Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 17:38   #391
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja tez nie jestem pewna jak te dekoracje bedą wyglądać od czwartku do soboty. Chyba bym sama coś kombinowała.

Obrączki gotowe! Dostaliśmy dziś wiadomość ale odbierzemy jak będziemy w pl 10 kwietnia.

Maria współczuje bardzo, ale mam nadzieje, ze Ci jakoś ten czas zleci szybko!


Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 18:46   #392
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, załamałam się. Okazało się, że odwołują kurs z kwietnia i przenoszą go na koniec września. Powiem wam, że z takim utęsknieniem na niego czekałam, żeby odpocząć od tej chorej atmosfery, że jak się babka rozłączyła, to się prawie rozpłakałam. Jestem strasznie przemęczona, a nie mogę wziąć żadnego urlopu. Boję się wziąć lewe L4, bo jeśli będzie mi później potrzebne, to nie mam pola manewru, bo mogę wziąć max 2 tygodnie z czego tydzień już wykorzystałam. Ku*wa mac

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Kuuurde
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Pisała, że planuje wrócić

Dziewczyny co myślicie o takim okryciu do kościoła? Wystarczy? Nie chciałabym żadnych szali, bo przy falbanach i welonie to byłoby chyba za dużo, a bronię się jak mogę przed koronkową koszulką, bo już jest dla mnie trochę zbyt mocno wyeksploatowana.

https://allegro.pl/oferta/bolerko-ti...ory-7364676454
Ja nie jestem przekonana... Ale mi się w ogóle bolerka/szale itd nie widzą, więc mogę nie być obiektywna.


Padam z nóg, co za tydzień
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:18   #393
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Pixie jak dla mnie idealne tylko ,żebyś dobrała takie dopasowe to nawet nie będzie widać z daleka ,że to nie jest z suknia . koleżanka miała na weselu ale bardziej takie grubsze w sensie z koronki i zapomniała zdjąć i już została do rana z tym
A my właśnie podpisalismy ta umowę z barmanem i wplacilismy zaliczkę. uff
Baaaaaardzo się cieszę z tej decyzji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:21   #394
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
KizdaM a jak jest latem w waszym kościele?
Bo np w parafii w moim rodzinnym mieście jest w kościele zawsze zimno, nawet latem lodówa. W takich warunkach kwiaty moim zdaniem by wytrzymały. A z kolei w naszej obecnej parafii latem okropnie gorąco i duszno - rok temu nawet zasłabłam, tu myślę że mogłyby paść

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawno nie byłam, ale wydaje mi się, że jest właśnie raczej zimno


Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
świat jest mały!

A co do kwiatów... Nie wiem, ja się nie znam, z jednej strony fajnie by było skorzystać z tych ich kwiatów, ale nie mam pojęcia, czy one wciąż będą dobrze wyglądały, tak jak dziewczyny piszą, wiele zależy od warunków w kościele, choć mnie się to wydaje troszkę ryzykowne. Może niesłusznie. Nie znam się na kwiatach
No ja własnie też się totalnie nie znam na kwiatach, więc dla mnie to zagwozdka wybierają się na giełdę do Warszawy i ma się do mnie odezwać w przyszłym tygodniu co i jak. Jeszcze pytanie jak ona widzi podział finansowy


Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
KizdaM ja bym chyba się bała, ale nie ze względu na temperaturę, tylko po prostu ludzie mogą te kwiaty poniszczyć. Zawsze jakieś ciekawskie dziecko wsadzi rękę, zmiętoli i już brzydko wygląda. Ja bym chyba na to nie poszła. Takie dekoracje można naprawdę łatwo zrobić samemu. Kawałek tiulu albo szyfonu, zawiązać lub upiąć, wsadzić pojedynczy kwiat lub gipsówkę i gotowe.


Dziewczyny, załamałam się. Okazało się, że odwołują kurs z kwietnia i przenoszą go na koniec września. Powiem wam, że z takim utęsknieniem na niego czekałam, żeby odpocząć od tej chorej atmosfery, że jak się babka rozłączyła, to się prawie rozpłakałam. Jestem strasznie przemęczona, a nie mogę wziąć żadnego urlopu. Boję się wziąć lewe L4, bo jeśli będzie mi później potrzebne, to nie mam pola manewru, bo mogę wziąć max 2 tygodnie z czego tydzień już wykorzystałam. Ku*wa mac

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

No ja właśnie też się tego boję i waham się czy jednak nie zrobić wszystkiego na własną rękę, tym bardziej, że teściowa powiedziała, że to nie problem i ona albo jej siostra mogą to zrobić, bo to na prawdę nie filzofia, wziąć kawałek materiału i przewiązać wstążką i wetknąć jakiegoś małego pojedynczego kwiatka
Jedyne to może klęczniki, bo ksiądz podobno mówił, ze może to gdzieś schować i nie będzie problemu.
A tak czy siak, dywan musimy załatwić sami, wtedy pewnie i tak wymienić kwiaty, nie wiadomo czy nic nikt nie zniszczy, stresować się na ostatnią chwilę chyba nie ma sensu

Biedna a tak Ci zależało


Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
U nas jest podobnie, bo święto w czwartek i myślę, żeby faktycznie te kwiaty z czwartku wykorzystać + dołożyć nowych jeśli będzie potrzeba. Do tego dekoracja ławek i klęczników
Ślubujemy w ten sam dzień 17.08 więc doskonale rozumiesz o czym mówię
Chyba jednak się nie zdecyduję, bo to jednak za duży będzie stres, czy to będzie jeszcze łądnie wyglądać czy nie powiem, że akurat teściowa mi zaproponowała też zrobienie takich dekoracji i tyle



Byliśmy dzisiaj oglądać płytki do łazienki, i już chyba wiemy czego chcemy a skończyło się na tym, ze wybraliśmy materac i łóżko i byliśmy w ciężkim szoku ile trzeba na to poświęcić czasu kobieta na prawdę zna się na rzeczy, kładliśmy się na różnych materacach, rózna budowa itd i to ona nam dopasowywała, do naszej budowy, dobrała poduszki itd, na prawdę super a tak jakoś nie przykładaliśmy do tego wagi, a tu się okazuje, że czeka się na łóżko i materac na prawdę długo spokojnie 6 tyg także jutro jedziemy podpisać umowę i zamówić, bo dzisiaj nie mieiśmy ze sobą kasy a oni zawsze zamówienia składają w poniedziałki, więc jakbyśmy przyjechali nawet we wt to dopiero tydzień później by złożyli zamówienie, a jednak te tygodnie będa się ciągnęły
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:38   #395
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria slaba sprawa z tym kursem. Nie ma innego w blizszym terminie?
Kizdam i z jakiej firmy bierzecie lozko?
Dzis widzialam kolejny super post na jednej z grup slubnych- czy przyszla panna mloda moze isc na pogrzeb do rodziny przyszlego meza. Ilosc przesadow mnie fascynuje (i przeraza jednoczesnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:40   #396
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, załamałam się. Okazało się, że odwołują kurs z kwietnia i przenoszą go na koniec września. Powiem wam, że z takim utęsknieniem na niego czekałam, żeby odpocząć od tej chorej atmosfery, że jak się babka rozłączyła, to się prawie rozpłakałam. Jestem strasznie przemęczona, a nie mogę wziąć żadnego urlopu. Boję się wziąć lewe L4, bo jeśli będzie mi później potrzebne, to nie mam pola manewru, bo mogę wziąć max 2 tygodnie z czego tydzień już wykorzystałam. Ku*wa mac

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
O nieeee, najgorzej a takie miałaś nadzieje z tym związane, zawsze by to było chwilowe oderwanie... Szkoda. Rozumiem Cię z tym przemęczeniem, też jadę na oparach energii i kombinuję, jak by tu wypocząć, a nigdy tego nie robiłam (koleżanka w ciąży i niedawno odeszła na zwolnienie, więc praca trochę daje w kość).
Fatalnie się złożyło

Ten czas oczywiście szybko zleci, ale przy takim wyczerpaniu to nawet taki horyzont czasowy wydaje się koszmarny i nie do ogarnięcia.

Trzymaj się

kizdaM, no właśnie, jeszcze kwestia podziału kosztów... dla własnego spokoju jednak zdecydowałabym się na świeże kwiaty i dekoracje we własnym zakresie.

Pixie, myślę, że w kategoriach „czy da radę” - da. Mnie się akurat nieszczególnie podoba, wolałabym już tę wyeksploatowaną koronkową koszulkę, ale to już tylko i wyłącznie kwestia osobistych preferencji
Jak się czujesz?

Kupiłam biustonosz do sukienki kolejna rzecz odhaczona. Nie jest to może stanik mojego życia, ale przede wszystkim JEST i mam go z głowy, a poza tym jest dość wygodny i cenowo przyzwoity, więc uznaję sprawę za zakończoną.

...ale za to zamówiłam kolejne buty Wiem, że jestem nawiedzona, ale stwierdziłam, że buty wytypowane jako na zmianę jednak są twarde i mało wygodne.

Mam nadzieję, że na koniec bucianej odysei powiem jak Lika z zaproszeniami: że było warto




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:52   #397
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Maria slaba sprawa z tym kursem. Nie ma innego w blizszym terminie?
Kizdam i z jakiej firmy bierzecie lozko?
Dzis widzialam kolejny super post na jednej z grup slubnych- czy przyszla panna mloda moze isc na pogrzeb do rodziny przyszlego meza. Ilosc przesadow mnie fascynuje (i przeraza jednoczesnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Byliśmy w punkcie "Do spania", zdecydowaliśmy się na łóżko Columbus Bahama Grey i do tego materac Columbus.
Najważniejszy jest wybór materaca, co wcale nie jest takie proste jak się wydawało wcześniej weszliśmy do innego sklepu, położyliśmy się na dwóch i pani mówi, że średnio twardy H3 bodajże, poszliśmy do drugiego i ta pani od razu że my kobiety zaczynamy nie od tej strony co trzeba czyli od wygladau, potem rama i na końcu materac, a to trzeba w drugą stronę, mówimy, że średniotwardy, a ta nam zaczęła tłumaczyć i tak od słowa do słowa, kładła nas na różne materace, kładziemy mówimy za twardy, za miękki, a na koniec okazało się, że wszystkie były tej samej "twardości" ale inaczej się układają pod ciałem, nie wiem na ilu różnych leżelismy ale ostatecznie dla nas najlepszy był ten Columbus jednak. Dopiero jak wybraliśmy okazało się, że akurat na łóżko i na materac jest aktualnie rabat więc dla nas jeszcze lepiej





Yyyyy i co w związku z tym ? bo ja już ze swoim Tżtem byłam na pogrzebie jego wujka



Szo to która to już para ??
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 21:08   #398
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Pisała, że planuje wrócić

Dziewczyny co myślicie o takim okryciu do kościoła? Wystarczy? Nie chciałabym żadnych szali, bo przy falbanach i welonie to byłoby chyba za dużo, a bronię się jak mogę przed koronkową koszulką, bo już jest dla mnie trochę zbyt mocno wyeksploatowana.

https://allegro.pl/oferta/bolerko-ti...ory-7364676454
Jak dla mnie jest ok, chociaż widziałam ładniejsze koszulki Niestety nie mam linku, ale były na allegro.
Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Maria slaba sprawa z tym kursem. Nie ma innego w blizszym terminie?
Kizdam i z jakiej firmy bierzecie lozko?
Dzis widzialam kolejny super post na jednej z grup slubnych- czy przyszla panna mloda moze isc na pogrzeb do rodziny przyszlego meza. Ilosc przesadow mnie fascynuje (i przeraza jednoczesnie)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inny termin to 10-18 czerwca + 1-4 lipca Dziękuję bardzo iść dzień po weselu na kurs od rana

Hahaha o ludzie Skąd te laski się w ogóle biorą?
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
O nieeee, najgorzej a takie miałaś nadzieje z tym związane, zawsze by to było chwilowe oderwanie... Szkoda. Rozumiem Cię z tym przemęczeniem, też jadę na oparach energii i kombinuję, jak by tu wypocząć, a nigdy tego nie robiłam (koleżanka w ciąży i niedawno odeszła na zwolnienie, więc praca trochę daje w kość).
Fatalnie się złożyło

Ten czas oczywiście szybko zleci, ale przy takim wyczerpaniu to nawet taki horyzont czasowy wydaje się koszmarny i nie do ogarnięcia.

Trzymaj się

kizdaM, no właśnie, jeszcze kwestia podziału kosztów... dla własnego spokoju jednak zdecydowałabym się na świeże kwiaty i dekoracje we własnym zakresie.

Pixie, myślę, że w kategoriach „czy da radę” - da. Mnie się akurat nieszczególnie podoba, wolałabym już tę wyeksploatowaną koronkową koszulkę, ale to już tylko i wyłącznie kwestia osobistych preferencji
Jak się czujesz?

Kupiłam biustonosz do sukienki kolejna rzecz odhaczona. Nie jest to może stanik mojego życia, ale przede wszystkim JEST i mam go z głowy, a poza tym jest dość wygodny i cenowo przyzwoity, więc uznaję sprawę za zakończoną.

...ale za to zamówiłam kolejne buty Wiem, że jestem nawiedzona, ale stwierdziłam, że buty wytypowane jako na zmianę jednak są twarde i mało wygodne.

Mam nadzieję, że na koniec bucianej odysei powiem jak Lika z zaproszeniami: że było warto




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszo i Buty: odc. 47873

Ale jak już znajdziesz te idealne to dopiero zobaczysz jak dobrze


Dzięki dziewczyny za wszystkie miłe słowa Wróciłam do domu w naprawdę podłym humorze, a tu jeszcze moja opiekunka mi wysłała takie miłe wiadomości. Szkoda mi strasznie, no ale muszę jakoś przeżyć. Teraz tym bardziej musimy gdzieś pojechać w majówkę, bo muszę się zresetować i totalnie odpocząć od pracy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 21:14   #399
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Szoszo te Twoje buty hahaha powiedz mi ,ale niektore odsylasz co ?
Pokaż co tym razem kupiłaś
Kurcze tak łatwo Ci poszło ze stanikiem gratuluję ! Ja nie wiem kiedy kupię. Wolałabym jakoś niedługo już go kupić. Jeju ale dzisiaj u nas leje i wieje. Kiepski jakis dzisiaj dzien.Spac mi się chce już z tego wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 21:44   #400
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja tam sie ciesze ze szoszo kreci 55348282 odcinek "mody na buty" bo chyba mamy podobne stopy wiec planuje podpatrzec od niej firmy ;-)
U mnie na tapecie bizuteria

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 22:54   #401
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Szoszo te Twoje buty hahaha powiedz mi ,ale niektore odsylasz co ?
Pokaż co tym razem kupiłaś
Kurcze tak łatwo Ci poszło ze stanikiem gratuluję ! Ja nie wiem kiedy kupię. Wolałabym jakoś niedługo już go kupić. Jeju ale dzisiaj u nas leje i wieje. Kiepski jakis dzisiaj dzien.Spac mi się chce już z tego wszystkiego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wracaj, u nas dziś prawdziwie wiosenny dzień, aż miło
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 07:01   #402
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Carmelina liczę ,że i tu kiedys wiosna przyjdzie ,późno ,bo późno ale przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Dziewczyny a te z Was które planują dziecko po ślubie ,rzeczywiście nie lecicie do kraju w którym jest zagrożenie tym wirusem zika ? Wcześniej o tym nie słyszałam ale któraś z dziewczyn napisała o tym tutaj na wątku i zaczęłam trochę czytać na ten temat ,prawdopodobienstwo zarażenia się to 4% .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 09:47   #403
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry w sobotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 10:58   #404
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość

...ale za to zamówiłam kolejne buty Wiem, że jestem nawiedzona, ale stwierdziłam, że buty wytypowane jako na zmianę jednak są twarde i mało wygodne.

Mam nadzieję, że na koniec bucianej odysei powiem jak Lika z zaproszeniami: że było warto




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chryste Panie ze mną będzie tak samo, bo mamy te same problemowe stopy


Dzień dobry
Ale pięknie za oknem
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 10:59   #405
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry Fatalnie się dzisiaj czuję, boli mnie podbrzusze Także tańce kiepsko wyszły, bo nie mogłam się skupić.
Ale za to zamówiliśmy obrączki Niestety obrączka od mojej babci była bardzo lekka i warta tylko 260 zł, więc została jako zaliczka. Za resztę zapłacimy 1590 zł, także i tak cena rewelacja. Ja wzięłam 4 mm, Tż 5,5 mm, z soczewką i ja dodatkowo taki gruby mat. Wstawiam fotki obrączek przykładowych. Te dwukolorowe mają na sobie srebrny mat i ja właśnie coś takiego chcę, tylko w żółtym złocie. 20190323_110603.jpeg20190323_110942.jpeg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 11:04   #406
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria też takie nam się podobają dwukolorowe właśnie połączenie białego złota z żółtym albo białego z różowym i z czarnym ale wiecie co chyba na żywo się podejmie ta decyzja i już gratuluję najważniejsze za Wami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:04 ----------

Może nie najważniejsze ,ale ważne .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 11:22   #407
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

No tylko my chcemy całe żółte Mi akurat nie podobają się takie połączenia dwóch kolorów. Aczkolwiek to prawda, że na żywo wszystko inaczej, bo zawsze byłam przekonana, że tylko klasyczne obrączki są ładne i reszta to niepotrzebne udziwnienia, a mierzyłam wiele pięknych i bardzo oryginalnych modeli. Ostatecznie wzięliśmy klasykę, ale nie wykluczam wbicia za rok czy dwa 3 brylantów poziomo na środku, bo takie obrączki mi się mega podobały. Problem tylko jest taki, że jak pracuje w rękawiczkach to strasznie puchną mi palce i gdyby w przyszłości trzeba było poszerzyć obrączkę, to niestety jeśli ma kamienie to jest to niemożliwe. Dlatego chcę pochodzić przez cały rok i zobaczyć czy w którymś momencie była za ciasna. Jeśli nie, to na rocznicę Tż powiedział że mi zasponsoruje 3 brylanty do obrączki

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 12:16   #408
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Carmelina liczę ,że i tu kiedys wiosna przyjdzie ,późno ,bo późno ale przyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Dziewczyny a te z Was które planują dziecko po ślubie ,rzeczywiście nie lecicie do kraju w którym jest zagrożenie tym wirusem zika ? Wcześniej o tym nie słyszałam ale któraś z dziewczyn napisała o tym tutaj na wątku i zaczęłam trochę czytać na ten temat ,prawdopodobienstwo zarażenia się to 4% .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My planujemy i raczej polecimy na Mauritius gdzie nie ma zagrożenia wirusem, nie chcę po prostu w podróży poślubnej stresować się czy komar, który mnie ugryzł był zarażony.

Powoli ubywa nam zaproszeń
Dziś idziemy na imieniny i rozdamy 4
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 12:22   #409
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej

Szo powodzenia z butami

Maria mi osobiście podobają się jednokolorowe, zatem te z pierwszego zdjęcia ale i tak dobra cenę zapłacicie

Tż udało załatwić się w kościele zmienę świadka, także bardzo się cieszę teraz jem obiad i potem powoli zacznę się szykować na panieński jestem ciekawa co dziewczyny przygotowały, wiem jedynie, ze mam przyjść do jednej restauracji, ale co więcej to nie mam zielonego pojęcia


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 12:33   #410
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
pokazesz prosze ?



pochwal sie koniecznie
O te

https://m.pl.aliexpress.com/item/328...4b4530f3BcD7iP

Na żywo wyglądają identycznie jak na zdjęciu aukcji

Byłam dziś na mieście, kupilam 2 pary balerinek i sandałki do tej Turcji, bo przecież poza botkami i kozakami już nie miałam żadnych butów, bo wszystkie wiosenno-letnie umarły śmiercią naturalną w tamtym roku... Ale już byłam załamana, bo nie mogłam jeszcze nigdzie znaleźć letnich butów...

Dziś i jutro dalej walczymy z zaproszeniami i jeszcze nauki trzeba dziś odbebnic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2019-03-23 o 12:35
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 12:55   #411
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629248]Hej

Szo powodzenia z butami

Maria mi osobiście podobają się jednokolorowe, zatem te z pierwszego zdjęcia ale i tak dobra cenę zapłacicie

Tż udało załatwić się w kościele zmienę świadka, także bardzo się cieszę teraz jem obiad i potem powoli zacznę się szykować na panieński jestem ciekawa co dziewczyny przygotowały, wiem jedynie, ze mam przyjść do jednej restauracji, ale co więcej to nie mam zielonego pojęcia


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Udanej zabawy
Czekamy na relację co dziewczyny wymyśliły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:06   #412
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Patka koniecznie napisz relacje po panieńskim!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:06   #413
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629248]Hej

Szo powodzenia z butami

Maria mi osobiście podobają się jednokolorowe, zatem te z pierwszego zdjęcia ale i tak dobra cenę zapłacicie

Tż udało załatwić się w kościele zmienę świadka, także bardzo się cieszę teraz jem obiad i potem powoli zacznę się szykować na panieński jestem ciekawa co dziewczyny przygotowały, wiem jedynie, ze mam przyjść do jednej restauracji, ale co więcej to nie mam zielonego pojęcia


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Ale super Rany, w środę zostanie Ci miesiąc

Jeszcze raz sprostuję info o obrączkach - zdjęcie z dwukolorową dałam po to, żebyście zobaczyły, jak będzie wyglądał ten mat Czyli takie grube szlifowanie. Ale cała obrączka będzie złota i identyczna jak na pierwszym zdjęciu, tylko właśnie pokryta takim grubym matem.
Aj, jaram się Szkoda tylko, że tak długo będziemy czekać, bo wstępny termin odbioru to 13 maja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:29   #414
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Patka koniecznie napisz relacje po panieńskim!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jasne

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Ale super Rany, w środę zostanie Ci miesiąc

Jeszcze raz sprostuję info o obrączkach - zdjęcie z dwukolorową dałam po to, żebyście zobaczyły, jak będzie wyglądał ten mat Czyli takie grube szlifowanie. Ale cała obrączka będzie złota i identyczna jak na pierwszym zdjęciu, tylko właśnie pokryta takim grubym matem.
Aj, jaram się Szkoda tylko, że tak długo będziemy czekać, bo wstępny termin odbioru to 13 maja

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dokładnie dwa tygodnie pracy i wolne do ślubu

Przepraszam, inaczej to zrozumiałam, ale ten mat kurczę na złotym moze byc ciekawy ale to przez to, ze wymagają takiej pracy, czy po prostu salon ma tyle roboty? Ale pewnie warto bedzie czekac na nie

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Udanej zabawy
Czekamy na relację co dziewczyny wymyśliły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jasne, pewnie jutro dam znac

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
O te

https://m.pl.aliexpress.com/item/328...4b4530f3BcD7iP

Na żywo wyglądają identycznie jak na zdjęciu aukcji

Byłam dziś na mieście, kupilam 2 pary balerinek i sandałki do tej Turcji, bo przecież poza botkami i kozakami już nie miałam żadnych butów, bo wszystkie wiosenno-letnie umarły śmiercią naturalną w tamtym roku... Ale już byłam załamana, bo nie mogłam jeszcze nigdzie znaleźć letnich butów...

Dziś i jutro dalej walczymy z zaproszeniami i jeszcze nauki trzeba dziś odbebnic...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bardzo ładne

Powodzenia



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 13:52   #415
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629248]Hej

Szo powodzenia z butami

Maria mi osobiście podobają się jednokolorowe, zatem te z pierwszego zdjęcia ale i tak dobra cenę zapłacicie

Tż udało załatwić się w kościele zmienę świadka, także bardzo się cieszę teraz jem obiad i potem powoli zacznę się szykować na panieński jestem ciekawa co dziewczyny przygotowały, wiem jedynie, ze mam przyjść do jednej restauracji, ale co więcej to nie mam zielonego pojęcia


Wysłano przez gołębia [/QUOTE]


Super , milej zabawy
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:02   #416
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;86629391]Jasne




Dokładnie dwa tygodnie pracy i wolne do ślubu

Przepraszam, inaczej to zrozumiałam, ale ten mat kurczę na złotym moze byc ciekawy ale to przez to, ze wymagają takiej pracy, czy po prostu salon ma tyle roboty? Ale pewnie warto bedzie czekac na nie




Jasne, pewnie jutro dam znac




Bardzo ładne

Powodzenia



Wysłano przez gołębia [/QUOTE]Salon jest bardzo oblegany Kogo nie zapytam to właśnie tam zamówił obrączki, dlatego dobrze, że nie odkładaliśmy tego jeszcze dłużej.
Ja taki mat widziałam ze 3 razy w życiu, a raz u koleżanki z bardzo bliska i się po prostu zakochałam. Od zawsze marzyła mi się taka obrączka, więc nie patrzyłam na odradzanie przez salon - chcę i już Wiem, że to się będzie ścierać, ale u koleżanki po 5 latach wygląda idealnie, więc po prostu będę dbała. Najwyżej co kilka lat będę odświeżać.
A w ogóle mam ciary jak pomyślę o Twoim ślubie Jesteś w sumie taką pierwsza Grażyną z ekipy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:05   #417
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

ja tez jestem ciekawa relacji po Waszych slubach, moze zdjec jak zechecie pokazac
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:16   #418
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Super , milej zabawy

Dziękuje

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Salon jest bardzo oblegany Kogo nie zapytam to właśnie tam zamówił obrączki, dlatego dobrze, że nie odkładaliśmy tego jeszcze dłużej.
Ja taki mat widziałam ze 3 razy w życiu, a raz u koleżanki z bardzo bliska i się po prostu zakochałam. Od zawsze marzyła mi się taka obrączka, więc nie patrzyłam na odradzanie przez salon - chcę i już Wiem, że to się będzie ścierać, ale u koleżanki po 5 latach wygląda idealnie, więc po prostu będę dbała. Najwyżej co kilka lat będę odświeżać.
A w ogóle mam ciary jak pomyślę o Twoim ślubie Jesteś w sumie taką pierwsza Grażyną z ekipy

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Pewnie, jeżeli Ci się podoba i chcesz to super ja właśnie nie widziałam takiej obrączki u kogoś, dlatego tez ciezko mi to sobie wyobrazić

Juz nawet świadkowa zmieniła mi nick na fb na Grażyna ale ja tez mam ciarki jak o tym pomyśle i powiem Wam, ze z dnia na dzień nie mogę się doczekać, a dodatkowo jestem w szoku, ze bede żoną tak wspaniałego faceta, normalnie na nowo się zakochałam



Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:24   #419
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Weekend znowu prosimy gości, dwa następne mam drugie zmiany, więc robi się krucho z czasem..

Maria super,że wybraliście faktycznie długo się czeka.
Patka udanej zabawy szok,że to już Twój panieński też się nie mogę doczekać Twojej relacji, potem już jedna za drugą poleci moment jaram się

Ale piękna pogoda za oknem, wczoraj byliśmy pierwszy raz na wypadzie rowerowym dzisiaj nie na czasu,bo meble nam przyszły,muszę ze starych wszystko popakowac
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 14:56   #420
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Animka dla mnie 4% to wcale niemalo. Mnie to nie dotyczy, ale planując malucha nie pojechałabym.

My za to klepnelismy hotel na podróż poślubna. Tydzień po ślubie, wyspa Hvar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:26.