Jaka sieć komórkowa? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-16, 07:32   #181
zDymkiem
Przyczajenie
 
Avatar zDymkiem
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

U mnie Plus daje radę, fajna oferta na kartę.
__________________
Zapraszam na mój Instagram zDymkiem
zDymkiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 15:19   #182
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

[1=3cda010cf2365f85063684c ab232c67a494edda3_61df6b8 1d462b;80326426]Play za to ma do bani oferty z telefonami. Gdy ja porównywałam oferty u wszystkich operatorów to wychodziło praktycznie tak samo w Plus, Play i t-Mobile a w Play wychodziło aż 600 zł drożej.

Mnie w ofercie na kartę odrzuca sama myśl doładowywania telefonu, a potem wkurzanie się że nie mam nic na koncie, albo że zostało mi jeszcze pełno kasy i nie mam co z tym zrobić.
W abonamencie lubię to, że nie dość że mogę wziąć telefon i spłacać go w ratach to nie martwię się o nic, bo zawsze mogę zadzwonić, napisać SMS, czy znaleźć coś w sieci, a także wysłać w razie czego płatnego smsa, dodatkowo mogę dołączyć męża i jeszcze kogoś i płacić jeden rachunek.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]






jak zwykle wszystko to ma swoje plusy i minusy, z niebezpieczeństw abonamentu to to, że możesz wykorzystać dużo więcej kasy niż planujesz albo ktoś kto się dorwie do twojego telefonu może nabić rachunek kiedy nic o tym nie wiesz, a potem musisz to zapłacić, karta dziś jest lepsza niż kiedyś lata temu, bo dziś masz w ofercie na kartę np pakiety które się same odnowią, a doładowanie możesz zrobić przez konto bankowe albo kupić w jakimś sklepie jak żabka albo jakikolwiek inny sklep, nie musisz specjalnie dla opłaty rachunku siadać przy komputerze i robić przelewu albo szukać banku do zrobienia przelewu, do tego oferty na karte dziś mają jeszcze opcje, że możesz założyć konto w sensie login, zalogować się i zarządzać usługami/pakietami i masz pewność, że nie możesz wykorzystać więcej niż masz kasy na koncie z doładowania, do tego kiedy aktywujesz sobie numer na karte nikt nie sprawdza w żadnych bazach czy czasem nie jesteś dłużniczką, a kiedy zmienia się oferta na lepszą w innej sieci,
a twoja sieć w której jesteś ociąga się z wprowadzeniem lepszych warunków to możesz, przenieść numer do innej sieci w 1-2 dni albo wtedy kiedy się kończy ważność, pakietu z którego korzystasz tak, żeby sobie aktywować nowy pakiet w innej sieci, po przeniesieniu numeru i to jest bardzo wygodne rozwiązanie bo nie masz obowiązku bycia w sieci jak w umowie z karą której musisz dotrzymać albo zapłacić karę umowną, a jeśli umowa jest na czas nieokreślony to wypowiedzenie 30 dniowe + okres rozliczeniowy to nawet 2 miesiące może trwać to wypowiedzenie, w karcie masz dużą swobodę, nie płacisz żadnych opłat aktywacyjnych w karcie, a czasem sieć zrobi promocje np jak kiedyś Plus chyba to było 50% więcej kwoty doładowania, a przy rocznej ważności kont i wygodnym zarządzaniu numerem przez logowanie się z przeglądarki czy nawet ze smartfona to telefon na kartę dziś jest bardzo wygodny,


i komfort psychiczny chyba najważniejszy, że w ogóle się nie stresujesz bo nie ma w karcie opcji, że zapłacisz więcej, wiesz, że nie przyjdzie rachunek na 400 zł,


ja bym się tak nie upierał przy abonamencie, bo abonament to jest tak, że masz np umowę na 2 lata albo dłuższą i takie warunki jakie wtedy były atrakcyjne, mija np rok i warunki są atrakcyjniejsze w innej sieci, a ty wiesz, że musisz jeszcze dopłacić do końca w abonamencie bo jak nie to kara umowna na którą się sama zgodziłaś podpisując umowę i masz tak bez sensu te warunki aż do końca umowy kiedy inni w karcie mają np promocje 50% więcej kwoty doładowania do wykorzystania na wszystko, a nie tylko na rozmowy, a ty masz zobowiązanie do płacenia abonamentu jeszcze przez np rok - ogólnie nie ma żadnych zachęt, nagród za bycie w abonamencie, a w karcie tak, czasem są i nie ma zobowiązań, że musisz być w karcie i w tej sieci którą wybrałaś, nie ma żadnych kar umownych, żadnego karania za zmianę sieci kiedy wiesz, że inna sieć zrobiła lepszą ofertę

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-27 o 15:30
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 15:36   #183
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Uciekać od ofert z telefonami ja przechodzę wlasnie na premium mobile bez telefonu będę płacić 25zl nie limitowane SMS i minut i 20giga internetu. Telefon wzielam w ratach w sklepie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 15:52   #184
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Cytat:
Napisane przez myszka2508 Pokaż wiadomość
A takie porównywarki w ogóle działają? Bo ja od zawsze jestem klientem Plusa i nigdy nie myślałam, że coś zmieniać. Ale może teraz warto sprawdzić co można dostać w innej sieci.

bardzo źle działają takie porównywarki dlatego, że jeśli jakaś sieć daje np 3 miesiące lepsze warunki to taka porównywarka pokaże to jako najlepszą ofertę, a po 3 miesiącach to może być już najgorsza oferta ale porównywarka tego nie uwzględnia, porównywarki działają bardzo prosto, że pokazują to co najlepsze na "teraz", a nie kiedyś, najlepsze porównanie to zrobić sobie swoje notatki, wypunktować co cię interesuje czyli np ile będziesz płacić abonamentu, cena telefonu, ogólnie wszystko co ważne dla ciebie, a potem te same pytania zadać wszystkim sieciom w których chcesz kupić telefon i sobie porównać wtedy mając te dane dotyczące każdej sieci, a w ogóle teraz dużo jest telefonów do kupienia na wolnym rynku czyli np w jakimś sklepie gdzie są telefony nowe, bez sim locka, bez oprogramowania szpiegującego umożliwiającego blokadę telefonu jeśli nie zapłacisz,
bez zmienionego menu producenta na menu sieci która sprzedaje telefon i do tego gwarancja

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Uciekać od ofert z telefonami ja przechodzę wlasnie na premium mobile bez telefonu będę płacić 25zl nie limitowane SMS i minut i 20giga internetu. Telefon wzielam w ratach w sklepie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

dokadnie tak, telefon to jest wabik sieci do tego, żeby ludzie się zgodzili na gorsze warunki niż by mieli gdyby skorzystali z oferty na kartę bez telefonu, zwyczajnie sieć na tym więcej zarabia, a w takich ofertach może brakować np mms-ów bez limitu czyli płać dodatkowo za mms albo brak sms-ów, płać za każdy wysłany sms, albo tylko 1GB danych i lejek nie wiem ile ale wolny np 16 kb/s, chcesz więcej dopłać, a w ofercie na kartę może być wszystko to bez limitu + do tego 10 GB netu z lejkiem takim, że jak nawet wykorzystasz 10 GB to możesz dalej korzystać, a jak sobie kupisz telefon na wolnym rynku to ostateczna cena może się okazać podobna ale to już zależy jaki telefon i za ile zł ktoś chce mieć, ogólnie telefon w abonamencie to jest wabik na to, żeby sieć zarobiła na ludziach

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ClaudiaBu Pokaż wiadomość
Oferty dla pojedynczych osób są zazwyczaj słabe u wszystkich operatorów. Jeśli macie możliwość to załóżcie ofertę rodzinną. 4 telefony za dosyć niską cenę. Mój wychodzi jakoś 70zł miesięcznie i mogę do woli pisać i dzwonić a internetu nigdy nie sprawdzałam ile mam, bo nigdy jeszcze si,ę nie skonczył a bywa że cały dzień mam włączony LTE i odpalonego youtuba

porównajmy
karta np sieć a2 - 19,90 zł wszystko no limit, za nic nie dopłacasz - rozmowy, sms,
wszystko bez limitu na komórki i numery stacjonarne, żadnych zobowiązań, to karta,

telefon zależy jaki sobie wybierzesz, np wart 500 zł na rynku można już kupić w salonie bez umowy, bez niczego, z gwarancją, bez sim locka, dzielisz 500 zł na 24 miesiące odpowiednik umowy i wychodzi ci, że 500 miesięcznie to rata 20 zł z groszami, koszt 40 zł miesięcznie,
w opcji z telefonem o wartości 1,000 zł dzielisz na 24 miesiące, miesięcznie wychodzi 40 zł + miesięcznie 20 zł w a2 za no limit wszystko, to razem 60 zł

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-27 o 15:54
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 15:55   #185
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Wielkie sieci naliczają tez marze na telefony lepiej brać umowę bez telefonu w mniejszych plus telefon brat taki jaki sie chce a nie taki jaki w ofercie maja te wielkie sieci. Ja chciałam iPhone w życiu w dużej sieci nie dość ze bym musiała płacić umowę ponad stowe to jeszcze dopłacić za polowe telefonu od reki a tak spłacam sobie telefon zaraz będę musiała tylko zapłacić za przeniesienie numeru a później już dam abonament


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 17:44   #186
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

i jeszcze jedna rzecz o której chyba wcześniej nie napisałem, że sieci dziś praktykują rozwiązanie, że
masz zniżkę na rachunek jeśli wyrazisz zgodę na to, żeby do ciebie dzwonili z ofertami czyli zgodzisz się
na marketing przy czym ta niby zniżka na rachunek to jest ta cena z cennika, którą i tak sieć prezentuje,
wniosek z tego taki, że tak po ludzku nie wyrażenie zgody na marketing to podwyższenie rachunku o jakąś kwotę
5-10 zł miesięcznie, a w karcie żadnej takiej zgody nie musisz udzielać, nie chcesz żeby dzwonili to nie
i opłaty masz normalne, potem nie dzwonią z telefonami, z garnkami, z ubezpieczeniami, z kredytami, itp,
masz od tego spokój i płacisz normalną cenę bez podwyższania czyli bez tego co nazywają zniżką

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez malanka27 Pokaż wiadomość
Fajnie, że tak sprytnie potraficie sobie ogarnąć te oferty, ja już miałam dość tych abonamentów, przedłużania umów miałam wrażenie za każym razem na gorszych warunkach i ostatecznie do virgin mobile na kartę się przeniosłam, za 29 zł mam wszystko czego mi trzeba, Internetu nigdy nie przekroczyłam a dzwonię czy smsuje za darmo więc sobie chwalę

jest tak jak napisałaś, że coraz drożej wychodzi kiedy korzystasz z ich propozycji, dlatego, że sieć
dba o siebie, o swoją kase, a nie o ciebie, oferta nie jest dla ciebie tylko dla milionów ludzi do których zadzwonią ludzie którzy zaproponują tą ofertę, więc nie ma mowy o dobraniu oferty pod ciebie,

mi kiedyś jak się kończyła umowa którą wypowiedziałem przez złożenie wniosku o przeniesienie numeru do innej sieci na kartę to konsultantka która do mnie zadzwoniła zaproponowała mi gorsze warunki niż miałem - miałem wszystko bez limitu, a ona proponowała mi wszystko bez limitu ale bez nielimitowanych połączeń na stacjonarne które miałem wcześniej, proponowała mi super duży pakiet internetu 2GB kiedy ja miałem chyba 10 GB, cena abonamentu ta sama, z grzeczności powiedziałem, że mam lepszą ofertę i, że jeśli miałbym przedłużyć umowę to musiałbym mieć lepsze warunki albo niższą cenę, konsultantka nie wiedziała co powiedzieć, skończyło się tak, że umowa się rozwiązała i numer przeszedł do innej sieci na kartę, - nikt z sieci w okresie wypowiedzenia umowy od wypowiedzenia aż do czasu kiedy numer przeszedł na kartę czyli jakieś 1,5 miesiąca czyli 6 tygodni bo miesiąc czyli 30 dni wypowiedzenia pełne + okres rozliczniowy wyrównawczy to wychodzi około 1,5 miesiąca - nikt w tym czasie nie zadzwonił z lepszą ofertą, a mi też się nie chciało dzwonić o lepszą ofertę do sieci bo nudziła mnie już ta zabawa co 2 lata dzwonienie ja do nich, oni do mnie, dają byle co, ja nie chce, potem dają coś lepszego - ile można bawić się w to samo nawet co pewien czas - tak dbają o klienta i o swój zysk - szkoda, że sieci komórkowe które kazują dzwonić swoim pracownikom do ludzi nie traktują swoich klientów poważnie tylko na chybił-trafił szukają ludzi nieświadomych którzy nie wiedzą jaką mają ofertę i którzy nie wiedzą co im proponują, którzy się na ich ofertę zgodzą, a jak ktoś wie co ma i oczekuje lepszej oferty jako stały klient to nie mają albo udają, że nie mają, a jak komuś się nudzi taka zabawa z nimi w kotka i myszkę to może iść do karty gdzie dostanie fajną ofertę od razu bo sieć wprowadziła np nową taryfę np. max 19,90 zł za wszystko bez limitu i zero dodatkowych dopłat do czegokolwiek,


a już długo wcześniej nawet jak miałem umowę porównywałem sobie oferty na kartę z abonamentem który wybrałem i wychodziło na to, że karta wypada lepiej od abonamentu bo w karcie są dobre warunki + promocje jeszcze lepsze, a w abonamencie masz głównie obowiązek, żeby płacić i to pod karą umowną masz płacić do końca umowy, a warunków lepszych nie dadzą w abonamencie, możesz sobie tylko wtedy popatrzeć tylko na lepsze warunki w ofertach na kartę a abonament musisz dopłacić do samego końca umowy, ogólnie nie ma żadnych zachęt w abonamencie tak jak w karcie - raz tylko dadzą, a właściwie sprzedadzą telefon, który potem spłacasz, który się może popsuć i to wszystko, a dalej tylko płać do końca umowy

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Moja mama ma nju mobile od 3,5 roku i jest bardzo zadowolona.

Ostatnio zadzwoniło do mnie Orange z ofertą przedłużenia umowy. Pani powiedziała, że to ma dla mnie świetną ofertę, przy czym zaproponowała mi dokładnie to samo co mam. Czy oni mają ludzi za głupich?!?!

tak, mają ludzi za głupich, ja też miałem propozycje gorszej oferty na przedłużenie od tej którą miałem wcześniej, powiedziałem o tym grzecznie konsultantce która proponowała mi tą gorszą ofertę, a ona tylko szukała sposobu jak ze mną skończyć rozmowę, nawet nie było propozycji lepszej oferty, - wychodzi na to, że szukają tylko ludzi którzy będą przepłacać za oferty których nikt nie chce, a jak ktoś jest świadomy co ma i wie, że jak przedłużenie to sieć powinna zaproponować coś lepszego to już nie, wtedy nie dają rady i tracą klientów tak jak mnie stracili bo numer przeszedł do innej sieci na kartę

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

albo przypomniało mi się jedno zdarzenie z salonu lata temu kiedy chciałem podpisać umowę i wcześniej zwyczajnie gdzieś w necie zobaczyłem reklamę, że sieć w której chciałem podpisać umowę która była droga zrobiła tańszą ofertę, poszedłem do salonu po tym jak wiedziałem, że jest taka oferta - mówię na początku rozmowy konsultantce, że jestem zainteresowany ofertą właśnie tą, a ona chyba się chwilę wahała, szukała w komputerku, aż zadała pytanie skąd wiem o tej ofercie - yyy? ja, że z netu, a ona, że to oferta specjalna i w ogóle coś zaczęła kręcić, okazało się, że podpisałem wtedy umowę na tą ofertę ale jej nieprzygotowanie do rozmowy z klientem i pytanie skąd ktoś wie o ofercie to tragedia, kiedy kończyła mi się umowa właśnie ta z tego salonu to któraś konsultantka zadzwoniła, żeby mnie poinformować, że mi się kończy umowa i, że jak coś to zapraszają do salonu - zgadnijcie czy przedłużyłem u nich umowę - zgadłyście - nie,


albo przychodzę do salonu, pytam czy mają takie telefony - no mamy, fajnie, jaka cena - taka, dobra, mogę zobaczyć - pewnie, konsultantka przynosi 2 kolorowy telefon tył biały, przód czarny, a macie czarne, - nie,


jak ci ludzie którzy mają te salony dobierają tych konsultantów i konsultantki to nie mam pojęcia...

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-27 o 17:52
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 17:52   #187
eliza_komon
Raczkowanie
 
Avatar eliza_komon
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 65
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

osobiście przez dłuższy czas korzystałam z play i byłam zadowolona. Nie korzystałam z t-mobile więc ciężko mi porównać. Wcześniej korzystałam z orange więc play ma wg mnie lepsze warunki na abonament
eliza_komon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-27, 17:55   #188
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ani jedna z tych firm nie ma dobrych ofert uwierz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 19:58   #189
Nurella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja usiłuję robić rekonesans i na tę chwilę wyszło mi, że nju ma najlepszą ofertę na abonament. Uciekam od Orange bo nie są w stanie zaoferować mi nic ciekawego. Na kartę nie zwracałam uwagi, ale może warto się w takim razie lepiej przyjrzeć tej formie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Nurella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 19:59   #190
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

A co daje nju? I ile będziesz płacić abonament? Bo ja np neta nielimitowanego nie potrzebuje dlatego mam limitowany 20giga albo 25. Mam neta stacjonarnego


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 22:48   #191
Nurella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Z tego co znalazłam to 29 zl za rozmowy na kom i stacjonarne no limit, smsy i mmsy no limit i 10 GB Internetu (potem zwalnia). Umowa na czas nieokreślony, miesiąc na wypowiedzenie. Po pół roku więcej Internetu. Teraz męczę się końcówkę trzeciego roku za 50 zł z płatnym mmsami i rozmowami stacjonarnymi i szalonym 1,5 GB Internetu, który potrafi bardzo szybko zejść. Wszystko jest chyba lepsze od mojego obecnego abonamentu. Sentymentu do sieci nie mam, jeśli nie chcą mi zaproponować czegoś naprawdę konkurencyjnego, chociaż jestem u nich 18 (!) lat (karta i abonament).

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Nurella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-28, 06:57   #192
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Też miałam przeboje z szukaniem ciekawej oferty na abonament i aż trudno uwierzyć, ale są gorsze niż kilka lat temu. Albo raczej nic się nie zmieniło. Ceny i oferty wcale nie są lepsze. Dlatego na razie uciekam do A2Mobile i będę tam na razie. Teraz mają fajną ofertę za internetem za 20 zł.
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 08:48   #193
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Polecam obejrzeć abo na premium mobile płacisz 25zl masz no limit SMS minuty i 20giga neta


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 13:58   #194
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Cytat:
Napisane przez Nurella Pokaż wiadomość
Ja usiłuję robić rekonesans i na tę chwilę wyszło mi, że nju ma najlepszą ofertę na abonament. Uciekam od Orange bo nie są w stanie zaoferować mi nic ciekawego. Na kartę nie zwracałam uwagi, ale może warto się w takim razie lepiej przyjrzeć tej formie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

wybierając nju przeszłaś tylko do innej marki Orange ale ogólnie to płacisz tym samym ludziom.

Cytat:
Napisane przez eliza_komon Pokaż wiadomość
osobiście przez dłuższy czas korzystałam z play i byłam zadowolona. Nie korzystałam z t-mobile więc ciężko mi porównać. Wcześniej korzystałam z orange więc play ma wg mnie lepsze warunki na abonament
T jest najdroższą siecią i wcale się z tym nie kryje, więc nie ma się co spodziewać, że będą szybko wprowadzać nowe oferty i gonić konkurencje, a nawet przeciwnie, sieć T ma swój świat, ma podobno finansowanie od Deutsche Telekom czyli po naszemu Niemiecka Telekomunikacja w której ma udziały Niemiecki Rząd na poziomie 30%, dlatego czasem Rząd Niemiec sypnie sieci T kasą z podatków, a sam Zarząd T w Niemczech kazuje robić pracownikom sieci T coraz większe wyniki finansowe, to potem widać podwyżki cen w ofertach. T udaje, że jest bankiem i ma małymi literami - usługi bankowości dostarczane przez Alior Bank. Oferta na karte w T jest chyba tylko teoretycznie bo jest oferta na karte ale np nie ma rocznej ważności konta i przez to jest bardzo podobna do abonamentu, a może o to chodzi, żeby w pewien sposób zmusić ludzi z karty do przejścia do abonamentu przez brak rocznej ważności konta w karcie w T.

Orange czyli France Telekom, oddział Polska, najbardziej awaryjna sieć o najgorszej jakości, nie jest to jakoś uciążliwe ale w sytuacjach kiedy jest słaby zasięg to potrafi zerwać połączenie choć coraz mniej jest takich miejsc ale ta sieć ma pod tym względem najgorzej skonfigurowaną sieć. Dobrze zrobili marketing za czasów Idei, ludie ich polubili za tą markę, potem z automatu zostali w Orange kiedy zmienili logo, ogólnie niektórzy twierdzą, że bez połączenia oferty stacjonarnej z komórkową ta sieć wypadałaby dużo gorzej w sensie cenowym. Jeśli ktoś nie ma usług stacjonarnych to moim zdaniem lepiej wybrać nju - bardziej przejrzyste i proste. Orange chce zarobić też na sprzedaży prądu ale chyba tylko na prowizji bo pośredniczą czyli w salonie chyba można mieć umowę na prąd ale przekazują to dalej innej firmie która robi resztę, a oni zgarniają prowizje za klienta. Roczna ważność konta jest ale za 3 zł dla nowych klientów, a potem chyba po 3 miesiącach za 0 zł, ogólnie trzeba sobie aktywować tą roczną ważność konta w Orange, sama się nie aktywuje.

nju - 3 pierwsze rachunki po około 10 zł, potem jak nie używasz to nie płacisz ale nie dłużej niż 5 miesięcy bo się rozwiąże umowa i musisz nabić rachunek, żeby dalej mieć umowę - nie wszyscy to rozumieją ale tak jest , ta opłata 3 pierwsze rachunki po 10 zł wygląda jak opłata aktywacyjna 30 zł. nju ma konto ważne po wieki w karcie ale trzeba mieć cały czas kartę sim w telefonie, żeby odpisać na sms który przyjdzie a którego terminu kiedy przyjdzie nie da się sprawdzić, a jak się zdarzy, że w jakiś sposób ten karty sim w tym czasie nie będziesz używać to się może zdarzyć, że przegapisz sms, nie odpiszesz i numer nie będzie się potem logował do sieci i jeśli przegapisz czas na jego odzyskanie to tracisz numer, a jak zrobisz doładowanie raz na pół roku to dalej przedłuży się ważność konta albo przez odpisanie na sms, zależy jak intensywanie korzystasz z numeru.

Plus - mało kto o tej sieci pisze - ciekawe dlaczego ?
a ja pamiętam jeszcze do dziś Simplusa - milion kodów i to zostało do dziś, a oferty na abonament ma ok - da się korzystać bez problemów, zasięg Plus i T ma bardzo podobny niemalże ten sam.
Zrobili po latach a2mobile jako jakąś tam swoją mniejszą sieć - i to a2mobile jako oferta na karte wypada nawet dobrze - nie ma milionów kodów jak w Simplusie, pakiety same się odnawiają, tak to wygląda jakby poprawili Simplusa i nazwali go inaczej na innej platformie.
Plus ma fajnie zrobione zniżki choć co nowsza edycja SmartDomu to coraz gorzej z tymi zniżkami - CP, Netia, ma swój prawdziwy Bank, a nie tylko współpracuje z jakimś innym bankiem, ma swój kupiony Plus Bank z chyba wcześniejszego Invest Banku, mają elektrownie, można mieć w Plusie umowę na prąd, gaz prosto od nich, nie od firm współpracujących.
Plus ma jeden minus - jest bardziej sztywną siecią od innych - np zmieniasz adres - musisz mieć na to dokument, a w innych sieciach zmienią adres bez żadnego dokumentu tylko dlatego, że tak im zgłaszasz ale nie trzeba na to dokumentu, w Plusie trzeba.
A najdziwniejszą rzeczą jaką Plus robi to jest chyba to, że w Plush ma lepsze oferty od utrzymaniowych ofert Plusa i ludzie, żeby korzystać z tych ofert nie mogą od razu bezpośrednio skorzystać tylko najpierw rozwiązać umowę z Plus, potem chyba przejść na kartę i nie jestem pewien czy też do innej sieci, a potem wrócić do Plush - bardzo dziwne dlaczego tak utrudniają skoro w końcu Plus i Plush to to samo.

PLAY - to jest chyba najczęściej wybierana sieć.
Pamiętam jak ludzie narzekali na jakość Play, a dziś spoko, nawet nikt nie zauważa różnicy - głos ok, net działa nawet czasem szybciej niż w innych sieciach, o dziwo adres Play i Netii jest taki sam - ktoś coś wie - są jakoś powiązani w sensie kapitału ?
Abonament i karta działa ok, nie ma miliona kodów jak w Simplusie, są kody ale nie ma ich przesadnie dużo.
Obok PLAY na zasięgu PLAY są np. Virgin, Viking.

Wirtualne to, np


Virgin - jakoś nie mają specjalnie konkurencyjnych cen i usunęli ze swojej oferty pakiet freemium czyli darmowe wydłużenie ważności konta o rok, 30 minut, 30 sms i 300 mb, cena 19 zł za no limit nie jest jakoś specjalnie konkurencyjna kiedy większość no limitów kosztuje po 20 zł.
Virgin idzie w ubezpieczenie medyczne i to jest o tyle źle, że jak się firma od dzwonienia zajmuje jeszcze innymi rzeczami to w końcu co z tego wyjdzie nie wiadomo, a nawet jak się przeanalizuje te ubezpieczenia to wychodzi na to, że właściwie to średnia oferta i równie dobrze można sobie płacić ze swojej kasy za lekarza jeśli się weźmie pod uwagę, że nie korzysta się zbyt często z usług medycznych.
Mają abonament i kartę.

a2mobile - 9,90 zł np rozmowy bez limitu na komórki i stacjonarne - komu to wystarczy nie musi płacić więcej i to jest cena konkurencyjna, a kto chce mieć wszystko to 19,90 zł miesięcznie i gwarancja, że nie zapłaci więcej za połączenia, za sms i w ogóle za wszystko w Polsce.
Mają tylko kartę, abonamentu nie.


Lajt 14,99 zł rozmowy bez limitu na stacjonarne i komórkowe, taniej niż Virgin, drożej niż a2mobile, uważajcie na ofertę strzał w 10 bo jest 10 zł abonamentu do pewnego czasu, a potem podwyższa się z automatu na 37 zł zgodnie z umową której prawie nikt nie czyta , ogólnie pogorszyli oferty utrzymaniowe, mają opłatę aktywacyjną, więc ostrożnie z tą siecią. Oferte na karte mają beznadziejną, jakieś dziwne stawki i w ogóle, a ich złote numery to zwyczajne numery niczym się nie wyróżniają choć może mają ładniejsze cyfry ale dalej bardzo przypominające normalny numer, a nie żaden złoty.
Mają abonament i kartę.


Vecton - uwaga - nie wiadomo co to - niby miało wejść do Polski, potem coś tam zaczęło działać w necie, coś ze Sri Lanki czy skądś z Chin, dziwne to i nie wiadomo...


wRodzinie - chyba tak się to pisze - ta sieć nie jest jakaś specjalnie atrakcyjna, a przed wprowadzeniem pakietu 30 zł na 60 dni była jeszcze mniej atrakcyjna, - fajny pakiet zrobili 30 zł na 60 dni czyli wychodzi 15 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy, sms, 10 GB, konto ważne 2 lata po doładowaniu, czyli tą sieć wyróżnia głównie 2 lata po doładowaniu oraz koszt pakietu 15 zł w skali miesiąca po przeliczeniu, i to tyle atrakcji w tej sieci.
Mają kartę, chyba bez abonamentu.

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-08-28 o 15:55
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 17:59   #195
Nurella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 67
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Wiem że nju to marka Orange ale traktowana przez nich zupełnie odrębnie. To tak jakbym przeszła do innej sieci. Jeszcze się zastanawiam. Premium mobile jakoś nie jestem pewna. Taka sieć znana-nieznana. Nie jest to jakaś wydmuszka? Play mnie olał zupełnie. Laska w punkcie nawet nie chciała sprawdzić dla mnie oferty. Nawet komputera nie odpaliła. No więc nawet ich nie sprawdzałam dalej z założenia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Nurella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 19:15   #196
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Dam znac jak będzie się sprawował Premium mobile to chyba podchodzi pod Plusa ale tez pewnie traktują jak nju i Orange


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 11:48   #197
netpixpl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Mam wrażenie że Play pod wpływem decyzji swojego zarządu wytransferował zyski za granice a sieć zostawił na zasadzie 'jakoś to będzie albo sprzedamy'. To operator z kapitałem zagranicznym któremu g.. zależy jak dziala jakaś sieć w Polsce do czasu jak przynosi jakieś zyski i nie ma z tym za bardzo kłopotu. Zarząd już pare razy usiłował pozbyć się Playa co świadczy że kompletnie im nie zależy na jej rozbudowie czy jakości.
netpixpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:49   #198
tarnawska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Ani jedna, ani druga. Najlepiej wybrać a2mobile.pl z nielimitowanym wszystkim za 20 zł miesięcznie. Ja mam i bardzo sobie chwalę, a przeszłam z PLAY (nigdy więcej)!!!
tarnawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-29, 13:56   #199
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Ja także przerabiałam historię z play i się szybko z nimi pożegnałam. No sorry, przeginali z brakiem zasięgu.

Po poszukiwaniach zdecydowałam się na a2mobile.pl ze względu na naprawdę wiele pozytywnych opinii, wszędzie można się na nie natknąć.
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-29, 15:15   #200
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

A2mobile za 20zl nie ma nielimitowanego neta tylko 15giga neta. Z czego po każdym przekroczonym piataku transfer spowalnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Za to premium mobile ma non stop taki sama prędkość a ma 20giga i płaci się tylko 5zl więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 16:02   #201
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez Nurella Pokaż wiadomość
Wiem że nju to marka Orange ale traktowana przez nich zupełnie odrębnie. To tak jakbym przeszła do innej sieci. Jeszcze się zastanawiam. Premium mobile jakoś nie jestem pewna. Taka sieć znana-nieznana. Nie jest to jakaś wydmuszka? Play mnie olał zupełnie. Laska w punkcie nawet nie chciała sprawdzić dla mnie oferty. Nawet komputera nie odpaliła. No więc nawet ich nie sprawdzałam dalej z założenia.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

każda sieć wirtualna jest wydmuszką i jest niepewna ale zazwyczaj tania, a przynajmniej powinna być tania bo po to ludzie wybierają sieć wirtualną, żeby było tanio - zawsze działa na czyimś zasięgu, dlatego jeśli chcesz korzystać z sieci wirtualnej to namawiam do założenia drugiego dodatkowego numeru, który gdyby przepadł bo np sieć by się likwidowała to nie byłoby ci go szkoda,

był kiedyś przypadek sieci której nazwy teraz nie pamiętam ale ta sieć płaciła Orange za zasięg i tak się stało, że ta sieć zaczęła zalegać z płatnościami, więc w końcu Orange odciął zasięg i wszyscy klienci zostali bez zasięgu,

jasne, że do upadku wirtualnej sieci nie musi dojść, ani do żadnych problemów i może prędzej zmienisz sieć dla ceny abonamentu czy doładowań jeśli to oferta na kartę ale lepiej się zabezpieczyć, żeby potem nie było szkody gdyby jednak doszło do jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia jak odcięcie sieci zasięgu za który nie płaci albo bankructwo sieci, - dlatego drugi dodatkowy numer warto mieć na przenoszenie z sieci do sieci, a oprócz tego podstawowy numer w jakiejś sieci z salonem np w ofercie na kartę doładowanie raz na rok, żeby przedłużyć ważność numeru co rok, że gdyby przepadł dodatkowy numer to zawsze ktoś się może skontaktować na ten podstawowy,

a2mobile jest bezpieczną siecią pod względem zasięgu - ma zasięg aero2 czyli swój + zasięgu Plusa bo właściciel ten sam więc to jest bezpieczna sieć - jako sieć wirtualna "wydmuszka" ale biorąc pod uwagę, że wybudowali swoje nadajniki 3G z których też korzysta Plus i to, że ten zasięg jest potrzebny Plus-owi to można uznać tą sieć za bezpieczną, raczej nie zniknie z rynku skoro jest w "spółce" z dużymi firmami jak Plus, Netia, Cyfrowy Polsat i wszystkie firmy Zygmunta.

w punkcie nie będą sprawdzać oferty sieci wirtualnych bo nie mają z tego prowizji, zarobku, nie mają w tym żadnego interesu, żeby się tym zajmować, wolą poświęcić czas na ludzi którzy przychodzą, żeby podpisać nową umowę albo przedłużyć umowę albo kupić telefon za pieniądze bez umowy - z tego mają kase i tym się zajmują,

jak chcesz mieć sieć wirtualną jakąkolwiek wybierzesz to musisz sobie radzić sama + pomoc infolini, punkty odpadają z założenia od samego początku tak jakby ich w ogóle nie było - ogólnie z wszystkim musisz sobie radzić sama + infolinia,

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Dam znac jak będzie się sprawował Premium mobile to chyba podchodzi pod Plusa ale tez pewnie traktują jak nju i Orange


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Premium działą na zasięgu Plusa.

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez netpixpl Pokaż wiadomość
Mam wrażenie że Play pod wpływem decyzji swojego zarządu wytransferował zyski za granice a sieć zostawił na zasadzie 'jakoś to będzie albo sprzedamy'. To operator z kapitałem zagranicznym któremu g.. zależy jak dziala jakaś sieć w Polsce do czasu jak przynosi jakieś zyski i nie ma z tym za bardzo kłopotu. Zarząd już pare razy usiłował pozbyć się Playa co świadczy że kompletnie im nie zależy na jej rozbudowie czy jakości.
temat bardzo skomplikowany - Play ma wielu udziałowców oczywiście jak zwykle zagranicznych - po 15%, po 30% - jest bardzo podzielony i nie sposób się w tym połapać,
nikt jeszcze nie usiłował się pozbyć PLAY, a jedynie mogli sprawdzać rynek czyli kto i ile mógłby za PLAY zapłacić i ostatecznie nigdy nie doszło do sprzedaży, kiedyś pamiętam, że wycofali się ze sprzedaży PLAY-a.

T jest w całości niemieckie i w T jest największe ciśnienie na zarobienie kasy.
T nie ma w ofercie na kartę rocznej ważności konta.

Orange w całości francuskie.

Plus można powiedzieć bardzo ogólnie, że połowę podatku płaci w Polsce, reszta za granicą.

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
A2mobile za 20zl nie ma nielimitowanego neta tylko 15giga neta. Z czego po każdym przekroczonym piataku transfer spowalnia


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Za to premium mobile ma non stop taki sama prędkość a ma 20giga i płaci się tylko 5zl więcej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
a2mobile ma najszybszy zwolniony transfer czyli jak spowolni na maxa to masz 0,5 mega czyli 512 kb prędkość i to jest najwolniejsza prędkość co wypada bardzo korzystnie przy prędkościach jakie były do tej pory, a jeszcze są w ofertach na karte typu 32 kb, 16 kb, - to są bardzo niskie prędkości, a 512 kb w a2mobile jest całkiem dobrą prędkości po wykorzystaniu 15 GB,

jest jeszcze sieć wRodzinie która ma pakiet no limit wszystko + 10 GB w pakiecie za 30 zł na 60 dni, czyli jak sobie dzielicie 30 zł na 2 miesiące to wychodzi miesięcznie po 15 zł,

ludzie bardzo dużo myślą jaką sieć wybrać, a dziś mamy taki rynek i taką rzeczywistość, że nie ma sensu się nad tym zastanawiać - idźcie tam gdzie jest korzystnie, a jak inna sieć zrobi lepsze ceny to możecie się do tej sieci przenieść np wtedy kiedy kończy się termin pakietu z którego korzystacie,

reklamy i cenniki są w necie, więc nawet nie musicie chodzić po punktach tylko raz na pewien czas złożyć wniosek o przeniesienie numeru, przyjeżdrza kurier, sprawdza dowód albo nie , podpisujecie, czekacie kilka dni i jesteście w innej sieci,

ja do tego podchodzę jak do biznesu - skoro jedna sieć oferuje dobre warunki czyli niską cenę za wszystko bez limitu w skali miesiąca to korzystam bo moim zdaniem warto dać zarobić tym ludziom którzy wprowadzają na rynek coś fajnego, a odejść od tych którzy związali emocjonalnie ludzi z siecią i choćby nie wiem co to oferty nie zmienią, a ludzie przepłacają bo są emocjonalnie związani z jakąś marką którą raz wybrali ,


poza tym nie daje się łapać na "zniżki" które tak działają, że dają zniżki jak wcześniej ktoś przepłaci - prosta oferta i tania - może być, skomplikowana droga i z całym pakietem "zniżek" nie bo ja chce się w życiu jeszcze czymś innym zająć niż tylko całe życie studiowanie oferty, regulaminu zniżek, itp, prosto - tyle złotych za taki pakiet na tyle czasu

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-09-01 o 16:23
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:27   #202
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Ja mam od kilku lat abonament w Play. Teraz płacę 30 zł miesięcznie za nielimitowane smsy / rozmowy i internet (internet do 10 gb śmiga z max prędkością, potem po wyczerpaniu 10 gm zwalnia do 1 mb).
Problemów z siecią nie miewam, obsługa klienta ok, tylko czasem męczą telefonami z ofertami
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 00:50   #203
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez ifublackorwhite Pokaż wiadomość
Ja mam od kilku lat abonament w Play. Teraz płacę 30 zł miesięcznie za nielimitowane smsy / rozmowy i internet (internet do 10 gb śmiga z max prędkością, potem po wyczerpaniu 10 gm zwalnia do 1 mb).
Problemów z siecią nie miewam, obsługa klienta ok, tylko czasem męczą telefonami z ofertami

To oferta na przedłużenie umowy czy normalnie ?
Jeśli masz tą ofertę, że wszystko masz bez limitu + 10GB netu + lejek 1 mega to masz dobrą ofertę, póki co nie masz czego szukać bo cene masz dobrą jak na abonament ale np sieć wRodzinie ma pakiet za 30 zł na 60 dni czyli na 2 miesiące wszystko bez limitu + 10 GB + lejek 1 mega po GB, wychodzi 15 zł miesięcznie.
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-06, 01:29   #204
stachu1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

podzielam wiele dobrych opinii o Play. Jestem z nimi od ... 8 lat? Każdy problem rozwiązywany natychmiast, często w ramach przeprosin za bzdury dostaję rabat do rachunku. Do tego bardzo dobry internet mobilny.
__________________
Wirtualna asystentka
stachu1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 09:31   #205
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Tak, to oferta na przedłużenie umowy była. W sumie to dla mnie bardzo korzystna. W tym mam jeszcze Tidala na 2 lata i miałam Showmaxa na 3 miesiące
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 13:04   #206
moniamarzec85
Raczkowanie
 
Avatar moniamarzec85
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 210
Dot.: Jaka sieć komórkowa?

Jak dla mnie play jest najlepsza siecia. Korzystałam z obu sieci, i musze przyznac, ze tylu problemów ile mialam z t-mobile przez rok nie mialam z playem przez 3 lata. dla mnie wybór oczywisty
moniamarzec85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-12, 22:12   #207
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez ifublackorwhite Pokaż wiadomość
Tak, to oferta na przedłużenie umowy była. W sumie to dla mnie bardzo korzystna. W tym mam jeszcze Tidala na 2 lata i miałam Showmaxa na 3 miesiące

to nic nie zmieniaj bo masz dobrą ofertę, chyba, że chcesz mniej płacić to wtedy miałoby sens, ale jak miałabyś szukać czegoś za te same albo podobne pieniądze to lepiej to zostawić
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 15:12   #208
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
to nic nie zmieniaj bo masz dobrą ofertę, chyba, że chcesz mniej płacić to wtedy miałoby sens, ale jak miałabyś szukać czegoś za te same albo podobne pieniądze to lepiej to zostawić
Niczego nie chcę zmieniać, bo jestem zadowolona Zobaczymy, co zaproponują przy przedłużeniu umowy
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:06   #209
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

podejrzewam że mogą nic lepszego nie zaproponować na przedłużenie umowy, a jak masz takie warunki to uważaj żeby ich nie popsuć gorszą ofertą bo gorszą też mogą zaproponować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 19:08   #210
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: zmiana sieci komórkowej T-mobile czy Play

I tak się nie spodziewałam takiej dobrej oferty Ostatnio miałam 20 zł drożej.
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-18 13:17:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.