Kwietniówki 2018 - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-21, 13:19   #2131
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas z tym przewijaniem się trochę poprawiło. Ale musi dostać coś do rączki, ostatnio próbował się sam wytrzeć chusteczką, ja mu wycierałam tylek a on sobie siusiaka

Z jedzeniem to u nas podobnie jak u Iclosemyeyes je większość rzeczy które mu podam ale w małych ilościach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 13:45   #2132
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Uff.. w końcu nadrobiłam. Trochę pochorowaliśmy, młody miał zapalenie oskrzeli, mnie dopadły zatoki.. U niego już lepiej, nadal robimy inhalacje, ale we wtorek jedziemy do kontroli i jestem dobrej myśli, bo już prawie nie kaszle, a u mnie tak średnio, bo wiadomo jak to jest jak dziecko chore... Matka schodzi na drugi plan. Trochę zaczyna mi brakować cierpliwości do mojego łobuza, bo wszędzie włazi, wszystko musi ruszyć i wiadomo.. można sobie mówić, że nie wolno, jak dzieciak jeszcze nie rozumie. Aż się boję co to będzie jak się w końcu odważy puścić i zacznie wszędzie chodzić, bo na razie lezie tylko tam, gdzie się można czegoś trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 21:09   #2133
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez register9 Pokaż wiadomość
Uff.. w końcu nadrobiłam. Trochę pochorowaliśmy, młody miał zapalenie oskrzeli, mnie dopadły zatoki.. U niego już lepiej, nadal robimy inhalacje, ale we wtorek jedziemy do kontroli i jestem dobrej myśli, bo już prawie nie kaszle, a u mnie tak średnio, bo wiadomo jak to jest jak dziecko chore... Matka schodzi na drugi plan. Trochę zaczyna mi brakować cierpliwości do mojego łobuza, bo wszędzie włazi, wszystko musi ruszyć i wiadomo.. można sobie mówić, że nie wolno, jak dzieciak jeszcze nie rozumie. Aż się boję co to będzie jak się w końcu odważy puścić i zacznie wszędzie chodzić, bo na razie lezie tylko tam, gdzie się można czegoś trzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na zatoki Irigasin jest całkiem fajny nie wiem czy próbowałaś? Mój też ostatnio strasznie chce robić wszystko to czego nie wolno - gniazdka elektryczne, kable, wysuwanie szuflady na maxa z mega siła tak że wyskakują prawie zawiasy o.O wywalanie wszystkiego zewszad, uderzanie wszystkim o wszystko itd itp a wszystko okraszone wielka duma z siebie i uśmiechem od ucha do ucha przy kazdej psocie ;P mój też jeszcze się boi sam chodzić, już tak ledwo ledwo się podtrzymuje np ręki jak mu dam i go prowadze ale całkiem puścić się boi nadal może to i lepiej ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:35   #2134
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

My już po imprezie urodzinowej. Wszystko się udało, ale 2 dni stałam przy garach Jubilat zadowolony, mimo że spał w dzień 30 minut. Wybrał kieliszek
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 18:36   #2135
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Haha dobra wróżba anius. Co ciekawego przygotowałaś? Jaki tort? Szukam inspiracji bo my robimy imprezę za tydzień

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 20:05   #2136
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Tak, tak dawajcie inspiracje, przepisy, pomysły na dekoracje, wszystko My jeszcze trzy tygodnie do roczku ale już chce coś poplanowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 00:20   #2137
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas był grill elektryczny na balkonie, więc odeszło dużo gotowania wcześniej przygotowałam mase mięska, a w dzień urodzin tylko jakies przystawki na szybko, plus kolega kucharz z zawodu i zamilowania, więc praktycznie cały czas stał w kuchni dekoracje z ali głównie, ogólnie impreza udana tortu nie było bo i tak zbytnio nikt nie je, a mała nie rozumie najfajniejszy prezent to chustawka diy od przyjaciółki, musimy w tygodniu zamontować w futrynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 08:03   #2138
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Kwietniówki 2018

no my w środę mamy taką mini kawę a potem później zrobimy grubszą impreza
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 11:20   #2139
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas było 18 osób (3 odpadły), ogólnie rodzinka lubi zjeść więc jedzenia dużo. Zaczęliśmy od zupy gulaszowej, potem na ciepło kaczka w pomarańczach, dewolaje, nuggetsy, szaszłyki i ślimaczki ala pizza, 2 sałatki, na zimno tortilla z łososiem i śliwki suszone zapiekane w boczku. Tort wzięliśmy z cukierni, z bitą śmietaną i owocami w kształcie 1. Upiekłam też sernik kokosowy i 2 rodzaje muffinek Mieliśmy dużo balonów, które miałam nadmuchać helem,ale nie miałam czasu podjechać do sklepu gdzie dmuchają więc były bez helu Gościom bardzo podobała się girlanda ze zdjęciami z każdego miesiąca Olka
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 12:31   #2140
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Wow, podziwiam że wam się chce . Ja nawet jeszcze nie myślę, bo u nas czasu ponad miesiąc. No i po drodze jeszcze święta.
Jak na razie dorobiliśmy się drugiego ząbka, wyżynał się 2 m. W takim tempie możemy nie zdążyć przed pierwszymi stałymi .
U nas będzie kameralnie, my, dziadkowie i rodzice chrzestni.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 12:44   #2141
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez anius_7 Pokaż wiadomość
U nas było 18 osób (3 odpadły), ogólnie rodzinka lubi zjeść więc jedzenia dużo. Zaczęliśmy od zupy gulaszowej, potem na ciepło kaczka w pomarańczach, dewolaje, nuggetsy, szaszłyki i ślimaczki ala pizza, 2 sałatki, na zimno tortilla z łososiem i śliwki suszone zapiekane w boczku. Tort wzięliśmy z cukierni, z bitą śmietaną i owocami w kształcie 1. Upiekłam też sernik kokosowy i 2 rodzaje muffinek Mieliśmy dużo balonów, które miałam nadmuchać helem,ale nie miałam czasu podjechać do sklepu gdzie dmuchają więc były bez helu Gościom bardzo podobała się girlanda ze zdjęciami z każdego miesiąca Olka
O a wrzucisz jakieś foteczki na FB? Tej girlandy np Też myślę o niej Śliwki w boczku - dobrze że mi przypomniałaś, to jest super przekąska Kaczka w pomarańczach - wooooow! Ja nigdy nie robiłam kaczki, boje się że schrzanie O.O

Malami ale super z tym grillem! Gdybym mogła wybierać to też bym chciała coś takiego, ale nie wiem jak by zareagowali sąsiedzi :/ A jeszcze np mój tata jest starej daty i wiem że on by kręcił nosem na grilla o.O także niestety na roczek odpada :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 12:48   #2142
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Kwietniówki 2018

My będziemy robić roczek w sobotę. Mamy na 30 osób, zamówiłam mięso, zrobię do tego z 2 zapiekanki i może z 2 sałatki, ciasto i tort też kupimy bo mamy po cenie producenta.
Tez myślałam o tej girlandi? ( nie wiem czy tak się to mówi), ale nie bardzo mam gdzie to powiesić, mam tez pełno balonów i hel.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 15:53   #2143
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

My starszej zawsze robimy grilla na urodziny pod koniec wakacji, jest o niebo łatwiej taką imprezę ogarnąć tylko potem grillman-tż ma przerypane zdjęcia wrzucę wieczorem na fb
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 16:17   #2144
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Anius szacun za tyle potraw jak robisz ślimaczki pizzowe?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared

Edytowane przez Iclosemyeyes
Czas edycji: 2019-03-24 o 16:18
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 18:37   #2145
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

A jak wy dziewczyny robicie te śliwki w boczku??

Anius wy pewnie cały dzień w kuchni spedziliscie???

My robimy roczek w lokalu miało być 25 osób a już odpadły mi 2 i nie wiem czy jeszcze 3 nie odpadną. Gdybym wiedziała wcześniej to bym w domu zrobiła.
Ale z chęcią się zainspiruje bo w maju starszy ma urodziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:25   #2146
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Też chętnie przygarne przepis na śliwki w boczku!
Podjęłam decyzję odstawiania od cyca. Ruszam pełną parą dziś, z tego co widzę Nela nie robi histerii w nocy jak ją tylko przytule lub ponoszę. Plus dzis w dzień bez kp bardzo dużo zjadla. Bo na cycu na wszystko kręci nosem. Poza tym ja ostatnio jakoś słabo się czuje, nie mam apetytu i trochę stresów i ciężko mi jeść wieksze ilości, a mała ze mnie kolejne kilogramy wysysa myślę, że tydzień będzie ciężki, ale ona szybko sie dostosowuje, więc moze jakos przezyjemy. Uzbrajam się w sportowe staniki do spania, jutro powiesimy fotel i zobaczymy. Czuje się mega zmotywowana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:57   #2147
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: Kwietniówki 2018

Sliwki w boczku to po prostu sliwke owinac plastrem boczku, przebic wykalaczka i do piekarnika. O to chodzi? tez bardzo lubie.

My robimy roczek w lokalu ze wzgledu na brak miejsca w mieszkaniu. Z jednej strony chcialabym cos fajnego przygotowac a z drugiej ciesze sie ze mam robote z glowy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 02:51   #2148
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Już 4 rano, mala bez cyca jakos na luzie. Nie jest najpiekniej ale da się przeżyć więc lecę z tematem. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 06:03   #2149
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Malami a dajesz coś w zamian, jakieś picie? Czy wystarczy że tylko się tulicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-25, 06:58   #2150
Muminka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 212
Dot.: Kwietniówki 2018

Malami,powodzenia w odstawianiu.
U nas roczek za 2 tygodnie będzie 16 osób.U nas sami tradycjonaliści więc ,rosół ,de volaja,pewnego schabowy i jeszcze jakieś mięso ,zrobię 2 sałatki , rolsy z tortili ,i koreczki. Upiekę 2 ciasta ,tort zamówiłam ale małej chciałam upiec biszkopt z jakiś musem owocowym muszę coś wymyślić.A z dekoracji mam tylko balon 1 z Ali ,muszę zamówić hel i jakieś balony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muminka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:11   #2151
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Już 4 rano, mala bez cyca jakos na luzie. Nie jest najpiekniej ale da się przeżyć więc lecę z tematem. Trzymajcie kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak po nocce?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:33   #2152
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

Nad ranem było dopiero ciężej, al e daliśmy radę, tż oczywiście mnie wkurzył bo w końcu mowi dobra wez daj jej tego cyca....No myslalam, że go strzele. Dużo wody wypila (jak nigdy) i kaszke budyniową zjadla nad ranem bo nie chciała spać i słuchała muzyki udaje mi się nawet nie wstawać z nia do bujania tylko spi na mnie ale musi najpierw się wymarudzic mleczarnia już pełna, chyba nie odciagac dopóki nie będzie to bardzo uciążliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:46   #2153
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez malami1901 Pokaż wiadomość
Nad ranem było dopiero ciężej, al e daliśmy radę, tż oczywiście mnie wkurzył bo w końcu mowi dobra wez daj jej tego cyca....No myslalam, że go strzele. Dużo wody wypila (jak nigdy) i kaszke budyniową zjadla nad ranem bo nie chciała spać i słuchała muzyki udaje mi się nawet nie wstawać z nia do bujania tylko spi na mnie ale musi najpierw się wymarudzic mleczarnia już pełna, chyba nie odciagac dopóki nie będzie to bardzo uciążliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow. Nieźle! Trzymam kciuki Ojjj mnie by taki tekst TZ też wkurzył!!! >:/ Ja też coraz częściej myślę o odstawieniu, ale pewnie jeszcze ładnych parę tygodni minie nim się do tego zabiorę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 11:46   #2154
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Kwietniówki 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
Na zatoki Irigasin jest całkiem fajny nie wiem czy próbowałaś? Mój też ostatnio strasznie chce robić wszystko to czego nie wolno - gniazdka elektryczne, kable, wysuwanie szuflady na maxa z mega siła tak że wyskakują prawie zawiasy o.O wywalanie wszystkiego zewszad, uderzanie wszystkim o wszystko itd itp a wszystko okraszone wielka duma z siebie i uśmiechem od ucha do ucha przy kazdej psocie ;P mój też jeszcze się boi sam chodzić, już tak ledwo ledwo się podtrzymuje np ręki jak mu dam i go prowadze ale całkiem puścić się boi nadal może to i lepiej ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie próbowałam, bałam się, że kupię, a potem się nie odważę płukać. Skończyło się antybiotykiem, bo w sobotę doszedł ból ucha także musiałam w końcu zadbać też o siebie i pójść do lekarza.
Zazdroszczę tym, które mają już roczek za sobą. My robimy w święta więc dwie pieczenie na jednym ogniu, ale wcześniej czeka nas przeprowadzka i się stresuje czy na pewno się ze wszystkim wyrobimy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:24   #2155
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Kwietniówki 2018

Malami to fajnie wam poszło, trzymam kciuki za następną noc. Zmotywowalas mnie, będę robiła podejście numer dwa. Tylko poczekam bo młody mi się smarka i kaszle, dopadła nas pierwsza choroba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:24 ----------

Malami to fajnie wam poszło, trzymam kciuki za następną noc. Zmotywowalas mnie, będę robiła podejście numer dwa. Tylko poczekam bo młody mi się smarka i kaszle, dopadła nas pierwsza choroba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 13:52   #2156
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Kwietniówki 2018

Powodzenia malami. Ja robię podejście do odsmoczkowania ale póki co jest słabo młoda musi coś mieć w buzi jak śpi a ja nie mam czasu żeby z nią leżeć na drzemce.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 14:10   #2157
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Kwietniówki 2018

Ja juz nie wiem co jest grane z moim dzieckiem -_- Ostatnio jest masakra... Non stop krzyczy, cały czas chce być na rękach a ja go nigdy nie nosiłam za dużo, bo też wcale tego nie chciał a teraz zmiana o 180stopni. Do tego ostatnio nie chce jeść normalnych rzeczy tylko cyc! Przed chwilą zrobił taka drake jak mu chciałam obiadek podać że dziw że jeszcze policja nie puka mi do drzwi ;P Przytawilam do cyca i dopiero się uspokoił. Myślałam że to zeby bo kilka dni temu miał gorączkę, katar itd. ale te objawy minęły a mega turbo marudzenie zostało o.O dosłownie jakby mi ktoś dziecko podmienil

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



Edytowane przez grewana
Czas edycji: 2019-03-25 o 14:12
grewana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:21   #2158
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Kwietniówki 2018

Gratuluje Małami, oby tak dalej . Ja też bym z chęcią zrezygnowała, ale mały mi cyca jeszcze 5 razy na dobę, 2 razy w dzień i 3 razy w nocy. Obecnie próbuję obciąć jedno dzienne i jedno nocne, a potem może jakąś butelkę wprowadzić, bo wszystkie dotychczasowe próby okazały się nieskuteczne. Na razie nauczyłam go pić wody z niej więc jest już jakiś postęp.

Może jakiś skok Grewana? Mój tak się zachowuje jak jest chory, lub coś go bierze. Nawet na rękach w nocy spać musi wtedy. Mój się ostatnio bardzo uspokoił, ale wydaje mi się że jeszcze coś się w okolicach roczku psuje, a potem już z górki .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 16:33   #2159
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Kwietniówki 2018

Malami, trzymam kciuki! My też jesteśmy w trakcie odstawiania W dzień już jakiś czas nie je, dostawał na wieczór i w nocy jak już nie miałam siły z nim walczyć coraz częściej udaje mi się go położyć w nocy bez cyca,ale u nas trwa to bardzo długo, 30-40minut walki. Przy tym marudzi strasznie i ja czasem psychicznie wymiękam. Tż miał mnie wspierać,ale Mały dostaje spazmów jak on go bierze na ręce, po prostu wpada w furię. Także muszę sama ogarnąć temat. Dzisiaj próbuję dać mm z bidonu, wcześniejsze próby skończyły się pluciem. A jak nie wypije to będę próbowała go bez mleka położyć.

Śliwki w boczku to śliwka suszona zawinięta w boczek wędzony i podpieczona 15minut w piekarniku. Super na ciepło i na zimno

Iclosemyeyes ślimaczki robię z przepisu na termomix. https://www.przepisownia.pl/dania-gl...cfcd2-10p2h2gn
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 18:59   #2160
malami1901
Zadomowienie
 
Avatar malami1901
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kwietniówki 2018

U nas też była faza dłuższa na zero jedzenia, mina 'zabierz mi to spod nosa, wariatko', ale strasznie duzo piła z cyca, dlatego miedzy innymi chciałam ją odciąć od tego i zmienić jej nawyki, bo jak z kimkolwiek zostaje to nie chciala jeść tylko czekała aż wrócę.
I nagle oczywiście odmiana 180 stopni, dziś zjadla 160g płatków owsianych z truskawkami i jogurtem, 160g spaghetti, 200g budyniu z kaszą, pare łyżeczek rosołu i kurczaka z marchewką. Jak nie moje dziecko nawet zbytnio sie nie dobiera do cyca, ale dzis sie poplakalam bo ten rok karmienia jednak mnie mega zmienił ale zrobila się za to bardzo przytulasta, daje buziaki i w ogóle.. ehh

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malami1901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-22 12:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.