Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-09, 11:36   #3091
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

No niech będzie

Młoda urodziła się ok. 1.20, waga 4080 g, dł. 58 cm. I dokładnie w wyznaczonym terminie Bolało jak skuwensyn, ale za to absolutnie książkowo i ekspresowo, bo skurcze jak w zegarku - co 10, 7, 5, a potem 3 minuty; a od wejścia na salę uwinęliśmy się w 40 minut. Tż zdążył na same parte Jak przebili pęcherz, to wtedy podali oxy, żeby poszło szybciej, bo poleciały zielone wody.

No i zobaczymy, na razie te badania, które miała, wyszły ok

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2018-11-09 o 12:01
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 11:49   #3092
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
No niech będzie

Młoda urodziła się ok. 1.20, waga 4080 g, dł. 58 cm. Bolało jak skuwensyn, ale za to absolutnie książkowo i ekspresowo, bo skurcze jak w zegarku - co 10, 7, 5, a potem 3 minuty; a od wejścia na salę uwinęliśmy się w 40 minut. Tż zdążył na same parte Jak przebili pęcherz, to wtedy podali oxy, żeby poszło szybciej, bo poleciały zielone wody.

No i zobaczymy, na razie te badania, które miała, wyszły ok


Gratulacje!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:10   #3093
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
No niech będzie

Młoda urodziła się ok. 1.20, waga 4080 g, dł. 58 cm. I dokładnie w wyznaczonym terminie Bolało jak skuwensyn, ale za to absolutnie książkowo i ekspresowo, bo skurcze jak w zegarku - co 10, 7, 5, a potem 3 minuty; a od wejścia na salę uwinęliśmy się w 40 minut. Tż zdążył na same parte Jak przebili pęcherz, to wtedy podali oxy, żeby poszło szybciej, bo poleciały zielone wody.

No i zobaczymy, na razie te badania, które miała, wyszły ok
Gratulacje

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 12:11   #3094
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hje- - ogromne gratulacje!!! Buziaki od ciotki!!!

Wysłane z mojego CUBOT H3 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:19   #3095
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
No niech będzie

Młoda urodziła się ok. 1.20, waga 4080 g, dł. 58 cm. I dokładnie w wyznaczonym terminie Bolało jak skuwensyn, ale za to absolutnie książkowo i ekspresowo, bo skurcze jak w zegarku - co 10, 7, 5, a potem 3 minuty; a od wejścia na salę uwinęliśmy się w 40 minut. Tż zdążył na same parte Jak przebili pęcherz, to wtedy podali oxy, żeby poszło szybciej, bo poleciały zielone wody.

No i zobaczymy, na razie te badania, które miała, wyszły ok
brawo dzielna hje
i witamy małego klocuszka- piękna waga
wszystkiego dobrego dziewczyny : roza:

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Nina, czemu uważasz, ze podejmujac tematyke odzyskania niepodleglosci w przedszkolu pierze sie dzieciom mozgi?
To bardzo pejoratywne okreslenie i moim zdaniem nijak nie pasuje do tego swieta. Pomijam juz ze wszystkie placowki maja obowiazek realizacji tej tematyki, oczywiscie w dostosowanej do wieku formie, jest to jedno z nadrzednych kierunkow polityki oswiatowej na ten rok szkolny i nie ma ze boli, musi byc
Ja jestem jak najbardziej na tak. Od malego nalezy uczyc szacunku do kraju, do wolności, chociazby przez takie blahe rzeczy jak stroj galowy czy hymn. Ja jak slysze hymn to mam ciary, rote-lzy w oczach. Dzisiejsza mlodziesz ma to w 4 literach nie potrafia hymnu a jak potrafia to wstydza sie spiewac, za nic maja postawe,, baczność ", zdarzają sie przypadki, ze na 11 listopada towarzystwo przychodzi w dresach



Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Pstryku zgodzę się z Tobą,ja jestem zadowolona,ze przedszkole uczy patriotyzmu
Byłam świadkiem kiedy jedna matka wyrazila oburzenie, ze jej dziecko śpiewa Rote na przedstawieniu
Nie będę rozwijać moich argumentów ponieważ umawiałyśmy się,ze ani politycznych ani innych dyskusji nie będziemy podnosić
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:20   #3096
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Najszczersze gratulacje

Przy okazji u nas nadal nic, @ dziś przyszła i wiecie co? Pierwszy raz od dawna jakoś mnie ten fakt nie zasmucil . Przyszła to przyszła.. Niby jakiś czas temu odpuściłam ale chyba gdzieś podświadomie nadal miałam parcie.. Ciekawe jak tam u Lady?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 13:47   #3097
szklanka19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 955
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hje brawo! Ale się uwinęłaś Ogromne gratulacje! wszystkiego dobrego dla Was
szklanka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 14:15   #3098
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hje gratulacje ogromne
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 14:42   #3099
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość

Daria zna drukowane duże. Małe jeszcze nie.


Słyszałam, że lepiej dzieci od razu uczyć pisanych. Że potem bez problemu łapią drukowane. Odwrotnie jest trudniej. Prawda to?
Nie zauważam różnicy

Hje, gratuluję córeczki! i brawo za poród
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 17:30   #3100
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

o Hje cudownie
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 18:12   #3101
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Puk puk, pamięta mnie tu ktoś? widzę że przyszłam w bardzo dobrym momencie, gratulacje dla Hje. Nic nie wiem co się tu dzieje, kompletnie nic...Ale coś poczytam zaraz
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 18:18   #3102
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Puk puk, pamięta mnie tu ktoś? widzę że przyszłam w bardzo dobrym momencie, gratulacje dla Hje. Nic nie wiem co się tu dzieje, kompletnie nic...Ale coś poczytam zaraz
Ooooo, hej! Co tam u was? Jak dzieciaczki?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 19:41   #3103
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

hje, GRATULACJE!!! zdrówka dla Was

kija, heeeeeeeeeeej. Co tam u Was?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 20:13   #3104
MoniaLecka
Spryciara
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
No niech będzie

Młoda urodziła się ok. 1.20, waga 4080 g, dł. 58 cm. I dokładnie w wyznaczonym terminie Bolało jak skuwensyn, ale za to absolutnie książkowo i ekspresowo, bo skurcze jak w zegarku - co 10, 7, 5, a potem 3 minuty; a od wejścia na salę uwinęliśmy się w 40 minut. Tż zdążył na same parte Jak przebili pęcherz, to wtedy podali oxy, żeby poszło szybciej, bo poleciały zielone wody.

No i zobaczymy, na razie te badania, które miała, wyszły ok
Gratulacje!
MoniaLecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 20:37   #3105
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Nina, czemu uważasz, ze podejmujac tematyke odzyskania niepodleglosci w przedszkolu pierze sie dzieciom mozgi?
To bardzo pejoratywne okreslenie i moim zdaniem nijak nie pasuje do tego swieta. Pomijam juz ze wszystkie placowki maja obowiazek realizacji tej tematyki, oczywiscie w dostosowanej do wieku formie, jest to jedno z nadrzednych kierunkow polityki oswiatowej na ten rok szkolny i nie ma ze boli, musi byc
Ja jestem jak najbardziej na tak. Od malego nalezy uczyc szacunku do kraju, do wolności, chociazby przez takie blahe rzeczy jak stroj galowy czy hymn. Ja jak slysze hymn to mam ciary, rote-lzy w oczach. Dzisiejsza mlodziesz ma to w 4 literach nie potrafia hymnu a jak potrafia to wstydza sie spiewac, za nic maja postawe,, baczność ", zdarzają sie przypadki, ze na 11 listopada towarzystwo przychodzi w dresach



Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ja rozumiem wszystko, ale mam wrażenie że trochę to wszystko robione na pokaz z wielkim rozmachem. W naszm szanownym rządzie, nawet w tym temacie nie potrafią się porozumieć, a Ci co walczyli o Niepodległość w grobach sie przywracają z tego wszystkiego.
Co z tego rozumią dzieciaki maluchy 2,5-3 latki? Strój galowy, akademia, biało-czerwone wstążki itp. Co innego już te 4-5-6 latki, bo Ola przyszła i opowiadała mi z zapałem, że w niedzielę Hymn śpiewamy, że o 11.11 będą wyły syreny, że mamyvkupic flagę, śpiewała hymn. Chociaż zamiłowanie do filmiku o symbolach narodowych z Youtube ma już z rok. Dzisiaj poszła elegancko ubrana, z warkoczykami z biało czerwonymi wstawkami. A dla Wojtka to abstrakcja. Szkoła to już inny temat, tam są obowiązki, dzieci mają większe pojęcie o tym, tu już się tego wymaga.


Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 20:42   #3106
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Dzieciaki rosną Starszak już piątoklasista, za chwilę będzie taki jak ja. Wielki jest i chudy. Chudy jak to celiak, wysoki nietypowo jak na celiaka ale ten typ tak ma... Ania się szykuje powoli do szkoły bo pójdzie jako sześciolatka. Ja jak pewnie niektóre widziały na FB postanowiłam sobie zmienić nazwisko I pracuję nad zmianą image, kolega mnie zaraził siłownią i latam trzy razy w tygodniu. Zaczynam wyglądać na całkiem fajną plus size 😂 Dziś 69.9 na liczniku ale walczę dalej, schodziłam z 82 więc widzę różnicę. Siłownię pokochałam miłością absolutną i chodziłabym na treningi najchetniej choćby i co dzień... Mam zajęcia z trenerem personalnym i mnie laska zmusza do roboty
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 20:50   #3107
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Kija brawo moj tz na silce zgubil 35 kg mam nowego nezczyzne i nie moge wyjsc z podziwu jakie ma piekne cialo. Ja tez kiedys kochalam silownie ale choroba mnie wykluczyla i jestem totalnie udupiona tylko joga mi zostala
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 21:41   #3108
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Jakby mi ktoś dwa miesiące temu powiedział że mi się spodoba na siłowni to powiedziałabym że zwariował i że to nie dla mnie. Za pierwszym razem jak szłam to się musiałam leków na obniżenie ciśnienia i tętna nałykac bo tak się stresowałam Że będą sami faceci, że będą się na mnie gapić a ja jestem gruba a nie taka laska jak ze zdjęć odzieży sportowej, że nie dam rady wydolnościowo... A teraz oprócz mnie na siłownię lata też mój mąż i syn. Młody oczywiście nie typowo na siłownię, moja trenerka robi mu taki trening przystosowany dla dziecka ale na siłowni, więc jest czad bo się z nim "starsi koledzy" uściskiem ręki witają i może się chwalić w szkole 😂 Połowa chłopaków gada że też chcą na siłkę... Wszystko przez kumpla który schudnął prawie 40 kg dzięki siłowni i mnie motywuje
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-09, 22:21   #3109
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez Kija80 Pokaż wiadomość
Dzieciaki rosną Starszak już piątoklasista, za chwilę będzie taki jak ja. Wielki jest i chudy. Chudy jak to celiak, wysoki nietypowo jak na celiaka ale ten typ tak ma... Ania się szykuje powoli do szkoły bo pójdzie jako sześciolatka. Ja jak pewnie niektóre widziały na FB postanowiłam sobie zmienić nazwisko I pracuję nad zmianą image, kolega mnie zaraził siłownią i latam trzy razy w tygodniu. Zaczynam wyglądać na całkiem fajną plus size Dziś 69.9 na liczniku ale walczę dalej, schodziłam z 82 więc widzę różnicę. Siłownię pokochałam miłością absolutną i chodziłabym na treningi najchetniej choćby i co dzień... Mam zajęcia z trenerem personalnym i mnie laska zmusza do roboty
Witaj, chyba Cię myślami ściągnąłam ostatnio wspominałam nasza próbę odchudzania cieszę się z sukcesów. Jako, że jesteś nie na bieżąco, pochwalę się z rozmiaru prawie 44 wchodzę w 36/38. I to w zaledwie rok ale jak do tej pory Paulinka nie doczekała się rodzeństwa..
Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Kija brawo moj tz na silce zgubil 35 kg mam nowego nezczyzne i nie moge wyjsc z podziwu jakie ma piekne cialo. Ja tez kiedys kochalam silownie ale choroba mnie wykluczyla i jestem totalnie udupiona tylko joga mi zostala
Mój tz pracuje fizycznie, silka mu nie potrzebna. Haha fakt brzuszka mógłby trochę zrzucić, ale ciałko ma niezle.. Ja po sobie też widzę.. Niby nie cwicze, ale 2 razy w tyg dźwigam palety, pudła z towarem i jak patrzę na swoje barki w odbiciu lustra czy podniesiona pupę to się nadziwić nie mogę.. Też myślę o silce, ale narazie mam ważniejsze priorytety..


Byłam dziś u naczyniowca z wynikami badań. Operacja nieunikniona. 9.12 mam się zgłosić na oddział. 10.12 mam operacje. Myślałam, że mi nogę tylko będą znieczulac . A mam mieć znieczulenie ogólne. Boję się, bardzo się boję. A z drugiej strony za bardzo mnie ta noga boli by to odkładać. Im szybciej tym lepiej..
Także buntu w pracy ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-09, 22:57   #3110
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Marsi, ja pierniczę, aż bym chciała zobaczyć, jak Twój tż teraz wygląda

Gojka, normalnie nie ogarniam Twoich koleżanek. Nie wiem, one myślą, że Ty to sobie tak wymyśliłaś, żeby akurat teraz na operację iść? Że będziesz przedkładać pracę nad swoje zdrowie?
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:06   #3111
Kija80
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka widziałam bo przelecialam ostatnie 30 stron. Gratulacje, piękny wynik. Ja sobie powolutku schodzę, z różnym efektem ale może tym razem nie zaliczę jakiegoś gigantycznego jo-jo bo mnie ta siłownia trzyma. I kumpel któremu zdaję relację na bieżąco, nawet mój mąż nie wie ile ważę a on tak No i głupio mi przed nim pokazać że się nie ma na tyle silnej woli żeby zrzucić parę kg, jak on zrzucił kilkadziesiąt i dalej walczy... Cóż, każda motywacja dobra
Kija80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:07   #3112
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Marsi, ja pierniczę, aż bym chciała zobaczyć, jak Twój tż teraz wygląda

Gojka, normalnie nie ogarniam Twoich koleżanek. Nie wiem, one myślą, że Ty to sobie tak wymyśliłaś, żeby akurat teraz na operację iść? Że będziesz przedkładać pracę nad swoje zdrowie?


Widzialam na zdjeciach przed i po. I to nie ten sam facet!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-10, 10:10   #3113
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Marsi, ja pierniczę, aż bym chciała zobaczyć, jak Twój tż teraz wygląda

Gojka, normalnie nie ogarniam Twoich koleżanek. Nie wiem, one myślą, że Ty to sobie tak wymyśliłaś, żeby akurat teraz na operację iść? Że będziesz przedkładać pracę nad swoje zdrowie?
Wiesz, bo skoro jestem kierownikiem to nie mam prawa iść na urlop czy zwolnienie. Ba, jedna z kierowniczka powiedziała mi kiedyś, że tu kierownicy na zwolnienia nie chodzą.. No sorry, zdrowie dla mnie najważniejsze. Choć bardzo lubię swoją pracę, dobrze się w niej czuje. I choć na początku narzekalam i myślałam o zmianie to po awansie, a w zasadzie podwyżce, bo nie stanowisko a kasa mnie zachęcała nie narzekam i cieszę się z tego w jakim miejscu teraz jestem. Pojawiają się nawet jakieś małe myśli, że może za jakiś czas, spróbować jeszcze wyżej wskoczyć? Ale to nie teraz, nie z małym dzieckiem.. Bo nie przyloze pracy nad zdrowie i rodzinę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 19:13   #3114
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hje gratulacje!!!! Widzisz szybko poszlo a tak się bałaś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

A w ogóle to jestem w szoku ile wasze dziecię potrafią! Czytać pisać dodawać mnożyć :O jestesmy daleko w tyle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:03   #3115
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
A w ogóle to jestem w szoku ile wasze dziecię potrafią! Czytać pisać dodawać mnożyć :O jestesmy daleko w tyle...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w tyle i też jestem w szoku
Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Wiesz, bo skoro jestem kierownikiem to nie mam prawa iść na urlop czy zwolnienie. Ba, jedna z kierowniczka powiedziała mi kiedyś, że tu kierownicy na zwolnienia nie chodzą.. No sorry, zdrowie dla mnie najważniejsze. Choć bardzo lubię swoją pracę, dobrze się w niej czuje. I choć na początku narzekalam i myślałam o zmianie to po awansie, a w zasadzie podwyżce, bo nie stanowisko a kasa mnie zachęcała nie narzekam i cieszę się z tego w jakim miejscu teraz jestem. Pojawiają się nawet jakieś małe myśli, że może za jakiś czas, spróbować jeszcze wyżej wskoczyć? Ale to nie teraz, nie z małym dzieckiem.. Bo nie przyloze pracy nad zdrowie i rodzinę..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chore, chore , chore...... Kierownik też człowiek. Ma prawo iść na urlop czy L4. A jak to jest pracować z samymi babami to wiem doskonale bo też tak mam. :/
Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
o Hje cudownie
a jak u Was?


U nas leci dzień za dniem. Hania rano zwymiotowała po mleku. Dwa razy. Potem już cały dzień ok. Wieczorem mleczka nie chciała nie wiem o co chodzi.

Zamówiłam pare rzeczy na ali
fajne klocki dla Hani a'la duplo. I są kompatybilne z Lego Duplo
Sobie koszule fajną.
Balony na urodziny dziewczyn.
Pokrowce na krzesła.
Kolczyki
Dla Hani maskotka idzie już do nas. Na Mikołaja dostanie.
Dla Darii ostatnio zamówiłam strój na bal. Marzy aby być biedronką miraculum. Fajny ten strój
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-11-11 o 20:09
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:50   #3116
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Witaj, chyba Cię myślami ściągnąłam ostatnio wspominałam nasza próbę odchudzania cieszę się z sukcesów. Jako, że jesteś nie na bieżąco, pochwalę się z rozmiaru prawie 44 wchodzę w 36/38. I to w zaledwie rok ale jak do tej pory Paulinka nie doczekała się rodzeństwa.. Mój tz pracuje fizycznie, silka mu nie potrzebna. Haha fakt brzuszka mógłby trochę zrzucić, ale ciałko ma niezle.. Ja po sobie też widzę.. Niby nie cwicze, ale 2 razy w tyg dźwigam palety, pudła z towarem i jak patrzę na swoje barki w odbiciu lustra czy podniesiona pupę to się nadziwić nie mogę.. Też myślę o silce, ale narazie mam ważniejsze priorytety..


Byłam dziś u naczyniowca z wynikami badań. Operacja nieunikniona. 9.12 mam się zgłosić na oddział. 10.12 mam operacje. Myślałam, że mi nogę tylko będą znieczulac . A mam mieć znieczulenie ogólne. Boję się, bardzo się boję. A z drugiej strony za bardzo mnie ta noga boli by to odkładać. Im szybciej tym lepiej..
Także buntu w pracy ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
My też w tyle i też jestem w szoku

chore, chore , chore...... Kierownik też człowiek. Ma prawo iść na urlop czy L4. A jak to jest pracować z samymi babami to wiem doskonale bo też tak mam. :/

a jak u Was?


U nas leci dzień za dniem. Hania rano zwymiotowała po mleku. Dwa razy. Potem już cały dzień ok. Wieczorem mleczka nie chciała nie wiem o co chodzi.

Zamówiłam pare rzeczy na ali
fajne klocki dla Hani a'la duplo. I są kompatybilne z Lego Duplo
Sobie koszule fajną.
Balony na urodziny dziewczyn.
Pokrowce na krzesła.
Kolczyki
Dla Hani maskotka idzie już do nas. Na Mikołaja dostanie.
Dla Darii ostatnio zamówiłam strój na bal. Marzy aby być biedronką miraculum. Fajny ten strój
Pokaż linka do pokrowców ba krzesła

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 20:59   #3117
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

I do koszuli i stroju link poproszę mam dużo ubrań w koszyku ale jakoś nie mam odwagi kupić. Boję się, ze kasę w błoto wywala. Ze przyjdą jakieś szmatki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 21:13   #3118
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
Pokaż linka do pokrowców ba krzesła

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
https://pl.aliexpress.com/item/Spand...7c995c0fB4MO1d
ja całe szare zamówiłam nr 5
Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
I do koszuli i stroju link poproszę mam dużo ubrań w koszyku ale jakoś nie mam odwagi kupić. Boję się, ze kasę w błoto wywala. Ze przyjdą jakieś szmatki



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też się zawsze bałam ubrań zamawiać na ali. Ale te mają dużo pozytywnych opinii. Kupiłam białą w paski. Jak będzie pasować to zamówię jeszcze jakąś granatową.
https://pl.aliexpress.com/item/Clear...2c3e5c0fUNLENT

Strój przyszedł ale Daria jeszcze nie mierzyła bo na Mikołaja dopiero dostanie. Materiał super. Porządny. Żadnych wystających nitek. Dużo opinii i zdjęć na ali jest.

https://pl.aliexpress.com/item/Cudow...2c445c0fRDkCSz
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-11-11 o 21:15
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 22:03   #3119
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Dziękujemy bardzo

My sobie jeszcze poleżymy przynajmniej do jutra albo i wtorku. Mała ma podwyższone crp, więc teraz ona dostaje antybiotyk i zobaczymy czy zadziała

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2018-11-11 o 22:05
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-11, 22:06   #3120
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hje - zdrowka!

Mam ta koszule z ali, jest swietna!

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:28.