Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-30, 21:06   #2311
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Ja kolekcjonowałam trochę pary. Potem starałam się pisać od razu a tu faceci olewali Bądź człowieku mądry z tym Tinderem. Jak ktoś nie odpisze z 2-3dni to "usuń" i bawimy się dalej w Tak/Nie
Ogólnie ten Tinder jest dziwny. Nie wyświetla zawsze tych samych osób w tym samym mieście, mój znajomy ma inne dziewczyny a ja inne, mimo że kategoria wiekowa ta sama.

Do tego Tinder myli miejscowości, ostatnio jedna sama napisała, fajna. I co? 200 km stąd, mimo że pokazywało 16 km. Suuuuper.

Chociaż z drugiej strony fajnie odkryć, że ludzi których znasz od wielu lat i są w związkach mają tutaj aktywne konto
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:07   #2312
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nata87d Pokaż wiadomość

To facet ma biegać za kobietą a nie odwrotnie! Gdyby kobiety miały do siebie więcej szacunku, do takich akcji nigdy by nie doszło i tematu na forum by nie było.
Gdyby ludzie mieli szacunek do siebie to w ogóle świat byłby piękniejszy. Nie właziliby przełożonym w dupę, nie zaprzedawali swojej godności za rzeczy materialne, nie żebrali o seks i nie zgadzali się na poniżanie przez toksyczną rodzinę czy znajomych.

W związku starać powinny się obie strony. Jeżeli tylko jedna osoba zabiega to nie ma mowy o zdrowej relacji. Amen.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:09   #2313
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86303689]Ogólnie ten Tinder jest dziwny. Nie wyświetla zawsze tych samych osób w tym samym mieście, mój znajomy ma inne dziewczyny a ja inne, mimo że kategoria wiekowa ta sama.

Do tego Tinder myli miejscowości, ostatnio jedna sama napisała, fajna. I co? 200 km stąd, mimo że pokazywało 16 km. Suuuuper.

Chociaż z drugiej strony fajnie odkryć, że ludzi których znasz od wielu lat i są w związkach mają tutaj aktywne konto [/QUOTE]Może ktoś był przejazdem, tak się zdarza. Ja trafiłam parę razy na tych samych facetów Szukaliśmy totalnie kogoś innego ale rozmowa się kleiła i wymienialiśmy poglądy.



Tinder też może służyć do zawierania normalnych znajomości Ja tak poznałam kolegę - Francuza. Do tej pory mamy mniejszy lub większy kontakt.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:11   #2314
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Nie sądzę, żeby wszyscy faceci których uważałam za atrakcyjnych byli w tych 10% alfa. Większość z nich była niskich, jeden był bardzo chudy- zero mięśni, dwóch miało zrosniete brwi. A jednak uważałam ich za bardzo przystojnych i w niektórych z nich się podkochiwalam. Jak to wytłumaczysz?
Cytat:
Chociaz czekaj, pewnie powiesz ze mimo tych cech, które wymieniłam byli alfa tylko mnie się wydaje, ze nie. Tylko dlaczego w takim razie moim koleżankom się w większości nie podobali? Alfa powinni podobać się wszystkim.
no sama sobie odpowiedziałaś - tylko tobie się podobali, większości nie, co skutecznie zawężało ich pole wyboru partnerki


Cytat:
Co z tego, że faceci dają więcej lajkow skoro potem nie zaczynają rozmowy tylko zagaduja do tych najladniejszych? Jak byłam na tinderze to wydawało mi się, że wielu facetów dawało lajki tylko po to, żeby sprawdzić, czy będą mieli parę. Mialam dużo par ale co z tego, skoro może 25% z tych facetów chciało w ogóle za mną rozmawiać? Pozostali nie pisali a kiedy ja zaczynałam rozmowę, to nie odpowiadali.
myślę, że przeceniasz możliwości przeciętnego polskiego mężczyzny, nie sądzę, żeby którykolwiek z nich miał pary z najładniejszymi kobietami


skoro tylko 25 % facetów w ogóle chciało z tobą gadać, no to cóż... może jesteś poniżej przeciętnej? no offence


Cytat:
Czyli miałam rację ze jesteście hipokrytami, sam właśnie przyznałes ze lecielibyscie na slicznotki gdybyście tylko mogli a macie za złe kobietom ze lecą na przystojniakow. Chodzi tylko o to ze NIE MOŻECIE mieć tych najpiękniejszych wiec laskawie spoglądacie na mniej ładne. Piękna hipokryzja.
faceci w ogóle nie mogą mieć nawet tych w miarę ładnych, także proszę się uspokoić


Cytat:
Co mi z mozliwosci samego seksu skoro zależy mi na związku, jak większości kobiet? Zgadzam się absolutnie, że kobietom dużo łatwiej o seks, tylko co z tego skoro nie o to nam chodzi? A taki alfa myśli tylko o tym żeby bzyknac jak najwięcej kobiet a ustatkuje się w końcu jakąś miss polonia, na pewno nie z przecietniara.
masz rację, jednak kobieta woli być skrzywdzona przez ALPHĘ niż kochana przez betę -przynajmniej do pewnego momentu


Projekt Klaudiusz nie powinien rzucać cienia na wszystkie kobiety. Nie dziwię się jednak, że ma taki a nie inny odbiór. Gdy czytałam korespondencję jaka uprawiają kobiety czekające na Klaudiusza miałam ciarki na plecach. Nie mogę uwierzyć, że są kobiety które tak bardzo siebie nie szanują i pozwalają w ten sposób traktować.

Cytat:
To facet ma biegać za kobietą a nie odwrotnie! Gdyby kobiety miały do siebie więcej szacunku, do takich akcji nigdy by nie doszło i tematu na forum by nie było.

Chyba już o tym wspominałam kilkadziesiąt postów wyżej Ale wtedy byłam atakowana głównie przez męska cześć forum. Projekt Klaudiusz nie powinien rzucać cienia na wszystkie kobiety. Nie dziwię się jednak, że ma taki a nie inny odbiór. Gdy czytałam korespondencję jaka uprawiają kobiety czekające na Klaudiusza miałam ciarki na plecach. Nie mogę uwierzyć, że są kobiety które tak bardzo siebie nie szanują i pozwalają w ten sposób traktować.

To facet ma biegać za kobietą a nie odwrotnie! Gdyby kobiety miały do siebie więcej szacunku, do takich akcji nigdy by nie doszło i tematu na forum by nie było.

Chyba już o tym wspominałam kilkadziesiąt postów wyżej Ale wtedy byłam atakowana głównie przez męska cześć forum.

kobiety mają do siebie "szacunek" dopóki w okolicach nie pojawi się ALPHA, generalnie kobiety kochają seks i ogólnie potrafią przejąć inicjatywę we wszystkich kwestiach, ale tylko przy ALPHIE

Edytowane przez krewet
Czas edycji: 2018-12-30 o 21:14
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:18   #2315
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Trinette Pokaż wiadomość
Może ktoś był przejazdem, tak się zdarza. Ja trafiłam parę razy na tych samych facetów Szukaliśmy totalnie kogoś innego ale rozmowa się kleiła i wymienialiśmy poglądy.
Nie była przejazdem bo potem zwracałem uwagę na szkoły/uczelnie i faktycznie pokazywało inną miejscowość. Musiałem ręcznie przestawić.

W innej aplikacji dorwałem kontakt do dziewczyny, młodszej, ale z tego samego osiedla i tej samej szkoły, nie widziałem jej nigdy ale kojarzyłem jakoś. Gadka się kleiła, ale okazało się że siedzi za granicą od kilku lat, mamy kontakt co pewien czas i miło popisać.

Również mam znajomą z Francji, ale to już przez pracę.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:19   #2316
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no sama sobie odpowiedziałaś - tylko tobie się podobali, większości nie, co skutecznie zawężało ich pole wyboru partnerki
Oj, właśnie ci edytowalam (bo wiedzialam, ze wyciagniesz ten argument) pisząc ze mnie z kolei typy tych kolezanek tez się nieraz nie podobały, im między sobą tez się nie podobali ci sami faceci. Dlatego myślę, że kobiety mają po prostu różne typy.
Poza tym jeden z tych facetów, 165cm i zrosniete brwi miał akurat bardzo duże powodzenie i co chwilę wyrywal inne laski. Wg twojej teorii niemożliwe.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
myślę, że przeceniasz możliwości przeciętnego polskiego mężczyzny, nie sądzę, żeby którykolwiek z nich miał pary z najładniejszymi kobietami
Ok, tego nie wiem, czasami jednak jak widzę jakimi facetami zachwycają się moje koleżanki to dziwię się że tacy mogą się komuś podobac.
Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no
skoro tylko 25 % facetów w ogóle chciało z tobą gadać, no to cóż... może jesteś poniżej przeciętnej? no offence
Wtedy - nie sądzę, miałam zdjęcia na których wyglądałam korzystnie, nie mam jakichś rzucających się w oczy wad typu wielki nos, jestem szczupła.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no
faceci w ogóle nie mogą mieć nawet tych w miarę ładnych, także proszę się uspokoić
No ale ja serio widzę naprawdę ładne dziewczyny z przecietnymi lub wręcz brzydkim facetami. Wiec chyba jednak mogą.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
masz rację, jednak kobieta woli być skrzywdzona przez ALPHĘ niż kochana przez betę -przynajmniej do pewnego momentu
W tym może i masz trochę racji. Ale zaloze sie ze tak samo wy gdybyście mogli wolelibyscie być skrzywdzeni przez ślicznotke, nieważne jak wredna czy tepa by nie była.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-12-30 o 21:21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:22   #2317
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kobiety mają do siebie "szacunek" dopóki w okolicach nie pojawi się ALPHA, generalnie kobiety kochają seks i ogólnie potrafią przejąć inicjatywę we wszystkich kwestiach, ale tylko przy ALPHIE
A kto to ten ALPHA i co go określa? Bo mam nadzieję że nie piszesz tylko o wyglądzie.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 21:26   #2318
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Prawda. Mając 2 konta na badoo, jednego przystojniaka, drugiego przeciętniaka, pierwszy umawiał się na lodziki, a drugi nie mógł doprosić się by któraś w ogóle odpisała.


Kobiety lubią seks i otwarcie do tego przyznają, przykładowo na forach. Jednak dla typowego incela to abstrakcja - bo jak to niezainteresowana, trudna do zdobycia, która nawet nie spojrzy bez problemu sprawia przyjemność ustami na kolanach i pozwala wpychać ptaka głęboko, nawet jeśli to nie sprawia jej przyjemności to stara się by zadowolić misia.

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Śmieszne jest że:


mężczyźni piszą laski umawiają się tylko z przystojnymi


dziewczyny zaprzeczają


a w tym samym temacie kobiety wtrącają - że wygląd wazny i jeśli facet nie jest atrakcyjny to z nim się nie umówią - hipokryzja
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:30   #2319
Trinette
Zakręcony Chochlik
 
Avatar Trinette
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 906
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86303734]Nie była przejazdem bo potem zwracałem uwagę na szkoły/uczelnie i faktycznie pokazywało inną miejscowość. Musiałem ręcznie przestawić.

W innej aplikacji dorwałem kontakt do dziewczyny, młodszej, ale z tego samego osiedla i tej samej szkoły, nie widziałem jej nigdy ale kojarzyłem jakoś. Gadka się kleiła, ale okazało się że siedzi za granicą od kilku lat, mamy kontakt co pewien czas i miło popisać.

Również mam znajomą z Francji, ale to już przez pracę.[/QUOTE]Hmm no to dziwne jest. Ja kiedyś sobie klikałam w trakcie jazdy autokarem i wtedy faktycznie pokazywały się osoby z miejscowości po drodze



Mi ex kilka razy pokazywało Nie sprawdzalam jednak czy dał "like" Kiedyś za to spojrzałam jakie zdjęcia mają dziewczyny i szok... Bardziej zrobionych lasek nie widziałam... Światopogląd mi padł.
__________________
"Naucz się czegoś nowego, spróbuj czegoś nowego. Udowodnij sobie, że możesz wszystko."
Brian Tracy

„Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić”
Walt Disney

Trinette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:30   #2320
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Oj, właśnie ci edytowalam (bo wiedzialam, ze wyciagniesz ten argument) pisząc ze mnie z kolei typy tych kolezanek tez się nieraz nie podobały, im między sobą tez się nie podobali ci sami faceci. Dlatego myślę, że kobiety mają po prostu różne typy.

myślę, że nie mają różnych typów
osobiście uważam, że teoria są gusta i guściki jest bzdura - gdyby tak było, to każdy miałby podobne powodzenie i byłoby inceli i tych innych


Cytat:
Poza tym jeden z tych facetów, 165cm i zrosniete brwi miał akurat bardzo duże powodzenie i co chwilę wyrywal inne laski. Wg twojej teorii niemożliwe.

ale on twierdził, że wyrywał? zazwyczaj jest tak, że taki typ zagada do stu kobiet (robiąc przy tym minimalną selekcję) i jedna się zgodzi - tobie powie o tej jednej, o pozostałych 99 nie wspomni


Cytat:
Ok, tego nie wiem, czasami jednak jak widzę jakimi facetami zachwycają się moje koleżanki to dziwię się że tacy mogą się komuś podobac.

zachwycają się tym, że są mili, ciepli, ale ocena urody jest pewnie podobna jak w twoim przypadku - po prostu czasem głupio przyznać, że idealny facet to nie ten z którym się sypia


Cytat:
Wtedy - nie sądzę, miałam zdjęcia na których wyglądałam korzystnie, nie mam jakichś rzucających się w oczy wad typu wielki nos, jestem szczupła.

no to nie wiem, jak kobieta jest szczupła i dba o siebie no to już musi mieć mega pecha, żeby nie mieć powodzenia


Cytat:
No ale ja serio widzę naprawdę ładne dziewczyny z przecietnymi lub wręcz brzydkim facetami. Wiec chyba jednak mogą.

owszem ale:
1) ci faceci zagadali do stu kobiet z czego jedna się zgodziła
2) te kobiety traktowały tych facetów dużo gorzej niż przystojniaków
3) ci faceci ciągle mają z tyłu głowy świadomość, że muszą dawać w tym związku 10x więcej - bo takich jak oni jest pełno i kobieta ma pełno facetów na ich miejsce - a w drugą stronę już nie

[QUOTE]

Cytat:
W tym może i masz trochę racji. Ale zaloze sie ze tak samo wy gdybyście mogli wolelibyscie być skrzywdzeni przez ślicznotke, nieważne jak wredna czy tepa by nie była.

no pewnie, ale tak jak ci pisałem - to wszystko jest teoretyzowaniem


kobietom jest to na rękę, że większość mężczyzn nie ma szans na seks za darmo, nawet mówią, że lepiej wziąć przeciętnego, bo przystojnym ciągle się jakieś kobiety interesują



kobiety wiedzą, że przeciętny facet gdyby mógł, byłby takim samym dupkiem jak przystojny
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:36   #2321
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Borze zielony, to już się nudne robi. Dla każdego człowieka wygląd jest ważny (by nic nie odpychało i była chemia) i atrakcyjność to pojęcie względne. Mój eks miał 170cm, miał zakola i był przy kości. W tym samym czasie uganiało się za mną 3 innych facetów. Każdy z nich był wyższy i obiektywnie przystojniejszy, ale z nim gadało mi się najlepiej i miał to coś w oczach co sprawiało, że chciałam z nim spróbować. Ważne by partner czy partnerka nam się podobał/a. Reszcie nie musi. Jak na seks to pewnie, że celuje się w najbardziej atrakcyjnych, ale do związku trzeba czegoś więcej. Ale znowu będzie ta sama śpiewka z wysokimi przystojniakami.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 21:39   #2322
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Borze zielony, to już się nudne robi. Dla każdego człowieka wygląd jest ważny (by nic nie odpychało i była chemia) i atrakcyjność to pojęcie względne. Mój eks miał 170cm, miał zakola i był przy kości. W tym samym czasie uganiało się za mną 3 innych facetów. Każdy z nich był wyższy i obiektywnie przystojniejszy, ale z nim gadało mi się najlepiej i miał to coś w oczach co sprawiało, że chciałam z nim spróbować. Ważne by partner czy partnerka nam się podobał/a. Reszcie nie musi. Jak na seks to pewnie, że celuje się w najbardziej atrakcyjnych, ale do związku trzeba czegoś więcej. Ale znowu będzie ta sama śpiewka z wysokimi przystojniakami.

no tak, do związku bierze się mniej atrakcyjnych - bo kobieta wie, że tacy nie mają żadnego powodzenia i przynajmniej będą wierni i będą się starać


kobiety chciałyby związku z ALPHĄ, ale wiedzą, że ten chce tylko seksu - godzą się na to, bo to zawsze dobra rozrywka
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:40   #2323
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Syf się zrobił na tym wątku. Ciągłe wałkowanie, że kobiety są złe i niedobre. Pisałyśmy kilkukrotnie, że spotykałyśmy się z 'brzydkimi', to, że to wyjątek albo gówno prawda. A jak ktoś przyzna, że wygląd ważny to wszystkie kobiety to jednego wora jakie to my złe i niedobre. O uj wam chodzi?
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:42   #2324
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8630382 2]Syf się zrobił na tym wątku. Ciągłe wałkowanie, że kobiety są złe i niedobre. Pisałyśmy kilkukrotnie, że spotykałyśmy się z 'brzydkimi', to, że to wyjątek albo gówno prawda. A jak ktoś przyzna, że wygląd ważny to wszystkie kobiety to jednego wora jakie to my złe i niedobre. O uj wam chodzi? [/QUOTE]

A szkoda, bo taki fajny wątek się zapowiadał. Można było poczytać sobie i śpieszne i straszne historie z randek, a tu będzie kilkadziesiąt stron wałkowania, ale i tak nic nie dotrze.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:43   #2325
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Syf się zrobił na tym wątku. Ciągłe wałkowanie, że kobiety są złe i niedobre. Pisałyśmy kilkukrotnie, że spotykałyśmy się z 'brzydkimi', to, że to wyjątek albo gówno prawda. A jak ktoś przyzna, że wygląd ważny to wszystkie kobiety to jednego wora jakie to my złe i niedobre. O uj wam chodzi?

no przecież ci napisałem o co chodzi


kobiety owszem spotykają się z mniej atrakcyjnymi (poniżej 8/10) ale tylko dlatego, że ci są bezpieczniejsi i łatwiej ich wychować


seks chcą uprawiać tylko z top 5-10 %
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:43   #2326
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
myślę, że nie mają różnych typów
osobiście uważam, że teoria są gusta i guściki jest bzdura - gdyby tak było, to każdy miałby podobne powodzenie i byłoby inceli i tych innych
Ogólnie ja się zgadzam, że faceci o pewnym wyglądzie są postrzegani jako przystojni przez ogromna większość kobiet. Tylko że od tego nazwijmy to idealnego wyglądu moim zdaniem są jeszcze odchylenia między konkretnymi kobietami. Czyli naprawdę klasyczny przystojniak spodoba się pewnie wszystkim ale pozostali przecietniacy tez mogą się bardzo spodobać różnym kobietom w zależności od ich gustu. To daje jednak spore pole do popisu przecietnakom.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
ale on twierdził, że wyrywał? zazwyczaj jest tak, że taki typ zagada do stu kobiet (robiąc przy tym minimalną selekcję) i jedna się zgodzi - tobie powie o tej jednej, o pozostałych 99 nie wspomni
Nie, widziałam jak całował się w klubie z ledwo poznana laska a kiedy indziej jak rwal chyba z powodzeniem inna. Dochodzę do tego ja+ niedługo potem miał już dziewczynę na stałe. A i jeszcze jego bardzo dobry kumpel mi mówił ze tez go widział w różnych akcjach.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
zachwycają się tym, że są mili, ciepli, ale ocena urody jest pewnie podobna jak w twoim przypadku - po prostu czasem głupio przyznać, że idealny facet to nie ten z którym się sypia
Nie, chodziło mi o zachwycanie się facetami ze zdjęć wiec pudło.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no to nie wiem, jak kobieta jest szczupła i dba o siebie no to już musi mieć mega pecha, żeby nie mieć powodzenia
Może mam pecha, a może faceci też mają bardzo wysokie wymagania w dobie tindera i szczególnie w dużych miastach gdzie jest ogromny wybór, nie wiem. Ja mam teorie, że właśnie przez duży wybór faceci szukają teraz jak najpiekniejszej i najlepszej dziewczyny, nie patrząc na to, czy po drodze zrania jakąś laske którą interesują się tylko po to żeby sobie podnieść samoocenę.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
owszem ale:
1) ci faceci zagadali do stu kobiet z czego jedna się zgodziła
2) te kobiety traktowały tych facetów dużo gorzej niż przystojniaków
3) ci faceci ciągle mają z tyłu głowy świadomość, że muszą dawać w tym związku 10x więcej - bo takich jak oni jest pełno i kobieta ma pełno facetów na ich miejsce - a w drugą stronę już nie
Może. A może moja teoria o gustach kobiet jest jednak trochę prawdziwa.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
no pewnie, ale tak jak ci pisałem - to wszystko jest teoretyzowaniem


kobietom jest to na rękę, że większość mężczyzn nie ma szans na seks za darmo, nawet mówią, że lepiej wziąć przeciętnego, bo przystojnym ciągle się jakieś kobiety interesują
Wy myślicie chyba podobnie? Lepsza przeciętna bo piękna zaraz będzie ktoś wyrywał.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
kobiety wiedzą, że przeciętny facet gdyby mógł, byłby takim samym dupkiem jak przystojny
Tu masz rację, a przynajmniej ja to wiem. I to jest smutne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-12-30 o 21:48
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:43   #2327
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Zastanawia mnie powodzenie niskiego znajomego. Dziewczyna założy tindera i ma w godzinę mnóstwo lajków. Zapisze się na jakiś kurs to faceci się za nią oglądają. Przeciętniak ma rzesze fanek śliniących się na jego widok? Zbiera lajki na tinderze? Jak objawia się powodzenie przeciętniaka? W jaki sposób? Zagada i wyda się interesujący? Dostanie spława zanim coś o sobie powie.



Pewnie przeciętniak miał dziewczyny, koleżanki.
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:44   #2328
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
A szkoda, bo taki fajny wątek się zapowiadał. Można było poczytać sobie i śpieszne i straszne historie z randek, a tu będzie kilkadziesiąt stron wałkowania, ale i tak nic nie dotrze.
A jeszcze jak krewet sie pojawil to juz koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:45   #2329
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
A szkoda, bo taki fajny wątek się zapowiadał. Można było poczytać sobie i śpieszne i straszne historie z randek, a tu będzie kilkadziesiąt stron wałkowania, ale i tak nic nie dotrze.

Dokładnie...


I jeszcze jak facet przychodzi z jakimś problemem/myślą to dostanie wsparcie, pomocne odpowiedzi. Na kobiety jest głównie atak. Chciałam tu poruszyć temat typowo randkowy, ale po co... wszystko sprowadzi się do jednego - że lecimy na wygląd
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 21:49   #2330
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Paula. Bo lecicie.



Mówienie o indywidualnym guście u kobiet mija się z celem.
Jeśli 1 facet jest w stylu badboya, a 2 sympatycznego kolesia to choć są różni jeśli są przystojni spodobają się tym samym dziewczynom


Ciekawe jak ten niski kolega wyrywał w klubie gdzie głośna muzyka uniemożliwiała rozmowę. W gronie wielu przystojniaków go wybrała.
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:51   #2331
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Septuna Pokaż wiadomość
Ciekawe jak ten niski kolega wyrywał w klubie gdzie głośna muzyka uniemożliwiała rozmowę. W gronie wielu przystojniaków go wybrała.
Oj dobra, to byl bardziej bar a nie typowy klub. Muzyka nie byla głośna tylko bardziej leciała w tle i było to już prawie przy zamknięciu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:51   #2332
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Ogólnie ja się zgadzam, że faceci o pewnym wyglądzie są postrzegani jako przystojni przez ogromna większość kobiet. Tylko że od tego nazwijmy to idealnego wyglądu moim zdaniem są jeszcze odchylenia między konkretnymi kobietami. Czyli naprawdę klasyczny przystojniak spodoba się pewnie wszystkim ale pozostali przecietniacy tez mogą się spodobać różnym kobietom w zależności od ich gustu. To daje jednak spore pole do popisu przecietnakom.
raczej małe pole do popisu
owszem, jest to jakaś szansa, ale taki facet musi brać, brzydko mówiąc, tę która się napatoczy


Cytat:
Nie, widziałam jak całował się w klubie z ledwo poznana laska a kiedy indziej jak rwal chyba z powodzeniem inna. Dochodzę do tego ja+ niedługo potem miał już dziewczynę na stałe. A i jeszcze jego bardzo dobry kumpel mi mówił ze tez go widział w różnych akcjach.
jak klub to wiadomo, że pijana
dziewczyna na stałe - żaden wyczyn w obliczu tego co pisałem
kumpel - dodał dużo od siebie, żeby pokazać znajomego jako ogiera




Cytat:
Nie, chodziło mi o zachwycanie się facetami ze zdjęć wiec pudło.
i jacy to np faceci? pamiętasz?
Cytat:

Może mam pecha, a może faceci też mają bardzo wysokie wymagania w dobie tindera i szczególnie w dużych miastach gdzie jest ogromny wybór, nie wiem. Ja mam teorie, że właśnie przez duży wybór faceci szukają teraz jak najpiekniejszej i najlepszej dziewczyny, nie patrząc na to, czy po drodze zrania jakąś laske którą interesują się tylko po to żeby sobie podnieść samoocenę.
90-95 % facetów w polsce nie ma żadnego wyboru
problemem jest to, że faceci mają za małe wymagania - nie za duże


Cytat:
Wy myślicie chyba podobnie? Lepsza przeciętna bo piękna zaraz będzie ktoś wyrywał.
przeciętna jest też mocno wyrywana
dla większości kobiet skok w bok nie jest żadnym problemem (pod względem technicznym)
także nie ma tu różnicy na zasadzie, że przeciętna nie jest podrywana, a piękna tak - obydwie są
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:53   #2333
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Septuna Pokaż wiadomość
Paula. Bo lecicie.

żałuję, że nie mogę ci pokazać zdjęć facetów z którymi spałam. oj zdziwiłbyś się...
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:54   #2334
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Zgadza się. Przeciętny poznaje dziewczynę i z nią jest. Dla niej poznanie innego nie stanowi większego problemu. A dla przeciętniaka już tak.
Wśród znajomych dziewczyn wszystkie kogoś mają, a chłopaków wielu wolnych w tym 30 latków. Przypadek?
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:56   #2335
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

uż. paula zamiast argumentów rzuca tylko jakimiś nic nie znaczącymi tekstami jakie to typowe dla kobiet
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:56   #2336
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Paula to co piszesz przeczy wczesniejszym wypowiedziom:



- jedna dziewczyna napisała że ma wymagania spore



- inna że wygląd wazny i jeśli facet się nie podoba to nie ma związku




Poza tym skoro Tobie się nie podobali co sprawiło, że wylądowaliście w łóżku?
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:59   #2337
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Septuna Pokaż wiadomość
Zgadza się. Przeciętny poznaje dziewczynę i z nią jest. Dla niej poznanie innego nie stanowi większego problemu. A dla przeciętniaka już tak.
Wśród znajomych dziewczyn wszystkie kogoś mają, a chłopaków wielu wolnych w tym 30 latków. Przypadek?

tak. przypadek. bo u mnie jest totalnie odwrotnie.


pogrubione - też nieprawda. niczego mi nie brakuje, a mam problem żeby kogoś znaleźć. i co? wyjątek?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Septuna Pokaż wiadomość
Paula to co piszesz przeczy wczesniejszym wypowiedziom:



- jedna dziewczyna napisała że ma wymagania spore



- inna że wygląd wazny i jeśli facet się nie podoba to nie ma związku




Poza tym skoro Tobie się nie podobali co sprawiło, że wylądowaliście w łóżku?

ale to nie są moje wypowiedzi i w ogole polecam ci przejrzeć wątek. kilka razy ja i inne użytkowniczki pisalysmy, ze spotykalysmy sie z niskimi i brzydkmi, ale nikt nam nie wierzy.



co sprawiło? świetna rozmowa, sposób wypowiedzi, gesty, poczucie humoru.
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 21:59   #2338
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
raczej małe pole do popisu
owszem, jest to jakaś szansa, ale taki facet musi brać, brzydko mówiąc, tę która się napatoczy
Moim zdaniem nie małe bo całkiem sporo kobiet wg mnie ma na tyle nietypowy gust ze spokojnie może się zainteresować nie-przystojniakiem.
I nie te która się napatoczy, nie tylko brzydkie czy przeciętne dziewczyny mają takie odchylenia w guście. Ale skoro ty tak uważasz i tak ubilewasz ze "cos sie napatoczy" to nie wiem, chyba jednak wam wcale nie podobają się przeciętnie ładne kobiety tylko serio szukacie samych modelek, tak jak pisalam.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

jak klub to wiadomo, że pijana
dziewczyna na stałe - żaden wyczyn w obliczu tego co pisałem
kumpel - dodał dużo od siebie, żeby pogadać znajomego jako ogiera
Nie była pijana, jeżu. Byłam i widziałam. Zresztą to byl bardziej bar, i to nudny dosc niż typowy klub.
Ten kumpel się bardziej żalil niż chciał go zachwalac, w sensie ze mu zazdrości.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

i jacy to np faceci? pamiętasz?
Jacys misiowaci z dluga broda, totalnie nie w moim typie.

Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość
90-95 % facetów w polsce nie ma żadnego wyboru
problemem jest to, że faceci mają za małe wymagania - nie za duże
Maja takie, jakie mogą lub mysla ze mogą. Łaskawcy.


Cytat:
Napisane przez krewet Pokaż wiadomość

przeciętna jest też mocno wyrywana
dla większości kobiet skok w bok nie jest żadnym problemem (pod względem technicznym)
także nie ma tu różnicy na zasadzie, że przeciętna nie jest podrywana, a piękna tak - obydwie są
Ale piękna o wiele częściej, znam dużo dziewczyn i uwierz, mam porównanie (także z sobą). Na piękną rzucacie się jak pies na mięso, niezależnie od tego jak sami wyglądacie. Widziałam to mnóstwo razy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2018-12-30 o 22:02
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 22:06   #2339
krewet
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 3 712
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Moim zdaniem nie małe bo całkiem sporo kobiet wg mnie ma na tyle nietypowy gust ze spokojnie może się zainteresować nie-przystojniakiem.

według mnie nie
kobiety, owszem, zaniżają wymagania dot. wyglądu z wiekiem, ale nie ma to nic wspólnego z gustem


Cytat:
I nie te która się napatoczy, nie tylko brzydkie czy przeciętne dziewczyny mają takie odchylenia w guście. Ale skoro ty tak uważasz i tak ubilewasz ze "cos sie napatoczy" to nie wiem, chyba jednak wam wcale nie podobają się przeciętnie ładne kobiety tylko serio szukacie samych modelek, tak jak pisalam.

bardziej chodziło mi o to, że przeciętnym rzadko jakaś się interesuje, więc jak już się jakaś trafi to fajnie i trzeba to wykorzystać


Cytat:
Nie była pijana, jeżu. Byłam i widziałam. Zresztą to byl bardziej spokojny bar niż typowy klub.
Ten kumpel się bardziej żalil niż chciał go zachwalac, w sensie ze mu zazdrości.

oki, twój znajomy wyrwał niepijaną laskę w barze, przyjmijmy, że to prawda - jednak na niego jednego przypada pełno tych, którzy nie wyrywają z jakichś powodów



Cytat:
Jacys misiowaci z dluga broda, totalnie nie w moim typie.

twoje koleżanki lubią grubych? no to faktycznie dziwne, nie dziwię się, że nie w twoim typie


Cytat:
Maja takie, jakie mogą lub mysla ze mogą. Łaskawcy.

ok, a co mają zrobić?
mają wymagania - źle, przecież kobietę trzeba kochać taką jaka jest
nie mają - źle, bowiem kobieta chce się czuć wyjątkowa


zawsze jest źle



Cytat:
Ale piękna o wiele częściej, znam dużo dziewczyn i uwierz, mam porównanie (także z sobą). Na piękną rzucacie się jak pies na mięso, niezależnie od tego jak sami wyglądacie. Widziałam to mnóstwo razy.

nie no... nie zamierzam przeczyć, u kobiet też są różnice i ta ładna będzie mieć więcej adoratorów niż przeciętna
jednak nie są tak gigantyczne przepaści jak u mężczyzn
krewet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-30, 22:06   #2340
Septuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 8
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Prawda, piękne kobiety cieszą się większym powodzeniem. Niemniej te mniej piękne, choć uroda to pojęcie względne, również mają powodzenie. Może nie takie wielkie, ale jakieś jest.



Przeciętni natomiast są w dupie. O nich żadna nie powie - zobacz jaki przystojniak. Nie mają powodzenia. Kiedy zagadają dziewczyny im nie dają szans. Odrzucenie od razu z powodu wyglądu.
Septuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.