Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-17, 03:18   #1
Alicjaa1177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1

Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?


Cześć.

Mój TŻ ma 27 lat. Jest moim pierwszym partnerem seksualnym, ja jestem jego pierwszą partnerką. Seks uprawiamy mniej więcej od 4 lat. Przez prawie 3 lata seks trwał kilkanaście/kilkadziesiąt sekund. Od około roku TŻ ćwiczy mięśnie kegla. Efekty pojawiły się błyskawicznie, ale od dłuższego czasu stoją w miejscu. Nie chcę w łóżku wywierać na nim presji, więc nie patrzyłam nigdy na zegarek, ale tak ,,na oko" seks trwa teraz 2-4 minuty. Na pewno mniej, niż 5 minut. Dla mnie jest to duży problem. Za każdym razem, kiedy on dochodzi, ja jestem strasznie zawiedziona, że to już. NIGDY nie doszłam w trakcie penetracji. Wiem, że nie każda kobieta dochodzi w trakcie seksu waginalnego i że wiele kobiet musi się tego najpierw nauczyć, ale jakoś trudno mi się czegokolwiek uczyć, kiedy ja dopiero się rozkręcam, a on już kończy.

Mam ogromną ochotę na seks, przez większość dnia czuję się mocno podniecona, prawie każdej nocy mam erotyczne sny. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że czuję coraz większy pociąg do innych mężczyzn. Kocham mojego TŻ i zależy mi na tym, żeby go wesprzeć, przejść przez to razem i rozwiązać problem, ale powoli przestaję dawać sobie z tym radę. Ta frustracja mnie już przerasta. Chce mi się płakać za każdym razem, kiedy seks się kończy. Coraz częściej myślę, że lepiej byłoby w ogóle tego seksu nie uprawiać, bo co z tego, że dostanę go troszkę, jak nigdy nie mam okazji się nim nacieszyć. Po wszystkim czuję się jeszcze gorzej, niż przedtem.

TŻ twierdzi, że jak seks trwa więcej, niż 2 minuty, to nie jest to przedwczesny wytrysk, czyli nie ma problemu. Tak gdzieś przeczytał. I że nie każdy jest długodystansowcem i tyle. Trudno mu uwierzyć w to, że ludzie kochają się po 10 minut i że jest to dla nich na porządku dziennym. Ciągle zrzuca winę na to, że nie mam ochoty na długą grę wstępną i chcę się od razu kochać i że przez to nie dochodzę. Nie dociera do niego, że długa gra wstępna tylko potęguje moją frustrację, bo im bardziej jestem napalona, tym bardziej boli mnie to, że nie mogę się potem nacieszyć seksem. No i przede wszystkim, im dłuższy wstęp, tym szybciej on dochodzi.

Kiedyś bardzo często zaspokajał mnie ręką, ale teraz nie mam już na to prawie wcale ochoty. To dla mnie taka ,,nagroda pocieszenia", przestała mnie cieszyć.

TŻ do lekarza iść nie chce, bo ,,to już nie jest przedwczesny wytrysk, więc nie ma powodu".

Kochanie się kilka razy pod rząd nie przynosi efektów - każdy kolejny raz trwa tyle samo, co pierwszy.

Gumki opóźniające wytrysk nie podziałały.

Trójkąty ani otwarcie związku nie wchodzą w grę.

Piszę do Was, bo szukam porady. Czy ja faktycznie mam wymagania z kosmosu? Gdyby te 2-4 minuty były od zawsze, to może bym uwierzyła, że ,,on tak ma i już". Ale przecież kiedyś seks trwał kilka sekund i jakoś udało się to polepszyć. Wiem, że on czuje na sobie presje i że jest mu źle z tym, że mnie nie zadowala. Wiem, że cierpi na tym jego samoocena. Nie chcę go bardziej dołować ani naciskać. Ale nie wyobrażam sobie, żebym miała zawsze żyć w ten sposób. Sprawa jest coraz poważniejsza, a ja mam coraz mniej siły, więc nie mogę dalej spokojnie czekać, aż kiedyś coś się samo polepszy. Co zrobić, żeby ruszyć z tematem bez wywierania dodatkowej presji i pogarszania jego samopoczucia? Jak go wesprzeć?

Mam w sobie coraz mniej siły do tego wszystkiego. Coraz trudniej jest mi nad sobą zapanować. Często płaczę, kiedy on nie patrzy. Miewam czasem gorsze dni, kiedy jestem ciągle zła i drażliwa. A kiedy on ma do mnie pretensje o te moje humory, to w myślach dopowiadam sobie, że jakby mnie w końcu porządnie przeleciał, to może zaczęłabym funkcjonować jak człowiek. Boję się, że kiedyś emocje wezmą górę i powiem to na głos. Zdecydowanie zbyt często ogarnia mnie wściekłość, a z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej.

Dodatkowe pytanie do panów: macie kontrolę nad swoimi orgazmami? I jeśli tak - było tak od zawsze, czy musieliście się tego nauczyć, wyćwiczyć?

Wybaczcie, że tak długo. Dziękuję wszystkim, który przez cały ten tekst przebrnęli.
Alicjaa1177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 22:33   #2
kretera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Ciężko coś doradzić, gdy druga strona ucina temat i nie chce go kontynuować.

W gruncie rzeczy wizyta u lekarza byłaby najlepszą opcją. Może postaraj się szczerze pogadać z mężem o tym jak się czujesz, o swoich potrzebach.

Co do gry wstępnej - ona bardzo pomaga w osiągnięciu orgazmu podczas seksu, dlatego generalnie lepiej żeby była długa. Wtedy nawet te 3 minuty potrafią wystarczyć

Plus warto próbować różnych pozycji. Może w innych będzie łatwiej osiągnąć Ci satysfakcję?
kretera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 11:29   #3
Canonias
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 2
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Róbcie dłuższą grę wstępną ale niech ona będzie tylko dla ciebie. Nie musisz stymulować partnera skoro wtedy szybciej dochodzi. Niech wasza gra wstępna trwa do chwili kiedy będziesz już niemal na granicy przyjemności - nawet gdyby miało to oznaczać grę wstępną trwającą godzinę. Używajcie lubrykantów, niech partner stymuluje cię oralnie, może jakieś zabawki... Wtedy może się okazać, że te 4 minuty będzie aż nadto

Czas stosunku zwykle ulega wydłużeniu jeśli uprawia się go regularnie. Może robicie to zbyt rzadko? U nas np. norma to 1-2 stosunki dziennie codziennie chyba, że któreś z nas się rozchoruje i wtedy nie ma do tego siły. Ale zdecydowanie nasze stosunki wydłużyły się w ciągu tych wspólnych lat z kilku minut do ponad 20 - spróbujcie robić to codziennie razem z tą długą grą wstępną
Canonias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 12:58   #4
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Jeśli już mówimy o definicjach, to generalnie ma rację. Przedwczesny wytrysk jest wtedy, gdy kończy się szybciej niż tego chce facet + najczęściej wytrysk następuje jeszcze przed penetracją. Dwie minuty to nie jest przedwczesny wytrysk, jak już to słaba zdolność seksualna.

U mnie np. dłuższa gra wstępna powoduje, że seks jest dłuższy, więc odwrotnie. To właśnie szybkie akcje kończą się szybko, to co pomaga to długa gra wstępna + alkohol.

Nigdy, ale to nigdy nie zdarzyło mu się wytrzymać dłużej? Np. po alkoholu? Jeśli ta sytuacja trwa bez znaczenia na pracę, stres, chorobę, zmęczenie itp to widocznie "ten typ tak ma" (zakładam że odżywia się normalnie i wykazuje jakąś aktywność fizyczną). Generalnie 4-5 minut to chyba średnia długość stosunku, więc tego przedwczesnym wytryskiem nazwać nie można.

I z tym że nie każdy jest długodystansowcem też ma rację. No niestety, ale skoro seks Tobie nie odpowiadał od początku, to było zmienić partnera, a nie liczyć na cudowną przemianę. Seks to podstawa w związku, trzeba się dobrać pod względem libido i długości stosunku żeby obydwie strony były zadowolone. TRZY LATA miałaś kilkusekundowy seks a mimo to dopiero teraz widzisz problem?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 20:43   #5
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86612224]Generalnie 4-5 minut to chyba średnia długość stosunku, więc tego przedwczesnym wytryskiem nazwać nie można.
[/QUOTE]

że co xD


Autorko to jest jakaś PORAŻKA. PO-RAŻ-KA. Jeśli on po tym dwuminutowym "seksie" zostawia Cię bez minetki czy palcówki to to jest po prostu wykorzystywanie Twojego ciała jako gumowej lalki. Twoja przyjemność go NIE INTERESUJE. I nie zacznie interesować. Właśnie dlatego on nie idzie do lekarza i nie podejmuje dalszych wysiłków - ma gdzieś to czy Tobie jest dobrze. On chce mieć orgazm i iść spać.
Niestety takich facetów jest sporo, myślą że po kilku minutach kobieta ma już mdleć z rozkoszy a ich wytrysk = koniec seksu i elo. Ale nie każdy mężczyzna taki jest i da się znaleźć takich którzy rozumieją co to seks i że ma on być przyjemny dla obu osób. Rzuć tego dziada bo szkoda Twojego życia i młodości, sama widzisz jak to Ci działa na psychikę, będzie tylko GORZEJ I GORZEJ.

10 minut to jest raczej krótki seks, ludzie się kilka godzin bzykają, jak on sobie 10minut nawet wyobrazić nie może to sorry xD zamęczysz się z nim.

To nie jest kwestia zwykłego niedopasowania seksualnego. To jest kwestia braku szacunku do Ciebie, braku dbania o Twoje uczucia i interesowania się nimi, podejrzewam że też problemu z podejściem do kobiecej seksualności ogólnie. Ten typ tak ma. Uciekaj i znajdź sobie faceta z którym będziesz odlatywać podczas seksu.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 21:21   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
że co xD
Tak wyszło w badaniu na 500 parach z różnych regionów świata. Średni czas stosunku (samej penetracji) wyniósł 5,4 minuty. Najkrótszy trwał 33 sekundy, a najdłuższy 44 minuty. Takie są fakty, pamiętaj że mówimy o czasie od momentu penetracji do wytrysku, bez gry wstępnej i przerw.

Aczkolwiek zgadzam się, ludzie potrafią kochać się dużo dłużej, tylko tutaj już nie mówimy o samej penetracji, tylko o seksie jako całości. Dla mnie również 5-10 minut zabawy to nieśmieszny żart (chyba że jest ochota na szybką rundkę).

Z tym brakiem szacunku to trochę poleciałaś, bo to sama autorka NIE CHCE gry wstępnej i żadne palcówki jej nie zadowalają, bo ona chce tylko penetracji i koniec. Skoro on nie może, a ona inaczej nie chce to co zrobisz? Jej błąd że tyle lat w tym trwała, dawno powinna go zmienić. Zwykłe niedopasowanie które było widać od razu przerodziło się niemal w traumę, ale na co liczyła przez te cztery lata? Na cud?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 08:31   #7
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86614136]Tak wyszło w badaniu na 500 parach z różnych regionów świata. Średni czas stosunku (samej penetracji) wyniósł 5,4 minuty. Najkrótszy trwał 33 sekundy, a najdłuższy 44 minuty. Takie są fakty, pamiętaj że mówimy o czasie od momentu penetracji do wytrysku, bez gry wstępnej i przerw.

Aczkolwiek zgadzam się, ludzie potrafią kochać się dużo dłużej, tylko tutaj już nie mówimy o samej penetracji, tylko o seksie jako całości. Dla mnie również 5-10 minut zabawy to nieśmieszny żart (chyba że jest ochota na szybką rundkę).

Z tym brakiem szacunku to trochę poleciałaś, bo to sama autorka NIE CHCE gry wstępnej i żadne palcówki jej nie zadowalają, bo ona chce tylko penetracji i koniec. Skoro on nie może, a ona inaczej nie chce to co zrobisz? Jej błąd że tyle lat w tym trwała, dawno powinna go zmienić. Zwykłe niedopasowanie które było widać od razu przerodziło się niemal w traumę, ale na co liczyła przez te cztery lata? Na cud?[/QUOTE]

To jest przykre cholernie. Nie wiem ile kobiet na świecie dojdzie po 5minutach. Uważanie że seks się kończy wraz z wytryskiem mężczyzny oraz totalna niechęć do zrobienia czegoś z tym i w ogóle zauważenia problemu to jest brak szacunku
A że autorka powinna zerwać już dawno to inna sprawa

Nie wiem czy to kwestia niedopasowania, chyba nie ma kobiety która zadowoli 4minutowy seks i nigdy dłuższy, chyba że będzie aseksualna lub nie będzie chciała seksu pochwowego, ale nie sądzę aby ten facet z tego zrezygnował i wybrał sobie taką panterkę. On po prostu chce mieć orgazm niskim kosztem. To że nie poszedł do lekarza i mówi że nie pójdzie to przecież aż krzyczy "MAM CIEBIE I TWOJA PRZYJEMNOSC W GLEBOKIM POWAZANIU". On ją wykorzystuje bo przecież doskonale wie że nic się nie zmieni ani nie zamierza zmienić a autorka naiwnie się na to łapie. Jak ktoś uprawia seks wiedząc że dla drugiej osoby nie jest on przyjemny to to nie jest normalne.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.

Edytowane przez thirky
Czas edycji: 2019-03-19 o 08:33
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-19, 13:44   #8
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

W trakcie samej penetracji tez mozna wydluzyc stosunek np. poprzez zwolnienie tempa. Moj tż potrafi dzialac bez przerwy i po 18 minut, ale ma momenty kiedy czuje ze dojdzie wiec po prostu zwalnia tempo i gdy czuje, że juz jest ok to znowu przyspiesza.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 13:59   #9
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Cytat:
Napisane przez Sariah Pokaż wiadomość
W trakcie samej penetracji tez mozna wydluzyc stosunek np. poprzez zwolnienie tempa. Moj tż potrafi dzialac bez przerwy i po 18 minut, ale ma momenty kiedy czuje ze dojdzie wiec po prostu zwalnia tempo i gdy czuje, że juz jest ok to znowu przyspiesza.
Tutaj to nie pomoże.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-19, 14:33   #10
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Facet jest skrajnym egoistą i tyle. Podziwiam że wytrzymałaś tyle lat, i współczuję. Bo o ile nie każdy jest naturalnie "długodystansowcem", to jednak wypadałoby się postarać dla dobra partnerki. Skoro wyćwiczył te 2 minuty, to mógłby wyćwiczyć więcej. Ale nie, on "wyczytał" że 2 minuty to spoko no i git. A to, że ty się męczysz to ma głęboko gdzieś. Okropne
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 09:07   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 869
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Facet jest skrajnym egoistą i tyle. Podziwiam że wytrzymałaś tyle lat, i współczuję. Bo o ile nie każdy jest naturalnie "długodystansowcem", to jednak wypadałoby się postarać dla dobra partnerki. Skoro wyćwiczył te 2 minuty, to mógłby wyćwiczyć więcej. Ale nie, on "wyczytał" że 2 minuty to spoko no i git. A to, że ty się męczysz to ma głęboko gdzieś. Okropne
Amen. I tu nie ma co sobie tłumaczyć, że g... to budyń czekoladowy.

Tylko w imię czego Autorka się męczy, to nie wiem. Jeszcze kilka lat i będzie tak sfrustrowana, że w końcu albo w ogóle nie będzie chciała seksu, albo przeleci kogokolwiek, kto się nawinie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-20, 21:11   #12
Markolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

może spróbuj z tą grą wstępną. Stymulujcie się wzajemnie Ty będziesz rozgrzana, partner niech dojdzie w trakcie. Może po wcześniejszym wytrysku partner będzie mógł wytrzymać dłużej i sprostać Twoim wymaganiom.

Niech do ćwiczeń mięśni Kegla postara się chodzić z zsunietym napletkiem pomoże to trochę zmniejszyć odczuwanie bodźców. W trakcie stosunku zatrzymujcie się, żeby jego penis przyzwyczajał się do Twojego wnętrza a Ty możesz się na nim zaciskać
Markolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 19:47   #13
Vidal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 28
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Zgadzam się , twój facet to egoista i to potężny. Naprawdę usiądź z nim i porozmawiaj poważnie na ten temat, bo jeśli on rzeczywiście nic nie robi by poprawić coś to kiepsko i nie widzę tu ratunku. I dla mnie , jak i dla wielu mężczyzn 2 minuty to dalej przedwczesny wytrysk. On powinien być w stanie go samemu kontrolować. Wiem, coś o tym bo sam z obecną partnerką miałem takie problemy, ale robiłem wszystko od początku , żeby to poprawić i po paru miesiącach byłem w stanie to kontrolować , tak, że teraz praktycznie mogę ile chcę
Podstawowe rady:
- ćwiczenie mięśni Kegla, codziennie głównie w ubikacji podczas oddawania moczu
- zwalnianie podczas seksu gdy czuje , że jest blisko i na chwilę zaprzestanie, lub po prostu wyjście z pochwy na moment gdy czuje ,że zbliża się orgazm. Takie "wychodznie" może być z początku frustrujące, ale nauczy go powoli kontrolę nad samym sobą, w tym czasie może zająć się Tobą.
- jeśli czuje, że jest bardzo blisko niech wyjdzie i ściśnie członka ręką oraz "zatka " kciukiem ujście cewki moczowej ( nie wiem jak to dobrze wytłumaczyć ) , spowoduje to zatrzymanie zbliżającego się wytrysku oraz chwilowe osłabienie doznań
- masturbacja przed seksem
- jakiś alkohol przed seksem, przeważnie to wydłuża orgazm
- prezerwatywy wydłużające orgazm - ale tu trzeba pamiętać , że te prezerwatywy nie działają od razu po założeniu ! najlepiej założyć i odczekać minimum 5 minut, wtedy dopiero zaczynają w pełni działać.
Myślę , że te rzeczy powinny pomóc, a w jego przypadku najlepszym sposobem będzie jeśli, będzie korzystał z wszystkichmożliwych rad na raz.
Vidal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 16:26   #14
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Porozmawiaj z nim jeszcze raz, na spokojnie, bez wyrzutów. Powiedz mu dokładnie, jak się z tym czujesz. Jeśli mu na Tobie zależy to powinien mieć empatię, co do Twoich uczuć. Nic się nie zmieni, dopóki on sam tego nie będzie chciał. To on musi próbować wdrożyć jakieś zmiany, tylko musi tego chcieć.
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 23:08   #15
MyMinds
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Może spróbowanie róznych preparatów pomoże, teraz jest wiele żeli opóźniających wytrysk, albo niech twój partner sam się zabawi za pierwszym razem albo Ty mu pomożesz to drugi stosunek potrwa dłużej.

Powodzenia
MyMinds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 17:31   #16
coolop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Z mojego punktu widzenia 5min. to bardzo krótki sex. Nie dziwię się, że autorka tematu ma problem z osiągnięciem orgazmu.

Ja w momencie kiedy czuję, że zbliża się orgazm zwalniam i zmieniam sposób penetracji tzn. zaczynam wykonywać powolne, ale mocne i głębokie pchnięcia z pauzą jak jestem najgłębiej. Dorzucam do tego jeszcze jakieś sprośne słówka, żona nawet nie wie, że właśnie odpoczywam Ew. jak już czuję, że kolejny ruch będzie początkiem końca zabawy to wychodzę całkowicie i biorę się za minetę, pieszczoty piersi itp.

Lubię żonie podczas sex'u poopowiadać różne historie (fantazje). Zazwyczaj wymyślam na poczekaniu i skupiam się wtedy na fabule i opisach tak bardzo, że słabiej odczuwam bodźce i mogę naprawdę długo.

Pozdrawiam
coolop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 19:30   #17
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;86614136]Tak wyszło w badaniu na 500 parach z różnych regionów świata. Średni czas stosunku (samej penetracji) wyniósł 5,4 minuty. Najkrótszy trwał 33 sekundy, a najdłuższy 44 minuty. [/QUOTE]
Jakim badaniu? pewnie ankiecie. Obawiam się że rzeczywistośc odzwierciedlają filmy fabularne na których kilkanaście ruchow i koniec oczywiści enie ja a nawet gdyby to oczywiście tez bym to zastrzeżenie uczynił. Faktem jest że zdarzało się być blisko a jakaś nie, wtedy wyjąc , polizać jej i za chwilę dalej.

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Skoro wyćwiczył te 2 minuty, to mógłby wyćwiczyć więcej.
No nie wiem, są pewnie granice przyrostów,nie wiem jak w Keglu ale ćwicząc na siłowni inne mięśnie progresja coraz bardziej spada.

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Chociaż może na sterydach doćwiczy do np.czterech minut ale jak je odstawi,to będzie regresja no tyle że nie do dwóch minut znów ale może do 2,5-3minet.

---------- Dopisano o 19:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

Cytat:
Napisane przez coolop Pokaż wiadomość
Ja w momencie kiedy czuję, że zbliża się orgazm zwalniam i zmieniam sposób penetracji tzn. zaczynam wykonywać powolne, ale mocne i głębokie pchnięcia z pauzą jak jestem najgłębiej. Dorzucam do tego jeszcze jakieś sprośne słówka, żona nawet nie wie, że właśnie odpoczywam Ew. jak już czuję, że kolejny ruch będzie początkiem końca zabawy to wychodzę całkowicie i biorę się za minetę, pieszczoty piersi itp.

Lubię żonie podczas sex'u poopowiadać różne historie (fantazje). Zazwyczaj wymyślam na poczekaniu i skupiam się wtedy na fabule i opisach tak bardzo, że słabiej odczuwam bodźce i mogę naprawdę długo.

Pozdrawiam
Cała ta treśc powyżej według mnie jest uniwersalna - spasuje każdemu sprinterowi - pomoże i9 partnerki żadnej nie zniechęci..

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Alicjaa1177 Pokaż wiadomość
Dodatkowe pytanie do panów: macie kontrolę nad swoimi orgazmami? I jeśli tak - było tak od zawsze, czy musieliście się tego nauczyć, wyćwiczyć?
Ja zauważyłem, że pop intensywnym wysiłku sportowym wcześniej trego samego dnia (niekoniecznie krótko wcześniej ale nawet kilka godzin wcześniej) to czasem gdy sie przydarzy to nie mogę się spuścić,nieraz było wówczas tak że kobietom skończyło isę "smarowanie". Może tą droga niech spróbuje?

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Ja zauważyłem, że pop intensywnym wysiłku sportowym wcześniej trego samego dnia (niekoniecznie krótko wcześniej ale nawet kilka godzin wcześniej) to czasem gdy sie przydarzy to nie mogę się spuścić,nieraz było wówczas tak że kobietom skończyło isę "smarowanie". Może tą droga niech spróbuje?
Chciałem Ci Alu coś wygóglowac na potwierdzenie tego co wyżej ale już pijany jestem bo bardoz dawno nioe piłem i się odzwyczailem ale tak naprędce to masz

Efektem naszej pracy będzie dłuższy, lepszy i bardziej satysfakcjonujący seks.
https://www.aktywnie.radiozet.pl/Now...ego-ze-sportem

Niech zacznie biegac i pisz.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-31, 19:51   #18
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Kilkadni mnie nie bedzie naforum ale będę Cie mentalnie wspieral

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Obawiam się że rzeczywistośc odzwierciedlają filmy fabularne na których kilkanaście ruchow i koniec oczywiści enie ja a nawet gdyby to oczywiście tez bym to zastrzeżenie uczynił. Faktem jest że zdarzało się być blisko a jakaś nie, wtedy wyjąc , polizać jej i za chwilę dalej.
Ala jeszcze to Ci znazlazem,zobacz gwizador pormno robi jak ja wyżej https://kwejk.pl/przegladaj/3200395/...ych-porad.html

Z Bogierm.

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2019-03-31 o 19:53
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-03, 15:13   #19
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Zbyt krótki seks - jak wesprzeć partnera?

Cytat:
Napisane przez Martagwiazdor1237 Pokaż wiadomość
Nie masz wymagan z kosmosu, ale wygląda na to, że dopóki ie powiesz mu wprost nie dojdziecie do porozumienia. Jest jeszcze jeden sposób, mianowicie kupić mu pierścień erekcyjny. To taki krążek i można je tanio dostać. To wygląda tak, jak na zdjęciu : https://n69.pl/fifty-shades-of-grey-...ny-ciemnoszary
zakladany na penisa wzmacnia erekcję i przedłuża seks! a jak weżmiesz taki z nakładką to jeszcze będzie masował łechtaczkę podczas seksu. może to pomoże?
A jaka średnica tego, bo wydaje się znaczna a tu na forum był jeden taki co mu prezerwatywa ze wzwodu się zsuwała. A skoro mowa o gadżetach to z kobietazloczkami można pogadać o nakładkach których jest fanem: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1264269 Tak myślę, że nakładką facet przecież nie czuje i stosunek mógłby trwać dłużej.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-03 16:13:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.