Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-15, 09:45   #181
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Higu sprawdziłam te bluzy i nie wiem o co kaman? Bo to zwykła bluza z napisem a koszt na prawdę niezły. To ja już wolę moją z króliczym usznym zwisem do pasa, za 120 zł

Nocna nigdy nie prałam butów w pralce. Dopiero ze 2 lata temu dowiedziałam się, że tak można.

W każdym razie niskie trampy z Big Stara za zawrotne 79 zł są wydatkiem jednosezonowym. Fajne bo bez żadnych udziwnień, ale mojemu ulubionemu czarnemu adasiowi nie dorastaja do pięt. Dosłownie i w przenośni.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:47   #182
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja akurat lubię firmowe buty sportowe, bo... Sportowe (pomijając trampki) noszę tylko na siłowni. A tam lubię mieć buty ładne i wygodne. Adidas i Nike się do tej pory sprawdzały, długo służyły. Za to trudno mi zrozumieć streetwearowe ( ) Yeezy oraz bluzy od Anti Social Social Club za miliony monet.

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
no wlasnie ładne

ja wiem, ze to rzecz gustu, kazdemu co innego, ale mi chodzi o takie na zewnątrz, brzydkie dla mnie, a drogie

to samo koledzy u meza w pracy, kupuja markowe dresy, a zaraz maja tak zmechłacone , ale nosza, bo dali za to kilka stow, ma napis adidas i jak to nie nosic

a mój ma za 39 zl, wykupilam gdzie sie dalo, bo sa tak fajne skrojone, z tak cudownego materialu, zero mechłacenia, fajne kroje, no, ale brak im tego napisu słynnego
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:52   #183
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
o przypomnialas mi : zakupy na Aliexpress
Ja tam lubię kupić jakieś pierdoły. Albo sukienki chińskich indie brandów bez konieczności używania pośrednika z Taobao. Natomiast nigdy nie zrozumiem kupowania kosmetyków na Ali.



Wolha, bluzy Papierkota szanuję!



Groszek, no widzisz, ja np. lubię modele Adidas Tubular Runner i Nike Roshe Run. Są dość proste i lekkie, w dodatku nie rażą mnie w oczy. Ale żeby mi się podobały na tyle, by nosić na co dzień - nie. Zresztą nie pasują mi do ubrań Co mi przypomina kolejne "meh" - noszenie typowych, sportowych butów do długich płaszczy jesienią lub zimą. Jakoś mi się gryzie elegancki płaszcz z takimi cichobiegami.
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 09:54   #184
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Dołączam też emu. Dla mnie to wygląda jak domowe kapcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:01   #185
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86122112]Kwaśne chleby no ja wiem, że te wszystkie razowce i chleby na zakwasie są zdrowe, ale nie umiem przełknąć tego dziadostwa. Śmierdzi i jest obrzydliwe, jestem niereformowalną wyznawczynią białego pieczywa niestety.[/QUOTE]Heh. Ja z kolei nienawidzę białego chleba. Jak mam go zjeść to już wole nic.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
O, i mi się przypomniało.


Nie rozumiem w ogóle fenomenu, klasycznej torebusi Chanel.


Pikowane jak podomka paskudztwo na tandetnym łańcuszku.
Masakra. Za dopłatą bym nie nosiła, takie to dla mnie brzydkie, obciachowe i starociotkowate.:rolleyes :


I torebki LV.
matko, jakie to brzydkie i pretensjonalne w tej swojej za przeproszeniem srakowatej w kolorystyce w logo na dokładkę. :/




Wyroby "MłajkelaKorsa"
Nieodzowny symbol słoika.
Zgadzam się! Chanel to największy kicz na swiecie. Serio nie widziałam chyba brzydszej marki.

Co do sportowych butów. To dla mnie wydanie 200 zł na jakieś new balance to żadna zawrotna kwota. A buty służą na długo, są wygodne etc.
Innych nie chce.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-11-15 o 10:06
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:02   #186
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość


Groszek, no widzisz, ja np. lubię modele Adidas Tubular Runner i Nike Roshe Run. Są dość proste i lekkie, w dodatku nie rażą mnie w oczy. Ale żeby mi się podobały na tyle, by nosić na co dzień - nie. Zresztą nie pasują mi do ubrań Co mi przypomina kolejne "meh" - noszenie typowych, sportowych butów do długich płaszczy jesienią lub zimą. Jakoś mi się gryzie elegancki płaszcz z takimi cichobiegami.
ja akurat jestem butomaniaczka

To zwracam uwage troche kto jakie ma

Mi musza mi pasowac do ubrań, lubie inne modele niz wszyscy i mam ich sporo, wiec tez mnie rażą ostatnio sportowe do wszystkiego, ale jak chca niech nosza ( choc sama z kuzynka sobie obiecalam, ze na stare lata nosimy trampki jakby co, a nie zadne te babciowe buty )

mi tylko chodzilo, ze nieraz placi ktos za marke, ale ani to ładne ani trwale, bo znam przypadki jak po paru raza podeszwa poszla swoja droga niz stopa z reszta buta

Ale tak samo mam z ubraniami, jak widze ten wysyp w sieciowkach tego szitu bezplciowego czesto albo nie wiem kto to nosi, teraz np. jest chyba moda na te szcztuczne futerka, kurcze, ale nikt nie wpadl na pomysl czegos ladnego do uszycia, dopasowanego do sylwetki. Ale widze, ze malo kto to kupuje, wisi to, az do przecen i co sie potem z tym dzieje to ja nie wiem.

Wczoraj mierzylam spodnie, szok, cale byly na podszewce, kto to wymyslil, zeby sie nie rozciagaly moze?, ale one przez te podszewke sie tak marszcza brzydko, ze ja bym od razu to wyprula. A cena chyba 140 zl.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2018-11-15 o 10:04
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:04   #187
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Biała buła z toną masła i dżemem albo szynką to jest pokarm bogów xD

A fenomenu emu nie zrozumie nikt kto ma ciśnienie wyższe niż 65/85 i komu nie jest zimno jak się robi mniej niż 15'C. Też nie znoszę tego jak wyglądają alevto jedyne buty dzięki którym jeszcze nie popełniłam samobójstwa od jesieni do wiosny xD
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 10:05   #188
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dołączam też emu. Dla mnie to wygląda jak domowe kapcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze tak elegancko przydeptane
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:08   #189
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:12   #190
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dołączam też emu. Dla mnie to wygląda jak domowe kapcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kocham swoje miłością bezgraniczną swoje mam z Aldo, kupione chyba z 6 lat temu, z usztywnianą piętą i uwielbiam.

Dla równowagi nie rozumiem fenomenu Crocsów. Nie mogę na nie patrzeć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2018-11-15 o 10:20
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:14   #191
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Jeszcze tak elegancko przydeptane
Bo to chyba przez to one odstraszaja, ze sie zaraz tak brzydko rozdeptuja i jak kobiety w tym nieraz ida, to jakby płaskostopie mialy

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Kocham swoje miłością bezgraniczną swoje mam z Aldo, kupione chyba z 6 lat temu, z ustawianą piętą i uwielbiam.

Dla równowagi nie rozumiem fenomenu Crocsów. Nie mogę na nie patrzeć.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
o to juz inaczej, wlasnie niech cos tam maja, by ta pieta sie trzymala

ale mi by musieli uszyc na miare, do tego jakies dodatki, bo ja sroczka ostatnio

moja corka ma takie z Elza, to je lubi, na razie widze ladnie chodzi i wygladaja okej
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 10:22   #192
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

O, ktoś wspomniał o piwach kraftowych. Strasznie mnie dziwi jak się ludzie zachwycają niektórymi trunkami w lokalach typu "piwiarnia" czy inne takie, gdzie jest kilkadziesiąt rodzajów piwa i można sobie próbować po 100ml albo kupić duży kufel wybranego piwa. Jako fanka piwa kilka razy byłam w takich przybytkach i większość napojów tam proponowanych wyglądały i smakowały jakby ktoś w tym szmatę przepłukał. Ostatnio kupiłam jedno z moich ulubionych piw i było zepsute, smakowało i pachniało paskudnie i od razu przypomniały mi się te piwa z nalewaków w jednym z lokali w mieście...
A wódkę lubię, nawet smak mi nieraz odpowiada. Ale jest na tyle ostra, że nie wypiję dużo, najłatwiej mi ją dawkować na większej i dłuższej imprezie typu wesele, sylwester, bale, itp, nie upijam się nią. Za to wino, drinki i piwo wchodzą mi jak kompot i katastrofa gotowa.


Buty emu mają być przede wszystkim ciepłe, a nie wyglądać. W ogóle wkurza mnie właśnie taki pojazd po niektórych rzeczach, że wyglądają paskudnie. Moje ciepłe buty zimowe też nie są piękne, ale jak mam wybór prawie odmrozić sobie palce u stóp albo założyć coś brzydkiego i ciepłego, to dla mnie wybór jest prosty. Dużo osób chodzi w siarczyste mrozy w butach, które nadają się na jakieś 0-5 stopni, a nie -15 i marudzi, że zimno, ale jak już jakieś naprawdę ciepłe buty im się pokaże, to nie, bo brzydkie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:25   #193
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

No jak ktos duzo godzin przebywa w tym -15 to okej, ale mi takie niepotrzebne. Duzo chodze, ale na zewnatrz raptem z godzine w jedna strone, to mi wystarcza te co mam. I ile my teraz dni mamy takie -15 stopni

No, akurat dla mnie buty musza i byc wygodne i wygladac , tylko ja pisalam, ze ja mam ich duzo, wiec mam roznorakie, ale na pewno za cos brzydkiego bym nie dala paru stowek
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:27   #194
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Biała buła z toną masła i dżemem albo szynką to jest pokarm bogów xD

A fenomenu emu nie zrozumie nikt kto ma ciśnienie wyższe niż 65/85 i komu nie jest zimno jak się robi mniej niż 15'C. Też nie znoszę tego jak wyglądają alevto jedyne buty dzięki którym jeszcze nie popełniłam samobójstwa od jesieni do wiosny xD
Ja mam podroby emu. Na "miasto"bym nie wyszła,bo dla mnie to obciach i do niczego to nie pasuje. Ale zakladam, jak szybko trzeba gdzieś wyskoczyć-np.po pyry do piwnicy, albo nagle listonosz zadzwoni- to hyc i już mam na nodze i można na gola stopę założyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:28   #195
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Ale to jest w sumie watek od pojazdow?
Wystarczy ze cos komus sie nie podoba i moze tu napisac. Nie musi tego jakos szczegolnie uzasadniac, nie podoba mu sie, nie rozumie zchwytow i już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:29   #196
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dołączam też emu. Dla mnie to wygląda jak domowe kapcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlaśnie wyobraziłam sobie mine mojej rodzicielki na widok tych butów

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
ja akurat jestem butomaniaczka

To zwracam uwage troche kto jakie ma

Mi musza mi pasowac do ubrań, lubie inne modele niz wszyscy i mam ich sporo, wiec tez mnie rażą ostatnio sportowe do wszystkiego, ale jak chca niech nosza ( choc sama z kuzynka sobie obiecalam, ze na stare lata nosimy trampki jakby co, a nie zadne te babciowe buty )

mi tylko chodzilo, ze nieraz placi ktos za marke, ale ani to ładne ani trwale, bo znam przypadki jak po paru raza podeszwa poszla swoja droga niz stopa z reszta buta

Ale tak samo mam z ubraniami, jak widze ten wysyp w sieciowkach tego szitu bezplciowego czesto albo nie wiem kto to nosi, teraz np. jest chyba moda na te szcztuczne futerka, kurcze, ale nikt nie wpadl na pomysl czegos ladnego do uszycia, dopasowanego do sylwetki. Ale widze, ze malo kto to kupuje, wisi to, az do przecen i co sie potem z tym dzieje to ja nie wiem.

Wczoraj mierzylam spodnie, szok, cale byly na podszewce, kto to wymyslil, zeby sie nie rozciagaly moze?, ale one przez te podszewke sie tak marszcza brzydko, ze ja bym od razu to wyprula. A cena chyba 140 zl.
Ja lubie buty skórzane i warte swojej ceny, a nie tylko marki jaka je wyprodukowała.

Co do ubrań jestem nieco rozdarta. Z jednej strony nie chcę już kupować akrylowych sweterków za 120 zł, ale tez oferta porządnych materiałów to często te wielkie burki swetro podobne.. Mam dość pomieszany gust, bo czasami lubię klasyke, ale mam tez ubrania w klimatach rockowych, czasami lekko nawiązujących do gotyku itp. No i tutaj jest klops, o ile t-shirt z bawełny kupie o tyle dużo tych tiulowych kiecek, welurowych spódniczek, zwiewnych kiec do ziemi itp, to czysty poliester. No i jak zyć?

Aliexpress (bosz nawet nie wiem czy dobrze napisałam) mnie nie pociąga ze względu na jakość materiałów, ale jelsi przesieje sie jarmarczne cuda jest to skarbnica klimatycznych ciuchów. Mimo wszystko nigdy nie zamówiłam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 10:36   #197
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Wlaśnie wyobraziłam sobie mine mojej rodzicielki na widok tych butów



Ja lubie buty skórzane i warte swojej ceny, a nie tylko marki jaka je wyprodukowała.

Co do ubrań jestem nieco rozdarta. Z jednej strony nie chcę już kupować akrylowych sweterków za 120 zł, ale tez oferta porządnych materiałów to często te wielkie burki swetro podobne.. Mam dość pomieszany gust, bo czasami lubię klasyke, ale mam tez ubrania w klimatach rockowych, czasami lekko nawiązujących do gotyku itp. No i tutaj jest klops, o ile t-shirt z bawełny kupie o tyle dużo tych tiulowych kiecek, welurowych spódniczek, zwiewnych kiec do ziemi itp, to czysty poliester. No i jak zyć?

Aliexpress (bosz nawet nie wiem czy dobrze napisałam) mnie nie pociąga ze względu na jakość materiałów, ale jelsi przesieje sie jarmarczne cuda jest to skarbnica klimatycznych ciuchów. Mimo wszystko nigdy nie zamówiłam.
oj tak, tez patrze jak wygladaja, czy wygodne, a nie kto produkowal

nie no takie perelki tez wynajduje nieraz w sieciowkach, mama jakies ulubione ze dwie marki co cos wiecej mi pasuje, a takie tiulowe dodatki to wiadomo, ze to musi byc tylko taka firaneczka to jaki ma miec sklad

Lubie patrzec na takie dziewczyny, troche tiulu, a tu glany, cos czarnego. Sama tak nie chodze, ale mi sie to podoba

I co do marek, jest tez jedna marka rajstop, oj tam to sa ceny, nieraz sie pytam za co , niektore sie wzory trafia, to moge wydac, bo jest inne takie

No, ale za reklame slynnej aktorce musza sie odkuć przeciez i w cenach walić
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:03   #198
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Co do butów to np air maxy niespecjalnie mi się podobają ale noszę bo mam problem z kolanami i fizjo zalecił przerzucenie się na sportowe. A ile się naszukałam, żeby znaleźć całkowicie czarne to masakra.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Biała buła z toną masła i dżemem albo szynką to jest pokarm bogów xD
Biała świeża buła z masłem i dżemem
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:09   #199
wyrwunia
Raczkowanie
 
Avatar wyrwunia
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 34
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Co do butów to np air maxy niespecjalnie mi się podobają ale noszę bo mam problem z kolanami i fizjo zalecił przerzucenie się na sportowe. A ile się naszukałam, żeby znaleźć całkowicie czarne to masakra.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Biała świeża buła z masłem i dżemem
O wiele wygodniej chodzi się w butach z grubszą podeszwą. Ja tylko takie wybieram. Czy to sandały, sportowe czy botki bez obcasa, ale na delikatnym koturnie
wyrwunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-15, 11:18   #200
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Wracając do emu - ja wierzę, że są ciepłe, mięciusie i tak dalej, ale dla mnie buty mają byc nie tylko ciepłe, ale też wyglądać. Te kapcie są dla mnie brzydkie, więc ich nie kupię. Dla mnie proste. Niech nosi ten, komu pasuje - ja wolę buty, które będą ciepłe i w moim guście

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Staram się nie jeść białego pieczywa, a Wy o bułkach... Zapach takiej buły to jest mistrzostwo
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:25   #201
GdyMnieSenZmorzy
Raczkowanie
 
Avatar GdyMnieSenZmorzy
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 202
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Tak samo nienawidzę piwa. Szczerze nienawidzę. A już piwko do obiadu to dla mnie zupełna abstrskcja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też nie lubię,nigdy mnie nie zachwycało. Tak samo nie jestem w stanie przełknąć jarmużu i rukoli,no nie

Szału na Taco Hemigwaya czy jak to się piszę,też nie ogarniam...
__________________
Sometimes it's a rainy day
Just to let you know
Everything's going to be all right
All right...
GdyMnieSenZmorzy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:50   #202
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
oj tak, tez patrze jak wygladaja, czy wygodne, a nie kto produkowal

nie no takie perelki tez wynajduje nieraz w sieciowkach, mama jakies ulubione ze dwie marki co cos wiecej mi pasuje, a takie tiulowe dodatki to wiadomo, ze to musi byc tylko taka firaneczka to jaki ma miec sklad

Lubie patrzec na takie dziewczyny, troche tiulu, a tu glany, cos czarnego. Sama tak nie chodze, ale mi sie to podoba

I co do marek, jest tez jedna marka rajstop, oj tam to sa ceny, nieraz sie pytam za co , niektore sie wzory trafia, to moge wydac, bo jest inne takie
Pogrubione - to ja

Ja lubię od czasu do czasu posmigać w pończochach nylonowych, przy nich ceny rajstop są mi już niestraszne

Cytat:
Napisane przez wyrwunia Pokaż wiadomość
O wiele wygodniej chodzi się w butach z grubszą podeszwą. Ja tylko takie wybieram. Czy to sandały, sportowe czy botki bez obcasa, ale na delikatnym koturnie
Po pęknięciu kości sródstopia i 6 tygodniowej randce z ortez,ą pan chirurg był bardzo zadowolny tym, że posiadam w swoich zbiorach glany. But idealny na dalszą, bezpieczna rekonwalescencję biorąc pod uwagę polskie chodniki.

Mnie coś w stopach tak jakby przeskakuje kiedy nosze buty na cienkiej podeszwie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 11:51   #203
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

A biała buła z wątrobianką i pomidorem, i na dobicie gorące kakałko, ośliniłam się

Ja mam emu marki biedra, nigdy mi się ten rodzaj butów nie podobał, dopóki nie włożyłam na stopy do wprowadzania psa ideolo.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 12:23   #204
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Ja mam ugg i kocham je miłością bezgraniczna.
Ani mi się podobają ani nie podalobaja. Ale uważam że czasami są ważniejsze rzeczy niż super ekstra modny wygląd. Ciepło stóp zawsze wygra z wyglądem.
Chodzę w nich po miescie, do pracy i znajomych.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2018-11-15 o 12:25
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 12:39   #205
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Nie rozumiem zachytu biała buła z czymkolwiek. Wole chleb ze spieczona skorka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 12:56   #206
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Nie rozumiem zachwytu mięsem. Od biedy zjem kurczaka, ale to z przymusu i nie smakuje mi, ale żadnego innego mięsa nie przełknę, cofa mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 13:10   #207
lorelei*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 71
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

A ja bym dodała koszulki/bluzy z wielkim logo Levi's. skąd to się wzięło?
lorelei* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 13:11   #208
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Mnie coś w stopach tak jakby przeskakuje kiedy nosze buty na cienkiej podeszwie.
O, mam tak samo. W ogóle mam jakieś nadwrażliwe stopy i muszę mieć grubszą podeszwę, bo byle kamyk czy nierówność chodnika i auła! Chodzić boso też nie lubię, tzn. po dywanie, parkiecie, plaży z drobnym piaskiem mogę, po mięciutkiej trawce albo mchu też, ale już grubszy żwir czy grubsza trawa i cierpię. Z Pamukkale w Turcji pamiętam głównie ból stóp.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 13:16   #209
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem zachwytu mięsem. Od biedy zjem kurczaka, ale to z przymusu i nie smakuje mi, ale żadnego innego mięsa nie przełknę, cofa mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O widzisz a ja nie rozumiem, jak można nie lubić mięsa Żadne ciasto czy inne warzywko nie będzie mi pachnieć tak jak dobrze przyrządzone mięcho.

Gusty i guściki, ale to dobrze, przynajmniej jest różnorodnie.

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
O, mam tak samo. W ogóle mam jakieś nadwrażliwe stopy i muszę mieć grubszą podeszwę, bo byle kamyk czy nierówność chodnika i auła! Chodzić boso też nie lubię, tzn. po dywanie, parkiecie, plaży z drobnym piaskiem mogę, po mięciutkiej trawce albo mchu też, ale już grubszy żwir czy grubsza trawa i cierpię. Z Pamukkale w Turcji pamiętam głównie ból stóp.
Tez oprócz mieszkania czy plaży nie lubie chodzenia boso. Mam wrażenie, że ja posiadam jakaś wade stóp więc to może dlatego.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-15, 13:24   #210
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Rzeczy, które zachwycają wszystkich poza Wami

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Tez oprócz mieszkania czy plaży nie lubie chodzenia boso. Mam wrażenie, że ja posiadam jakaś wade stóp więc to może dlatego.
Ja nawet po domu nie mogę chodzić boso.

Jeśli chodzi o buty to dla mnie traumą było lato, kiedy było już za ciepło na air maxy i musiałam założyć płaskie sandałki. W żadnych butach tak źle mi się nie chodzi jak w sandałkach.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 16:04:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.