Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 13:11   #1
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897

Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?


Cześć! Często udzielam się tu pod wątkami, a tym razem ja potrzebuję pomocy. Poznałam XY przez internet (na portalu NIErandkowym). Teraz mam ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ chciałabym grzecznie dać mu do zrozumienia, że jesteśmy tylko znajomymi. Pisaliśmy praktycznie codziennie i to po bite kilka godzin, bo super się nam rozmawiało (wspólne hobby), ale dla mnie cały czas była i jest to relacja koleżeńska. Dla niego - wyraźnie coś więcej, pomimo że do tej pory nie widzieliśmy się nawet w realu (via Skype). Bardzo chce przyjechać mnie odwiedzić. Nie mam nic przeciwko, ale chciałabym, by wiedział, że powinien odpuścić sobie wszelkie matrymonialne (ba, nawet romantyczne) zapędy.

PS. Bardzo się pilnowałam, by z nim nie flirtować. Nie chcę go okłamywać, że z kimś się spotykam - bo to moim zdaniem nieuczciwe. Nie chcę stracić kolegi, bo on sobie coś ubzdurał. Teraz zaczęłam się dystansować, pisać rzadziej i mniej wylewnie, ale nie chcę robić mu wody z mózgu, bo sama nie chciałabym być tak potraktowana. Chcę być uczciwa do samego końca. Niech przyjedzie - spoko - ale nie chcę by jechał tu z nieodpowiednim nastawieniem, bo po prostu wyjedzie rozczarowany.
PSS. Zawsze mogę porozmawiać z nim na Skype rozczochrana i nieumalowana
PSSS. Proszę nie zjedźcie mnie w komentarzach. Za późno zorientowałam się, że jemu postrzega naszą znajomość inaczej niż ja. Pod tym względem to jestem naprawdę mało spostrzegawcza i teraz ze złości.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:31   #2
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Po prostu mu to powiedz, że to nie randka, tylko koleżeńskie spotkanie .


Dobrze zrozumiałam, że rozmawialiście ze sobą na Skypie?
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:33   #3
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Skąd pewność że on chce czegoś więcej?

Jak to grzecznie załatwić? Cóż, nie powinnaś się przejmować że on wróci zawiedziony do domu. Zawsze można dostać kosza i to coś normalnego.

Widzę dwie opcje. Albo piszesz mu wprost że liczysz tylko na znajomość koleżeńską bez owijania w bawełnę, albo nie mówisz nic i zachowujesz się jak tylko koleżanka. Jak jest kumaty to zrozumie, a jak nie jest kumaty to obrazi się niezależnie jak postąpisz.

Gdybyś chciała zerwać kontakt, to po prostu znikasz bez słowa, ale skoro chcesz się z nim zadawać to ta opcja nie wchodzi w grę.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:39   #4
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Dziękuję galaxy za komentarz. Liczyłam, że napiszesz w tym wątku, bo chciałam poznać, jaki sposób rozwiązania tej sytuacji mężczyzna uznałby za uczciwy i elegancki.

Jeszcze się nie widzieliśmy. Znajomość była oparta wyłącznie na wymianie wiadomości tekstowych. Ten Skype może właściwie sam rozwiązać ten problem On mnie zobaczy i stwierdzi, że cały jego zapał podsycała wyłącznie jego wyobraźnia.

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2019-02-11 o 13:42
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:41   #5
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie widzieliśmy. Znajomość była oparta wyłącznie na wymianie wiadomości tekstowych. Ten Skype może właściwie sam rozwiązać ten problem On mnie zobaczy i stwierdzi, że cały jego zapał podsycała wyłącznie jego wyobraźnia.
To on nie widział jak wyglądasz? Na zdjęciu czy coś?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:43   #6
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Wiesz co ja bym mu wprost napisala ze moze tylko liczyc na kolezenstwo i tyle. Ale musisz sie liczyc z tym ze znajomosc moze sie urwac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:44   #7
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86487803]To on nie widział jak wyglądasz? Na zdjęciu czy coś?[/QUOTE]
Widział. Zdjęcie profilowe bez retuszu, make-up'u i nie pozowane. Nigdy nie lubiłam zdjęć z dzióbkami, robione z góry czy pod kątem. Wstawiłam takie najzwyczajniejsze, bo portal był absolutnie NIErandkowy.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 13:44   #8
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Ludzie sami sobie tworza problemy ,a czasem rozwiazanie jest proste. To nie byla zlosliwosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:45   #9
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Cześć! Często udzielam się tu pod wątkami, a tym razem ja potrzebuję pomocy. Poznałam XY przez internet (na portalu NIErandkowym). Teraz mam ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ chciałabym grzecznie dać mu do zrozumienia, że jesteśmy tylko znajomymi. Pisaliśmy praktycznie codziennie i to po bite kilka godzin, bo super się nam rozmawiało (wspólne hobby), ale dla mnie cały czas była i jest to relacja koleżeńska. Dla niego - wyraźnie coś więcej, pomimo że do tej pory nie widzieliśmy się nawet w realu (via Skype). Bardzo chce przyjechać mnie odwiedzić. Nie mam nic przeciwko, ale chciałabym, by wiedział, że powinien odpuścić sobie wszelkie matrymonialne (ba, nawet romantyczne) zapędy.

PS. Bardzo się pilnowałam, by z nim nie flirtować. Nie chcę go okłamywać, że z kimś się spotykam - bo to moim zdaniem nieuczciwe. Nie chcę stracić kolegi, bo on sobie coś ubzdurał. Teraz zaczęłam się dystansować, pisać rzadziej i mniej wylewnie, ale nie chcę robić mu wody z mózgu, bo sama nie chciałabym być tak potraktowana. Chcę być uczciwa do samego końca. Niech przyjedzie - spoko - ale nie chcę by jechał tu z nieodpowiednim nastawieniem, bo po prostu wyjedzie rozczarowany.
PSS. Zawsze mogę porozmawiać z nim na Skype rozczochrana i nieumalowana
PSSS. Proszę nie zjedźcie mnie w komentarzach. Za późno zorientowałam się, że jemu postrzega naszą znajomość inaczej niż ja. Pod tym względem to jestem naprawdę mało spostrzegawcza i teraz ze złości.
Pewnie nie dawałaś mu sygnałów, że może być coś więcej, ale wiele osób samo świetne rozumienie się i miłe rozmowy już traktuje jako sygnał, że może być coś więcej.
Chcesz to zrobić delikatnie, rozumiem i się nie dziwię skoro go lubisz i chciałabyś żeby relacja dalej się utrzymywała.
Moim zdaniem powinnaś najpierw zapytać czy liczy na coś więcej. Jeśli odpowie twierdząco to powiedz wprost, że nie może NIGDY liczyć na nic więcej niż koleżeństwo. Jeśli nie widzisz takiej nadziei to mu jej nie dawaj. Możliwe, że po tym nie będziecie już nawet znajomymi, ale lepsze to niż jego późniejsze cierpienie i twoje wyrzuty sumienia.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:45   #10
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Jeśli chcesz tak delikatnie, to możesz mu w trakcie rozmowy (najlepiej jeszcze przed spotkaniem, po co ma się chłopak angażować ) delikatnie zasugerować coś w stylu, że nie chcesz jeszcze być w związku, że lubisz swój stan singielki lub standardowy wizazowy - nie jesteś gotowa na związek. Oczywiście nie, że mu to oznajmiasz, tylko gdzieś podczas rozmowy.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 13:47   #11
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Widział. Zdjęcie profilowe bez retuszu, make-up'u i nie pozowane. Nigdy nie lubiłam zdjęć z dzióbkami, robione z góry czy pod kątem. Wstawiłam takie najzwyczajniejsze, bo portal był absolutnie NIErandkowy.
Skoro to zaakceptował to rozmowa na Skype wiele nie rozwiąże. Popatrz na to z drugiej strony, on się może jeszcze bardziej nakręcić

Wiesz co, ja bym jednak obstawiał za opcją wyjaśnienia wprost. Równie dobrze po "randce" on może zerwać kontakt bo chce tylko związku i koleżanka nie wchodzi w grę. Po co masz Ty marnować czas? Podczas rozmowy jakoś wpleć że nikogo nie szukasz do związku, nie pisz że ma sobie nie robić nadziei tylko że Ty nie szukasz - będzie delikatniej.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-11, 15:45   #12
farmaceutka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 896
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Zacznijcie od normalnej rozmowy video albo przez tel. Juz na tym etapie wiele osob sie wykrusza a to ze sie chce zobaczyc moze byc pisane pod wplywem chwili czy emocji. Relax...
farmaceutka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 16:05   #13
Tashira
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 223
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Rzuc jaki tekst typowo friendzonowy. "Fajnie ze sie zobaczymy, w koncu bede miala taka meska przyjaciółkę bo zawsze chcialam" itp. Powinien zalapac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 16:24   #14
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Dziękuję galaxy za komentarz. Liczyłam, że napiszesz w tym wątku, bo chciałam poznać, jaki sposób rozwiązania tej sytuacji mężczyzna uznałby za uczciwy i elegancki.

Jeszcze się nie widzieliśmy. Znajomość była oparta wyłącznie na wymianie wiadomości tekstowych. Ten Skype może właściwie sam rozwiązać ten problem On mnie zobaczy i stwierdzi, że cały jego zapał podsycała wyłącznie jego wyobraźnia.

Spotkaj się i zobacz, co z tego wyniknie. Sama też tak naprawdę nie znasz człowieka. Najwyżej po spotkaniu jeśli stan się utrzyma, napiszesz mu wprost, że widzisz Waszą relację tylko w kategoriach koleżeńskich. Moim zdaniem najlepiej wyłożyć kawę na ławę, jest to przykre, ale prostuje sytuację. Żadnych delikatnych aluzji, żeby było bardziej elegancko i nie było przykro. Będzie przykro, bo to nigdy nie jest miłe, ale lepiej usłyszeć od razu, że z tej mąki chleba nie będzie, niż robić sobie nadzieję.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 18:29   #15
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Dobra, ja z tego wszystkiego nie zrozumiałam jednego - skąd jesteś pewna że on liczy na coś więcej niż koleżeństwo?
Bo może jemu też po prostu dobrze się rozmawia?
A jeśli otwarcie mówi, że liczy na coś więcej, to mu otwarcie powiedz, że niesłusznie.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 18:42   #16
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Dziękuję Wszystkim Wam za fajne i cenne rady Niektóre sobie wypisałam, bo podaliście mi gotową instrukcję, jak powinnam postąpić.

Umówiłam się na rozmowę via Skype na jutro. Dam znać jak poszło.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Dobra, ja z tego wszystkiego nie zrozumiałam jednego - skąd jesteś pewna że on liczy na coś więcej niż koleżeństwo?
Bo może jemu też po prostu dobrze się rozmawia?
A jeśli otwarcie mówi, że liczy na coś więcej, to mu otwarcie powiedz, że niesłusznie.
Od czasu do czasu rzucał coś między wierszami, ale nie postrzegałam tego jako podrywanie. Gdy rzucał jakieś bardziej bezpośrednie aluzje, to obracałam to w żart. Wszystko było dobrze, dopóki nie dowiedziałam się, że jego siostra chce mnie poznać i mama już o mnie wie. (Jedyną osłodą jest to, że uznały mnie za śliczną). Wypytywał mnie, czy piszę z kimś jeszcze i czy jestem z kimś w związku. Wiem, że to Wam może się wydać zwyczajne, ale moja intuicja aż piszczy jak czajnik na pełnym gazie. Tym bardziej że podzieliłam się rozterkami z postronnymi osobami i spotkałam się z komentarzami: A czego się spodziewałaś po codziennych 6godzinnych rozmowach? Czuję się winna całej sytuacji, dlatego postanowiłam się Was poradzić. Co dwie głowy to nie jedna

Edytowane przez ParasolkaMaryPoppins
Czas edycji: 2019-02-11 o 18:46
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 22:29   #17
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Dziękuję Wszystkim Wam za fajne i cenne rady Niektóre sobie wypisałam, bo podaliście mi gotową instrukcję, jak powinnam postąpić.

Umówiłam się na rozmowę via Skype na jutro. Dam znać jak poszło.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------


Od czasu do czasu rzucał coś między wierszami, ale nie postrzegałam tego jako podrywanie. Gdy rzucał jakieś bardziej bezpośrednie aluzje, to obracałam to w żart. Wszystko było dobrze, dopóki nie dowiedziałam się, że jego siostra chce mnie poznać i mama już o mnie wie. (Jedyną osłodą jest to, że uznały mnie za śliczną). Wypytywał mnie, czy piszę z kimś jeszcze i czy jestem z kimś w związku. Wiem, że to Wam może się wydać zwyczajne, ale moja intuicja aż piszczy jak czajnik na pełnym gazie. Tym bardziej że podzieliłam się rozterkami z postronnymi osobami i spotkałam się z komentarzami: A czego się spodziewałaś po codziennych 6godzinnych rozmowach? Czuję się winna całej sytuacji, dlatego postanowiłam się Was poradzić. Co dwie głowy to nie jedna
Nic mu nie obiecywałaś, więc nie powinnaś się czuć winna, ale skoro już widzisz do czego on dąży to wypadałoby wyjaśnić sytuację. Powiedzieć wprost i bez żadnego owijania w bawełnę, że nie jesteś zainteresowana związkiem romantycznym z nim. Musisz się jednak liczyć z tym, że on w takiej sytuacji nie będzie chciał kontynuować znajomości w ogóle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 06:12   #18
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Pewnie nie dawałaś mu sygnałów, że może być coś więcej, ale wiele osób samo świetne rozumienie się i miłe rozmowy już traktuje jako sygnał, że może być coś więcej.
Chcesz to zrobić delikatnie, rozumiem i się nie dziwię skoro go lubisz i chciałabyś żeby relacja dalej się utrzymywała.
Moim zdaniem powinnaś najpierw zapytać czy liczy na coś więcej. Jeśli odpowie twierdząco to powiedz wprost, że nie może NIGDY liczyć na nic więcej niż koleżeństwo. Jeśli nie widzisz takiej nadziei to mu jej nie dawaj. Możliwe, że po tym nie będziecie już nawet znajomymi, ale lepsze to niż jego późniejsze cierpienie i twoje wyrzuty sumienia.
Zrobiłabym tak samo i zgadzam się.

Poruszylabym sama temat związków, np w jakimś żarcie, jak temat zejdzie na to, to zapytałabym coś w stylu, czy spotyka się z kimś, a w odpowiedzi napisalabym, że nie szukam aktualnie partnera i nie jestem teraz zainteresowana związkami. To powinno mu dać do zrozumienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 07:47   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

On nie jest Polakiem, nie?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-12, 16:04   #20
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Ja nie spotykałabym się z nim na twoim miejscu. Powiedziałabym, że wolę poprzestać na internetowej znajomości.
Przyjedzie i co? Będziesz odpierać zarzuty, że nie zachęcałaś, nie dawałaś do zrozumienia? W najlepszym przypadku będzie niezręcznie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 16:14   #21
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

On na początku zaprosił mnie do siebie i chyba nadal uważa, że go odzwiedzę Wszystko się dzisiaj rozstrzygnie, bo umówiłam się na Skype na 18:00. Trochę się stresuję, ale chyba niepotrzebnie, bo przecież mnie przez ekran nie ugryzie
Mimo wszystko trzymajcie kciuki,bym nie zrobiła z siebie idiotki
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 17:56   #22
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

daj znać jak poszło !
trzymam kciuki !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 19:08   #23
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
On na początku zaprosił mnie do siebie i chyba nadal uważa, że go odzwiedzę Wszystko się dzisiaj rozstrzygnie, bo umówiłam się na Skype na 18:00. Trochę się stresuję, ale chyba niepotrzebnie, bo przecież mnie przez ekran nie ugryzie
Mimo wszystko trzymajcie kciuki,bym nie zrobiła z siebie idiotki
3 mam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-12, 19:53   #24
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Ufff.... już po rozmowie On na pewno był tak samo zestresowany jak ja Ale potem jak w wierszu Brzechwy:
Najpierw - powoli - jak żółw – ociężale,
Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej..

Rozgadaliśmy się tak, że temat odwiedzin wypłynął dopiero po 2 godzinach Podałam mu termin, kiedy mógłby mnie odwiedzić. Teraz ma sprawdzić jak wygląda jego grafik i przesłać mi wiadomość. Zero romantycznych aluzji. Być może to wszystko jakoś się rozpłynie, gdy zobaczyliśmy siebie na żywo.

PS. Czy to jakaś norma u facetów, że zawsze narzekają na to, ile ważą, ale od jutra biorą się za siebie?

PSS. Dziękuję, dziękuję Wam za wszystkie rady. Wypisałam je sobie na karteczkach post-it i obkleiłam nimi komputer Okazały się dobrymi talizmanami Jeszcze mogą się przydać, także nie będę ich odklejać.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 05:59   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Troche ci sie dziwie, ze widzac jego podejscie, nie powiedzialas mu, ze nic romantycznego z tego nie wyjdzie, to jeszcze ustalasz termin spotkania z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 06:00   #26
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez ParasolkaMaryPoppins Pokaż wiadomość
Ufff.... już po rozmowie On na pewno był tak samo zestresowany jak ja Ale potem jak w wierszu Brzechwy:
Najpierw - powoli - jak żółw – ociężale,
Ruszyła - maszyna - po szynach - ospale,
Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
I kręci się, kręci się koło za kołem,
I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej..

Rozgadaliśmy się tak, że temat odwiedzin wypłynął dopiero po 2 godzinach Podałam mu termin, kiedy mógłby mnie odwiedzić. Teraz ma sprawdzić jak wygląda jego grafik i przesłać mi wiadomość. Zero romantycznych aluzji. Być może to wszystko jakoś się rozpłynie, gdy zobaczyliśmy siebie na żywo.

PS. Czy to jakaś norma u facetów, że zawsze narzekają na to, ile ważą, ale od jutra biorą się za siebie?

PSS. Dziękuję, dziękuję Wam za wszystkie rady. Wypisałam je sobie na karteczkach post-it i obkleiłam nimi komputer Okazały się dobrymi talizmanami Jeszcze mogą się przydać, także nie będę ich odklejać.
No ale jak to nie powiedzialaw mu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 06:14   #27
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Troche ci sie dziwie, ze widzac jego podejscie, nie powiedzialas mu, ze nic romantycznego z tego nie wyjdzie, to jeszcze ustalasz termin spotkania z nim.
No, ale on nie wypalił "jesteś piękna, chcę z tobą spędzić życie". To, że powiedział mamie i siostrze i ONE uznały, że jest śliczna jeszcze nie znaczy, że facet ma matrymonialne zamiary.
Jeśli chce się z nim kolegować to wystarczy postawić granice, nie zwierzać się z intymnych spraw, nie posyłać buziek na dobranoc, czasem ograniczyć rozmowy i pójść na spotkanie z koleżankami albo na randkę.
Jakby mi któryś kolega wyskoczył z "ale związku z tego nie będzie" bez powodu, to miałabym go za wariata
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 06:20   #28
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
No, ale on nie wypalił "jesteś piękna, chcę z tobą spędzić życie". To, że powiedział mamie i siostrze i ONE uznały, że jest śliczna jeszcze nie znaczy, że facet ma matrymonialne zamiary.
Jeśli chce się z nim kolegować to wystarczy postawić granice, nie zwierzać się z intymnych spraw, nie posyłać buziek na dobranoc, czasem ograniczyć rozmowy i pójść na spotkanie z koleżankami albo na randkę.
Jakby mi któryś kolega wyskoczył z "ale związku z tego nie będzie" bez powodu, to miałabym go za wariata
Dlaczego wariata? Ja zawsze mowilam wprost na poczatku, ze szukam partnera, ale Ty nim nie bedziesz i albo Ci pasuje albo nara i tyle. Wolalam wlasnie zeby nie bylo takiej sytuacji jak tu.

Bywa i tak iz mimo postawionej granicy facet robi sobie nadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 06:21   #29
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

Nie znam doroslego faceta, ktory by gadal z matka czy siostra o randomowej lasce z internetu, jesli nie liczylby na cos wiecej. I nawet jesli to byla informacja o kolezance to co za roznica jak wyglada?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-13, 06:33   #30
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Jak grzecznie dać mu do zrozumienia, że nie jestem zainteresowana?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;86493917]Dlaczego wariata? Ja zawsze mowilam wprost na poczatku, ze szukam partnera, ale Ty nim nie bedziesz i albo Ci pasuje albo nara i tyle. Wolalam wlasnie zeby nie bylo takiej sytuacji jak tu.

Bywa i tak iz mimo postawionej granicy facet robi sobie nadzieje.

[/QUOTE]

Jednak autorka chce się z nim kolegować i nie chce "nara"
Nadziej można sobie robić zawsze, Wizaż nie takie rzeczy widział. Na razie jesteśmy w fazie domysłów autorki, może spotkanie zrewiduje jej obawy. Interpretacja słowa pisanego ( bo rozmowa była póki co tylko jedna i przez komputer) zależy od osoby czytającej. Póki nie ma konkretów to wróżenie z fusów. Może wyjdzie z tego fajne koleżeństwo, tak jak autorka chce i po kłopocie.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-14 16:21:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:35.