Mamusie lutowe 2018 - cz. 3 - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-04, 15:31   #4141
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Będę musiała jeszcze pochodzić trochę bo mam też inny problem ale nie dostałam żadnych ćwiczeń do domu. Fizjoterapeuta od małej polecił nam żeby ubierać ja sadzając sobie na kolanach. Niby dziecko ćwiczy wtedy balansowanie ciałem. Nie wiem czy można to znaleźć w internecie ale mówił o tym Zawitkowski na swoim filmie. Może jest na YouTube.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spoko, to w sumie robię tak w żłobku bo inaczej nie da rady go ubrać i rozebrać jak nie mam wózka ze sobą.
Ja to chyba mam problem też przez dużo ćwiczeń które robiłam od paru lat a nie są dobre dla mdm ale wcześniej tego nie wiedziałam i chyba stąd pessar w ciąży.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 18:26   #4142
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Hej. U nas się trochę działo. Przez rozszerzanie diety wylądowaliśmy w szpitalu. Mała nam tak spuchła że się nawet nie zastanawialiśmy. Niby ma uczulenie z grupy białek. Będzie ciężko Wizytę u alergologa mamy dopiero w grudniu. Zobaczymy co nam powie.
Poza tym udałam się do fizjoterapeuty. Dobrze że się wyrobiłam do roczku Miesnie proste brzucha idealnie
Poza tym mamy 4 zęby i nie wiem czy nie idą kolejne bo ostatnio mamy ciężkie dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję przeżyć. Myślę, że zanim będziecie mieć wizytę u lekarza warto by się było wybrać do dietetyka. Taki ogarnięty podpowie jak rozszerzać dietę.
Gratuluję zębów! Moja cały czas szczerbolek
Miałaś duże rozejście mięśni po porodzie czy tylko tak kontrolnie byłaś sprawdzić? Ja też miałam iść ale no nie byłam. Położna na wizycie mi sprawdziła rozejście i było małe, teraz już nic nie czuję więc chyba jest ok.

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was chodzi z dzieckiem na basen? Chce wyciągnąć męża w weekend ale nie wiem jak to ogarnąć z przebieraniem dziecka które nie siedzi a ciężko żeby go gdzieś tam położyć bo spadnie jak się będę ubierać . Chyba przygotuję małego dam go mężowi na basen, potem ja się ogarnę i na wyjściu chyba też małego ogarnę, dam mężowi do podsuszenia i sama się ogarnę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
My chodzimy ale są przewijaki :P i to na kilku basenach byłyśmy. Baseny często mają też przebieralnie rodzinne i tam jest taka szeroka ławka, że można dziecko położyć. Polecam mieć też, że sobą fotelik samochodowy żeby było gdzie dziecko odłożyć, żeby samej móc się przebrać.
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 21:56   #4143
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Spoko, to w sumie robię tak w żłobku bo inaczej nie da rady go ubrać i rozebrać jak nie mam wózka ze sobą.
Ja to chyba mam problem też przez dużo ćwiczeń które robiłam od paru lat a nie są dobre dla mdm ale wcześniej tego nie wiedziałam i chyba stąd pessar w ciąży.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Oj a jakie to ćwiczenia robiłaś?
Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyć. Myślę, że zanim będziecie mieć wizytę u lekarza warto by się było wybrać do dietetyka. Taki ogarnięty podpowie jak rozszerzać dietę.
Gratuluję zębów! Moja cały czas szczerbolek
Miałaś duże rozejście mięśni po porodzie czy tylko tak kontrolnie byłaś sprawdzić? Ja też miałam iść ale no nie byłam. Położna na wizycie mi sprawdziła rozejście i było małe, teraz już nic nie czuję więc chyba jest ok.



My chodzimy ale są przewijaki i to na kilku basenach byłyśmy. Baseny często mają też przebieralnie rodzinne i tam jest taka szeroka ławka, że można dziecko położyć. Polecam mieć też, że sobą fotelik samochodowy żeby było gdzie dziecko odłożyć, żeby samej móc się przebrać.
Po porodzie na oddziale miałam rozejście określane na "trochę". Ja jak sobie teraz sprawdzam to czuję jakby była przerwa na centymetr-jeden palec. Słyszałam też że czasami są problemy z kresa biala a mięśnie wyglądają ok. Jeżeli chodzi o mnie to poszłam bo mam bóle. Podobno mam bardzo spięte mięśnie miednicy. Cieszę się że się zmotywowalam bo zawsze jest najtrudniej ruszyć tyłek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 22:23   #4144
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja robiłam m.in różnego rodzaju ćwiczenia na brzuch co zwiększa ciśnienie wewnątrz brzucha i nie jest zalecane bo osłabia mdm.


Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 07:19   #4145
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hej to pewnie skalpel Chodakowskiej też nie bardzo na te mięśnie? Teraz nie ćwiczę, brak czasu ale wcześniej trochę ćwiczyłam.

Współczuję przeżyć ze szpitalem, alergie to jednak nie tylko wysypka.

U nas do kataru doloczyl kaszel, muszę wybrać się do lekarza może coś da na kaszel.

Fajnie wybrać się na basen, w tym roku sama ani razu nie plywalam, muszę się zmobilizować.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 08:02   #4146
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej to pewnie skalpel Chodakowskiej też nie bardzo na te mięśnie? Teraz nie ćwiczę, brak czasu ale wcześniej trochę ćwiczyłam.

Współczuję przeżyć ze szpitalem, alergie to jednak nie tylko wysypka.

U nas do kataru doloczyl kaszel, muszę wybrać się do lekarza może coś da na kaszel.

Fajnie wybrać się na basen, w tym roku sama ani razu nie plywalam, muszę się zmobilizować.
Nigdy nie ćwiczyłam z P. Chodakowska . Ja byłam na basenie ponad rok temu a chodziłam raz w tygodniu ale lekarz zakazał a teraz jakoś wstyd mi angażować kogoś żeby zajął się małym o basen tak jakby to była jakaś fanaberia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
W sumie to analogicznie. Jabłka obrałam, wydrążyłam i pokroiłam na kawałki. Dałam do garnka z wodą i szczyptą soli, dusiłam aż się rozpadały. Potem zapasteryzowałam. Robiłam tak jabłka, maliny, brzoskwinie, jeżyny, porzeczkę. Próbowałam jabłek i porzeczki, oba dobre chociaż porzeczki trochę kwaśne taki smak czystego owocu.
Zainspirowalas mnie żeby zrobić dziecku brzoskwinie do słoików . Kupię czas tylko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 09:26   #4147
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Nigdy nie ćwiczyłam z P. Chodakowska . Ja byłam na basenie ponad rok temu a chodziłam raz w tygodniu ale lekarz zakazał a teraz jakoś wstyd mi angażować kogoś żeby zajął się małym o basen tak jakby to była jakaś fanaberia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Zainspirowalas mnie żeby zrobić dziecku brzoskwinie do słoików . Kupię czas tylko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Ej bez przesady, Tobie też się należy jakieś wyjść bez dziecka, choćby to miała być najdziwniejsza fanaberia. A tym bardziej jeśli masz z kim zostawić, to ja bym korzystała.

Zresztą odkąd mała skończyła pół roku chodzę na pole dance 2 razy w tygodniu. I to też moja fanaberia, ale jest to czas tylko dla mnie, na który odpoczywam psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was chodzi z dzieckiem na basen? Chce wyciągnąć męża w weekend ale nie wiem jak to ogarnąć z przebieraniem dziecka które nie siedzi a ciężko żeby go gdzieś tam położyć bo spadnie jak się będę ubierać . Chyba przygotuję małego dam go mężowi na basen, potem ja się ogarnę i na wyjściu chyba też małego ogarnę, dam mężowi do podsuszenia i sama się ogarnę.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
U nas też są przewijaki z pasami i też brałam fotelik do auta.
Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Współczuję przeżyć. Myślę, że zanim będziecie mieć wizytę u lekarza warto by się było wybrać do dietetyka. Taki ogarnięty podpowie jak rozszerzać dietę.
Gratuluję zębów! Moja cały czas szczerbolek
Miałaś duże rozejście mięśni po porodzie czy tylko tak kontrolnie byłaś sprawdzić? Ja też miałam iść ale no nie byłam. Położna na wizycie mi sprawdziła rozejście i było małe, teraz już nic nie czuję więc chyba jest ok.



My chodzimy ale są przewijaki i to na kilku basenach byłyśmy. Baseny często mają też przebieralnie rodzinne i tam jest taka szeroka ławka, że można dziecko położyć. Polecam mieć też, że sobą fotelik samochodowy żeby było gdzie dziecko odłożyć, żeby samej móc się przebrać.
Do dietetyka to już chyba lepiej po lekarzu, żeby wiedział czego ma unikać w diecie dziecka


Mamy 3 ząbek - górną dwójkę. Noce dalej do dupy, dzień ciągle w biegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 10:10   #4148
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ej bez przesady, Tobie też się należy jakieś wyjść bez dziecka, choćby to miała być najdziwniejsza fanaberia. A tym bardziej jeśli masz z kim zostawić, to ja bym korzystała.

Zresztą odkąd mała skończyła pół roku chodzę na pole dance 2 razy w tygodniu. I to też moja fanaberia, ale jest to czas tylko dla mnie, na który odpoczywam psychicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

U nas też są przewijaki z pasami i też brałam fotelik do auta.Do dietetyka to już chyba lepiej po lekarzu, żeby wiedział czego ma unikać w diecie dziecka


Mamy 3 ząbek - górną dwójkę. Noce dalej do dupy, dzień ciągle w biegu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no masz rację, wiem to. Muszę męża ogarnąć żeby został z małym tym bardziej że zaraz zacznie te studia to po weekendzie z małym jak nic trzeba będzie iść w poniedziałek na basen żeby się zresetować

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 14:06   #4149
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Nigdy nie ćwiczyłam z P. Chodakowska . Ja byłam na basenie ponad rok temu a chodziłam raz w tygodniu ale lekarz zakazał a teraz jakoś wstyd mi angażować kogoś żeby zajął się małym o basen tak jakby to była jakaś fanaberia

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Zainspirowalas mnie żeby zrobić dziecku brzoskwinie do słoików . Kupię czas tylko

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Pewnie korzystaj jak masz kogo zatrudnić.

Demeter a Ty z kim najczęściej zostawiasz dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 18:14   #4150
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Pewnie korzystaj jak masz kogo zatrudnić.

Demeter a Ty z kim najczęściej zostawiasz dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niestety mąż nie jest szczęśliwy jak musi zostać z małym a mnie nie ma bo jeszcze więcej wtedy płacze no ale czasem zostaje.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 18:16   #4151
Shelby_a
Zadomowienie
 
Avatar Shelby_a
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 558
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Niestety mąż nie jest szczęśliwy jak musi zostać z małym a mnie nie ma bo jeszcze więcej wtedy płacze no ale czasem zostaje.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Pewnie mąż się stresuje i mały to czuje:/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Shelby_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-05, 18:47   #4152
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

My byliśmy u lekarza i wyszło zapalenie gardła, mamy antybiotyk 5 dni i syrop na kaszel.

Ja miałam zacząć na zumbe chodzic ale narazie odpuscilam, może jak już pierwsze zeby wyjdo to wieczorem będzie łatwiej uspac.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:08   #4153
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
My byliśmy u lekarza i wyszło zapalenie gardła, mamy antybiotyk 5 dni i syrop na kaszel.

Ja miałam zacząć na zumbe chodzic ale narazie odpuscilam, może jak już pierwsze zeby wyjdo to wieczorem będzie łatwiej uspac.
Kurcze chyba się wstrzymam z tym basenem tylko szkoda bo jutro ma być ciepło zobaczę jeszcze co mąż na to powie. Młody dzisiaj darł się w wózku jak za dawnych czasów tzn półtora miesiąca temu gdy nie lubił wózka, ślini się jeszcze więcej, coś mu się porąbało ze spaniem w dzień, słabo je więc chyba idą kolejne zęby także nie pociesze że wyjdą pierwsze i luz

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Zdrówka dla małej . Chyba mój synek to rodzynek teraz w tym babskim gronie na forum

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 19:24   #4154
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Shelby_a Pokaż wiadomość
Pewnie korzystaj jak masz kogo zatrudnić.

Demeter a Ty z kim najczęściej zostawiasz dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najczęściej z mężem, chociaż ten nie jest zadowolony ale to akurat mam gdzieś. A jak ma na 14 to mój tata z nią zostaje. No chyba że moja mama jest w PL to wtedy z nią
Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
My byliśmy u lekarza i wyszło zapalenie gardła, mamy antybiotyk 5 dni i syrop na kaszel.

Ja miałam zacząć na zumbe chodzic ale narazie odpuscilam, może jak już pierwsze zeby wyjdo to wieczorem będzie łatwiej uspac.
Zdrówka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 10:23   #4155
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hej u nas była temperatura wieczorem 38,2 dałam pół dawki syropu na goroczke. Od jakiej temperatury dajecie coś na goroczke? Tu zalecają czekać do 38,5 a nawet 39 żeby organizm sam walczył. Po syropie na kaszel i na goroczke dostała takiej energii ze pół godziny dokazywala bez żadnych oznak zmęczenia a to 21 była. Chyba od tego cukru w syropach. Dziś już tylko lekka goroczka i chyba katar się zmniejsza. Kaszke manno na mleku ładnie zjada będziemy częściej mleczno zupke dawać,
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-06, 21:55   #4156
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej u nas była temperatura wieczorem 38,2 dałam pół dawki syropu na goroczke. Od jakiej temperatury dajecie coś na goroczke? Tu zalecają czekać do 38,5 a nawet 39 żeby organizm sam walczył. Po syropie na kaszel i na goroczke dostała takiej energii ze pół godziny dokazywala bez żadnych oznak zmęczenia a to 21 była. Chyba od tego cukru w syropach. Dziś już tylko lekka goroczka i chyba katar się zmniejsza. Kaszke manno na mleku ładnie zjada będziemy częściej mleczno zupke dawać,


W pl tak samo się zaleca, w ogóle mówi się ze gorączka u dzieci zaczyna się właśnie od 38,5.
Natomiast sporo tez zalezy od dziecka, moja najstarsza dopiero jak ma 39,5 zaczyna marudzić, najmłodsza przy 38,5 była już śnieta i mało kumata ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 09:18   #4157
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cześć dziewczyny! Jak weekend? Ale wczoraj było ładnie
Dużo zdrowia dla chorujących!
Tak z ciekawości, wiecie ile teraz ważą Wasze dzieci?
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 11:18   #4158
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hej u nas też była ładna pogoda, Kornelia ma 7200 bo u lekarza wazyli. Strasznie jej się spodobało podcioganie, chwyta wszystko i do góry prubuje się ciognoc. Zdrówko już lepsze, kaszel jeszcze męczy, dziękujęmy.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-07, 15:26   #4159
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej u nas też była ładna pogoda, Kornelia ma 7200 bo u lekarza wazyli. Strasznie jej się spodobało podcioganie, chwyta wszystko i do góry prubuje się ciognoc. Zdrówko już lepsze, kaszel jeszcze męczy, dziękujęmy.
Hm, a przypomnisz kiedy się urodziła? Albo w ciągu ostatniego miesiąca ile przybrała? U nas tylko 300g w ponad miesiąc, to nie za mało? Miło czytam, że córka zdrowieje
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-07, 16:31   #4160
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Urodziła się 29 stycznia z wago 2330, w ciogu dwóch ostatnich tygodni przybyło jej 200g, każde dziecko inaczej przybiera.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 13:14   #4161
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Urodziła się 29 stycznia z wago 2330, w ciogu dwóch ostatnich tygodni przybyło jej 200g, każde dziecko inaczej przybiera.
Jakie maleństwo

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jak weekend? Ale wczoraj było ładnie
Dużo zdrowia dla chorujących!
Tak z ciekawości, wiecie ile teraz ważą Wasze dzieci?
Moja ok 9 kg

Jednego dnia 10 stopni, drugiego 20. Już nie mam pojęcia jak ją ubierać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-09, 21:29   #4162
Inez03
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 528
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Hej, u nas w badaniu krwi wyszło że Kornelia ma za mało żelaza i przez miesiąc będę podawac 21 kropli a potem kontrol. Podobno przy kp często jest za mały poziom żelaza.

Malutka była, w szpitalu nazywali jo laleczko, prawie się nie czulo że trzyma się jo na rękach. Teraz nadgarstki już bolo i ręce jak marudzi i trzeba ponosić żeby zasnela.
Inez03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-10, 19:19   #4163
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, u nas w badaniu krwi wyszło że Kornelia ma za mało żelaza i przez miesiąc będę podawac 21 kropli a potem kontrol. Podobno przy kp często jest za mały poziom żelaza.

Malutka była, w szpitalu nazywali jo laleczko, prawie się nie czulo że trzyma się jo na rękach. Teraz nadgarstki już bolo i ręce jak marudzi i trzeba ponosić żeby zasnela.
O kurcze, to niedobrze. Oby szybko była poprawa.
A czemu badanie krwi mieliście robione?

Inez, przyczepię się trochę, ale widzę, że masz polskie znaki, a "ą" nie używasz. Kiepsko się to czyta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 08:40   #4164
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Dzisiaj synek był w żłobku aż godzinę rekord i jak Pani go dawała to nie płakał, może wytrzymałby i więcej, podobno trochę się bawił i gadał do dzieci Pampers zmieniony i widzę że często są w półeczkach prośby Pań o pampersy więc często zmieniają.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 13:34   #4165
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Inez03 Pokaż wiadomość
Hej, u nas w badaniu krwi wyszło że Kornelia ma za mało żelaza i przez miesiąc będę podawac 21 kropli a potem kontrol. Podobno przy kp często jest za mały poziom żelaza.

Malutka była, w szpitalu nazywali jo laleczko, prawie się nie czulo że trzyma się jo na rękach. Teraz nadgarstki już bolo i ręce jak marudzi i trzeba ponosić żeby zasnela.
A z jakiego powodu robiłaś badanie? Trzymam kciuki za szybką poprawę.
Heh, doskonale rozumiem z tym słodkim ciężarem na rękach. Mi czasami pomaga chusta, a teraz już mam nosidło! To już w ogóle bajka bardzo polecam- wygodne, szybko się zakłada/zdejmuje i nie czuć ciężaru dziecka.

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
Dzisiaj synek był w żłobku aż godzinę rekord i jak Pani go dawała to nie płakał, może wytrzymałby i więcej, podobno trochę się bawił i gadał do dzieci Pampers zmieniony i widzę że często są w półeczkach prośby Pań o pampersy więc często zmieniają.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Dzielny chłopak, oby dalej szło tak gładko.
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 14:06   #4166
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
A z jakiego powodu robiłaś badanie? Trzymam kciuki za szybką poprawę.
Heh, doskonale rozumiem z tym słodkim ciężarem na rękach. Mi czasami pomaga chusta, a teraz już mam nosidło! To już w ogóle bajka bardzo polecam- wygodne, szybko się zakłada/zdejmuje i nie czuć ciężaru dziecka.



Dzielny chłopak, oby dalej szło tak gładko.
O tak, też polecam nosidło, początkowo nie lubił (myśl no fajnie tyle kasy wydane ) ale teraz lubi. Noszę tylko w kryzysowych momentach bo nie siedzi jeszcze ale też jak za dużo go generalnie noszę to migrena mnie łapie .

Czy któraś z Was,która KP była na usg piersi? Nie planowałem ale widzę Hafija namawia .

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Dzięki ale gładko że zlobkiem nie idzie, był dzisiaj 7 raz już i godzina, ale ja i tak jestem dumna

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 17:48   #4167
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez magdazka Pokaż wiadomość
O tak, też polecam nosidło, początkowo nie lubił (myśl no fajnie tyle kasy wydane ) ale teraz lubi. Noszę tylko w kryzysowych momentach bo nie siedzi jeszcze ale też jak za dużo go generalnie noszę to migrena mnie łapie .

Czy któraś z Was,która KP była na usg piersi? Nie planowałem ale widzę Hafija namawia .

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Dzięki ale gładko że zlobkiem nie idzie, był dzisiaj 7 raz już i godzina, ale ja i tak jestem dumna

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Ja nie byłam ale będę w tym miesiącu

Jakie macie nosidła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:16   #4168
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Ja nie byłam ale będę w tym miesiącu

Jakie macie nosidła?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy kavke multi age.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:18   #4169
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Ja na USG nie byłam, nawet nie wiedziałam, że warto...
Dla niesiedzącego dziecka zdecydowanie chusta, kieszonkę się szybko mota albo plecak prosty jak się umie sprawnie na plecy wrzucić
My mamy nosidło regulowane LennyUp, podobno starcza od rozmiaru 68 do 104. Mierzyłam też Kavkę i Fidellę i to było mi najwygodniejsze. A Ty Magdazka jakie masz? EDIT już widzę Co do żłobka to lepiej powoli i na spokojnie, niech się oswoi żeby lubił chodzić. Po co się spieszyć?
__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...

Edytowane przez marga_zg
Czas edycji: 2018-10-11 o 18:19
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-11, 18:47   #4170
magdazka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie lutowe 2018 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez marga_zg Pokaż wiadomość
Ja na USG nie byłam, nawet nie wiedziałam, że warto...
Dla niesiedzącego dziecka zdecydowanie chusta, kieszonkę się szybko mota albo plecak prosty jak się umie sprawnie na plecy wrzucić
My mamy nosidło regulowane LennyUp, podobno starcza od rozmiaru 68 do 104. Mierzyłam też Kavkę i Fidellę i to było mi najwygodniejsze. A Ty Magdazka jakie masz? EDIT już widzę Co do żłobka to lepiej powoli i na spokojnie, niech się oswoi żeby lubił chodzić. Po co się spieszyć?
Też wychodzę z tego założenia i dlatego w slimaczym tempie powolutku cały czas do przodu .
Widzę że młodsze dzieci się lepiej przystosowuja a ponad roczne czy dwu latki strasznie płaczą jak je rodzice odprowadzają. Mój zaczyna płakać dopiero za zamkniętymi drzwiami a dzisiaj pierwszy dzień że przestał płakać i Pani go oddawala bez płaczu.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
magdazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-13 16:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:58.