Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-08, 11:38   #1741
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czy macie do przeróbki?Załącznik 7662570

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Dżinsy z dziurami bym chciała, da się załatwić ?
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 11:44   #1742
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Takie cuś
aaaa to miłego używania i extra efektów
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 11:45   #1743
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Takie cuś
Za Ole zdaj relacje jak potestujesz. Ja mysle nad moim peelingiem kwasami z ole czy nie przesadze jak stosuje retinol teraz.... Kusi ale cykora mam bo co za duzo to niezdrowo.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 11:50   #1744
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Takie cuś

Uwielbiam to serum , rewelacyjnie u mnie się sprawdziło. A ten krem to jest pod oczy?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 11:56   #1745
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kazarów nie używam za duża stópka moja ale w ekspresowym tempie przyszedł dzisiaj mój Ole i będzie testowanie
Też się czaję na Ole, ale bardziej na tą serie dla cery tłustej i mieszanej i krem pod oczy A no i Ole weszlo do Bootsa, więc mogę wykorzystać kuzynkę
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 12:12   #1746
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Uwielbiam to serum , rewelacyjnie u mnie się sprawdziło. A ten krem to jest pod oczy?
Nie, żel krem do twarzy.
Chcę jeszcze potestować Omorovicza ale nie mogę nigdzie próbek dorwać w rozsądnej cenie. A ty jesteś z niego zadowolona?

Edytowane przez Mrowina
Czas edycji: 2019-02-08 o 12:14
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 12:16   #1747
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Jaki piękny łobuz

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------





Dzięki. Zerkne jak kompa włączę....

---------- Dopisano o 11:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------





Niedozalozenia...... Ale przepiekne.
Miało być "czy macie coś do przeróbki?" sam sobie strącił metr i się owinął

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dżinsy z dziurami bym chciała, da się załatwić ?
Ale najpierw trzeba wymierzyć, ten metr to nie ozdoba

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 12:31   #1748
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
A to nie wiedziałam. Kotki lepiej po pierwszej rujce a z kotem dopytaj u weta
Dziewczyny to chyba takie zabobony są, że po pierwszej rui czy że głowa przestanie rosnąć..

Ja odbierałam moje brytki już wykastrowane a miały chyba 13-14 tygodni.. Wiele hodowli sprzedaje kotki już wykastrowane - jak ja szukałam kociambrów to większość znanych i szanowanych hodowli tylko po kastracji oddawała kotki

Pytałam kilku wetów i każdy mówił, że to kwestia tego jak właścicielowi "pasuje" bo np. ktoś uważa że jak ma kotkę niewychodzącą to po co kastrowac.. aż do pierwszej rujki albo czekają aż kocurek zacznie znaczyć i dopiero wtedy pędem kastrowac bo smrodek przeszkadza
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 12:35   #1749
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Nie, żel krem do twarzy.
Chcę jeszcze potestować Omorovicza ale nie mogę nigdzie próbek dorwać w rozsądnej cenie. A ty jesteś z niego zadowolona?

No ja się czaję na ten krem z wit C pod oczy, ale muszę wykończyć to co mam


U mnie Omorovicza wypadł średnio, tzn szkody nie robił, ale też żadnego woow nie było, bardzo spodobała mi się mgiełka i od tego momentu to obowiązkowa pozycja w mojej pielęgnacji, ten rozreklamowany balsam do demakijażu u mnie porażka, nie dośc że zapach bleeh to jeszcze prawie w ogóle nie oczyszczał cery z dziennego makijażu, musiałam poprawiać micelem i potem żel, kem Illuminating całkiem ok, ładnie nawilżał, lekko rozświetlał, ale bez żadnych och i ach, krem na noc w miarę koił i odżywiał, ciut za lekko nawilżał, miałam próbki tego złotego serum i było fajne. Mam jeszcze saszetkę maseczki oczyszczającej ale jeszcze jej nie próbowałam. Moim zdaniem kosmetyki porządne, ale bez fajerwerków, nie za standardową cenę. Chyba bardziej dla mieszanej cery niż dla takiego sucholca jak ja
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2019-02-08 o 12:37
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 12:44   #1750
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Obstawiacie, że w lutym będzie box? Zazwyczaj na walentynki chyba był, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 12:48   #1751
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Obstawiacie, że w lutym będzie box? Zazwyczaj na walentynki chyba był, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a ja kasy nie mam buuuuu, oplacilam wynajem samochodu , apartamentu na narty i zbieramy na skipasy
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 13:06   #1752
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
a ja kasy nie mam buuuuu, oplacilam wynajem samochodu , apartamentu na narty i zbieramy na skipasy
Ale ja nie jestem pewna, coś mi się tak kojarzy, że były co dwa miesiące. Sama pytam, bo muszę zaplanować budżet, a i do koszyka nie chce brać mniej lub bardziej przypadkowych rzeczy, tylko muszę przeanalizować co teram mi będzie odpowiadało i nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:12   #1753
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Fajne zakupy. 5ez potrzebuje dokupic legginsy do cwiczen. One sie dobrze rozciagaja ibtrzymaja fazon. Ktos juz mial dosiwadczenia z ich spodniami.?

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

s

Sliczne. Na wiosnę przepiękne.

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



oczywiste przecież.

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



I bardzo dobrze. Ja slyszalam kilka osob jak dozmawialo o wykofzystywaniu ubran w UK. W Polsce podejrzewam podobnie. Chodza kilka razy, wietrza!!!! I oddaja. Jak nie pasuje przy przymiarce to sie oddaje a nie po kilku wyjsciach.

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Lookfantasric fajne na testy zestawy niedrogo

https://m.lookfantastic.pl/filorga-o...ck-alternative
Amyzek, bierzesz? We dwie miałybyśmy tańszą przesyłkę
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:13   #1754
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No ja się czaję na ten krem z wit C pod oczy, ale muszę wykończyć to co mam


U mnie Omorovicza wypadł średnio, tzn szkody nie robił, ale też żadnego woow nie było, bardzo spodobała mi się mgiełka i od tego momentu to obowiązkowa pozycja w mojej pielęgnacji, ten rozreklamowany balsam do demakijażu u mnie porażka, nie dośc że zapach bleeh to jeszcze prawie w ogóle nie oczyszczał cery z dziennego makijażu, musiałam poprawiać micelem i potem żel, kem Illuminating całkiem ok, ładnie nawilżał, lekko rozświetlał, ale bez żadnych och i ach, krem na noc w miarę koił i odżywiał, ciut za lekko nawilżał, miałam próbki tego złotego serum i było fajne. Mam jeszcze saszetkę maseczki oczyszczającej ale jeszcze jej nie próbowałam. Moim zdaniem kosmetyki porządne, ale bez fajerwerków, nie za standardową cenę. Chyba bardziej dla mieszanej cery niż dla takiego sucholca jak ja
O widzisz to już jeden zakup mi odpadł bo ja też sucha jak wiór
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:22   #1755
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
O tak, ja po zużyciu niecałej połowy tubki się poddałam i poszedł w świat. Tak bardzo nicnierobiącego kremu jeszcze nie miałam.
Ale dobrze że Was zapytałam!!! Już prawie byłam zdecydowana na zakup.
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
W rajstopach albo w błyszczących legginsach

A na te się czaję teraz Załącznik 7662569

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Przepiękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:25   #1756
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Ale dobrze że Was zapytałam!!! Już prawie byłam zdecydowana na zakup.Przepiękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak chcesz wypróbować, to weź te wersję 10g za 29zł, ze zniżką wyjdzie nieco ponad 23zł
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:27   #1757
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jak chcesz wypróbować, to weź te wersję 10g za 29zł, ze zniżką wyjdzie nieco ponad 23zł
Teraz to już nie chce tego kremu . Dwie zgodne negatywne opinie mi wystarczą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 13:37   #1758
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
O widzisz to już jeden zakup mi odpadł bo ja też sucha jak wiór

Wiesz zawsze warto wypróbować na własnej cerze, Amyzek ma też suchą, a z tego co pamiętam to jej się Omorovicza bardzo podoba
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 14:03   #1759
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to chyba takie zabobony są, że po pierwszej rui czy że głowa przestanie rosnąć..

Ja odbierałam moje brytki już wykastrowane a miały chyba 13-14 tygodni.. Wiele hodowli sprzedaje kotki już wykastrowane - jak ja szukałam kociambrów to większość znanych i szanowanych hodowli tylko po kastracji oddawała kotki

Pytałam kilku wetów i każdy mówił, że to kwestia tego jak właścicielowi "pasuje" bo np. ktoś uważa że jak ma kotkę niewychodzącą to po co kastrowac.. aż do pierwszej rujki albo czekają aż kocurek zacznie znaczyć i dopiero wtedy pędem kastrowac bo smrodek przeszkadza
tak, racja. Po prostu po rujce zabieg jest łatwiejszy i tyle. To dobrze ze sprzedaja wykastrowane/ wysterylizowane. Problem pseudo hodowli jest straszny. A propo niewychodzenia to nasz kot sie boi Rozmawiałam wczorajz sasiadem co tez ma kota i pytał jak mój. To wołam Pyśka bo miałam uchylone drzwi. Kot przyszedł ale zatrzymał sie koło drzwi i łapy przez próg nie chciał przestawic A jak wziełąm na rece to wlazł mi na ramie i tak siedział

Ja tak jak Amyz spaliłabym sie ze wstydu oddajac uzywan arzecz

Zakupy na wekend zrobiłam to jutzrejsze szalenstwo mnie ominie
A jak zjezdzałąm z wozkiem z podjazdu w sklepie to sie slizgnełąm i naciagnełąm cos w kolanie.
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-08, 14:52   #1760
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to chyba takie zabobony są, że po pierwszej rui czy że głowa przestanie rosnąć..

Ja odbierałam moje brytki już wykastrowane a miały chyba 13-14 tygodni.. Wiele hodowli sprzedaje kotki już wykastrowane - jak ja szukałam kociambrów to większość znanych i szanowanych hodowli tylko po kastracji oddawała kotki

Pytałam kilku wetów i każdy mówił, że to kwestia tego jak właścicielowi "pasuje" bo np. ktoś uważa że jak ma kotkę niewychodzącą to po co kastrowac.. aż do pierwszej rujki albo czekają aż kocurek zacznie znaczyć i dopiero wtedy pędem kastrowac bo smrodek przeszkadza
Ja na kilku kocich forach przeczytałam o tej głowie, ale tak jest w przypadku norweskich leśnych. Albo do 14 tygodnia życia, albo po 8 miesiącu życia.
Nie wiem, nie znam się. I tak idzie na wizytę w poniedziałek, zobaczymy co wet powie.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 15:35   #1761
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Amyzek, bierzesz? We dwie miałybyśmy tańszą przesyłkę
ja sie moge dolaczyc a odbiore przy kawie w maju czy jakos tak...

Amyz , daj znac, bo ja cos jeszcze bym dolozyla...

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ale ja nie jestem pewna, coś mi się tak kojarzy, że były co dwa miesiące. Sama pytam, bo muszę zaplanować budżet, a i do koszyka nie chce brać mniej lub bardziej przypadkowych rzeczy, tylko muszę przeanalizować co teram mi będzie odpowiadało i nie zaszkodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nie wiem gdzie kasa idzie...pojechalam po kawe, herbate, chleb, potem tabsy do basenu i ponad 100 euro poszlo...I nie ma co jesc!

za to rzutem na tasme chwycilam w Zara home przescieradla na podwojne lozka za 9Euro. to sobie poklaszcze

Edit. tez planuje budzet, a pamietam ze w aptece w Chamonix mieli fajne oferty filorgii i cala mase probek dostalam dodatkowo. Tylko nie moge ich namierzyc na necie z aktualna oferta i cenami. Foch!

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-02-08 o 15:39
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 17:35   #1762
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
[LEFT]
czyli nie idę nawet do intimisimi zostaję przy panaszku ale muszę jechać do mojego najulubieńszego sklepu

Korinko mam wrażenie ze z panaszka są dużo lepsze jakościowo. Wcześniej tylko z tej firmy kupowałam i były nie do zdarcia. Tango II to mialam dwa albo trzy lata i jak nowe wyglądało.
Nie wiem czy mam pecha ale kupiłam w maju biustonosz w intimissimi i wyglada jak szmatka. Od środka cały skulkowany, nitki wystają a w drugim po praniu dziwnie gąbeczka pofalowała się. Nie nosiłam ich cały czas bo na początku nie mogłam z fizbinami nosić i na chwile tylko w weekend zakładałam jak gdzieś szlam a na codzień miałam triumpha bez fizbin.

Muszę podskoczyć do sklepu i poprzymierzac bo nie wiem czy teraz nie będę na mnie za duże panaszki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 17:46   #1763
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Nie, żel krem do twarzy.
Chcę jeszcze potestować Omorovicza ale nie mogę nigdzie próbek dorwać w rozsądnej cenie. A ty jesteś z niego zadowolona?

ja jestem fanką kremów Omorovicza i serum że o mgiełce nie wspomnę jedyne co to ten balsam do demakijażu mi nie podszedł, bo dziwne to takie, wydawało mi się że zamiast zmywać twarz to jeszcz bardziej ją brudzi ale tak ogólnie to mega zadowolonam z tej marki


Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Amyzek, bierzesz? We dwie miałybyśmy tańszą przesyłkę
Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
ja sie moge dolaczyc a odbiore przy kawie w maju czy jakos tak...

Amyz , daj znac, bo ja cos jeszcze bym dolozyla...

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------


napaliłam się i miałam już pisać że biorę dwa zestawy ale sprawdziłam właśnie i mam w zapasach 3 minisy tego kremu pod oczy jak ktoś chce to mogę się jednym podzielić myślałam czy by coś innego nie kupić ale mam wszystkiego zdecydowanie za dużo i robię luty miesiącem odwyku zakupowego (kosmetycznego)

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

ja nie wiem gdzie kasa idzie...pojechalam po kawe, herbate, chleb, potem tabsy do basenu i ponad 100 euro poszlo...I nie ma co jesc!

za to rzutem na tasme chwycilam w Zara home przescieradla na podwojne lozka za 9Euro. to sobie poklaszcze

Edit. tez planuje budzet, a pamietam ze w aptece w Chamonix mieli fajne oferty filorgii i cala mase probek dostalam dodatkowo. Tylko nie moge ich namierzyc na necie z aktualna oferta i cenami. Foch!

mam dokładnie to samo z zakupami tylko w PLN



za zakupy ja z łowów to się mogę pochwalić że kupiłam leginso-dresy w Pepco za 14,90 i są świetne, muszę w przyszłym tyg iść po kolejne kupiłam też sportowe leginsy i koszulkę na siłkę za grosze a wydaje się całkiem porządna fajny sklep
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 17:51   #1764
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------




tak to prawda, szczególnie na sukienki i to te wieczorowe, bo często mieli zwroty przepoconych, panie kupowały, szły w sukience na wesele, po czym ją wietrzyły i zwracały, dużo mają też zwrotów z sesji blogerek, czytałam o tym ostatnio artykuł

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------




W Intimissimi są bardzo małe miseczki, to dla takich kapselków jak ja mam, dlatego ja uwielbiam Intimissimi i Etam

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------




No jak na kogo szyją? Na Madzesti Jej wisienki też muszą się ładnie prezentować

Muszę zerknąć na staniki w Etam skoro polecasz ze fajne.

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja jestem fanką kremów Omorovicza i serum że o mgiełce nie wspomnę jedyne co to ten balsam do demakijażu mi nie podszedł, bo dziwne to takie, wydawało mi się że zamiast zmywać twarz to jeszcz bardziej ją brudzi ale tak ogólnie to mega zadowolonam z tej marki







napaliłam się i miałam już pisać że biorę dwa zestawy ale sprawdziłam właśnie i mam w zapasach 3 minisy tego kremu pod oczy jak ktoś chce to mogę się jednym podzielić myślałam czy by coś innego nie kupić ale mam wszystkiego zdecydowanie za dużo i robię luty miesiącem odwyku zakupowego (kosmetycznego)

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:44 ----------




mam dokładnie to samo z zakupami tylko w PLN



za zakupy ja z łowów to się mogę pochwalić że kupiłam leginso-dresy w Pepco za 14,90 i są świetne, muszę w przyszłym tyg iść po kolejne kupiłam też sportowe leginsy i koszulkę na siłkę za grosze a wydaje się całkiem porządna fajny sklep

Muszę wpaść do pepco. Może jak kupię nowe leginsy to zacznę ćwiczyć w końcu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 18:11   #1765
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


napaliłam się i miałam już pisać że biorę dwa zestawy ale sprawdziłam właśnie i mam w zapasach 3 minisy tego kremu pod oczy jak ktoś chce to mogę się jednym podzielić myślałam czy by coś innego nie kupić ale mam wszystkiego zdecydowanie za dużo i robię luty miesiącem odwyku zakupowego (kosmetycznego) ;)[COLOR="Silver"]


mam dokładnie to samo z zakupami tylko w PLN


za zakupy ja z łowów to się mogę pochwalić że kupiłam leginso-dresy w Pepco za 14,90 i są świetne, muszę w przyszłym tyg iść po kolejne kupiłam też sportowe leginsy i koszulkę na siłkę za grosze a wydaje się całkiem porządna fajny sklep
nie ma problemu wypijesz karniaki!!!
Angel ja dalej chetna jak chcesz to na Pw sie mozemy dogadac,

Pepco za 14.9 to bym brala, nie nadazam z praniem jak dzien w dzien cwiczymy.

Mialam isc na HELL HILL ale technik niby ma zakladac neta do 20 tej to czekam.....numer zazalenia juz mam bo 2 miechy w kulki leca, jak dzis nie przyjedzie to wojna!!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 18:14   #1766
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Korinko mam wrażenie ze z panaszka są dużo lepsze jakościowo. Wcześniej tylko z tej firmy kupowałam i były nie do zdarcia. Tango II to mialam dwa albo trzy lata i jak nowe wyglądało.
Nie wiem czy mam pecha ale kupiłam w maju biustonosz w intimissimi i wyglada jak szmatka. Od środka cały skulkowany, nitki wystają a w drugim po praniu dziwnie gąbeczka pofalowała się. Nie nosiłam ich cały czas bo na początku nie mogłam z fizbinami nosić i na chwile tylko w weekend zakładałam jak gdzieś szlam a na codzień miałam triumpha bez fizbin.

Muszę podskoczyć do sklepu i poprzymierzac bo nie wiem czy teraz nie będę na mnie za duże panaszki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z intimissimi biustonosze kupione pewnie z 5 lat temu i do tej pory ich stan jest bez zarzutu. Nigdy mi się żaden nie skulkował a piorę w pralce luzem na trybie ręcznym, tyle że zapinam przed wrzuceniem do pralki. Może faktycznie akurat na takie trafiłaś.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 18:36   #1767
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja mam z intimissimi biustonosze kupione pewnie z 5 lat temu i do tej pory ich stan jest bez zarzutu. Nigdy mi się żaden nie skulkował a piorę w pralce luzem na trybie ręcznym, tyle że zapinam przed wrzuceniem do pralki. Może faktycznie akurat na takie trafiłaś.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
No to może miałam pecha i ten model który mam jakiś felerny jest. Piorę je w woreczku do bielizny
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:10   #1768
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Pigment-9/10 Luty. DD od 49. kod SERCE.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:16   #1769
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Korinko mam wrażenie ze z panaszka są dużo lepsze jakościowo. Wcześniej tylko z tej firmy kupowałam i były nie do zdarcia. Tango II to mialam dwa albo trzy lata i jak nowe wyglądało.
Nie wiem czy mam pecha ale kupiłam w maju biustonosz w intimissimi i wyglada jak szmatka. Od środka cały skulkowany, nitki wystają a w drugim po praniu dziwnie gąbeczka pofalowała się. Nie nosiłam ich cały czas bo na początku nie mogłam z fizbinami nosić i na chwile tylko w weekend zakładałam jak gdzieś szlam a na codzień miałam triumpha bez fizbin.

Muszę podskoczyć do sklepu i poprzymierzac bo nie wiem czy teraz nie będę na mnie za duże panaszki.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja uwielbiam panaszka
Dziewczyny jutro mam Ewke. Trzymajcie za mnie kciuki lecę się pakować. Bo dopiero weszło do domu, a zaraz wpada przyjaciółka na ploty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-08, 19:44   #1770
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam panaszka
Dziewczyny jutro mam Ewke. Trzymajcie za mnie kciuki lecę się pakować. Bo dopiero weszło do domu, a zaraz wpada przyjaciółka na ploty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mocne kciuki Baw sie dobrze

Ja zwariuje Mlody biegał po łozku i jak przydzwonil głowa o sciane Płakał chwile a teraz spi bo cały dzien nie spał a ja sie martwie - guza wielkiego nabił
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.