Przeszłość partnera - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 13:22   #91
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Jeśli będzie pełnoletnia, to będzie jej sprawa. Moje zdanie nie ma znaczenia.
Spoko mi by byłe wstyd zwyczajnie, widocznie jesteśmy z innych światów i chyba.
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:26   #92
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Spoko mi by byłe wstyd zwyczajnie, widocznie jesteśmy z innych światów i chyba.
A czemu ma mi być wstyd?

Może w twoim świecie żona ma się wstydzić za męża, a rodzice za swoje dorosłe dzieci i odwrotnie.

W moim świecie każdy jest autonomiczny i ewentualny wstyd przynosi tylko sobie.

Gdybym się zdecydowała na dziecko (powiedzmy), to mam jakieś 14/16 lat, żeby przekazać mu myślenie, ocenianie sytuacji i empatię. A potem to już muszę ufać, że zrobiłam dobrą robotę i po prostu dać mu żyć i podejmować własne decyzje oraz traktować jak każdego innego dorosłego. Czyli nie oceniać i nie wtrącać się, dopóki nie cierpi nikt inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:32   #93
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A czemu ma mi być wstyd?

Może w twoim świecie żona ma się wstydzić za męża, a rodzice za swoje dorosłe dzieci i odwrotnie.

W moim świecie każdy jest autonomiczny i ewentualny wstyd przynosi tylko sobie.

Gdybym się zdecydowała na dziecko (powiedzmy), to mam jakieś 14/16 lat, żeby przekazać mu myślenie, ocenianie sytuacji i empatię. A potem to już muszę ufać, że zrobiłam dobrą robotę i po prostu dać mu żyć i podejmować własne decyzje oraz traktować jak każdego innego dorosłego. Czyli nie oceniać i nie wtrącać się, dopóki nie cierpi nikt inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli w moim przekonaniu takie fotki są nie przyzwoite to nie był bym zadowolony a w twoim ok więc stąd ta różnica.

Tutaj fajny tekst jest opisany.
https://www.papilot.pl/lifestyle/cie...u-nagich-zdjec
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:40   #94
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Jeśli w moim przekonaniu takie fotki są nie przyzwoite to nie był bym zadowolony a w twoim ok więc stąd ta różnica.

Tutaj fajny tekst jest opisany.
https://www.papilot.pl/lifestyle/cie...u-nagich-zdjec
Z całym szacunkiem dla ciebie - nie jest to źródło, które szanuję, czy uznaję za wiarygodne.

Oczywiście, że jest ryzyko. Tak samo jak wsiadajac do samochodu podejmujesz ryzyko. Ale o ile jesteś tego świadomy i to twoja decyzja - nic mi do tego.

Nie rozumiem tylko wciąż - czemu ma mnie obchodzić, że twoim zdaniem to nieprzyzwoite? Jeżeli miałabym z tego jakieś profity (materialne bądź nie), które są warte ryzyka w mojej ocenie, to czemu mam się przejmować czyimkolwiek zdaniem.

Mam osoby, które przez lata udowadniały mi swoją inteligencję i mam do nich szacunek. Jeśli nie jestem czegoś pewna, biorę ich zdanie pod uwagę. Jeśli się z nimi nie zgadzam, to i tak robie po swojemu.

Więc tym bardziej na jakich zasadach miała by mnie obchodzić twoja opinia? Może jesteś bardzo inteligentny i godny szacunku, ale cie nie znam. Dla mnie jesteś randomem z forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:46   #95
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Z całym szacunkiem dla ciebie - nie jest to źródło, które szanuję, czy uznaję za wiarygodne.

Oczywiście, że jest ryzyko. Tak samo jak wsiadajac do samochodu podejmujesz ryzyko. Ale o ile jesteś tego świadomy i to twoja decyzja - nic mi do tego.

Nie rozumiem tylko wciąż - czemu ma mnie obchodzić, że twoim zdaniem to nieprzyzwoite? Jeżeli miałabym z tego jakieś profity (materialne bądź nie), które są warte ryzyka w mojej ocenie, to czemu mam się przejmować czyimkolwiek zdaniem.

Mam osoby, które przez lata udowadniały mi swoją inteligencję i mam do nich szacunek. Jeśli nie jestem czegoś pewna, biorę ich zdanie pod uwagę. Jeśli się z nimi nie zgadzam, to i tak robie po swojemu.

Więc tym bardziej na jakich zasadach miała by mnie obchodzić twoja opinia? Może jesteś bardzo inteligentny i godny szacunku, ale cie nie znam. Dla mnie jesteś randomem z forum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakie jest dla ciebie wiarygodne?Dla mnie fajnie opisujący rzeczywistość która nas otacza gdzie kult ciała dominuje i jest ważniejszy od charakteru osoby itp.
Prostytucja czy sponsoring jest też normalny?
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:52   #96
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
A jakie jest dla ciebie wiarygodne?Dla mnie fajnie opisujący rzeczywistość która nas otacza gdzie kult ciała dominuje i jest ważniejszy od charakteru osoby itp.
Prostytucja czy sponsoring jest też normalny?
Normalny to jest bardzo niewdzieczne słowo, bo można je różnie rozumieć.

Co rozumiesz przez normalny?

Według SJP (dostęp dzisiaj):

1.☠«taki, jaki powinien być»

2.☠«najczęściej spotykany»

3.☠«zdrowy psychicznie i fizycznie»

4.☠«mający wszystkie przypisane sobie cechy, typowy»

A Ty możesz mieć dodatkowo własną.

Moje odpowiedzi w oparciu o te definicje:

1. Nie wiem, jaki powinien być, nie mnie oceniać.
2. Nie sądzę, ale nie mam dokładnych danych statystycznych.
3. Zależy od relacji, ale nie musi być patologiczna
4. Nie sądzę, znowu, dane statystyczne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:58   #97
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Przeszłość partnera

Haha, co za wątek . Wracając do autorki.

Jak wszyscy wiemy przeszłości nie da się zmienić. Rozwiązania widzę następujące:
a) uśmiercić którąś ze stron tego konfliktu żeby uwolnić go/ją od dalszych katuszy
b) rozstać się
c) wysłać faceta z misją pokojową do sierocińca na Ukrainę żeby odpokutował swoje haniebne grzechy
d) zapomnieć o tym bo to kompletnie nie twoja sprawa

Generalnie proponuję b), bo ty chcesz mieć ciastko i zjeść ciastko. Chcesz mieć tego konkretnego faceta, ale najlepiej bez jego przeszłości. Nie wiem co byś musiała zrobić, w sumie, jest jeszcze opcja e) czyli zbudowanie wehikułu do podróżowania w czasie. Powodzenia w każdym razie.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 14:06   #98
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Normalny to jest bardzo niewdzieczne słowo, bo można je różnie rozumieć.

Co rozumiesz przez normalny?

Według SJP (dostęp dzisiaj):

1.☠«taki, jaki powinien być»

2.☠«najczęściej spotykany»

3.☠«zdrowy psychicznie i fizycznie»

4.☠«mający wszystkie przypisane sobie cechy, typowy»

A Ty możesz mieć dodatkowo własną.

Moje odpowiedzi w oparciu o te definicje:

1. Nie wiem, jaki powinien być, nie mnie oceniać.
2. Nie sądzę, ale nie mam dokładnych danych statystycznych.
3. Zależy od relacji, ale nie musi być patologiczna
4. Nie sądzę, znowu, dane statystyczne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzisz ty nie masz problemu z nagimi fotami na pokaz z prostytucją z sponsoringiem i dla tego ciężko nam się rozmawia.

Odnośnie tego co ja sądzę na temat nagości nie wydaje mi się ażeby to było moje widzi mi się, chyba większość psychologów czy tam innych znawców zachowań społecznych negatywnie takie zjawisko ocenia.
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:07   #99
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Przeszłość partnera

Krzysztofie, a jak twoje prywatne poglądy na temat prostytucji mają się w ogóle do tematu i autorki wątku?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:16   #100
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Widzisz ty nie masz problemu z nagimi fotami na pokaz z prostytucją z sponsoringiem i dla tego ciężko nam się rozmawia.

Odnośnie tego co ja sądzę na temat nagości nie wydaje mi się ażeby to było moje widzi mi się, chyba większość psychologów czy tam innych znawców zachowań społecznych negatywnie takie zjawisko ocenia.
A skąd wiesz, jaka jest moja prywatna opinia i co ona (albo twoja, tak swoją drogą) ma do tego tematu?

Prywatnie mogę sobie być prostytutką, albo umrzeć z głodu, a zaprzec się, że nie zostanę. To nie ma absolutnie znaczenia w tej rozmowie.

Pytanie jest czy powinnam negatywnie oceniać innych pod tym względem. I tutaj niestety musisz mi nie przekonać, bo nie widzę powodu, żeby to robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:24   #101
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A skąd wiesz, jaka jest moja prywatna opinia i co ona (albo twoja, tak swoją drogą) ma do tego tematu?

Prywatnie mogę sobie być prostytutką, albo umrzeć z głodu, a zaprzec się, że nie zostanę. To nie ma absolutnie znaczenia w tej rozmowie.

Pytanie jest czy powinnam negatywnie oceniać innych pod tym względem. I tutaj niestety musisz mi nie przekonać, bo nie widzę powodu, żeby to robić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No skąd wiem cały czas dajesz do zrozumienia że nie masz nic przeciwko.
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 14:29   #102
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
No skąd wiem cały czas dajesz do zrozumienia że nie masz nic przeciwko.
Prostytucji/zdjęciom innych.

O sobie nie pisałam, bo to moja subiektywna opinia i nie ma znaczenia dla nikogo, poza mną samą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:41   #103
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Prostytucji/zdjęciom innych.

O sobie nie pisałam, bo to moja subiektywna opinia i nie ma znaczenia dla nikogo, poza mną samą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnie pytanie bo to chyba nie ma sensu
Jak byś się dowiedziała że twój facet miał jakieś nagie fotki w sieci i pisał do dziewczyn takie zboczone teksty obcych jak byś zareagowała?
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 14:49   #104
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Ostatnie pytanie bo to chyba nie ma sensu
Jak byś się dowiedziała że twój facet miał jakieś nagie fotki w sieci i pisał do dziewczyn takie zboczone teksty obcych jak byś zareagowała?
Hm, zależy kiedy, co dokładnie i w jaki sposób.

Jeśli natomiast przekroczyłby granicę (na przykład w związku mamy pewne ograniczenia, które sobie ustaliliśmy), to bym się z nim pożegnała.

Same nagie fotki nie są zakazane i raczej bym się tym mocno nie przejęła. W moim związku co do nagich fotek ograniczenie jest jedno - nie wysyłamy w celach podrywu/anonsu.

Jeśli facet postanowiłyby jutro założyć stronę ze swoimi zdjęciami - mogę co najwyżej krytykować poszczególne zdjęcia pod względem artystycznym, ale nie zabronię mu ani nie wezmę bo za jakiegoś zboczeńca. Zapewne (taką już mamy w związku napisaną zasadę) zapytał by mnie o zdanie przed założeniem. A ja bym nie powiedziała nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 16:13   #105
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Hm, zależy kiedy, co dokładnie i w jaki sposób.

Jeśli natomiast przekroczyłby granicę (na przykład w związku mamy pewne ograniczenia, które sobie ustaliliśmy), to bym się z nim pożegnała.

Same nagie fotki nie są zakazane i raczej bym się tym mocno nie przejęła. W moim związku co do nagich fotek ograniczenie jest jedno - nie wysyłamy w celach podrywu/anonsu.

Jeśli facet postanowiłyby jutro założyć stronę ze swoimi zdjęciami - mogę co najwyżej krytykować poszczególne zdjęcia pod względem artystycznym, ale nie zabronię mu ani nie wezmę bo za jakiegoś zboczeńca. Zapewne (taką już mamy w związku napisaną zasadę) zapytał by mnie o zdanie przed założeniem. A ja bym nie powiedziała nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Przez 10 lat diametralnie się tutaj zmieniły opinie.;p

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

[QUOTE=KRZYSIEK8CH89;86319 789]Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Zmieniły się tutaj mocno na ten temat poglądy.;p

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

[QUOTE=KRZYSIEK8CH89;86319 789]Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Przez 10 lat diametralnie się tutaj zmieniły opinie.;p

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Zmieniły się tutaj mocno na ten temat poglądy.;p
Zmieniły się tutaj mocno poglądy na ten temat.

Edytowane przez KRZYSIEK8CH89
Czas edycji: 2019-01-03 o 16:13
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 16:28   #106
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

[QUOTE=KRZYSIEK8CH89;86319 789]Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Przez 10 lat diametralnie się tutaj zmieniły opinie.;p

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------

[QUOTE=KRZYSIEK8CH89;86319 789]Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Zmieniły się tutaj mocno na ten temat poglądy.;p

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Przez 10 lat diametralnie się tutaj zmieniły opinie.;p

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:59 ----------


Zmieniły się tutaj mocno poglądy na ten temat.
Gdzie wyżej?

Zależy od tekstów, nie pamiętam, żebym się w tym wątku tak wypowiadała.

Plus, nie kontynuowanie znajomości to co innego niż ocenianie kogoś obcego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 16:31   #107
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Znaczy się wyżej napisałaś że takie teksty jednak byś wzieła byś kogoś za zboczeńca
i byś nie kontynuowała znajomości a teraz odwrotnie że nie wzięłabyś go za takiego.;p

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=275751
Przez 10 lat diametralnie się tutaj zmieniły opinie.;p
.
Ale co ma piernik do wiatraka? Co ma wspólnego zalinkowany wątek do opinii Limonki na ten temat?
Nie no, teraz to się uśmiałam
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 16:37   #108
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Ale co ma piernik do wiatraka? Co ma wspólnego zalinkowany wątek do opinii Limonki na ten temat?
Nie no, teraz to się uśmiałam
Też nie rozumiem. Ja w 2008 nawet nie wiedziałam, że to forum istnieje.

Ale cóż. Najwyraźniej odpowiedzialność zbiorowa.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 17:21   #109
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Przeszłość partnera

Autorko współczuję Twojemu chłopakowi. Nie byłaś z nim, nie znaliście się, a Ty to tak roztrząsasz? Miał prawo robić co chciał i z kim chciał, bo był sam i Tobie nic do tego. Przypuszczam, że powiedział Ci to co powiedział, żeby Cię zbyć i żebyś nie wierciła mu dziury w brzuchu. Ogólnie to nie rozumie po co zadawać pytania na które nie chce się znać odpowiedzi i drążyć temat, który jest drażliwy. I tak, faceci gadają o takich rzeczach i dziewczyny też.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Po pierwsze: znajomosc krotsza niz 3 miesiace to nie zwiazek

Po drugie : nie " trafial na takie" tylko takie wybieral. Widocznie z nim tez jedt jakis problem skoro nie zbudowal dluzszej relacji niz 3 miesiace az 4 razy.
A kto tak powiedział? Jakieś prawo tak mówi? Może i wybierał, ale skąd miał wiedzieć od razu jak rozwinie się znajomość? Rozumiem, że wina leże zawsze po stronie zostawianego, a nie zostawiającego?
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-03, 18:59   #110
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez matcha Pokaż wiadomość
Ale co ma piernik do wiatraka? Co ma wspólnego zalinkowany wątek do opinii Limonki na ten temat?
Nie no, teraz to się uśmiałam
Nic tylko żeby nie było że ja takie coś uważam że to słabe i jestem jakiś inny.;p
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 19:47   #111
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Nic tylko żeby nie było że ja takie coś uważam że to słabe i jestem jakiś inny.;p

Ale ty masz prawo uważać to za nienormalne (czy jakiegokolwiek przymiotnika użyjesz).


Ale żeby przekonać nas, potrzebujesz argumentów. Bo my się nie zgadzamy i żaden poziom twojego oburzenia tego nie zmieni.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 20:30   #112
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale ty masz prawo uważać to za nienormalne (czy jakiegokolwiek przymiotnika użyjesz).


Ale żeby przekonać nas, potrzebujesz argumentów. Bo my się nie zgadzamy i żaden poziom twojego oburzenia tego nie zmieni.
Ja się nie oburzam;p
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 21:38   #113
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość


A kto tak powiedział? Jakieś prawo tak mówi? Może i wybierał, ale skąd miał wiedzieć od razu jak rozwinie się znajomość? Rozumiem, że wina leże zawsze po stronie zostawianego, a nie zostawiającego?
Już kolejny raz obserwuję u White_Dove zaskakującą agresję słowną w stosunku do osób o wyższych lub po prostu wypowiedzianych potrzebach seksualnych. Zwłaszcza mężczyzn.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 22:14   #114
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Już kolejny raz obserwuję u White_Dove zaskakującą agresję słowną w stosunku do osób o wyższych lub po prostu wypowiedzianych potrzebach seksualnych. Zwłaszcza mężczyzn.
Czemu agresje?

Chyba ci coś wysłałem sprawdziłaś bo już nie pamiętam co.?
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 09:46   #115
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Autorko współczuję Twojemu chłopakowi. Nie byłaś z nim, nie znaliście się, a Ty to tak roztrząsasz? Miał prawo robić co chciał i z kim chciał, bo był sam i Tobie nic do tego. Przypuszczam, że powiedział Ci to co powiedział, żeby Cię zbyć i żebyś nie wierciła mu dziury w brzuchu. Ogólnie to nie rozumie po co zadawać pytania na które nie chce się znać odpowiedzi i drążyć temat, który jest drażliwy. I tak, faceci gadają o takich rzeczach i dziewczyny też.
Ja w ogóle nie rozumiem po co takie tematy sprzed związku mają kogoś interesować. No umówił się z dziewczyną to pewnie jednak coś mu się w niej podobało. Miał się nie umawiać z żadną, bo może kiedyś jakiejś przyszłej dziewczynie będzie przeszkadzało, że kandydatka miała duży biust/blond włosy?
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 10:23   #116
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Przeszłość partnera

Pogubiłam się już w tych dygresjach dlatego odpowiem autorce - rozliczanie za przeszłość partnera nie jest okej. Nie powinnaś mu wiercić o to dziury w brzuchu, w końcu nie znaliście się wtedy. Moim zdaniem albo musisz zmienić swoje podejście do tych spraw albo poszukać innego partnera, który będzie podzielał Twoje poglądy na te tematy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 10:34   #117
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez Agatynek Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie rozumiem po co takie tematy sprzed związku mają kogoś interesować. No umówił się z dziewczyną to pewnie jednak coś mu się w niej podobało. Miał się nie umawiać z żadną, bo może kiedyś jakiejś przyszłej dziewczynie będzie przeszkadzało, że kandydatka miała duży biust/blond włosy?
Phyh... Mi dziewczyna robiła wyrzuty, że moje poprzednie miały długie włosy (wszystkie, co do jednej) a ona takich nie ma.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:05   #118
KRZYSIEK8CH89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 87
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez fristi Pokaż wiadomość
Pogubiłam się już w tych dygresjach dlatego odpowiem autorce - rozliczanie za przeszłość partnera nie jest okej. Nie powinnaś mu wiercić o to dziury w brzuchu, w końcu nie znaliście się wtedy. Moim zdaniem albo musisz zmienić swoje podejście do tych spraw albo poszukać innego partnera, który będzie podzielał Twoje poglądy na te tematy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozliczanie to może za dużo powiedziane ale podobne poglądy sferę seksualną dla niektórych są ważne. Tak trudno to zrozumieć?
KRZYSIEK8CH89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:06   #119
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Przeszłość partnera

Cytat:
Napisane przez KRZYSIEK8CH89 Pokaż wiadomość
Rozliczanie to może za dużo powiedziane ale podobne poglądy sferę seksualną dla niektórych są ważne. Tak trudno to zrozumieć?
Przecież to właśnie napisałam. Proszę czytać ze zrozumieniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:08   #120
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: Przeszłość partnera

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86323218]Phyh... Mi dziewczyna robiła wyrzuty, że moje poprzednie miały długie włosy (wszystkie, co do jednej) a ona takich nie ma.[/QUOTE]
fantastyczne z ciekawości, jaka była Twoja reakcja?
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-09 11:29:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.