Zara, wyprzedaże, nk + ot - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-23, 16:27   #2341
Czupakabra_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 53
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Dziękuję Dziewczyny! Nie liczyłam na taki odzew niestety systemu nie przeskoczę

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Spróbuj zgłosić zwrot paczkomatem/kurierem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Ale jak mogę zgłosić zwrot paczkomatem skoro w aplikacji nie wyświetla się już przycisk "zwrot"? Jest jakaś inna możliwość takiego zgłoszenia?
Czupakabra_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 16:28   #2342
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez Czupakabra_ Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny! Nie liczyłam na taki odzew niestety systemu nie przeskoczę

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------






Ale jak mogę zgłosić zwrot paczkomatem skoro w aplikacji nie wyświetla się już przycisk "zwrot"? Jest jakaś inna możliwość takiego zgłoszenia?
Aaa ok no to po ptokach. Myslalam ze tego nie sprawdzałaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 16:29   #2343
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez Czupakabra_ Pokaż wiadomość

Ale jak mogę zgłosić zwrot paczkomatem skoro w aplikacji nie wyświetla się już przycisk "zwrot"? Jest jakaś inna możliwość takiego zgłoszenia?
No właśnie pisałam, że w aplikacji jak jest termin na zwrot to masz ten przycisk, a jak po terminie to go nie ma
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 16:38   #2344
Czupakabra_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 53
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No właśnie pisałam, że w aplikacji jak jest termin na zwrot to masz ten przycisk, a jak po terminie to go nie ma



Niestety w aplikacji nie ma już możliwości zwrotu. Dzisiaj odebrałam inne zamówienie i po rozpakowaniu paczki okazało się, że wysłano mi inną rzecz zamiast tej którą zamawiałam, zadzwoniłam na infolinię, czy w ramach rekompensaty za źle wysłany towar mogliby przyjąć ode mnie zwrot też tej rzeczy której zwrot minął 2 dni temu, ale przekazano mi, że mają standardy i muszą ich przestrzegać i że obowiązuje ich 30 dni na zwrot, szkoda że przy wysyłce błędnego albo podartego/brudnego artykułu ich te standardy nie obowiązują hehe
Czupakabra_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:00   #2345
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Opanowałam ubieranie kozaków khaki do perfekcji. 20 sek i ubrane
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:05   #2346
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Opanowałam ubieranie kozaków khaki do perfekcji. 20 sek i ubrane
Powiedz! też chcę

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Czupakabra_ Pokaż wiadomość
Niestety w aplikacji nie ma już możliwości zwrotu. Dzisiaj odebrałam inne zamówienie i po rozpakowaniu paczki okazało się, że wysłano mi inną rzecz zamiast tej którą zamawiałam, zadzwoniłam na infolinię, czy w ramach rekompensaty za źle wysłany towar mogliby przyjąć ode mnie zwrot też tej rzeczy której zwrot minął 2 dni temu, ale przekazano mi, że mają standardy i muszą ich przestrzegać i że obowiązuje ich 30 dni na zwrot, szkoda że przy wysyłce błędnego albo podartego/brudnego artykułu ich te standardy nie obowiązują hehe
No niestety trzeba teraz pilnować tych 30 dni.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:25   #2347
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Kozaki khaki bez problemu zakładam

Już nic ciekawego nie dorzucaja..
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 17:26   #2348
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Opanowałam ubieranie kozaków khaki do perfekcji. 20 sek i ubrane
U mnie ubieranie nie stanowi problemu natomiast ściąganie 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:28   #2349
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
Kozaki khaki bez problemu zakładam

Już nic ciekawego nie dorzucaja..
Od czwartku do dzisiaj rana widzialam skore s m i l, tweedowa marynarke S i XS, granatowa sukienke o kroju marynarki Lke, meskie skóry, kozaki khaki 36 37 i 38...większość sie nie dalo wrzucić do koszyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:36   #2350
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Od czwartku do dzisiaj rana widzialam skore s m i l, tweedowa marynarke S i XS, granatowa sukienke o kroju marynarki Lke, meskie skóry, kozaki khaki 36 37 i 38...większość sie nie dalo wrzucić do koszyka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skore widzialam tez wczoraj ale juz niedostepna, a granatowa sukienke o kroju marynarki kliknelam M w czwartek
Wczoraj wszytsko co widzialam bylo juz kupione pomimo ze sprawdzalam kategorie na biezaco.
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 17:57   #2351
UNIKALNA1983
Okrutna, podła i zła
 
Avatar UNIKALNA1983
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: K-ce
Wiadomości: 15 518
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
Skore widzialam tez wczoraj ale juz niedostepna, a granatowa sukienke o kroju marynarki kliknelam M w czwartek
Wczoraj wszytsko co widzialam bylo juz kupione pomimo ze sprawdzalam kategorie na biezaco.
Oo Mke tez widzialam a gdzie kliknelaś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UNIKALNA1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 17:58   #2352
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Oo Mke tez widzialam a gdzie kliknelaś ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Na kompie, rano przed 8


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 18:09   #2353
SkinVision
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 115
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Powiedz! też chcę

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------



No niestety trzeba teraz pilnować tych 30 dni.
Chyba jest też tak, że można kliknąć na swoim koncie opcję zwrotu i wybrać zwrot do sklepu i wtedy można dostarczyć do sklepu w trochę późniejszym terminie nawet jak minie te 30 dni od daty wysyłki, mi tak przyjęli zwrot parę dni po terminie, ale warunkiem jest wcześniejsze kliknięcie w aplikacji. To fajna opcja dla osób które w ostatniej chwili przypomniały sobie że mają coś do oddania albo nagle zmieniły zdanie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Cytat:
Napisane przez aanka0308 Pokaż wiadomość
Skore widzialam tez wczoraj ale juz niedostepna, a granatowa sukienke o kroju marynarki kliknelam M w czwartek
Wczoraj wszytsko co widzialam bylo juz kupione pomimo ze sprawdzalam kategorie na biezaco.
Ciekawe z czego to wynika, czy jest aż tak dużo osób które mają zapisane linki do rzeczy i bez przerwy je odświeżają? Czy może ktoś na magazynie sobie jakoś kliknie szybciej? Już parę razy mi się zdarzyło że po kilkukrotnym odświeżaniu listy pojawiły się nowe rzeczy, po wejściu było widać rozmiary ale nie dało się już dodać do koszyka, a klikam dość szybko albo udało się ale w momencie próby finalizacji transakcji wyskakuje info że rzecz z koszyk już niedostępna... jest jeden sklep który ma to fajnie ogarnięte tzn produkt dodany do koszyka jest zarezerwowany przez jakiś czas (tam akurat 25 min) i zmniejsza się dostępność na stronie albo produkt znika jesli to była ostatnia sztuka, można sobie dobrać inne produkty do wysyłki co wychodzi chyba lepiej dla sklepu bo mają mniej kłopotu z pakowaniem i wysyłaniem wielu małych paczek.
SkinVision jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:24   #2354
melody695
Rozeznanie
 
Avatar melody695
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 556
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Zastanawia mnie czy nie ma jakiegoś programu, co cały czas odświeża i kupuje sam dany rozmiar Mógłby jakiś programista napisać taką aplikację, ale nie byłoby adrenaliny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
melody695 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:34   #2355
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Hej, ma ktoś może ta kurtkę ze special price - puchowa, co ma doczepiane rękawice i występuje w 4 kolorach-249zl. Jak się nosi, jak rozmiarowka? Chyba podobna była w poprzednim sezonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:36   #2356
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Hej, ma ktoś może ta kurtkę ze special price - puchowa, co ma doczepiane rękawice i występuje w 4 kolorach-249zl. Jak się nosi, jak rozmiarowka? Chyba podobna była w poprzednim sezonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam z poprzedniego sezonu i dla mnie jest ekstra, ciepła i lekka. Piorę ją normalnie w pralce. Szkoda tylko że stała się taka popularna i wszędzie ją widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:37   #2357
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Ja mam z poprzedniego sezonu i dla mnie jest ekstra, ciepła i lekka. Piorę ją normalnie w pralce. Szkoda tylko że stała się taka popularna i wszędzie ją widzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki kochana, wygląda na taką sporą. Czy brać swój rozmiar czy mniejszy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:42   #2358
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Dzięki kochana, wygląda na taką sporą. Czy brać swój rozmiar czy mniejszy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wypadała dość spora i ja nosząc S wzięłam XS, moja mama ma M (nosi zwykle takie M/L). Nie wiem jak wypadają w tym roku. Kupiłam ją na wyprzedaży ale szczerze mówiąc to tak mi się dobrze sprawdza że nie zalowalabym teraz nawet pełnej ceny za nią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:45   #2359
aanka0308
Rozeznanie
 
Avatar aanka0308
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 534
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez SkinVision Pokaż wiadomość

Ciekawe z czego to wynika, czy jest aż tak dużo osób które mają zapisane linki do rzeczy i bez przerwy je odświeżają? Czy może ktoś na magazynie sobie jakoś kliknie szybciej? Już parę razy mi się zdarzyło że po kilkukrotnym odświeżaniu listy pojawiły się nowe rzeczy, po wejściu było widać rozmiary ale nie dało się już dodać do koszyka, a klikam dość szybko albo udało się ale w momencie próby finalizacji transakcji wyskakuje info że rzecz z koszyk już niedostępna... jest jeden sklep który ma to fajnie ogarnięte tzn produkt dodany do koszyka jest zarezerwowany przez jakiś czas (tam akurat 25 min) i zmniejsza się dostępność na stronie albo produkt znika jesli to była ostatnia sztuka, można sobie dobrać inne produkty do wysyłki co wychodzi chyba lepiej dla sklepu bo mają mniej kłopotu z pakowaniem i wysyłaniem wielu małych paczek.
Mysle ze wynika to z zapisanych rzeczy w ulubionych na aplikacji, badz z linkow bezposrednich na komputerze. Siedze czesto z kompem i komorka w rece. Ewidentnie rzeczy ktore sa wyblakniete w apce po przeslaniu linka na kompa pojawia sie dostepny, stad wniosek ze niektore rzeczy mozna kupic tylko w wybranym miejscu. Dzis znowu przypadkiem weszlam na ulubione i pojawily sie buty ktore sie nigdzie sie nie ujawnily.
aanka0308 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-23, 19:46   #2360
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez owocelki Pokaż wiadomość
Wypadała dość spora i ja nosząc S wzięłam XS, moja mama ma M (nosi zwykle takie M/L). Nie wiem jak wypadają w tym roku. Kupiłam ją na wyprzedaży ale szczerze mówiąc to tak mi się dobrze sprawdza że nie zalowalabym teraz nawet pełnej ceny za nią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze ja zareklamowałas, biere dzięki za odzew

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 19:53   #2361
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Chce ktoś mini kombiaczek w serca L?
https://www.zara.com/pl/pl/sukienka-...082&v2=1215270
Jeśli tak, to proszę o priv
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 20:09   #2362
wankaw
Zakorzenienie
 
Avatar wankaw
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 28 466
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

zamówiłam już 5 rzeczy z NK (mam nadzieję, że wszystko zostanie), a podoba mi się jeszcze kilka sukienek tylko na szczęście nie mam okazji żeby je złożyć
wankaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 20:10   #2363
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Hej, ma ktoś może ta kurtkę ze special price - puchowa, co ma doczepiane rękawice i występuje w 4 kolorach-249zl. Jak się nosi, jak rozmiarowka? Chyba podobna była w poprzednim sezonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mierzyłam czarną,moim zdaniem jest słaba,taki szeleściuch, dziwny ten materiał.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 20:46   #2364
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
ale termin biegnie od daty odbioru zamowienia jesli sie nie mylę chyba, że stacjonarny zakup to co innego
Niestety termin nie biegnie od daty odbioru, a mogłoby tak być

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez UNIKALNA1983 Pokaż wiadomość
Opanowałam ubieranie kozaków khaki do perfekcji. 20 sek i ubrane


Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Hej, ma ktoś może ta kurtkę ze special price - puchowa, co ma doczepiane rękawice i występuje w 4 kolorach-249zl. Jak się nosi, jak rozmiarowka? Chyba podobna była w poprzednim sezonie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przymierzałam ją w swoim rozmiarze XS ale była sporo za duża. I ogólnie szału nie było
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-23, 21:08   #2365
fanfelka
Zadomowienie
 
Avatar fanfelka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 713
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez SkinVision Pokaż wiadomość
Chyba jest też tak, że można kliknąć na swoim koncie opcję zwrotu i wybrać zwrot do sklepu i wtedy można dostarczyć do sklepu w trochę późniejszym terminie nawet jak minie te 30 dni od daty wysyłki, mi tak przyjęli zwrot parę dni po terminie, ale warunkiem jest wcześniejsze kliknięcie w aplikacji. To fajna opcja dla osób które w ostatniej chwili przypomniały sobie że mają coś do oddania albo nagle zmieniły zdanie

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------





Ciekawe z czego to wynika, czy jest aż tak dużo osób które mają zapisane linki do rzeczy i bez przerwy je odświeżają? Czy może ktoś na magazynie sobie jakoś kliknie szybciej? Już parę razy mi się zdarzyło że po kilkukrotnym odświeżaniu listy pojawiły się nowe rzeczy, po wejściu było widać rozmiary ale nie dało się już dodać do koszyka, a klikam dość szybko albo udało się ale w momencie próby finalizacji transakcji wyskakuje info że rzecz z koszyk już niedostępna... jest jeden sklep który ma to fajnie ogarnięte tzn produkt dodany do koszyka jest zarezerwowany przez jakiś czas (tam akurat 25 min) i zmniejsza się dostępność na stronie albo produkt znika jesli to była ostatnia sztuka, można sobie dobrać inne produkty do wysyłki co wychodzi chyba lepiej dla sklepu bo mają mniej kłopotu z pakowaniem i wysyłaniem wielu małych paczek.

Trzeba by chyba było zapytać dobrego informatyka jak to działa...ja często sama sobie coś puszczam i przykładowo na telefonie w aplikacji ta rzecz się nie pojawia a na tablecie tez w aplikacji jest. Niby ta sama szybkość internetu. Tu i tu na bieżąco czyszcze ciasteczka. Jedyna zależność- jak długo nie wchodzę w dany link a potem wejdę czysto przypadkowo to dana rzecz jest dostępna.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystko się zmienia jak poczujesz szczęście w swoim życiu...
M&J


fanfelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 05:58   #2366
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie zwrotów środków na konto. Robiłam zwroty wyprzedażowe hurtowo i mam wydruk potwierdzenia do każdej rzeczy osobno. Chciałabym teraz sprawdzić, czy za wszystkie rzeczy oddali mi pieniądze, bo jak wiadomo potrafią się zapomnieć. Ale tytuł przelewu nic mi nie mówi, za co dostałam zwrot. Czy jest na to jakiś sposób by sprytnie to prześledzić?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 08:17   #2367
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam pytanie odnośnie zwrotów środków na konto. Robiłam zwroty wyprzedażowe hurtowo i mam wydruk potwierdzenia do każdej rzeczy osobno. Chciałabym teraz sprawdzić, czy za wszystkie rzeczy oddali mi pieniądze, bo jak wiadomo potrafią się zapomnieć. Ale tytuł przelewu nic mi nie mówi, za co dostałam zwrot. Czy jest na to jakiś sposób by sprytnie to prześledzić?
Jak płacisz p24 to ten nr z przelewu wyszukaj na mailu i będzie za jakie to zamówienie. Inny sposób to poprostu poprzypominac sobie lub wyszukać w fakturach czy przejrzeć apke co i za ile oddawalas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 08:39   #2368
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

nie chce ktos sie pozbyc s moze?
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 09:17   #2369
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Dziewczyny widzialyscie na zywo ten kobinezon? Jestem ciekawa czy prezentuje sie równie dobrze i jak wypada rozmiarowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2157027613_1_1_1.jpg (43,8 KB, 204 załadowań)
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-24, 09:40   #2370
matumaini
TU i TAM
 
Avatar matumaini
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ck/krk
Wiadomości: 5 624
Dot.: Zara, wyprzedaże, nk + ot

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Dziewczyny widzialyscie na zywo ten kobinezon? Jestem ciekawa czy prezentuje sie równie dobrze i jak wypada rozmiarowo
szmatka taka
matumaini jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-08 17:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:50.