadomość
Co do łóżeczka to warto wcześniej złozyć, nasze mimo ze malowane specjalnymi farbami to śmierdziało. Miesiąc musiało się wietrzyć, żeby ten zapach farby zniknął.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dzięki za poradę, skorzystamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:03   #4753
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cześć, jak z jakością bodziakow z Lidla? Tych ż soboty. Może u nas coś zostało ale trochę mi się nie chce jechać.

Jutro mam wizytę u gin rano. Nie mogę się doczekać😁
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:10   #4754
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Nemm wpisz sobie Hubi world allegro i Ci wyskoczy. Ma duuużo rzeczy wyprawkowych. Np podkłady poporodowe tańsze niż w Gemini to samo z butelkami czy smoczkami albo majtkami siatkowymi. Także ja w aptece kupuje typowo apteczne rzeczy a całą resztę tam.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Co do lidlowych ciuszkow z soboty jakość taką sama jak zawsze czyli lidlowa jak dla mnie w porównaniu z innymi nowymi które mam jest świetna. Niestety osobiście nie prałama i nie używałam więc tylko tak mogę porównać. Rozmiarówka trochę zawyżona, tym razem nic nie braliśmy bo jakoś mi chłopięce wzory się nie podobały, poza tym jak przyszliśmy wieczorem to same duże rozmiary zostały. Ale za to dziewczęce wzory były śliczne i nie dziwię się Nemm że brała wszystkie a za taką cenę to już w ogóle

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:14   #4755
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Cześć, jak z jakością bodziakow z Lidla? Tych ż soboty. Może u nas coś zostało ale trochę mi się nie chce jechać.

Jutro mam wizytę u gin rano. Nie mogę się doczekać


Jakość bodziaków z Lildla jest dobra. Tylko różnie bywa z kolorami czasami są takie „przybrudzone” ale ro widać przy zakupie. Po praniu nic sie nie dzieje, aha rozmiar wychodzi większy niż normalnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 15:33   #4756
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Nemm ten co zarezerwowałm jest bebetto holand. Prawdę mówiąc patrze na okazje bo jak mam wydać ponad 1000 to mi się nie uśmiecha. Podoba mi się i mimo że mamy przeboje z tą naszą spacerówką to nie przekreślam tej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez asioka92
Czas edycji: 2018-08-27 o 15:35
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 16:51   #4757
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez aronia123 Pokaż wiadomość
O kurka, a to nieładnie z ich strony. Ja na poprzedniej wyprzedaży zamawialam to wszystko było ok. Ale szczerze mówiąc to bez wyprzedaży nic bym tam nie kupiła, bo jakość bez szału a ceny powalają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie fajnie. Zamówiłam 5 bodziaków i spodenki które okazały się być leginsami Ale spodenki zostawiam, a nad tymi bodziakami myślę. Bo jak mam odesłać 3 bodziaki które kosztowały 7,50 i 2x9zł to chyba nie ma sensu. Więcej zapłacę za przesyłkę Spróbuje tą dziurkę zacerować a te zatrzaski (jak to się nazywa?) jakoś przykleić może? Nie wiem, myślę na razie.
A sama jakość materiału też słabizna. Te moje z allegro mają sto razy bardziej mięciutki materiał niż te.

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Cześć, jak z jakością bodziakow z Lidla? Tych ż soboty. Może u nas coś zostało ale trochę mi się nie chce jechać.

Jutro mam wizytę u gin rano. Nie mogę się doczekać😁
Chyba spoko, dużo osób je poleca Ja ich nie prałam także nie powiem jak po praniu.

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Nemm wpisz sobie Hubi world allegro i Ci wyskoczy. Ma duuużo rzeczy wyprawkowych. Np podkłady poporodowe tańsze niż w Gemini to samo z butelkami czy smoczkami albo majtkami siatkowymi. Także ja w aptece kupuje typowo apteczne rzeczy a całą resztę tam.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Co do lidlowych ciuszkow z soboty jakość taką sama jak zawsze czyli lidlowa jak dla mnie w porównaniu z innymi nowymi które mam jest świetna. Niestety osobiście nie prałama i nie używałam więc tylko tak mogę porównać. Rozmiarówka trochę zawyżona, tym razem nic nie braliśmy bo jakoś mi chłopięce wzory się nie podobały, poza tym jak przyszliśmy wieczorem to same duże rozmiary zostały. Ale za to dziewczęce wzory były śliczne i nie dziwię się Nemm że brała wszystkie a za taką cenę to już w ogóle

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Ooo dobrze wiedzieć, dzięki, zapisuję sobie

Takie przygaszone te kolory z tych bodziaków ale ja w tym chodzić nie będę Mi się podobają głównie czerwone i co zrobić, muszę się opanować z tym dlatego nie patrzę na siebie

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Nemm ten co zarezerwowałm jest bebetto holand. Prawdę mówiąc patrze na okazje bo jak mam wydać ponad 1000 to mi się nie uśmiecha. Podoba mi się i mimo że mamy przeboje z tą naszą spacerówką to nie przekreślam tej firmy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo ładny w sumie chyba wszystkie te bebetto są do siebie podobne. Wcale Ci się nie dziwię, też szukałam używki i okazji
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 17:05   #4758
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Brodziki z Lidla są jakości dobrej, taka średniaka, nie ma co narzekać.
5-10-15 kiedyś miał ciuchy spoko teraz już się popsuły.
Czasem można coś fajniejszego w Pepco dostać ale trzeba patrzeć na materiał. Ciuszki z h&m czy c&a , smyka jakościowo jak lidlowe, jak na promo to ok.
zostają jeszcze z allegro, kupiłam kilka sztuk od polskich producentów i też są ok, ceny mają dobre i całkiem porządnie wyglądają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:27   #4759
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
No nie fajnie. Zamówiłam 5 bodziaków i spodenki które okazały się być leginsami Ale spodenki zostawiam, a nad tymi bodziakami myślę. Bo jak mam odesłać 3 bodziaki które kosztowały 7,50 i 2x9zł to chyba nie ma sensu. Więcej zapłacę za przesyłkę Spróbuje tą dziurkę zacerować a te zatrzaski (jak to się nazywa?) jakoś przykleić może? Nie wiem, myślę na razie.
A sama jakość materiału też słabizna. Te moje z allegro mają sto razy bardziej mięciutki materiał niż te.


Chyba spoko, dużo osób je poleca Ja ich nie prałam także nie powiem jak po praniu.


Ooo dobrze wiedzieć, dzięki, zapisuję sobie

Takie przygaszone te kolory z tych bodziaków ale ja w tym chodzić nie będę Mi się podobają głównie czerwone i co zrobić, muszę się opanować z tym dlatego nie patrzę na siebie


Bardzo ładny w sumie chyba wszystkie te bebetto są do siebie podobne. Wcale Ci się nie dziwię, też szukałam używki i okazji
U jakiego sprzedawcy kupowalas na allegro?

5 10 15 nie zamawiam nic dla malucha. Dla starszaka mam trochę koszulek i bluz z tego sklepu. Dają radę choć wymiarowo duuze wychodzą.

Dla mnie h&m ma nieporównywalnie najlepszą jakość ubrań dla niemowląt. Osobiście uwielbiam. Ceny niektórych rzeczy straszne ale moim zdaniem warto zainwestować tak od 62 w zwyz. Bodziaki na długo starczaja bo się rozciągają w kroku a jakościowo po 20 praniach są jak nowe.

Kupiłam śpiworek maxi cosi do fotelika za 70 zł z przesyłka ☺ a używany tylko jedną zimę wiec jak nówka. Bardzo się ciesze bo to połowa ceny nowego. Czekam na przesyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 18:37   #4760
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dla mnie też hm ma super jakość.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:45   #4761
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Nemm- też jestem ciekawa u jakiego sprzedawcy kupiłaś ciuszki na allegro. Wczoraj trochę oglądałam ubranek i znalazłam polskiego producenta komplety po około 20 zeta, w tym kaftanik i śpiochy. Podobno to pożądane ubranka do szpitala bo położne średnio patrzą na bodziaki i pajace.
I teraz pytanie - ile kompletow 56 i 62 planujecie kupić?
Drugie pytanko - jakie firmy i modele wózków polecacie? - tu jak się Wam chce to proszę o info tutaj lub na priv - krótko firma lub model.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Wózek kupimy raczej nowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:47   #4762
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Dla mnie też hm ma super jakość.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
U jakiego sprzedawcy kupowalas na allegro?

5 10 15 nie zamawiam nic dla malucha. Dla starszaka mam trochę koszulek i bluz z tego sklepu. Dają radę choć wymiarowo duuze wychodzą.

Dla mnie h&m ma nieporównywalnie najlepszą jakość ubrań dla niemowląt. Osobiście uwielbiam. Ceny niektórych rzeczy straszne ale moim zdaniem warto zainwestować tak od 62 w zwyz. Bodziaki na długo starczaja bo się rozciągają w kroku a jakościowo po 20 praniach są jak nowe.

Kupiłam śpiworek maxi cosi do fotelika za 70 zł z przesyłka ☺ a używany tylko jedną zimę wiec jak nówka. Bardzo się ciesze bo to połowa ceny nowego. Czekam na przesyłkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak jest z rozmiarówką w hm? Taka raczej normalna czy zawyżona jak w lidlu np?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 18:57   #4763
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dla mnie rozmiarówka z hm wypada normalnie. Córka nosi 104 i z hm też 104.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:04   #4764
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Nemm- też jestem ciekawa u jakiego sprzedawcy kupiłaś ciuszki na allegro. Wczoraj trochę oglądałam ubranek i znalazłam polskiego producenta komplety po około 20 zeta, w tym kaftanik i śpiochy. Podobno to pożądane ubranka do szpitala bo położne średnio patrzą na bodziaki i pajace.
I teraz pytanie - ile kompletow 56 i 62 planujecie kupić?
Drugie pytanko - jakie firmy i modele wózków polecacie? - tu jak się Wam chce to proszę o info tutaj lub na priv - krótko firma lub model.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Wózek kupimy raczej nowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale to ty poza samym porodem będziesz ubierać malucha w szpitalu więc położne olej

Ja broń Boże nie kupuję żadnych kaftanikow. Szczerze nienawidzę.

Kompletów z 10-12 się przyda na pewno. Czasem trzy razy na dobę trzeba takiego bobasa przebrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aronia123 Pokaż wiadomość
A jak jest z rozmiarówką w hm? Taka raczej normalna czy zawyżona jak w lidlu np?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Normalna tylko bodziaki mają gumkę w kroku i fajnie się rozciągają dzięki temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:05   #4765
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ale to ty poza samym porodem będziesz ubierać malucha w szpitalu więc położne olej

Ja broń Boże nie kupuję żadnych kaftanikow. Szczerze nienawidzę.

Kompletów z 10-12 się przyda na pewno. Czasem trzy razy na dobę trzeba takiego bobasa przebrać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Normalna tylko bodziaki mają gumkę w kroku i fajnie się rozciągają dzięki temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tyle jest tych pięknych ubranek że nie mogę się na konkretne zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:06   #4766
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Też nie kupuje żadnych kaftanikow. To się podciąga i wszystko na wierzchu.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:07   #4767
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez emdees Pokaż wiadomość
Też nie kupuje żadnych kaftanikow. To się podciąga i wszystko na wierzchu.

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
Ja kilka kupię do kompletu ze śpiochami chociaż jak dla mnie ładniejsze i pewnie praktyczniejsze są body

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:17   #4768
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja kilka kupię do kompletu ze śpiochami chociaż jak dla mnie ładniejsze i pewnie praktyczniejsze są body

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja śpiochów tez nie kupuję. Tylko półśpiochy. Bodziak i półśpiochy bardzo wygodny zestaw ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:21   #4769
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Ja śpiochów tez nie kupuję. Tylko półśpiochy. Bodziak i półśpiochy bardzo wygodny zestaw ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz doświadczenie w temacie ja dopiero raczkuje. Tak mi się te śpiochy podobają że już wybrałam ze 20 kompletów na allegro. Ale spokojnie, na razie dodaje do obserwowanych. Podobają mi się zestawy wyprawkowe Pinokio. Ktoś zna i używał? jak jakość materiały? w kompletach są zazwyczaj czapeczki i niedrapki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-27, 19:28   #4770
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cześć dziewczyny
Ostatnio weszliśmy do sklepu oglądać wózki i zakochaliśmy się w Diamond S-Line. Chyba się na niego zdecydujemy, bo mieści się w założonym budżecie i fajnie się prowadzi. Ale wózek chciałabym kupić dopiero w listopadzie (może w międzyczasie trafi się jakaś promocja ).
Mam dylemat co do łóżeczka - z jednej strony chce mieć wymarzony pokoik z białymi meblami i drewnianym łóżeczkiem, z drugiej na pewno będę chciała mieć małego przez pierwsze miesiące cały czas przy sobie... Zdecyduje się więc chyba na początek na kołyskę lub łóżeczko dostawne, a do pokoiku drewniane... Pytanie do tych bardziej doświadczonych - jak długo dziecko śpi w takim łóżeczku? Zakładając, że jak zaczyna z niego samo wychodzić to zmieniamy na inne

Co do ciuszków to ja mam póki co ze smyka i 5-10-15. Zamówiłam też na próbę z aliexpress i wyglądają naprawdę porządnie. W pepco nic mi się nie podoba póki co, mam wrażenie że kiedyś mieli dużo ładniejsze ciuszki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-03 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.