podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać.. - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-19, 23:19   #181
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez januszpolak Pokaż wiadomość
No, to nie musi oznaczać, że ma inną ani że nie chce dłużej być z autorką. To oznacza tylko tyle, że ma ją w d... i się nad nią psychicznie znęca. Może ją równocześnie zdradzać i chcieć zostawić, ale nie musi. Nikt, komu choć odrobinkę zależy na partnerze/partnerce (nie mówię tu nawet o miłości, ale minimalnym zaangażowaniu) nie doprowadza do czegoś takiego. Czy można być z kimś kto nas nie kocha i jest mu obojętnie, czy cierpimy? Można, ale co to za życie.

MATKO?!





A CO SIĘ STAŁO?


Weszłam na zły wątek?


Bo mi się wydawało, że dorosły facet nie zameldował się przez 4 dni. No słabo, ale pomyślałam, że porozmawiają, wyjaśni sprawę.


ALE KTO UMARŁ, bo musiałam przegapić jakiś post.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 00:54   #182
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Omg Autorko, ale jesteś meczydupą....

Jestem w szoku.

Nie odzywał się z prostego powodu. Dwa pierwsze dni był naprawdę zajęty a potem się zorientował ze już na pewno zrobisz problem i będziesz chciała kolejnych zapewnień i ze to potrwa min 30 min. I nie miał akurat tyle czasu. Następnego dnia było jeszcze gorzej ale musiał sje skupić na pracy.

Właśnie dlatego chce mieć partnera który ma swój własny mocny świat, a to nie ja jestem jego całym światem. Tez czasem po prostu chce się skupic na pracy cały dzień i nie patrzę na telefon za bardzo.
To nie znaczy ze moje uczucia się zmieniły!!!
Trochę zaufania, wolności, dojrzałości.

Udusilabym się z taka osoba i czuła bym się sfrustrowana ze ktoś podcina mi skrzydła.

Założę się ze gdybys jakiś czas temu zrozumiała bez dopytywania jego każda formalna wiadomość „pracuje do pozna” i nie odpisywała rzeczy w stylu „ale wszystko Ok?” „Bo wyczuwam dziwny ton”, „po prostu tęsknie” itd. (bo stawiam stówę ze tak robiłaś) to byłoby wszytsko dziś Ok.
Teraz on wie ze każdy SMS musi być pisany tak by Cię nie zaniepokoił i najzwyczajniej brakuje mu na takie wiadomości miejsca w głowie. Bo to nawet nie chodzi o czas.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Coffee & Cigaretts

Edytowane przez Wizabelka
Czas edycji: 2018-09-20 o 00:56
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 01:43   #183
rosemary90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 128
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Omg Autorko, ale jesteś meczydupą....

Jestem w szoku.

Nie odzywał się z prostego powodu. Dwa pierwsze dni był naprawdę zajęty a potem się zorientował ze już na pewno zrobisz problem i będziesz chciała kolejnych zapewnień i ze to potrwa min 30 min. I nie miał akurat tyle czasu. Następnego dnia było jeszcze gorzej ale musiał sje skupić na pracy.

Właśnie dlatego chce mieć partnera który ma swój własny mocny świat, a to nie ja jestem jego całym światem
chyba srednio i dość powierzchownie mocny ten Twój swiat, skoro potrzebujesz się dowartościować kosztem autorki

to nie jest tak, że albo jak Ty i byc może Pan, albo brak życia i bluszczowe uwieszenie. Jeśli ktoś uwaza, że czyjes potrzeby na poziomie okazania ciepla raz na kilkadziesiąt godzin krótką wiadomością tekstową i zmartwienie kiedy tego nie ma to bycie całym światem to wybacz, ale sam ma problem

Edytowane przez rosemary90
Czas edycji: 2018-09-20 o 01:44
rosemary90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 05:12   #184
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Staram się nie zakładać z góry, że facet zrobił to co zrobił, bo jest emocjonalną amebą. Zdarzyło mu się to raz, oni - z tego co kojarzę - kręcą ze sobą od kilku miesięcy. Serio facet ma być na baczność cały czas? Nie może mieć gorszego dnia, złego humoru, chwili słabości, załamania (biorąc jeszcze pod uwagę, jaki zawód wykonuje, o załamkę chyba nietrudno)? Gościu nie zachował się wzorowo, OK. Ale nie róbmy z niego zbrodniarza bo poza tym zdarzeniem, nie stało się nic innego niepokojącego.

Jeśli się okaże, że robi Autorkę na szaro to ok, odszczekam to wszystko, ale kurcze, mam wrażenie, że teksty o znęcaniu się są już hardkorowe i tylko programują Autorkę na jeden tor - "ten facet to świnia, zostaw go".
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 06:47   #185
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Omg Autorko, ale jesteś meczydupą....

Jestem w szoku.

Nie odzywał się z prostego powodu. Dwa pierwsze dni był naprawdę zajęty a potem się zorientował ze już na pewno zrobisz problem i będziesz chciała kolejnych zapewnień i ze to potrwa min 30 min. I nie miał akurat tyle czasu. Następnego dnia było jeszcze gorzej ale musiał sje skupić na pracy.

Właśnie dlatego chce mieć partnera który ma swój własny mocny świat, a to nie ja jestem jego całym światem. Tez czasem po prostu chce się skupic na pracy cały dzień i nie patrzę na telefon za bardzo.
To nie znaczy ze moje uczucia się zmieniły!!!
Trochę zaufania, wolności, dojrzałości.

Udusilabym się z taka osoba i czuła bym się sfrustrowana ze ktoś podcina mi skrzydła.

Założę się ze gdybys jakiś czas temu zrozumiała bez dopytywania jego każda formalna wiadomość „pracuje do pozna” i nie odpisywała rzeczy w stylu „ale wszystko Ok?” „Bo wyczuwam dziwny ton”, „po prostu tęsknie” itd. (bo stawiam stówę ze tak robiłaś) to byłoby wszytsko dziś Ok.
Teraz on wie ze każdy SMS musi być pisany tak by Cię nie zaniepokoił i najzwyczajniej brakuje mu na takie wiadomości miejsca w głowie. Bo to nawet nie chodzi o czas.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem tego samego zdania.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 06:51   #186
puchaty71
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 750
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Skoro się nie odzywa to znaczy, że nie powinien się odzywać. Nie ma żadnej rzeczywistości, w której się odzywa, więc jakakolwiek wiara w taką, w której się odzywa powoduje jedynie cierpienie. Można tutaj zapisać jeszcze kolejnych 200 postów, opowiadać swoje historie, snuć teorie i tworzyć koncepcje na ten temat, a on się nie odzywa i tyle.
W każdym z nas pojawiają się myśli, które powodują cierpienie. I pojawiają się kolejne, które próbują z tym cierpieniem walczyć tłumacząc rzeczywistość, próbując zmniejszać pozimo niepweności. Ale te kolejne myśli również stoją w sprzeczności wobec tego, co się pojawia. Stoją w sprzeczności wobec momentu, w którym po prostu jakieś cierpienie jest. I ten ciąg wydaje się nie mieć końca. Ale w pewnym momencie pojawia się "STOP". Przychodzi rozpoznanie, że nie tędy droga. Życie się żyje niezależnie od oporu, który się wobec niego pojawia. Słońce wstaje, ciało oddycha... I nawet gdy pojawia się cieprienie, to każda myśl, która będzie chciała z nim walczyć, powodować będzie jedynie kolejne cierpienie.
Autorko STOP. Zatrzymaj się na chwilę i pozwól sobie na tą niepewność. Obejmij ją i pozwól. Poodychaj i nie chcij przez chwilę nic zmieniać. I nie martw się, wszystko i tak będzie się zmieniało.
__________________
Takie tam moje oszopeny.

Edytowane przez puchaty71
Czas edycji: 2018-09-20 o 06:54
puchaty71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 08:03   #187
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Haha ... Autorka jest ogromna męczybułą..tiaaa


Jak dobrze, że mój mężuś pomimo zapierdzielu w pracy znajdzie zawsze czas na 1 smska i ja też znajdę czas pomimo moich delegacji, żeby mu odpisać..



Ni mam własnego świata Jestem bluszczem !!!
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 09:00   #188
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

No ale już rozmawiali i wyjaśnili sobie wszystko? Pytam bo wątek mnie ciekawi a źle mi się otwiera na telefonie i nie chce mi się męczyć, żeby przeczytać wszystkie wpisy.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 09:05   #189
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
No ale już rozmawiali i wyjaśnili sobie wszystko? Pytam bo wątek mnie ciekawi a źle mi się otwiera na telefonie i nie chce mi się męczyć, żeby przeczytać wszystkie wpisy.
No właśnie nie rozmawiali. Wysłał smsa czy smsy, coś tam wyjaśnił i znowu cisza.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 09:14   #190
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No właśnie nie rozmawiali. Wysłał smsa czy smsy, coś tam wyjaśnił i znowu cisza.

Czyli dupa.


Jeśli tak miałby wyglądać mój związek to ja dziękuje.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 09:24   #191
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Oprocz 3 smsow w poniedzialek z przepraszaniem za zachowanie, ze jest strasznie zmeczony ostatnio, nie mysli racjonalnie i prosba zebysmy porozmawiali jak wroce nic i cisza do dzis.

Wyslalam dzis smsa czy zamierza po mnie przyjechac na lotnisko jutro w nocy, jesli nie dostane odpowiedzi to przebookuje bilet na moje miasto bo juz dostalam na to pozwolenie od szefa. W niedziele kiedy wiem, ze zawsze byl w pracy pojade tam zabrac rzeczy i wrzuce klucz do skrzynki i nie zamierzam wiecej rozmawiac...
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 09:28   #192
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Nie zalezy mu na tobie. Nie wiem czy w ogole jest sens tam jechac to mozna przez telefon zalatwic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 10:35   #193
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Oprocz 3 smsow w poniedzialek z przepraszaniem za zachowanie, ze jest strasznie zmeczony ostatnio, nie mysli racjonalnie i prosba zebysmy porozmawiali jak wroce nic i cisza do dzis.

Wyslalam dzis smsa czy zamierza po mnie przyjechac na lotnisko jutro w nocy, jesli nie dostane odpowiedzi to przebookuje bilet na moje miasto bo juz dostalam na to pozwolenie od szefa. W niedziele kiedy wiem, ze zawsze byl w pracy pojade tam zabrac rzeczy i wrzuce klucz do skrzynki i nie zamierzam wiecej rozmawiac...
Może odpisze, ale ta cisza jest trochę... no niefajna. Zapracowany, czy nie, to jest niefajne. Chociaż ja może nie rozumiem, aż takiego stopnia zapracowania, że serio on może nie wiedzieć jak się nazywa. Hmm, Ty go znasz lepiej pod tym względem.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 10:44   #194
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Właśnie dlatego chce mieć partnera który ma swój własny mocny świat, a to nie ja jestem jego całym światem.
M.in. właśnie dlatego chcesz mieć partnera a nie masz.
Związek: 4 smsy w miesiącu i np. 2 spotkania. To nie jest związek. Dla takich osób są relacje ff.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 11:07   #195
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Oprocz 3 smsow w poniedzialek z przepraszaniem za zachowanie, ze jest strasznie zmeczony ostatnio, nie mysli racjonalnie i prosba zebysmy porozmawiali jak wroce nic i cisza do dzis.

Wyslalam dzis smsa czy zamierza po mnie przyjechac na lotnisko jutro w nocy, jesli nie dostane odpowiedzi to przebookuje bilet na moje miasto bo juz dostalam na to pozwolenie od szefa. W niedziele kiedy wiem, ze zawsze byl w pracy pojade tam zabrac rzeczy i wrzuce klucz do skrzynki i nie zamierzam wiecej rozmawiac...
Czy Ty serio chcesz rzucić faceta dlatego, że nieznające go laski na wizażu Ci tak powiedziały? Przepraszam, ale dla mnie to absurd.
Jest cholernie zapracowany i kurde - no serio bywa. Mój partner kiedś miał okres takiego przepracowania, że trzeba mu było zostawiać przy łóżku notatki jaki jest dzień tygodnia i gdzie i do kogo ma jechać.

Zamiast zostawiać klucze to lepiej się z nim spotkać i na spokojnie porozmawiać. Wytłumaczyć że dla Ciebe takie sytuacje są niepokojące i męczące. I np zasugerować mu zwolnienie tempa w pracy.
Oczywiście że może się okazać że i tak z tego nic nie wyjdzie, ale zamiast dać się podpuszczać w internecie lepiej usiąść, porozmawiać i poszukać wyjścia. A jeśli się go nie znajdzie, to dopiero się rozejść.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 11:21   #196
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Czy Ty serio chcesz rzucić faceta dlatego, że nieznające go laski na wizażu Ci tak powiedziały? Przepraszam, ale dla mnie to absurd.
Jest cholernie zapracowany i kurde - no serio bywa. Mój partner kiedś miał okres takiego przepracowania, że trzeba mu było zostawiać przy łóżku notatki jaki jest dzień tygodnia i gdzie i do kogo ma jechać.

Zamiast zostawiać klucze to lepiej się z nim spotkać i na spokojnie porozmawiać. Wytłumaczyć że dla Ciebe takie sytuacje są niepokojące i męczące. I np zasugerować mu zwolnienie tempa w pracy.
Oczywiście że może się okazać że i tak z tego nic nie wyjdzie, ale zamiast dać się podpuszczać w internecie lepiej usiąść, porozmawiać i poszukać wyjścia. A jeśli się go nie znajdzie, to dopiero się rozejść.
Może Autorka za bardzo panikuje, ale może też po prostu podskórnie czuje, że coś jest mocno nie tak. Pewnie trochę zadziałało to, że sama jest z dala od domu, mniej pewna, ma lecieć samolotem, do innego miasta, a tu cisza w eterze. Sama powinna znać tego faceta najlepiej i wiadomo, że opierać się na własnym osądzie, zdrowym rozsądku, ale też i intuicji, jeżeli jej ufa. Natomiast ma rację co do tego, że jeżeli facet się nie udzieli żadnej odpowiedzi na smsa z pytaniem o przyjazd (nocny), to nie ma tam po co jechać. Tu się z nią w 100% zgadzam.

Chociaż ja bym akurat w takiej sprawie po prostu do faceta zadzwoniła - czy mam sobie załatwiać taxi, czy on wyjedzie (jak rozumiem tak było wstępnie umawiane).

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2018-09-20 o 11:23
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 11:32   #197
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może Autorka za bardzo panikuje, ale może też po prostu podskórnie czuje, że coś jest mocno nie tak. Pewnie trochę zadziałało to, że sama jest z dala od domu, mniej pewna, ma lecieć samolotem, do innego miasta, a tu cisza w eterze. Sama powinna znać tego faceta najlepiej i wiadomo, że opierać się na własnym osądzie, zdrowym rozsądku, ale też i intuicji, jeżeli jej ufa. Natomiast ma rację co do tego, że jeżeli facet się nie udzieli żadnej odpowiedzi na smsa z pytaniem o przyjazd (nocny), to nie ma tam po co jechać. Tu się z nią w 100% zgadzam.
Dla mnie z tym samolotem też zależy. Ale to już autorka powinna wiedzieć najlepiej, bo lepiej niż którakolwiek z nas zna swojego partnera. Bo dla niego może być oczywiste że skoro się umawiali jakiś czas temu, to umowa nadal jest w mocy. Ale tu ponownie - tylko zgaduję, bo ja faceta nie znam (i równie dobrze mógł zapomnieć czy zignorować). Ale np mój partner taki jest. I jeszcze na początku jak się spotykaliśmy odstawiliśmy akcję na podobnej zasadzie. Umówiliśmy się na coś ponad tydzień wcześniej i później o tym nie rozmawialiśmy. Więc ja byłam przekonana że on zapomniał. Bo przecież gdyby pamiętał to by o tym mówił chociażby dzień wcześniej aby się upewnić. No ale nie mówił. Więc ja się naburmuszyłam i nie przyszłam. A on czekał bo przecież nic nie odwołaliśmy.
Więc zrobiliśmy z tego dłuższą rozmowę wyjaśniającą. I jest świetnie. Ale jest świetnie, bo już wiemy jak które działa i reaguje. A tutaj mam wrażenie że autorka i jej partner muszą się tego nauczyć. I uważam to właśnie za coś do przegadania i wspólnego ustalenia.


Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 11:38   #198
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Może Autorka za bardzo panikuje, ale może też po prostu podskórnie czuje, że coś jest mocno nie tak. Pewnie trochę zadziałało to, że sama jest z dala od domu, mniej pewna, ma lecieć samolotem, do innego miasta, a tu cisza w eterze. Sama powinna znać tego faceta najlepiej i wiadomo, że opierać się na własnym osądzie, zdrowym rozsądku, ale też i intuicji, jeżeli jej ufa. Natomiast ma rację co do tego, że jeżeli facet się nie udzieli żadnej odpowiedzi na smsa z pytaniem o przyjazd (nocny), to nie ma tam po co jechać. Tu się z nią w 100% zgadzam.

Chociaż ja bym akurat w takiej sprawie po prostu do faceta zadzwoniła - czy mam sobie załatwiać taxi, czy on wyjedzie (jak rozumiem tak było wstępnie umawiane).
No właśnie dlaczego autorka pisze tylko smsy? Ja bym wolała zadzwonić i wiedzieć co i jak. Czy mam lecieć i czy nie zostanę na lotnisku w środku nocy w obcym mieście.
A swoją drogą facet to jakaś melepeta, żeby też sam z siebie nie zadzwonił. AŻ tak zarobiony nie może być. No nie i już.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 12:22   #199
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Pan na mojego smsa zareagowal, dostalam odpowiedz:

"Przyjade, tak jak obiecalem "

Pisze smsy bo mam dosc slyszenia sygnalu bez odpowiedzi, wiec wole napisac. Wczesniej dzwonilam to nie odbieral, teraz wybieram smsy. Cholera wie czy on w pracy czy gdzie, wczesniej chociaz wiedzialam gdzie jest i kiedy a w tym tygodniu tego nie wiem. A nie mam zamiaru dzwonic po 50 razy. Jestem w delegacji,mam dosc napiety grafik ,duzo pracy i stresu wiec kolejne nieodbieranie z jego strony i dodatkowy jeszcze stres nie jest mi potrzebny.

Znam go, ale nie od strony nieodzywania sie i ignorowania mnie, nigdy wczesniej tego nie robil dlatego podjelam kroki zeby cos zrobic z tym zeby w razie czego nie zostac na lodzie na lotnisku kilkaset km od domu. Gdyby sie nie odezwal to bym tam nie pojechala, tak jak wspomnialam nie potrzebuje dodatkowego stresu.
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-20, 12:30   #200
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Pan na mojego smsa zareagowal, dostalam odpowiedz:

"Przyjade, tak jak obiecalem "

Pisze smsy bo mam dosc slyszenia sygnalu bez odpowiedzi, wiec wole napisac. Wczesniej dzwonilam to nie odbieral, teraz wybieram smsy. Cholera wie czy on w pracy czy gdzie, wczesniej chociaz wiedzialam gdzie jest i kiedy a w tym tygodniu tego nie wiem. A nie mam zamiaru dzwonic po 50 razy. Jestem w delegacji,mam dosc napiety grafik ,duzo pracy i stresu wiec kolejne nieodbieranie z jego strony i dodatkowy jeszcze stres nie jest mi potrzebny.

Znam go, ale nie od strony nieodzywania sie i ignorowania mnie, nigdy wczesniej tego nie robil dlatego podjelam kroki zeby cos zrobic z tym zeby w razie czego nie zostac na lodzie na lotnisku kilkaset km od domu. Gdyby sie nie odezwal to bym tam nie pojechala, tak jak wspomnialam nie potrzebuje dodatkowego stresu.
Odpisał. Pogadacie na żywo. Albo się dogadacie, albo nie. Na żywo mu to wszystko powiesz - jak się poczułaś, jak to widzisz.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 13:30   #201
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez pfffh Pokaż wiadomość
No właśnie dlaczego autorka pisze tylko smsy? Ja bym wolała zadzwonić i wiedzieć co i jak. Czy mam lecieć i czy nie zostanę na lotnisku w środku nocy w obcym mieście.
A swoją drogą facet to jakaś melepeta, żeby też sam z siebie nie zadzwonił. AŻ tak zarobiony nie może być. No nie i już.
Właśnie to jest niefajne. Wygląda wszystko tak, że dziewczyna się dobija, facet zero inicjatywy, jeśli chodzi o kontakt, jedynie raz na jakiś czas łaskawie odpisze. Od początku wątku nigdzie nie przeczytałam, by to on sam od siebie napisał, czy zadzwonił. A tu nawał smsów i raz na jakiś czas lakoniczna odpowiedź. Ja rozumiem, że każdemu odpowiada jakiś model związku i nie wszyscy potrzebują kontaktować się kilka razy dziennie, ale ważna jest wzajemność... Gdy człowiek widzi, że tej 2 stronie też zależy. Ja widzę tu dobijanie się Autorki i totalną olewkę jej partnera (?)...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizabelka Pokaż wiadomość
Omg Autorko, ale jesteś meczydupą....

Jestem w szoku.

Nie odzywał się z prostego powodu. Dwa pierwsze dni był naprawdę zajęty a potem się zorientował ze już na pewno zrobisz problem i będziesz chciała kolejnych zapewnień i ze to potrwa min 30 min. I nie miał akurat tyle czasu. Następnego dnia było jeszcze gorzej ale musiał sje skupić na pracy.

Właśnie dlatego chce mieć partnera który ma swój własny mocny świat, a to nie ja jestem jego całym światem. Tez czasem po prostu chce się skupic na pracy cały dzień i nie patrzę na telefon za bardzo.
To nie znaczy ze moje uczucia się zmieniły!!!
Trochę zaufania, wolności, dojrzałości.

Udusilabym się z taka osoba i czuła bym się sfrustrowana ze ktoś podcina mi skrzydła.

Założę się ze gdybys jakiś czas temu zrozumiała bez dopytywania jego każda formalna wiadomość „pracuje do pozna” i nie odpisywała rzeczy w stylu „ale wszystko Ok?” „Bo wyczuwam dziwny ton”, „po prostu tęsknie” itd. (bo stawiam stówę ze tak robiłaś) to byłoby wszytsko dziś Ok.
Teraz on wie ze każdy SMS musi być pisany tak by Cię nie zaniepokoił i najzwyczajniej brakuje mu na takie wiadomości miejsca w głowie. Bo to nawet nie chodzi o czas.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
"Widzimy się raz w miesiącu, sms raz na tydzień, ale jestem w związku" Myślałam, że relacje tworzy się przez rozmowy, spotkania, robienie czegoś razem... Ale może jestem zwyczajnie niedojrzała Mam ciotkę, która jest po ślubie chyba sto lat. Ona struś pędziwiatr, zwiedziła całą Polskę i pół świata. Wujek natomiast nie rusza się dalej, niż na działkę kilka km dalej. Ale oni tak ustalili, że nikt nikogo nie będzie zmuszał i blokował. Na tym polega brak wiszenia na sobie. Obojgu taki układ pasuje. Poza tym mieszkają razem, grają w gry, spotykają się ze znajomymi i mają ze sobą kontakt. Mieli go nawet, gdy ciotka jeździła po Chinach. Masz jakieś wypaczone wizje związku. Jak nie potrzebujesz kontaktu, rozmów, spotkań, to po co się wiązać? Większość ludzi wchodzi w związki po to, by kiedyś trafić na odpowiedniego partnera do życia, założenia rodziny, może posiadania dzieci (czasem nie), budowania czegoś razem. To nie jest wiszenie na sobie. Współczuję Ci, że masz takie podejście, bo ono napewno skądś się wzięło...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:23   #202
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Czy Ty serio chcesz rzucić faceta dlatego, że nieznające go laski na wizażu Ci tak powiedziały? Przepraszam, ale dla mnie to absurd.
Jest cholernie zapracowany i kurde - no serio bywa. Mój partner kiedś miał okres takiego przepracowania, że trzeba mu było zostawiać przy łóżku notatki jaki jest dzień tygodnia i gdzie i do kogo ma jechać.

Zamiast zostawiać klucze to lepiej się z nim spotkać i na spokojnie porozmawiać. Wytłumaczyć że dla Ciebe takie sytuacje są niepokojące i męczące. I np zasugerować mu zwolnienie tempa w pracy.
Oczywiście że może się okazać że i tak z tego nic nie wyjdzie, ale zamiast dać się podpuszczać w internecie lepiej usiąść, porozmawiać i poszukać wyjścia. A jeśli się go nie znajdzie, to dopiero się rozejść.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Zgadzam się. W sumie to ciekawe - istnieje jakiś limit wysyłanych SMS-ów i rozmów telefonicznych, który określa relację romantyczną jako poważny związek czy jako FF? Każdy ma inny temperament, są ludzie których takie SMS-y mogą przytłaczać (chociaż ta sytuacja z zamilknięciem faceta jest jakby usprawiedliwieniem). No chyba, że jak pojawia się wielkie uczucie to może się zmienić temperament i potrzeba kontaktu telefonicznego jest naturalnie silniejsza?
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:52   #203
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W sumie to ciekawe - istnieje jakiś limit wysyłanych SMS-ów i rozmów telefonicznych, który określa relację romantyczną jako poważny związek czy jako FF? Każdy ma inny temperament, są ludzie których takie SMS-y mogą przytłaczać (chociaż ta sytuacja z zamilknięciem faceta jest jakby usprawiedliwieniem). No chyba, że jak pojawia się wielkie uczucie to może się zmienić temperament i potrzeba kontaktu telefonicznego jest naturalnie silniejsza?
No ale jak ludzie są w związku to chyba chcą być w kontakcie? Bo jak zbudować jakąkolwiek bliskość jak mieszka się daleko od siebie i na dodatek ma się sporadyczny kontakt telefoniczny/SMS. No czegoś takiego to nawet znajomością nie można nazwać, a co dopiero związkiem.
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 18:57   #204
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
Zgadzam się. W sumie to ciekawe - istnieje jakiś limit wysyłanych SMS-ów i rozmów telefonicznych, który określa relację romantyczną jako poważny związek czy jako FF?
Nie, bo ludzie mogą nie lubić SMSów albo rozmów przez telefon. Ale to można - i trzeba - ustalić. Wszystko rozbija się o komunikację lub jej brak. Nie powinno być tak, że jeden partner wysyła SMSy w eter, dzwoni, a druga osoba to olewa. A gdyby facet powiedział autorce, że nie lubi SMSować i w tygodniu jest właściwie niedostępny, sądzę, że zareagowałaby inaczej. I np. nie zastanawiałaby się czy wpadł pod samochód czy jednak doszedł do pracy.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-20, 22:57   #205
Fatina
Raczkowanie
 
Avatar Fatina
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 197
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

haha jestem meczybula bo wyslalam od zeszlego piatku cale 5 czy 6 smsow a w ogole to jestem straszliwa meczybula bo wczesniej wysylalam jakies 3 w ciagu dnia i chwile rozmawialismy z reguly

Sama bym siebie porzucila doprawdy za takie uwieszenie na facecie

Zobaczymy co szanowny Pani mi powie jutro, o ile pojawi sie na lotnisku. Sama jestem ciekawa czy bedzie cos tlumaczyl, tak jak wspominalam takie znikanie mu sie nie zdarzalo wczesniej. No i dobrze niec sie cokolwiek wyjasni bo jetem zmeczona ta sytuacja.
Fatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 06:11   #206
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: podtrzymajcie na duchu- mój chłopak przestał się odzywać..

Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
haha jestem meczybula bo wyslalam od zeszlego piatku cale 5 czy 6 smsow a w ogole to jestem straszliwa meczybula bo wczesniej wysylalam jakies 3 w ciagu dnia i chwile rozmawialismy z reguly

Daj spokój, ignoruj te głupoty, nie wiem kto to pisze - oszołomki jakieś. Albo nastolatki nie mające pojęcia o życiu.


Cytat:
Napisane przez Fatina Pokaż wiadomość
Zobaczymy co szanowny Pani mi powie jutro, o ile pojawi sie na lotnisku. Sama jestem ciekawa czy bedzie cos tlumaczyl, tak jak wspominalam takie znikanie mu sie nie zdarzalo wczesniej. No i dobrze niec sie cokolwiek wyjasni bo jetem zmeczona ta sytuacja.

Mi by się nie chciało tego ciągnąć, to jest realcja bez przyszłości z takim podejściem u tego faceta. To nie jest poważne, to nawet nie jest kulturalne co on odstawia. A gdzie tu dalej.

---------- Dopisano o 07:11 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
trzeba mu było zostawiać przy łóżku notatki jaki jest dzień tygodnia i gdzie i do kogo ma jechać.

Dla każdej patologii można znaleźć jeszcze bardziej patologiczne odniesienie. Nie zmienia to faktu, że przez cały czas mowa o patologii.
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 06:51   #207
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Nie, bo ludzie mogą nie lubić SMSów albo rozmów przez telefon. Ale to można - i trzeba - ustalić. Wszystko rozbija się o komunikację lub jej brak. Nie powinno być tak, że jeden partner wysyła SMSy w eter, dzwoni, a druga osoba to olewa. A gdyby facet powiedział autorce, że nie lubi SMSować i w tygodniu jest właściwie niedostępny, sądzę, że zareagowałaby inaczej. I np. nie zastanawiałaby się czy wpadł pod samochód czy jednak doszedł do pracy.
OK, rozumiem to wszystko. Tylko że jeśli na przykład facet Autorki na co dzień nie ma czasu czy siły na SMS-owanie, ale poznając Autorkę chciał bardzo utrzymywać z nią regularny kontakt, co go być może przerosło w pewnym momencie, no to on sobie strzelił w stopę trochę. Bo może chciał być cały dla niej (na tyle, na ile pozwala mu ta orka w pracach), a tu organizm odmawia posłuszeństwa. Od samego czytania opisu tego, jak on manewruje swoim czasem i energią zasapałam się.

Nie twierdze, że potrzeba kontaktu telefonicznego to bluszczowatość, bez jaj Zwłaszcza, że oni są parą na odległość, co mi umknęło.

Ja nadal twierdzę (a może wierzę ), że facet nie chciał źle, ale wyszło źle. No ale może się mylę. OK, wracam na swoja planetę za**bistości

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-09-21 o 06:56
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 07:03   #208
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
OK, rozumiem to wszystko. Tylko że jeśli na przykład facet Autorki na co dzień nie ma czasu czy siły na SMS-owanie, ale poznając Autorkę chciał bardzo utrzymywać z nią regularny kontakt, co go być może przerosło w pewnym momencie, no to on sobie strzelił w stopę trochę. Bo może chciał być cały dla niej (na tyle, na ile pozwala mu ta orka w pracach), a tu organizm odmawia posłuszeństwa. Od samego czytania opisu tego, jak on manewruje swoim czasem i energią zasapałam się.

Nie twierdze, że potrzeba kontaktu telefonicznego to bluszczowatość, bez jaj Zwłaszcza, że oni są parą na odległość, co mi umknęło.

Ja nadal twierdzę (a może wierzę ), że facet nie chciał źle, ale wyszło źle. No ale może się mylę. OK, wracam na swoja planetę za**bistości

Serio, nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś przez 4 czy 5 dni nie jest w stanie odpisać na smsa. Nie mówię nawet o telefonie, ale o smsie. Przecież to nawet siedząc na toalecie można zrobić. Chyba, że pan doktor jest tak zajęty, że nie korzysta z toalety, nie je, nie pije, nie wraca do domu czy nie robi sobie nawet kilkumintowej przerwy przez cztery doby.
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 07:13   #209
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez luks_baba Pokaż wiadomość
Serio, nie jestem w stanie uwierzyć, że ktoś przez 4 czy 5 dni nie jest w stanie odpisać na smsa. Nie mówię nawet o telefonie, ale o smsie. Przecież to nawet siedząc na toalecie można zrobić. Chyba, że pan doktor jest tak zajęty, że nie korzysta z toalety, nie je, nie pije, nie wraca do domu czy nie robi sobie nawet kilkumintowej przerwy przez cztery doby.

OK, moje ideały zaczynają upadać. Życie. Jestem bardzo ciekawa, co on powie Autorce.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 07:50   #210
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: podtrzymajcie na duchu- moj chlopak przestal sie odzywac..

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
OK, moje ideały zaczynają upadać. Życie. Jestem bardzo ciekawa, co on powie Autorce.

Jeśli nie zapomni, że miał ją odebrać

Też jestem ciekawa.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-11 08:15:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:05.