Psy- cz. VI - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-20, 10:54   #1711
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
łe to spoko, myslalam, ze to trzeba czesto

Czemu wstyd, ja tez z psami nie pajacuję, kapię jak sie wytarza w smrodku i tyle, czesanie lubia, bo to masaz, to nieraz im z córką dogadzamy

A włosów duzo nie ma?

ja mialam i owczarka i mieszanke Border Collie z Collie i hartem, , ło matko ile one wlosow zostawialy, wszedzie

teraz mamy krotkowlose czarne, to w koncu inaczej


Może i trzeba, ale jak widać my tego nie robimy raczej sezonowo:P
Szczerze mówiąc jakos nieszczególnie :P raczej to są kępki włosów, które podnoszę z ziemi co dwa trzy dni puszczam odkurzacz, radzi sobie bez problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 11:00   #1712
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Może i trzeba, ale jak widać my tego nie robimy raczej sezonowo:P
Szczerze mówiąc jakos nieszczególnie :P raczej to są kępki włosów, które podnoszę z ziemi co dwa trzy dni puszczam odkurzacz, radzi sobie bez problemu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No to git

mnie zawsze rozczulają pyszczki Collie i te oczy, pewnie też przez to, ze moja Sonia miała taki podobny do nich pyszczek, ale włosy mnie zawsze przerażały
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:21   #1713
Dominino
Raczkowanie
 
Avatar Dominino
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 37
Dot.: Psy- cz. VI

Włosy to jest jakaś masakra. Mamy owczarka chorwackiego i z reguly po dwoch dniach od odkurzania podloga wyglada jakby kilka psow wyrywalo sobie kłaki :P
Dominino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:48   #1714
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Moją długowłosą dziewczynę owczarkową czesałam co 3 tygodnie, a co tydzień jak liniała. Odkurzacz tez trzeba było zmienić na sciagajacy psie kudełki Ale za to panienka wyglądała tak, że u weta najpierw zapytano mnie z jakiego gabinetu psiofryzjerskiego korzystam, a jak powiedziałam, że sama czeszę to zaproponowano mi otworzenie takiego, a oni mi znajdą klientów
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 14:52   #1715
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez groszek75 Pokaż wiadomość
No to git

mnie zawsze rozczulają pyszczki Collie i te oczy, pewnie też przez to, ze moja Sonia miała taki podobny do nich pyszczek, ale włosy mnie zawsze przerażały


Jedna ma mordkę jak foczka a druga jak lisek czasem mam ochotę je zjesc :P


Z kłakami serio nie mamy jakiś większych problemów może są trochę nieeleganckie ale co tam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 15:18   #1716
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Ja mam dwa okazy z prześliczną kruczoczarną sierścią, ale niestety ta sierść jest wszędzie.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 16:41   #1717
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Psy- cz. VI

Też tak do swoich gadam,że ich tak kocham,że bym ich zjadła

A długo czarnych spodni nie mogłam nosić, bo makabra z włosami.

Nieraz się mieliśmy,że te ich wlosy to są już w ledwo otwartym słoiku przyniesionym ze sklepu
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 16:09   #1718
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Psy- cz. VI

My mamy springer spaniela i nie linieje jakoś bardzo mocno Za to sierść kota jest wszędzie, to maine coon, więc ma trochę futra
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:14   #1719
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Wczoraj popsuła mi się zmywarka, trzeba było wezwać pana złotą rączkę. Co znalazł w filtrze? Pełno psiego futra.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 21:22   #1720
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Załącznik 7668989Załącznik 7668990Załącznik 7668991

Oto i one


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 10:21   #1721
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;86624490] [/QUOTE]



Kasiula Ty kochasz wszystkie pieski co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 12:51   #1722
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy- cz. VI

Moj pies to morderca. Co wyjdziemy na spacer , to zboj cos ukatrupi. Ptaszka , mysz a wczoraj szczura . Wasze tez tak poluja?
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 13:51   #1723
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Moje pobiegną za wszystkim, co szybko ucieka. Z tym że pies, jak złapie, to ukatrupi, a suka nie będzie wiedziała, co zrobić, bo jej agresja jest obca i w sumie nie wie, czemu biegła. Tyle że mieszkamy w mieście, więc okazji do takich mordów jest niewiele. Najgorsze, że mój pies się czasem oblizuje na widok yorka albo podobnego stwora, bo dla niego to najwyraźniej bardziej podpada pod szczura niż psa.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 14:26   #1724
Myshqa
Raczkowanie
 
Avatar Myshqa
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 276
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Moj pies to morderca. Co wyjdziemy na spacer , to zboj cos ukatrupi. Ptaszka , mysz a wczoraj szczura . Wasze tez tak poluja?
Wszystko zalezy od gatunku. Moj to jest tak pokojowy ze nawet z kotem sąsiadki sie kumpluje a ptaki na spacerze po prostu ignoruje
Myshqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 14:36   #1725
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Psy- cz. VI

Moje tez są mega spokojne. Jedna goni czasem za ptakami, ale traktuje to raczej jak piłeczkę czy inna zabawkę. Nigdy nie dogoniła z kotem moich rodziców żadnych konfliktów
Ale widać po zdjęciu ze to malutkie pieski, wiec to chyba naturalne


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 15:27   #1726
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy- cz. VI

Najgorsze jest , kiedy zlapie i nie zabije , tylko zostawi. Nie wiem co robic? Czy dobic, a nie dam rady , nie ma mowy , czy zostawic , moze sie ocknie? No i te jego dary , wlezie do domu i rzuci pod nogi , jakiegos zdechlaka , wielce zadowolony , jakby wyplate przyniosl.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 16:23   #1727
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
wielce zadowolony , jakby wyplate przyniosl.
Myślę, że on tak właśnie uważa.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 09:22   #1728
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Kasiula Ty kochasz wszystkie pieski co?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Oj tak. Kocham wszystkie pieski miłością bezwarunkową.

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Moj pies to morderca. Co wyjdziemy na spacer , to zboj cos ukatrupi. Ptaszka , mysz a wczoraj szczura . Wasze tez tak poluja?
Na szczęście mój tak nie ma. Nawet - o dziwo - zakuplował się z jednym osiedlowym, udomowionym kotem Resztę kotów z daleka obserwuje, pomerda ogonkiem, z jednym jeżem próbował się zapoznać ale igiełki go odstraszyły wiec je omija w bezpiecznej odległości
Taki instynkt myśliwego miał mój poprzedni pies - golden. Ten to był szalony!
Jak mu jakiś kot wszedł w drogę to gonił do upadłego aż kot ratując się na drzewo wdrapywał. A i tak nie odpuszczał wtedy bo miał ambicje jeszcze na drzewo wskoczyć. Na polanach kopał doły szukając myszy i nornic. Na szczęście nigdy żadnemu kotu ani innemu zwierzakowi krzywdy nie zrobił bo bym tego nie przeżyła
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 11:40   #1729
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy- cz. VI

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;86628769]Oj tak. Kocham wszystkie pieski miłością bezwarunkową.



Na szczęście mój tak nie ma. Nawet - o dziwo - zakuplował się z jednym osiedlowym, udomowionym kotem Resztę kotów z daleka obserwuje, pomerda ogonkiem, z jednym jeżem próbował się zapoznać ale igiełki go odstraszyły wiec je omija w bezpiecznej odległości
Taki instynkt myśliwego miał mój poprzedni pies - golden. Ten to był szalony!
Jak mu jakiś kot wszedł w drogę to gonił do upadłego aż kot ratując się na drzewo wdrapywał. A i tak nie odpuszczał wtedy bo miał ambicje jeszcze na drzewo wskoczyć. Na polanach kopał doły szukając myszy i nornic. Na szczęście nigdy żadnemu kotu ani innemu zwierzakowi krzywdy nie zrobił bo bym tego nie przeżyła [/QUOTE]

Moj goni koty wylacznie jesli uciekaja. Kota statycznego boi sie panicznie . I to jest dosc smieszne, kiedy taki hojrak kuli ogon przed malym kociakiem, łaszącym sie mu do łap. Jezy nienawidzi, zeszlego roku byla ich inwazja na nasza dzialke , krzywdy im nie robil ale potrafil godzine szczekac na taka zwinieta kulke . Jakby ja chcial zabic szczekaniem. Ogolnie to meczace jest
Z naturą nie wygram , no bo co ? Kaganiec ?
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-23, 13:40   #1730
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 671
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Moj pies to morderca. Co wyjdziemy na spacer , to zboj cos ukatrupi. Ptaszka , mysz a wczoraj szczura . Wasze tez tak poluja?
Mój pies, co więcej pies myśliwski, nie ma w ogóle takich zapędów Ale on ogólnie jest dziwny Kiedyś TŻ wyszedł z nim po mnie na przystanek, myślę sobie "Zrobię mu niespodziankę i będę cicho to się zdziwi, ze spotkał mnie po drodze". A pies przeszedł obok i nawet się nie zorientował. Taki pies myśliwski - zamyślił się

Wcześniej miałam małego kundelka z dziada pradziada, który potrafił przynieść kurę, żółwiaalbo bawić się myszą, którą upolował kot
Miałam też krzyżówkę husky i samojeda, który raz poleciał za zającem, ale nie złapał go
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 15:42   #1731
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Dziewczyny jaka karmę sucha polecacie dla szczeniaka? Mokra to animode i dolinę na początek planuje dawać, choć też nie wiem czy to dobry wybór? Za 2 tygodnie będzie u nas 8 tygodniowa suczka. Później wrzucę Wam zdjęcie, bo jednak inny psiak niż wcześniej wrzucałam zdjęcie. Właśnie wracamy od wizyty u niej, więc chcę już robić wyprawkę. Jakie maty do nauki czystości polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 19:32   #1732
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Psy- cz. VI

Mój pies jest myśliwym z genetyki i pasji, ma odruch biegnięcia za wszystkim, co jest małe i ucieka. Próbuje upolować np. jeże, krety - nie pozwalam. Próbuje biec tropem (jeśli wyczuje w miarę świeży) - nie pozwalam. Jeśli jest ryzyko, że pobiegnie, to dostaje długą linkę i uniemożliwiam. W lesie nie puszczam. Tylko na otwartym terenie, w którym widzę okolicę.

Płoszenie zwierzyny (o zabijaniu nie wspomnę) jest karalne.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 20:21   #1733
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Mój pies jest myśliwym z genetyki i pasji, ma odruch biegnięcia za wszystkim, co jest małe i ucieka. Próbuje upolować np. jeże, krety - nie pozwalam. Próbuje biec tropem (jeśli wyczuje w miarę świeży) - nie pozwalam. Jeśli jest ryzyko, że pobiegnie, to dostaje długą linkę i uniemożliwiam. W lesie nie puszczam. Tylko na otwartym terenie, w którym widzę okolicę.

Płoszenie zwierzyny (o zabijaniu nie wspomnę) jest karalne.
Nie puszczam psa luzem nigdy. Od tego jest dluga linka. Nigdy nie pobiegl za sarna , bazantem czy zajacem. Nie , zeby nie chcial. Nie moze.
Co innego drobnica , ktora placze sie po ogrodzie a pies biega po nim ile chce i kiedy chce. No i szczury i myszy ...to sa sekundy . Nie zdaze zareagowac , bo ich nie widze a on juz trzyma zwierzatko w pysku
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:01   #1734
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 842
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Nie puszczam psa luzem nigdy. Od tego jest dluga linka. Nigdy nie pobiegl za sarna , bazantem czy zajacem. Nie , zeby nie chcial. Nie moze.
Co innego drobnica , ktora placze sie po ogrodzie a pies biega po nim ile chce i kiedy chce. No i szczury i myszy ...to sa sekundy . Nie zdaze zareagowac , bo ich nie widze a on juz trzyma zwierzatko w pysku
Aż dziwne, że szczury wracają, bo to inteligentne stworzenia - oznaczałoby to tylko, że więcej jednak pies nie zabija niż zabija, choć nie wiem, czy Cię to pociesza
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:45   #1735
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Aż dziwne, że szczury wracają, bo to inteligentne stworzenia - oznaczałoby to tylko, że więcej jednak pies nie zabija niż zabija, choć nie wiem, czy Cię to pociesza
Szczura zlapal kiedy przechodzilismy pod mostkiem. Incydent
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 21:24   #1736
MissScully
Rozeznanie
 
Avatar MissScully
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 643
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka karmę sucha polecacie dla szczeniaka? Mokra to animode i dolinę na początek planuje dawać, choć też nie wiem czy to dobry wybór? Za 2 tygodnie będzie u nas 8 tygodniowa suczka. Później wrzucę Wam zdjęcie, bo jednak inny psiak niż wcześniej wrzucałam zdjęcie. Właśnie wracamy od wizyty u niej, więc chcę już robić wyprawkę. Jakie maty do nauki czystości polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Weź karmę z hodowli, to na początek. Moja jest na mieszance karmy z hodowli, ryzu i mielonego mięsa.


Maluszek od czwartku z nami, charakterek to ona ma, jesteśmy pogryziei, oglowiła kwiatka w doniczce, naszczekała na szczotkę i umie gryźć przez dzinsy. I jest tak slodka jak patrzy, a patrzy zawsze prosto w oczy.
Muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia to Wam wrzucę, o ile pokonam jedna psia preferencje, jak widzi aparat vel telefon to sie odwraca tyłem...Moja kolekkcja zdjęć ogona i różowych poduszek rośnie
__________________
Jeśli nie masz na coś czasu, to prosty znak, że nie jest to dla Ciebie istotne.

Edytowane przez MissScully
Czas edycji: 2019-03-24 o 21:28
MissScully jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 05:40   #1737
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia to Wam wrzucę, o ile pokonam jedna psia preferencje, jak widzi aparat vel telefon to sie odwraca tyłem...Moja kolekkcja zdjęć ogona i różowych poduszek rośnie
sposobem ją w jedną rękę zabawka albo kawałek żarcia, w drugą aparat i masz piękne zdjęcie pieska wpatrzonego w obiektyw
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:44   #1738
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka karmę sucha polecacie dla szczeniaka? Mokra to animode i dolinę na początek planuje dawać, choć też nie wiem czy to dobry wybór? Za 2 tygodnie będzie u nas 8 tygodniowa suczka. Później wrzucę Wam zdjęcie, bo jednak inny psiak niż wcześniej wrzucałam zdjęcie. Właśnie wracamy od wizyty u niej, więc chcę już robić wyprawkę. Jakie maty do nauki czystości polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy z fish4Dogs. Nazywa się Ocean White fish Puppy. Od hodowcy niestety musieliśmy odrzucić bo pies okazał się uczulony na kurczaka. Do suchej dodajemy 3 łyżeczki mokrej (z jagnięciną, wolowiną lub cielęciną). Do konga daję mokrą z makrelą. Jeśli chodzi o podkłady to z RIGA (riga'net). Są chłonne i mają lepce do podłogi więc się nie ślizgają. Wcześniej miałam z zooplus ale czasami przemakały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2019-03-26 o 07:13
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 22:42   #1739
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez MissScully Pokaż wiadomość
Weź karmę z hodowli, to na początek. Moja jest na mieszance karmy z hodowli, ryzu i mielonego mięsa.


Maluszek od czwartku z nami, charakterek to ona ma, jesteśmy pogryziei, oglowiła kwiatka w doniczce, naszczekała na szczotkę i umie gryźć przez dzinsy. I jest tak slodka jak patrzy, a patrzy zawsze prosto w oczy.
Muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia to Wam wrzucę, o ile pokonam jedna psia preferencje, jak widzi aparat vel telefon to sie odwraca tyłem...Moja kolekkcja zdjęć ogona i różowych poduszek rośnie
To nie jest pies z hodowli tylko z adopcji. Bardziej znalazłam ogłoszenie na olx i biorę ja od osoby prywatnej. Ma tam dość słabe warunku dlatego zastanawiam się czy nie wziac jej po weekendzie w wieku 7 tygodni, czy poczekać aż 8 skończy. Nawet nie wiem czy dostaje tam normalna karmę czy jakieś resztki z obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 11:43   #1740
glossyzuz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 730
Dot.: Psy- cz. VI

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
To nie jest pies z hodowli tylko z adopcji. Bardziej znalazłam ogłoszenie na olx i biorę ja od osoby prywatnej. Ma tam dość słabe warunku dlatego zastanawiam się czy nie wziac jej po weekendzie w wieku 7 tygodni, czy poczekać aż 8 skończy. Nawet nie wiem czy dostaje tam normalna karmę czy jakieś resztki z obiadu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
resztki z obiadu to najmniejszy problem, bardziej bałabym się o kwestię socjalizacji i późniejszego wychowania takiego psa. Nie ma co czekać, 7 tygodni jest okej, a już zwłaszcza jeśli zabiera się szczeniaka ze złych warunków.
glossyzuz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-06 09:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.