Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-19, 10:22   #2461
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nowy odcinek jest właściwie o niczym. Trochę tak jakby ktoś spytał montażystę o nieciekawe, wycięte sceny i zrobili z tego 163 epizod "Chłopaków". Bandziorek ze swoimi ząbkami mniam mniam Czekoladki nie odmówi, a nawet sam o kolejną poprosi. Tylko tego piwka mu brakuje, ale może już niedługo znów będzie mógł się sponiewierać.
Ananas przypadł do gustu rodzinie wybranki pewnie przede wszystkim dzięki stałej pracy. W sumie jest to jego największy plus. Z tym, że dba o siebie bym się nie zgodził ani ja, ani jego brzusio.
Kampio z tym tekstem o czuprynie 13 latka mnie mocno rozśmieszył.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 11:56   #2462
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Tak, Ananas tudziez Arbuz na wstepie, zaraz pozniej Bandziorek, a na dokladke pokazywali robale, bo ten Snajper sie wybral na ryby. A ja akurat jadlam sniadanie. Zly pomysl.

Kampio sadzi, ze nie ma powodzenia z powodu wygladu. No jak dla mnie, to gorsi od niego potrafia sobie znalezc kobiete, wiec problem

tkwi zupelnie gdzie indziej.

Nie zrozumialam polowy odcinka. Jeden wielki belkot. Tylko Ananas-Arbuz mowi wyraznie.

Strazak, to jest jakas masakra. Dwa razy przewijalam, zeby zrozumiec, co mowi w zapowiedzi odcinka nastepnego i o ile dobrze zrozumialam, snilo mu sie, ze on i Sylwia “robili cos w lozku”.
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 12:05   #2463
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dokładnie, odcinek o niczym, taka trochę zapchajdziura. I tez jestem zdania, ze do niektórych odcinków powinni napisy dodawać. Pączek usidlony, pewnie niedługo zniknie z serialu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 12:31   #2464
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Tak, Ananas tudziez Arbuz na wstepie, zaraz pozniej Bandziorek, a na dokladke pokazywali robale, bo ten Snajper sie wybral na ryby. A ja akurat jadlam sniadanie. Zly pomysl.

Kampio sadzi, ze nie ma powodzenia z powodu wygladu. No jak dla mnie, to gorsi od niego potrafia sobie znalezc kobiete, wiec problem

tkwi zupelnie gdzie indziej.

Nie zrozumialam polowy odcinka. Jeden wielki belkot. Tylko Ananas-Arbuz mowi wyraznie.

Strazak, to jest jakas masakra. Dwa razy przewijalam, zeby zrozumiec, co mowi w zapowiedzi odcinka nastepnego i o ile dobrze zrozumialam, snilo mu sie, ze on i Sylwia “robili cos w lozku”.
Przecież można sobie włączyć napisy. Przynajmniej u mnie jest taka opcja kiedy nagrywam na dekoder. Więc w trakcie oglądania w TV też pewnie można je uruchomić.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 12:39   #2465
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Czy ktos moglby link wstawic do serialnet, bo w pracy nie moge szukac a chcialabyum na telefonie obejrzec? Pewnie nie zrozumiem niczego, ale perypetie Arbuza Lubiezcy jednak kusza.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 13:30   #2466
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ogladalam na ipli za darmo. Napisow to raczej tam nie ma jak wlaczyc, chyba ze ja o czyms nie wiem 😀
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 13:40   #2467
luks_baba
Raczkowanie
 
Avatar luks_baba
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 369
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kampio ostatnio na Fejsie robił transmisję na żywo, gdzie odpowiadał na pytania oglądających.:-P Już miał ten tupecik na głowie. Mówił, że w chłopakach dostaje dobre pieniądze, ale nie że od razu kilka tysięcy. :-D

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka
__________________
W życiu przecież chodzi o to, żeby pićko pić.
luks_baba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 14:04   #2468
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Tak, Ananas tudziez Arbuz na wstepie, zaraz pozniej Bandziorek, a na dokladke pokazywali robale, bo ten Snajper sie wybral na ryby. A ja akurat jadlam sniadanie. Zly pomysl.

Kampio sadzi, ze nie ma powodzenia z powodu wygladu. No jak dla mnie, to gorsi od niego potrafia sobie znalezc kobiete, wiec problem

tkwi zupelnie gdzie indziej.

Nie zrozumialam polowy odcinka. Jeden wielki belkot. Tylko Ananas-Arbuz mowi wyraznie.

Strazak, to jest jakas masakra. Dwa razy przewijalam, zeby zrozumiec, co mowi w zapowiedzi odcinka nastepnego i o ile dobrze zrozumialam, snilo mu sie, ze on i Sylwia “robili cos w lozku”.
Akurat robaki dla ryby to mnie najmniej obrzydzają w Chłopakach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 14:30   #2469
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zastanawiam sie czy z tą matką Pawła-strażaka wszystko ok?
"jest pracowity chodzi po bułki" "czasem też po chleb"
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 15:19   #2470
asiokura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Macie może link do tego odcinka, przegapiłam - oglądałam akurat Rolnika
asiokura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 15:31   #2471
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

na ipli już jest nowy, czekam na serialnet ;P
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 16:26   #2472
Amelkaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To cudowne, że Arbuz znalazł laskę taką jak on. Ten sam sposób wypowiedzi, to samo akcentowanie poszczególnych słów. Co za szczęście że się odnaleźli. Uff!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amelkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 17:42   #2473
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Najpierw pojawia się bęben potem długo długo nic i jest cały on...Arbuz...
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 19:19   #2474
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

sesja Pani ananasowej w bagażniku astry- bezcenna
to on jej się oświadczył, czy nie? bo niby ją zapytal, a pierścionka nie było

czy tylko mi ja mam wrażenie, że te kwiaty to przybrane jak na pogrzeb? te wstęgi

Nie zapominajmy o Kampiu, który za swoje niepowodzenia w życiu uczuciowym obwinia włosy, a raczej ich brak, z drugiej strony pokreślając, że dziewczyny to nie trzynastolatki i nie przeszkadza im brak owłosienia to w końcu jak to jest?

bełkotu strażaka nie rozumiałam wcale.
Ten snajper to jakiś obłąkany- widział raz laskę w szpitalu, w pięc sekund się w niej zakochał i jescze szafkę szpitalną przez nią rozwalił

życie jest nobelom
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 19:33   #2475
Amelkaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jak Ananas mówi "kotku" to mam dreszcze z obrzydzenia.

Sent from my NEM-L21 using Wizaz Forum mobile app
Amelkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 20:02   #2476
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

https://serialnet.pl/ogladaj-online/...-1-odcinek-163
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 21:28   #2477
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Po co ja to oglądałam

Zęby bandziora powinny mieć czarny pasek

Nigdy wcześniej nie słyszałam, żeby chłop oświadczał się słowami: czy zostaniesz moją narzeczoną Co tam żoną, wieczne narzeczeńśtwo lepsze ) I bez pierścionka, za to z wiązanką pogrzebową I ta sesja w oplu. Też mnie mdli na jego "kotku", brrrr. Ale niech im się wiedzie, pasują jak ulał

Snajper jest upośledzony i patologiczny, kolejny do kolekcji Morawskich. Po co takich ludzi pokazywać, biorą ich już chyba jak leci, kto się zgłosi.

Kampio przyznał, że nie stać go na przeszczep, czyli na bank tupecik. Nie rozumiem, dlaczego on się nie zetnie za zero, przecież całkiem łysi faceci bywają bardzo atrakcyjni, a tacy z bokami jak u Sławimira to ohyda nad ohydami.

Nie rozumiem wątku strażaka i Sylwii. Co oni tam ględzą, na co się umawiają, co myślą? Nie wiem, bo nie łapię tego ich bulgotu. Zrozumiałam tylko że strażak jest pracowity, a pies gryzie.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 21:46   #2478
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

ta duma pączusiowej gdy mówiła, że jest jej i niech żadna nie podbija
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-19, 21:53   #2479
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
ta duma pączusiowej gdy mówiła, że jest jej i niech żadna nie podbija
Aż mnie przerazilo to wyznanie-było w nim coś...psychopatycznego
I ta jej grzywką niczym sztucznie przyklejona do czoła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 06:50   #2480
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Po co ja to oglądałam

Zęby bandziora powinny mieć czarny pasek

Nigdy wcześniej nie słyszałam, żeby chłop oświadczał się słowami: czy zostaniesz moją narzeczoną Co tam żoną, wieczne narzeczeńśtwo lepsze ) I bez pierścionka, za to z wiązanką pogrzebową I ta sesja w oplu. Też mnie mdli na jego "kotku", brrrr. Ale niech im się wiedzie, pasują jak ulał

Snajper jest upośledzony i patologiczny, kolejny do kolekcji Morawskich. Po co takich ludzi pokazywać, biorą ich już chyba jak leci, kto się zgłosi.

Kampio przyznał, że nie stać go na przeszczep, czyli na bank tupecik. Nie rozumiem, dlaczego on się nie zetnie za zero, przecież całkiem łysi faceci bywają bardzo atrakcyjni, a tacy z bokami jak u Sławimira to ohyda nad ohydami.

Nie rozumiem wątku strażaka i Sylwii. Co oni tam ględzą, na co się umawiają, co myślą? Nie wiem, bo nie łapię tego ich bulgotu. Zrozumiałam tylko że strażak jest pracowity, a pies gryzie.
Kampio ogolony na łyso wyglądałby jak kula do kręgli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 08:39   #2481
elunka01
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 81
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Sesja na Astrze On kupił te róże pod kolor samochodu. I hyc o bagażnika Elegancki jest, potrafi sie ubrać, dba o siebie. O kim ona mówi? Na pierścionek nie starczyło, kwiaty wystarczą. Teraz będzie nosiła je ciągle ze sobą jako znak zaręczyn. A może tę wstęgę z kwiatów ma zawinąć na palec w kokardkę?

Dlaczego Bandziorek nie zrobił tych zębów jak miał okazje? Przecież on ma w kącikach ust ten zębowy bród Za nic nie siedzi. Ale skoro mówią na niego Biondzior, a nie Bandziorek to może oznaczać, ze jest drobnym przestępcą?

Widziałam film na jutubie ze Snajperem. Dla mnie jest skończony. Agresywny alkoholik, który tak jak i wielu udaje niewinnego przed kamerą.

Strażak widać, że coś z nim nie tak. W poprzednim odcinku mówił Sylwii coś typu, że on jest najlepszy, że lepszego nie znajdzie. Nie ma wad? A wada wymowy? Mama zakochana w synu i nie widzi wad lub udaje, że nie widzi. Może wie, że nie jest coś nie tak i na siłę stara się znaleźć mu żonę, która się nim zaopiekuje.

Jak Strażak i Bandziorek mówią, to muszę się skupić, bo nie wiem co chcą przekazać. Równie dobrze mogliby mówić po chińsku.

Kampio i temat życia. Czupryna. On nie ma innych problemów w życiu tylko te zgliszcza na głowie?

Henio taki zabawny On poniekąd takie duże dziecko. Ale dobrze mu na wsi, nikomu krzywdy nie robi, kocha zwierzęta.

Adam, jak rozumiem on na coś choruje? Mówi o brakach w uzębieniu, że mógłby to ogarnąć. Kurde, przecież mógłby to zrobić teraz, a nie jak już pozna.

O, w zapowiedzi będzie nowy złoty chłopak
elunka01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 10:15   #2482
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ogladam! 2:08 i juz nie moge. Ustawka zycia z tymi oswiadczynami. Walic pierdzionek, nie kazdy musi miec i o to bym sie nie czepiala. Calujace sie Paczki to dla mnie troche za duzo. "W zwiazku malzenskim musi byc dziecko" - kurde wiedzialam, ze z mezem cos nie tak robimy. Paczkowa przejela styl mowienia Arbuza, ale jest zdecydowanie bardziej demoniczna. "Zadna dziewczyna juz go nie odbierze" - no nie jestem pewna, czy jakas by chciala, takze na zdrowie kochana.

Bandziorek nie jest nazywany Bandziorkiem bez przyczyny, chyba w jednym z pierwszych odcinkow wyjasnial, ze jak popije to bandziorzy. Zal mi troche chlopaka. Mysle, ze zaleje sie totalnie jak tylko wyjdzie i podejrzewam, ze teraz to juz szybki zjazd po torze menelstwa.

Snajper ladnie ma zryte pod kopula jesli planuje zaklup mieszkania dla laski, ktora widzial w szpitalu i nawet z nia nie gadal. Rece mu mdleja od oswiadczyn Nastepny Szczena sie szykuje.

Ta biedna Sylwia chyba nie moze sie doczekac wyjazdu. Mama Strazaka tez niezla agentka. syn bez wad, ale bron boze jak gra w pilke bo przychodzi spocony.

Kampio jak zawsze w formie z tymi swoimi madrosciami z d*py i jego obsesja zyciowa. Dziewczyny leca na wyglad, zatem moze jakas poleci na czerwone siedzenia i zaslonki. On to chyba z ptakami sie identyfikuje, bo w swiecie ptakow to wyglad gniazda decyduje o atrakcyjnosci. Choc i tu zawalilby sprawe.

W zapowiedziach musialam Strazaka przewijac 3 razy i faktycznie costam o manewrach pod kocem plecie. Ten nowy model zapowiada sie konkretnie. Nastepny ktoremu brakuje na flaszke, wiec do CDW uderzyl.

Edytowane przez katsummer
Czas edycji: 2018-11-20 o 10:24
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:07   #2483
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez katsummer Pokaż wiadomość

Kampio jak zawsze w formie z tymi swoimi madrosciami z d*py i jego obsesja zyciowa. Dziewczyny leca na wyglad, zatem moze jakas poleci na czerwone siedzenia i zaslonki. On to chyba z ptakami sie identyfikuje, bo w swiecie ptakow to wyglad gniazda decyduje o atrakcyjnosci. Choc i tu zawalilby sprawe.
Wygląd gniazda i strojny czubek Kampio jest ptakiem
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 11:52   #2484
renoiz
Raczkowanie
 
Avatar renoiz
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
W następnym odcinku będzie "Pan złoty ząbek" nowa postać wpasowująca się w konwencję serialu
Ananas oświadczają się mówi:"czy będziesz moją na zawsze już" nie "czy będziesz moją narzeczoną". Sesja zdjęciowa w samochodzie prawie jak te w top madl a Kampio mógł sobie lepiej kupić lepszą perukę czy tupecik - na aliexpress jest pełno tego w przystępnych cenach

Edytowane przez renoiz
Czas edycji: 2018-11-20 o 11:54
renoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 22:00   #2485
Koci Charakter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ząb - kolejny spasiony burak mówiący jaki to on nie jest i jakiej łaski szuka.. Przynajmniej na takiego wygląda w zwiastunie kolejnego odcinka..
Swoją drogą - muszą robić niezła selekcję do tego programu.. Prawie sama patologia z wysokim ego. (z kilkoma wyjatkami) wchodzi do tego programu.

Na widok arbuza miałam odruch wymiotny. Ta jego lejdi ma jakieś psychopatyczne zapędy..
Snajper to kolejny idiota zaraz po Andelku.. Bo jemu "ręki" by opadły jak "se" pomyślał o oswiadczynach..
Ten nowy Adam - widać, że chłopak chory, więc jego możemy pominąć.

Ogólnie odcinek nudny.

Ktoś ma jakieś informacje za co Bandziorek siedzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koci Charakter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 06:52   #2486
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ktoś na fb pisał, że za jazdę po pijaku, ale ile w tym prawdy to nie wiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 16:12   #2487
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ananas i jego bułeczka w bagażniku, i na masce, i profilem i walorami do góry😂😂😂.

Bandziorek ma na twarzy fusy z kawy czy to czekoladka ??

Najlepsza jest matka strażaka, "nie pozwalam mu w piłkę grać bo się spoci, i szczupły będzie"

Ten ze zwiastuna mnie troszke przeraził, złote zęby, dziwny wzrok🤔
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:50   #2488
hamparo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dziewczyny, moje życie się skończyło... Michał Smolak, ten co śpiewał Modern Talking, właśnie mnie zablokował na fb za powiedzenie słowa prawdy... :/
hamparo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 18:52   #2489
Amelkaxyz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez hamparo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, moje życie się skończyło... Michał Smolak, ten co śpiewał Modern Talking, właśnie mnie zablokował na fb za powiedzenie słowa prawdy... :/
Jakie słowo???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Amelkaxyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-23, 19:45   #2490
hamparo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Amelkaxyz Pokaż wiadomość
Jakie słowo???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najpierw wstawia posty o treści "mój facebook znaczy moje konto mam prawo pisać to co chcę w granicach prawa" i "żeby kogoś oceniać to powinno się ta osobę znać realnie i często z tą soba przebywać" a potem pisze posta o jakiejś kobiecie z imienia i nazwiska, że to chamska baba, no to coś tutaj nie gra
No to upomniałam chłopa troszeczkę
hamparo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.