Dieta 1500 kcal - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 21:51   #151
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
no w moim wypadku lektura tych watkow wybila mi z glowy drastyczne oganiczenia

Jutro się biore za siebie juz tak na powaznie jednak , bo te dni to były raz za duzo,raz za mało, tylko mnie dołuje to ze obiady mama gotuje a ona nie wiem co to zdrowe zywienie
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 23:02   #152
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Od jutra, a raczej juz nawet od dzisiaj pełna mobilizacja, napisałam sobie plan i czuje naplyw nowych sił, tym razem wiem, ze na 100% dam rade!
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 13:31   #153
umpalumpas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Zamek na skale
Wiadomości: 4
Dot.: Dieta 1500 kcal

dziękuję za miłe powitanie
Och, Tarantulek, mam ten problem, co i Ty :/
wolę zjeść jedną rzecz, a taką, która sprawi mi przyjemność, niż kombinować, co by tu jeszcze zjeść. Białka, węglowodany, witaminy, ble, ble....
A ja bym tak zjadła croissanta .... ale ja znam siebie, nie skończę na jednym
dziś, pierwsza porażka (prawda, że długa walka? :/ ), przesadziłam z płatkami, nawet nie wiem kiedy zjadłam całą paczkę. Nie wiem, jak walczyć z podjadaniem. Macie jakieś cudowne recepty?
Wiesz Plameczko, w takie dni, czuję to samo, co Ty. Nienawidzę siebie. Ktoś poweidziałby "banał, jak można przejmować się jedzeniem", tak, tylko, że u mnie ten banał zdominował moje życie. Ciągle myślę, żeby tego nie jeść, tamto jeść, tu się pilnować, tu powstrzymać się.... To mania, obsesja, a obsesje są ZŁE
Ach, podpowiedzcie, jakie macie taktyki, jak sobie radzicie z dietą i przede wszystkim Tarantulko, jak Ty to robisz, że nie jesteś głodna?
Pozdrawiam i dziękuję
umpalumpas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 18:56   #154
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez umpalumpas Pokaż wiadomość
dziękuję za miłe powitanie
Och, Tarantulek, mam ten problem, co i Ty :/
wolę zjeść jedną rzecz, a taką, która sprawi mi przyjemność, niż kombinować, co by tu jeszcze zjeść. Białka, węglowodany, witaminy, ble, ble....
A ja bym tak zjadła croissanta .... ale ja znam siebie, nie skończę na jednym
dziś, pierwsza porażka (prawda, że długa walka? :/ ), przesadziłam z płatkami, nawet nie wiem kiedy zjadłam całą paczkę. Nie wiem, jak walczyć z podjadaniem. Macie jakieś cudowne recepty?
Wiesz Plameczko, w takie dni, czuję to samo, co Ty. Nienawidzę siebie. Ktoś poweidziałby "banał, jak można przejmować się jedzeniem", tak, tylko, że u mnie ten banał zdominował moje życie. Ciągle myślę, żeby tego nie jeść, tamto jeść, tu się pilnować, tu powstrzymać się.... To mania, obsesja, a obsesje są ZŁE
Ach, podpowiedzcie, jakie macie taktyki, jak sobie radzicie z dietą i przede wszystkim Tarantulko, jak Ty to robisz, że nie jesteś głodna?
Pozdrawiam i dziękuję

Umpalumpas...ech nio widzisz...teraz już Ci doradzac nie moge...bo wczoraj po przeczytaniu jak wazne jest białko i o tym jakie zdradliwe są głodowki-postanowaiłam policzyc kclal tak mniej więcej i wyszło mi ze zjadłam jakieś niecałe 900wczoraj.Tak się tym przeraziłam-bo wiesz raz juz miałam tak ze jadłąm poniezej 1000 kcal i o mało się nie wpędziłam w Ed i teraz tak się tego boję, ze wczoraj o godzinie 23 popedziłam do kuchni i mimo ze nie byłam głodna zjadłam bułke pizzową-ehehehe nie wiem czy mi tu głupota zadziałała-bo w koncu jestem na diecie, czy rozsądek-bo przeciez nie chce się głodzić.....pom yslałam ze dzis zacznę na nowo ...ale niestety od rana mimo ze nie czuję głodu poszło kawałek ciasta, pierozki z mięsem, biały chlebek-I cała moja dieta idzie w łeb....ech wiecie co mnie tak zdezorganizowało-to ze się mierzyłam w ta niedziele-nagadałam sobie ze mi metabolizm zwolnił i zaczełam więcej jesc...no i poszło...
Kurczę ja albo musze jesc za mało, albo za duzo....nie umiem normalnie

Aha a jeszcze wyczytałam gdzies na wizazu-ze mozna mierzyc temp i jak się po posiłku ma po nizej 36,6 to znaczy ze metabolizm jest zwolniony-i ja dzis rano zjadłam owsiankę-i miałam 36,2 kreski, no to se mysle "ooooo", potem się nawszamałam kanapek jeszcze to mi skoczył juz do 36,6....

Tylko ciekawe czy to prawda z tym mierzeniem temp?

Nie wiem jak to jutro ze mną będzie z tą dietą, muszę schudnąc to pewne...tylko nie wiem czy mi się jutro uda od nowa zacząc-wole nic nie planowac bo i tak moje plany ida w łeb...muszę przemyslec jak tu zrobic zeby z biedy wyjsć...moze w czwartek zacznę?Bo moj tata jedzie do pracy na 20 dni i juz tak nie będzie codziennie mamusinych obiadków-mam nadziejeBo moja mama zawsze chce tate podpaśc przed wyjazdem i są takie rodzinne obiady, przez które mam wyrzuty sumienia


Oj no to sie rozpisałam-pewnie troche chaotycznie ale mam tyle mysli naraz ze nie moge nadązyc pisac hehehe
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:06   #155
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość
Umpalumpas...ech nio widzisz...teraz już Ci doradzac nie moge...bo wczoraj po przeczytaniu jak wazne jest białko i o tym jakie zdradliwe są głodowki-postanowaiłam policzyc kclal tak mniej więcej i wyszło mi ze zjadłam jakieś niecałe 900wczoraj.Tak się tym przeraziłam-bo wiesz raz juz miałam tak ze jadłąm poniezej 1000 kcal i o mało się nie wpędziłam w Ed i teraz tak się tego boję, ze wczoraj o godzinie 23 popedziłam do kuchni i mimo ze nie byłam głodna zjadłam bułke pizzową-ehehehe nie wiem czy mi tu głupota zadziałała-bo w koncu jestem na diecie, czy rozsądek-bo przeciez nie chce się głodzić.....pom yslałam ze dzis zacznę na nowo ...ale niestety od rana mimo ze nie czuję głodu poszło kawałek ciasta, pierozki z mięsem, biały chlebek-I cała moja dieta idzie w łeb....ech wiecie co mnie tak zdezorganizowało-to ze się mierzyłam w ta niedziele-nagadałam sobie ze mi metabolizm zwolnił i zaczełam więcej jesc...no i poszło...
Kurczę ja albo musze jesc za mało, albo za duzo....nie umiem normalnie

Aha a jeszcze wyczytałam gdzies na wizazu-ze mozna mierzyc temp i jak się po posiłku ma po nizej 36,6 to znaczy ze metabolizm jest zwolniony-i ja dzis rano zjadłam owsiankę-i miałam 36,2 kreski, no to se mysle "ooooo", potem się nawszamałam kanapek jeszcze to mi skoczył juz do 36,6....

Tylko ciekawe czy to prawda z tym mierzeniem temp?

Nie wiem jak to jutro ze mną będzie z tą dietą, muszę schudnąc to pewne...tylko nie wiem czy mi się jutro uda od nowa zacząc-wole nic nie planowac bo i tak moje plany ida w łeb...muszę przemyslec jak tu zrobic zeby z biedy wyjsć...moze w czwartek zacznę?Bo moj tata jedzie do pracy na 20 dni i juz tak nie będzie codziennie mamusinych obiadków-mam nadziejeBo moja mama zawsze chce tate podpaśc przed wyjazdem i są takie rodzinne obiady, przez które mam wyrzuty sumienia


Oj no to sie rozpisałam-pewnie troche chaotycznie ale mam tyle mysli naraz ze nie moge nadązyc pisac hehehe
co do temp. to nigdy nie mierzylam po posilkach

a ja dzis wiecej zjadlam niz 1500, jakos mnie glod dopadl i mi troche slabo bylo...wiec dla podkrecenia metabolizmu i lepszego samopoczucia zjadlam wiecej a od jutra znowu bedzie grzecznie, a zwaze sie chyba dopiero w niedziele, to bede musiala cale 4 dni sie pilnowac jeszcze i juz wiecej nie jesc, niz moge hehe bo tak to przez 9 dni bylo bardzo oki, jak na mnie wiec mimo, ze mam wyrzuty sumienia dzis, to musze sobie wybaczyc.
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:31   #156
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

A mi sie dzisiaj udalo, jestem z siebie taka dumna
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 06:23   #157
bebe18
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 98
Dot.: Dieta 1500 kcal

a ja juz przezylam 41 dni takiej diety ponizej 1500 kcal:p schudlam jedynie dwa kilo z 54 na 52, chyba cos ze mna nie tak:p bo naprawde malo jem, a prawie nie chudne, w ogole trzymam sie surowo tej diety, slodkiego to nie jadlam od ponad dwoch miesiecy. bym chciala wreszcie wazyc te 50 kg i dac sobie spokoj z liczeniem kalorii i czasem zjesc pizze czy frytki, ale na to bede chyba musiala poczekac nastepne 40 dni
bebe18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 12:35   #158
nyima96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dieta 1500 kcal

Witam wszystkie dziewczyny Widze ze calkiem niezle wam idzie ;P moze z wami i mi uda sie zrzucic pare kilo

Otoz swoja diete rozpoczynam z dniem dzisiejszym gdyz wg pewnych wskaznikow powinnam zrzucic 10 kg ;] wiec jak widac czeka mnie dluga droga do wymarzonej sylwetki

Mam 19 lat i waze 65kg przy wzroscie 162cm.

3majcie za mnie kciuki
nyima96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:10   #159
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez nyima96 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny Widze ze calkiem niezle wam idzie ;P moze z wami i mi uda sie zrzucic pare kilo

Otoz swoja diete rozpoczynam z dniem dzisiejszym gdyz wg pewnych wskaznikow powinnam zrzucic 10 kg ;] wiec jak widac czeka mnie dluga droga do wymarzonej sylwetki

Mam 19 lat i waze 65kg przy wzroscie 162cm.

3majcie za mnie kciuki
Witamy i do grona zapraszamy

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
a ja juz przezylam 41 dni takiej diety ponizej 1500 kcal:p schudlam jedynie dwa kilo z 54 na 52, chyba cos ze mna nie tak:p bo naprawde malo jem, a prawie nie chudne, w ogole trzymam sie surowo tej diety, slodkiego to nie jadlam od ponad dwoch miesiecy. bym chciala wreszcie wazyc te 50 kg i dac sobie spokoj z liczeniem kalorii i czasem zjesc pizze czy frytki, ale na to bede chyba musiala poczekac nastepne 40 dni
Ja daje sobie 80 dni na schudniecie 6 kg i tez mysle, ze raczej schudne mniej przez ten czas. W koncu nie wszystko przychodzi łatwo A raczej jak sie schudnie to nie mozna dac sobie spokoju z liczeniem kcal, bo wtedy nie da sie uniknac jojo.
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:05   #160
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez nyima96 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie dziewczyny Widze ze calkiem niezle wam idzie ;P moze z wami i mi uda sie zrzucic pare kilo

Otoz swoja diete rozpoczynam z dniem dzisiejszym gdyz wg pewnych wskaznikow powinnam zrzucic 10 kg ;] wiec jak widac czeka mnie dluga droga do wymarzonej sylwetki

Mam 19 lat i waze 65kg przy wzroscie 162cm.

3majcie za mnie kciuki
Trzymamy i ty za nas tez trzymaj

Cytat:
Napisane przez bebe18 Pokaż wiadomość
a ja juz przezylam 41 dni takiej diety ponizej 1500 kcal:p schudlam jedynie dwa kilo z 54 na 52, chyba cos ze mna nie tak:p bo naprawde malo jem, a prawie nie chudne, w ogole trzymam sie surowo tej diety, slodkiego to nie jadlam od ponad dwoch miesiecy. bym chciala wreszcie wazyc te 50 kg i dac sobie spokoj z liczeniem kalorii i czasem zjesc pizze czy frytki, ale na to bede chyba musiala poczekac nastepne 40 dni
Witaj bebe, kurcze ja tez nie przypuszczałam ze tak powoli się chudnie...bo czytałam ze 1 kg na tydzien..to wtedy bym była na diecie jakies 6 tygodni i z głowy no ale to nie jest takie proste jak się okazuje

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Witamy i do grona zapraszamy



Ja daje sobie 80 dni na schudniecie 6 kg i tez mysle, ze raczej schudne mniej przez ten czas. W koncu nie wszystko przychodzi łatwo A raczej jak sie schudnie to nie mozna dac sobie spokoju z liczeniem kcal, bo wtedy nie da sie uniknac jojo.
No własnie-całe zycie potem trzeba bedzie dbac-to czasem jest taka syzyfowa praca



Dziś byłam w sklepie i zaczynam od jutro albo od piatku moze-nie wiem nie planuje narazie ale cały prowiant na redukcje juz zakupiony-motywacje w sumie tez mam...ale jeszcze musze strategię obmyslec i się przygotowac psychicnie-nie chce zeby się skonczyło jak ostatnio
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:13   #161
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez Tarantulek Pokaż wiadomość



No własnie-całe zycie potem trzeba bedzie dbac-to czasem jest taka syzyfowa praca



Dziś byłam w sklepie i zaczynam od jutro albo od piatku moze-nie wiem nie planuje narazie ale cały prowiant na redukcje juz zakupiony-motywacje w sumie tez mam...ale jeszcze musze strategię obmyslec i się przygotowac psychicnie-nie chce zeby się skonczyło jak ostatnio
Niestety, chcesz babo dobrze wygladac to cierp
Ale mysle, ze jak juz schudniemy i potem wyjdziemy z diety do tych 1900-2300 kcal, to nie bedziemy musialy liczyc, tylko instynktownie bedziemy tyle zjadac

Ja juz dzisiaj zaliczam 2 dzien, jestem z siebie megadumna Jak bedzie 10 dni to sie zwaze, po cichu licze na 1kg mniej, ale nie wiem, bo na poczatku spada albo bardzo szybko, albo bardzo wolno, takze zobaczymy To bedzie juz 1/8 diety, ale szybko wszystko to zleci
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 15:39   #162
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

hej hej

witam nowe dziewczyny

a u mnie dzis jeszcze gorzej niz wczoraj...chyba za bardzo sie chcialam ograniczac, 9 dni mi wychodzilo, a teraz 2 dzien do d...juz. od jutra musze sie pilnowac bardziej na wage wskocze chyba w niedziele, ale nie wiem, boje sie...

Tarantulku 1 kg na tydzien to sie chudnie, jak sie 7000 kcal spali niestety...czyli na 1500 to powiedzmy, ze 0,5 kg, chyba ze duzo sie do tego ruszamy to moze byc wiecej,ale nie ma reguly w zasadzie
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 17:18   #163
Tarantulek
Rozeznanie
 
Avatar Tarantulek
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
hej hej

witam nowe dziewczyny

a u mnie dzis jeszcze gorzej niz wczoraj...chyba za bardzo sie chcialam ograniczac, 9 dni mi wychodzilo, a teraz 2 dzien do d...juz. od jutra musze sie pilnowac bardziej na wage wskocze chyba w niedziele, ale nie wiem, boje sie...

Tarantulku 1 kg na tydzien to sie chudnie, jak sie 7000 kcal spali niestety...czyli na 1500 to powiedzmy, ze 0,5 kg, chyba ze duzo sie do tego ruszamy to moze byc wiecej,ale nie ma reguly w zasadzie

ojojojoj no tak...ech to se jeszcze poczekam.....he hehe nie wiem co to by było trzeba robic zeby az tyle kcal spalic....chodzic na głowie?

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Niestety, chcesz babo dobrze wygladac to cierp
Ale mysle, ze jak juz schudniemy i potem wyjdziemy z diety do tych 1900-2300 kcal, to nie bedziemy musialy liczyc, tylko instynktownie bedziemy tyle zjadac

Ja juz dzisiaj zaliczam 2 dzien, jestem z siebie megadumna Jak bedzie 10 dni to sie zwaze, po cichu licze na 1kg mniej, ale nie wiem, bo na poczatku spada albo bardzo szybko, albo bardzo wolno, takze zobaczymy To bedzie juz 1/8 diety, ale szybko wszystko to zleci

No to oby było mniej-ja jak juz schudne to postaram się tego nie zaprzepascic-ale najpierw musze schudnac hehehe
__________________
Pomóżmy Madzi.a pokonać raka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619


To ja Mercy!
Tarantulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:26   #164
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Hej dziewczyny! Co tam u Was? Ja sie okropnie nudze i mam ochote na czekolade.
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:44   #165
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

u mnie no comment...wiec na razie sie nie udzielam...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 17:55   #166
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

U mnie wczoraj tez no comment, ale dzisiaj bedzie cos kolo 1550 kcal, tylko czy to ma sens? Czy ja na tym schudne? Mam ochote jesc mniej i mniej..
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:20   #167
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
U mnie wczoraj tez no comment, ale dzisiaj bedzie cos kolo 1550 kcal, tylko czy to ma sens? Czy ja na tym schudne? Mam ochote jesc mniej i mniej..
ja jem,jak na P nie wiem,czy schudne na 1500, mysle, ze najwyzej do pewnego stopnia, ale nie dam rady jesc mniej,bo to sie szybko konczy...w niemily sposob... i wpadam jeszcze w wieksza paranoje
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:28   #168
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

A ja nie wiem czy 1500 to nie za duzo.
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:33   #169
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

ja tez nie wiem,ale ja osobiscie na 1500 czuje sie juz nie za fajnie, a na 1300 to juz w ogole brak checi i sily na cokolwiek...
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 18:34   #170
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja na 1500 tez zle sie czuje, moze potrzeba troche czasu zeby organizm i zoladek sie przyzwyczaily?
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:39   #171
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

ja sobie tak mysle,ze moze lepiej najpierw jesc wiecej,a potem sobie stopniowo troche zmniejszac...zeby organizm sie przyzwyczajal...bo taki przeskok z dnia na dzien moze nie jest za dobry...bynajmniej ja tak nie potrafie,choc kiedys potrafilam
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 18:49   #172
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

A ciekawe czy to nie jest tak samo jak z rozruszaniem metabolizmu po diecie. Jesli stopniowo doda sie kcal to sie nie przytyje. A jesli stopniowo zmniejszy sie kcal? To sie nie schudnie?
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 19:20   #173
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

nie no,bez przesady mysle,ze sie schudnie
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 20:12   #174
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
A ja nie wiem czy 1500 to nie za duzo.
Plameczko, pozwól że zacytuję pewną mądrą osobę

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Zgadzam sie z tytulem watku. Poczatek diety to przewaznie poczatek ED
a więc postaraj się nie popadać w paranoję!

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
Ja na 1500 tez zle sie czuje, moze potrzeba troche czasu zeby organizm i zoladek sie przyzwyczaily?
to znaczy, co Ci jest?
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 21:14   #175
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cześć dziewczyny... chyba wracam na życie forum... ale nadal nie wiem jak tam moja psychika...
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:28   #176
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

iza tzn. ze ciagle czuje sie slabo, tak, jakbym miala zaraz zemdlec i jestem glodna, czesciej dopadaja mnie tzw. dołki, rece mi sie trzesa, zimno mi, jak wszystkim cieplo. Chyba nie warto sie jednak odchudzac. Ale 1500 to przeciez duzo, niektore dziewczyny jedza mniej i zyja. Wmawiam sobie, ze to moze od pogody Ale raczej juz zrezygnowalam z tej diety.
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 11:38   #177
88niezapominajka88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88niezapominajka88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 389
GG do 88niezapominajka88
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez plameczka Pokaż wiadomość
iza tzn. ze ciagle czuje sie slabo, tak, jakbym miala zaraz zemdlec i jestem glodna, czesciej dopadaja mnie tzw. dołki, rece mi sie trzesa, zimno mi, jak wszystkim cieplo. Chyba nie warto sie jednak odchudzac. Ale 1500 to przeciez duzo, niektore dziewczyny jedza mniej i zyja. Wmawiam sobie, ze to moze od pogody Ale raczej juz zrezygnowalam z tej diety.
moze i ja zrezygnuje
czy to nie od nastroju zalezala ta dieta u Ciebie??
__________________
zapuszczam włosy:
jest 48 -> 52 cm -> 54 cm -> 58 cm
będzie 65-70

odchudzam się!
cel I - 64kg (do lutego)
cel II - 62 kg (do kwietnia)
cel III - 60 kg (do lipca)
cel IV - 58 kg (do września)


88niezapominajka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:22   #178
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Cytat:
Napisane przez 88niezapominajka88 Pokaż wiadomość
moze i ja zrezygnuje
czy to nie od nastroju zalezala ta dieta u Ciebie??
U mnie to roznie,. jak mi sie nie uklada w zyciu albo mam jakis problem, smutny dzien, zrypany humor, czuje sie samotna.. to wtedy zaczynam diete, mysle sobie, ze jak schudne, to przynajmniej bede szczesliwa, bede miala jakis powod. Ale znowu czasem jak chce sie gdzies ladnie ubrac i widze sie w lusterku, widze sie gruba w ubraniach, to zaczynam diete i wtedy mi sie tez humor psuje, ale to przez to, jaka jestem i wtedy to nie humor przyczynia sie do rozpoczecia diety.

To rezygnujemy? ..
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:39   #179
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: Dieta 1500 kcal

Ja dziś zaczęłam 1200. Ale przyłączam się, bo pewnie szybko przyjdą dni zniechęcenia, to będę się starała nie przekroczyć 1500 chociaż

Mój cel to jakieś 3-4 kg w dół, ale przede wszystkim chodzi o odchudzenie ud, bioder i tyłka.

Mam pytanie - podając obwód uda, w którym miejscu je mierzycie? nad kolanem, pośrodku czy w tym najszerszym?
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 21:59   #180
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: Dieta 1500 kcal

Atka juz Cie dopisuje Ja mierze udo w najszerszym miejscu i jeszcze napinam miesnie na maxa, zeby bylo jak najgrubsze
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 02:10:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.