Fasted Cardio - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-15, 02:27   #1
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928

Fasted Cardio


Hej Kobitki!


Co sądzicie na temat terminu "fasted cardio" - czyli lepiej jest tłuszcz spalić za pomocą aktywności niż tłuszcz zagłodzić, a zwłaszcza z rana.
Termin "fasted cardio" - czyli spalanie tłuszczu "z rana" ma dla mnie sens i działa - co wy o tym?



__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-21, 09:06   #2
Jogurcikowa
Raczkowanie
 
Avatar Jogurcikowa
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 32
Dot.: Fasted Cardio

Cześć
Według mnie najlepiej spalać tłuszcz właśnie podczas wysiłku fizycznego. Sama jak zaczynam ćwiczyć i spalam tłuszcz, to dzięki ćwiczeniom jednocześnie rzeźbię mięśnie. A kiedy tłuszczu mniej to i mięśnie fajnie zaczynają się "przebijać" przez tkankę tłuszczową a ciało nabiera ładniejszego wyglądu Także jak najbardziej polecam.
Jogurcikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 15:00   #3
aga_green
Przyczajenie
 
Avatar aga_green
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 26
Dot.: Fasted Cardio

Myślę, że jest wystarczająco dużo publikacji na temat tego, że spalanie tłuszczu jest o wiele bardziej efektywne i dużo lepsze dla naszej sylwetki i kondycji niż "zagładzanie" jak to ujęłaś Powinniśmy dostarczać organizmowi wszystkich potrzebnych składników odżywczych w tym dobrych tłuszczy, przy stosowaniu diet lub głodówek można narobić sobie szkód i nie osiągnąć zamierzonego celu. Ćwiczenia z rana usprawniają układ krwionośny, organizm staje się bardziej dotleniony, dzięki czemu lepiej funkcjonuje. Nasze stawy mają szansę rozruszać się po śnie, a wydzielające się endorfiny dobrze wpłyną na nasz układ nerwowy i po prostu stan ducha. Każda aktywność z rana jest według mnie dobra i daje efekt na cały dzień
aga_green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 16:00:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.