Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡ - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-23, 16:06   #1771
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie jak u was z odpieluchowaniem w nocy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas jeszcze jest pieluszka na noc bo zawsze rano ma zasikana. Przed spaniem robi na nocnik ale rano i tak cos jest. A byly juz dni kiedy miala sucha. No nic czekam jeszcze, moze sie odwaze polozyc ja w majtkach i tlumaczyc, ze jak chce siku to ma wolac nas w nocy, spimy w jednej sypialni.

Mlodsza juz jest takim fajnym kontaktowaym bobasem, tydzien temu zaczela pelzac i cwiczy siadanie, jestem w szoku bo starsza majac 5,5 mca ledwo obroty opanowala. Wazy juz 8,2kg! I poki co na samym cycu. Na dniach bede sie zabierac za rozszerzanie diety, zobaczymy jak pojdzie

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
My już ze trzy miesiące bez pampersa w nocy.
Jest różnie, czasem nie sika w ogóle w nocy, czasem sama się wysika i idzie dalej spać, a czasem się wysika i woła, żeby do niej przyjść i pomóc zasnąć.

Czy tylko moja L nie idzie od września do przedszkola?

Ukrajinko trochę późno, ale u nas nigdy nie było wymiotów po szczepieniach.
Moja tez nie idzie do przedszkola.

Co do 3 tury powiem tylko, ze kiwdys na pewno :-D Ale tak jak Novakia po 35rz juz bym nie chciala byc w ciazy takze zostaly 3 lata ;-)
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 11:17   #1772
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Szwedko L nie idzie bo ja jestem na macierzyńskim, a nie chcę, żeby mi przywlekala choroby do domu i zarażała chłopaków.
Cała trójka pójdzie w przyszłym roku, tzn chłopcy do żłobka a L do przedszkola.

Oj ja już na pewno nie chce kolejnego dziecka. Mąż coś przebakuje o czwartym, ale mówię mu, że chyba oszalał.

Przed nami wyjazd, coś czuję, że wrócimy bardziej zmęczeni niż wypoczęci.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 23:35   #1773
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
nie martw się, jakbym miała w tym momencie tylko młodą to też ciężko by mi było się zdecydowac na kolejne, bo z trzylatkiem można wszystko. ale z drugiej strony za dwa lata taku jedynak bylby bardzo upierdliwy, bo by było tylko co chwila "nudzi mi się" też tego nie pojmuję, dlaczego podczas cc nie można mnie było podwiązać
no ale coź... antykoncepcja napedza przemysł, bo w wiekszości to kobiety biorą zabezpieczenie na siebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z trzylatkiem można wszystko fakt , ale z jednym dzieckiem tez niby można wszystko a z dwójką juz gorzej nawet na głupi rower iść , teraz biorę młoda i jadę a z dwójką juz nie ma jak . Boje się okrutnie tego, ja jak jestem z czymś 'uwiazana ' to się wewnętrznie duszę ale będzie tylko gorzej wiec czas wziąć się za robotę heh
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Szwedko L nie idzie bo ja jestem na macierzyńskim, a nie chcę, żeby mi przywlekala choroby do domu i zarażała chłopaków.
Cała trójka pójdzie w przyszłym roku, tzn chłopcy do żłobka a L do przedszkola.

Oj ja już na pewno nie chce kolejnego dziecka. Mąż coś przebakuje o czwartym, ale mówię mu, że chyba oszalał.

Przed nami wyjazd, coś czuję, że wrócimy bardziej zmęczeni niż wypoczęci.
Matko 4 to już hardkor , tz chyba lubi wyzwania co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 06:39   #1774
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Szwedko L nie idzie bo ja jestem na macierzyńskim, a nie chcę, żeby mi przywlekala choroby do domu i zarażała chłopaków.
Cała trójka pójdzie w przyszłym roku, tzn chłopcy do żłobka a L do przedszkola.

Oj ja już na pewno nie chce kolejnego dziecka. Mąż coś przebakuje o czwartym, ale mówię mu, że chyba oszalał.

Przed nami wyjazd, coś czuję, że wrócimy bardziej zmęczeni niż wypoczęci.
4? O Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 08:23   #1775
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Nooo szalony

Mój to raz jest na tak a raz absolutnie na nie z trzecim. W sumie ja tak samo mam


Czekolada dwójkę wsadzisz w przyczepke i też pojedziesz rowerem myślę że większy przeskok jest z życia bezdzietnego na jedno dziecko niż z 1 na 2


U mnie od wczoraj trwa chwila prawdy, bo zostałam sama z dziewczynkami a mąż w delegacji. Póki co oprócz tego że jestem wykończona to jakoś to idzie. Szkoda że pogoda nie dopisuje, bo w domu nudy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 08:48   #1776
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U nas dalej ciągnie się temat 2 dziecka. Ostatnio naciskam na tż coraz bardziej, bo odpuszczenie tematu nie przyniosło efektu i dla niego jakby temat zniknął. Ja nadal uważam, że Aleks nie powinien być sam, on nadal twierdzi, że nas nie stać, co jest bzdurą. Awansu na razie nie będzie, firma wymyśliła sobie, że mój mąż przez 3 lata będzie się szkolił na stanowisko głównego specjalisty ds. energetycznych na odległość 500km od obecnego faceta, który zajmuje to stanowisko... Głupota totalna, bo niby jak?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 22:38   #1777
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Iclose no nie wiem czy uciagne sama dwójkę juz teraz z młodą ledwo jeżdżę , jak stanę i się dobrze nie "zaprę" to mi dźwiga przednie kółko do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 08:47   #1778
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Z trzylatkiem można wszystko fakt , ale z jednym dzieckiem tez niby można wszystko a z dwójką juz gorzej nawet na głupi rower iść , teraz biorę młoda i jadę a z dwójką juz nie ma jak . Boje się okrutnie tego, ja jak jestem z czymś 'uwiazana ' to się wewnętrznie duszę ale będzie tylko gorzej wiec czas wziąć się za robotę heh Matko 4 to już hardkor , tz chyba lubi wyzwania co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo troche to tak jest jak piszesz. Na poczatku mialam ogromne wyrzuty sumienia, ze nie moge starszej poswiecic tyle czasu co do tej pory. Teraz jest juz lepiej ale nadal jestem ograniczona do drzemek malej i spacerow bo wtedy moge M. poswiecic wiecej czasu ale nie zawsze sie uda, a wczesniej bylam cala dla niej. Teraz latem to i tak super ale juz mnie trzesie na mysl o jesieni i zimie kiedy bedzie trzeba siedzuec w domu. Z niecierpliwoscia czekam na wiosne bo mloda bedzie mobilniejsza i bedzie nam wsztstkim latwiej.

Ale oczywiscie decyzji o drugim dziecku absolutnie nie zaluje, M. chyba nie umiala by juz zyc bez siostry, super sie na nie patrzy jak sie soba ciesza choc juz pierwsze wyrywanie zabawek bylo :-D Od tygodnia mloda pelza i jest wszedzie, cwiczy sobie tez siadanie. Male zabawki musialan pochowac no i odkurzanie 2x dziennie to mus ;-)

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Aaa jakby ktoras z was miala na sprzedaz rowerek Pukylino to chetnie przygarne, dla malej na roczek juz szukam.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 10:12   #1779
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
U nas jeszcze jest pieluszka na noc bo zawsze rano ma zasikana. Przed spaniem robi na nocnik ale rano i tak cos jest. A byly juz dni kiedy miala sucha. No nic czekam jeszcze, moze sie odwaze polozyc ja w majtkach i tlumaczyc, ze jak chce siku to ma wolac nas w nocy, spimy w jednej sypialni.

Mlodsza juz jest takim fajnym kontaktowaym bobasem, tydzien temu zaczela pelzac i cwiczy siadanie, jestem w szoku bo starsza majac 5,5 mca ledwo obroty opanowala. Wazy juz 8,2kg! I poki co na samym cycu. Na dniach bede sie zabierac za rozszerzanie diety, zobaczymy jak pojdzie

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------



Moja tez nie idzie do przedszkola.

Co do 3 tury powiem tylko, ze kiwdys na pewno :-D Ale tak jak Novakia po 35rz juz bym nie chciala byc w ciazy takze zostaly 3 lata ;-)
wow ładny pulpecik moi skonczą 10m-cy i obstawiam 9kg
Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Szwedko L nie idzie bo ja jestem na macierzyńskim, a nie chcę, żeby mi przywlekala choroby do domu i zarażała chłopaków.
Cała trójka pójdzie w przyszłym roku, tzn chłopcy do żłobka a L do przedszkola.

Oj ja już na pewno nie chce kolejnego dziecka. Mąż coś przebakuje o czwartym, ale mówię mu, że chyba oszalał.

Przed nami wyjazd, coś czuję, że wrócimy bardziej zmęczeni niż wypoczęci.
wariat
Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Z trzylatkiem można wszystko fakt , ale z jednym dzieckiem tez niby można wszystko a z dwójką juz gorzej nawet na głupi rower iść , teraz biorę młoda i jadę a z dwójką juz nie ma jak . Boje się okrutnie tego, ja jak jestem z czymś 'uwiazana ' to się wewnętrznie duszę ale będzie tylko gorzej wiec czas wziąć się za robotę heh Matko 4 to już hardkor , tz chyba lubi wyzwania co?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ale mlodą wyslesz do przedszkola i na rower możesz jechac
Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Nooo szalony

Mój to raz jest na tak a raz absolutnie na nie z trzecim. W sumie ja tak samo mam


Czekolada dwójkę wsadzisz w przyczepke i też pojedziesz rowerem myślę że większy przeskok jest z życia bezdzietnego na jedno dziecko niż z 1 na 2


U mnie od wczoraj trwa chwila prawdy, bo zostałam sama z dziewczynkami a mąż w delegacji. Póki co oprócz tego że jestem wykończona to jakoś to idzie. Szkoda że pogoda nie dopisuje, bo w domu nudy

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
i jak dajesz radę? [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;85656981]U nas dalej ciągnie się temat 2 dziecka. Ostatnio naciskam na tż coraz bardziej, bo odpuszczenie tematu nie przyniosło efektu i dla niego jakby temat zniknął. Ja nadal uważam, że Aleks nie powinien być sam, on nadal twierdzi, że nas nie stać, co jest bzdurą. Awansu na razie nie będzie, firma wymyśliła sobie, że mój mąż przez 3 lata będzie się szkolił na stanowisko głównego specjalisty ds. energetycznych na odległość 500km od obecnego faceta, który zajmuje to stanowisko... Głupota totalna, bo niby jak?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]jeźeli Ci zależy to nie odpuszczaj, bo poźniej będziesz żałować
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
Bo troche to tak jest jak piszesz. Na poczatku mialam ogromne wyrzuty sumienia, ze nie moge starszej poswiecic tyle czasu co do tej pory. Teraz jest juz lepiej ale nadal jestem ograniczona do drzemek malej i spacerow bo wtedy moge M. poswiecic wiecej czasu ale nie zawsze sie uda, a wczesniej bylam cala dla niej. Teraz latem to i tak super ale juz mnie trzesie na mysl o jesieni i zimie kiedy bedzie trzeba siedzuec w domu. Z niecierpliwoscia czekam na wiosne bo mloda bedzie mobilniejsza i bedzie nam wsztstkim latwiej.

Ale oczywiscie decyzji o drugim dziecku absolutnie nie zaluje, M. chyba nie umiala by juz zyc bez siostry, super sie na nie patrzy jak sie soba ciesza choc juz pierwsze wyrywanie zabawek bylo :-D Od tygodnia mloda pelza i jest wszedzie, cwiczy sobie tez siadanie. Male zabawki musialan pochowac no i odkurzanie 2x dziennie to mus ;-)

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:44 ----------

Aaa jakby ktoras z was miala na sprzedaz rowerek Pukylino to chetnie przygarne, dla malej na roczek juz szukam.
ja teź miałam wyrzuty a teraz młpoda tak świwtnie się bawi z chłopcami, źe nie żałuję decyzji o drugim dziecku wkurza mnie tylko jak się bawię czymś z corką a chłopcy nam to biorą. nie chcę tłumaczyc, że są mlodsi i nie rozumieją, aby jej do nich nie zniechęcić. i pora zamówić polki na ścianę, bo wszystko jej rozwalają, łącznie z wchodzeniem na jej stolik, gdzie ma poukladane sztucce, warzywa itp.

Novakia Olilina na jakim nr-e pampkow jestescir? jak ubieram 4 to są ok, ale jak nasikają to mam wrażenie, że gniotą jajka, a znowu nr5 jest taki duuuuuży ale znowu jąderka sobie swobodnie wiszą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 11:01   #1780
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Daisy my już bez pieluch a zakończyliśmy na 4 bo on chuda dupka
Ja nie mogę uwierzyć w swoje szczęście że za tydzień koleś idzie do przedszkola a ja będę miała taki luz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 19:40   #1781
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Novakia ale mi chodzi o juniora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 19:57   #1782
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Novakia ale mi chodzi o juniora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko a nie, to my na 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 08:54   #1783
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Dziewczyny nie odniose się teraz do wszystkiego, bo jesteśmy na "wakacjach".
Oj L to będzie miała charakterek, daje nam popalić za trójkę.

Powiem Wam, że im więcej dzieci tym lepsza organizacja, ale czwarte? Nieeee, ciąża, wymioty, kolejne kp, o nie.
Nie mogę się już doczekać aż w końcu przestanę karmić 😁

Daisy my jesteśmy na pampersach 4, ale czasem zakładam im pieluvhomajtki 5, bo zostały mi po L i tak swobodniej mają.

Gryzia współczuję Ci tej walki z Tz em. Może jeszcze jakoś uda Ci się go przekonać. Bo z tego co pisałaś to argument finansowy jest raczej słaby.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 10:34   #1784
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie odniose się teraz do wszystkiego, bo jesteśmy na "wakacjach".
Oj L to będzie miała charakterek, daje nam popalić za trójkę.

Powiem Wam, że im więcej dzieci tym lepsza organizacja, ale czwarte? Nieeee, ciąża, wymioty, kolejne kp, o nie.
Nie mogę się już doczekać aż w końcu przestanę karmić

Daisy my jesteśmy na pampersach 4, ale czasem zakładam im pieluvhomajtki 5, bo zostały mi po L i tak swobodniej mają.

Gryzia współczuję Ci tej walki z Tz em. Może jeszcze jakoś uda Ci się go przekonać. Bo z tego co pisałaś to argument finansowy jest raczej słaby.
dobrze to ujęłaś na "wakacjach"
bawcie się dobrze
moja też strasznie charakterna i śmieję się, że chłopców dobrze wyszkoli
Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
O matko a nie, to my na 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no tak bo Wy dużo później od nas urodzeni
zapytam dziś lekarza co o tym sądzi, jestem przewrażliwiona, bo jeden ma wodniaka jako powiklanie po operacji i nie chciałabym im zaszkodzić za małymi pampersami, ale znowu z piątek mi kupy wyplywają. wczoraj jedli dżem porzeczkowy i dziś pół pokoju miałam "zmalowane" na czarno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 21:44   #1785
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

dobra , jak tam przed przedszkolem?
mnie ogarnia strach, już to widze jak młoda trzyma mnie za noge i nie chce puścić... szlag jak to przeżyć? :P
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 01:40   #1786
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Mnie przedszkole śni się pp nocach. Np ze zapomniałam odebrać Mielnki i siedziała, przyprowadzili mi ją do domu. Z jednej strony bardzo się ciesze bo Milenka potrzebuje towarzystwa rówieśników. W domu jej się nudzi, na dworze bez kompana do zabawy tak samo. Widać że potrzebuje dużo bodźców. Z drugiej strony żal mi tego, że zaczyna już obowiązek chodzenia do przedszkola i codziennie musi chodzić. Pewnie ja też będę ryczec ale jakoś to przetrwały.

Masakra Marcin ostatnio koszmarnie śpi. Wierci się setka, gada, poplalkuje... jestem wykończona, dopiero co zasnął oby tym razem do rana bez stelaża bo wcześniejsze godziny stałam prawie nad łóżeczkiem. Oby to był tylko skok l. Pewnie przeżywa chodzenie bo zaczyna puszczać się i stać sam powoli wiec może niedługo zacznie dreptac. Pasowałoby bo przecież 15 miesiąc juz leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 05:25   #1787
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja się boję, bo dla Aleksa to będzie zmiana miejsca, zmiana pań i zmiana dzieci. Więc mam stracha jak on się odnajdzie w tej nowej sytuacji. Niby jak rozmawiamy o przedszkolu to mówi, że będzie się bawił, rysował obrazki dla mamy i taty, uczył się wierszyków i piosenek, ale jak to faktycznie będzie to nie wiem... I jeszcze 2 tygodnie przerwy między żłobkiem a przedszkolem, odzwyczaił się od chodzenia do placówki i cały czas jest u babci.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 08:02   #1788
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Ja jestem optymistycznie nastawiona. Nawet w kwestii odpieluchowania wreszcie coś ruszyło i dzisiaj Dobrusia poszła w majtkach do żłobka, bo tak zdecydowała. A ledwo kilka dni temu zaczęła mówic że chce iść siku.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 11:14   #1789
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

My chodzimy na adaptację teraz, średnio jest bo to dużo dzieci plus rodzice a on się boi dzikich tłumów, nie odstępuje mnie na krok i ryczy a ja jeszcze z małym w nosidle tam się poce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 13:09   #1790
lelowa
Zakorzenienie
 
Avatar lelowa
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 4 765
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
O matko a nie, to my na 3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 4 od miesiaca :-D

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
My chodzimy na adaptację teraz, średnio jest bo to dużo dzieci plus rodzice a on się boi dzikich tłumów, nie odstępuje mnie na krok i ryczy a ja jeszcze z małym w nosidle tam się poce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W czym sie nosicie? Ja niedawno zaczelam przygode z noszeniem.
lelowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:33   #1791
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja jestem optymistycznie nastawiona. Nawet w kwestii odpieluchowania wreszcie coś ruszyło i dzisiaj Dobrusia poszła w majtkach do żłobka, bo tak zdecydowała. A ledwo kilka dni temu zaczęła mówic że chce iść siku.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Wow to super!
Cytat:
Napisane przez lelowa Pokaż wiadomość
U nas 4 od miesiaca :-D

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------


W czym sie nosicie? Ja niedawno zaczelam przygode z noszeniem.
Mam hybrydę z Almelle, jest taniutka a wiąże się ją jak chustę trochę, w sensie szelek więc fajnie można sobie dopasować. Ta firma ma też inne nosidła, cenowo do ok 400zl, nie wiem czemu h hybryda taka tania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 16:38   #1792
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

U nas dzisiaj 1 noc bez pieluchy sucho a w pampie się zdarzało, że posikany, mimo że wysadzałam kolesia ok. 22-23 zobaczymy jak dalej

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 18:05   #1793
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Moja wróciła ze żłobka w tym w czym poszła więc chyba było ok. Jutro się dopytam dokładnie, bo dzisiaj odebrała ją teściowa. W domu też ok, nawet kupę na nocnik zrobiła


Któras z was kiedyś chyba pisała o takim 2w1 nocniku turystycznym i nakladce na WC. Robusta? Czy to było to co można kupić w Rossmannie? I czy ogólnie się spisuje? Chciałabym coś takiego na wyjazd i na wyjścia na plac zabaw

Gryzelda wy się zegnacie w piątek ze zlobkiem?

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 19:46   #1794
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Iclosemyeyes nie, Aleks ostatni raz był 17 w żłobku. Teraz 2 tygodnie przerwy, bo żłobek ma remont i od poniedziałku do przedszkola.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 19:54   #1795
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

W rossmanie tez coś takiego widziałam ale jest dwa razy droższe chyba bo coś mi sie kojarzy, że koło 70 zł a ja dałam 35 zł. Są podobne. Nie wiem czy ten rossmanowy nie większy. Bardziej używamy jako podkładki niż nocnika turystycznego ale na plac zabaw szczególnie na kupę bo tam zakłada się jednorazowki jest super no i w trasie. W razie czegoś wolimy ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 20:07   #1796
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;85725881]Iclosemyeyes nie, Aleks ostatni raz był 17 w żłobku. Teraz 2 tygodnie przerwy, bo żłobek ma remont i od poniedziałku do przedszkola.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Aaa no tak, przecież pisałaś że u dziadków jest a powiedz mi, kupowałas coś dla pań opiekunek na pożegnanie?

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
W rossmanie tez coś takiego widziałam ale jest dwa razy droższe chyba bo coś mi sie kojarzy, że koło 70 zł a ja dałam 35 zł. Są podobne. Nie wiem czy ten rossmanowy nie większy. Bardziej używamy jako podkładki niż nocnika turystycznego ale na plac zabaw szczególnie na kupę bo tam zakłada się jednorazowki jest super no i w trasie. W razie czegoś wolimy ze sobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie ta cena mnie trochę zszokowala. To poszukam online, dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 20:27   #1797
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Aaa no tak, przecież pisałaś że u dziadków jest a powiedz mi, kupowałas coś dla pań opiekunek na pożegnanie?



Właśnie ta cena mnie trochę zszokowala. To poszukam online, dzięki

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
Nie, nie kupowałam. Oficjalne zakończenie roku było pod koniec czerwca i wtedy kupiłam kwiatki od Aleksa.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:27   #1798
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

I jak tam dziewczyny wyprawki spakowane?

Ja mam tyle tobolow na jutro, że nie wiem jak się doczlapiemy



Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:29   #1799
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

Jej, ja właśnie się zabieram ... jestem zestresowana strasznie... powodzenia jutro dla wszystkich dzieci !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:36   #1800
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamy ♡ ostatniego kwartału 2015 cz.V ♡

I ja trzymam kciuki za jutro.

Mam stresa. Grześ spakowany i twierdzi cały czas, że jutro idzie do pracy

Wiem, że i tak będzie ryk straszny bo on na etapie mamozy jest okropnej.

Ech... trzeba to przeżyć

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 12:08:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.