Współlokator i jego dziewczyna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-06, 15:01   #31
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Ja juz bym sie nie bawila w bycie milym.

Ta dziewczyna ma własne klucze, właściciel ma prawo wiedzieć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 15:45   #32
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Ja jestem tym tak zmęczona, że najchętniej sama bym się ewakuowała z mieszkania i zostawiła ich ze wszystkimi rachunkami do opłacenia
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:34   #33
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Ja jestem tym tak zmęczona, że najchętniej sama bym się ewakuowała z mieszkania i zostawiła ich ze wszystkimi rachunkami do opłacenia
A jak skonstruowana jest umowa?
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:36   #34
lina_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 401
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Autorko, informuj właściciela jak najszybciej. Serio.


Rozmów było już wiele, dobrze wiesz że kolejna nic nie da.

Poza tym, jeśli dziewczyna dorobiła sobie klucz to wcale bym się nie zdziwiła gdyby złość właściciela odbiła się i na Tobie - za to, że nie zainterweniowałaś wcześniej. Ja sobie sytuacji gdzie ktoś sobie wyrabia klucz do mnie bez mojej wiedzy i zgody nie wyobrażam, aferę bym zrobiła wielką A jak ktoś się uprze to pewnie i na policję można iść z czymś takim.

Poza tym, teraz to ona tam "tylko" mieszka, a co jak pojawią się dodatkowe problemy? Co jak ona coś tam zepsuje, na przykład jakiś sprzęt? Co jak przez coś takiego przepadnie Ci zwrot kaucji?


Serio, strasznie spokojnie do tego podchodzisz, ja bym chyba już dawno za włosy złapała i wyrzuciła z mieszkania.

Edytowane przez lina_09
Czas edycji: 2018-11-06 o 17:37
lina_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 18:01   #35
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

ja w ogóle nie wiem co tu nazywasz rozmową. Mówisz mu że ona tu mieszka, on ci mówi że nie mieszka, ty odpowiadasz, spoko, ale przecież widze że nie pomieszkuje tu okazjonalnie i nie nocuje czasami tylko jest normalnie współkolatorem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2018-11-06 o 18:06
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 18:02   #36
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

robisz za frajerkę i tyle. rachunki to jedno, ale mniejszy komfort mieszkania ze względu na kolejną osobę to drugie. idź z nimi porozmawiać wprost - albo ona się dorzuca nie tylko do 1/3 rachunków, albo będziesz rozmawiać z właścicielem, bo codzienne przesiadywanie to już wspólne mieszkanie. ciekawe jakie podejście będzie miał właściciel.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 18:16   #37
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Ja nie mówię mu, że to spoko, że ona tak u nas non stop siedzi. O kluczach dowiedziałam się nie tak dawno, ale tylko dlatego, że ona się mnie na mieszkaniu nie spodziewała i zwyczajnie sobie otwierała drzwi.
Po tej sytuacji wydarłam się na współlokatora, że coś takiego odbyło się bez mojej wiedzy i zgody. I zagroziłam, że pójdę do właściciela. Wtedy ona zniknęła z mieszkania na kilka dni, a ja myślałam, że w końcu sobie coś znalazła...

Umowy mamy osobne. Sformułowane raczej niezbyt restrykcyjnie (przynajmniej w moim przypadku). Wysokość czynszu, okres wypowiedzenia, kwota kaucji i info o rachunkach.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 18:28   #38
Beliar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 18
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Autorko, czy wodę rozliczacie w czynszu czy z licznika co miesiąc? Czuję że rachunki wam wzrosly o 25 zl ale to nie wszystko. Często rozliczenia czynszu są raz w roku. Jak masz zgloszone 2 osoby to za trzecia po roku dostaniecie mega dopłatę. Na Twoim miejscu od razu zglosilabym właścicielowi.
Ja też wynajmuje pokoj i moj chlopak spi u nas jakieś 2-3 razy w tyg. Ale ja się dogadałam z wlascicielem i doplacam za niego. No i moj chlopak nie ma kluczy do mieszkania, nie pierze u mnie. Bierze tylko zawsze rano prysznic
Beliar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 18:39   #39
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Beliar Pokaż wiadomość
Autorko, czy wodę rozliczacie w czynszu czy z licznika co miesiąc? Czuję że rachunki wam wzrosly o 25 zl ale to nie wszystko. Często rozliczenia czynszu są raz w roku. Jak masz zgloszone 2 osoby to za trzecia po roku dostaniecie mega dopłatę. Na Twoim miejscu od razu zglosilabym właścicielowi.
Ja też wynajmuje pokoj i moj chlopak spi u nas jakieś 2-3 razy w tyg. Ale ja się dogadałam z wlascicielem i doplacam za niego. No i moj chlopak nie ma kluczy do mieszkania, nie pierze u mnie. Bierze tylko zawsze rano prysznic
Wodę mamy z licznika.
Ja już chyba z tego wszystkiego jakiejś kawalerki poszukam. I będę się męczyć sama ze sobą, bez czyjegoś towarzystwa
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 20:22   #40
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Wodę mamy z licznika.
Ja już chyba z tego wszystkiego jakiejś kawalerki poszukam. I będę się męczyć sama ze sobą, bez czyjegoś towarzystwa
Ale czemu to Ty masz uciekać z mieszkania, skoro nie Ty robisz problem? Nie cackaj się, zgłaszał właścicielowi, że są takie cyrki.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 20:56   #41
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez lina_09 Pokaż wiadomość
Autorko, informuj właściciela jak najszybciej. Serio.


Rozmów było już wiele, dobrze wiesz że kolejna nic nie da.

Poza tym, jeśli dziewczyna dorobiła sobie klucz to wcale bym się nie zdziwiła gdyby złość właściciela odbiła się i na Tobie - za to, że nie zainterweniowałaś wcześniej. Ja sobie sytuacji gdzie ktoś sobie wyrabia klucz do mnie bez mojej wiedzy i zgody nie wyobrażam, aferę bym zrobiła wielką A jak ktoś się uprze to pewnie i na policję można iść z czymś takim.

Poza tym, teraz to ona tam "tylko" mieszka, a co jak pojawią się dodatkowe problemy? Co jak ona coś tam zepsuje, na przykład jakiś sprzęt? Co jak przez coś takiego przepadnie Ci zwrot kaucji?


Serio, strasznie spokojnie do tego podchodzisz, ja bym chyba już dawno za włosy złapała i wyrzuciła z mieszkania.
Dokładnie. Skoro tak ciężko im zapłacić 1/3 kosztów, to już widzę jak oddają Ci za ewentualnie utraconą przez nich kaucję, laska wtedy zmyje się migiem. Nie jest na umowie, nie ponosi za nic odpowiedzialności, nie ma prawa korzystać z mieszkania jak lokator. Sprząta chociaż po sobie, tak z ciekawości, czy łazienkę np. szorujesz uprzednio przestawiając jej klamoty?

Skoro rozważasz kawalerkę, to równie dobrze możesz mieć całkiem wywalone i spróbować najpierw załatwić sprawę z właścicielem. W pierwszej kolejności zawalczyć o te mieszkanie. Czemu Ty się masz wynosić, skoro już się tu urządziłaś i Ci dobrze? Jak coś pójdzie nie tak to wtedy poszukasz czegoś innego.

Do nich doskonale dociera co robią, ale palą głupa póki się da. Powiedz, że to ostatnia szansa na wyprowadzkę laski, jeśli jutro się pojawi to dzwonisz do właściciela i niech on zdecyduje na ile wycenia jej pomieszkiwanie. I szczerze wątpisz, że na 0 zł. Dodaj, że za takie coś, plus dorobienie kluczy obcej osobie, właściciel może mu wypowiedzieć umowę z dnia na dzień i czy opłaca mu się ryzykować utratą mieszkania, bo chciał błyszczeć przed laską. Spytaj, czy wtedy ona go przyjmie do siebie za darmo, bo rozumiem, że gdzieś jednak mieszka, skoro gdzieś na te parę dni wraca.
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 05:18   #42
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-18 o 22:33
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 16:09   #43
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

To w ogóle zgodne z prawem, żeby laska niemieszkająca w tym mieszkaniu i bez umowy najmu miała dorobione klucze? Kto je dorobił?

Załatw tę sprawę jak najszybciej, Autorko, bo jak się przypadkiem właściciel dowie, co tam się odfinfala, to jeszcze Ty rykoszetem dostaniesz (nie reagowałaś na dzikiego lokatora).

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-11-07 o 16:11
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 16:11   #44
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
To w ogóle zgodne z prawem, żeby laska niemieszkająca w tym mieszkaniu i bez umowy najmu miała dorobione klucze? Kto je dorobił?



Załatw tę sprawę jak najszybciej, Autorko, bo jak się przypadkiem właściciel dowie, co tam się odfinfala, to jeszcze Ty rykoszetem dostaniesz (nie reagowałaś na dzikiego lokatora).
Dokładnie tak, bedzie z tego więcej kłopotu niż pożytku. Nie wyobrażam sobie żeby całkowicie obca osoba dorobiła sobie klucze do mojego mieszkania, to nie zgodne z prawem i lepiej szybko autorko to załatw bo sama dostaniesz po łapach. Nie zdziwię się jak właściciel wam wszystkim wypowie umowe a sprawę z tą trzecia laską zgłosi na policje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 21:57   #45
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, bedzie z tego więcej kłopotu niż pożytku. Nie wyobrażam sobie żeby całkowicie obca osoba dorobiła sobie klucze do mojego mieszkania, to nie zgodne z prawem i lepiej szybko autorko to załatw bo sama dostaniesz po łapach. Nie zdziwię się jak właściciel wam wszystkim wypowie umowe a sprawę z tą trzecia laską zgłosi na policje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ja na miejscu właściciela, gdybym się dowiedziała o takiej sytuacji, to wywaliłabym kolesia ze swoją damą na kopach, a Autorka dostałaby zj*bę tysiąclecia

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-11-07 o 21:58
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 07:48   #46
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

No i już po rozmowie... Wściekłam się i zrobiłam awanturę Taką z szantażem emocjonalnym i każdą inną formą tegoż szantażu.
Rachunki z tego miesiąca będą dzielone na trzy osoby, poza tym współlokator ma powiadomić właściciela, że dziewczyna "pomieszkuje" i ustalić z nim wysokość stawki (jeśli sam tego nie zrobi, właściciela powiadomię ja).
Dałam mu na to czas do końca tygodnia. Zaznaczyłam też, że jeśli im coś nie pasuje mogą się przenieść do innego mieszkania, gdzie współlokatorzy będą bardziej tolerancyjnie podchodzić do pomieszkiwania tej dziewuchy. I radośnie płacić za jej kąpiele, pranie, gotowanie, itd.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 07:58   #47
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
No i już po rozmowie... Wściekłam się i zrobiłam awanturę Taką z szantażem emocjonalnym i każdą inną formą tegoż szantażu.
Rachunki z tego miesiąca będą dzielone na trzy osoby, poza tym współlokator ma powiadomić właściciela, że dziewczyna "pomieszkuje" i ustalić z nim wysokość stawki (jeśli sam tego nie zrobi, właściciela powiadomię ja).
Dałam mu na to czas do końca tygodnia. Zaznaczyłam też, że jeśli im coś nie pasuje mogą się przenieść do innego mieszkania, gdzie współlokatorzy będą bardziej tolerancyjnie podchodzić do pomieszkiwania tej dziewuchy. I radośnie płacić za jej kąpiele, pranie, gotowanie, itd.
Dobrze kciuki, żeby podziałało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:02   #48
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
No i już po rozmowie... Wściekłam się i zrobiłam awanturę Taką z szantażem emocjonalnym i każdą inną formą tegoż szantażu.
Rachunki z tego miesiąca będą dzielone na trzy osoby, poza tym współlokator ma powiadomić właściciela, że dziewczyna "pomieszkuje" i ustalić z nim wysokość stawki (jeśli sam tego nie zrobi, właściciela powiadomię ja).
Dałam mu na to czas do końca tygodnia. Zaznaczyłam też, że jeśli im coś nie pasuje mogą się przenieść do innego mieszkania, gdzie współlokatorzy będą bardziej tolerancyjnie podchodzić do pomieszkiwania tej dziewuchy. I radośnie płacić za jej kąpiele, pranie, gotowanie, itd.

Brawo Jak zacznie unikać konfrontacji z właścicielem, to nie miej żadnych sentymentów, bo to jest po prostu szczyt buractwa co ta dwójka odwala. I jeszcze proponuję, żebyś mu powiedziała, żeby przestali używać tego dorabianego klucza, albo (jeśli mają takie jaja ) niech powiedzą o tym dorobieniu właścicielowi. Sprawa z tym kluczem jest, jak dla mnie, chyba największym chamstwem w tej całej sytuacji. Oby się ogarnęli, powodzenia.

Edytowane przez xenon88
Czas edycji: 2018-11-08 o 08:04
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:36   #49
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
Brawo Jak zacznie unikać konfrontacji z właścicielem, to nie miej żadnych sentymentów, bo to jest po prostu szczyt buractwa co ta dwójka odwala. I jeszcze proponuję, żebyś mu powiedziała, żeby przestali używać tego dorabianego klucza, albo (jeśli mają takie jaja ) niech powiedzą o tym dorobieniu właścicielowi. Sprawa z tym kluczem jest, jak dla mnie, chyba największym chamstwem w tej całej sytuacji. Oby się ogarnęli, powodzenia.
Ja o tym kluczu też wiem od nie dawna. Tak jak wspominałam, dowiedziałam się przez przypadek i pewnie, gdyby nie to, ze wtedy na mieszkaniu byłam, to żyłabym sobie w niewiedzy do tej pory...
Dla mnie ta rozmowa lekka nie była. Nigdy nie byłam kłótliwa, a tu już naprawdę trzeba było użyć ciężkiej artylerii
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 08:42   #50
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

super, fajnie, że znalazłaś w sobie siłę na tę rozmowę. mam nadzieję, że sytuacja się poprawi
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:04   #51
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
Ja o tym kluczu też wiem od nie dawna. Tak jak wspominałam, dowiedziałam się przez przypadek i pewnie, gdyby nie to, ze wtedy na mieszkaniu byłam, to żyłabym sobie w niewiedzy do tej pory...
Dla mnie ta rozmowa lekka nie była. Nigdy nie byłam kłótliwa, a tu już naprawdę trzeba było użyć ciężkiej artylerii

Czasem trzeba. Postawiłaś twarde granice i to jest super


Ci dwoje zachowują się jak duet krętaczy
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:08   #52
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez xenon88 Pokaż wiadomość
Czasem trzeba. Postawiłaś twarde granice i to jest super


Ci dwoje zachowują się jak duet krętaczy
Dlatego nie wierzę, że tak łatwo to załatwią a zwłaszcza do końca tygodnia
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:13   #53
Arova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 20
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

No i bardzo dobrze, że postawiłaś na swoim. Sytuacja znana nie od dziś, ludzie szukają frajerów i tyle.
Arova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 09:17   #54
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez julka_25 Pokaż wiadomość
No i już po rozmowie... Wściekłam się i zrobiłam awanturę Taką z szantażem emocjonalnym i każdą inną formą tegoż szantażu.
Rachunki z tego miesiąca będą dzielone na trzy osoby, poza tym współlokator ma powiadomić właściciela, że dziewczyna "pomieszkuje" i ustalić z nim wysokość stawki (jeśli sam tego nie zrobi, właściciela powiadomię ja).
Dałam mu na to czas do końca tygodnia. Zaznaczyłam też, że jeśli im coś nie pasuje mogą się przenieść do innego mieszkania, gdzie współlokatorzy będą bardziej tolerancyjnie podchodzić do pomieszkiwania tej dziewuchy. I radośnie płacić za jej kąpiele, pranie, gotowanie, itd.
Gratulacje.

Tylko upewnij się, że wspomni o tym kluczu właścicielowi.


Bo jakbym ja była właścicielem i czegoś takiego się dowiedziała po fakcie, to bym się wściekła kosmicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 14:48   #55
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez mirabelka3690 Pokaż wiadomość
Dlatego nie wierzę, że tak łatwo to załatwią a zwłaszcza do końca tygodnia

Szczerze mówiąc, po tej całej akcji byłoby mi trudno mieszkać z takim człowiekiem. Zero zaufania i wyczekiwanie czy znowu czegoś nie odwali. Ale to ja. Mimo wszystko mam nadzieję, Autorko, że on naprawdę się ogarnie i zrozumie, że zachował się jak zwykły oszust.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 16:39   #56
197de45f7f14dab64b25957350f169313c203565
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 11
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

To nie jest fair. Nie ma czegoś takiego jak pomieszkiwanie, a jak się nie zamierza wynieść to niech się dokłada do czynszu i rachunków :/ Pogadaj jeszcze raz ze swoim współlokatorem a jak to nic nie da to powiedz mu, że pójdziesz do właściciela. Może się wystraszy i coś w końcu z tym zrobi.

Edytowane przez 197de45f7f14dab64b25957350f169313c203565
Czas edycji: 2018-11-08 o 16:40
197de45f7f14dab64b25957350f169313c203565 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 18:59   #57
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Żeby się nie okazało, że się oboje zawiną pod osłoną nocy i zostawią Autorkę z nabitymi licznikami. Może jestem pesymistycznie nastawiona, ale coś za łatwo poszło. Chociaż może porządny opr postawił ich do pionu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 21:29   #58
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Żeby się nie okazało, że się oboje zawiną pod osłoną nocy i zostawią Autorkę z nabitymi licznikami. Może jestem pesymistycznie nastawiona, ale coś za łatwo poszło. Chociaż może porządny opr postawił ich do pionu.
Ale przecież jest umowa, tak łatwo się nie zwina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 14:03   #59
xenon88
Przepompownia Ścieków
 
Avatar xenon88
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: z (pod)Ziemi
Wiadomości: 1 159
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Żeby się nie okazało, że się oboje zawiną pod osłoną nocy i zostawią Autorkę z nabitymi licznikami. Może jestem pesymistycznie nastawiona, ale coś za łatwo poszło. Chociaż może porządny opr postawił ich do pionu.

Stawiam, że albo ob*rał zbroję i coś z tym realnie zrobi, albo to pospolity ściemniacz, liczący, że wszystko się po kościach rozejdzie. Gość nie zasłużył w ogóle na kredyt zaufania.
xenon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 07:59   #60
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: Współlokator i jego dziewczyna

Sama jestem zaskoczona, ale właściciel został powiadomiony. Dziewczyna próbowała fuczeć o te rachunki, ale powiedziałam, żeby się cieszyła, że ma płacić dopiero od teraz, a nie za poprzednie miesiące również.
W sumie to z niej kawał wyrachowanej małpy. Urządziła się cudzym kosztem, a teraz ma pretensje, że ją ktoś poprosił o dorzucenie się do utrzymania chaty, na której mieszka.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 11:26:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:03.