Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-09, 17:23   #2641
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Marta, super, że wczorajsza wizyta udana

Pełnoletnia, trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

Ciekawa jestem czy nasza dziewczynka pozostanie nią do dnia porodu. Mam nadzieję, że tak bo już bardzo przyzwyczailiśmy się do myśli, że będzie córeczka. Imiona mamy wybrane: Hania i Wojtuś

Ostatnio pisałam Wam, że brzuch w ogóle mi nie rośnie i pewnie wywali go z dnia na dzień. I wykrakałam. Wczoraj poczułam tą powiększoną macicę. Wczoraj też zrobiłam pierwsze zdjęcie brzucha. A dzis? Mam taki bęben, że szok! aż mi się zrobiła taka dziwna, napięta skóra na brzuchu. Zaraz Wam wstawie foty porównawcze - specjalnie założyłam tę samą bluzkę I chyba dziś pierwszy raz poczułam ruchy! 3 razy takie jakby stuknięcie, zupełnie inne niż przy jelitach
O kurcze, jaka roznica!
Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem po😀 wszystkie badania, pomiary itd są jak najbardziej oki, kilka razy nawet padło stwierdzenie pani doktor „pięęknie, książkowy pomiar” a znana jest ze swojej powściągliwości w zachwytach i raczej jest z tych ostrożnych. no ale bobas pokazał dzisiaj gdzie nasze miejsce😀 po prostu hit, wchodziłam na usg w sumie 7 razy a u lekarza spędziłam 3godziny. Dzidziuś tak się ustawił, że zrobienie pomiarów nie było praktycznie możliwe. Wyszłam się przejść, zjadłam też coś słodkiego. Kolejne cztery razy też nic, a to odwrócony plecami a to główka skulona a to się zwinął... pani doktor mówiła, że dawno takiego uprciucha nie spotkała. wyszłam do toalety i na herbatę, w łazience odtańczyłam plemienny taniec i błagałam żeby wysłuchał naszych próśb😀 udało się za 7 razem wszystko dokładnie zbadać ALE nóżki skrzyżowane i żadnego dojścia żeby sprawdzić któż to taki... eh. Jestem trochę zawiedziona ale przecież wyniki super więc to najważniejsze. Na szczęście wizyta następna 24 stycznia więc poczekam z nadzieją, że uparciuch się ujawni. 😀
Super, najwazniejsze, ze wszystko dobrze, moze na nastepnej wizycie maluch bedzie lepiej wspolpracowal. Jak taki szalony, to moze po zlosci sie zakryl bo stwierdzil, ze co go bedzie ktos podgladal.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 18:22   #2642
patryska0804
Zadomowienie
 
Avatar patryska0804
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 939
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Hej!
Marta, super, że wczorajsza wizyta udana

Pełnoletnia, trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

Ciekawa jestem czy nasza dziewczynka pozostanie nią do dnia porodu. Mam nadzieję, że tak bo już bardzo przyzwyczailiśmy się do myśli, że będzie córeczka. Imiona mamy wybrane: Hania i Wojtuś

Ostatnio pisałam Wam, że brzuch w ogóle mi nie rośnie i pewnie wywali go z dnia na dzień. I wykrakałam. Wczoraj poczułam tą powiększoną macicę. Wczoraj też zrobiłam pierwsze zdjęcie brzucha. A dzis? Mam taki bęben, że szok! aż mi się zrobiła taka dziwna, napięta skóra na brzuchu. Zaraz Wam wstawie foty porównawcze - specjalnie założyłam tę samą bluzkę I chyba dziś pierwszy raz poczułam ruchy! 3 razy takie jakby stuknięcie, zupełnie inne niż przy jelitach
O kurde jaka różnica
Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem po wszystkie badania, pomiary itd są jak najbardziej oki, kilka razy nawet padło stwierdzenie pani doktor „pięęknie, książkowy pomiar” a znana jest ze swojej powściągliwości w zachwytach i raczej jest z tych ostrożnych. no ale bobas pokazał dzisiaj gdzie nasze miejsce po prostu hit, wchodziłam na usg w sumie 7 razy a u lekarza spędziłam 3godziny. Dzidziuś tak się ustawił, że zrobienie pomiarów nie było praktycznie możliwe. Wyszłam się przejść, zjadłam też coś słodkiego. Kolejne cztery razy też nic, a to odwrócony plecami a to główka skulona a to się zwinął... pani doktor mówiła, że dawno takiego uprciucha nie spotkała. wyszłam do toalety i na herbatę, w łazience odtańczyłam plemienny taniec i błagałam żeby wysłuchał naszych próśb udało się za 7 razem wszystko dokładnie zbadać ALE nóżki skrzyżowane i żadnego dojścia żeby sprawdzić któż to taki... eh. Jestem trochę zawiedziona ale przecież wyniki super więc to najważniejsze. Na szczęście wizyta następna 24 stycznia więc poczekam z nadzieją, że uparciuch się ujawni.
Super że wszystko ok może na następnym usg się pokaże co ma między nogami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Włosomaniaczka!


2007r- Dziewczyna
2013r- Narzeczona
2014r- Żona <3

5.08.2015 II kreseczki
25.08.2015 <3

Czekamy na Ciebie syneczku- Dominiś
patryska0804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 19:20   #2643
nothing_matter
Zadomowienie
 
Avatar nothing_matter
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 613
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez klamerka1987 Pokaż wiadomość
Hej!

Marta, super, że wczorajsza wizyta udana



Pełnoletnia, trzymamy kciuki i czekamy na wieści.



Ciekawa jestem czy nasza dziewczynka pozostanie nią do dnia porodu. Mam nadzieję, że tak bo już bardzo przyzwyczailiśmy się do myśli, że będzie córeczka. Imiona mamy wybrane: Hania i Wojtuś



Ostatnio pisałam Wam, że brzuch w ogóle mi nie rośnie i pewnie wywali go z dnia na dzień. I wykrakałam. Wczoraj poczułam tą powiększoną macicę. Wczoraj też zrobiłam pierwsze zdjęcie brzucha. A dzis? Mam taki bęben, że szok! aż mi się zrobiła taka dziwna, napięta skóra na brzuchu. Zaraz Wam wstawie foty porównawcze - specjalnie założyłam tę samą bluzkę I chyba dziś pierwszy raz poczułam ruchy! 3 razy takie jakby stuknięcie, zupełnie inne niż przy jelitach

Toz to aż niemożliwe ale brzuszek świetny

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem po wszystkie badania, pomiary itd są jak najbardziej oki, kilka razy nawet padło stwierdzenie pani doktor „pięęknie, książkowy pomiar” a znana jest ze swojej powściągliwości w zachwytach i raczej jest z tych ostrożnych. no ale bobas pokazał dzisiaj gdzie nasze miejsce po prostu hit, wchodziłam na usg w sumie 7 razy a u lekarza spędziłam 3godziny. Dzidziuś tak się ustawił, że zrobienie pomiarów nie było praktycznie możliwe. Wyszłam się przejść, zjadłam też coś słodkiego. Kolejne cztery razy też nic, a to odwrócony plecami a to główka skulona a to się zwinął... pani doktor mówiła, że dawno takiego uprciucha nie spotkała. wyszłam do toalety i na herbatę, w łazience odtańczyłam plemienny taniec i błagałam żeby wysłuchał naszych próśb udało się za 7 razem wszystko dokładnie zbadać ALE nóżki skrzyżowane i żadnego dojścia żeby sprawdzić któż to taki... eh. Jestem trochę zawiedziona ale przecież wyniki super więc to najważniejsze. Na szczęście wizyta następna 24 stycznia więc poczekam z nadzieją, że uparciuch się ujawni.

No to super ja musiałam iść na 1 spacer a miałam wrażenie ze mnie ludzie z kolejki wzrokiem zabijali jak wchodziłam drugi raz



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
nothing_matter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 19:51   #2644
Iwonexx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 728
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa(chociaz niektore dziewczyny kojarza mnie z innego watku), ale od jakiegos czasu Was juz podczytuje.. wczesniej w sumie sie nie 'ujawinialam' boo poczatki byly ciezki.. a obawy duze bo poerwsza ciaze poronilam.. a w obecej w 6 tyg wygladowalam w szpitalu z mocnym krwawieniem.. na szczescie z nasz fasolka bylo wszystko okej.. gdy juz wszystko wydawalo sie ze bedzie w porzadku na wizycie okazalo sie ze pojawil sie krwiak.. zalecenia-> lezenie w lozku.. no i tak sobie lezalam przez ponad miesiac.. ale warto bylo.. w poniedzialek mialam wizyte i okazalo sie ze krwiaka juz praktycznie nie ma jest mikroskopijny.. wiec moge sobie pozwolic na wiecej.. i nie musze lezec w lozku. obecnie jestem w 12tc i czekam na prenatalne ktore mam za tydzien.. i powoli zaczynam sie stresowac
Taka moja krotka historia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"WSTAŃ, nie skupiaj się na swoich słabościach i wątpliwościach żyj wyprostowany"
Jan Paweł II

25.07.2018 (6tc)
Iwonexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 19:53   #2645
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa(chociaz niektore dziewczyny kojarza mnie z innego watku), ale od jakiegos czasu Was juz podczytuje.. wczesniej w sumie sie nie 'ujawinialam' boo poczatki byly ciezki.. a obawy duze bo poerwsza ciaze poronilam.. a w obecej w 6 tyg wygladowalam w szpitalu z mocnym krwawieniem.. na szczescie z nasz fasolka bylo wszystko okej.. gdy juz wszystko wydawalo sie ze bedzie w porzadku na wizycie okazalo sie ze pojawil sie krwiak.. zalecenia-> lezenie w lozku.. no i tak sobie lezalam przez ponad miesiac.. ale warto bylo.. w poniedzialek mialam wizyte i okazalo sie ze krwiaka juz praktycznie nie ma jest mikroskopijny.. wiec moge sobie pozwolic na wiecej.. i nie musze lezec w lozku. obecnie jestem w 12tc i czekam na prenatalne ktore mam za tydzien.. i powoli zaczynam sie stresowac
Taka moja krotka historia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj no trudny początek miałaś, dobrze że już się wszystko uspokaja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 19:59   #2646
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

to wyobraźcie sobie jak patrzyły dzisiaj na mnie dziewczyny w poczekalni jak wchodziłam po każdej kolejnej pacjentce, zajmowałam czas a później wychodziłam i czekałam kolejne 20 minut i wchodziłam znowu i znowu😀 myślałam, że mnie wzrokiem zabiją. trochę je rozumiem bo przez moją wizytę było spore opóźnienie ale cóż mogłam zrobic?
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 21:20   #2647
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
to wyobraźcie sobie jak patrzyły dzisiaj na mnie dziewczyny w poczekalni jak wchodziłam po każdej kolejnej pacjentce, zajmowałam czas a później wychodziłam i czekałam kolejne 20 minut i wchodziłam znowu i znowu myślałam, że mnie wzrokiem zabiją. trochę je rozumiem bo przez moją wizytę było spore opóźnienie ale cóż mogłam zrobic?
Masakra mam nadzieję że ja jutro wejdę tylko raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-09, 21:21   #2648
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

powtarzam sie
jak mi nie dobrze
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 21:24   #2649
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
powtarzam sie
jak mi nie dobrze
Trochę wam współczuję i jednocześnie zazdroszczę bo ja nie ważne co ważne żeby dużo było to jest straszne bo waga stanowczo idzie w górę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 05:20   #2650
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa(chociaz niektore dziewczyny kojarza mnie z innego watku), ale od jakiegos czasu Was juz podczytuje.. wczesniej w sumie sie nie 'ujawinialam' boo poczatki byly ciezki.. a obawy duze bo poerwsza ciaze poronilam.. a w obecej w 6 tyg wygladowalam w szpitalu z mocnym krwawieniem.. na szczescie z nasz fasolka bylo wszystko okej.. gdy juz wszystko wydawalo sie ze bedzie w porzadku na wizycie okazalo sie ze pojawil sie krwiak.. zalecenia-> lezenie w lozku.. no i tak sobie lezalam przez ponad miesiac.. ale warto bylo.. w poniedzialek mialam wizyte i okazalo sie ze krwiaka juz praktycznie nie ma jest mikroskopijny.. wiec moge sobie pozwolic na wiecej.. i nie musze lezec w lozku. obecnie jestem w 12tc i czekam na prenatalne ktore mam za tydzien.. i powoli zaczynam sie stresowac
Taka moja krotka historia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam! Okropny początek ale najważniejsze że już wszystko ok. Ja też mam krwiaka i od tyg siedzę w domu. Na szczęście był malutki i krwawilam bardzo mało i nie było konieczne zostawianie mnie w szpitalu. Mam się oszczędzać. I za dwa tyg wizyta oby było tak jak u Ciebie już wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 07:57   #2651
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Jak tam Wasze apetyty? Ja cały czas czekam na ten czas kiedy nie będę mogła się powstrzymać od jedzenia... Póki co jedzenie sprawia mi znacznie mniej radości niż przed ciążą. Nawet po rzeczach które nie są ciężkie jest mi jakoś ciężko na żołądku

Teraz zaczęłam zmuszać się do warzyw żeby jakieś witaminy mieć
Ja to mogę jeść, jeść, jeść i jeść... Czasami wolałabym doznać chwilowego brzydzenia - serio... Współczuję. Mam nadzieję, że Ci sie to odmieni jeszcze.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj pierwszy raz poszłam w spodniach ciazowych do pracy i jest mi super wygodnie
Dla przeciwwagi powiem, że cały dzień mnie dzisiaj brzuch ciągnie, wcześniej to się tylko wieczorami zdarzało. I mam wrażenie, że mogę Małą wyczuć czasami wieczorami, czekam na więcej

Wysłane z mojego HTC Desire 626 przy użyciu Tapatalka
Ja dziś już nie mogłam ubrać spodni sprzed ciązy więc zarzuciłam ciązowe rajstopy i spódniczkę jeszcze z poprzedniej ciązy i też czuję się wyzwolona
Też odczuwam delikatne muśnięcia czasem

Cytat:
Napisane przez pelnoletnia Pokaż wiadomość
dziewczyny, jestem po😀 wszystkie badania, pomiary itd są jak najbardziej oki, kilka razy nawet padło stwierdzenie pani doktor „pięęknie, książkowy pomiar” a znana jest ze swojej powściągliwości w zachwytach i raczej jest z tych ostrożnych. no ale bobas pokazał dzisiaj gdzie nasze miejsce😀 po prostu hit, wchodziłam na usg w sumie 7 razy a u lekarza spędziłam 3godziny. Dzidziuś tak się ustawił, że zrobienie pomiarów nie było praktycznie możliwe. Wyszłam się przejść, zjadłam też coś słodkiego. Kolejne cztery razy też nic, a to odwrócony plecami a to główka skulona a to się zwinął... pani doktor mówiła, że dawno takiego uprciucha nie spotkała. wyszłam do toalety i na herbatę, w łazience odtańczyłam plemienny taniec i błagałam żeby wysłuchał naszych próśb😀 udało się za 7 razem wszystko dokładnie zbadać ALE nóżki skrzyżowane i żadnego dojścia żeby sprawdzić któż to taki... eh. Jestem trochę zawiedziona ale przecież wyniki super więc to najważniejsze. Na szczęście wizyta następna 24 stycznia więc poczekam z nadzieją, że uparciuch się ujawni. 😀
O mamo 7 razy! super, że wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez Iwonexx Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tutaj nowa(chociaz niektore dziewczyny kojarza mnie z innego watku), ale od jakiegos czasu Was juz podczytuje.. wczesniej w sumie sie nie 'ujawinialam' boo poczatki byly ciezki.. a obawy duze bo poerwsza ciaze poronilam.. a w obecej w 6 tyg wygladowalam w szpitalu z mocnym krwawieniem.. na szczescie z nasz fasolka bylo wszystko okej.. gdy juz wszystko wydawalo sie ze bedzie w porzadku na wizycie okazalo sie ze pojawil sie krwiak.. zalecenia-> lezenie w lozku.. no i tak sobie lezalam przez ponad miesiac.. ale warto bylo.. w poniedzialek mialam wizyte i okazalo sie ze krwiaka juz praktycznie nie ma jest mikroskopijny.. wiec moge sobie pozwolic na wiecej.. i nie musze lezec w lozku. obecnie jestem w 12tc i czekam na prenatalne ktore mam za tydzien.. i powoli zaczynam sie stresowac
Taka moja krotka historia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witaj Pamiętam moj stres w poprzedniej ciązy (tez poprzedzonej poronieniem) więc rozumiem, co czujesz. Mam nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
powtarzam sie
jak mi nie dobrze
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-10, 09:12   #2652
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Zazdroszczę tym co mogą wszystko zjeść. Ja przez to siedzenie na dupie w domu mam okropne wzdęcia. Muszę uważać co jem. Ale taki mój żywot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:27   #2653
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Zazdroszczę tym co mogą wszystko zjeść. Ja przez to siedzenie na dupie w domu mam okropne wzdęcia. Muszę uważać co jem. Ale taki mój żywot

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja ciążowa aplikacja wczoraj mi mowila, ze od 15.tygodnia wlasnie wzdecia sie moga nasilic i u mnie sie to zgadza. Wzdyma mnie okropnie, a 2 dni temu jeszcze na dokladke sobie ugotowalam duzy gar leczo
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:30   #2654
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Moja ciążowa aplikacja wczoraj mi mowila, ze od 15.tygodnia wlasnie wzdecia sie moga nasilic i u mnie sie to zgadza. Wzdyma mnie okropnie, a 2 dni temu jeszcze na dokladke sobie ugotowalam duzy gar leczo
Ja zaczęłam 14 tydzień i czuję jak zjem coś smażonego to masakra. Wczoraj jadłam dwa razy zupę ogórkowa i obyło się bez wzdęć. Także nie przyjemne ale do wytrzymania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:42   #2655
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam 14 tydzień i czuję jak zjem coś smażonego to masakra. Wczoraj jadłam dwa razy zupę ogórkowa i obyło się bez wzdęć. Także nie przyjemne ale do wytrzymania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja juz wygrzebałam espumisan i będe się wspomagać w razie czego.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:46   #2656
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja juz wygrzebałam espumisan i będe się wspomagać w razie czego.
Można ?? U mnie póki co to się obejdzie. Póki co jakąś dietę sobie zrobię lekko strawna i będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:52   #2657
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez allckarola Pokaż wiadomość
Można ?? U mnie póki co to się obejdzie. Póki co jakąś dietę sobie zrobię lekko strawna i będzie ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Można właśnie - sprawdzałam ulotke i jest informacja, ze nie ma zadnych przeciwskazan do stosowania podczas ciazy i kp
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 09:53   #2658
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ooo dobrze wiedzieć może kupię czasami by się przydało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 10:29   #2659
milllusia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 241
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

też jakoś mam problemy zjedzeniem oczywiście czegoś konktretnego. Na mięso nie mam ochoty bardziej zupy bym jadła ale nie chce się ciągle robić. Jadłabym same owoce i słodycze najlepiej ;(
__________________
http://fajnamama.pl/suwaczki/zt875xa.png


https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e5eegywedjr.png



Aniołek 24.05.2016r. 9tc[*]
Aniołek 02.07.2018r. 7tc[*]
milllusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-10, 11:01   #2660
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Dziewczyny, a jak myślicie poród w naszych terminach (lipiec-lato) jest fajny,czy jednak lepiej rodzić zimą ? Ja tak sobie myślę,że skoro urodzę w lipcu, to mała podrośnie do następnej zimy i może będzie bardziej odporna na te wszystkie zarazy...
A te z Was które już rodziły, może mogą podzielić się informacją czy było to latem czy zimą i czy to wgl ma znaczenie...
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 11:15   #2661
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak myślicie poród w naszych terminach (lipiec-lato) jest fajny,czy jednak lepiej rodzić zimą ? Ja tak sobie myślę,że skoro urodzę w lipcu, to mała podrośnie do następnej zimy i może będzie bardziej odporna na te wszystkie zarazy...
A te z Was które już rodziły, może mogą podzielić się informacją czy było to latem czy zimą i czy to wgl ma znaczenie...
Powiem tak trochę ma to znaczenie chodź lipiec jeszcze nie taki zły. Poprzednio rodziłam we wrześniu i przejście upalnego lata było trochę ciężkie ale dałam radę. Dlatego fajnie że w lipcu rodzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 11:23   #2662
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak myślicie poród w naszych terminach (lipiec-lato) jest fajny,czy jednak lepiej rodzić zimą ? Ja tak sobie myślę,że skoro urodzę w lipcu, to mała podrośnie do następnej zimy i może będzie bardziej odporna na te wszystkie zarazy...
A te z Was które już rodziły, może mogą podzielić się informacją czy było to latem czy zimą i czy to wgl ma znaczenie...
Ile osób tyle opinii.
Mi się fajnie rodziło na wiosnę. Potem już w kombinezon mogłam siedzące dziecko wsadzić, a nie tak jak w lipcu taka laleczkę z którą nic za bardzo zrobić się nie da.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 12:44   #2663
klamerka1987
Rozeznanie
 
Avatar klamerka1987
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 559
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

hej!
My starania o dziecko zaczęlismy w styczniu z myślą właśnie żeby uniknąć porodu w upały. No i tak tam minął prawie rok starań i rodzę koniec czerwca. Teraz widzę tylko plusy Będzie cieplutko, będziemy mogły dużo spacerować, nie ma smogu. Łatwiej ubrać taką kruszynkę i ogólnie człowiek jakiś taki szczęśliwszy jest latem

Ja się zainspirowałam dziewczyną na czerwcowym wątku i uderzyłam dziś do lumpa. Pierwszy raz od chyba 15 lat i... przepadłam. Jest tyle pięknych rzeczy dla maluchów, większość z metkami. Kupiłam np granatowe spodenki Ralph Lauren z metką, za 4 zł można znaleźć naprawdę piękne i właściwie nowe rzeczy za grosze. Nie wiem jak do tego podchodzicie ale zachęcam do zerknięcia do takich sklepów
__________________
2013 -> 2017 -> 2017 -> 2018

klamerka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:04   #2664
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

ja niestety nie umiem szukac perełek na lumpach

ja rodzilam w sierpniu i w sumie ciaza nie dała mi sie we znaki z tego powodu. A z dzieckiem w taka pogode było super, spacery, zero strachu że zaraz zaziembie, w ogóle jakos latwiej, sam bodziak i można bylo wyjsc. Nie wiem jakbym sie czuła gdybym urodzila zimą, tyle zmian w zyciu a tu jeszcze ta depresyjna pogoda. Teraz mam juz dosyc tej zimy, potrzebuje słońca, nowrj energii. Nie mam porównania, ale zawsze chcialam dzieci wiosenno/letnie i jakos sie udało
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:14   #2665
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

My chcieliśmy na wiosnę ale zaplanować się nie da. Lipiec nie jest źle przynajmniej ciepło. A w zimie trzeba by było nowa kurtkę kupować. Bo brzuszek duży to w duży mróz to nie wyjdziesz na spacer. Także jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:24   #2666
himbeere
Rozeznanie
 
Avatar himbeere
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 769
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Ja rodziłam zimą choć akurat wtedy bardzo szybko się zima skończyła, do lata doszłam do siebie i mogłam bez wstydu ubrać kostium kąpielowy, również drugi plus że zima chodzimy w spodniach a wiadomo 8-9 miesiąc golenie nóg to jest wyczyn pewnie każda pora ma swe plusy i minusy, dobra uciekam na wizytę
himbeere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:29   #2667
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez himbeere Pokaż wiadomość
Ja rodziłam zimą choć akurat wtedy bardzo szybko się zima skończyła, do lata doszłam do siebie i mogłam bez wstydu ubrać kostium kąpielowy, również drugi plus że zima chodzimy w spodniach a wiadomo 8-9 miesiąc golenie nóg to jest wyczyn pewnie każda pora ma swe plusy i minusy, dobra uciekam na wizytę
Właśnie bo tym samym pomyślałam każdy miesiąc ma swoje plusy i minusy powodzenia na wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:30   #2668
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak myślicie poród w naszych terminach (lipiec-lato) jest fajny,czy jednak lepiej rodzić zimą ? Ja tak sobie myślę,że skoro urodzę w lipcu, to mała podrośnie do następnej zimy i może będzie bardziej odporna na te wszystkie zarazy...
A te z Was które już rodziły, może mogą podzielić się informacją czy było to latem czy zimą i czy to wgl ma znaczenie...
Ja rodzilam pod koniec maja i nie narzekam. Nie trzeba werandowac - mozna od razu na spacery chodzic, a i nie trzeba ubierac w kombinezony itd. Chwale sobie
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:34   #2669
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Pamiętajcie o połogu jeszcze, zabierze część lata

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 13:37   #2670
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019- świeże II kreseczki

Dwa tygodnie i można spokojnie śmigać wózkiem. Także nie jest źle.
Dziewczyny 14 tydzień a ja czuję ruchy i dzisiaj wyjątkowo często jestem w szoku że tak szybko ale tylko usiądę albo zjem coś i czuję łaskotanie i takie delikatne muśnięcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-14 16:09:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.