Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-17, 16:16   #2611
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
bo ona nie jest brzydka, tylko mało zadbana.
Plus:dopóki się nie odzywa to jakaś znośna jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 17:11   #2612
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Adrian, ten aktor, jest specyficzny, troche taki dziwny, po prostu inny. Ma swoj swiat. Ale przynajmniej wyglada jak czlowiek, posiada wszystkie zeby, nie ma wymagan z kosmosu co do kobiet.
Andelka, ta JEDYNA, to jest jakas nastolatka, dobrze zrozumialam? Kto przy zdrowych zmyslach by go chcial? Mowil, ze jedzie do Warszawy na jej urodziny. Moze 18ste? 😂 Kijem bym go nie tknela. Cham i prostak.
Ananas vel Arbuz i jego oswiadczyny... w choooy romantycznie, nie ma co. Juz lepiej byloby, gdyby jej ten pierscionek wreczyl wtedy przy tym aucie, a nie rozkladal tego na raty. Entuzjazm Agnieszki niesamowity. I oczywiscie mamusia obok... Przedziwni oni sa.
Robert jaki oburzony, bo Kinia obiecala zostac na noc, a tu co? Chlopak sie pewnie nakrecil, a Kinga taka niedostepna, nie dala sie upchac do wanny 🙊
Kampio nie bede komentowac. Bo az zal.
A Aska to co, az zbiorke dla niej trzeba organizowac? No nie wiem ale bez przesady, sa ludzie naprawde potrzebujacy, a ona jest chyba zdolna do pracy, wiec o co cho?
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 17:37   #2613
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Andelka, ta JEDYNA, to jest jakas nastolatka, dobrze zrozumialam? Kto przy zdrowych zmyslach by go chcial? Mowil, ze jedzie do Warszawy na jej urodziny. Moze 18ste? 😂 Kijem bym go nie tknela. Cham i prostak.
czy tylko ja zauważyłam, że on podczas tego swojego wywodu cały czas pokazywał do kamery faka? pewnie wynika to z tego, że ma obcięty palec wzkazujący i wskazuj... środkowym

---------- Dopisano o 18:36 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Ananas vel Arbuz i jego oswiadczyny... w choooy romantycznie, nie ma co. Juz lepiej byloby, gdyby jej ten pierscionek wreczyl wtedy przy tym aucie, a nie rozkladal tego na raty. Entuzjazm Agnieszki niesamowity.
od zeszłego odcinka juz pokazują te "oświadczyny"... ja z początku myslałam, że oni się na pogrzeb szykują-oboje na czarno... no serio

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
I oczywiscie mamusia obok... Przedziwni oni sa.
i mamusi tekst po oświadczynach:" no to teraz mogę ciasto przynieść" normalnie tekst-kurtyna
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-17, 22:06   #2614
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Enigmatycznaaa Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale Aśka na tym zdjęciu wygląda ładnie.

https://www.instagram.com/p/BrNNc_UlyBP/
W filtrach Instagrama nawet Aska jest ładna.
Kiedyś sobie ściągnęłam taką apkę a'la insta, zrobiłam jedno jedyne zdjęcie za jej pomocą i z podziwu nad własną urodą nie mogłam wyjść Zrobiło mi opaleniznę, lekki makijaż, wyprostowało twarz, wyrównało koloryt, blasku dodało, rozświetliło oko... No bajka, szkoda tylko że normalne selfie robię sto razy, zanim coś zaakceptuję )
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 07:34   #2615
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
W filtrach Instagrama nawet Aska jest ładna.
Kiedyś sobie ściągnęłam taką apkę a'la insta, zrobiłam jedno jedyne zdjęcie za jej pomocą i z podziwu nad własną urodą nie mogłam wyjść Zrobiło mi opaleniznę, lekki makijaż, wyprostowało twarz, wyrównało koloryt, blasku dodało, rozświetliło oko... No bajka, szkoda tylko że normalne selfie robię sto razy, zanim coś zaakceptuję )
Zgadza się, grafik zaszalał.
Drugą sprawa to, że ona jest walnięta, hasła typu że jest w ciąży bo ja ząb boli, albo że albo ona przeżyje albo dziecko. Czy Fak mi. To się pod leczenie zamknięte nadaje.
Biedny ten kto się skusi na te podrasowane zdjęcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:25   #2616
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
Na FB jest zbiórka świąteczna dla niej. Że postanowiła zmienić swoje życie, coś tam, wylądowała w Poznaniu niedawno i chcą dla niej pomóc. Organizuje to jakieś studio urody i jeszcze ktoś.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
Ręce opadają, żeby na takie osoby zbiórki robić... Wystarczy po prostu pójść do pracy (w tych czasach w dużym mieście pracy jest od groma), zapisać się na terapię, no ale to trzeba chcieć. Ale pewnie, że dla niej spoko jakby za darmo dostała jakieś ciuchy czy kosmetyki. Na szczęście to ludzie decydują czy chcą wspierać takie osoby, ja złamanego grosza nie dam

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Kocianna Pokaż wiadomość
Witajcie!

Tandem- Mamcia i Pączuś vel Ananas - przerażająca relacja, Mamcia nie odstępuje synka na krok, zapewne przez silną niczym sznur okrętowy pępowinę. Starsza pani w fartuszku pod kolor cieni do powiek robi może miłe wrażenie, ale u mnie powoduje gęsią skórkę, trochę jak w horrorach, pasowałaby mi do scenariusza dreszczowca. Z jednej strony szkoda mi tej dziewuchy, co się do nich przykleiła, bo w najświeższym (167) odcinku, jej mina trochę zrzedła, widoczny jest wyraźny foch, tam się dużo dzieje i myślę, że to własnie mamusia jest głównym powodem tej zmiany nastroju, z drugiej strony - ona tez ma w sobie coś nie teges, dlatego tworzą wszyscy zgrany, choć chory trójkącik.
Padłam
Ale masz rację co do mamy Ananasa, ona dla mnie też jest creepy. I przypomina mi właśnie bohaterkę "Misery"
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 08:33   #2617
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ręce opadają, żeby na takie osoby zbiórki robić... Wystarczy po prostu pójść do pracy (w tych czasach w dużym mieście pracy jest od groma), zapisać się na terapię, no ale to trzeba chcieć. Ale pewnie, że dla niej spoko jakby za darmo dostała jakieś ciuchy czy kosmetyki. Na szczęście to ludzie decydują czy chcą wspierać takie osoby, ja złamanego grosza nie dam
jakims wielkim powodzeniem ta zbiórka się nie cieszy, a i komentarze ma odpowiednie.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 08:59   #2618
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
jakims wielkim powodzeniem ta zbiórka się nie cieszy, a i komentarze ma odpowiednie.
Wrzucisz linka żeby poczytać komentarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:48   #2619
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

https://www.facebook.com/events/275475183156995/
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 09:59   #2620
Panna_Kocianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez alternative1 Pokaż wiadomość
podglądam go na fb czasem. odpowiedział na komentarz kampia pod zapowiedzią kolejnego odcinka (niestety ze mną nie był taki rozmowny , a jak go widziałam to sie wstydziłam XD). wg mnie to głównie nieśmiałość o której wspominał.
Na pewno jest nieśmiały, do tego to ogromny indywidualista, potrzebuje wyrozumiałej dziewczyny, która będzie mu towarzyszyć i go akceptować. Wyskoczyłam z tym spektrum, bo Adrian przypomina mi momentami mojego nastoletniego syna, nie wiedzieliśmy dlaczego taki inteligentny, dobrze uczący się chłopiec, z wieloma talentami (w tym świetna dykcja i talent aktorski) ma tak duży kłopot z rówieśnikami, okazało się że ma zespoł aspergera, choc w bardzo małym stopniu. Nie kminił do końca intencji rozmówcy, miał też problem z odczytywaniem uczuć i własnie te uczucia i ich okazywanie były największym problemem, natomiast potrzeba posiadania kolegów była jak najbardziej i był czas, że bardzo cierpiał z powodu samotności. Dzieci rzadziej akceptują inność.
Panna_Kocianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 10:55   #2621
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Panna_Kocianna Pokaż wiadomość
Na pewno jest nieśmiały, do tego to ogromny indywidualista, potrzebuje wyrozumiałej dziewczyny, która będzie mu towarzyszyć i go akceptować. Wyskoczyłam z tym spektrum, bo Adrian przypomina mi momentami mojego nastoletniego syna, nie wiedzieliśmy dlaczego taki inteligentny, dobrze uczący się chłopiec, z wieloma talentami (w tym świetna dykcja i talent aktorski) ma tak duży kłopot z rówieśnikami, okazało się że ma zespoł aspergera, choc w bardzo małym stopniu. Nie kminił do końca intencji rozmówcy, miał też problem z odczytywaniem uczuć i własnie te uczucia i ich okazywanie były największym problemem, natomiast potrzeba posiadania kolegów była jak najbardziej i był czas, że bardzo cierpiał z powodu samotności. Dzieci rzadziej akceptują inność.
Czy syn poradził sobie z tym problemem? Chodził na terapię/trening komeptencji społecznych? Poprawiło się z wiekiem? U mojego syna ten sam problem, tylko jest młodszy

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2018-12-18 o 10:57
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 11:57   #2622
Panna_Kocianna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 3
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Ananas vel Arbuz i jego oswiadczyny... w choooy romantycznie, nie ma co. Juz lepiej byloby, gdyby jej ten pierscionek wreczyl wtedy przy tym aucie, a nie rozkladal tego na raty. Entuzjazm Agnieszki niesamowity. I oczywiscie mamusia obok... Przedziwni oni sa.
Ja w tej scenie szybko ogarnęłam wzrokiem otaczające krzaki w poszukiwaniu niebieskiego fartuszka, w ogóle nie bardzo rozumiem, co w istocie się tam wydarzyło i czemu miało służyć, ale sesja w aucie... inspirująca

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość

i mamusi tekst po oświadczynach:" no to teraz mogę ciasto przynieść" normalnie tekst-kurtyna
I ta rozmowa w trakcie spożywania zaręczynowego ciasta, atmosfera gęsta, tekst, że z mamą sie też zgodzi w końcu. Miałam wrażenie, że te zaręczyny to nie bez powodu są, jakby na zgodę, udobruchanie i zatrzymanie przy sobie. Tekst "kochasz mnie jeszcze?" jest niezwykle romantyczny i nastrajający.
Znacząca i dużo mowiąca wypowiedź Misery, że sie nie da wygonić, że Arbuz cwany, że mama da na paliwo, więc ją zatrzyma przy sobie. Brrr - w jej oczach i usmiechu naprawde jest coś diabolicznego.
Obie panie ewidentnie na zmianę obsikują teren i prowadzą walkę o pierwsze miejsce, ale to dość często spotykane, szczególnie gdy jest jedynak i matka-wdowa, klasyk w czystej postaci.

Nie bardzo wiem, co Kampio ma na tej głowie. Przeszczepione włosy wyglądają inaczej, bardzo charakterystycznie i nie są tak gęste, że nie widać skóry głowy. To ewidentnie wygląda jak tupecik.

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Czy syn poradził sobie z tym problemem? Chodził na terapię/trening komeptencji społecznych? Poprawiło się z wiekiem? U mojego syna ten sam problem, tylko jest młodszy
Choć latami szukałam odpowiedzi o co chodzi, u nas diagnoza pojawiła się bardzo późno - w wieku 11 lat stwierdzono zaburzenia integracji sensorycznej a w wieku 12 zespół aspergera. Teraz ma 14, jest naprawdę dobrze. Nie chcę robic offtopu, więc w razie czego jestem do dyspozycji na pw
Panna_Kocianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 14:30   #2623
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Panna_Kocianna Pokaż wiadomość

I ta rozmowa w trakcie spożywania zaręczynowego ciasta, atmosfera gęsta, tekst, że z mamą sie też zgodzi w końcu. Miałam wrażenie, że te zaręczyny to nie bez powodu są, jakby na zgodę, udobruchanie i zatrzymanie przy sobie. Tekst "kochasz mnie jeszcze?" jest niezwykle romantyczny i nastrajający.
Znacząca i dużo mowiąca wypowiedź Misery, że sie nie da wygonić, że Arbuz cwany, że mama da na paliwo, więc ją zatrzyma przy sobie. Brrr - w jej oczach i usmiechu naprawde jest coś diabolicznego.
Obie panie ewidentnie na zmianę obsikują teren i prowadzą walkę o pierwsze miejsce, ale to dość często spotykane, szczególnie gdy jest jedynak i matka-wdowa, klasyk w czystej postaci.
dla mnie ta laska Ananasa ma jakieś 'braki' w domu- w sensie patologię, albo coś. Ja w życiu bym nie dała się namówić na mieszkanie z teściową, która na chama chce być obecna we wspólnym życiu z moim chłopakiem. taka, co dosłownie (!!!) stoi mi nad głową i chce wszystko słyszeć i wiedzieć. Mi dosłownie brakowałoby tchu- czy ta Agnieszka nie czuje tego, że ta baba zajmuje jej prywatną przestrzeń? stoi od niej kilka metrów i nasłuchuje każdej rozmowy.

A na miejscu tej dziewczyny, jak ja bym się dowiedziała, że moja teściowa wszem i wobec się przyznaje do tego, że podsłuchuje jak ja uprawiam seks z jej synem ( a matulka Misery się do tego w jednym z odcinków przyznała), to miałabym ochotę jej nigdy więcej jej nie ogdlądać , i chyba bym musiała kompletnie na głowę upaść, zeby z nią zamieszkać.

więc ta Agnieszka musi mieć albo banię zrytą, albo patologię w domu, ze dobrowolnie pakuje się w to bagno i jest to dla niej jakieś ucieleśnienie marzeń.

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Kocianna Pokaż wiadomość
Nie bardzo wiem, co Kampio ma na tej głowie. Przeszczepione włosy wyglądają inaczej, bardzo charakterystycznie i nie są tak gęste, że nie widać skóry głowy. To ewidentnie wygląda jak tupecik.
kojarzycie rozmowę Kampia z ojcem? ojciec go się pyta jak to się ten przeszczep robi, a kampio do niego:"no ja nie wiem, jak oni to robią, może z włosów na rękach, albo coś". Jakby miał przeszczep to by wiedział, jak go się wykonuje

ewidentnie tupecik. Pewnie popsiukany żelem w spreyu, żeby się do glacy przykleił, kiedy będzie wymachiwał głową w rytm disco polo w swoim bi-em-dablju
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 14:44   #2624
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dla mnie ta laska Ananasa ma jakieś 'braki' w domu- w sensie patologię, albo coś. Ja w życiu bym nie dała się namówić na mieszkanie z teściową, która na chama chce być obecna we wspólnym życiu z moim chłopakiem. taka, co dosłownie (!!!) stoi mi nad głową i chce wszystko słyszeć i wiedzieć. Mi dosłownie brakowałoby tchu- czy ta Agnieszka nie czuje tego, że ta baba zajmuje jej prywatną przestrzeń? stoi od niej kilka metrów i nasłuchuje każdej rozmowy.

A na miejscu tej dziewczyny, jak ja bym się dowiedziała, że moja teściowa wszem i wobec się przyznaje do tego, że podsłuchuje jak ja uprawiam seks z jej synem ( a matulka Misery się do tego w jednym z odcinków przyznała), to miałabym ochotę jej nigdy więcej jej nie ogdlądać , i chyba bym musiała kompletnie na głowę upaść, zeby z nią zamieszkać.

więc ta Agnieszka musi mieć albo banię zrytą, albo patologię w domu, ze dobrowolnie pakuje się w to bagno i jest to dla niej jakieś ucieleśnienie marzeń.
najwyraźniej. bo ile oni mają tych pokoi? pokazują cały czas jeden niewielki i kuchnię, całe wyposażenie pamięta chyba lata 80, może 90 (wielka wieża :P).
ja nie wiem jak musiało by się moje życie potoczyć bym chciała żyć na tak małej przestrzeni z psychomamą.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 15:53   #2625
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To wyglada, jakby u Ananasa byla tylko ta kuchnia zaraz od wejscia, no i ten pokoj glowny, ale w takim razie musi byc jeszcze cos, bo inaczej spaliby wszyscy we trojke? Co wcale by mnie nawet nie zdziwilo 😂

Ktos pisal na fp, ze Bandziorek siedzi za znecanie sie nad matka, ale srednio chce mi sie w to wierzyc. Chociaz jak popije, to kto go tam wie?
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 16:09   #2626
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

A ja gdzies czytałam ze bandziorek siedzi za jazdę po pijaku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 16:39   #2627
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
To wyglada, jakby u Ananasa byla tylko ta kuchnia zaraz od wejscia, no i ten pokoj glowny, ale w takim razie musi byc jeszcze cos, bo inaczej spaliby wszyscy we trojke? Co wcale by mnie nawet nie zdziwilo

Ktos pisal na fp, ze Bandziorek siedzi za znecanie sie nad matka, ale srednio chce mi sie w to wierzyc. Chociaz jak popije, to kto go tam wie?
Mnie się też wydaje, że tam jest tylko jeden pokój, bo kiedyś Misery mówiła, że Ananas pisze po nocach z dziewczynami i tak zrozumiałam, że jej przez to spać nie daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 17:01   #2628
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Mnie się też wydaje, że tam jest tylko jeden pokój, bo kiedyś Misery mówiła, że Ananas pisze po nocach z dziewczynami i tak zrozumiałam, że jej przez to spać nie daje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chyba, że tam są jacyś ukryci lokatorzy w innych pokojach

a ja tam widziałam jeden tapczan, to co, oni we trójkę na jednym śpią?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 17:34   #2629
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Przy zalozeniu, ze tam jest tylko ten jeden pokoj... Nasuwa sie pytanie, jak oni uprawiali seks? 😂
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 18:17   #2630
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Przy zalozeniu, ze tam jest tylko ten jeden pokoj... Nasuwa sie pytanie, jak oni uprawiali seks? 😂
no jak to jak? przy matce
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-18, 22:19   #2631
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
To wyglada, jakby u Ananasa byla tylko ta kuchnia zaraz od wejscia, no i ten pokoj glowny, ale w takim razie musi byc jeszcze cos, bo inaczej spaliby wszyscy we trojke? Co wcale by mnie nawet nie zdziwilo 😂

Ktos pisal na fp, ze Bandziorek siedzi za znecanie sie nad matka, ale srednio chce mi sie w to wierzyc. Chociaz jak popije, to kto go tam wie?
Nie wierzysz, że za znęcanie bo taki słodziutki? Zwłaszcza te usteczka i ząbki?
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 09:54   #2632
szyszka_88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 142
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Coś kiedyś było że Bandziorek znęcał się nad matką, ale nie wiadomo czy to prawda🤔.

Zareczyny u pączka :mam dla ciebie niespodziankę (i dla mamy też) . Brzoskwinka nie wyglądała na zachwyconą, ostatnie 2 odcinki jest jakaś taka przygaszona jak kiepy w słoiku u Rucharda w chacie.Pączkowa mama mnie przeraża, wydaje mi sie że one tam toczą wojenke, pępowinka, podsłuchiwanie itd.Taki trójkąt, a brzoskwinka tam niewiele ma do powiedzenia. Włosy (łonowe??) Kampia wyglądają komicznie, przeciez to jest taki włochaty placek, a z tyłu łysa polana😂😂. Dookoła domu bajzel, dach do wymiany, dziecko na utrzymaniu, zamiast iść do pracy on o przeszczepach gada.

Czekam kiedy pokażą laske Andelka

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

Propo Kini i Roberta, to ja jej kompletnie nie rozumiem. Najpierw do niego dzwoniła, pisała, przyjezdzala, narobiła nadzieje na seksy z piekaszem, a później że chce przyjaźni🤔. Piekasz tu miał nadzieje i klops, myślę że może i lepiej dla niego że to się nie udało, Kinia powinna Henia wziąć do galopu😂😂
szyszka_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 09:56   #2633
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Jestem w koncu na biezaco. No zdecydowanie Annie z Misery. Widac, ze to taka konkretna hetera, a Ananasowej mi zal. Mysle, ze macie racje i ona zdecydowanie przed czyms ucieka. Psychoza.

Ktos tu wspomnial, ze Adrian zachowuje sie jakby byl na spektrum i zgadzam sie z tym. Nigdy w zyciu nie powiedzialabym czegos takiego, ale on jest bardzo specyficzny w tym jak mowi i jak opisuje uczucia tudziez ich przetwarzanie.

Reszty nie komentuje, bo nuda straszna w tym odcinku.
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 13:21   #2634
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kinga pokazuje typowy przykład kobiecego zachowania zwanego "monkey branching". Ona by chciała Roberta jako przyjaciela żeby go mieć w zapasie, szukając sobie lepszego. Kobiety uwielbiają mieć najlepiej kilku facetów jako kolegów, przyjaciół, żeby budowali ich ego i byli wyjściem awaryjnym. Jestem przekonany, że uznała Roberta za niewartego jej i stąd takie zachowanie. W końcu większość kobiet uważa, że zasługuje na więcej. Przysłowiowe Grażyny lubią wypominać swoim Januszom, że "trzeba było powiedzieć tak, jak się Bogdan oświadczył. Teraz jest szefem ochrony Tesco!".
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 13:22   #2635
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Wrzucicie linka do najnowszego odcinka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 13:28   #2636
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Kinga pokazuje typowy przykład kobiecego zachowania zwanego "monkey branching". Ona by chciała Roberta jako przyjaciela żeby go mieć w zapasie, szukając sobie lepszego. Kobiety uwielbiają mieć najlepiej kilku facetów jako kolegów, przyjaciół, żeby budowali ich ego i byli wyjściem awaryjnym. Jestem przekonany, że uznała Roberta za niewartego jej i stąd takie zachowanie. W końcu większość kobiet uważa, że zasługuje na więcej. Przysłowiowe Grażyny lubią wypominać swoim Januszom, że "trzeba było powiedzieć tak, jak się Bogdan oświadczył. Teraz jest szefem ochrony Tesco!".
Ty zostałeś jakoś mocno skrzywdzony przez kobiety że masz o nich tak złe zdanie?
Jeśli tak, to co robisz na typowo kobiecym forum?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 13:44   #2637
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ty zostałeś jakoś mocno skrzywdzony przez kobiety że masz o nich tak złe zdanie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zaraz bedzie, że się oburzasz, bo sama taka jesteś

ja mogę tylko współczuć otoczenia
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 16:01   #2638
katsummer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Surrey UK
Wiadomości: 357
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Kinga pokazuje typowy przykład kobiecego zachowania zwanego "monkey branching". Ona by chciała Roberta jako przyjaciela żeby go mieć w zapasie, szukając sobie lepszego. Kobiety uwielbiają mieć najlepiej kilku facetów jako kolegów, przyjaciół, żeby budowali ich ego i byli wyjściem awaryjnym. Jestem przekonany, że uznała Roberta za niewartego jej i stąd takie zachowanie. W końcu większość kobiet uważa, że zasługuje na więcej. Przysłowiowe Grażyny lubią wypominać swoim Januszom, że "trzeba było powiedzieć tak, jak się Bogdan oświadczył. Teraz jest szefem ochrony Tesco!".
Czlowieku, skad ty te swoje mizoginistyczne madrosci bierzesz? Z Dlaczego Ja?
katsummer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 16:15   #2639
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

To jest chyba, któryś z CHdw, bo poglądy ma identyczne. Bo kobiety to tylko kasa i kasa 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-20, 17:11   #2640
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Kinga na początku wydawała się taka specyficzna (jak wszyscy w tym tworze telewizji) ale bardzo ok - na tle innych. Trochę zbyt "romantyczna" i te jej wizje przyjaźni rodem z Wichrowych Wzgórz. Ale te jej teksty do Roberta bardzo niefajne. On jest jaki jest ale sobie wyremontował łazienkę, coś robi, prosty chłop bo prosty, ale cieszy się z jednego buziaka od ucha do ucha. A ta myśli, że Doriana Szarego znajdzie, bo jest już miastowa, a wieś to przecież be dla paniusi.
Tego fantastę - aktora - rycerza w ogóle nie pojmuję. Tak nieżyciowy chłopak się wydaje, te jego mądrości z książek, cytaty... Plus, że szuka sobie zajęcia w takim "magicznym" świecie. On jak cała reszta ma w głowie wizję nierealnej partnerki/partnera i uparcie szuka i wali te grafomańskie romantyki o nocach i gwiazdach.
Szkoda tego nowego chłopaka, że został pobity i jego życie tak się zmieniło.
Państwo Pączkowe + Mama. Nowy model rodziny 2+1. Można już przynieść ciasto
9ec9a34561fce8186edcd398f7f1529dfdb9c4c5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.