Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-27, 19:53   #511
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez rudaska Pokaż wiadomość
Dzień 2, odprowadziłam do łóżeczka raz. Czas zasypiania 15 min. Niech tak zostanie

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
brawo! Ale super
wode z czego w nocy podawałaś?

U nas coraz lepiej z drugim podejsciem do odstawiania. Jak juz się uda, to chocby w chorobie nie dam jej piersi
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 19:54   #512
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
brawo! Ale super
wode z czego w nocy podawałaś?

U nas coraz lepiej z drugim podejsciem do odstawiania. Jak juz się uda, to chocby w chorobie nie dam jej piersi
Daję w niekapku avent. Mleko też w nim daję

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:13   #513
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Raz mąż chciał.dać w nocy wodę, to był.ryk, że.hoho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:15   #514
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Raz mąż chciał.dać w nocy wodę, to był.ryk, że.hoho.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja raz próbowałam wpadla w histerię, uspokoic sie nie dało, ale w sumie to było ze 2/3 miesiace temu.

rudaska - ale przez sen na leżąco?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:20   #515
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta, Madzialenka, dobrze że to tylko trzydniówka.
U nas dzisiaj już chciałam ją puścić do żłobka bo mieli imprezę andrzejkową, ale kaszel został i została w domu. Dzisiaj już ostatki mam nadzieję.

Co do śliniaka, to Emi nie przeszkadza. W żłobku też używają, więc jest przyzwyczajona. Jedynie na jeden sztywny z korytkiem ma alergię. Jak założę to ryk na pół miasta.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:23   #516
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta no jak w łóżeczku pije, to pije na leżąco albo na siedząco zależy jak mu wygodnie. Daję jak jęczy i sam nie zasypia. Bardzo radko pije ale u mnie jest ciepło i czasem mały potrzebuje

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Przez sen nic nie daję bo jak on śpi to ja też

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:34   #517
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Kornelia, gratulacje

Lucia23, powodzenia

Ania_mała, mam tak samo z pracą i innymi wyjściami. Jak tam jestem to nie myślę o dzieciach. Są od dobrą opieką, to nie ma się co martwić

Błękitna, przytulam Mały pewnie za dużo zmian na raz i dlatego tak odreagowuje.

Aga, ale te nasze dzieci już kumate. Wczoraj zapytałam się Emi czy chce aaaśku (Czyt. Spać), a ona do mnie: aaa i się do mnie przytuliła. Położyłam ją do łóżka, włączyłam kołysankę, pół minuty i dziecka nie było

Poli, gratki za spanie

Marta, moim zdaniem musisz trochę odpuścić, zwłaszcza przed narodzeniem drugiego dziecia. Zostaw ją na chwilę i idź gdziekolwiek: do sklepu, kawiarni z koleżankami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Co do kp, to my tylko rano i wieczorem, ale chyba powoli się Emi odstawia sama. Tzn. rano nawet trochę wypije, ale wieczorem to bardzo mało. Chwilkę popije, odwraca głowę, dwa trzy łyki i znowu, i tak kilka razy aż się wkurzę i zamykam mleczarnię. Wtedy ryk. Bez sensu takie karmienie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 20:36   #518
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Umawiam się już 4 tydzien z koleżanka na kawę, ale nigdy nie założyłam żeby iść bez Zosi 🤔

rudaska - z tym snem racja 😅 chodziło mi o to że Zosia dostaje pierś i jak je to juz tak przez sen jakby, jakby miala usiąśc to by się rozbudzila i 2h z głowy. No chyba że z niekapka da się na leżąco - mamy jeden, ale taki cieknący.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:40   #519
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

W końcu odpoczywam. Emi dzisiaj wcześniej poszła spać. Własnie przed chwilą chyba się obudzila, ale do niej nie idę. Może pomyśli, że jednak trzeba spać dalej.
Mąż pojechał do Bydgoszczy, to ok. 160 km od nas po... chromowany zderzak do malucha (Madzieeek, chyba mnie rozumiesz)

Blond, PROŚBA!!!! Weź mnie usuń z fb i przywróć znowu. Nie wiem co się dzieje, ale tylko na te grupę nie mogę wejść, bo mnie wywala. No chyba że same mnie wywaliłyście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:43   #520
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ja dziś myślałam że oszaleję. Zabrałam Chłopaków do sali zabaw. Potem w domu Igor chodził za mną i ciągle prosił mamooo pobaw się ze mną prooooszę, zrób ładny uśmiech. Jakby płakał to jeszcze można piłeczkę odbić a jak tak prosi to serce pęka. Oli jak tylko zaczynałam coś robić z Igorem to go bił gryzł i szczypał. Oli wszedł w etap złości i bardzo dobitnie to okazuje, drze się jakbyśmy go katowali. Wielu rzeczy z Igim nie robię, nie gramy w planszówki, nie lepimy z plasteliny, nie malujemy. Puzzle, memory, figurki zwierząt, trochę pojeździmy autkami. Jak czytamy to też chwilę bo Oli kartki rwie. A musi się uczyć cierpliwości bo Igor też potrzebuje mnie bardzo. Dwa miesiące wymyślaliśmy przezenty żeby mogli się razem bawić, może będzie lepiej

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

MARTA ten z avent jest właśnie taki że trzeba aktywnie pić, nic nie leci, Igorowi zostawiałam w nim wodę na całą noc

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 20:55   #521
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Rudaska, u mnie bardziej zaczepna jest Marta. Jak jest czymś zajęta( najczęściej czyta) to Zuza nie może się zbliżyć na centymetr, bo ja odpycha. Z prezentów kupiliśmy im kolejkę i dwustronną tablice. I koniecznie muszę podpisać, że to dla Marty i Zuzi, bo jak będzie myślała,że to tylko jej to znów będzie dramat za to Zuza też tak wrzeszy, jakby jej nie wiem, jaka krzywdę robili. Dziś mi cierpliwości zabrakło i się na nią wydarlam, a później mnie strasznie męczyły wyrzuty sumienia i ból brzucha. Jak jest mąż w domu to zupełnie inne dziecko. A ze mną przechodziła sama siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-27, 20:58   #522
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Rudaska, u mnie bardziej zaczepna jest Marta. Jak jest czymś zajęta( najczęściej czyta) to Zuza nie może się zbliżyć na centymetr, bo ja odpycha. Z prezentów kupiliśmy im kolejkę i dwustronną tablice. I koniecznie muszę podpisać, że to dla Marty i Zuzi, bo jak będzie myślała,że to tylko jej to znów będzie dramat za to Zuza też tak wrzeszy, jakby jej nie wiem, jaka krzywdę robili. Dziś mi cierpliwości zabrakło i się na nią wydarlam, a później mnie strasznie męczyły wyrzuty sumienia i ból brzucha. Jak jest mąż w domu to zupełnie inne dziecko. A ze mną przechodziła sama siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Igor też jest zaczepny i często nie chce się dzielić a nawwt wpuścić juniora do pokoju ale wie że jest bardzo silny i jak przegnie to sam zbiera Olego z ziemi i go przeprasza. Ale Oli to się czasem sam prosi takiej łaty... No i u nas też są zabawki Olgierda Igora i wspólne. Oli może się bawić zabawkami Igora jeśli już umie. Nie pozwalam niszczyć i psuć

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 21:04   #523
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Zuza też się sama pcha i też najpierw ja popycha, a później tak mocno przeprasza, że mała wkurza się jeszcze bardziej No i Marta to taki typ, że może się pół dnia bawić sama, sama sobie czyta i ogólnie znajduje zajęcia, a Zuza na razie tylko chodzi i jęczy czasem widzę, że Marta chce się z Zuzka bawić, ale głuptas jeszcze nie kuma najlepsze są wspólne wygłupy, gonienie się po korytarzach, łaskotkia poza tym to zupełnie inne światy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 21:06   #524
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Zuza też się sama pcha i też najpierw ja popycha, a później tak mocno przeprasza, że mała wkurza się jeszcze bardziej No i Marta to taki typ, że może się pół dnia bawić sama, sama sobie czyta i ogólnie znajduje zajęcia, a Zuza na razie tylko chodzi i jęczy czasem widzę, że Marta chce się z Zuzka bawić, ale głuptas jeszcze nie kuma najlepsze są wspólne wygłupy, gonienie się po korytarzach, łaskotkia poza tym to zupełnie inne światy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Ganianki razem to nawet ja tego nie przerywam. U nas razem wychodzi jeszcze zabawa w namiot (w łóżeczku robię namiot, górę kocem zakrywam) huśtanie, tańce, klocki, puszczanie autek ze zjeżdżalni i gra w piłkę

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-27, 21:35   #525
agnieszka_kak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 608
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Pani sprzątająca to był wspaniały pomysł. Pani skrytykowała moje sposoby sprzątania, wykazała braki w środkach do czyszczenia (choć mam ich cała skrzynkę), wysłała męża do sklepu po ściereczki i ocet, umyla ile mogła w 4 godziny (bo na tyle ja zatrudnilismy). Nie wszystko udało się dokładnie doczyścić w tym czasie, ale moja płyta grzewcza chyba nigdy tak dobrze nie wyglądała.. Kupiłam mieszkanie używane i zostawiłam stara kuchnie, myślałam że te kółka na płycie to już zostaną na zawsze :p.

Myślimy, żeby jeszcze raz ja wziąć, po świętach. No i oczywiscie mamy postanowienie, żeby ten porządek utrzymać, ciekawe jak wyjdzie. Pani poleciła też kupić nowy mop, viledy, co zamierzam zrobić bo teraz wszędzie będą promocje "świąteczne porządki".

Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
agnieszka_kak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 08:21   #526
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Agnieszka - ale fajnie, świetna sprawa. Mop viledy to must have

dzis mam wizyte na nfz u gin, po to żeby dostac skierowanie na badania za free, ale mimo wszystko czekam na usg i kropka ❤
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 08:36   #527
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Marta powodzenia.
Dla mnie mop to zbędny grat. Mam na działce, w domu nie mam od jakichś 4 lat

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

A też mialam viledy taki co w wiadrze się obracał bogowie jakie to było gówno, mąż mi z Niemiec przywiózł że niby taki super to mu kazałam samemu myć i nawet raz nie użył

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 09:03   #528
ostatni_dzien_lata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Hej dziewczyny, powoli wychodzimy ze zdrowotnego armagedonu. Nie mam pojęcia skąd się to wzięło, teść po 1,5 tygodnia wrócił ze szpitala, mąż zdrowieje, ja z Antosiem też już prawie ok. Za to w żłobku ospa, jak młody złapie to ja się wyprowadzam. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam. Wczoraj zrobiłam test, wynik pozytywny. W 3 cyklu po porodzie, przytulanki raz w miesiącu kilka dni przed owulacją. Bogowie płodności ku...wa. Chcieliśmy drugie dziecko ale jakoś mam mętlik w głowie. Będzie ciężko bez pomocy. Ale moment w życiu chyba odpowiedni, w pracy cyrk, małpa przełożona obcięła mi premię, nie ma nadzoru więc robi co chce. Teraz będę mądrzejsza i pójdę od razu na zwolnienie. Przynajmniej będę miała zapewnione pieniądze na półtora roku.
ostatni_dzien_lata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 09:25   #529
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez ostatni_dzien_lata Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powoli wychodzimy ze zdrowotnego armagedonu. Nie mam pojęcia skąd się to wzięło, teść po 1,5 tygodnia wrócił ze szpitala, mąż zdrowieje, ja z Antosiem też już prawie ok. Za to w żłobku ospa, jak młody złapie to ja się wyprowadzam. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam. Wczoraj zrobiłam test, wynik pozytywny. W 3 cyklu po porodzie, przytulanki raz w miesiącu kilka dni przed owulacją. Bogowie płodności ku...wa. Chcieliśmy drugie dziecko ale jakoś mam mętlik w głowie. Będzie ciężko bez pomocy. Ale moment w życiu chyba odpowiedni, w pracy cyrk, małpa przełożona obcięła mi premię, nie ma nadzoru więc robi co chce. Teraz będę mądrzejsza i pójdę od razu na zwolnienie. Przynajmniej będę miała zapewnione pieniądze na półtora roku.
Gratulacje!
Ale nas dużo!

ja nie znosze mopów obrotowych u mamy takim myje. Jak mop to płaski
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-28, 09:25   #530
rudaska
Zakorzenienie
 
Avatar rudaska
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6 028
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Cytat:
Napisane przez ostatni_dzien_lata Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, powoli wychodzimy ze zdrowotnego armagedonu. Nie mam pojęcia skąd się to wzięło, teść po 1,5 tygodnia wrócił ze szpitala, mąż zdrowieje, ja z Antosiem też już prawie ok. Za to w żłobku ospa, jak młody złapie to ja się wyprowadzam. Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam. Wczoraj zrobiłam test, wynik pozytywny. W 3 cyklu po porodzie, przytulanki raz w miesiącu kilka dni przed owulacją. Bogowie płodności ku...wa. Chcieliśmy drugie dziecko ale jakoś mam mętlik w głowie. Będzie ciężko bez pomocy. Ale moment w życiu chyba odpowiedni, w pracy cyrk, małpa przełożona obcięła mi premię, nie ma nadzoru więc robi co chce. Teraz będę mądrzejsza i pójdę od razu na zwolnienie. Przynajmniej będę miała zapewnione pieniądze na półtora roku.
Ściskam i gratulacje!

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
__________________
25.12.2015 Igor
17.09.2017 Olgierd
rudaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 09:36   #531
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni gratuluję 😘Tak sobie ostatnio myślałam że pewnie zaraz i Ty dolaczysz do grona. Widzę że chyba będę jedyna na wątku co się tak odciaga z drugą ciąża 🤣
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 09:51   #532
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Gratulacje!!

Juka - nie jedyna Ja drugiej w ogóle nie planuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 09:57   #533
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Madziek wiesz jak to jest z planami 😁Czasem życie decyduje 😁
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 10:15   #534
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni gratulacje! Widzę, że wy tacy sami bogowie płodności jak my:P na kiedy wstępny termin ? będzie fajnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 11:23   #535
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Kurcze tak Was czytam. Myślałam że jak mała różnica wieku to dzieci super się dogaduja razem bawią i w ogóle. A widzę że jednak różnie bywa. Mąż do mnie ostatnio mówi że on nie wie jak Myszka zareaguje na rodzeństwo, skoro tyle uwagi potrzebuje. I ogólnie taki zazdrosnik mały. Będzie ciężko pewnie. My dzisiaj same, mąż wróci w nocy. Kiedy ubieracie choinkę? Bo ja to już na Mikołajki bym chciała 🤣Co do Bogów płodności 😁to u nas znowu lipa w tym temacie. Mąż nawet nie zaczyna tematu co do niego niepodobne.Troche mnie to martwi.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 11:39   #536
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Juka zaczną się dogadywać, tylko te mniejsze musi się zrobić bardziej kumate widzę że z każdym miesiącem jest lepiej. Zuza więcej już potrafi, a Marta lepiej rozumie, że to jeszcze głuptas ale jak Zuza się drze, to Marta pierwsza ze smoczkiem biegnie. Już widzę więź, jaka się między nimi rodzi a na wiosnę będą dwie, zajmą się bardziej sobą i razem będą lać najmniejszą:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 11:46   #537
poli230
Zadomowienie
 
Avatar poli230
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 380
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Gratuluję kolejnej przyszłej mamie!

Ja się martwię, że nie mam okresu

Ania jaka różnica wieku u was miedzy dziewczynami?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
poli230 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 11:50   #538
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

17 miesięcy. A teraz będzie między Zuza a trzecia 20 mięsiecy. Prawie trojaczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 12:03   #539
blekitnams
Zadomowienie
 
Avatar blekitnams
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 643
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni, gratulacje.

Jak was czytam, to utwierdzam się w tym, że wolę większą różnicę między dziećmi, a z drugiej strony, tyle z was w ciąży, że łapie mnie delikatna zazdrość.

Wczoraj w dzień u mojego dziecia było wszystko ok. W nocy temperatura ponad 38 i znowu ryk. Były momenty, że płakał i chciał tylko do taty, jak nieprzytomny i z zamkniętymi oczami, to pomagałam tylko ja. Na piątek mamy wizytę u lekarza.

Mopy z viledy polecacie jakieś konkretne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
blekitnams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-28, 12:46   #540
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wrześniówki 2017 - 💗 część 6 💗

Ostatni gratulacje .

Dziewczyny trzymam kciuki. Dla mnie mała różnica, to by był kosmos.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 11:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:10.