Mamy styczniowo-lutowe 2013 część XXVII - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-12, 10:00   #3121
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
https://pl.aliexpress.com/item/Spand...7c995c0fB4MO1d
ja całe szare zamówiłam nr 5

też się zawsze bałam ubrań zamawiać na ali. Ale te mają dużo pozytywnych opinii. Kupiłam białą w paski. Jak będzie pasować to zamówię jeszcze jakąś granatową.
https://pl.aliexpress.com/item/Clear...2c3e5c0fUNLENT

Strój przyszedł ale Daria jeszcze nie mierzyła bo na Mikołaja dopiero dostanie. Materiał super. Porządny. Żadnych wystających nitek. Dużo opinii i zdjęć na ali jest.

https://pl.aliexpress.com/item/Cudow...2c445c0fRDkCSz
Pstryk też się nad tymi koszulkami zastanawialam.

A jaki rozmiar stroju wzięłaś? I jaki Daria nosi?


Czy znacie coś godnego polecenia od zatok? Tak mnie złapało, że ledwo żyje. Jutro do pracy idę a mam sparalizowana lewa stronę twarzy. Zęby bolą, oczy bolą.. Ruszyć się nie mogę.. Oczami mi ropa poszła, dzięki czemu prawa strona już ok,l. Do jutra muszę lewa doleczyc , tylko nie mam pojęcia czym. To mój pierwszy raz.. Koniec z kręconych włosami na czas jesień, zima, wiosna.. Żebym ja się tak męczyć potem musiała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 10:44   #3122
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka - irigasin. Ponoc dziala cuda

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 12:24   #3123
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Pstryk też się nad tymi koszulkami zastanawialam.

A jaki rozmiar stroju wzięłaś? I jaki Daria nosi?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozmiar 6 t. Daria nosi 116-122.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość

Czy znacie coś godnego polecenia od zatok? Tak mnie złapało, że ledwo żyje. Jutro do pracy idę a mam sparalizowana lewa stronę twarzy. Zęby bolą, oczy bolą.. Ruszyć się nie mogę.. Oczami mi ropa poszła, dzięki czemu prawa strona już ok,l. Do jutra muszę lewa doleczyc , tylko nie mam pojęcia czym. To mój pierwszy raz.. Koniec z kręconych włosami na czas jesień, zima, wiosna.. Żebym ja się tak męczyć potem musiała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czemu koniec z kręconymi włosami? Co to ma do zatok?
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-12, 13:13   #3124
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pstryk irigasin faktycznie działa cuda i polecam go z całego serca. Natomiast teraz mi się nie sprawdza. Mam tak zatkana zatoki że nie chce przeplynac z jednej dziurki do drugiej i leci w gardlo

A koniec z lokami bo muszę włosy umyć rano, w związku z czym wychodzę z wilgotną głową na dwór. Czapki założyć nie mogę, bo loki szlag trafi. A to prosta droga do przeziębienia i chorych zatok. Przechodzę w związanych do wiosny. Prostowac ie będę, bo szkoda mi włosów. Gdybym mogła je myć 2 razy w tyg to spoko, ale ja myje włosy codziennie, nie jestem też w stanie przestawić swojego dnia tak by wstawać o 4. To za duże poświęcenie jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 07:52   #3125
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Hej!
Wasze kciuki cuda czynia, kolejny raz ich potrzebuje. Mimo rejonizacji probujemy zmienic Yae szkole, do ktorej pojdzie od kwietnia. Znalazlam, ze jest mozliwosc, zeby dziecko uczeszczalo z miejsca pracy, jesli rodzice prowadza dzialalnosc gospodarcza. Dzieki temu po szkole moglaby do nas wracac a nie do 19 kwitnac w swietlicy


Sent from my iPhone using Tapatalk
meneq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 08:00   #3126
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka zdrowka- pozdrawiam z łóżka, też mnie rozłożyło

jeśli mogę podpowiedzieć Ci co do mycia włosów- ja własnie jestem na odwyku od codziennego mycia, myję co drugi dzień jakoś od sierpnia
na początku nie umiałam sobie poradzić, czasem się jeszcze łapie,ze mnie kusi ale jest coraz lepiej
zauważyłam też pozytywne zmiany- mam mniejszy problem z alergią na skórze, mniej swędzi, nie robią mi się już takie strupki i uczulenia
włosy lepiej się☠układają, są zdyscyplinowane
ponadto zmieniłam sposób pielęgnacji- raz w tyg olej na łeb i termoturban na całą noc- "olejuje" serią Nacomi z Hebe
raz w tygodniu wykonuje peeling skóry głowy
fryzjerka kazała mi łeb myć dwa razy- raz schodzą zanieczyszenia a przy drugim myciu następuje mycie "faktyczne"
głowę myję tylko naturalnymi bo nic innego moja skora nie trawi- teraz mam szampon babci Agafii
odżywka lub maska ale omijam skalp głowy
końcówki smaruje olejkiem Loreal moc olejkow czy jakos tak- taki pomarańczowy- bardzo fajny
w przypadku kryzysu suchy szampon Batista i jest git
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 08:31   #3127
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Gojka, ja tak jak Ty myłam kiedyś włosy codziennie. Tak mnie to zaczęło męczyć,że postanowiłam myć co drugi dzień. Było ciężko.Na początku używałam tego drugiego dnia suchy szampon. Po jakimś czasie moje włosy tak się przyzwyczaiły,że drugiego dnia wyglądały ładnie! Nie były tłuste. Teraz myję co 2 a nawet 3 dni. Włosy są w lepszym stanie.

I polecam bardzo bardzo suchy szampon ratuje w awaryjnych sytuacjach. Włosy są jak świeżo po umyciu i do tego pięknie uniesione.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.

Edytowane przez s i l v e r
Czas edycji: 2018-11-13 o 08:33
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 09:08   #3128
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Gojka, ja tak jak Ty myłam kiedyś włosy codziennie. Tak mnie to zaczęło męczyć,że postanowiłam myć co drugi dzień. Było ciężko.Na początku używałam tego drugiego dnia suchy szampon. Po jakimś czasie moje włosy tak się przyzwyczaiły,że drugiego dnia wyglądały ładnie! Nie były tłuste. Teraz myję co 2 a nawet 3 dni. Włosy są w lepszym stanie.

I polecam bardzo bardzo suchy szampon ratuje w awaryjnych sytuacjach. Włosy są jak świeżo po umyciu i do tego pięknie uniesione.
Ja myje co 3 dni (chyba że sytuacja wymusi że muszę szybciej to tak też robię) i włosy przez ten czas są w idealnym stanie.
Suchy szampon lubię ale strasznie wysusza mi włosy i dostaje po nim uczulenia na skórze głowy - więc nie za często ale ogólnie lubię efekt uniesienia po nim. Włosy mają wtedy fajną teksture jakiej niczym innym nie mogę uzyskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 09:35   #3129
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Ja myje co 3 dni (chyba że sytuacja wymusi że muszę szybciej to tak też robię) i włosy przez ten czas są w idealnym stanie.
Suchy szampon lubię ale strasznie wysusza mi włosy i dostaje po nim uczulenia na skórze głowy - więc nie za często ale ogólnie lubię efekt uniesienia po nim. Włosy mają wtedy fajną teksture jakiej niczym innym nie mogę uzyskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dokładnie też tak mam. Ja suchy szampon używam raz, czasem dwa razy w tygodniu. Nic mi się po nim nie dzieje.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 13:38   #3130
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Ja myje co 3 dni (chyba że sytuacja wymusi że muszę szybciej to tak też robię) i włosy przez ten czas są w idealnym stanie.
Suchy szampon lubię ale strasznie wysusza mi włosy i dostaje po nim uczulenia na skórze głowy - więc nie za często ale ogólnie lubię efekt uniesienia po nim. Włosy mają wtedy fajną teksture jakiej niczym innym nie mogę uzyskać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mnie też uczula ale ostatnio kupilam batiste push up i ona jest ok
lubie też suchy rossmanowy o zapachu kokosa
Mała- a Ty dalej uzywasz gąbeczki z konjacu do demakijażu? bo ja ostatnio dorwałam i pokochałam miloscią absolutną- szczegolnie do zmywania maseczek
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 13:59   #3131
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
mnie też uczula ale ostatnio kupilam batiste push up i ona jest ok
lubie też suchy rossmanowy o zapachu kokosa
Mała- a Ty dalej uzywasz gąbeczki z konjacu do demakijażu? bo ja ostatnio dorwałam i pokochałam miloscią absolutną- szczegolnie do zmywania maseczek
Ja najczęściej używam ten xxl volume i on najbardziej mnie podrażnia, ale reszta batistów też uczula tylko odrobinę mniej.

Jeśli o gąbeczki chodzi to jakiś czas temu wykończyłam swoją ostatnią sztukę ale tak korzystam nadal i muszę zrobić sobie nowy zapas 😉 Moim zdaniem są super do oczyszczania.

Mówiłam że warto wypróbować 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 14:15   #3132
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Gojka zdrowka- pozdrawiam z łóżka, też mnie rozłożyło

jeśli mogę podpowiedzieć Ci co do mycia włosów- ja własnie jestem na odwyku od codziennego mycia, myję co drugi dzień jakoś od sierpnia
na początku nie umiałam sobie poradzić, czasem się jeszcze łapie,ze mnie kusi ale jest coraz lepiej
zauważyłam też pozytywne zmiany- mam mniejszy problem z alergią na skórze, mniej swędzi, nie robią mi się już takie strupki i uczulenia
włosy lepiej sięukładają, są zdyscyplinowane
ponadto zmieniłam sposób pielęgnacji- raz w tyg olej na łeb i termoturban na całą noc- "olejuje" serią Nacomi z Hebe
raz w tygodniu wykonuje peeling skóry głowy
fryzjerka kazała mi łeb myć dwa razy- raz schodzą zanieczyszenia a przy drugim myciu następuje mycie "faktyczne"
głowę myję tylko naturalnymi bo nic innego moja skora nie trawi- teraz mam szampon babci Agafii
odżywka lub maska ale omijam skalp głowy
końcówki smaruje olejkiem Loreal moc olejkow czy jakos tak- taki pomarańczowy- bardzo fajny
w przypadku kryzysu suchy szampon Batista i jest git
Witam się z przerwy w pracy. Tuż przed wyjściem termometr wykazał 39.2 stopnie.. I ŻADNA moja "kolezanka" z pracy przyjść za mnie nie chciała.. Także ledwo żyje istraszne swym wyglądem.. Tak to jest, ja zawsze na każde zawołanie przychodziła jak któraś zachorowała..

Co do mycia włosów, to wiele razy próbowałam je przestawić na rzadsze mycie. Ale wkurza mnie fakt układania ich, łatwiej zrobić fryzurę na nowo. Dodatkowo potwornie mi się przetluszczaja wlosy. Po południu potrafią być już nieswieze.nie wspomnę nawet ze po nocy zawsze jest aslrmagedon..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 17:03   #3133
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

No wlasnie ja sie otrzasnelam w lecie, kiedy juz pp poludniu mialam ochote zrobic to o czym piszesz

Teraz po ok 3-4 miesiacach jest zupelnie inaczej a najwiekszym plusem sa zdyscyplinowane wlosy

Teraz chcialabym zainwestowac w kosmetyki naprawcze takie profesjonalne, juz nawet obczailam produkty w necie bo to co mi w salonie zakrzyczeli za jeden zabieg to ja se sama ztobie 10 takich



Mala- a no mowilas mowilas i o olejku tez pamietam, a teraz ppnoc ziaja ta nowa seria ma olejek do demakijazu, cos wiesz na ten temat?

A jak juz Cie mam ekspercie od pielegnacji to polec mi cos pod oczy

Zawsze olewalam ten skraweczek na twarzy i niestety skora mi podziekowala do tego stopnia ze rozwazam zabieg typu mezoterapia czy jakies inne iglowe wynalazki

Co polecasz na zniszczona skore wokol oczu? Platki zelowe mi bardzo pomagaja ale to chyba za malo
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 17:10   #3134
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Ksiazka o Benie i Holi 1542129025549.jpeg

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 17:40   #3135
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ksiazka o Benie i Holi Załącznik 7647806

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Ola pisze dokladnie tak samo
Kartka dla taty
Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015

Edytowane przez ninagg
Czas edycji: 2018-11-13 o 17:41
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:19   #3136
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
No wlasnie ja sie otrzasnelam w lecie, kiedy juz pp poludniu mialam ochote zrobic to o czym piszesz

Teraz po ok 3-4 miesiacach jest zupelnie inaczej a najwiekszym plusem sa zdyscyplinowane wlosy

Teraz chcialabym zainwestowac w kosmetyki naprawcze takie profesjonalne, juz nawet obczailam produkty w necie bo to co mi w salonie zakrzyczeli za jeden zabieg to ja se sama ztobie 10 takich



Mala- a no mowilas mowilas i o olejku tez pamietam, a teraz ppnoc ziaja ta nowa seria ma olejek do demakijazu, cos wiesz na ten temat?

A jak juz Cie mam ekspercie od pielegnacji to polec mi cos pod oczy

Zawsze olewalam ten skraweczek na twarzy i niestety skora mi podziekowala do tego stopnia ze rozwazam zabieg typu mezoterapia czy jakies inne iglowe wynalazki

Co polecasz na zniszczona skore wokol oczu? Platki zelowe mi bardzo pomagaja ale to chyba za malo
https://skin79-sklep.pl/73996-benton...eye-cream.html

Spróbuj tego, miałam próbki i Ci powiem że efekt po nim był super. Opinie też ma dobre. Za 130zł masz 30ml kremu - to jest gigant w porównaniu do standardowych pojemności. Warto poświęcić trochę więcej pieniędzy w tym wypadku.

Z nowej serii Ziaji nie miałam jeszcze niczego więc się nie wypowiem. Ale ja ogólnie ziaje bardzo lubię więc wierzę że i ta seria jest udana.

A co do okolic oczu to płatki jak najbardziej tak ale one same niewiele zdziałają. Proponuje kupić ci roler (nie musi być jakiś super ekstra wypaśny) i w ten sposób wieczorami wprowadzać krem, efekty będą na pewno widoczne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:22   #3137
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Mala a jakie Ty masz doswiadczenia z rollerem? Uzywasz? Raz testowalam razem z kremem chyba yonelle to efekt byl niezmiemski ale ja sie obawiam infekcji i babrania
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 19:47   #3138
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Mala a jakie Ty masz doswiadczenia z rollerem? Uzywasz? Raz testowalam razem z kremem chyba yonelle to efekt byl niezmiemski ale ja sie obawiam infekcji i babrania
Używam i póki co żadnej infekcji a skóra pod oczami dziękuję po każdym użyciu 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:28   #3139
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
No wlasnie ja sie otrzasnelam w lecie, kiedy juz pp poludniu mialam ochote zrobic to o czym piszesz

Teraz po ok 3-4 miesiacach jest zupelnie inaczej a najwiekszym plusem sa zdyscyplinowane wlosy

Teraz chcialabym zainwestowac w kosmetyki naprawcze takie profesjonalne, juz nawet obczailam produkty w necie bo to co mi w salonie zakrzyczeli za jeden zabieg to ja se sama ztobie 10 takich



Mala- a no mowilas mowilas i o olejku tez pamietam, a teraz ppnoc ziaja ta nowa seria ma olejek do demakijazu, cos wiesz na ten temat?

A jak juz Cie mam ekspercie od pielegnacji to polec mi cos pod oczy

Zawsze olewalam ten skraweczek na twarzy i niestety skora mi podziekowala do tego stopnia ze rozwazam zabieg typu mezoterapia czy jakies inne iglowe wynalazki

Co polecasz na zniszczona skore wokol oczu? Platki zelowe mi bardzo pomagaja ale to chyba za malo
Marsi ja osobiście nie bawię się w profesjonalnyle kosmetyki. Te fryzjerskie często gęsto nafaszerowane są nie potrzebnymi śmieciami.. Moje włosy akurat lubią silikony więc nie unikam ich w swojej pielęgnacji. Natomiast po kilku miesiącach powrotu do metody Omo widzę że moje włosy nabrały blasku, są zdecydowanie zdrowsze, nie rozwijają się. Napiszę Ci przykładową moja pielęgnację. Na wieczor w skórę głowy wcierke wcierke Banfi (jest alkoholowa więc wysuszyć lubi, dlatego staram się stosować ja naprzemiennie z olejkiem lopiankowym z papryka z green pharmacy). Na długości włosów, tak mniej więcej od połowy długości nakładamy zwykła oliwę z oliwek. Zwiazuje włosy i tak śpię. Rano na długość włosow nakładamy maskę, oczekuję chwilę, w zależności ile mam czasu, czasem jest to 2-3min tylko. Mocze skórę głowy i myje sama skórę głowy szamponem. Zmywam wszystko i na długość daje odżywkę, inna. W tym czasie myje Twarz i potem już splukuje włosy. Następnych czynności nie pisze, bo to już moja stylizacja jest. Co do odżywek to staram się zachować równowagę PEH, ale nie do końca czuje się w tym temacie dobrze, więc odsyłam do bloga curly Madeleine albo zakrecovni. To blogi kreconowlosych ale zasady pielęgnacji myślę że są uniwersalne i godne polecenia kilka lat temu namiętnie czytałam i stosowałam do tego co na swoim blogiem umieszczala anwen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-13, 20:30   #3140
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Dzieki a Ty jaki roller masz? Moje ostatnie odkrycie do pielegnacji, a wlasciwie do oczyszczania to czarne mydlo- dostalam od bratowej odlewke z tesci, z moja buzia robi cuda! Uzywam jako peelingu enzymatycznego raz w tygodniu. Skora jest zdrowa i lsniaca i az piszczy pod palcami taka wypolerowana- opakowanie nie do zuzycia



Pstryku- no bajkopisarz nam rosnie jak nic! Brawo
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:41   #3141
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Kurla, o czym wy w ogole piszecie?!
Czy tylko ja z tego zacnego towarzystwa jestem uposledzona kosmetykowo?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:46   #3142
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pstryku- w koncu to wizaz hihi
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 20:48   #3143
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pstryku ja tez!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:00   #3144
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Dzieki a Ty jaki roller masz? Moje ostatnie odkrycie do pielegnacji, a wlasciwie do oczyszczania to czarne mydlo- dostalam od bratowej odlewke z tesci, z moja buzia robi cuda! Uzywam jako peelingu enzymatycznego raz w tygodniu. Skora jest zdrowa i lsniaca i az piszczy pod palcami taka wypolerowana- opakowanie nie do zuzycia



Pstryku- no bajkopisarz nam rosnie jak nic! Brawo
Kupiłam zwykły z chin i co najlepsze daje radę więc go tak męczę 😂

Właśnie kilka dni temu zużyłam swoje czarne mydło (używałam go ok roku chyba &#128512 a teraz kupiłam dla odmiany białe i to już nie jest to samo niestety. Już wiem że to będzie mi ciężko zużyć tak szybko jak tamto. Ale nie będę się poddawać, najwyżej syry będę nim myć żeby szybciej zeszło 😂😂

Ja ostatnio do twarzy namiętnie używam scrubu/peelingu z lirene (ten z trzema cukrami ) i z mincer Pharm peelingu z witaminą C -uuuwielbiam ❤

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Marsi ja osobiście nie bawię się w profesjonalnyle kosmetyki. Te fryzjerskie często gęsto nafaszerowane są nie potrzebnymi śmieciami.. Moje włosy akurat lubią silikony więc nie unikam ich w swojej pielęgnacji. Natomiast po kilku miesiącach powrotu do metody Omo widzę że moje włosy nabrały blasku, są zdecydowanie zdrowsze, nie rozwijają się. Napiszę Ci przykładową moja pielęgnację. Na wieczor w skórę głowy wcierke wcierke Banfi (jest alkoholowa więc wysuszyć lubi, dlatego staram się stosować ja naprzemiennie z olejkiem lopiankowym z papryka z green pharmacy). Na długości włosów, tak mniej więcej od połowy długości nakładamy zwykła oliwę z oliwek. Zwiazuje włosy i tak śpię. Rano na długość włosow nakładamy maskę, oczekuję chwilę, w zależności ile mam czasu, czasem jest to 2-3min tylko. Mocze skórę głowy i myje sama skórę głowy szamponem. Zmywam wszystko i na długość daje odżywkę, inna. W tym czasie myje Twarz i potem już splukuje włosy. Następnych czynności nie pisze, bo to już moja stylizacja jest. Co do odżywek to staram się zachować równowagę PEH, ale nie do końca czuje się w tym temacie dobrze, więc odsyłam do bloga curly Madeleine albo zakrecovni. To blogi kreconowlosych ale zasady pielęgnacji myślę że są uniwersalne i godne polecenia kilka lat temu namiętnie czytałam i stosowałam do tego co na swoim blogiem umieszczala anwen.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gojka po takich zabiegach nie ma się co dziwić że włosy potrzebują codziennego mycia. Za dużo tego tłustego żeby nie było reakcji.
Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Kurla, o czym wy w ogole piszecie?!
Czy tylko ja z tego zacnego towarzystwa jestem uposledzona kosmetykowo?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
😂😂 Twoje teksty zawsze mnie kładą na łopaty 😀😂
Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
Pstryku ja tez!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
😂 oj coś tam na pewno wiecie 😀😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Ksiazka o Benie i Holi Załącznik 7647806

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
No i pięknie jest 👌 Chłopak ma talent 👏

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:04   #3145
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Dzieki a Ty jaki roller masz? Moje ostatnie odkrycie do pielegnacji, a wlasciwie do oczyszczania to czarne mydlo- dostalam od bratowej odlewke z tesci, z moja buzia robi cuda! Uzywam jako peelingu enzymatycznego raz w tygodniu. Skora jest zdrowa i lsniaca i az piszczy pod palcami taka wypolerowana- opakowanie nie do zuzycia



Pstryku- no bajkopisarz nam rosnie jak nic! Brawo
Czarne mydło agafii ?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:22   #3146
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Uwaga leci wielocytowanie z telefonu nie wiem czy ogarnę

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Witam się z przerwy w pracy. Tuż przed wyjściem termometr wykazał 39.2 stopnie.. I ŻADNA moja "kolezanka" z pracy przyjść za mnie nie chciała.. Także ledwo żyje istraszne swym wyglądem.. Tak to jest, ja zawsze na każde zawołanie przychodziła jak któraś zachorowała..

Co do mycia włosów, to wiele razy próbowałam je przestawić na rzadsze mycie. Ale wkurza mnie fakt układania ich, łatwiej zrobić fryzurę na nowo. Dodatkowo potwornie mi się przetluszczaja wlosy. Po południu potrafią być już nieswieze.nie wspomnę nawet ze po nocy zawsze jest aslrmagedon..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gojka głupku ja otwierałam salon z 42stopniowa gorączka. Robotnicy latali mi po leki do apteki sami z siebie bo ledwo stałam. Zmieniłam prace, jestem szczęśliwsza

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Pstryk też się nad tymi koszulkami zastanawialam.

A jaki rozmiar stroju wzięłaś? I jaki Daria nosi?


Czy znacie coś godnego polecenia od zatok? Tak mnie złapało, że ledwo żyje. Jutro do pracy idę a mam sparalizowana lewa stronę twarzy. Zęby bolą, oczy bolą.. Ruszyć się nie mogę.. Oczami mi ropa poszła, dzięki czemu prawa strona już ok,l. Do jutra muszę lewa doleczyc , tylko nie mam pojęcia czym. To mój pierwszy raz.. Koniec z kręconych włosami na czas jesień, zima, wiosna.. Żebym ja się tak męczyć potem musiała..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam zawsze ibuprom zatoki i sinupret. Żadnych odtykaczy do nosa bo to zapycha jeszcze bardziej. Boli jak Sk......n ale trzeba przeczekać to schodzenie z zatok. Ja mam zawsze wrażenie ze mi nos i głowa odpadną.

Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
Gojka, ja tak jak Ty myłam kiedyś włosy codziennie. Tak mnie to zaczęło męczyć,że postanowiłam myć co drugi dzień. Było ciężko.Na początku używałam tego drugiego dnia suchy szampon. Po jakimś czasie moje włosy tak się przyzwyczaiły,że drugiego dnia wyglądały ładnie! Nie były tłuste. Teraz myję co 2 a nawet 3 dni. Włosy są w lepszym stanie.

I polecam bardzo bardzo suchy szampon ratuje w awaryjnych sytuacjach. Włosy są jak świeżo po umyciu i do tego pięknie uniesione.
Ja teraz co 4dni zazwyczaj.

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Witaj, chyba Cię myślami ściągnąłam ostatnio wspominałam nasza próbę odchudzania cieszę się z sukcesów. Jako, że jesteś nie na bieżąco, pochwalę się z rozmiaru prawie 44 wchodzę w 36/38. I to w zaledwie rok ale jak do tej pory Paulinka nie doczekała się rodzeństwa.. Mój tz pracuje fizycznie, silka mu nie potrzebna. Haha fakt brzuszka mógłby trochę zrzucić, ale ciałko ma niezle.. Ja po sobie też widzę.. Niby nie cwicze, ale 2 razy w tyg dźwigam palety, pudła z towarem i jak patrzę na swoje barki w odbiciu lustra czy podniesiona pupę to się nadziwić nie mogę.. Też myślę o silce, ale narazie mam ważniejsze priorytety..


Byłam dziś u naczyniowca z wynikami badań. Operacja nieunikniona. 9.12 mam się zgłosić na oddział. 10.12 mam operacje. Myślałam, że mi nogę tylko będą znieczulac . A mam mieć znieczulenie ogólne. Boję się, bardzo się boję. A z drugiej strony za bardzo mnie ta noga boli by to odkładać. Im szybciej tym lepiej..
Także buntu w pracy ciąg dalszy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kciuki za operacje! A łaski z pracy chore. CHORE!!! Ale już nic nie będę pisać
Cytat:
Napisane przez s i l v e r Pokaż wiadomość
My też w tyle i też jestem w szoku

chore, chore , chore...... Kierownik też człowiek. Ma prawo iść na urlop czy L4. A jak to jest pracować z samymi babami to wiem doskonale bo też tak mam. :/

a jak u Was?


U nas leci dzień za dniem. Hania rano zwymiotowała po mleku. Dwa razy. Potem już cały dzień ok. Wieczorem mleczka nie chciała nie wiem o co chodzi.

Zamówiłam pare rzeczy na ali
fajne klocki dla Hani a'la duplo. I są kompatybilne z Lego Duplo
Sobie koszule fajną.
Balony na urodziny dziewczyn.
Pokrowce na krzesła.
Kolczyki
Dla Hani maskotka idzie już do nas. Na Mikołaja dostanie.
Dla Darii ostatnio zamówiłam strój na bal. Marzy aby być biedronką miraculum. Fajny ten strój

My tez w tyle. Trochę dodajemy, trochę sylabujemy, Pietraszko to „dziecko zabawka” tak go Panie w przedszkolu nazywają - on potrafi się godzinami zamykać w pokoju i bawić, bawić, bawić. Wyobraźnie ma nieograniczona wrecz.

Ja dziś dostałam @, i mi smutno jednak zaczęłam się przyzwyczajać do myśli ze będzie drugi bąbel w domu.

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Kupiłam zwykły z chin i co najlepsze daje radę więc go tak męczę

Właśnie kilka dni temu zużyłam swoje czarne mydło (używałam go ok roku chyba ) a teraz kupiłam dla odmiany białe i to już nie jest to samo niestety. Już wiem że to będzie mi ciężko zużyć tak szybko jak tamto. Ale nie będę się poddawać, najwyżej syry będę nim myć żeby szybciej zeszło

Ja ostatnio do twarzy namiętnie używam scrubu/peelingu z lirene (ten z trzema cukrami ) i z mincer Pharm peelingu z witaminą C -uuuwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------


Gojka po takich zabiegach nie ma się co dziwić że włosy potrzebują codziennego mycia. Za dużo tego tłustego żeby nie było reakcji.

Twoje teksty zawsze mnie kładą na łopaty

oj coś tam na pewno wiecie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------


No i pięknie jest Chłopak ma talent

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pielęgnuje jak Gojka i co 4dni myje tylko ja mam dłuższe włosy wiec skręt mi się trzyma lepiej.

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Dziękujemy bardzo

My sobie jeszcze poleżymy przynajmniej do jutra albo i wtorku. Mała ma podwyższone crp, więc teraz ona dostaje antybiotyk i zobaczymy czy zadziała

Kciuki Hje


Ja z pytaniem zaszłam - o której Wasze dzieciaczki chodzą spać? Nasze młode 22 i jak może to śpi do 10. W tygodniu zazwyczaj wstaje o 7 (chyba ze mam wolne to zostaje ze mną w domu i śpi długo), ale to nie zmienia jego późnej pory chodzenia spać. On się chce bawić. On nie lubi spać bo on chce się bawić. On by się bawił i bawił i bawił całymi dniami. To ok? Bo zaczynam się zastanawiać

Ja w pewnym momencie zaczęłam jeść normalnie - w sensie w miare zdrowo i spadło mi 7kg w 2miesiace - niestety wróciłam do złych nawyków i znowu jestem klucha biegać i ćwiczyć nie mogę bo mi siadła stopa - operacja bagatela 5tys (wole to przeznaczyć na co innego ) i tak się kulam.....




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 22:22 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Wielocytowanie wyszło - Alleluja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:30   #3147
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Lady - jak idzie do przedszkola to wstaje o 7 i przed 21 już zazwyczaj śpi. Weekendy chodzi spać często w okolicach 22 i wstaje różnie, ale przeważnie przed 8.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:32   #3148
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

U mnie jest rygor 🤣 Ania ok 18 30 dostaje kolację potem bajka kąpiel czytanka i sen. O 20 powinna już spać.
W weekendy może posiedzieć troszkę dłużej tak powiedzmy godzinę chyba że mamy gości no to wtedy bawi się do oporu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:50   #3149
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Lady, u nas dziewczynki się kąpią razem koło 19.30-20.00. Zawsze po 20 już śpią.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 00:58   #3150
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452
Dot.: Mamy styczniowo-lutowe 2013 czesc XXVII

Pola do przedszkola chodzi na popołudnie, więc całkiem nam się pozmieniało (no nie ukrywam, że naszej wygody też) i do spania idzie nieraz nawet ok. 23...
hje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-10 15:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:58.