TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-23, 11:11   #1561
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Czy tylko ja odniosłem wrażenie, że Pirog przywrócił Zakline bo była szansa na romans na ekranie z Szymonem, a jak okazało się że z romansu nici, to z powrotem ja wywalili?
Tak! To było żenujące. Ona na prawdę nie miała wcale złego tego zdjecia i moim zdaniem wyrzucili ją na siłę,aż mi się jej zrobiło żal. Swoją drogą to była kolejna beznadziejna sesja.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 16:17   #1562
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ta sesja to była jakaś pomyłka. Serio, do tej pory jedyną udaną sesją w programie była ta nago. Reszta z samego założenia po prostu nie.

Nie wiem, sam pomysł po prostu nie wyraża nic ciekawego. W dodatku uczestnicy w tym sezonie są strasznie niefotogeniczni, dobrze wyszli chyba tylko Ci, którzy myśleli, żeby wyjść ładnie.

Ale co ta sesja miała pokazać? Co w tym miało być ciekawego? Zdjęcie są po prostu brzydkie, w złym guście, a uczestnicy wyglądają naprawdę źle.

W końcu ogarnęli, że Michał nie potrafi pozować, tylko ma cały czas jedną, wystudiowaną minę, coś jak Maga.

Co to w ogóle za pomysł, żeby o przyznaniu immunitetu decydowało to czy ludzie przydzieleni do twojej grupy są w stanie szybko się ubrać albo czy masz w grupie akurat chłopaka, który najszybciej biega.

Co to za pomysł, aby o przyznaniu nagrody w postaci sesji do katalogu bieliźnianego decydowali konkurenci?

Dziewczyny w tym sezonie, to jest po prostu smutne. Każda się wkurza na każdą, podkłada każdej nogę. Ania daje łapkę w dół Magdzie, bo jej nie lubi, Oliwia gada na Darię, Kasia gada na Magdę, Po prostu nikogo się tutaj nie da lubić, a nawet jak ktoś mi się podobał na sesjach, to teraz jakoś przestał, bo nie ma w sobie nic ciekawego.

Ania znowu musiała po raz 100 wspomnieć o swojej chorobie i problemach w pozowaniu z tego powodu. Ogarnij się, dziewczyno.

Szkoda, że w porównaniu do poprzednich sezonów mocno okroili emitowany materiał z sesji, z odczuć uczestników (na tematy inne niż spiny z pozostałymi uczestnikami) na jakieś infantylne dramy. Doszło do tego, że najciekawszy fragment jaki są w stanie nam pokazać to wypadający penis Szymona i reakcja dziewczyn na to.

Szymon denerwuje mnie jeszcze bardziej niż na początku, gość się tak bardzo kompromituje, że nie wiem. 'Wymagam od niej więcej, dlatego dałem łapkę w dół'? Co to w ogóle miało znaczyć XD Młody jest, ale bardzo niepokorny.

Żaklina jak dla mnie od początku ogłoszenia 13 to była osoba, która wyleci dość szybko. Na zdjęciu w bieliźnie wyszła fajnie, nago też nieźle, nawet trochę mnie zaskoczyła, ale od początku było widać, że to nie ich typ. Najgorszego zdjęcia nie miała, ale jak nie teraz, to za tydzień by ją wywalili, bo przecież nie Anię, Oliwię, Michała czy innych faworyzowanych.

Coraz bardziej mnie zastanawiają decyzje jury. Na panelu kogoś wychwalają pod niebiosa, a potem jest w najgorszej 3. Albo wypowiadają się średnio entuzjastycznie nt czyjegoś zdjęcia, a potem ten ktoś jest w top 3. Nie ogarniam tego, czy to jest tak pocięte, czy o co chodzi?

Troszeczkę irytuje mnie to wypominanie wagi uczestnikom. Tak jak nie trawię Piotra, tak jest to po prostu chamskie. Wzięli go, a przecież widzieli jak wygląda. On przecież wie, że ma nieodpowiednią sylwetkę do tego zawodu, ma lustro, nie mógł wejść w żaden ciuch Przybylskiego, widział zdjęcie nago. Oczywistym jest, że w takim stanie wiele pracy w zawodzie nie będzie miał, ale wypominanie mu tego na każdym kroku? I to w tak chamski sposób?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 17:58   #1563
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Mnie rozwalilo jak Kasia taka powazna mowi, ze Hubert gral nie fair w czasie tych pytan co trzeba bylo pisac odpowiedzi na kartce. Myslalam, ze cos odwali a ten poprostu strzelal :d no rzeczywiscie strasznie jej tym zaszkodzil...
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:28   #1564
migifigi
Wtajemniczenie
 
Avatar migifigi
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 758
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Mnie rozwalilo jak Kasia taka powazna mowi, ze Hubert gral nie fair w czasie tych pytan co trzeba bylo pisac odpowiedzi na kartce. Myslalam, ze cos odwali a ten poprostu strzelal :d no rzeczywiscie strasznie jej tym zaszkodzil...
O tak, też myślałam, że źle jej podpowie specjalnie albo coś a tutaj strzelił. Już nie wiedzą o co się przyczepić do tego Huberta, w każdym odcinku komuś coś nie pasuje w nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
migifigi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:33   #1565
Triss Merigold
Raczkowanie
 
Avatar Triss Merigold
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 279
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądam jednym okiem, ale po prostu nie mogę patrzeć jak strasznie faworyzowana jest Ania i jak strasznie niesprawiedliwie traktowani są przez to inni uczestnicy.
Apogeum tego była dla mnie ostatnia sesja, jej zdjęcie jest straszne, po prostu STRASZNE, wygląda na nim 100 razy gorzej niż Żaklina. Inni uczestnicy mają chociaż 'jakies' miny a ona ma po prostu wytrzeszczone oczy i otwarte usta, nie widzę tu żadnych emocji czy autentyczności. Takie akcje tylko mnie utwierdzają w przekonaniu, że program jest 'ustawiony' i z góry wiadomo kto przejdzie dalej bez względu na efekt sesji
Jest to chyba najbardziej irytująca uczestniczka ever...co odcinek użalanie się nad swoją chorobą i opowiadanie: jestem silna, jestem fighterką blababla. Ile można się na tym promować?

Btw, czy Kasia nie gra panny młodej w nowej reklamie T-Mobile razem z Dorotą Wellman?
Triss Merigold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 18:37   #1566
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Pocięte, zmontowane jak leci żeby wzbudzić emocje i tyle.
O Żaklinie że wreszcie się ogarnęła - na końcu Żaklina wylatujesz. Krupa podniecona wcześniej jakimś uczestnikiem, wyraźnie daje do zrozumienia że coś jej w sesji w bieliźnie nie pasuje - a na końcu zmienia zdanie

Magdę strasznie gnębią że nie może przeskoczyć własnego charakteru, no ona raczej nigdy nie będzie ryczeć do obiektywu, nie ten typ po prostu.

Ryczała za to Kasia - fotograf zadowolony ale jury już nie...

Ciekawa sesja pod kątem strojów ale uczestnicy moim zdaniem nie bawili się na niej dobrze, mało komfortowe to zadanie. Hubert wyszedł przerażająco

Szymon dał Żaklinie łapkę w dół bo sam miał zamiar wygrać, słabe to było, jeszcze jak zauważył na końcu " skoro Żaklina też będzie brała udział w reklamie to spoko". Sumienie spokojniejsze

Daria tak szybko zrobiła świetne zdj., dziwne że nie wygrała na końcu panelu, w końcu nie może wiecznie wygrywać Trzeba pokazać że jeszcze ma jakąś konkurencję w programie.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 19:44   #1567
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Magdę strasznie gnębią że nie może przeskoczyć własnego charakteru, no ona raczej nigdy nie będzie ryczeć do obiektywu, nie ten typ po prostu.
Magda nie ma w ogóle charakteru, jest zupełnie przezroczysta. Moim zdaniem w tym jest problem. Bo co można o niej powiedzieć? Kompletnie nic. Tyle tylko, że się poplakala po farbowaniu włosów i dziewczyny jej nie lubią.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Szymon dał Żaklinie łapkę w dół bo sam miał zamiar wygrać, słabe to było, jeszcze jak zauważył na końcu " skoro Żaklina też będzie brała udział w reklamie to spoko". Sumienie spokojniejsze
Mnie dziwi w sumie czemu, przecież jeśli oboje mieliby 100% łapek w górę, to przecież obydwoje dostaliby nagrodę, tak?

A tak to zrobił z siebie frajera, a tym tekstem, że się w sumie cieszy, to dowalił XD Po minie Żakliny było widać zażenowanie.

Ania mnie też irytuje, na początku programu, na boot campie nawet mi się podobała, ale teraz coraz mniej, właściwie nawet nie uważam jej za ładną, a tym bardziej charakterystyczną czy ciekawą. No i umiejętności pozowania zero. To jechanie na tym, że o Jezu, ale ja mam kompleksy, ale moja twarz pracuje inaczej, ale inne osoby mają łatwiej, ale ja mam blizny na szyi, no nie. Gdyby za tym szły chociaż jakieś umiejętności, a tak to serio uważam, że powinna już dawno odpaść, bo na zdjęciach wychodzi po prostu strasznie.

W poprzednich edycjach byli tak bardzo fotogeniczni uczestnicy: Honorata z 2, Renata z 3, Magda z 2 czy Samuel z 5. A tutaj patrząc na efekty ostatniej sesji zastanawiam się co Ci ludzie tutaj robią. To również wina pomysłodawcy i realizatorów tej sesji, ale nadal nikt z modeli nie zaproponował czegoś fajnego.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-23, 19:57   #1568
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Triss Merigold Pokaż wiadomość

Btw, czy Kasia nie gra panny młodej w nowej reklamie T-Mobile razem z Dorotą Wellman?


Nie wiem ale sie przyjrze
Widzialam ja ostatnio jako statystke w tvnowskim 19+
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 20:58   #1569
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Gdzie można obejrzeć odcinek 8? Na playerze i Serialnet nie ma :|
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 22:51   #1570
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez niemanicka Pokaż wiadomość
Gdzie można obejrzeć odcinek 8? Na playerze i Serialnet nie ma :|
Pewnie ktoś zgłosił skargę o obecność penisa na ekranie
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 17:16   #1571
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Już jest, mieli jakieś problemy techniczne chyba

Ale słaby pomysł na sesję, na co to komu Piotr taka sama twarz jak wszędzie, wywalić go już. Chudy blondyn też beznadziejnie. Tak jak i Wam, nie podoba mi się Ania, strasznie traci, kiedy człowiek dłużej na nią patrzy. Na początku uważałam, że ogólnie wygląda dobrze, a teraz nic w niej nie przyciaga mojej uwagi. Powinna dać sobie spokój i wymyślić inny sposób na życie. Daria w tym odcinku na plus, przynajmniej jest profesjonalna i najbardziej fotogeniczna ze wszystkich.
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-24, 17:34   #1572
Ebba_M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 56
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Piotr taka sama twarz jak wszędzie, wywalić go już.

Myślałam, że odpadnie w tym odcinku.


Kasia - nawet ją lubię, ale ten "immunitet" zupełnie bez sensu.


Oliwia - pierwsze dobre zdjęcie.


Niech Szymon w końcu odpadnie!
Ebba_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:18   #1573
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nadrobiłam!

Szymon dupek! Do kamery tak a poza co innego o wyeliminowaniu Zakliny.


Ania znowu o chorobie... ilez mozna... beda ja przepychać do końca.
Chociaż wyszła w koncu lepiej na tym zdjęciu! Inaczej niz zwykle.


Daria mnie bardzo zaskoczyła! Pomimo, ze miała akcje z Szymonem to uwazam, ze jest przeciętna na „żywo” za to na zdjęciach wyszła genialnie!
Mistrzyni pierwszej klatki.
I dziwne, ze nie wygrała...
bo przecież należało jej sie. Nie tylko patrzą na zdjęcie ale tez ogół pracy.


Huber był dobry z tym zgadywaniem

Piotr jedna twarz...

Michał średnio mu poszło.

Zaklina wcale nie miała takiego złego zdjęcia.

Kasia dla mnie naturalna.

Oliwia tez będzie popychana jak Anka do finału.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 18:23   #1574
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ciekawe czemu u Oli Żuraw nie ma juz komentowania odcinków
Piotr nawet mi sie podobał na początku, ale rzeczywiście modeling to nie jest jego powołanie - no chyba że fotomodeling, pozowanie jedną miną.

Szymon tez jakoś mnie nie przekonuje, ciało ok ale charakter i twarz nie do końca. W sumie z facetów na zdj. podoba mi się Hubert i jego "rywal" szczupły blondyn, ale tez nie obaj we wszystkich sesjach zdjęciowych.
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 19:01   #1575
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ciekawe czemu u Oli Żuraw nie ma juz komentowania odcinków
Widziałam jeden i moim zdaniem to był popis żenady z jej strony i tego Adama. Widocznie za dużo szczegółów mówili i negatywna opinia na temat tego programu się twórcom nie spodobała.
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 19:44   #1576
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Prędzej kwestia dotycząca praw autorskich, TVN jest na tym punkcie przewrażliwiony skoro zgłosili nawet memy z dosłownymi cytatami ze swoich programów.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 20:34   #1577
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
Ciekawe czemu u Oli Żuraw nie ma juz komentowania odcinków
Youtube usunal jej wszystkie tego typu filmiki. Powód: naruszenie praw autorskich - zgłoszone przez tvn.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 21:00   #1578
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Prędzej kwestia dotycząca praw autorskich, TVN jest na tym punkcie przewrażliwiony skoro zgłosili nawet memy z dosłownymi cytatami ze swoich programów.
Ale niby jak mogli coś takiego wywalczyć? Przecież ona nie złąmała praw autorskich. Nie wiem jakim cudem to doszło do skutku, ale i tak obstawiam, że chodziło o to, że robiła temu programowi złą opinię
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 21:04   #1579
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez patrycjapatib Pokaż wiadomość
Ale niby jak mogli coś takiego wywalczyć? Przecież ona nie złąmała praw autorskich. Nie wiem jakim cudem to doszło do skutku, ale i tak obstawiam, że chodziło o to, że robiła temu programowi złą opinię


Normalnie, to gigantyczna korporacja, a ona jest jakąś tam vlogerką. Podobnie załatwili Vogule Poland.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-25, 01:36   #1580
panistrusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 460
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86035617]


Daria mnie bardzo zaskoczyła! Pomimo, ze miała akcje z Szymonem to uwazam, ze jest przeciętna na „żywo” za to na zdjęciach wyszła genialnie!
Mistrzyni pierwszej klatki.
I dziwne, ze nie wygrała...
bo przecież należało jej sie. Nie tylko patrzą na zdjęcie ale tez ogół pracy.



[/QUOTE]

A jak fajnie się starała innym uczestnikom pomóc nad mimiką pracować! Swoje odpały ma, ale wychodzi na to, że jest bardzo koleżeńska.
panistrusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 03:56   #1581
cherry_lady1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 420
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
A jak fajnie się starała innym uczestnikom pomóc nad mimiką pracować! Swoje odpały ma, ale wychodzi na to, że jest bardzo koleżeńska.
Też mi się to spodobało.

A swoją drogą, zdjęcie Żakliny w bieliźnie było świetne. Z tej drugiej sesji również wyszło dobrze, więc nie mam pojęcia dlaczego ją wyrzucili. Pewnie chodzi o faworyzowanie niektórych i tyle.
cherry_lady1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:07   #1582
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Youtube usunal jej wszystkie tego typu filmiki. Powód: naruszenie praw autorskich - zgłoszone przez tvn.


Wczoraj bylam na jej kanale, nadal sa filmiki o Top Model takze moze i usunal ale nie wszystkie ;-)
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:31   #1583
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na jej kanale, nadal sa filmiki o Top Model takze moze i usunal ale nie wszystkie ;-)
No tak, usunęli tylko te, gdzie oglądali odcinki z obecnej edycji nieźle jadąc po produkcji. To była tylko kwestia czasu aż ktoś z tvnu się tym zainteresuje. W poprzednich piała z zachwytu nad programem, więc dalej są. Btw czy tylko dla mnie ten odcinek nr 4, gdzie ona opowiada jak wyglądał casting jest żenujący? W calej serii robi z siebie pokrzywdzoną, a bo Michalina miała lepsz makijaż, a to ona pomogła komuś tam, a to ona miała tak źle, a to pani Rubik jest zła. A przecież z tej jej wersji wydarzeń dalej wychodzi na to, że słusznie ją wywalili. Nie ma sylwetki, nie potrafi się dogadać po angielsku, nie potrafi wykonać zadania, o które prosi ją klient, jakieś prywatne uśmieszki, potem jest chamska w stosunku do klienta. A pod filmikiem wszyscy plują jadem na Rubik. Czy tylko dla mnie te tłumaczenia Oli to jest żenada?
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:34   #1584
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez hawananana Pokaż wiadomość
Wczoraj bylam na jej kanale, nadal sa filmiki o Top Model takze moze i usunal ale nie wszystkie ;-)
„Tego typu” - z tej serii, w której komentuje odcinki najnowszej edycji :P
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 08:40   #1585
hawananana
Wtajemniczenie
 
Avatar hawananana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 330
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Aaaa spoko, nie wiedzialam, ze komentowala filmiki na biezaco
hawananana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 15:00   #1586
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez panistrusia Pokaż wiadomość
A jak fajnie się starała innym uczestnikom pomóc nad mimiką pracować! Swoje odpały ma, ale wychodzi na to, że jest bardzo koleżeńska.


Otóż to.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 23:07   #1587
patrycjapatib
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 2 935
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

W końcu ktoś powiedział na głos o jednej twarzy Michała. Cieszę się z werdyktu, uważam tylko, że Szymon powinien być wyżej. Hubert mi się już nudzi, nic nowego nie proponuje
__________________
Nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz
patrycjapatib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-29, 23:31   #1588
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Uwaga

Możliwy SPOILER w zalączniku

Na biało: Jesli Kasia faktycznie odpadnie w następnym to przestaję oglądać TM
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 44929241_1916958191731495_428352000556531712_n.jpg (39,9 KB, 204 załadowań)
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 10:43   #1589
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Jaki tam spoiler na wikipedi nie wierzę w taką kolejność, stawiam że ktoś ustawił ich alfabetycznie po nazwisku tylko mu sie P z R pomyliło


Ja najbardziej lubię z tej edycji Huberta, mam nadzieję że będzie w finale. Daria jest mi obojętna, zdecydowanie wolę ją od Oliwii czy Ani, Kasię też bym chciała w finale i może Magdę albo tą Darię ale raczej jest za niska. Michała i Szymona też nie lubię.

Edytowane przez P0m
Czas edycji: 2018-10-30 o 10:48
P0m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-30, 10:47   #1590
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
Jaki tam spoiler na wikipedi nie wierzę w taką kolejność, stawiam że ktoś ustawił ich alfabetycznie po nazwisku tylko mu sie P z R pomyliło
Poza tym wcześniej się to już nie sprawdzało.
malootka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.