Kwietniówki 2018 - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-16, 12:09   #931
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja wczoraj zaliczyła pierwszą poważniejszą wywrotkę.. złapała się za pufę i poleciała razem z nią i walnęła głową o cymbałki..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 13:01   #932
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas ostatnio maly sie bawil na macie i patrze nagle krew mu z noska leci, chyba sie jakas zabawka uderzyl, ale nie plakal wiec musial lekko to zrobic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 13:12   #933
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

No u nas karton po pampersach to małego stoliczek Też ostatnio by się wywalil bo złapał się na stole podkładki która oczywiście go nie utrzymała i leciał to tyłu jak długi z pełnego stania ale go zlapalam w ostatniej chwili o.O A tak to co chwila o coś przywali czołem, broda, nosem
Gratulacje zdanego prawka Ja mam od wielu lat ale nie jeżdżę prawie wcale :///
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2018-11-16 o 13:13
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 14:12   #934
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
No u nas karton po pampersach to małego stoliczek Też ostatnio by się wywalil bo złapał się na stole podkładki która oczywiście go nie utrzymała i leciał to tyłu jak długi z pełnego stania ale go zlapalam w ostatniej chwili o.O A tak to co chwila o coś przywali czołem, broda, nosem
Gratulacje zdanego prawka Ja mam od wielu lat ale nie jeżdżę prawie wcale :///
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja tez ostatnio bawila sie zabawka i w pewnym momencie ryk. Chyba sie uderzyla ale po przytuleniu zaraz sie uspokoila.

Wlasnie dlatego mam zamiar jeździć od razu, bo jak nie zaczne teraz to pewnie potem bede to odwlekac w nieskonczonosc i bede sie bala. Po macierzynskim z Mala prawko mi bedzie niezbedne, wiec to mnie motywuje. No i oszczednosc czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 17:04   #935
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Moja tez jak widzi kabelki to leci. O albo telefon. Listwy przypodlogowe juz mamy tasma klejaca oklejone

Ja jeszcze jajka nie dawalam, sprobuje moze w przyszlym tygodniu.

Dziewczyny chwale sie, zdalam prawko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję!!



U nas najlepsze zabawki to też kable, klawiatura do tv, piloty, telefony i pies

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 18:15   #936
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Gratuluję!!



U nas najlepsze zabawki to też kable, klawiatura do tv, piloty, telefony i pies

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie jak u Was relacje z psem? W jakim wieku jest Wasz pies? Jak reaguje na zaczepki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 19:00   #937
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

My wczoraj w końcu zrobiliśmy zaległe szczepienie. Pediatra powiedziała,że Olek ma gabaryty jak spory roczniak, waży 9300 i ma 80cm. Klocek mój pytała mnie o dietę, mówię jej,że dostaje warzywa i owoce w kawałkach, czasem zblendowane i kasze na wodzie,a ona tak patrzy na mnie zdziwiona i odp.:a bo pani to tak po nowoczesnemu te dzieci żywi haha.

U nas też picie wody jest bardzo ekscytujące, ostatnio Mały załapał bidon, ale robi sobie ze mnie jaja,bo pije a potem wypluwa. Po takim piciu przymusowe przebieranie. U nas jako kaszki dajemy płatki jaglane, ryżowe, owsiane, kaszę mannę i jaglaną. Nie rozdrabniam tego,radzi sobie. I jemy łyżeczką, w końcu przestał mi ją tak wyrywać i otwiera buzię. Ale ogólnie jak zje 3 łyżeczki to jest sukces.

A dziś zaliczyliśmy pierwszy samodzielny siad kilka dni temu zaczął podnosić tyłek do czworakowania,w dziś już usiadł. Zaskoczył mnie
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-16, 19:09   #938
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

No pięknie anius, a mówiłaś że do tyłu jesteście gratuluję!

U nas też z piciem jest tak, że broda dziurawa i dużo wylatuje ale na widok kubeczka aż skacze na tylku, nie mam serca jej odmówić


Czilala gratuluję prawka

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 20:06   #939
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Moja ma wymiary indentyczne jak Twoj Olek gratuluje siadu!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-16, 21:13   #940
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Czilala gratuluje prawka . Ja też stwierdziłam że muszę w końcu podejść do tego egzaminu bo czasem prawko by się przydało, tylko boję się że jak zrobię to i tak nie będę jeździć.

No to mój kolega ostatnio z takim impetem podniósł młotek (zabawkowy ) że się nim w głowę walnął . Ja już się nie mogę doczekać raczkowania. U mnie po córce wszystko było przeorganizowane pod tym kontem więc teraz nie muszę nic specjalnie robić poza ponownym założeniem barierek odgradzających buty, kuwetę i kocie żarcie. Poczekajcie jak wam zaczną maluchy przegląd w szafkach i szufladach robić .
My teraz intensywnie ząbkujemy...
A co do jedzenia to mam wrażenie że mój maluch zjadłby podwójną porcje tego co mu daje, dosłownie wszystko WCHŁANIA.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-17, 15:24   #941
emila28101987
Rozeznanie
 
Avatar emila28101987
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Sz-n
Wiadomości: 588
Dot.: Kwietniówki 2018

czilala4 gratuluje prawka

Matko godzina 16. a światło trzeba już świecić...

U nas też gorzej z jedzeniem.. Jak je Blw zaczęła sobie tak napychac do buzi aż się dlawi, wcześniej tak nie było. Nawet jak jakas bułeczke czy kromke dostanie do rączki to trzyma zębami i rączka ciągnie i taki kawał wielki jej się urwie i pakuję to całe do buzi.. Jak jemy z łyżeczki, to znów zaczęła mi ją wyrywać i pakuję sobie do buzi..

A ulubione Zajęcia Oliwki to stanie przy półce pod tv i wciskanie przycisków lub stanie przy stolikach, nic nie może już na nich stać więc chyba je zlikwiduje albo jeszcze bieganie (na czworaka) po narożniku i wspinanie się z niego na parapet..
Już tyle razy się uderzyla lub przewróciła bo się ta moja cwaniara Puszcza albo próbuje się przemieszczać na stojąco..
Ale za to fajnie na dupke zaczęła sobie siadać z pozycji stojącej no i w sumie teraz jak już umie to trochę mniej się przewraca
__________________
Wybieram NOWOŚCI z mikroperełkami!
emila28101987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-17, 21:00   #942
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 671
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Właśnie jak u Was relacje z psem? W jakim wieku jest Wasz pies? Jak reaguje na zaczepki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy dwa psy, młodszy ma 6 lat i jest na maksa zakochany w Poli, pozwala jej na wszystko, chodzi za nią krok w krok. Niestety ona nie jest zbyt delikatna, więc musimy pilnować tak czy siak, żeby nie zrobiła krzywdy psu. Starsza ma 10 lat, jest teraz chora na raka i biedna głównie leży, więc wcześniej nie było zainteresowania ze strony Poli. Natomiast odkąd Pola pełza to też jej się zdarzy pozaczepiać sunię. I tu musimy w ogóle już uważać, bo nie wiem, czy ona też byłaby taka wyrozumiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 10:25   #943
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Czilala ja również gratuluje Ci zdanego prawka

U nas też upadki są w standardzie niemal codziennym, staram się za nim chodzić przynajmniej na dole bo mamy tam praktycznie wszędzie płytki i mam przerażenie w oczach jak widzę że się gdzieś wspina i ta mała dupka mu się trzęsie, do pełnej stabilności jeszcze nam daleko...
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 14:50   #944
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Mamy dwa psy, młodszy ma 6 lat i jest na maksa zakochany w Poli, pozwala jej na wszystko, chodzi za nią krok w krok. Niestety ona nie jest zbyt delikatna, więc musimy pilnować tak czy siak, żeby nie zrobiła krzywdy psu. Starsza ma 10 lat, jest teraz chora na raka i biedna głównie leży, więc wcześniej nie było zainteresowania ze strony Poli. Natomiast odkąd Pola pełza to też jej się zdarzy pozaczepiać sunię. I tu musimy w ogóle już uważać, bo nie wiem, czy ona też byłaby taka wyrozumiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za odpowiedź. Ja odkąd maly zaczął raczkować mam problem z psem :/ On ma 6 lat ponad, od szczeniaka jest z nami. No i niestety jak mały zaczął za mocno za nim lazic ten zaczął okazywać że mu się to nie podoba tzn warczy na małego :/ dokładnie wygląda to tak że mały do niego podchodzi a ten warknie i odrazu się podnosi i idzie sobie gdzieś indziej. Mały najchętniej szedłby wtedy za nim bo nie kuma że tamten nie ma ochoty na towarzystwo, ale oczywiście już mu na to nie pozwalam i staram się zabawić czymś innym żeby odwrócić jego uwagę :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:14   #945
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Dzieki dziewczyny

Wychodzicie z maluchami w taka pogode na spacer? Na jak dlugo? Ja wychodze raczej codziennie, jak gorsza pogoda to np na pol godzinki a jak cieplej to spacerujemy po kilka h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:20   #946
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny

Wychodzicie z maluchami w taka pogode na spacer? Na jak dlugo? Ja wychodze raczej codziennie, jak gorsza pogoda to np na pol godzinki a jak cieplej to spacerujemy po kilka h.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wychodzę codziennie. Dziś byliśmy pół godziny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:24   #947
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja nie mam wyjścia bo musimy chodzić po starsza do przedszkola. Dzisiaj dotarł śpiworek do wózka więc zimno nam niestraszne gorzej ze smogiem

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 15:32   #948
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja nie mam wyjścia bo musimy chodzić po starsza do przedszkola. Dzisiaj dotarł śpiworek do wózka więc zimno nam niestraszne gorzej ze smogiem

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
No właśnie ten smog >:///

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 16:47   #949
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Wiem, ze temat prezentow swiatecznych juz sie tu przewijal ale zapytam jeszcze ja. Macie jakies sprawdzone zabawki ale takie wiesze? Typu pchacze, jezdziki, suchy basen z kulkami? Cos co sie podoba maluchom? W rodzinie planujemy sie zlozyc na jeden wiekszy prezent dla Malej wiec moze byc nawet cos drozszego. Oczywiscie w granicach rozsadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 17:58   #950
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez czilala4 Pokaż wiadomość
Wiem, ze temat prezentow swiatecznych juz sie tu przewijal ale zapytam jeszcze ja. Macie jakies sprawdzone zabawki ale takie wiesze? Typu pchacze, jezdziki, suchy basen z kulkami? Cos co sie podoba maluchom? W rodzinie planujemy sie zlozyc na jeden wiekszy prezent dla Malej wiec moze byc nawet cos drozszego. Oczywiscie w granicach rozsadku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój mały dostanie właśnie od cioc i wujkow zrzutkowy suchy basen z kulkami Ciekawe jak się spodoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 18:00   #951
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas hitem był stoliczek edukacyjny z Fisher Price

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 19:56   #952
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Mój mały dostanie właśnie od cioc i wujkow zrzutkowy suchy basen z kulkami Ciekawe jak się spodoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oooo o tym zapomniałam - moja ma faze na wszystko co ma kszałt kulki ...
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-19, 22:09   #953
emelcia
Rozeznanie
 
Avatar emelcia
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2018

Dziewczyny, nie mogę Was dogonić tyle mi się zrobiło zaległości na forum
Wczoraj Adunia skończyła 7 miesięcy, mamy się dość dobrze, po szpitalu po kolei wszyscy jesteśmy przeziębieni. Mała ma już ponad tydzień katar, ale jakoś tak dziwnie, bo 5.dnia z pięknych żółtych glutkow zwiastujacych koniec męki odciagania z nocha, znów pojawił się lejacy katar i tak trwa już 4 dni. Czy to nie na zęby? (Kolejne )
Mam nadzieję jutro już doczytam Was do końca, póki co wybaczcie mi wtracenie w wątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
emelcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 14:37   #954
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Kwietniówki 2018

Ufff, po ponad 2h płaczu moje dziecko w końcu śpi... Ciekawe tylko na jak długo sprawcą płaczu jest prawa górna jedynka, oby tylko szybko się przebiła...

Ostatnio byliśmy u dziadków w Warszawie i młody był aniołkiem. Bardzo pogodne dziecko, nawet matka w końcu się "wyspała" bo sypiał ciagiem nawet po 3h i chodził spać koło 21. Co dla niego jest szałem bo większość jego 8 mies życia (nie licząc okresu noworodkowego) budził się co max 2h, a od 2 miesiecy co ok 1-1,5h albo i częściej.
Od dwóch dni jego sen był niespokojny, w dzień więcej marudzenia, od wczoraj ogromna ilość śliny. A dziś udało mi się zajrzeć do buzi a tam jedynka czeka na przebicie.
Nic dziś na niego nie działało. Cycek źle, rączki źle, gryzak źle, nawet nurofen nie chciał pomóc. Ze zmęczenia padł...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-20, 18:36   #955
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Na spacery staram się wychodzić, ale ostatnie dwa dni nie byliśmy, tylko przelotem do auta. Muszę młodemu kupić kurtkę zimową bo póki co mamy kombinezon, a on się strasznie denerwuje w nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:41   #956
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Patuska oby ząbek szybko się przebił i już nie męczył Antosia Ja u Olka też wypatruję kolejnych zębów,bo jakiś niespokojny jest a noce do bani...

U nas ubieranie się to tragedia. Teraz tak układam dzień,żeby max 2 razy go ubierać,bo jest taki cyrk przy tym. Wczoraj najpierw byliśmy u laryngologa,potem zakupy,wróciliśmy na obiad,poźniej po starszą do przedszkola, za każdym razem przy ubieraniu krzyk jakby go ze skóry obdzierali... Jak mi mąż powiedział po południu,że jedziemy do teściów to wysłałam go tylko z córką Chwilowo było lepiej jak go ubierałam na siedząco przed lustrem,ale teraz to już nic nie działa. I jak tu żyć do wiosny?
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 11:54   #957
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Nasza tez nie przepada za ubieraniem. Najgorsze dla mnie teraz sa wlasnie wychodzenia z domu, jeszcze jak z mezem wychodze to ok ale jak sama mam sie wybrac na spacer to jestem mokra zanim w ogóle ruszymy spod domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 16:11   #958
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Synek też nie jest fanem ubierania. Ja po prostu ubieram go szybko , i tak będzie płakać, więc niech przynajmniej robi to jak najkrócej.

Powiem wam że mi to drugie dziecko daje w papę tak że mam ochotę czasem zatrzasnąć drzwi iść sobie gdzieś i niech się pali. W nocy obudził się o 1, płakał do 3, wstał o 8 (oczywiście z karmieniem pomiędzy) płakał do 14. Potem byliśmy po młodą to był nieco spokojniejszy. W końcu udało mi się go uśpić, pospał godzinkę, ale dalej jest w humorze "bez kija nie podchodź". Córce też się zdarzały złe dni, za to jemu zdarzają się dobre... Jak on będzie tak ząbkował cały czas to nie wiem jak to przeżyje.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 16:17   #959
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też ząbkowanie daje się we znaki. Wczoraj aż paracetamol musiał wlecieć bo płacz był okropny do tego z kotem mamy od prawie 3 tygodni problemy, zaczął sikać gdzie popadnie (cała kanapa zasikana, już chyba nie do odratowania...), Co dzień dochodzą nowe dziwne objawy łącznie z epizodami padaczki już nie zlicze ile razy byłam u weterynarza. Na okraglo mam sprzątanie i pranie po sikaniu. Mam dość to mało powiedziane

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-21, 16:40   #960
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Dot.: Kwietniówki 2018

Nam przeciwbólowe nawet nie pomagają... Niech te zęby wyjdą bo zwariuje razem z nim tak go chyba boli, że ciągnie sobie za uszy, włosy, wbija palce w poliki i w dziąsła. Ząbki widać, zostało tylko przebicie.


Widze, że nie tylko u nas jest tragedia przy ubieraniu. A do wiosny tak daleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
Synek też nie jest fanem ubierania. Ja po prostu ubieram go szybko , i tak będzie płakać, więc niech przynajmniej robi to jak najkrócej.

Powiem wam że mi to drugie dziecko daje w papę tak że mam ochotę czasem zatrzasnąć drzwi iść sobie gdzieś i niech się pali. W nocy obudził się o 1, płakał do 3, wstał o 8 (oczywiście z karmieniem pomiędzy) płakał do 14. Potem byliśmy po młodą to był nieco spokojniejszy. W końcu udało mi się go uśpić, pospał godzinkę, ale dalej jest w humorze "bez kija nie podchodź". Córce też się zdarzały złe dni, za to jemu zdarzają się dobre... Jak on będzie tak ząbkował cały czas to nie wiem jak to przeżyje.
U nas noc podobnie. Obudzil się o 2, zasnął o 5 pospał 40 min, zjadł i zasnął o 6. Potem spał do prawie 9. Ale z tż ledwo żyjemy. Jeszcze on idzie do pracy i ma spokój, a mi młody nawet pół dnia ryczy.
Jak mi tż mówi o drugim dziecku to aż mi ręce opadają. Jedno mnie wykańcza a co dopiero mieć jeszcze drugie. I przechodzić to drugi raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:16.