Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-20, 09:57   #2251
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja się jeszcze mieszczę, ale nad morzem fryteczki, goferki, lody, czekolada na gorąco raz się żyję trza ruszyć ... niech mi tą siłownię pod pracą otwierają

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

tołpa


---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

szukam jakieś opaski na rękę- liczącą kroki, ilość spalonych kalorii, tętno itd. możecie coś polecić?
myślę o tym:
https://www.mediaexpert.pl/smartband...rny,id-1021266
podoba mi się ten, ale na siłownię i ćwiczenia średnio mi pasuje... no i cena pozatym moja exkoleżanka wiedziała że mi się podoba i go kupiła, więc ja go nie chcę
https://www.mediaexpert.pl/smartwatc...oty,id-1189894
Ja mam już drugiego fitbita i jestem zadowolona tzn ten stary dalej działa, ale nowy mi się bardziej podobał zwłaszcza, że noszę na co dzień jako standardowy zegarek
Miałam Charge 2 (teraz już weszła nowsza wersja) a teraz Versa w kolorze różowego złota

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Zapomniałam dodać, że fitbit ma też fajną aplikację na telefon, da się używać nawet bez zegarka, więc można wypróbować część funkcji przed zakupem
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:02   #2252
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Ja mam już drugiego fitbita i jestem zadowolona tzn ten stary dalej działa, ale nowy mi się bardziej podobał zwłaszcza, że noszę na co dzień jako standardowy zegarek
Miałam Charge 2 (teraz już weszła nowsza wersja) a teraz Versa w kolorze różowego złota

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Zapomniałam dodać, że fitbit ma też fajną aplikację na telefon, da się używać nawet bez zegarka, więc można wypróbować część funkcji przed zakupem
dziękuję
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:39   #2253
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jak tam w pracy?
Czekam od rana na dyrektora...
Coś czuję, że nie da mi tych 500 zł. I powiedzcie mi, co wtedy???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:47   #2254
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A możesz coś więcej napisać na temat peptydowy krem Swanicoco i Laneige
Jasne
Swanicoco bardzo lubiłam- ma taką kremowo-żelową konsystencję, fajnie dopełniał całą rutynę. Solo dla mnie był za słaby, ale myślę, że jak ktoś używa tylko jednego produktu i mu to wystarcza, to ten krem powinien super się sprawdzić na dzień. Dobrze się sprawdzał pod makijażem. Ogólnie jak go używałam, to miałam takie wrażenie, że jest bardzo fajny jako jeden z wielu kroków, ale nic specjalnego i łatwo go czymś zastąpić. Natomiast jak się skończył, to zaczęłam zauważać, że korektor znów zaczął się gorzej rozprowadzać, każde najmniejsze załamanie było podkreślone itp.

A krem Laneige i Sulwhasoo to dla mnie takie typowe kremy "wykończeniowe". Nakładam jako ostatni krok przed makijażem i mam wrażenie, że dzięki tym silikonom w składzie makijaż lepiej wygląda na tych kremach. Testowałam też je solo i są dość odżywcze, zostawiają przyjemną warstwę na skórze i nawilżenie nie ucieka tak szybko. Myślę, że następnym kremem, który wskoczy na miejsce tych dwóch będzie Petitfee Pep-Tightening. Co prawda nie ma on silikonów, ale myślę, że krem z ceramidami też może się fajnie tutaj sprawdzić.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:50   #2255
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Widzialyscie ostatni odcinek Goss 'a. Kosmetyki good molecules?

Dzien dobry wszystkim.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 10:57   #2256
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Jasne
Swanicoco bardzo lubiłam- ma taką kremowo-żelową konsystencję, fajnie dopełniał całą rutynę. Solo dla mnie był za słaby, ale myślę, że jak ktoś używa tylko jednego produktu i mu to wystarcza, to ten krem powinien super się sprawdzić na dzień. Dobrze się sprawdzał pod makijażem. Ogólnie jak go używałam, to miałam takie wrażenie, że jest bardzo fajny jako jeden z wielu kroków, ale nic specjalnego i łatwo go czymś zastąpić. Natomiast jak się skończył, to zaczęłam zauważać, że korektor znów zaczął się gorzej rozprowadzać, każde najmniejsze załamanie było podkreślone itp.

A krem Laneige i Sulwhasoo to dla mnie takie typowe kremy "wykończeniowe". Nakładam jako ostatni krok przed makijażem i mam wrażenie, że dzięki tym silikonom w składzie makijaż lepiej wygląda na tych kremach. Testowałam też je solo i są dość odżywcze, zostawiają przyjemną warstwę na skórze i nawilżenie nie ucieka tak szybko. Myślę, że następnym kremem, który wskoczy na miejsce tych dwóch będzie Petitfee Pep-Tightening. Co prawda nie ma on silikonów, ale myślę, że krem z ceramidami też może się fajnie tutaj sprawdzić.

Ja bardzo lubię gęste kremiki pod oczy, mocno odżywcze, nie lubię żelu itp czy one są takie bardziej żelowate lub lejące ( szczególnie te odżywcze ) czy już takie bardziej gęste?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 11:02   #2257
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czekam od rana na dyrektora...
Coś czuję, że nie da mi tych 500 zł. I powiedzcie mi, co wtedy???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Musisz w sercu ocenić co jest cenniejsze dla ciebie - czy doświadczenie w zawodzie za mniejszą kasę, czy (gdybyś miała przyjąć pracę asystentki) praca nie w zawodzie za trochę większą kasę i bliżej domu. Tutaj nikt za ciebie nie oceni. Jeszcze zapytałabym TŻ jak on to widzi - w końcu jesteście małżeństwem i kwestia twojej obecności w domu i zarobków dotyczy także jego. Do starej pracy bym nie wracała - po pierwsze pokażesz że są gorsze miejsca i będziesz traktowana gorzej, poza tym z jakiegoś powodu stamtąd odeszłaś.

Ja też do niedawna miałam tragiczną sytuację - zostać w miejscu, które znam z ludźmi których znam ale za mniejszą kasę z marną perspektywą wzrostu zarobków i z chorymi nadgodzinami (standardowo 50-60 do 80 godzin w tygodniu tylko w biurze!), czy ryzykować - iść na wyższe stanowisko, wyższą kasę, ale do miejsca którego nie znam i może się okazać, że będzie mi jeszcze ciężej. I poszłam, boję się, ale zobaczymy. Ja spisałam na kartce drzewko decyzyjne i decyzja przyszła sama - po prostu. Wewnętrznie czuję, że podjęłam słuszną decyzję. Od miesiąca śpię jak dziecko bez leków, czuję się świetnie, nie mam zmarszczek i napięcia na twarzy.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 11:02   #2258
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię gęste kremiki pod oczy, mocno odżywcze, nie lubię żelu itp czy one są takie bardziej żelowate lub lejące ( szczególnie te odżywcze ) czy już takie bardziej gęste?
Wszystkie są bardziej gęste. Nawet ten Swanicoco jest gęsty, myślę, że tutaj bardzo dobrze widać jego konsystencję: https://www.google.com/search?rlz=1C...sZAfp5fcc2wKM:

Natomiast z tych wszystkich Swanicoco przy rozprowadzaniu zachowuje się jak kremo-żel. Ciężko to opisać.
Laneige i Sulwhasoo są zdecydowanie bardziej gęste i kremowe.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 11:03   #2259
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czekam od rana na dyrektora...
Coś czuję, że nie da mi tych 500 zł. I powiedzcie mi, co wtedy???

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Mysl pozytywnie!!!!! Nastawienie pomaga sie zrelaksowac. Jak sie denerwujesz pomysl o kotach swoich.

Co ja bym zrobila... Jak juz naprawde nie da rady zadnej kasy na okres probny utargowac.... Chyba bym powiedziala ze po rozmowie oczekiwalam kwoty X na papierze.. Wiec z kwota Y nie czuje sie dobrze.... Co moze mi zaproponowac jako rekompensatę? I cisza... Czekaj co powie..... Musi sie odezwac pierwszy.... Siedz sobie i mysl co na obiad ugotujesz.... Jak odezwie sie pierwszy to juz cos utargowalas! Jak bedzie za malo co zaproponuje, powiedz otwarcie czy mozesz liczyc w ciagu 6 miesiecy na dodatkowe szkolenia, certyfikaty czy inne papierki potrzebne do zawodu. Jak sie zgodzi, popros o potwierdzenie na pismie na maila. Podziekuj na koniec za poswiecony czas jakkolwiek rozmowa vedzie przebiegac. Wykorzystaj tzw. Power of silence!!! Pytanie i cisza... Najbardziej niewygodne i cisza... Przeciwnik ma zlamac cisze 1szy. Pamietaj jak cisza meczy na poczatek to mysl sobie o kotach... To zazwyczaj mnie relaksowalo. Ale to tyle co ja bym zrobila... Mocne kciuki!!!

Oczywiscie staraj sie nie wygladac na max zestresowana.. Na ile to mozliwe. Posmiejnsie ze cwiczys sobie na dyrektorku power of silence bedzie Ci lepiej. Z czasem dojdziesz do wprawy ze na druga strone patrzysz non stop... W dodatku w oczy. Dobra stara technika negocjacji.

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-02-20 o 11:08
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 11:25   #2260
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Musisz w sercu ocenić co jest cenniejsze dla ciebie - czy doświadczenie w zawodzie za mniejszą kasę, czy (gdybyś miała przyjąć pracę asystentki) praca nie w zawodzie za trochę większą kasę i bliżej domu. Tutaj nikt za ciebie nie oceni. Jeszcze zapytałabym TŻ jak on to widzi - w końcu jesteście małżeństwem i kwestia twojej obecności w domu i zarobków dotyczy także jego. Do starej pracy bym nie wracała - po pierwsze pokażesz że są gorsze miejsca i będziesz traktowana gorzej, poza tym z jakiegoś powodu stamtąd odeszłaś.

Ja też do niedawna miałam tragiczną sytuację - zostać w miejscu, które znam z ludźmi których znam ale za mniejszą kasę z marną perspektywą wzrostu zarobków i z chorymi nadgodzinami (standardowo 50-60 do 80 godzin w tygodniu tylko w biurze!), czy ryzykować - iść na wyższe stanowisko, wyższą kasę, ale do miejsca którego nie znam i może się okazać, że będzie mi jeszcze ciężej. I poszłam, boję się, ale zobaczymy. Ja spisałam na kartce drzewko decyzyjne i decyzja przyszła sama - po prostu. Wewnętrznie czuję, że podjęłam słuszną decyzję. Od miesiąca śpię jak dziecko bez leków, czuję się świetnie, nie mam zmarszczek i napięcia na twarzy.
Dokładnie Oktawia, na spokojnie przemyśl, pogadaj z mężem, prześpij to i podejmij decyzje. Ja bym nie wróciła do starej pracy!!

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Mysl pozytywnie!!!!! Nastawienie pomaga sie zrelaksowac. Jak sie denerwujesz pomysl o kotach swoich.

Co ja bym zrobila... Jak juz naprawde nie da rady zadnej kasy na okres probny utargowac.... Chyba bym powiedziala ze po rozmowie oczekiwalam kwoty X na papierze.. Wiec z kwota Y nie czuje sie dobrze.... Co moze mi zaproponowac jako rekompensatę? I cisza... Czekaj co powie..... Musi sie odezwac pierwszy.... Siedz sobie i mysl co na obiad ugotujesz.... Jak odezwie sie pierwszy to juz cos utargowalas! Jak bedzie za malo co zaproponuje, powiedz otwarcie czy mozesz liczyc w ciagu 6 miesiecy na dodatkowe szkolenia, certyfikaty czy inne papierki potrzebne do zawodu. Jak sie zgodzi, popros o potwierdzenie na pismie na maila. Podziekuj na koniec za poswiecony czas jakkolwiek rozmowa vedzie przebiegac. Wykorzystaj tzw. Power of silence!!! Pytanie i cisza... Najbardziej niewygodne i cisza... Przeciwnik ma zlamac cisze 1szy. Pamietaj jak cisza meczy na poczatek to mysl sobie o kotach... To zazwyczaj mnie relaksowalo. Ale to tyle co ja bym zrobila... Mocne kciuki!!!

Oczywiscie staraj sie nie wygladac na max zestresowana.. Na ile to mozliwe. Posmiejnsie ze cwiczys sobie na dyrektorku power of silence bedzie Ci lepiej. Z czasem dojdziesz do wprawy ze na druga strone patrzysz non stop... W dodatku w oczy. Dobra stara technika negocjacji.
mam bujną wyobrażnię
Bardzo dobra rada!!! Dobrze że sama już nie muszę takich stosować
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 11:29   #2261
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Wszystkie są bardziej gęste. Nawet ten Swanicoco jest gęsty, myślę, że tutaj bardzo dobrze widać jego konsystencję: https://www.google.com/search?rlz=1C...sZAfp5fcc2wKM:

Natomiast z tych wszystkich Swanicoco przy rozprowadzaniu zachowuje się jak kremo-żel. Ciężko to opisać.
Laneige i Sulwhasoo są zdecydowanie bardziej gęste i kremowe.

dziękuję
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 11:47   #2262
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Właśnie! Przypomniałaś mi o mojej
Chociaż nasiona bio/eko o coś tam jeszcze kosztują dwa razy tyle. Ostatnio kupowałam i pewnie jeszcze są w samochodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
głupie pytanie - kiełkownica to takie coś?

https://allegro.pl/oferta/3-x-kielko...hit-7239291537
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:11   #2263
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
głupie pytanie - kiełkownica to takie coś?

https://allegro.pl/oferta/3-x-kielko...hit-7239291537
Nigdy takie nie widzialam. Fajnie wyglada ale to właściwie sloik z sitkiem. Czyli jak dawniej sie robilo nakrycie z gazy.... Moze ja tez potrzebuje... Tylko gdzie ja kielki tutaj kupie
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:11   #2264
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
głupie pytanie - kiełkownica to takie coś?

https://allegro.pl/oferta/3-x-kielko...hit-7239291537
Ja mam taką: https://allegro.pl/oferta/kielkownic...E&gclsrc=aw.ds

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:21   #2265
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dokładnie Oktawia, na spokojnie przemyśl, pogadaj z mężem, prześpij to i podejmij decyzje. Ja bym nie wróciła do starej pracy!!

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------


mam bujną wyobrażnię
Bardzo dobra rada!!! Dobrze że sama już nie muszę takich stosować
Problem jest.... Im czesciej stosujesz tym bardziej glupkowate skojarzenia masz... ale najwazniejsze ze pomaga, przerywa spirale nakrecajaca stres w nas samych.

Tez bym nie wrocila do starej pracy. Po tekstach szefowej na zakonczenie.... A szef chodzaca klepaczka... Chodzi i pieprzy dookoła... Jakos nie mam szacunku zawodowego do takich osób... Tym bardziej ze nic nie zrobili w sprawie szkolenia mlodego pracownika. Tylko takie problemy z brakiem mentora w zawodzie pewnie ma co druga mloda osoba jak zaczyna prace....

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Chyba wygodniejsza ta Twoja jak jest dostep wiekszy do kiełków. Może przerobie sobie parownik... Wyglądają podobnie te plastikowe pojemniki


Ale zapomnialam ze kiełków /nasionek nie mam przeciez.... Geniusz!

Edytowane przez cansada
Czas edycji: 2019-02-20 o 12:22
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:23   #2266
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Chyba wygodniejsza ta Twoja jak jest dostep wiekszy do kiełków. Może przerobie sobie parownik... Wyglądają podobnie te plastikowe pojemniki
I podlewanie łatwiejsze. Lejesz z góry, a niższe poziomy same się podlewają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:43   #2267
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Witam

Oktawia trzymaj sie

NAs rozłozyła grypa, tzn Tż juz czuje sie lepiej, Młody włąsnie zaczał na ostro a ja poki co tylko kaszle

A mielismy na wekend do Tesciowej jechac no nastawiłam sie na odpoczynek od codziennosci a tu lipa

a zakupy na pocieszenie nie wchodza w gre bo musimy teraz dwa auta ubezpieczyc i wideorejetrator kupic
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 12:50   #2268
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Witam

Oktawia trzymaj sie

NAs rozłozyła grypa, tzn Tż juz czuje sie lepiej, Młody włąsnie zaczał na ostro a ja poki co tylko kaszle

A mielismy na wekend do Tesciowej jechac no nastawiłam sie na odpoczynek od codziennosci a tu lipa

a zakupy na pocieszenie nie wchodza w gre bo musimy teraz dwa auta ubezpieczyc i wideorejetrator kupic
właśnie zapłaciłam oc i oc+ac .... rozumiem ten ból
dużo zdrówka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:03   #2269
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Ja dziś chyba tego nie załatwię, dyrektora ciągle nie ma....

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-20, 14:11   #2270
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
właśnie zapłaciłam oc i oc+ac .... rozumiem ten ból
dużo zdrówka
oj tak
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:13   #2271
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Witam

Oktawia trzymaj sie

NAs rozłozyła grypa, tzn Tż juz czuje sie lepiej, Młody włąsnie zaczał na ostro a ja poki co tylko kaszle

A mielismy na wekend do Tesciowej jechac no nastawiłam sie na odpoczynek od codziennosci a tu lipa

a zakupy na pocieszenie nie wchodza w gre bo musimy teraz dwa auta ubezpieczyc i wideorejetrator kupic



Zdrówka dla Was
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:14   #2272
Mrowina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 433
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Boxy w D.
https://www.douglas.pl/Box-of-Beauty...ZCI6bnVsbH0%3D

Edytowane przez Mrowina
Czas edycji: 2019-02-20 o 14:37
Mrowina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:18   #2273
Karola 87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 1 613
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Was
dziekuje
Karola 87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:33   #2274
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Dziewczyny czy jakiś kod do Galilu lata może?

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Sephora


__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 14:55   #2275
BlueSunshine
Zakorzenienie
 
Avatar BlueSunshine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Białystok/Warszawa
Wiadomości: 3 175
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Od jutra dni superpharm, sporo promocji w gazetce. Głównie rzuciła mi się pielęgnacja w oczy: Avene, Nuxe, Tołpa, Ziaja, Bielenda na -50% ja się skuszę na Yope(-40%) bo zapasy żeli mi się pokończyły niektóre marki można kupić online(oznaczone w gazetce znaczkiem każda marka) więc kolejki ominę, bo zawsze jak po pracy zachodziłam to wojny o wszystko i kolejki jak za PRL...
__________________
Czasami przychodzi taki moment w życiu, kiedy należy przestać przemierzać oceany dla ludzi, którzy nie przeskoczyliby dla nas kałuży..
BlueSunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 16:20   #2276
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Karola 87 Pokaż wiadomość
Witam

Oktawia trzymaj sie

NAs rozłozyła grypa, tzn Tż juz czuje sie lepiej, Młody włąsnie zaczał na ostro a ja poki co tylko kaszle

A mielismy na wekend do Tesciowej jechac no nastawiłam sie na odpoczynek od codziennosci a tu lipa

a zakupy na pocieszenie nie wchodza w gre bo musimy teraz dwa auta ubezpieczyc i wideorejetrator kupic
Zdrowia dla wszystkich!!!

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Mrowina Pokaż wiadomość
Clarins calkiem sensowny... Ale zdjecie jak zwykle naciagane bo jest dla faceta saszetka a nie flakon...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

robie batony z tego przepisu, tylko walnelam sie ze to nie 3 szklanki a 3 filizanki platkow....
dodalam jajco i jogurt naturalny grecki. potem dorzucilam kilka daktyli i mieszanke orzechow...
Cdn. czyli po testach smakowych.

http://ciastolubna.blogspot.com/2014...bez-cukru.html
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 16:58   #2277
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

No to tak, wyszło faktycznie, że na rozmowie powiedział mi dyrektor, że "maksymalnie", a jak powiedziałam, że nikt mi nie dał znać, to stwierdził, że wyszło bardzo niezręcznie, że kadrowa nie poinformowała mnie o tym.
I po podjęciu decyzji, że przyjmują dwie osoby nie chcieli nikogo dzielić na lepszego-gorszego, więc dali po równo. Docelowo po 3 miesiącach ma być 4 brutto. Bo po tym czasie w ogóle jedno z nas idzie na budowę.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:02   #2278
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to tak, wyszło faktycznie, że na rozmowie powiedział mi dyrektor, że "maksymalnie", a jak powiedziałam, że nikt mi nie dał znać, to stwierdził, że wyszło bardzo niezręcznie, że kadrowa nie poinformowała mnie o tym.
I po podjęciu decyzji, że przyjmują dwie osoby nie chcieli nikogo dzielić na lepszego-gorszego, więc dali po równo. Docelowo po 3 miesiącach ma być 4 brutto. Bo po tym czasie w ogóle jedno z nas idzie na budowę.
to chyba w dobrym kierunku poszlo...zadowolona jestes? a nadmienilas aby na papierze dal potwierdzenie na 4 patole kuj zelazo poki gorace!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:05   #2279
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
No to tak, wyszło faktycznie, że na rozmowie powiedział mi dyrektor, że "maksymalnie", a jak powiedziałam, że nikt mi nie dał znać, to stwierdził, że wyszło bardzo niezręcznie, że kadrowa nie poinformowała mnie o tym.

I po podjęciu decyzji, że przyjmują dwie osoby nie chcieli nikogo dzielić na lepszego-gorszego, więc dali po równo. Docelowo po 3 miesiącach ma być 4 brutto. Bo po tym czasie w ogóle jedno z nas idzie na budowę.

I co jesteś zadowolona? To w sumie po 3m-cach 1000 podwyżki.

U mnie tez coraz gorzej ale jeszcze czekam chwile co zrobić bo jakieś zmiany się szykują w czerwcu.
Boje się ze będę zarabiać mniej a i tak może być kiepsko. Mam zagryza bo nie chce już pracować w zawodzie w którym pracuje 21 lat a nie wiem co innego bym mogła robić.

Mam pomysł żeby hobby zmienić w zawód ale ma razie uczę się cały czas. Tylko pewnie trudno będzie wbić się w rynek a muszę się tez dużo nauczyć jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-20, 17:13   #2280
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
to chyba w dobrym kierunku poszlo...zadowolona jestes? a nadmienilas aby na papierze dal potwierdzenie na 4 patole kuj zelazo poki gorace!

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
I co jesteś zadowolona? To w sumie po 3m-cach 1000 podwyżki.

U mnie tez coraz gorzej ale jeszcze czekam chwile co zrobić bo jakieś zmiany się szykują w czerwcu.
Boje się ze będę zarabiać mniej a i tak może być kiepsko. Mam zagryza bo nie chce już pracować w zawodzie w którym pracuje 21 lat a nie wiem co innego bym mogła robić.

Mam pomysł żeby hobby zmienić w zawód ale ma razie uczę się cały czas. Tylko pewnie trudno będzie wbić się w rynek a muszę się tez dużo nauczyć jeszcze.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam potwierdzenia, ale jestem w stanie w to uwierzyć, bo kolega TŻa, który pracuje w innym dziale w tej firmie mówił, że tam takie podwyżki są. Jak nie będzie, to pójdę znowu.

Na razie przemęczę te 3 miesiące, skoro później ma być lepiej. Faktycznie, jakbym poszła jako sekretarka, to kto za kilka lat by mnie przyjął bez doświadczenia do jakiejś firmy budowlanej.

W ogóle jak wróciłam do pokoju, to chłopaki pytają czy byłam u dyrektora (nie mówiłam nikomu nic, tylko jednemu z nim wbiłam się w kolejkę stąd wiedział). Ja mówię: "tak", popatrzyłam na tego co mi nie kazał iść i mówię dalej: "mimo wszystko poszłam".
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:45.