Odrzucenie w pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-01, 20:04   #1
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11

Odrzucenie w pracy


Witam, potrzebuję pomocy albo po prostu się wygadać... Pracuję w biurze z około 70 kobietami, nasz zespół 10 osobowy był dość zgrany, od około 2 miesięcy czuję, że coś się zmieniło, kilka dziewczyn zaczęło mnie unikać, czuję się bardzo nieswojo, mam wrażenie że jestem ciągle obgadywana i wyśmiewana, te ciągłe uśmieszki i dogadywania między nimi sprawiają mi przykrość, czuję się odrzucona... trzy tygodnie temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży ( 6 tydzień) niestety w 8 tygodniu poroniłam... wiedzą tylko dwie dziewczyny z którymi utrzymuje normalny kontakt, reszta nie wie, postanowiłam, że nie będę o tym opowiadać bo to jest bardzo trudny temat dla mnie... tylko teraz ich zachowanie dodatkowo mnie dołuje, nie wiem co mam robić, czy zapytać o co im chodzi, dlaczego się tak zachowują, czy opowiedzieć im o moim poronieniu...
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 20:49   #2
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 70
Dot.: Odrzucenie w pracy

Jeśli czujesz, że coś jest nie tak to prawdopodobnie tak jest. Może ktoś z Twojego otoczenia puszcza jakieś plotki na Twoj temat. Czy chcesz z nimi o tym porozmawiać? Ja bym nie polecał. Dlaczego? Bo jesli pokazujesz na zewnątrz swoją słabość (a być może tak jest, bo przeżyłaś na pewno poronienie) to inne wilki Cię zagryzą do końca. Bo będą te kobiety czuć, że reagujesz na to wszystko. Musisz pokazać swoją siłę. To tylko moja opinia. Trzymaj się!
d2dd207f275c1b39657c36f1bca46920be2025b2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 21:28   #3
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję pomocy albo po prostu się wygadać... Pracuję w biurze z około 70 kobietami, nasz zespół 10 osobowy był dość zgrany, od około 2 miesięcy czuję, że coś się zmieniło, kilka dziewczyn zaczęło mnie unikać, czuję się bardzo nieswojo, mam wrażenie że jestem ciągle obgadywana i wyśmiewana, te ciągłe uśmieszki i dogadywania między nimi sprawiają mi przykrość, czuję się odrzucona... trzy tygodnie temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży ( 6 tydzień) niestety w 8 tygodniu poroniłam... wiedzą tylko dwie dziewczyny z którymi utrzymuje normalny kontakt, reszta nie wie, postanowiłam, że nie będę o tym opowiadać bo to jest bardzo trudny temat dla mnie... tylko teraz ich zachowanie dodatkowo mnie dołuje, nie wiem co mam robić, czy zapytać o co im chodzi, dlaczego się tak zachowują, czy opowiedzieć im o moim poronieniu...
Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić w pracy, to pokazanie swoich słabości, a kolejną - dzielenie się problemami z koleżankami z pracy. Coś o tym wiem. Raz - nie mogłam długo zajść w ciążę, czym dzieliłam się ze wszystkimi, a dwa - zachorowałam na raka i starałam się chodzić do pracy w lepszych chwilach. Plotki zawsze się zdarzają i zdarzać będą. Ja mam na to swój sposób (a mam czyste sumienie, bo poznałam moje koleżanki z tej gorszej strony): jak zaczynam być tematem plotek, wymyślam coś soczystego na najbardziej aktywną osobę.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2018-09-01 o 21:55
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 21:50   #4
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Jest mi okropnie ciezko, sam fakt poronienia i ta dolujaca sytuacja w pracy, poprostu nie radze sobie z tym wszystkim... w tej chwili potrzebuje wsparcia, a czuje tylko odrzucenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 21:57   #5
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Jest mi okropnie ciezko, sam fakt poronienia i ta dolujaca sytuacja w pracy, poprostu nie radze sobie z tym wszystkim... w tej chwili potrzebuje wsparcia, a czuje tylko odrzucenie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ludzie w pracy mogą nie wiedzieć, co się stało i raczej nie muszą się dowiedzieć. A nie jest tak, że po poronieniu można iść na L4?
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-01, 22:15   #6
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Bylam na zwolnieniu przez poltora tygodnia, przekazalam ze jestem chora, chociaz wiem ze plotkowaly ze jestem pewnie w ciazy, ale po powrocie zadna mnie o to nie spytala... dluzsze L4 nozna dostac ale dopiero po 16 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 05:56   #7
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Odrzucenie w pracy

Autorko, a masz jakąś przyjaciółkę czy koleżankę spoza pracy? Ja też uważam, że o takich rzeczach jak poronienie lepiej nie mówić "koleżankom" z pracy, no chyba że pracujesz kilka lat i kobiety okazały się lojalne i dyskretne (w co wątpię...).

Szukanie wsparcia emocjonalnego u osób, z którymi się pracuje jest ryzykowne, bo w gruncie rzeczy są to jednak obcy ludzie, którzy często po prostu szukają sensacji.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 06:18   #8
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Mam, ale w pracy spedzam duzo czasu, zle sie tam czuje, wracam do domu zdolowana, nie umiem porostu olac ich zachowania, zapytac wprost o co im chodzi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 06:25   #9
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Mam, ale w pracy spedzam duzo czasu, zle sie tam czuje, wracam do domu zdolowana, nie umiem porostu olac ich zachowania, zapytac wprost o co im chodzi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Powiem Ci to, ale zaznaczam, że mogę się grubo mylić.

Wydaje mi się, że te dwie dziewczyny się wygadały na temat Twojej sytuacji, dlatego ludzie zachowują się w ten sposób. Jak ja kilka lat temu powiedziałam o mojej trudnej sytuacji tylko menedżerce, to po kilku dniach cała firma wiedziała. Oczywiście niby nie, ale czuć było, że atmosfera się zmieniła. Do dziś żałuję, że powiedziałam co i jak, bo wystarczyło powiedzieć, że ważne sprawy osobiste czy coś. No ale jeszcze wtedy nie miałam żadnego doświadczenia.

Nie wiem czy usłyszysz prawdę. Chociaż samo zadanie pytania nie jest zbrodnią.


Ja bym się na Twoim miejscu wstrzymała, poczekała na spotkanie z prawdziwą koleżanką, a nie dawała upust bólowi przy ludziach, którzy na to nie zasługują kompletnie.


Prowadzisz pamiętnik? Może żeby sobie doraźnie pomóc, wylej swoje uczucia na papier/monitor?


Właśnie doczytałam, że oni się tak zachowują od ok. 2 miesięcy, a poronienie miało miejsce później. Nie wiem w takim razie, co im odwaliło. Podejrzewam klasyk - przykleili jakąś łatkę i pi**dolą głupoty za plecami.

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-09-02 o 06:37
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 06:35   #10
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Maz każe mi sie nimi nie przejmowac, skoro sie nie odzywaja, nie odpowiadaja na moje czesc, to nie... mowi zebym sie nie narzucala, on sam bardzo mnie wspiera, czekalismy na to dziecko, niestety sie nie udalo, wyplakalam juz wszystkie lzy, a teraz jeszcze ta sytuacja w pracy, poprostu nie daje rady... z dziewczynami ktorym powiedziala utrzymuje lepszy kontakt, obiecaly ze nic nie powiedza, jedna z nich sama przezyla poronienie, juz sama nie wiem, mam nadzieje ze nie wygadaly nic....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 07:13   #11
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Maz każe mi sie nimi nie przejmowac, skoro sie nie odzywaja, nie odpowiadaja na moje czesc, to nie... mowi zebym sie nie narzucala, on sam bardzo mnie wspiera, czekalismy na to dziecko, niestety sie nie udalo, wyplakalam juz wszystkie lzy, a teraz jeszcze ta sytuacja w pracy, poprostu nie daje rady... z dziewczynami ktorym powiedziala utrzymuje lepszy kontakt, obiecaly ze nic nie powiedza, jedna z nich sama przezyla poronienie, juz sama nie wiem, mam nadzieje ze nie wygadaly nic....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Skoro uważasz, że one pary z ust nie puściły, to wierz sobie, nie mnie Przepraszam, jeśli Ci mieszam w głowie trochę. Nie chcę Ci dokładać Super, że masz wsparcie w mężu, to bardzo ważne. A może urlop? Albo zmiana pracy?


Mąż ma rację, żeby się nie przejmować, no ale cóż - łatwo powiedzieć, trudniej zrobić.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 07:35   #12
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Odrzucenie w pracy

Bardzo współczuję.

Co do koleżanek to na pewno nie mówiłabym nic o poronieniu, o tym co się z Tobą dzieje, bo będą mieć kolejną pożywkę, a Ty będziesz czuła się jeszce gorzej, że im powiedziałaś. Na Twoim miejscu trzymałabym się tych dwóch dobrych koleżanek, a resztę bym olała - mówiłabym cześć i zachowała jako taki profesjonalizm o ile musisz z nimi współpracować, ale olałabym je. Wiem trudne do zrobienia, ale inaczej można się zamęczyć. Co do samej rozmowy i wyjaśnienia to owszem mogą Ci powiedzieć o co chodzi, ale czy to polepszy Wasze relacje? Wątpię, bo jeśli ktoś odstawia takie cyrki to ma problem ze szczerością. Równie dobrze mogą też nic Ci nie powiedzieć i będzie jak było.
Ja wychodzę jednak z założenia, że jak ktoś ma problem ze mną to ma mi to powiedzieć, bo z jakiej paki ja mam chodzić za kimś i prosić żeby powiedział o co kaman. Trochę nie w tę stronę.

Dlatego polecam zostawić temat, "koleżankami" się nie przejmować i dbać o siebie.

Pytanie czy jesteś tam jedyną tak obgadywaną osobą czy w Twojej pracy panuje taka atmosfera ogółem? Jeśli tak, rozważałabym dla własnego spokoju psychicznego zmianę pracy.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 08:08   #13
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Sprobuje znalezc inna prace, moze cos sie trafi, a co do "kolezanek" obgaduja kogo popadnie, portafia byc naprawde wredne zwlaszcza jedna z nich ktora nie przejmuje sie czy obgadywana osoba cos uslyszy... a to jest naprawde przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 09:27   #14
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Bylam na zwolnieniu przez poltora tygodnia, przekazalam ze jestem chora, chociaz wiem ze plotkowaly ze jestem pewnie w ciazy, ale po powrocie zadna mnie o to nie spytala... dluzsze L4 nozna dostac ale dopiero po 16 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieprawda, wskazaniem do wystawienia zwolnienia lekarskiego jest po prostu niezdolność do pracy.
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 10:39   #15
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Sprobuje znalezc inna prace, moze cos sie trafi, a co do "kolezanek" obgaduja kogo popadnie, portafia byc naprawde wredne zwlaszcza jedna z nich ktora nie przejmuje sie czy obgadywana osoba cos uslyszy... a to jest naprawde przykre

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy ktoś coś jej mówi, odpowiada, komentuje czy wszyscy udają, że nic się nie dzieje? Co na to Wasi przełożeni?
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 11:21   #16
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Bylam na zwolnieniu przez poltora tygodnia, przekazalam ze jestem chora, chociaz wiem ze plotkowaly ze jestem pewnie w ciazy, ale po powrocie zadna mnie o to nie spytala... dluzsze L4 nozna dostac ale dopiero po 16 tc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to akurat nie jest prawdą. Otrzymując kartę martwego urodzenia i rejesrtując w urzędzie masz prawo do 8 tygodniowego "macierzyńskiego" bez względu na tydzień ciąży w którym nastąpiło poronienie. Ten czas przysługuje kobiecie na dojście do siebie ( choć częściowo ) po stracie.

Edytowane przez ukojenie
Czas edycji: 2018-09-02 o 11:23
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 11:27   #17
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Tak masz racje... ja nie otrzymalam takiej karty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 15:04   #18
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Witam, potrzebuję pomocy albo po prostu się wygadać... Pracuję w biurze z około 70 kobietami, nasz zespół 10 osobowy był dość zgrany, od około 2 miesięcy czuję, że coś się zmieniło, kilka dziewczyn zaczęło mnie unikać, czuję się bardzo nieswojo, mam wrażenie że jestem ciągle obgadywana i wyśmiewana, te ciągłe uśmieszki i dogadywania między nimi sprawiają mi przykrość, czuję się odrzucona... trzy tygodnie temu dowiedziałam się ze jestem w ciąży ( 6 tydzień) niestety w 8 tygodniu poroniłam... wiedzą tylko dwie dziewczyny z którymi utrzymuje normalny kontakt, reszta nie wie, postanowiłam, że nie będę o tym opowiadać bo to jest bardzo trudny temat dla mnie... tylko teraz ich zachowanie dodatkowo mnie dołuje, nie wiem co mam robić, czy zapytać o co im chodzi, dlaczego się tak zachowują, czy opowiedzieć im o moim poronieniu...
Rozmawiałaś z nimi na ten temat? Jeśli będą się śmiać, to podejdź i zapytaj jaki jest problem.
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 16:49   #19
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Odrzucenie w pracy

Już sobie wyobrażam, jaka tam atmosfera "wspaniała" na co dzień musi być W Twojej sytuacji życiowej potrzebujesz spokoju i czasu na to, żeby dojść do siebie, a nie wysłuchiwania p**rdół jakichś randomowych ludzi czy znoszenia fochów z kosmosu.



Na pewno znalazłabyś coś lepszego. Pracowanie w takiej atmosferze to jest masakra.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-02, 17:30   #20
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Odrzucenie w pracy

Ginekolog nie ostrzegał o zbyt wczesnym obwieszczaniu ciąży?
(Z powodu poronień w pierwszych tygodniach.)
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 17:35   #21
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić w pracy, to pokazanie swoich słabości, a kolejną - dzielenie się problemami z koleżankami z pracy. Coś o tym wiem. Raz - nie mogłam długo zajść w ciążę, czym dzieliłam się ze wszystkimi, a dwa - zachorowałam na raka i starałam się chodzić do pracy w lepszych chwilach. Plotki zawsze się zdarzają i zdarzać będą. Ja mam na to swój sposób (a mam czyste sumienie, bo poznałam moje koleżanki z tej gorszej strony): jak zaczynam być tematem plotek, wymyślam coś soczystego na najbardziej aktywną osobę.
A ja zrobiłam inaczej. Wymyśliłam piękne, soczyste plotki... o sobie. I powiedziałam kilku różnym osobom (kilku bezpośrednio, kilka "przypadkiem" coś usłyszało). Od razu się wydało, kto obgadywał - otwarcie poruszyłam temat, stwierdzając fakty dotyczące ich zachowania i tłumacząc, skąd mam pewność. Skończyło się plotkowanie, przynajmniej takie, któer odczułam.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 17:36   #22
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
A ja zrobiłam inaczej. Wymyśliłam piękne, soczyste plotki... o sobie. I powiedziałam kilku różnym osobom (kilku bezpośrednio, kilka "przypadkiem" coś usłyszało). Od razu się wydało, kto obgadywał - otwarcie poruszyłam temat, stwierdzając fakty dotyczące ich zachowania i tłumacząc, skąd mam pewność. Skończyło się plotkowanie, przynajmniej takie, któer odczułam.
Tak robiłam w poprzedniej pracy.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 17:44   #23
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ginekolog nie ostrzegał o zbyt wczesnym obwieszczaniu ciąży?
(Z powodu poronień w pierwszych tygodniach.)
O ciazy wiedzlalo 4 nablizsze mi osoby, nie zwiazane z moja praca, potwierdzilam ciaze w 6 tygodniu a dokladnie tydzien pozniej trafilam do szpitala, w 8 tyg poronilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Tak robiłam w poprzedniej pracy.
A jak pozniejsze stosunki pomiedzy wami sie ukladaly ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 18:05   #24
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
O ciazy wiedzlalo 4 nablizsze mi osoby, nie zwiazane z moja praca, potwierdzilam ciaze w 6 tygodniu a dokladnie tydzien pozniej trafilam do szpitala, w 8 tyg poronilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

A jak pozniejsze stosunki pomiedzy wami sie ukladaly ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zaczęłam otwierać buzię i czasem wrzasnąć, jeśli trzeba było, więc było w miarę ok. Zawsze byłam zbyt ugrzeczmiona i stąd wszystko się brało. Czasem też pozwalałam sobie na komentarze poniżej pasa, więc laski wiedziały, że skończyły się czasy laby. Ale nauczyłam się i przekonałam, że w pracy nie ma koleżanek, tylko współpracownice. Zresztą jak obserwuję wszystkie pracowe przyjaźnie, to widzę jak jest. Tu wielkie przyjaźnie, a potem tyłki sobie obrabiają.
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 18:52   #25
mojamagia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 11
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Zaczęłam otwierać buzię i czasem wrzasnąć, jeśli trzeba było, więc było w miarę ok. Zawsze byłam zbyt ugrzeczmiona i stąd wszystko się brało. Czasem też pozwalałam sobie na komentarze poniżej pasa, więc laski wiedziały, że skończyły się czasy laby. Ale nauczyłam się i przekonałam, że w pracy nie ma koleżanek, tylko współpracownice. Zresztą jak obserwuję wszystkie pracowe przyjaźnie, to widzę jak jest. Tu wielkie przyjaźnie, a potem tyłki sobie obrabiają.
Tez staram sie zyc z wszystkimi w zgodzie, zawsze mila i potulna, ale wsrod tylu bab sie nie da, mam slaby charakter, nie potrafie sie tak przeciwstawic, dlatego pewnie tak sie tym przejmuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mojamagia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:07   #26
paczanga
Zadomowienie
 
Avatar paczanga
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 341
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez mojamagia Pokaż wiadomość
Tak masz racje... ja nie otrzymalam takiej karty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niezależnie od tego (o kartę można poprosić), możesz iść na L4 z powodu złego stanu zdrowia (fizycznego bądź psychicznego).
paczanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 19:36   #27
ukojenie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 729
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez paczanga Pokaż wiadomość
Niezależnie od tego (o kartę można poprosić), możesz iść na L4 z powodu złego stanu zdrowia (fizycznego bądź psychicznego).
Do karty konieczne są badania określające płeć dziecka jeśli lekarz prowadzący się tego nie podjął. Są to niestety koszty i to nie małe. Taki mamy obecny stan prawny.
Co do L4 nie jest to takie łatwe.
Zdarza się ,że i psychiatra nie chce dać więcej niż 2 tygodnie zwolnienia.
Pewnie sądząc,ze to fanaberia kobiety a nie konieczność .
Przykre ale prawdziwe.
ukojenie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 12:49   #28
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez ukojenie Pokaż wiadomość
Do karty konieczne są badania określające płeć dziecka jeśli lekarz prowadzący się tego nie podjął. Są to niestety koszty i to nie małe. Taki mamy obecny stan prawny.
Co do L4 nie jest to takie łatwe.
Zdarza się ,że i psychiatra nie chce dać więcej niż 2 tygodnie zwolnienia.
Pewnie sądząc,ze to fanaberia kobiety a nie konieczność .
Przykre ale prawdziwe.
No to lepiej 2 tygodnie niż nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 13:10   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Odrzucenie w pracy

a nie możesz zapytać tych dwóch najbardziej zaufanych, o co kaman?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-03, 13:26   #30
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Odrzucenie w pracy

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ginekolog nie ostrzegał o zbyt wczesnym obwieszczaniu ciąży?
(Z powodu poronień w pierwszych tygodniach.)
Ale co to ma do wątku tak w ogóle ?

Co za różnica czy ktoś o czymś powie, czy plotki ktoś roznosi, chyba tu nie ma winy po stronie autorki, jest człowiekiem jakim jest

Czy by się to stało czy nie, to chyba ludzie nie powinni się tak zachowywać, dla mnie to jest wstrętne po prostu.

a Ty autorko trzymaj się ,

Najlepszą radę dał Ci mąż, odetnij się od tego, choć rozumiem, że to ciężko, bo sama jestem z tych przeżywających za bardzo nawet krzywą minę kogoś. Teraz pewnie podwójnie jesteś zdołowana i bardziej Ciebie ta sytuacja gdzieś tam przygnębia, ale jeszcze wyjdzie słońce i inaczej na to spojrzysz.

Ludzie są jacy są, jeżeli nam nie pasują, a musimy z nimi przebywać, po prostu róbmy swoje, tolerujmy ich jakoś, bo inaczej to tylko pozostaje zmiana pracy.

Albo zapytać się albo założyć pancerz i mieć ich w tyłku.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-04 00:11:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.