Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-26, 23:07   #3211
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Do mnie kopalnia zdrowia dziś wysłała paczkę, ale pocztexem 48, więc nie wiem czy jutro dojdzie, chociaż jest szansa, bo to niedaleko. Czekam jeszcze na paczkę z TBS i La-Le. TBS niby paczkę nadał w niedzielę, ale jeszcze nie wyruszyła w drogę, a w LaLe pod produktami piszą, ze czas oczekiwania 7-14 dni A w czwartek rano wyjeżdżam na kilka dni, nie wiem czy nie będę musiała pisać do firm kurierskich, żeby mi doręczyli w poniedziałek.


Przetestowałam maseczkę węglową Duetus, którą mi przesłała Persefona. Maseczka fajnie chłodzi i bardzo dobrze oczyszcza i rozjaśnia skórę, w ogóle mi przy okazji nawet paznokcie rozjaśniła, są bielutkie, nie podrażniła w ogóle, chociaż czułam mocne chłodzenie skóry. Jedyne co mi się nie spodobało, to to że zostawiła dość ciężką warstwę na skórze, na szczęście łatwo ją zmyłam mydłem chlebowym i ściereczką. A i jeszcze kolor, mocno czarny, sprzątania po niej trochę było


Podeszłam też drugi raz do kremu pod oczy Bema, on jest kurczę strasznie suchy, moja skóra go błyskawicznie wypija, pomimo, że jest to bardzo gęsta konsystencja, masełkowata, nie wiem co myśleć. Widzę, że wygładza i skóra nie jest napięta, wiec jest nawilżenie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 07:14   #3212
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Ja czekam jeszcze na 2 paczki. Jedna kosmetyki dla mnie, a druga prezenty świąteczne z Anglii. Denerwuję się tą paczką z Anglii, bo to kurierem parcel 2 go, a nie znam takiego kuriera, więc nie wiem, kto to wozi po Polsce

Ja też uwielbiam pranie suszone na balkonie latem, wiosną. Cudny zapach świeżości <3
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2018-11-27 o 07:15
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 07:57   #3213
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Mam pierwszą generację Xiaomi, polecam kupiony w styczniu tego roku i do teraz uważam, że to był najlepszy zakup tego roku.

Z kosmetycznymi zakupami na BF przegięłam, ale nie podliczałam tego, coby się nie dołować

A co do suszarek, to piszecie o pralko-suszarkach czy o suszarce jako osobnym urządzeniu?

Jak sobie radzi z kablami, przedmiotami na ziemi i niskimi przeszkodami? Ja mam Samsung Navibot. Ma już kilka lat, ale dom jest dla niego pułapką: wjeżdża na niskie przeszkody typu nogi fotela czy ławy i wiesza się na nich.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 08:06   #3214
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

A co z Anglii zamawiałas?

Ja czekam na paczkę wysłana poczta... ze tez nie ma opcji śledzenia do uk... bo chciałam wyłupić dodatkowo.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 08:29   #3215
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Kilka dni nie wchodziłam a Wy tu szalejecie!
Cały weekend blakfrajdejowy przeleżałam chora, więc niespecjalnie miałam ochotę i siłę na zakupy. Byłam wprawdzie w piątek w Tkmaxx, ale akurat u mnie oprócz świątecznych zestawów (nie znalazłam nic ciekawego) naturalsów brak. Jedynie jakieś pozostałości sprzed miesiąca chyba.
No i takie tłoki w sklepach, że nie chciało mi się wchodzić.


Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Myślałam, że może pomadka będzie jeszcze mocniej obniżona na Cyber Monday, ale nie. Ciekawi mnie, ale z jednej strony wydałam już 350 zł na Black Friday, to sporo. A jeszcze chcę wydać 5 grudnia na dzień darmowej dostawy.

Byłam kilka razy na wyprzedażach 27 grudnia. Istne szaleństwo. Dziki tłum ludzi

Ja z mojej pomadki Axiology jestem zadowolona, jest taka na pograniczu pielęgnacji i kolorówki, bo naprawdę pomalowana nią spokojnie mogę chodzić po mrozie. Bardzo przyjemna.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ile wydałyście na Black Friday?

Więc ostatecznie wcale nie dużo. Na kosmetyki ok 300 zł. Z dodatkowych rzeczy tylko buty dla córki. Na więcej nie miałam siły.

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dotarła moja paczka Późno, ale ważne, że w ogóle dotarła
Błyszczyk poszedł na pierwsze testy. Jest prawie bezbarwny z delikatną różowo-brokatową poświatą.
Ładny, taki na każdą okazję

Jaki błyszczyk kupiłaś?

Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Dzisiaj przyleciała do mnie paczuszka ze sklepu ecco-verde, a w niej:

- Secrets de Provance szampon w kostce do włosów normalnych
- Secrets de Provance szampon w kostce do włosów przetłuszczających się
- Dr. Scheller łagodzące serum z jojobą i amlą
- puroBIO cosmetics baza pod makijaż do tłustej skóry
- puroBIO cosmetics Glorious tusz do rzęs
- PHB Ethical Beauty sypki podkład mineralny wersja mini
- Baby Anthyllis wilgotne chusteczki
- La Saponaria kwas hialuronowy 1% roztworu
- La Saponaria witamina E
- The Konjac Sponge Company Premium gąbka do twarzy z zieloną herbatą

W prezencie dostałam miniaturę szamponu Secrets de Provance oraz dwie próbki odżywki do włosów Greenatural.

Na zdjęciu jest jeszcze kalendarz adwentowy z herbatkami marki Sonnentor.





Na te szampony w kostce czaję się już jakiś czas. Nawet ostatnio gdzieś miałam w koszyku, ale nie zamówiłam ostatecznie. Daj znać jak się sprawdzą u Ciebie.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Przetestowałam maseczkę węglową Duetus, którą mi przesłała Persefona. Maseczka fajnie chłodzi i bardzo dobrze oczyszcza i rozjaśnia skórę, w ogóle mi przy okazji nawet paznokcie rozjaśniła, są bielutkie, nie podrażniła w ogóle, chociaż czułam mocne chłodzenie skóry. Jedyne co mi się nie spodobało, to to że zostawiła dość ciężką warstwę na skórze, na szczęście łatwo ją zmyłam mydłem chlebowym i ściereczką. A i jeszcze kolor, mocno czarny, sprzątania po niej trochę było


Podeszłam też drugi raz do kremu pod oczy Bema, on jest kurczę strasznie suchy, moja skóra go błyskawicznie wypija, pomimo, że jest to bardzo gęsta konsystencja, masełkowata, nie wiem co myśleć. Widzę, że wygładza i skóra nie jest napięta, wiec jest nawilżenie.


Też mam mieszane uczucia co do tej maseczki. Chyba jeśli chodzi o węgiel wolę tą z Alterry. Ale teraz mam Skin Food z węglem kupioną w Tkmaxx i lubię ją, chociaż nie wiem czy bym kupiła ponownie gdybym ją spotkała. Zdecydowanie ciągle moim faworytem jest Sukin Detox. Muszę kiedyś spróbować ich czarną wersję i oczyszczającą.


A to mnie zaskoczyłaś z tym kremem Bema. Myślałam czy go nie kupić w następnej kolejności, bo ostatecznie nie zdecydowałam się na Asoa
Niestety ale Lila Mai nie zrobił na mnie na tyle wrażenia, żeby go kupić. Może gdybym potestowała więcej to bym się przekonała.
Poczekam może do DDD i wtedy coś sobie zamówię pod oko. W ramach prezentu urodzinowego


A z zamówionych kosmetyków przyszły już podkład w kompakcie i puder Alkemila z Biolinea. I podkład mam dzisiaj nałożony (niestety producent mimo bardzo ładnego opakowania nie dołącza żadnego aplikatora, więc użyłam do nałożenia pędzla flat top). Wygląda bardzo ładnie, kryje może nie tak mocno jak kryjący Annabelle albo sztyft Neve, ale efekt jest bardzo ładny i naturalny. W wykończeniu nie jest matowy, więc trzeba go przypudrować. Ale jak użyłam pudru Alkemila to niestety wszystko mi ściemniało. Myślę, że to przez to, że mam puder w kolorze 02 a nie transparentny. No i jest prasowany. Tak czy inaczej ostatnio nie lubię matu i do utrwalenia makijażu używam mieszanki Wibo z rozświetlającym pudrem Kobo.
Wracając do pudru Alkemila to jest półtransparentny i aksamitny w dotyku. Daje matowy efekt i myślę, że do poprawek w ciągu dnia będzie fajny. Tylko należy zaopatrzyć się w odpowiedni aplikator
Dam znać jak się będzie zachowywał podkład w ciągu dnia. Dodam jeszcze, że w miarę fajnie kryje cienie pod oczami. Jak ktoś nie ma dużych to sam podkład wystarcza. Ja dodaję jeszcze korektor (no dobra dwa korektory
Na plus bardzo ładne opakowania z lusterkiem. Idealne do torebki.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 08:39   #3216
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

zbiorowe gratulacje dla wszystkich za zakupy, te co już przyszły i te co dopiero przyjdą
jakoś wspólnymi siłami ciągniemy tę gospodarkę, c'nie?


w temacie prania: czytałam kiedyś, że wdychanie oparów (czy tam zapachu płynu do płukania jest pierwszą po fajkach przyczyną raka płuc u kobiet
ja leję dosłownie kropelkę eko (Frosh baby) żeby mi się nie elektyzowało


a pralko/suszarkę kiedyś dawno miałam - ponad 20 lat temu Candy i była świetna

nie ma co porównywać tamtego sprzętu, teraz to już niemal wszystko jest chiński badziew; ale wierzę, że można coś jeszcze wybrać - np. moja siostra ma (oddzielnie pralkę i suszarkę) i jest zadowolona, ja żadnych zapachów niemiłych nie zaobserwowałam, a prałam i suszyłam u niej wielokrotnie.

U mnie główny problem to brak miejsca

brak miejsca w łazience na dodatkowy sprzęt
brak miejsca w mieszkaniu na rozstawienie prania, a te przewalające się stosy upranych rzeczy przed prasowaniem doprowadzają mnie do rozpaczy...


dziesięć lat tu mieszkamy i już nam ciasno, ale teraz nie ma sensu zmieniać mieszkania, bo młody się lada moment będzie wyprowadzał pewnie...



przypominam o chęci dołączenia do zamówienia peelingu kłaczkowego
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 08:42   #3217
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ile wydałyście na Black Friday?
Ja wydałam ok 200 zł na półprodukty i akcesoria (jakieś szklane słoiczki na kremy, pompki do butelek, zlewka itp). Teraz aż do następnych ekotyków ban.

No chyba że ekobieca będzie miała DD od 20 zł to zrobię wyjątek.

A na ekotykach na pewno kupię mydło chlebowe. Używam do mycia twarzy codziennie i jest super. Nie wysusza, nie zapycha, oczyszcza i ten zapach.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 09:09   #3218
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Persefona 12, ten błyszczyk kupiłam:
https://biolinea.pl/alkemilla-blyszc...re-p-1046.html

Mon Cherry, nic z UK nie zamawiałam. Rodzina wysłała prezenty świąteczne.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zbiorowe gratulacje dla wszystkich za zakupy, te co już przyszły i te co dopiero przyjdą
jakoś wspólnymi siłami ciągniemy tę gospodarkę, c'nie?


Ja też nie używam silanów, lenorów itp.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 10:01   #3219
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Cały weekend blakfrajdejowy przeleżałam chora, więc niespecjalnie miałam ochotę i siłę na zakupy.


Na te szampony w kostce czaję się już jakiś czas. Nawet ostatnio gdzieś miałam w koszyku, ale nie zamówiłam ostatecznie. Daj znać jak się sprawdzą u Ciebie.

Też mam mieszane uczucia co do tej maseczki. Chyba jeśli chodzi o węgiel wolę tą z Alterry. Ale teraz mam Skin Food z węglem kupioną w Tkmaxx i lubię ją, chociaż nie wiem czy bym kupiła ponownie gdybym ją spotkała. Zdecydowanie ciągle moim faworytem jest Sukin Detox. Muszę kiedyś spróbować ich czarną wersję i oczyszczającą.

A to mnie zaskoczyłaś z tym kremem Bema. Myślałam czy go nie kupić w następnej kolejności, bo ostatecznie nie zdecydowałam się na Asoa
Niestety ale Lila Mai nie zrobił na mnie na tyle wrażenia, żeby go kupić. Może gdybym potestowała więcej to bym się przekonała.
Poczekam może do DDD i wtedy coś sobie zamówię pod oko. W ramach prezentu urodzinowego
ZdrówkaJa tak samo, też już miałam w koszyku te szampony w kostce, ale jednak cena w kopalni zdrowia pomimo obniżki i tak była nieopłacalna, przy okazji zakupów gdzieś, na pewno się skuszę, fajne składowo
Maseczkę Alterry z węglem też mi przysłałaś, niedługo wypróbuję, nałożyłam tę Duetus, bo była akurat na wierzchu w pudełku z wszystkimi moimi próbkami, kolejność przypadkowa
Ten krem Bema jest taki inny, muszę go poużywać codziennie, bo tak doraźnie to niczego nie stwierdzę, nie miałam jeszcze do czynienia z taką konsystencją, jest zaskakująca.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
zbiorowe gratulacje dla wszystkich za zakupy, te co już przyszły i te co dopiero przyjdą

jakoś wspólnymi siłami ciągniemy tę gospodarkę, c'nie?

a pralko/suszarkę kiedyś dawno miałam - ponad 20 lat temu Candy i była świetna

Ja miałam Amicę, teraz mam Candy, ale zwykłą pralkę.
Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Ja wydałam ok 200 zł na półprodukty i akcesoria (jakieś szklane słoiczki na kremy, pompki do butelek, zlewka itp). Teraz aż do następnych ekotyków ban.


No chyba że ekobieca będzie miała DD od 20 zł to zrobię wyjątek.

A na ekotykach na pewno kupię mydło chlebowe. Używam do mycia twarzy codziennie i jest super. Nie wysusza, nie zapycha, oczyszcza i ten zapach.
A co chcesz z Ekobiecej?
Cieszę się, że chlebowe polubiłaś, naprawdę bardzo udany produkt
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Persefona 12, ten błyszczyk kupiłam:

https://biolinea.pl/alkemilla-blyszc...re-p-1046.html
Bardzo ładny kolor


Moja paczka z kopalni jest w doręczeniu, chociaż ta jedna
EDIT: TBS też mam w doręczeniu
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-11-27 o 10:14
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 10:18   #3220
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A co chcesz z Ekobiecej?

Cieszę się, że chlebowe polubiłaś, naprawdę bardzo udany produkt
Powiem, jak kupię.

Gdyby nie Ty to pewnie bym na nie nie zwróciła uwagi. Na mydła wiedeńskie zresztą też nie.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 10:29   #3221
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak się dokładnie nazywa też model?
Mnie kurz w moim mieszkaniu doprowadza do ostateczności, po prostu narasta w oczach.
Xiaomi Mi Robot Vacuum 1st generation.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Pochwal się
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Mów, opowiadaj!
Myślę, że zrobię zbiorcze zdjęcie jak wszystko mi już przyjdzie, albo przynajmniej większość póki co jestem w szoku, bo niecałe 24h temu zamówiłam kremy do rąk Phenome, a paczka już od rana u mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 10:31   #3222
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Powiem, jak kupię.

Gdyby nie Ty to pewnie bym na nie nie zwróciła uwagi. Na mydła wiedeńskie zresztą też nie.
U mnie czeka na swoją kolej. Oby nie było takie rozczarowania jak Mydło Stacja

Korah, ja też jestem napalona na to mydło chlebowe. Czy nim też można myć włosy?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 10:44   #3223
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
U mnie czeka na swoją kolej. Oby nie było takie rozczarowania jak Mydło Stacja
Na pewno nie rozczaruje Cie zapach. Mydło pachnie od początku do końca.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 10:45   #3224
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Można
Ale u mnie sie nie sprawdziło na włosach te mydło. Za to na buzi i ciele super




O tak! Gdyby nie Korah to tez bym nie miała cudownego mydła chlebowego w domku


Ale nie powiem, ze od kiedy jestem na wątku to moje naturalsy sie powiększyły o dobre 400%
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 11:18   #3225
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86175691]Można
Ale u mnie sie nie sprawdziło na włosach te mydło. Za to na buzi i ciele super

O tak! Gdyby nie Korah to tez bym nie miała cudownego mydła chlebowego w domku

Ale nie powiem, ze od kiedy jestem na wątku to moje naturalsy sie powiększyły o dobre 400% [/QUOTE]

magia wątku wszystkie tu to przerabiałyśmy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 13:30   #3226
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Powiem, jak kupię.

Gdyby nie Ty to pewnie bym na nie nie zwróciła uwagi. Na mydła wiedeńskie zresztą też nie.

Cała przyjemność po mojej stronie
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, ja też jestem napalona na to mydło chlebowe. Czy nim też można myć włosy?
Można, przy czym konsystencja jest dość rzadka, jak na szamponową i trzeba sporo go nałożyć na włosy, ale ja używam co kilka myć, bardzo lubię, włosy mam super po nim. Spróbuj koniecznie do każdej części ciała i daj znać co myślisz

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86175691]O tak! Gdyby nie Korah to tez bym nie miała cudownego mydła chlebowego w domku [/QUOTE]

Powiem Wam, że przez ostatnie pół roku kupiłam już 6 opakowań tego mydła i szampon i nic tylko rozdaje po rodzinie i znajomych, na prezent, upominek, na spróbowanie Hicior po prostu.


Właśnie przyszły 2 moje paczki, a paczka z LaLe przed chwilą została wysłana. Kurierzy w biegu i wyglądają na zszokowanych, Mhm dobrze mówi, gospodarka ma się dobrze


Więc tak, Kopalnia Zdrowia przysłała sporą garść próbek i ani jednej z Sylveco, jestem bardzo zadowolona TBS nie przysłał żadnej, natomiast przysłał kupon rabatowy na 50 zł przy zakupie za minimum 169 zł, więc jest dobrze. Po otwarciu TBS od razu zapach grejpfrutowego mydełka mnie powalił na kolana, jest cudowny Kremu grejpfrutowego do rąk nie wącham na razie, bo jest zatkany otwór sreberkiem. Natomiast jeśli chodzi o linię Hemp, przeżywam spore zaskoczenie. Raz, że mydło jest duże 150 gramów, a dwa. Krem do rąk nie ma złotka, więc powąchałam i nawet nakremowałam dłonie i zapach jest bardzo ok, dla mnie w ogóle nie jest intensywny, jest naprawdę całkiem w porządku, nie mogę powiedzieć, żeby był jakiś piękny, ale nie śmierdzi. Może zmienili formułę, albo coś, bo naprawdę jest delikatny, tyle opinii o tym, że śmierdzi i jest zbyt mocny, nic z tych rzeczy. Miłe zaskoczenie. Otworzyłam też Weledę Skin Food i też wypróbowałam i powiem Wam, że jest tłusty, ale największego tłuściocha, jakiego znam, kremu Salvia M. Gebhardt nie przebił, bardzo przyjemnie mi się wchłonął, zmiękczył skórę dłoni, ukoił, ale pachnie mi osobiście gorzej, niż ten Hemp TBS.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 46798850_2297094010545395_3527627511183704064_n.jpg (121,7 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47106535_420083655195097_2774323022360739840_n.jpg (137,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46816862_967620136782280_6426164256214876160_n.jpg (278,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 46831464_929658573896645_7499512218828931072_n.jpg (218,1 KB, 58 załadowań)
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 13:49   #3227
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Cała przyjemność po mojej stronie Można, przy czym konsystencja jest dość rzadka, jak na szamponową i trzeba sporo go nałożyć na włosy, ale ja używam co kilka myć, bardzo lubię, włosy mam super po nim. Spróbuj koniecznie do każdej części ciała i daj znać co myślisz



Powiem Wam, że przez ostatnie pół roku kupiłam już 6 opakowań tego mydła i szampon i nic tylko rozdaje po rodzinie i znajomych, na prezent, upominek, na spróbowanie Hicior po prostu.


Właśnie przyszły 2 moje paczki, a paczka z LaLe przed chwilą została wysłana. Kurierzy w biegu i wyglądają na zszokowanych, Mhm dobrze mówi, gospodarka ma się dobrze


Więc tak, Kopalnia Zdrowia przysłała sporą garść próbek i ani jednej z Sylveco, jestem bardzo zadowolona TBS nie przysłał żadnej, natomiast przysłał kupon rabatowy na 50 zł przy zakupie za minimum 169 zł, więc jest dobrze. Po otwarciu TBS od razu zapach grejpfrutowego mydełka mnie powalił na kolana, jest cudowny Kremu grejpfrutowego do rąk nie wącham na razie, bo jest zatkany otwór sreberkiem. Natomiast jeśli chodzi o linię Hemp, przeżywam spore zaskoczenie. Raz, że mydło jest duże 150 gramów, a dwa. Krem do rąk nie ma złotka, więc powąchałam i nawet nakremowałam dłonie i zapach jest bardzo ok, dla mnie w ogóle nie jest intensywny, jest naprawdę całkiem w porządku, nie mogę powiedzieć, żeby był jakiś piękny, ale nie śmierdzi. Może zmienili formułę, albo coś, bo naprawdę jest delikatny, tyle opinii o tym, że śmierdzi i jest zbyt mocny, nic z tych rzeczy. Miłe zaskoczenie. Otworzyłam też Weledę Skin Food i też wypróbowałam i powiem Wam, że jest tłusty, ale największego tłuściocha, jakiego znam, kremu Salvia M. Gebhardt nie przebił, bardzo przyjemnie mi się wchłonął, zmiękczył skórę dłoni, ukoił, ale pachnie mi osobiście gorzej, niż ten Hemp TBS.
Ale zakupy! TBS nie dla mnie Ale super, ze yope ma próbki!
Za to ciekawa jestem tych peelingów
Bo mam z tej firmy maseczke algowa pod oczy i jestem zadowolona miałam w planach kupic cos od nich jeszcze wiec prosze o recenzje
Ja zrobiłam sobie tez zapas tych drewnianych szczoteczek do rąk

Do czego uzywasz tych pyłków kwiatowych?


Ja juz nie licze na paczke z Pl... Był listonosz i nie przyniosl. A moja mama zawsze mi wysyła pocztą i priorytet. Dawno powinna byc a kupiłam sobie slynne serum z ava za 16 zł było w hebe...


Teraz czekam az mi niedzielne zakupy zapakuja i dadza znac Czekam na szamponiki

Co do mydła chlebowego to ja bym kupiła z checia wiecej ale ono wazy i troche mnie kosztuje wysyłka Dlatego czekam az bede w PL

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2018-11-27 o 13:52
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 13:55   #3228
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Właśnie przyszły 2 moje paczki, a paczka z LaLe przed chwilą została wysłana. Kurierzy w biegu i wyglądają na zszokowanych, Mhm dobrze mówi, gospodarka ma się dobrze


Więc tak, Kopalnia Zdrowia przysłała sporą garść próbek i ani jednej z Sylveco, jestem bardzo zadowolona TBS nie przysłał żadnej, natomiast przysłał kupon rabatowy na 50 zł przy zakupie za minimum 169 zł, więc jest dobrze. Po otwarciu TBS od razu zapach grejpfrutowego mydełka mnie powalił na kolana, jest cudowny Kremu grejpfrutowego do rąk nie wącham na razie, bo jest zatkany otwór sreberkiem. Natomiast jeśli chodzi o linię Hemp, przeżywam spore zaskoczenie. Raz, że mydło jest duże 150 gramów, a dwa. Krem do rąk nie ma złotka, więc powąchałam i nawet nakremowałam dłonie i zapach jest bardzo ok, dla mnie w ogóle nie jest intensywny, jest naprawdę całkiem w porządku, nie mogę powiedzieć, żeby był jakiś piękny, ale nie śmierdzi. Może zmienili formułę, albo coś, bo naprawdę jest delikatny, tyle opinii o tym, że śmierdzi i jest zbyt mocny, nic z tych rzeczy. Miłe zaskoczenie. Otworzyłam też Weledę Skin Food i też wypróbowałam i powiem Wam, że jest tłusty, ale największego tłuściocha, jakiego znam, kremu Salvia M. Gebhardt nie przebił, bardzo przyjemnie mi się wchłonął, zmiękczył skórę dłoni, ukoił, ale pachnie mi osobiście gorzej, niż ten Hemp TBS.
Super!
Skin Food tez mam ale jeszcze nie uzywalam.
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 14:16   #3229
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86176661]Ale zakupy! TBS nie dla mnie Ale super, ze yope ma próbki!
Za to ciekawa jestem tych peelingów
Bo mam z tej firmy maseczke algowa pod oczy i jestem zadowolona miałam w planach kupic cos od nich jeszcze wiec prosze o recenzje
Ja zrobiłam sobie tez zapas tych drewnianych szczoteczek do rąk


Do czego uzywasz tych pyłków kwiatowych?

Ja juz nie licze na paczke z Pl... Był listonosz i nie przyniosl. A moja mama zawsze mi wysyła pocztą i priorytet. Dawno powinna byc a kupiłam sobie slynne serum z ava za 16 zł było w hebe...


Teraz czekam az mi niedzielne zakupy zapakuja i dadza znac Czekam na szamponiki

Co do mydła chlebowego to ja bym kupiła z checia wiecej ale ono wazy i troche mnie kosztuje wysyłka Dlatego czekam az bede w PL [/QUOTE]Każda próbka bardzo trafiona, żadnego z tych produktów nie miałam, ale słyszałam o nich i mnie ciekawiły

Jeśli chodzi o TBS, to nie ukrywam, że nasza ostatnia rozmowa o szczotkowaniu paznokci i Twoja fotka ze szczoteczką mnie mocno zainspirowały do stworzenia męskiego zestawu na prezent, powinnaś teraz mi oddać jakąś część poniesionych kosztów, miałaś w tym spory udział, więc proszę o zwrot na moje konto.
Jeśli chodzi o peelingi Biocosmetics, to ten enzymatyczny mam już kolejny raz, jest bardzo fajny, must have, tak samo jak mydło chlebowe, ale składowo lepsze są w E-Fiore i E-Naturalne, aczkolwiek wszystkie działają podobnie, kupuję je na zmianę A ten polinezyjski też jest w innych firmach i też składy się nieco różnią, a ja mam go pierwszy raz, dam znać czy jest ok.
To pyłek pszczeli, suplement diety, taka odżywka dla organizmu.
Może to mała paczuszka i sie gdzieś zawieruszyła, może jeszcze dotrze, a to przesyłka rejestrowana, tzn. za potwierdzeniem odbioru, polecona? Bo jeśli nie, to może przepaść rzeczywiście na zawsze.
Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Super!

Skin Food tez mam ale jeszcze nie uzywalam.
Zapowiada się bardzo dobrze
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 14:23   #3230
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Każda próbka bardzo trafiona, żadnego z tych produktów nie miałam, ale słyszałam o nich i mnie ciekawiły

Jeśli chodzi o TBS, to nie ukrywam, że nasza ostatnia rozmowa o szczotkowaniu paznokci i Twoja fotka ze szczoteczką mnie mocno zainspirowały do stworzenia męskiego zestawu na prezent, powinnaś teraz mi oddać jakąś część poniesionych kosztów, miałaś w tym spory udział, więc proszę o zwrot na moje konto.
Jeśli chodzi o peelingi Biocosmetics, to ten enzymatyczny mam już kolejny raz, jest bardzo fajny, must have, tak samo jak mydło chlebowe, ale składowo lepsze są w E-Fiore i E-Naturalne, aczkolwiek wszystkie działają podobnie, kupuję je na zmianę A ten polinezyjski też jest w innych firmach i też składy się nieco różnią, a ja mam go pierwszy raz, dam znać czy jest ok.
To pyłek pszczeli, suplement diety, taka odżywka dla organizmu.
Może to mała paczuszka i sie gdzieś zawieruszyła, może jeszcze dotrze, a to przesyłka rejestrowana, tzn. za potwierdzeniem odbioru, polecona? Bo jeśli nie, to może przepaść rzeczywiście na zawsze. Zapowiada się bardzo dobrze
Musisz podać nr konta to przelew zrobie.
U mnie zawsze szczotka do rąk musi być. I ciesze się, ze nie musze moich chłopców (syna i meza) naklaniac do uzywania


No wlasnie nie była jako polecona bo nigdy nie bylo problemów... a na stronie poczty jest napisane, ze rejestrowane paczki są ale nie do uk
Jak nie przyjdzie to trudno kupie po nowym roku bo szał pewnie był z tymi paczkami a teraz swieta. a jak przyjdzie to bede miec niespodzianke
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 14:58   #3231
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Korah, piękne zakupy

Do mnie dotarła właśnie 2 paczka z kosmetykami
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 15:15   #3232
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Wczoraj dopiero dotarła paczka ze zdrowych kosmetyków, prawie po miesiącu od zlożenia zamówienia.
Sylveco - szampon do włosów blond, tonik, mleczko arnikowe, żel myjący i micel.
Provida - żel do intymnej.
Khadi - olej na porost włosów.
Lavera - serum Hydro Effect i puder.
Anne M. Borlind - serum liftingujące.
Próbka BB So bio nr 2.
Wszystko to nowości dla mnie. Wstępnie tylko przetestowałam mleczko arnikowe i żel myjący, mleczko chyba pójdzie tylko na pierwsze mycie, bo zostawia tłustą warstwę, a żel wydaje się ok.

Na BF nie szalałam, akurat w tym czasie dopadło mnie przeziębienie i nie miałam za bardzo siły buszować po sklepach, wzięłam tylko kilka przecenionych produktów z Deciem i krem pod oczy Swanicoco, tym razem peptydowy.

Kasiamagda, dzięki wielkie za wzmiankę o serum miedziowym:ro za: Naczynka pochowane, a i powoli jakieś działanie odmładzające zaczynam dostrzegać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20181126_003.jpg (140,4 KB, 48 załadowań)
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 15:33   #3233
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj dopiero dotarła paczka ze zdrowych kosmetyków, prawie po miesiącu od zlożenia zamówienia.
Sylveco - szampon do włosów blond, tonik, mleczko arnikowe, żel myjący i micel.
Provida - żel do intymnej.
Khadi - olej na porost włosów.
Lavera - serum Hydro Effect i puder.
Anne M. Borlind - serum liftingujące.
Próbka BB So bio nr 2.
Wszystko to nowości dla mnie. Wstępnie tylko przetestowałam mleczko arnikowe i żel myjący, mleczko chyba pójdzie tylko na pierwsze mycie, bo zostawia tłustą warstwę, a żel wydaje się ok.

Na BF nie szalałam, akurat w tym czasie dopadło mnie przeziębienie i nie miałam za bardzo siły buszować po sklepach, wzięłam tylko kilka przecenionych produktów z Deciem i krem pod oczy Swanicoco, tym razem peptydowy.

Kasiamagda, dzięki wielkie za wzmiankę o serum miedziowym:ro za: Naczynka pochowane, a i powoli jakieś działanie odmładzające zaczynam dostrzegać
Co to za serum? Możesz podesłać jakiś link?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 19:39   #3234
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 920
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj dopiero dotarła paczka ze zdrowych kosmetyków, prawie po miesiącu od zlożenia zamówienia.
Sylveco - szampon do włosów blond, tonik, mleczko arnikowe, żel myjący i micel.
Provida - żel do intymnej.
Khadi - olej na porost włosów.
Lavera - serum Hydro Effect i puder.
Anne M. Borlind - serum liftingujące.
Próbka BB So bio nr 2.
Wszystko to nowości dla mnie. Wstępnie tylko przetestowałam mleczko arnikowe i żel myjący, mleczko chyba pójdzie tylko na pierwsze mycie, bo zostawia tłustą warstwę, a żel wydaje się ok.
Długo czekałaś na przesyłkę. Ja dostaję od nich emaila albo sms czasami już na drugi dzień od złożenia zamównienia, że mogę przyjść odebrać kosmetyki. Widzę, że się poprawili bo był czas, że żadnej próbki od nich nie dostawałam.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
:

Właśnie przyszły 2 moje paczki, a paczka z LaLe przed chwilą została wysłana. Kurierzy w biegu i wyglądają na zszokowanych, Mhm dobrze mówi, gospodarka ma się dobrze


Więc tak, Kopalnia Zdrowia przysłała sporą garść próbek i ani jednej z Sylveco, jestem bardzo zadowolona TBS nie przysłał żadnej, natomiast przysłał kupon rabatowy na 50 zł przy zakupie za minimum 169 zł, więc jest dobrze. Po otwarciu TBS od razu zapach grejpfrutowego mydełka mnie powalił na kolana, jest cudowny Kremu grejpfrutowego do rąk nie wącham na razie, bo jest zatkany otwór sreberkiem. Natomiast jeśli chodzi o linię Hemp, przeżywam spore zaskoczenie. Raz, że mydło jest duże 150 gramów, a dwa. Krem do rąk nie ma złotka, więc powąchałam i nawet nakremowałam dłonie i zapach jest bardzo ok, dla mnie w ogóle nie jest intensywny, jest naprawdę całkiem w porządku, nie mogę powiedzieć, żeby był jakiś piękny, ale nie śmierdzi. Może zmienili formułę, albo coś, bo naprawdę jest delikatny, tyle opinii o tym, że śmierdzi i jest zbyt mocny, nic z tych rzeczy. Miłe zaskoczenie. Otworzyłam też Weledę Skin Food i też wypróbowałam i powiem Wam, że jest tłusty, ale największego tłuściocha, jakiego znam, kremu Salvia M. Gebhardt nie przebił, bardzo przyjemnie mi się wchłonął, zmiękczył skórę dłoni, ukoił, ale pachnie mi osobiście gorzej, niż ten Hemp TBS.
Fajne zakupy, zaszalałaś! TBS nie moja bajka, zresztą nigdy nie była.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:01   #3235
minitasia
Raczkowanie
 
Avatar minitasia
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 446
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Mon Cherry, za to Serum Opuncja i Aloes z Avy zaplacilas 16 zl?
Jesli tak to kurde ale nabijaja te ceny w UK Ja zaplacilam ostatnio 16 ale funtow!
minitasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:29   #3236
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez minitasia Pokaż wiadomość
Mon Cherry, za to Serum Opuncja i Aloes z Avy zaplacilas 16 zl?

Jesli tak to kurde ale nabijaja te ceny w UK Ja zaplacilam ostatnio 16 ale funtow!


Tak bo było za polowe ceny. Tak to kosztuje 30-32 dlatego wole kupić w Pl i mama mi wysyła
O wiele taniej.

Moze bede miec a moze nie. sie zobaczy
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 21:58   #3237
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86176844]Musisz podać nr konta to przelew zrobie.
U mnie zawsze szczotka do rąk musi być. I ciesze się, ze nie musze moich chłopców (syna i meza) naklaniac do uzywania


No wlasnie nie była jako polecona bo nigdy nie bylo problemów... a na stronie poczty jest napisane, ze rejestrowane paczki są ale nie do uk
Jak nie przyjdzie to trudno kupie po nowym roku bo szał pewnie był z tymi paczkami a teraz swieta. a jak przyjdzie to bede miec niespodzianke [/QUOTE]Już się robi , to się nazywa odpowiedzialność zbiorowa
Niestety, te przesyłki listowe lubią ginąć, a krajowe to już mało kto wysyła niepoleconym.
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Korah, piękne zakupy


Do mnie dotarła właśnie 2 paczka z kosmetykami
Super, wrzucisz zdjęcia?
Cytat:
Napisane przez agatanaturalnie Pokaż wiadomość
Fajne zakupy, zaszalałaś! TBS nie moja bajka, zresztą nigdy nie była.
Jeśli mam być szczera, to moja też nie Wybrałam te bardziej naturalne produkty i nie dla siebie, tylko dla osób, które niekoniecznie lubią naturalne kosmetyki lub będę chciała je powoli do nich przekonać
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 22:18   #3238
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 973
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Wczoraj dopiero dotarła paczka ze zdrowych kosmetyków, prawie po miesiącu od zlożenia zamówienia.
Sylveco - szampon do włosów blond, tonik, mleczko arnikowe, żel myjący i micel.
Provida - żel do intymnej.
Khadi - olej na porost włosów.
Lavera - serum Hydro Effect i puder.
Anne M. Borlind - serum liftingujące.
Próbka BB So bio nr 2.
Wszystko to nowości dla mnie. Wstępnie tylko przetestowałam mleczko arnikowe i żel myjący, mleczko chyba pójdzie tylko na pierwsze mycie, bo zostawia tłustą warstwę, a żel wydaje się ok.

Na BF nie szalałam, akurat w tym czasie dopadło mnie przeziębienie i nie miałam za bardzo siły buszować po sklepach, wzięłam tylko kilka przecenionych produktów z Deciem i krem pod oczy Swanicoco, tym razem peptydowy.
Stosowałaś już to serum Lavery? Miałam kiedyś próbkę więc trudno mi określić czy działa, bo wydaje się fajne.

Zdrówka ja tez dopiero dochodzę do siebie.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;86176661]

Do czego uzywasz tych pyłków kwiatowych?
D[/QUOTE]

Jako żona pszczelarza się wypowiem: pyłek dziala na odporność, posiada wiele minerałów i witamin, ponieważ pszczoly zbierają go z roślin to masz pewność ze są to naturalne suplementy. My jemy ok pół łyżeczki dziennie. Nie wiem w sumie jakie są zalecenia, ale trzeba tez pamiętać jesli jest sie alergikiem i ma się uczulenie na produkty pszczele, żeby uważać.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Więc tak, Kopalnia Zdrowia przysłała sporą garść próbek i ani jednej z Sylveco, jestem bardzo zadowolona TBS nie przysłał żadnej, natomiast przysłał kupon rabatowy na 50 zł przy zakupie za minimum 169 zł, więc jest dobrze. Po otwarciu TBS od razu zapach grejpfrutowego mydełka mnie powalił na kolana, jest cudowny Kremu grejpfrutowego do rąk nie wącham na razie, bo jest zatkany otwór sreberkiem. Natomiast jeśli chodzi o linię Hemp, przeżywam spore zaskoczenie. Raz, że mydło jest duże 150 gramów, a dwa. Krem do rąk nie ma złotka, więc powąchałam i nawet nakremowałam dłonie i zapach jest bardzo ok, dla mnie w ogóle nie jest intensywny, jest naprawdę całkiem w porządku, nie mogę powiedzieć, żeby był jakiś piękny, ale nie śmierdzi. Może zmienili formułę, albo coś, bo naprawdę jest delikatny, tyle opinii o tym, że śmierdzi i jest zbyt mocny, nic z tych rzeczy. Miłe zaskoczenie. Otworzyłam też Weledę Skin Food i też wypróbowałam i powiem Wam, że jest tłusty, ale największego tłuściocha, jakiego znam, kremu Salvia M. Gebhardt nie przebił, bardzo przyjemnie mi się wchłonął, zmiękczył skórę dłoni, ukoił, ale pachnie mi osobiście gorzej, niż ten Hemp TBS.
Super zakupy.
Miałam lata temu ten krem TBS, pamietam że zapach mi się podobał ale nie wiem jak teraz pachnie.
Faktycznie fajny pomysł na męski prezent. Muszę pomyśleć o takim zestawie dla mojego męża, bo dużo czasu spędza na budowie, więc dłonie ma zaniedbane. Najchętniej oczywiscie używa kremu do rąk Neutrogeny a do mycia pasty bhp, bo nic innego nie domywa, także wiecie jak jest...

Teraz wyciągnęłam z szafki krem do rąk Balance Me kupiony w Tkmaxx jakiś czas temu. Wcześniej nie zachwycił mnie, a teraz nadaje się idealnie. Bardzo odżywczy i regenerujący. Intensywny ziołowy zapach. Dla osób lubiących ciężkie kremy, jak ja

Przy okazji napiszę o moich odczuciach odnośnie kremowych myjadeł do twarzy, które ostatnio stosowałam:
1. Kafe Krasoty sorbet witaminowy: bardzo miłe zaskoczenie, spodziewałam się raczej ciężkiego kosmetyku trudnego do zmycia, a jest dość lejący, łatwo się rozprowadza po skórze, lekko się pieni, łatwo zmywa, skóra nie jest ściągnięta no i ładnie pachnie. Bardzo fajny kosmetyk, dzięki Korah!
2. Dr Organic różany face wash: bardziej gęsta konsystencja, trochę trudniej się zmywa, natomiast skóra jest miękka i nawilżona. Używało mi się bardzo dobrze, chociaż z powodu gęstszej konsystencji i braku pienienia, trochę przegrywa z Kafe. Też dzięki Korah!
3. Andalou rozjaśniający cleanser z wit c. Ma bardziej emulsyjną konsystencję, gęstą, taką treściwą i aksamitną, łatwo się rozprowadza ale zmywa trudniej, bo nie pieni się. Zapach kremowo cytrusowy. skóra jest miękka i nawilżona. Niestety wydaje mi się, że nie jest wydajny, a tani nie jest. Kupiłam w Tkmaxx i nie żałuję ale nie wiem czy bym kupiła w pełnej cenie.
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 08:07   #3239
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Serum Lavery jest świetne. Zużyłam już kilka opakowań. Jest lekkie, ale dobrze nawilża skórę. Na dzień pod makijaż idealne.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 08:13   #3240
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIV

Persefona dziękuje

Ja miałam pare produktów z balance me one maja specyficzny zapach.
A lotion do ciała i rak był super ale zostawiał warstw cos lepka...
kremu nie używałam nigdy
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 22:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.