Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-15, 19:24   #121
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Moim zdaniem właściwa osoba nie ma tu nic do rzeczy. Są naprawdę udane pary, które nie chcą mieć dzieci. Z różnych powodów, więc nie ma co generalizować, że jak dojrzeją czy jak zmienią partnera lub priorytety. Taka decyzja często nijak ma się do dojrzałości ani partnera.

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-15, 19:26   #122
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem właściwa osoba nie ma tu nic do rzeczy. Są naprawdę udane pary, które nie chcą mieć dzieci. Z różnych powodów, więc nie ma co generalizować, że jak dojrzeją czy jak zmienią partnera lub priorytety. Taka decyzja często nijak ma się do dojrzałości ani partnera.

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka
Zgadzam się w 100%
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 14:44   #123
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Może właśnie po tym poznaje się, że to jednak niewłaściwa osoba...? Jeśli widzę, że pod czyimś wpływem zaczynam zmieniać poglądy na takie, o których wcześniej miałam bardzo niskie mniemanie, to raczej oznaka, że partner sprawia, iż dziadzieję.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 15:04   #124
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Może właśnie po tym poznaje się, że to jednak niewłaściwa osoba...? Jeśli widzę, że pod czyimś wpływem zaczynam zmieniać poglądy na takie, o których wcześniej miałam bardzo niskie mniemanie, to raczej oznaka, że partner sprawia, iż dziadzieję.
Po czym? Po tym, że nie chce się mieć dzieci? Proszę Cię...
Zazwyczaj jest tak, że poznajemy drugą połowę w liceum czy na studiach. Wtedy mało kto myśli serio o zakładaniu rodziny czy poważnych zobowiązaniach. Później zaczyna się o tym myśleć i poglądy się klarują. Fajnie, jeśli obojgu w tym samym kierunku, gorzej jeżeli nie. Wtedy należy się rozstać, bo są sprawy, gdzie nie ma kompromisu (ślub, dzieci, mieszkanie w domu/bloku docelowo itp.).

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 16:02   #125
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Shar14 Pokaż wiadomość
Po czym? Po tym, że nie chce się mieć dzieci? Proszę Cię...
Zazwyczaj jest tak, że poznajemy drugą połowę w liceum czy na studiach. Wtedy mało kto myśli serio o zakładaniu rodziny czy poważnych zobowiązaniach. Później zaczyna się o tym myśleć i poglądy się klarują. Fajnie, jeśli obojgu w tym samym kierunku, gorzej jeżeli nie. Wtedy należy się rozstać, bo są sprawy, gdzie nie ma kompromisu (ślub, dzieci, mieszkanie w domu/bloku docelowo itp.).

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka
?
Odnosisz się do mojego postu, czy przez pomyłkę zacytowałaś?
Podam inny przykład, niezwiązany z dziećmi, ale na podobnej zasadzie - załóżmy, że nie jesteś zwolenniczką fast foodów, poznajesz kogoś, jesteście dłużej razem i po pewnym czasie zmieniasz zdanie co do tego typu jedzenia i zaczynasz się tak żywić, mimo że wcześniej było dla Ciebie oczywiste, że nie tak chcesz żyć. A ktoś z boku powie: Shar dojrzała do jedzenia hotdogów
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-16, 16:12   #126
Shar14
Zadomowienie
 
Avatar Shar14
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 1 567
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
?
Odnosisz się do mojego postu, czy przez pomyłkę zacytowałaś?
Podam inny przykład, niezwiązany z dziećmi, ale na podobnej zasadzie - załóżmy, że nie jesteś zwolenniczką fast foodów, poznajesz kogoś, jesteście dłużej razem i po pewnym czasie zmieniasz zdanie co do tego typu jedzenia i zaczynasz się tak żywić, mimo że wcześniej było dla Ciebie oczywiste, że nie tak chcesz żyć. A ktoś z boku powie: Shar dojrzała do jedzenia hotdogów
To rzeczywiście się nie do końca dogadałyśmy
Generalnie wiem o co Ci chodzi, tylko różne sprawy mają różną wagę i często są kumulacją wielu czynników. Niemniej w przykładzie z hotdogami bardzo ważna jest motywacja. Jeśli jadłabym hotdogi, bo sama tego chce, smakują mi i jest to moja potrzeba to okej. Dużo gorzej, jeśli bym je jadła, bo partner nie zje nic innego lub mnie do tego namówił. Choć oczywiście dalej nie ma to nic wspólnego z dojrzałością.

Wysłane z mojego SM-G389F przy użyciu Tapatalka
__________________
Niemożliwe jest tylko to, co sami takim uczynimy...

Edytowane przez Shar14
Czas edycji: 2017-03-16 o 16:13
Shar14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 20:35   #127
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

No właśnie, dlatego mnie zawsze śmieszy jak słyszę, że ktoś dojrzał do dzieci
Wiesz, jak człowiek bardzo głodny to zje co jest akurat w domu, a skoro partner kupuje tylko hotdogi, to można sięgać chcąc-nie chcąc na początku, a potem już się człowiek przyzwyczai.
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-11, 19:06   #128
znawcatematu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 12
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Moje zdanie jest takie: brak pracy , brak kasy, brak dzieci. ot cała zagadka
znawcatematu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 22:26   #129
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 393
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez znawcatematu Pokaż wiadomość
Moje zdanie jest takie: brak pracy , brak kasy, brak dzieci. ot cała zagadka
Nie zgadzam się. Znam parę (mają 40tkę na karku), która nie ma dzieci z wyboru. Nie chcą. Mają full kasy, robią kariery artystyczne, dużo podróżują, są super parą. Uśmiechnieci, pogodni, otwarci na świat. Nie każdy musi chcieć mieć dziecko. Czasem ludzie chcą nacieszyć się sobą wzajemnie i zamiast dziecka przeznaczyć ten czas i energię na poznawanie świata.
Mia Donna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 15:28   #130
Spavatch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Najdrozsze panie! Az sie zarejestrowalem, zeby odpisac. Twierdzicie, ze ciezko znalezc faceta, ktory nie chce miec dzieci i slub nie jest mu niezbedny do szczescia? Z mojej perspektywy jest dokladnie na odwrot! Mam 34 wiosenki i nie spotkalem w swoim zyciu ani jednej kobiety, ktora nie chcialaby slubu i dzieci. Wszystkie jak jeden maz katoliczki, klapki na oczach i tylko ta jedna perspektywa. Za to w najblizszym swoim otoczeniu mam wielu znajomych (facetow!), ktorzy dzieci miec nie chca i maja ogromne trudnosci ze znalezieniem dziewczyny o podobnych pogladach.
Prosze powiedzcie mi gdzie sie podziewaja takie jak wy? W jakich kregach sie obracac? Dlaczego na siebie nie trafiamy skoro wy - liberalne kobiety istniejecie?
Spavatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 15:59   #131
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Nie wiem, w jakich ty kregach sie obracasz, ale wsrod moich znajomych osoby faktycznie wierzace to jakies 5%.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 16:02   #132
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Spavatch Pokaż wiadomość
Najdrozsze panie! Az sie zarejestrowalem, zeby odpisac. Twierdzicie, ze ciezko znalezc faceta, ktory nie chce miec dzieci i slub nie jest mu niezbedny do szczescia? Z mojej perspektywy jest dokladnie na odwrot! Mam 34 wiosenki i nie spotkalem w swoim zyciu ani jednej kobiety, ktora nie chcialaby slubu i dzieci. Wszystkie jak jeden maz katoliczki, klapki na oczach i tylko ta jedna perspektywa. Za to w najblizszym swoim otoczeniu mam wielu znajomych (facetow!), ktorzy dzieci miec nie chca i maja ogromne trudnosci ze znalezieniem dziewczyny o podobnych pogladach.
Prosze powiedzcie mi gdzie sie podziewaja takie jak wy? W jakich kregach sie obracac? Dlaczego na siebie nie trafiamy skoro wy - liberalne kobiety istniejecie?
Nie chciałabym tej pompatycznej imprezy zwanej slub i wesele, urzadzanej na cześć niewiadomo czego lub kogo. A dzieci to inna sprawa, ale musialabym być z facetem, który by na takie poświęcenie naprawdę zaslugiwal, bo nie ukrywajmy- ciąża i WLASCIWE wychowanie dziecka to nie jest jakaś chora zabawa, tylko poważne zadanie.
Gdzie są takie osoby? wszędzie i nigdzie, nikt pewnie nie będzie chodził po mieście z napisem na czole gloszacym - nie chce mieć dzieci, nie chce ślubu.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-20 o 16:06
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 16:07   #133
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Z mojego doświadczenia wynika, że do tej grupy zaliczają się często faceci którzy już mają dzieci czyli tacy którzy rozstali sie z partnerką z którą mieli dzieci. Więc jeśli nie chcesz własnych, ale cudze Ci nie przeszkadzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 19:03   #134
Spavatch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Bniewie Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że do tej grupy zaliczają się często faceci którzy już mają dzieci czyli tacy którzy rozstali sie z partnerką z którą mieli dzieci. Więc jeśli nie chcesz własnych, ale cudze Ci nie przeszkadzają
Zdarza sie i tak, ale nie w moim przypadku

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Nie chciałabym tej pompatycznej imprezy zwanej slub i wesele, urzadzanej na cześć niewiadomo czego lub kogo. A dzieci to inna sprawa, ale musialabym być z facetem, który by na takie poświęcenie naprawdę zaslugiwal, bo nie ukrywajmy- ciąża i WLASCIWE wychowanie dziecka to nie jest jakaś chora zabawa, tylko poważne zadanie.
Gdzie są takie osoby? wszędzie i nigdzie, nikt pewnie nie będzie chodził po mieście z napisem na czole gloszacym - nie chce mieć dzieci, nie chce ślubu.
Czyli to jedna wielka loteria, czy sie trafi taka osobe, czy nie? I po prostu mam pecha?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Nie wiem, w jakich ty kregach sie obracasz, ale wsrod moich znajomych osoby faktycznie wierzace to jakies 5%.
Wydaje mi sie, ze w normalnych. Nie wszyscy z nich sa gleboko wierzacy, ale jednak deklarujacy zycie wedle schematu slub, dzieci, chrzest, bierzmowanie itd..
Spavatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 19:10   #135
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Spavatch Pokaż wiadomość



Czyli to jedna wielka loteria, czy sie trafi taka osobe, czy nie? I po prostu mam pecha?

..
No loteria, loteria. Wiesz Ty byś to docenił, a inny facet zostawilby(lub drugi raz zastanowił czy chce z nią być) dziewczynę, która wprost deklaruje, że wolałaby nie mieć dzieci z różnych względów, no i taka dziewczyna się zraza i woli nie przyznawać od początku co do swoich planow życiowych.


Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 19:46   #136
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Loteria lub kwestia kręgów, w których się obracasz.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 19:54   #137
Bniewie
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomości: 1 284
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Spavatch Pokaż wiadomość
Zdarza sie i tak, ale nie w moim przypadku



Czyli to jedna wielka loteria, czy sie trafi taka osobe, czy nie? I po prostu mam pecha?



Wydaje mi sie, ze w normalnych. Nie wszyscy z nich sa gleboko wierzacy, ale jednak deklarujacy zycie wedle schematu slub, dzieci, chrzest, bierzmowanie itd..
W sensie jesteś facetem który ma dziecko i chce kolejne, czy kobiety które poznałaś i miały już dzieci i tak chcą następne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bniewie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 20:14   #138
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 156
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Spavatch Pokaż wiadomość
Najdrozsze panie! Az sie zarejestrowalem, zeby odpisac. Twierdzicie, ze ciezko znalezc faceta, ktory nie chce miec dzieci i slub nie jest mu niezbedny do szczescia? Z mojej perspektywy jest dokladnie na odwrot! Mam 34 wiosenki i nie spotkalem w swoim zyciu ani jednej kobiety, ktora nie chcialaby slubu i dzieci. Wszystkie jak jeden maz katoliczki, klapki na oczach i tylko ta jedna perspektywa. Za to w najblizszym swoim otoczeniu mam wielu znajomych (facetow!), ktorzy dzieci miec nie chca i maja ogromne trudnosci ze znalezieniem dziewczyny o podobnych pogladach.
Prosze powiedzcie mi gdzie sie podziewaja takie jak wy? W jakich kregach sie obracac? Dlaczego na siebie nie trafiamy skoro wy - liberalne kobiety istniejecie?
Może szukasz w Częstochowie i ci się same z pielgrzymek trafiają?

Bardzo niewiele znam katoliczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 20:23   #139
Spavatch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 3
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

To w jakich miejscach trzeba bywac, zeby znalezc osoby nie chcace miec dzieci ja sie pytam? :P

Nie mam dzieci, jestem kawalerem, poznawalem kobiety, ktore mialy juz dzieci, ale nie oklamujmy sie, wolalbym taka, ktora ich nie ma i miec nie chce.
Spavatch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-20, 20:33   #140
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez Spavatch Pokaż wiadomość
To w jakich miejscach trzeba bywac, zeby znalezc osoby nie chcace miec dzieci ja sie pytam?

Nie mam dzieci, jestem kawalerem, poznawalem kobiety, ktore mialy juz dzieci, ale nie oklamujmy sie, wolalbym taka, ktora ich nie ma i miec nie chce.
Aż tak bardzo nie lubisz dzieci? Czy po prostu nie masz życzenia ich mieć z innych powodów?
Też za nimi nie przepadam, inna spraw, że mam z nimi dość częsty kontakt.

Edytowane przez yesterdaystar
Czas edycji: 2018-10-20 o 20:36
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 20:55   #141
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez yesterdaystar Pokaż wiadomość
Aż tak bardzo nie lubisz dzieci? Czy po prostu nie masz życzenia ich mieć z innych powodów?
Też za nimi nie przepadam, inna spraw, że mam z nimi dość częsty kontakt.
Ja tam dzieci nawet lubię, ale faceta z dzieckiem w życiu bym nie chciała mieć.
Rozumiem więc mężczyzn którzy nie chcą się wiązać z samotnymi mamami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 21:04   #142
yesterdaystar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 164
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
Ja tam dzieci nawet lubię, ale faceta z dzieckiem w życiu bym nie chciała mieć.
Rozumiem więc mężczyzn którzy nie chcą się wiązać z samotnymi mamami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A takich, ktorzy nie maja I nie planują?
Mnie to trochę zastanawia, ale to może przez to, że każdy z którym się spotkałam planował i chciał je mieć.
yesterdaystar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 22:00   #143
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Jakieś 2/3 moich znajomych w wieku 30+ nie ma dzieci. Śluby - różnie, może połowa. Z koleżanek, które są matkami jedna posłała córkę do komunii, choć wierząca nie jest.
Tylko raz byłam na randce z facetem, który chciał mieć dzieci. Nigdy jednak z takim się nie spotykałam. Wszyscy moi ex, już pod 40stkę - bezdzietni. Tylko jeden się ożenił, ale bez kościelnego.

Czyli ogólnie "co sobie przyprowadziłeś z dyskoteki, to masz".
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 08:52   #144
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Ja co prawda się obracam w kręgach osób zazwyczaj poniżej 25 lat, ale wiele osób jest stanowczych w tym, że nie chce dzieci. Często z powodu tego, co sami mieli w domu, nie chcą na to samo skazywać dzieci. Świadome, przemyślane decyzje. Nie wiem, jak można znać tylko osoby, które chcą mieć dzieci, albo tylko katolików. Przecież ludzie są tak różni!
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 09:20   #145
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Ciekawy wątek.

Moje towarzystwo - około 30, bardziej po niż przed.

Znajomi faceci wszyscy chcą być w związku i chcą mieć dzieci.

Dziewczyny - oficjalnie 2 nie chcą i nie planują dzieci, w tym 1 jest od 7 lat w małżeństwie a 2 niestety jest samotna i moim zdaniem z tego wynika jej niechęć do dzieci.

Reszta dzieci chce mieć jak najbardziej.

Moi byli - wszyscy chcieli mieć dzieci, żaden wciąż nie ma (2 jest po ślubie).

Generalnie faktycznie ciężko chyba znaleźć kogoś kto nie chce dzieci, bo instynkty są raczej silne, plus jak ktoś ma w miarę stabilną sytuację życiową to decyzja podejmuje się sama.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 09:59   #146
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Ja znam ludzi w wiekszosci 25-35 lat. Co do facetow to znam tylko jednego ktory nie chce miec dzieci, reszta tak, w tym niestety moj wlasny, wiec z mojego doswiadczenia wynika ze trudno jest znalezc takego, ktory nie chce.
Sposrod znajomych dziewczyn tylko jedna nie jest zdecydowana, reszta tez chce dzieci. Z drugiej strony wcale nie mam wielu znajomych w ogole wiec pewnie po prostu tak trafiam.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
jak ktoś ma w miarę stabilną sytuację życiową to decyzja podejmuje się sama.
Ale jak to sama? Jesli kogos nie pociaga wizja posiadania dzieci to ich nie chce i nie ma, niezaleznie od sytuacji finansowej.
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 10:10   #147
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

No tak, ale jak ktoś jest niezdecydowany, i spotyka kogoś kto chce mieć dziecko jednak, plus sytuacji finansowa ludzi po 30 zazwyczaj się normuje, to z tego co obserwuję ludzie jednak na dzieci się decyduja.

Widzę to po swojej przyjaciółce. Kiedy miała faceta to mimo tego że ogólnie nie chce mieć dzieci jakoś specjalnie, to stwierdziła że z odpowiednim facetem byłoby jej łatwiej podjąć decyzję na tak.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 10:56   #148
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Wszystko zależy od samodzielnie dobranego otoczenia. W moim towarzystwie widuję raczej umocnienie decyzji o bezdzietności. Tylko jedna dalsza znajoma deklaruje, że z pewnością chce mieć dziecko (jej facet się nie wypowiada ) i dwie osoby są na "może kiedyś". Ludzie w wieku około 30 lat, a najstarszy facet już pod 50.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 11:08   #149
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
No tak, ale jak ktoś jest niezdecydowany, i spotyka kogoś kto chce mieć dziecko jednak, plus sytuacji finansowa ludzi po 30 zazwyczaj się normuje, to z tego co obserwuję ludzie jednak na dzieci się decyduja.

Widzę to po swojej przyjaciółce. Kiedy miała faceta to mimo tego że ogólnie nie chce mieć dzieci jakoś specjalnie, to stwierdziła że z odpowiednim facetem byłoby jej łatwiej podjąć decyzję na tak.
I jak już jej się zrobi to dziecko, to też je będzie tak niespecjalnie miała? Tak w połowie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-21, 11:14   #150
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 549
Dot.: Czy łatwo znaleźć mężczyznę który nie chce dziecka?

Yyyy no bez przesady. To że się nie pała entuzjazmem na myśl o dzieciach ogólnie nie oznacza że swoje się będzie miało w połowie i niespecjalnie.

Ja obcych dzieci nie znoszę, a swoje mimo że dopiero jest w brzuchu już kocham nad życie.



Można nie chcieć mieć dzieci będąc samotnym i zachcieć kiedy nadejdą warunki sprzyjające.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-04 13:33:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:39.