Jak ją zdobyć? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-01, 18:25   #1
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47

Jak ją zdobyć?


Witajcie!
Dziewczyny, kobiety, damy pomóżcie!
Zacznę od tego że nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat, ale rzadko tutaj bywam i wydaje mi się że tutaj będzie najlepiej, więc do rzeczy.
Poznałem dziewczynę w pracy. Jest piękna i w ogóle. Problem w tym że narazie niby nie chce się spotykać z nikim (jak się domyślam z poprzednim facetem coś musiało być nietak, ale nie wnikałem w ten wątek). Twierdzi że narazie woli się spotykać w grupie znajomych itd.
Co zrobić? Jak ją skruszyć? Wiem że się sobie podobamy, nietylko pod względem wizualnym. W pracy fajnie się gada itp. Poza pracą rzadko. Nie chcę być też natrętny, ale bardzo mi zależy na spotkaniu z nią.
Oczywiście uprzedzam pytania odpowiadając że próbowałem się umówić, kiedyś byliśmy ze znajomymi na imprezie i było super.
Coś ją blokuje i nie wiem co. Doradźcie coś!
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 19:20   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak ją zdobyć?

Skoro nie chcesz być nachalny, to uszanuj ją decyzję? Dziewczyna jasno określa, że chce się spotykać w grupie. Nie ma nic gorszego, niż uszczęśliwianie na siłę.

Skąd wiesz, że się sobie podobacie? Powiedziała Ci konkretnie? Czy Ci się tak wydaje?
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 19:31   #3
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Dziewczyny, kobiety, damy pomóżcie!
Zacznę od tego że nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat, ale rzadko tutaj bywam i wydaje mi się że tutaj będzie najlepiej, więc do rzeczy.
Poznałem dziewczynę w pracy. Jest piękna i w ogóle. Problem w tym że narazie niby nie chce się spotykać z nikim (jak się domyślam z poprzednim facetem coś musiało być nietak, ale nie wnikałem w ten wątek). Twierdzi że narazie woli się spotykać w grupie znajomych itd.
Co zrobić? Jak ją skruszyć? Wiem że się sobie podobamy, nietylko pod względem wizualnym. W pracy fajnie się gada itp. Poza pracą rzadko. Nie chcę być też natrętny, ale bardzo mi zależy na spotkaniu z nią.
Oczywiście uprzedzam pytania odpowiadając że próbowałem się umówić, kiedyś byliśmy ze znajomymi na imprezie i było super.
Coś ją blokuje i nie wiem co. Doradźcie coś!
Widocznie nie chce cię zranić bo jesteś dobrym kolegą. Może z zadatkami na przyjaciela. To co podkreśliłem znaczy po prostu "nie chcę się umawiać z tobą, nie pociągasz mnie seksualnie, pozostańmy w sferze przyjacielskiej". Friendzone.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 19:36   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Witajcie!
Dziewczyny, kobiety, damy pomóżcie!
Zacznę od tego że nie wiem czy to odpowiedni dział na ten temat, ale rzadko tutaj bywam i wydaje mi się że tutaj będzie najlepiej, więc do rzeczy.
Poznałem dziewczynę w pracy. Jest piękna i w ogóle. Problem w tym że narazie niby nie chce się spotykać z nikim (jak się domyślam z poprzednim facetem coś musiało być nietak, ale nie wnikałem w ten wątek). Twierdzi że narazie woli się spotykać w grupie znajomych itd.
Co zrobić? Jak ją skruszyć? Wiem że się sobie podobamy, nietylko pod względem wizualnym. W pracy fajnie się gada itp. Poza pracą rzadko. Nie chcę być też natrętny, ale bardzo mi zależy na spotkaniu z nią.
Oczywiście uprzedzam pytania odpowiadając że próbowałem się umówić, kiedyś byliśmy ze znajomymi na imprezie i było super.
Coś ją blokuje i nie wiem co. Doradźcie coś!
Zagadaj, porozmawiaj, rozbaw ją, weź numer. Potem napisz/zadzwoń i się umów. Jeśli nie da numeru, to ją odpuszczasz.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Skoro nie chcesz być nachalny, to uszanuj ją decyzję? Dziewczyna jasno określa, że chce się spotykać w grupie. Nie ma nic gorszego, niż uszczęśliwianie na siłę.

Skąd wiesz, że się sobie podobacie? Powiedziała Ci konkretnie? Czy Ci się tak wydaje?
Jeśli chce się spotkać w grupie to nie jest nim zainteresowana.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 20:22   #5
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Jak ją zdobyć?

Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji

Edytowane przez nastolatek90
Czas edycji: 2019-02-01 o 20:25
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 20:27   #6
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji
Niemal.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 20:31   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji
Nawet jakbyście w tym łóżku wylądowali to nie znaczy że ona chce się z Tobą umawiać
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 20:33   #8
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji
Ludzie zmieniają zdania. Również wyznają różne fakty pod wpływem chwili...
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 20:40   #9
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak ją zdobyć?

Jeśli naprawdę zależy ci na niej, to bądź zawsze blisko, wspieraj ją, ale nie napastuj . Nie bądź nachalny, tylko dyskretnie bądź zawsze w pobliżu, żeby widziała że ci zależy, że to prawdziwe uczucie, a nie przelotne zauroczenie.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 20:58   #10
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę zależy ci na niej, to bądź zawsze blisko, wspieraj ją, ale nie napastuj . Nie bądź nachalny, tylko dyskretnie bądź zawsze w pobliżu, żeby widziała że ci zależy, że to prawdziwe uczucie, a nie przelotne zauroczenie.
Taka taktyka najczęściej działa tym, że on się dowie pewnego dnia, że ona już z kimś jest. Tak po prostu. Jak grom z jasnego nieba. Przynajmniej będzie mógł na to popatrzeć, z bliska.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:01   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Taka taktyka najczęściej działa tym, że on się dowie pewnego dnia, że ona już z kimś jest. Tak po prostu. Jak grom z jasnego nieba. Przynajmniej będzie mógł na to popatrzeć, z bliska.
Być może. Ale nie możemy tego przewidzieć.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-01, 21:04   #12
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Być może. Ale nie możemy tego przewidzieć.
Oczywiście, że nie przewidzimy bo nie siedzimy w jej głowie. Spojrzenie na sprawę możemy mieć różne przez to jak takie sytuacje widzieliśmy albo w jakich sami byliśmy. Dla mnie najbardziej prawdopodobna wydaje się właśnie ta opisana przeze mnie sytuacja.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:09   #13
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji
Ekhm ciężko w to uwierzyć biorąc pod uwagę pierwszy post. To się wybitnie ze sobą nie klei, by ludzie się sobie super podobali, pociągali, byli wolni...a jednocześnie nie chcieli się spotykać. Chyba, że to była jakaś krzywa sytuacja typu spotkałeś ją w klubie, ona była totalnie pijana, Ty wykorzystałeś sytuację i się tam mizialiście czy coś, a całą resztę już dopisałeś i wyolbrzymiłeś do "niemal wylądowaliśmy w łóżku", podczas gdy do tego było jeszcze daleko, a ona po wytrzeźwieniu na drugi dzień stwierdziła, że to był ogromny błąd.

Prawdopodobnie coś się jej w Tobie nie podoba, coś ją od Ciebie odpycha i tego nie przeskoczysz, żadna rada tu nie pomoże, o ile ona jakimś cudem magicznie nie zmieni zdania.
__________________
Mówię jak jest.

Edytowane przez felixindahouz
Czas edycji: 2019-02-01 o 21:10
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:12   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Oczywiście, że nie przewidzimy bo nie siedzimy w jej głowie. Spojrzenie na sprawę możemy mieć różne przez to jak takie sytuacje widzieliśmy albo w jakich sami byliśmy. Dla mnie najbardziej prawdopodobna wydaje się właśnie ta opisana przeze mnie sytuacja.
Dlatego odpowiadam z mojego punktu widzenia. Na mnie zrobiło by to wrażenie. Zawsze faceci chcieli tylko zaciągnąć do łóżka i ja to widziałam i nie było nic. Jakby ktoś pokazał, że mu naprawdę zależy - uwierzyłabym.
Niektóre kobiety naprawdę boją się, że zostaną wykorzystane.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:20   #15
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

Przecież randkowanie nie musi kończyć się w łóżku na pierwszym, czy jak według zasad Hollywoodu trzecim spotkaniu. Gdyby rzeczywiście facet jej się tak podobał, to czy by nie wybrała wolniejszego tempa zamiast powiedzieć, że z nikim nie chce się wiązać? Gdyby kobieta do mnie powiedziała "nie chcę się teraz z nikim spotykać" to bym odczytał, że się jej nie podobam i tyle.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:32   #16
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Przecież randkowanie nie musi kończyć się w łóżku na pierwszym, czy jak według zasad Hollywoodu trzecim spotkaniu. Gdyby rzeczywiście facet jej się tak podobał, to czy by nie wybrała wolniejszego tempa zamiast powiedzieć, że z nikim nie chce się wiązać? Gdyby kobieta do mnie powiedziała "nie chcę się teraz z nikim spotykać" to bym odczytał, że się jej nie podobam i tyle.
I prawdopodobnie miał byś rację, ale zawsze pozostaje jakis tam procent, że może być inaczej. Ale uwierz też, że sprawy uczuć u kobiet niezawsze są rozgrywane na ostrzu noża. Co widać po innych wątkach w których kobiety opisują, że nie zawsze zaiskrzyło na początku znajomośći.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 21:57   #17
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86449121]Nawet jakbyście w tym łóżku wylądowali to nie znaczy że ona chce się z Tobą umawiać [/QUOTE]

to była odpowiedź na wcześniejsze 'nie pociągasz seksualnie'

---------- Dopisano o 22:57 ---------- Poprzedni post napisano o 22:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Ludzie zmieniają zdania. Również wyznają różne fakty pod wpływem chwili...
co masz na myśli?

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Jeśli naprawdę zależy ci na niej, to bądź zawsze blisko, wspieraj ją, ale nie napastuj . Nie bądź nachalny, tylko dyskretnie bądź zawsze w pobliżu, żeby widziała że ci zależy, że to prawdziwe uczucie, a nie przelotne zauroczenie.
tak też robię

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Ekhm ciężko w to uwierzyć biorąc pod uwagę pierwszy post. To się wybitnie ze sobą nie klei, by ludzie się sobie super podobali, pociągali, byli wolni...a jednocześnie nie chcieli się spotykać. Chyba, że to była jakaś krzywa sytuacja typu spotkałeś ją w klubie, ona była totalnie pijana, Ty wykorzystałeś sytuację i się tam mizialiście czy coś, a całą resztę już dopisałeś i wyolbrzymiłeś do "niemal wylądowaliśmy w łóżku", podczas gdy do tego było jeszcze daleko, a ona po wytrzeźwieniu na drugi dzień stwierdziła, że to był ogromny błąd.

Prawdopodobnie coś się jej w Tobie nie podoba, coś ją od Ciebie odpycha i tego nie przeskoczysz, żadna rada tu nie pomoże, o ile ona jakimś cudem magicznie nie zmieni zdania.
nie była to żadna kwestia dopowiedzeń

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Przecież randkowanie nie musi kończyć się w łóżku na pierwszym, czy jak według zasad Hollywoodu trzecim spotkaniu. Gdyby rzeczywiście facet jej się tak podobał, to czy by nie wybrała wolniejszego tempa zamiast powiedzieć, że z nikim nie chce się wiązać? Gdyby kobieta do mnie powiedziała "nie chcę się teraz z nikim spotykać" to bym odczytał, że się jej nie podobam i tyle.
ja właśnie tak tego nie odczytuje, a raczej skłaniam się ku wersji że była kiedyś zraniona i potrzebuje trochę luzu
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-01, 23:37   #18
ponton_powietrzny
Raczkowanie
 
Avatar ponton_powietrzny
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 200
Dot.: Jak ją zdobyć?

Najlepiej poczekać jakiś czas, jeśli ci zależy.
Ja na przykład używam argumentu "nie chcę się spotykać z nikim" wtedy, kiedy jestem zraniona, ale też ten facet nie do końca mi się podoba. Mam na myśli, że może jest pociąg fizyczny, dobrze się gada, ale coś nie gra, żeby stworzyć relację.
Ale to ja. Nie ma jednej uniwersalnej recepty, ja kiedy raz powiem, że "nie", to raczej nie ma szans, a moja koleżanka pół roku mówiła "nie", aż w końcu powiedziała "tak" i już im leci chyba trzeci miesiąc związku. Także moim zdaniem czekaj, bądź kolegą, nie naciskaj. Ale też nie rób sobie nadziei na nie wiadomo co.
__________________
Jest gdzieś we mnie miejsce
o najniższej możliwej energii, bliskiej zeru,
zeru absolutnemu.



But I, I need to be by myself;
I mean: I sing for myself, I bleed for myself, I breathe for myself.




Tego się nie leczy, słowo pękło jak szkło
ponton_powietrzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-02, 09:12   #19
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez ponton_powietrzny Pokaż wiadomość
Najlepiej poczekać jakiś czas, jeśli ci zależy.
Ja na przykład używam argumentu "nie chcę się spotykać z nikim" wtedy, kiedy jestem zraniona, ale też ten facet nie do końca mi się podoba. Mam na myśli, że może jest pociąg fizyczny, dobrze się gada, ale coś nie gra, żeby stworzyć relację.
Ale to ja. Nie ma jednej uniwersalnej recepty, ja kiedy raz powiem, że "nie", to raczej nie ma szans, a moja koleżanka pół roku mówiła "nie", aż w końcu powiedziała "tak" i już im leci chyba trzeci miesiąc związku. Także moim zdaniem czekaj, bądź kolegą, nie naciskaj. Ale też nie rób sobie nadziei na nie wiadomo co.
tak, a tutaj padło to że "narazie nie chcę się spotykać z nikim" i jako argument że jest zraniona i nie spotyka się z facetami
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-02, 13:23   #20
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
tak, a tutaj padło to że "narazie nie chcę się spotykać z nikim" i jako argument że jest zraniona i nie spotyka się z facetami
Chłopie, czego ty nie rozumiesz? Jakby chciała się z tobą spotykać to by się spotykała i nie byłoby żadnego nie chce się spotykać z nikim. Widocznie aż tak atrakcyjną partią dla nie jesteś. Może i by poszła z tobą do łóżka z braku laku, ale widzi jak się nakręcasz, więc woli nie, żebyś jej potem nie wyznawał miłości i nie opowiadał na prawo i lewo, że jesteście razem.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 14:58   #21
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;86451166]Chłopie, czego ty nie rozumiesz? Jakby chciała się z tobą spotykać to by się spotykała i nie byłoby żadnego nie chce się spotykać z nikim. Widocznie aż tak atrakcyjną partią dla nie jesteś. Może i by poszła z tobą do łóżka z braku laku, ale widzi jak się nakręcasz, więc woli nie, żebyś jej potem nie wyznawał miłości i nie opowiadał na prawo i lewo, że jesteście razem.[/QUOTE]

chyba jednak nie do końca tak jest, bo z tego co się dowiedziałem to rozstała się z chłopakiem bo ją zdradzał, więc rozumiem że jest zniechęcona do całego męskiego gatunku
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 15:17   #22
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
chyba jednak nie do końca tak jest, bo z tego co się dowiedziałem to rozstała się z chłopakiem bo ją zdradzał, więc rozumiem że jest zniechęcona do całego męskiego gatunku
Żebyś się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie miała chłopaka
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 15:21   #23
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86459733]Żebyś się nie zdziwił jak za jakiś czas będzie miała chłopaka [/QUOTE]

Ale ja już mu to pisałem przecież. Nie dociera.
Byłem świadkiem sytuacji, że dziewczyna zerwała z chłopakiem bo "nie była gotowa na poważny związek", za tydzień już miała innego (pewnie już z nim kręciła wcześniej), a po kilku miesiącach brała z nim ślub.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:14   #24
katemoss1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 139
Dot.: Jak ją zdobyć?

Hej, jestem w tej samej sytuacji co Ty, tylko ja od drugiej strony bo jestem tą dziewczyną. Mam kolegę, który wyznał mi miłość, ale ja sama nie mam ochoty się z niczym spieszyć, też wyszłam z założenia, że możemy spotykac się, ale w większym gronie znajomych. Chłopak na to przystał, ale powiem tak nie przestał się starać, co prawda powiedziałam mu, że po prostu mam tak, że nie chcę szybko nic robić, nie powiedziałam kategorycznie nie i powoli małymi kroczkami otwieram się na niego. Mówię, tylko jak jest w moim przypadku. Twój może być zupełnie inny.
katemoss1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 10:26   #25
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Hej, jestem w tej samej sytuacji co Ty, tylko ja od drugiej strony bo jestem tą dziewczyną. Mam kolegę, który wyznał mi miłość, ale ja sama nie mam ochoty się z niczym spieszyć, też wyszłam z założenia, że możemy spotykac się, ale w większym gronie znajomych. Chłopak na to przystał, ale powiem tak nie przestał się starać, co prawda powiedziałam mu, że po prostu mam tak, że nie chcę szybko nic robić, nie powiedziałam kategorycznie nie i powoli małymi kroczkami otwieram się na niego. Mówię, tylko jak jest w moim przypadku. Twój może być zupełnie inny.
Dla mnie jako faceta to totalna bzdura. Po pierwsze wyznawanie miłości bez związku, a po drugie "małymi kroczkami, najpierw w gronie znajomych"

Dziewczyna albo jest zainteresowana od początku i chce tego faceta, albo go nie chce. Dziwię się tylko że są faceci którzy będą za nimi biegać...
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 11:51   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86471649]Dla mnie jako faceta to totalna bzdura. Po pierwsze wyznawanie miłości bez związku, a po drugie "małymi kroczkami, najpierw w gronie znajomych"

Dziewczyna albo jest zainteresowana od początku i chce tego faceta, albo go nie chce. Dziwię się tylko że są faceci którzy będą za nimi biegać...[/QUOTE]


Zgodzę się, albo wóz albo przewóz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 13:13   #27
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86471649]Dla mnie jako faceta to totalna bzdura. Po pierwsze wyznawanie miłości bez związku, a po drugie "małymi kroczkami, najpierw w gronie znajomych"

Dziewczyna albo jest zainteresowana od początku i chce tego faceta, albo go nie chce. Dziwię się tylko że są faceci którzy będą za nimi biegać...[/QUOTE]
Niektórzy faceci próbują wybłagać związek. To mocno żałosne podejście.
Sam wychodzę z założenia, że nie to nie, jej strata.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:37   #28
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Jak ją zdobyć?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86449121]Nawet jakbyście w tym łóżku wylądowali to nie znaczy że ona chce się z Tobą umawiać [/QUOTE]

zgadzam się !

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

skoro powiedziała Ci że nie chce się z nikim umawiać, to uszanuj to. Może dziewczyna nie ma ochoty na randkowanie z Tobą akurat ? może wystarczy jej koleżeństwo z Tobą.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
Z całą pewnością się sobie podobamy i seksualnie też się pociągamy. Wyznaliśmy to sobie i niemal wylądowaliśmy w łóżku więc w tej kwestii nie ma dyskusji
a niby jak sobie to wyznaliście ? bo nie bardzo rozumiem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:42   #29
nastolatek90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 47
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez katemoss1 Pokaż wiadomość
Hej, jestem w tej samej sytuacji co Ty, tylko ja od drugiej strony bo jestem tą dziewczyną. Mam kolegę, który wyznał mi miłość, ale ja sama nie mam ochoty się z niczym spieszyć, też wyszłam z założenia, że możemy spotykac się, ale w większym gronie znajomych. Chłopak na to przystał, ale powiem tak nie przestał się starać, co prawda powiedziałam mu, że po prostu mam tak, że nie chcę szybko nic robić, nie powiedziałam kategorycznie nie i powoli małymi kroczkami otwieram się na niego. Mówię, tylko jak jest w moim przypadku. Twój może być zupełnie inny.
no właśnie i wydaje mi się że tutaj jest podobnie, tymbardziej że została zraniona o czym zresztą z nią rozmawiałem.
staram się to zrozumieć.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
zgadzam się !

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

skoro powiedziała Ci że nie chce się z nikim umawiać, to uszanuj to. Może dziewczyna nie ma ochoty na randkowanie z Tobą akurat ? może wystarczy jej koleżeństwo z Tobą.

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------



a niby jak sobie to wyznaliście ? bo nie bardzo rozumiem.
z żadnym facetem nie chce się spotykać, bo się zraziła, a kwestia podobania się sobie jasno została określona w rozmowie - tak po prostu to wyszło
nastolatek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 19:45   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak ją zdobyć?

Cytat:
Napisane przez nastolatek90 Pokaż wiadomość
z żadnym facetem nie chce się spotykać, bo się zraziła, a kwestia podobania się sobie jasno została określona w rozmowie - tak po prostu to wyszło
Skąd masz pewność że nie spotyka się z żadnym? Bo tak Ci powiedziała?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 22:39:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.