Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-08, 14:37   #31
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Mam odwagę i wygłaszam swoje poglądy. Przejmuję się jedynie opinią osób najbliższych, które mnie znają :męża, dzieci, rodziców, rodzeństwa, dwójki przyjaciół, a resztę mam bardzo głęboko... w tyle
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2018-10-08 o 14:38
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:11   #32
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Ja też z wiekiem coraz bardziej mam gdzieś to, co o mnie gadają. W sumie, to nie przejmuję się często nawet uwagami najbliższych osób, bo uważam, że ja najlepiej wiem co jest dla mnie dobre i nikt nie siedzi w mojej skórze.

Pamiętam, że kiedyś głupie uwagi powodowały prawdziwe spustoszenie - w podstawówce koleżanka powiedziała, że mam dziwne nogi, cienkie kostki i wielkie kolana, potem przez kilka lat nie nosiłam spódnic. W gimnazjum inna koleżanka powiedziała, że gdyby miała taki trądzik jak ja, to by się załamała. Inny kolega powiedział, że mam wyłupiaste oczy. Ile ja to przeżywałam...
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 15:41   #33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Pamiętam, że kiedyś głupie uwagi powodowały prawdziwe spustoszenie - w podstawówce koleżanka powiedziała, że mam dziwne nogi, cienkie kostki i wielkie kolana, potem przez kilka lat nie nosiłam spódnic. W gimnazjum inna koleżanka powiedziała, że gdyby miała taki trądzik jak ja, to by się załamała. Inny kolega powiedział, że mam wyłupiaste oczy. Ile ja to przeżywałam...
Ludzie są beznadziejni wygłaszając takie opinie.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 16:51   #34
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez brandie Pokaż wiadomość
Ja też z wiekiem coraz bardziej mam gdzieś to, co o mnie gadają. W sumie, to nie przejmuję się często nawet uwagami najbliższych osób, bo uważam, że ja najlepiej wiem co jest dla mnie dobre i nikt nie siedzi w mojej skórze.

Pamiętam, że kiedyś głupie uwagi powodowały prawdziwe spustoszenie - w podstawówce koleżanka powiedziała, że mam dziwne nogi, cienkie kostki i wielkie kolana, potem przez kilka lat nie nosiłam spódnic. W gimnazjum inna koleżanka powiedziała, że gdyby miała taki trądzik jak ja, to by się załamała. Inny kolega powiedział, że mam wyłupiaste oczy. Ile ja to przeżywałam...
Ludzie są niesamowicie wredni. W podstawówce nie miałam życia bo zaczęłam okres dojrzewania późno - komentarze o byciu "deską" były na porządku dziennym. W liceum "kolega" powiedział mi, że "jakbyś sobie nos zrobiła, to byłabyś ładna". "Koleżanka" narzekała na swoją wagę, potem zmierzyła mnie wzrokiem i powiedziała "no ale ja przynajmniej mam cycki". Mój własny trener powiedział, że jakbym zrobiła sobie operację biustu, to dopiero byłabym "hot" i mąż byłby zachwycony (nie byłby). Już moim trenerem nie jest, rzecz jasna.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 21:57   #35
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Opinie randomow mam gdzies, ale zdania rodziny juz wyslucham i nawet przemysle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

Ludzie to ch.. coz przywyklam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-08, 22:12   #36
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Ogolnie, na co dzien, nie przejmuje sie. Ludzie, na ktorych opinii mi zalezy, nie sprowadzaja mojej osoby do takich rzeczy jak wyglad.

Ale czasami sie przejmuje. Mialam ostatnio kilka takich sytuacji, ze musialam cos zalatwic i mimo ze teoretycznie zalezalo to tylko od roznych kryteriow oficjalnych, ktore trzeba bylo spelnic, to w praktyce moglo na to wplyw miec to, jak mnie widza jako osobe. I to mnie troche przeroslo.

Edytowane przez 7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Czas edycji: 2018-10-08 o 22:14
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 08:53   #37
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ludzie są niesamowicie wredni. W podstawówce nie miałam życia bo zaczęłam okres dojrzewania późno - komentarze o byciu "deską" były na porządku dziennym. W liceum "kolega" powiedział mi, że "jakbyś sobie nos zrobiła, to byłabyś ładna". "Koleżanka" narzekała na swoją wagę, potem zmierzyła mnie wzrokiem i powiedziała "no ale ja przynajmniej mam cycki". Mój własny trener powiedział, że jakbym zrobiła sobie operację biustu, to dopiero byłabym "hot" i mąż byłby zachwycony (nie byłby). Już moim trenerem nie jest, rzecz jasna.
Ludziom zawsze coś będzie przeszkadzać. Ja jestem z tych bardziej biuściastych i się już nasłuchałam, że "i tak ci opadną na starość", "mój facet powiedział, że woli mniejsze", "jakoś mało estetyczne takie duże piersi, ja tam wolę moje małe", nie mówiąc już o wytykaniu palcami i wyśmiewaniu w czasach wczesnogimnazjalnych, bo byłam dziwadłem, które się wyróżniało na tle innych dziewczyn większym biustem. W ogóle mam wrażenie, że ludziom jakoś łatwiej przychodzi krytyka dużego biustu, chyba dlatego, że generalnie przez media postrzegany jest jako bardziej atrakcyjny, więc można mi dowalić, źle nie mam, a może chociaż wpadnę w kompleksy (to samo zresztą jest ze szczupłymi osobami, grubszej głupio dowalić, bo jeszcze jej się zrobi przykro, ale już po chudych można jechać do woli, niech znają swoje miejsce i przypadkiem nie czują się dobrze ze swoim ciałem). Kilkukrotnie zdarzyło mi się, że ludzie na ulicy/w tramwaju/w pracy podchodzili do mnie i ni z tego ni z owego mówili "pani się nie obrazi, ale ja tam wolę mniejsze piersi". Noż kurde, ok, co mnie to obchodzi? Co ja mam na to odpowiedzieć? Przeprosić?

Staram się nie brać tego do siebie, ale przez wiele lat miałam potworne kompleksy na punkcie piersi, chodziłam w szerokich bluzach, żeby je ukryć, nie chodziłam na baseny, nie opalałam się. Teraz jest ciut lepiej, ale nadal nie idealnie. Najgorsze są sytuacje, gdy w lecie ładnie się ubiorę, założę sukienkę, próbuję poczuć się kobieco i natknę się na grupę gimnazjalistów, która zaczyna robić mi zdjęcia i komentować na głos "dojce" czy "balony". A nieraz nawet uciec się nie da, bo na przykład jedziemy jednym tramwajem. Ludzie dookoła nosy w okno i uśmieszek na twarzy, a ja cała czerwona udaję, że nie słyszę, bo nie wiem co powiedzieć i czy wypada mi się wykłócać z bandą 13-letnich chłopców. Ech.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 09:02   #38
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ludzie są niesamowicie wredni. W podstawówce nie miałam życia bo zaczęłam okres dojrzewania późno - komentarze o byciu "deską" były na porządku dziennym. W liceum "kolega" powiedział mi, że "jakbyś sobie nos zrobiła, to byłabyś ładna". "Koleżanka" narzekała na swoją wagę, potem zmierzyła mnie wzrokiem i powiedziała "no ale ja przynajmniej mam cycki". Mój własny trener powiedział, że jakbym zrobiła sobie operację biustu, to dopiero byłabym "hot" i mąż byłby zachwycony (nie byłby). Już moim trenerem nie jest, rzecz jasna.
To ja z kolei zaczęłam szybciej dojrzewać i dziewczyny w podstawówce się podśmiewały, że mi na WFie widać cycki przez białą koszulkę, że mam meszek pod pachami i włoski na nogach... Ta koleżanka od kolan i kostek, to powiedziała, że wyglądam jak chłop Ja wtedy w ogóle nawet nie myślałam, żeby się golić czy coś, nie zwracałam uwagi na moje owlosienie, to była jakaś 5 klasa. Popłakałam się i poszłam z mamą kupić stanik tego samego dnia.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 09:12   #39
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
W ogóle mam wrażenie, że ludziom jakoś łatwiej przychodzi krytyka dużego biustu, chyba dlatego, że generalnie przez media postrzegany jest jako bardziej atrakcyjny, więc można mi dowalić, źle nie mam, a może chociaż wpadnę w kompleksy (to samo zresztą jest ze szczupłymi osobami, grubszej głupio dowalić, bo jeszcze jej się zrobi przykro, ale już po chudych można jechać do woli, niech znają swoje miejsce i przypadkiem nie czują się dobrze ze swoim ciałem).
Mit i mit.
Teksty o ''deskach'' i ''grubasach'' sa rownie czeste.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 09:21   #40
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez skarbimira
Mit i mit.
Teksty o ''deskach'' i ''grubasach'' sa rownie czeste
Po części, może, ale jak za gówniarza próbowałam się "miłym" koleżankom odgryzać w drugą stronę to wywoływało to oburzenie otoczenia, jak mogę wpędzać biedną Kasię w kompleksy, nie jej wina, że ma małe piersi. Za to teksty "biednej Kasi" w moją stronę przechodziły bez echa. Więc różnie z tym bywa.

Inna sprawa, że nie mam doświadczenia jak traktowane są na co dzień dziewczyny z mniejszym biustem czy otyłe, więc też mogę sobie przez to mylne wrażenie wyrobić.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 11:54   #41
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Okropne są te doświadczenia, które macie a najgorsze, że wiele z nas one nadal w jakiś sposób bolą.

Mam nadzieję, że ludzie, którzy lubią tak beznadziejnie komentować inne osoby uświadomią sobie po lekturze tego wątku, że:

- trzeba pomyśleć dwa razy zanim się wytknie innym ich wady, w szczególności te dotyczące wyglądu, nad którymi większość z nas nie ma żadnej kontroli
- trzeba skupić się na charakterze ludzi, ich osobowości, ich wewnętrznych cechach, bo tylko to tak naprawdę ma znaczenie w tym jaka dana osoba naprawdę jest
- trzeba skupić się na pozytywach, na komplementowaniu innych ludzi i byciu milszym

(banały niby, ale jak widać przychodzące wielu ludziom z trudnością).
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-09, 13:41   #42
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez amillia Pokaż wiadomość
W ogóle mam wrażenie, że ludziom jakoś łatwiej przychodzi krytyka dużego biustu, chyba dlatego, że generalnie przez media postrzegany jest jako bardziej atrakcyjny, więc można mi dowalić, źle nie mam, a może chociaż wpadnę w kompleksy (to samo zresztą jest ze szczupłymi osobami, grubszej głupio dowalić, bo jeszcze jej się zrobi przykro, ale już po chudych można jechać do woli, niech znają swoje miejsce i przypadkiem nie czują się dobrze ze swoim ciałem)
A wiesz, że ja to zauważyłam. Może tak jest dlatego, że duży biust i szczupła sylwetka należą do obecnie panujących kanonów piękna, i ludzie myślą sobie, że można takim osobom dowalić, bo i tak mają za dobrze? W angielskim jest takie obleśne powiedzenie "anything more than a handful is a waste". To powiedzenie ma na celu "pocieszenie" małobiuściastych, że wcale nie muszą mieć DUŻEGO biustu - bo wiadomo, chodzi o to, żeby chłop miał za co złapać. A jak ma - git. Z tym, że mnie jako małobiuściastej to wcale nie pomaga, bo nie lubię dowartościowywać się srając na ciała innych kobiet.

Widzę też tą zależność jeśli chodzi o wagę. Internauci oczywiście piszą straszne rzeczy o grubszych osobach, ale w tych przypadkach często widać reakcję innych, od razu jest pojazd. A pod zdjęciami modelek ludzie piszą że szkieletor, że babochłop, że anorektyczka, że "prawdziwa kobieta" tak nie wygląda... i nie ma reakcji, najwyżej dostają lajki.

Cytat:
Najgorsze są sytuacje, gdy w lecie ładnie się ubiorę, założę sukienkę, próbuję poczuć się kobieco i natknę się na grupę gimnazjalistów, która zaczyna robić mi zdjęcia i komentować na głos "dojce" czy "balony". A nieraz nawet uciec się nie da, bo na przykład jedziemy jednym tramwajem. Ludzie dookoła nosy w okno i uśmieszek na twarzy, a ja cała czerwona udaję, że nie słyszę, bo nie wiem co powiedzieć i czy wypada mi się wykłócać z bandą 13-letnich chłopców. Ech.
Bydlęta
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 13:52   #43
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 14:13   #44
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Mnie kiedyś jeden małolat, który szedł w grupie, klepnął w tyłek, na ulicy.
Zawsze sobie przypominam tę sytuację, gdy czytam te wszystkie posty o molestowaniu w biały dzień w Europie Zachodniej
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 15:13   #45
Judien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 16
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Zależy od kogo dostaję tą krytykę. Staram się nie przejmować, chociaż czasami jest ciężko, wiadomo. Niektóre słowa po prostu bolą.
Judien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 15:29   #46
PaulaBEBE
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 32
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Cytat:
Napisane przez ratunku261 Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie jak bardzo przejmujecie sie opinia innych na swoj temat? Czy w ogole sie przejmujecie i czy to jest normalne czy już pewna przesada?
Wiadomo, ze jak wyglądamy jak większość, zachowujemy sie jak wiekszosc i zyjemy dość standardowo jesteśmy mniej narażeni na krytykę..ale....
Czy przejmujecie sie tym co inni pomysla o Waszym wygladzie? Ze jak będziecie za ladne/zbyt wypielegnowane to bedą mam dogadywać?
Jeśli np. zrobicie coś mniej standardowego doczepicie wlosy, powiekszycie piersi, zooperujecie nos. Czy moglybyscie tego nie zrobic bo beda pytac o to inni?

Czy boicie się, żę beda obgadywac WAs jako zbyt do przodu lub zbyt wycofane? Czy macie odwage wyglaszac swoje poglądy na skrajne tematy?Czy łapiecie sie na tym,że szukacie akceptacji i potwierdzenia, ze jestescie ok?
Jeśli mówi coś osoba toksyczna i taka, która życzy mi źle, to się nią nie przejmuję. Wszystko zależy od nastawienia
PaulaBEBE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 15:57   #47
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Szokujące są wasze doświadczenia. Pamietam tylko jedną sytuację, kiedy mój wygląd został skrytykowany (nie przez najbliższych - oni czasem krytykują, ale nie złośliwie, tylko w dobrej wierze. Zresztą i tak rzadko i raczej tylko pytani). W podstawówce kolega wyśmiał moją postawę ciała, miał rację, bo mam okropną, ale zrobiło mi się przykro przez formę. Nie pamietam żadnego innego komentarza na swoj temat. To okropne, jak bardzo niektórzy ludzie wtrącają się w nieswoje sprawy, zero jakiegokolwiek filtra między myślami, a tym, co mówią. Szok.

Mimo że nie mam takich doświadczeń, to jakby ktoś skrytykował mój wygląd, to bym się nie przejęła. Jednemu się nie spodobam, a innemu już tak, wszystkim nie dogodzę.

Krytyka moich umiejętności, pracy - przyjęłabym od osób bardziej doświadczonych, autorytetów, lub od ludzi, którym świadczę jakąś usługę. Chyba że krytyka byłaby po prostu złośliwa, z pozycji osoby „co to nie ja”, bo wiem, że mam jeszcze sporo rzeczy do nauczenia się i mam prawo robić coś niedoskonale.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 17:58   #48
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 112
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Co do tematu. Tak aż za bardzo

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka
9c7b885137e5ed850f86ce0a9dd12dda548895b7_5ff7a0aad4a4b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-14, 11:36   #49
kataleja86
Raczkowanie
 
Avatar kataleja86
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 68
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

Ja im jestem starsza tym mniej się przejmuję. W podstawówce i gimnazjum byłam szykanowana ze strony chłopaków z klasy za to jak wyglądam bo miałam krzywy zgryz a przy tym byłam odważna i wygadana, więc trzeba było mi pokazać, gdzie moje miejsce... Do tej pory mam traumę i nadal nie jestem zadowolona ze swoich zębów chociaż wydałam mnóstwo kasy u ortodonty:/ Wada wróciła i nadal ten krzywy zgryz mam, chociaż mniej się nim przejmuję o ile nie oglądam się na zdjęciach Nie wiem czy to kwestia tego, że w obecnych czasach mamy instagramowe i snapchatowe filtry, poza tym większość zdjęć robionych smartfonem się przerabia i na fejsbuku wyglądamy tak jakbyśmy chcięli to wydaję się sobie z wiekiem ładniejsza Planuję operację nosa żeby już nie robić zdjęć tylko z frontu, chciałabym nie przejmować się swoim profilem ale robię to dla siebie bo nigdy nie usłyszałam, że mam duży nos tylko ten brzydki wysunięty zgryz... Co do sylwetki to pracuje nad nią dla siebie, żeby ubrania lepiej leżały i żebym czuła się wygodnie, nie musiała maskować brzucha czy ramion bo to męczące.
Niestety mam mocno krytykująca i obgadująca matkę i każde wyjście z nią na miasto doprowadza mnie do wściekłości bo co chwile słyszę tylko „patrz na tą! ale ma włosy!” „widzisz tego gościa co ma na sobie haha” „ o Boże jak można mieć takie duże usta” itp a jak jej zwrócę uwagę, żeby przestała to zaczynamy się kłócić Sama oczywiście jest idealna tylko wszyscy maja dopasować się do jej chorego wzoru w głowie. Trochę przyznam mi to zatruwało życie, bo mnie oczywiście tez komentowała. Teraz mam ograniczony kontakt z nią i staram się unikać takich ludzi jak ognia i sama nie komentować innych ludzi, nie oceniać po wyglądzie bo to w 98% przypadków okazuje się błędne. Z ludźmi trzeba rozmawiać i poznawać ich charakter, wygląd moim zdaniem wcale nie świadczy o człowieku w większości bo nie wiemy dlaczego ktoś wyglada tak a nie inaczej czy to choroba, czy coś innego.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kataleja86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-14, 14:56   #50
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Opinia innych-jak bardzo się przejmujecie???Czy w ogóle Was to obchodzi?

W podstawowce kilka osob walnelo mi zlosliwosciami a propos mojegi garba na nosie, wtedy mnie to bolalo. Pozniej poznalam chlopaka, lekko mi przeszlo, a w wieku 22 lat przeszlam operacje plastyczna i obecnie opinie innych nt.mojego wygladu mnie gilaja - szczegolnie, ze wygladam zupelnie 'normalnie', przecietnie.

Z moich pogladow jestem dumna, mam wiele rzeczy przemyslanych i jestem nieprzemakalna na krytyke w tym wzgledzie (a potrafie innym wytknac nielogicznosc badz brak poparcia pogladow jakimikolwiek argumentami). Stad tez uwagi od rodziny a propos braku slubu, dzieci, ateizmu i inne pierd*oly olewam sikiem prostym, albo w dyskusji pokazuje im, ze wala kliszami bez refleksji.

Przejmuje sie tylko w aspekcie zawodowym - tj.moja slaboscia jest potrzeba bycia kompetentnym na 100%. To mnie blokuje, bo dopoki nie mam o sobie takiego przekonania w jakims aspekcie na 100% to czesto sie za cos nie biore (a mam wysokie standardy co do siebie, niestety).

Ogolnie ludzie nie krytykuja mnie, nie sa zlosliwi, a jak raz na rok to sie zdarzy, to biada raczej im, nie mi. Wynika to chyba z tego, ze wydaje sie osoba bardzo pewna siebie plus mam spore umiejetnosci spoleczne, tzw.miekkie.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-14 15:56:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:29.