Sanatorium miłości - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-11, 01:29   #481
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Marek jest okropny naprawdę. Nie wiem co mam sądzić o Małgosi skoro on ją interesuje...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Od kilku odcinków mnie to intryguje Ma kobitka w kim wybierać, choćby ten Ryszard biały, facet na poziomie, widać, że kleiła im się rozmowa, że ją słuchał, a nie jak Marek co pięć minut jak siedmiolatek, kochasz mnie, wyjdziesz za mnie, kocham cię

Ryszard czarny bez komentarza, ale to nie nowość.
Wala i Leszek chyba są coraz bardziej ku sobie, choć Wala była rozczarowana, że za rączkę nie próbował jej w kinie złapać
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2019-03-11 o 01:33
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 07:26   #482
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Od kilku odcinków mnie to intryguje Ma kobitka w kim wybierać, choćby ten Ryszard biały, facet na poziomie, widać, że kleiła im się rozmowa, że ją słuchał, a nie jak Marek co pięć minut jak siedmiolatek, kochasz mnie, wyjdziesz za mnie, kocham cię
I z jednej strony marudzi, że zbyt mocno okazuje zainteresowanie, za dużo gada itp., ale z drugiej chyba jej to schlebia po prostu. Mareczek strasznie męczący.
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 07:40   #483
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ej a Marta prowadziła tą rozmowę z Markiem? Jakoś nie pamietam, ogólnie jaką on ma przeszłość, wdowiec rozwodnik czy moze stary kawaler? ktos pamieta?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 07:51   #484
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Wdowiec, bo opowiadal, ze przez rok nie mogl wyrzucic rzeczy żony i dalej mu wszystko przypominą ją. 3,5 chorowala.

Ale po żonie kogoś jeszcze kochał. I nie wyszło.
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 07:55   #485
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
Wdowiec, bo opowiadal, ze przez rok nie mogl wyrzucic rzeczy żony i dalej mu wszystko przypominą ją. 3,5 chorowala.

Ale po żonie kogoś jeszcze kochał. I nie wyszło.
To jest Ryszard. A w poście wyżej padło pytanie o Marka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 07:59   #486
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
To jest Ryszard. A w poście wyżej padło pytanie o Marka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no fakt, to sorrki

To o Marku nic nie wiem w sumie, tez nie pamietam
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 10:26   #487
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Z tego co kojarzę z pierwszego odcinka to Marek też jest wdowcem.

Poruszyła mnie rozmowa Marty z Ryszardem. Najbardziej chyba ten fragment, gdy on mówił czego mu najbardziej brakuje: nie tego, żeby ktoś jego przytulił, żeby przy nim ktoś był, ale tego, żeby to on mógł komuś dać kwiaty bez okazji. Rozczuliło mnie to strasznie.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-11, 10:30   #488
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Poruszyła mnie rozmowa Marty z Ryszardem. Najbardziej chyba ten fragment, gdy on mówił czego mu najbardziej brakuje: nie tego, żeby ktoś jego przytulił, żeby przy nim ktoś był, ale tego, żeby to on mógł komuś dać kwiaty bez okazji. Rozczuliło mnie to strasznie.
mnie tez , żeby drzwi otworzyć w samochodzie, no dżentelmen jakich mało

Ale to , że z żony rzeczami nie mógł się rozstać też
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 10:55   #489
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Teraz to już na serio jestem ciekawa, czy po programie faktycznie powstały jakieś związki na dłużej. Plotki są, ale jak jest naprawdę dowiemy się dopiero za trzy tygodnie (odcinek dziewiąty będzie ostatni z Ustronia, tydzień później będzie jakiś mecz i dopiero potem odcinek podsumowujący cały program).

Aczkolwiek faktycznie wydaje mi się, że ten odcinek był jednak nieco nudniejszy od poprzednich.

Edytowane przez mdusia123
Czas edycji: 2019-03-11 o 14:44
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:34   #490
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:45   #491
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Tak? No, w sumie fajnie się bawili na tym spacerze, ale czy aż tak?
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-11, 16:45   #492
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ale akurat mi się to białym Ryszardzie spodobało ze wprost mówił ze po pierwsze Małgosia mu sie podoba (i chciał spędzić z nią czas z , wiedzac raczej że nic z tego nie bedzie ,ale miał prawo, a ona nie protestowała) , po drugie ze chce zrobic na złość Mrakowi-przynajmniej nie owijał w bałewne (wiecie ze chciałam w pierwszej chwili napisać kota w bawełnę ) Zresztą marek po kilku dniach (calosć nagrywali 21 dni) traktuje Małgoskę niemal jak właśnosć-i chyba chciał mu pokazac ze do końca tak nie jest..
Zresztą panowie zauważyłam niekryja niecheci do Marka np Leszek mówił Wali ze Marek i Gosia pasują do siebie jak pięśc do oka Tylko biały Ryszard chyba chciał troche fermentu zrobić-i mu sie udało nawet , bo w Marka pioruny strzelały choć mówił ze taki spokojny jest (tak samo jak mówił ze gotowac potrafi-potem sie okazało ze nawet czosnku niepotrafi obrać)

Ciekawe kogo b y zaprosił na spotkanie czarny Rysiek jakby wygrał-chyba sam ze sobą by poszedł na spotkanie

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-03-11 o 16:47
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:52   #493
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:11
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 16:52   #494
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ale akurat mi się to białym Ryszardzie spodobało ze wprost mówił ze po pierwsze Małgosia mu sie podoba (i chciał spędzić z nią czas z , wiedzac raczej że nic z tego nie bedzie ,ale miał prawo, a ona nie protestowała) , po drugie ze chce zrobic na złość Mrakowi-przynajmniej nie owijał w bałewne (wiecie ze chciałam w pierwszej chwili napisać kota w bawełnę ) Zresztą marek po kilku dniach (calosć nagrywali 21 dni) traktuje Małgoskę niemal jak właśnosć-i chyba chciał mu pokazac ze do końca tak nie jest..
Zresztą panowie zauważyłam niekryja niecheci do Marka np Leszek mówił Wali ze Marek i Gosia pasują do siebie jak pięśc do oka Tylko biały Ryszard chyba chciał troche fermentu zrobić-i mu sie udało nawet , bo w Marka pioruny strzelały choć mówił ze taki spokojny jest (tak samo jak mówił ze gotowac potrafi-potem sie okazało ze nawet czosnku niepotrafi obrać)

Ciekawe kogo b y zaprosił na spotkanie czarny Rysiek jakby wygrał-chyba sam ze sobą by poszedł na spotkanie
A kot też może być .

Faktycznie, niby początkowo zawarli ten pakt, że nie będą jej adorować, ale jednak koniec końców coś się zaczęło dziać.

A to jest nawet dobre pytanie.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:22   #495
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Małgosia to jest zagadka. Moim zdaniem panowie lecą na nią głównie lub wyłącznie dlatego, że jest ex stewardessą. To ciekawe, że ten zawód ma taką magiczną otoczkę, zupełnie nieadekwatną zresztą do harówy, które te babeczki muszą odwalać. Panom do dziś się wydaje, że skoro stewardessa to piękność, klasa i przygoda, a niestety zazwyczaj to jednak: mała kasa, coraz niższe wymogi (kto lata ten wie, jak one wyglądają), lekceważenie przez pilotów i pilotki, wycieranie wymiocin, czyszczenie kibla i nachalna sprzedaż wątpliwej jakości produktów bezcłowych. Gdyby Małgosia była księgową, ten urok byłby znacznie mniejszy, jestem pewna. Zwłaszcza, że w pierwszych odcinkach chyba każdy z adoratorów podkreślał do kamery, że podoba mu się właśnie stewardessa.
A wracając do meritum: ta pani wydaje się zadowolona z uciążliwej adoracji Marka i zabiegów innych panów. Nic w tym złego, tyle że traci w ten sposób szanse na fajnego partnera. Ryszard się zniechęci, Marka trzeba będzie w końcu kopnąć w zadek i zostanie sama. Być może nie jest taka stylowa i nie ma takiej klasy, jak sądziliśmy. Ona mało mowi, na pytania nie odpowiada, rozdaje tylko te tajemnicze uśmiechy. W sumie dobra strategia do TV

Edytowane przez analityczna8
Czas edycji: 2019-03-11 o 17:25
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:59   #496
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mnie się wydawało, że trochę była rozczarowana, że jednak to nie ją zaprosił
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:29   #497
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Mnie się wydawało, że trochę była rozczarowana, że jednak to nie ją zaprosił
nawet szkoda mi się tej Tereski zrobiło jak mówiła ze teskni za swoimi kotami, inni mówili o wnukach dzieciach, a ona widocznie tylko te koty ma . Moze miłosci w programie nie znalazła, ale mam nadzieje ze chociaz jakieś przyjażnie dłuższe nawiazała.
Też miłam ciocie która była starą panną bezdzietna, no ale własnie my dzieci jej siostry i dzieci drugiej siostry to był jej świat. A Teresa z tego co pamiętam mówiła ze jest jedynaczką

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-03-11 o 18:31
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:32   #498
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Sanatorium miłości

Tez mi się wydaje, ze to po części magia tego zawodu ale prawda jest taka ze stewardessa kiedyś a dziś to jednak różnica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:58   #499
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Małgosia to jest zagadka. Moim zdaniem panowie lecą na nią głównie lub wyłącznie dlatego, że jest ex stewardessą. To ciekawe, że ten zawód ma taką magiczną otoczkę, zupełnie nieadekwatną zresztą do harówy, które te babeczki muszą odwalać. Panom do dziś się wydaje, że skoro stewardessa to piękność, klasa i przygoda, a niestety zazwyczaj to jednak: mała kasa, coraz niższe wymogi (kto lata ten wie, jak one wyglądają), lekceważenie przez pilotów i pilotki, wycieranie wymiocin, czyszczenie kibla i nachalna sprzedaż wątpliwej jakości produktów bezcłowych. Gdyby Małgosia była księgową, ten urok byłby znacznie mniejszy, jestem pewna. Zwłaszcza, że w pierwszych odcinkach chyba każdy z adoratorów podkreślał do kamery, że podoba mu się właśnie stewardessa.
A wracając do meritum: ta pani wydaje się zadowolona z uciążliwej adoracji Marka i zabiegów innych panów. Nic w tym złego, tyle że traci w ten sposób szanse na fajnego partnera. Ryszard się zniechęci, Marka trzeba będzie w końcu kopnąć w zadek i zostanie sama. Być może nie jest taka stylowa i nie ma takiej klasy, jak sądziliśmy. Ona mało mowi, na pytania nie odpowiada, rozdaje tylko te tajemnicze uśmiechy. W sumie dobra strategia do TV
O moj bosz nam przesrane w powodzeniu u facetów na emeryturze, bo będę była księgową
Ale w sumie jeszcze trochę mi zostało do emerytury to moze czas na zmiany

__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi

Edytowane przez groszek75
Czas edycji: 2019-03-11 o 18:59
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-11, 20:51   #500
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
O moj bosz nam przesrane w powodzeniu u facetów na emeryturze, bo będę była księgową
Ale w sumie jeszcze trochę mi zostało do emerytury to moze czas na zmiany

Hehe proszę nie brać do siebie To tylko przykład, a na myśli miałam w zasadzie każdy inny zawód, może poza tymi bardzo eksponowanymi, typu modelka czy aktorka. Zresztą, co tu gadać, my babki też z większym zainteresowaniem patrzymy na pilotów (obecnych czy byłych) niż księgowych, czyż nie? Chodzi oczywiście o pierwsze wrażenie (mundur ), bo w dalszej relacji pilot może okazać się nudnym jak flaki z olejem egocentrykiem, przyzwyczajonym do zachwytów i zalotów nomen omen stewardess, a księgowy cudnym człowiekiem z pasjami i dobrym sercem.
Tak mi się wydaje, że podobny rozdźwięk możemy mieć na przykładzie Małgosi i Wali. Gośka wiadomo, że dumna i blada, zachwycona swoim powodzeniem, ale też może już do niego przyzwyczajona, za to Wala cicha, skromna, ucieszona każdym gestem Leszka, szczęśliwa z nowych przeżyć. A jak to kiedyś lekceważąco powiedział Ricardo: tylko krawcowa.

Ale wszystko to i tak może być zupełnie nieprawdziwe, bo to TV, montaż, krótkie wycinki z ich pobytu. Jedno co wiadomo na pewno, to ze Marek to nachalny oblech (bo Ricardo coraz bardziej wydaje się specjalnie opłacony do wprowadzania elementów kabaretowych.
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 21:02   #501
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Sanatorium miłości

Spoko, ja mam dystans do siebie

Ale jednak księgowego znam tylko jednego faceta, prawdziwy taki księgowy z dawnych lat, tylko brakuje mu rękawkow

A na serio ja nie z tych co za mundurem panny sznurem i najpierw zwrócę uwagę na wygląd, potem poczucie humoru .
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 22:52   #502
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
I z jednej strony marudzi, że zbyt mocno okazuje zainteresowanie, za dużo gada itp., ale z drugiej chyba jej to schlebia po prostu. Mareczek strasznie męczący.
Ale inni okazują jej zainteresowanie w mniej narzucający i ciekawszy sposób..to trajkotanie bez umiaru jej schlebia No ale suma sumarum chyba i tak im nie wyszło więc poszła po rozum do głowy wreszcie.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Może w tym tkwi tajemnica jej powodzenia tajemniczość i pewność siebie ale bez nadmiernego rozkrzyczenia i ekscytacji..powściągliwoś ć
Chociaż teoria o wpływie zawodu na powodzenie też ciekawa A ja myślę o zrobieniu licencji pilota awionetki...czy to zwiększy moje szanse w wieku senioralnym
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2019-03-11 o 22:53
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 09:26   #503
analityczna8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 338
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Chociaż teoria o wpływie zawodu na powodzenie też ciekawa A ja myślę o zrobieniu licencji pilota awionetki...czy to zwiększy moje szanse w wieku senioralnym
Na pewno wśród kobiet A faceci niestety wolą babeczki w obcisłych mundurkach, podające im obiad i wódeczkę
analityczna8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 09:55   #504
ankakocanka
Raczkowanie
 
Avatar ankakocanka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 94
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość

Ryszardowi podobała się Małgorzata, chyba przeoczyłam słowa, że zrobi na złość Markowi..Może i masz rację z tą pewnością siebie Małgorzaty, niby jest skromna i dystyngowana, ale swoją wartość zna, to widać. Nie potrafię ciągle jej jednoznacznie ocenić, ale myślę, że gdybym była panem w podeszłym wieku, to też najbardziej by mi się podobała ze wszystkich Wiesia trochę babuleńka taka, przyjazna, pozytywna, ale babuleńka jednak. Zastanowiłabym się jeszcze nad Joanną bo wydaje mi się fajną kobitką, a reszta to raczej nie.
O tak, Joanna super Powiem szczerze, że ten program trochę zweryfikował moje poglądy na wybór partnerek, chociaż to może z wiekiem przychodzi, bo u młodszych zazwyczaj tendencja jest odwrotna - te bardziej krzykliwe cieszą się większym zainteresowaniem.
ankakocanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 10:07   #505
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez ankakocanka Pokaż wiadomość
O tak, Joanna super Powiem szczerze, że ten program trochę zweryfikował moje poglądy na wybór partnerek, chociaż to może z wiekiem przychodzi, bo u młodszych zazwyczaj tendencja jest odwrotna - te bardziej krzykliwe cieszą się większym zainteresowaniem.
Joanny to ogólnie najmniej ze wszystkich pokazywali w programie, i też ona i Teresa jako jedyne z babek nie wygrały odcinka.
trochę dziwne, bo fajna babeczka sie wydaje taka normalna do tego fajnie sie trzyma
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 10:41   #506
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Słyszałam plotki, że Królem Turnusu zostanie Czarny Ruszard!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 11:18   #507
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Zresztą, co tu gadać, my babki też z większym zainteresowaniem patrzymy na pilotów (obecnych czy byłych) niż księgowych, czyż nie? Chodzi oczywiście o pierwsze wrażenie (mundur ),
Przecież Małgorzata nie chodzi w mundurku stewardesy Tamta twoja wypowiedź - atak na panią Małgosię - zabrzmiała tak, jakbyś z zasady miała jakieś ale do stewardes. Że niby wszyscy to tak podkreślają, że stewardesa, że ojeju stewardesa. Nic takiego nie zauważyłam, żeby ciągle to podkreślano

Też za nią nie przepadam, bo faktycznie zdaje się taka wyniosła i z przerostem ego. Ale nie wydaje mi się, żeby brało się to z wykonywanego przez nią kiedyś zawodu

Zgadzam się, że Marek to nachalny oblech, jest taki - toporny, bez wdzięku, no....mało rozgarnięty, a ma się za mega yebakę i womanizera. Ogólnie śmieszny koleś.

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2019-03-13 o 11:44
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 11:33   #508
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Słyszałam plotki, że Królem Turnusu zostanie Czarny Ruszard!
Chyba że odwrotnie liczyli, głosy na minus nie ma plus

A tak szczerze, to kazdy prócz Marka
W moim odczucie bedzie to Leszek

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-03-13 o 11:34
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 16:26   #509
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Chyba że odwrotnie liczyli, głosy na minus nie ma plus

A tak szczerze, to kazdy prócz Marka
W moim odczucie bedzie to Leszek
Bądź drugi Ryszard.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-13, 19:56   #510
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Sanatorium miłości

Właśnie jestem po seansie Zauważył ktoś, że w pokoju Marka i Cezarego stała (na stole chyba) wątpliwej klasy ozdoba w postaci nagich piersi z drewna? (i podpisem "cycki góralki")
Ciekawe czyje toto?
Poza tym Markowi chyba wyrwało się przy gotowaniu brzydkie słowo, bo wypikali
Oj, jak mnie Marek mierzi. Jakbym miała takiego adoratora, to jużbym go pogoniła, strasznie mnie takie zachowanie mężczyzn zraża, nawet najpiękniejszy straciłby cały urok.

Ryszard czarny to dziwak jakich mało.

Z kobiet chyba w każdej coś widzę fajnego, nawet Wiesia i Nina jakieś takie mniej hałaśliwe były w tym odcinku.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.