Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-15, 12:45   #4531
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Mam to samo

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory i ... zapakowali mi o jedną próbkę więcej szaleństwo
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 12:49   #4532
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Szaefowa czy poklaskałam za zakupy? nie? sama się ukaram i już nadrabiam szał!!



Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
To serum -
https://www.topestetic.pl/dermaquest...olem-4-29-6-ml
a dodatkowo wzięłam jeszcze
https://www.topestetic.pl/purito/bha...czajacy-100-ml
oraz jakieś myjadło do twarzy, bo w zapasach akurat nic nie mam
https://www.topestetic.pl/purito/def...hronnym-150-ml

super zakupy!


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Wy tak o tych weselach, a ja mam traumę, w zeszłym roku 2 dni przed weselem, na które mieliśmy iść złamałam nogę




Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Stwierdzam, że powoli zaczyna Ci bić na dekiel.
Nie daj się zapuszkować.


Albo szpaki, kozy i zarazę.

dobra dobra :P a potem przyjedziesz smoka oglądac i na leczo wbijesz nie?




[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86710657]A, i sorki, że tak wbiłam z buta bez przywitania, ale podczytuję was tylko z partyzanta [/QUOTE]


hello




Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory i ... zapakowali mi o jedną próbkę więcej szaleństwo

za to pewnie następne 5 osób nie dostanie żadnej mnie S już nie kocha - ani maili nie dostaję ani nic
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 12:56   #4533
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

ja też popłynęłam w tym miesiącu w Chanelu, cultbeauty i topestetic i muszę oszczędzać bo święta a potem na majówkę jedziemy do Wiednia
Ja popłynęłam z mężem w ubiegłym roku kiedy kupiliśmy chałupę i ładujemy w to od tamtej pory większość dochodów. To było w sierpniu ubiegłego roku, mamy połowę kwietnia następnego, a jeszcze nie mieszkamy tam I to dalej kwestia 3 najbliższych miesięcy. Masakra

Tak mnie to stresuje, w ostatni łikend popełniłam trzy zamówienia w Sephorze


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory i ... zapakowali mi o jedną próbkę więcej szaleństwo
Ty to masz szczęście...często Ci się zdarzają takie miłe niespodzianki, prawda ? Zazdro. Ja tak nie miewam.
Uwielbiam kody niespodzianka w Douglasie. ZAWSZE dostanę jakieś guano Już w ogóle nie korzystam z niego jak wchodzi.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
hello
Witam
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 12:58   #4534
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość





Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Szaefowa czy poklaskałam za zakupy? nie? sama się ukaram i już nadrabiam szał!!






super zakupy!











dobra dobra :P a potem przyjedziesz smoka oglądac i na leczo wbijesz nie?







hello







za to pewnie następne 5 osób nie dostanie żadnej mnie S już nie kocha - ani maili nie dostaję ani nic





no właśnie chyba nie otworze tej nadliczbowej próbki, jeszcze będą kazali mi zwrócić czy co... ze S nie nadążysz
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 13:00   #4535
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86711020]Ja popłynęłam z mężem w ubiegłym roku kiedy kupiliśmy chałupę i ładujemy w to od tamtej pory większość dochodów. To było w sierpniu ubiegłego roku, mamy połowę kwietnia następnego, a jeszcze nie mieszkamy tam I to dalej kwestia 3 najbliższych miesięcy. Masakra

Tak mnie to stresuje, w ostatni łikend popełniłam trzy zamówienia w Sephorze




Ty to masz szczęście...często Ci się zdarzają takie miłe niespodzianki, prawda ? Zazdro. Ja tak nie miewam.
Uwielbiam kody niespodzianka w Douglasie. ZAWSZE dostanę jakieś guano Już w ogóle nie korzystam z niego jak wchodzi.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------



Witam [/QUOTE]


chałupa czy mieszkanie to niekończąca się opowieść, wieczna skarbonka


Z tymi niespodziankami to mam tak różnie, raz coś nadliczbowego, ale i braki też się zdarzają, choć ostatnio w Douglasie z kodów Niespodzianki były całkiem fajne
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 13:05   #4536
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
chałupa czy mieszkanie to niekończąca się opowieść, wieczna skarbonka


Z tymi niespodziankami to mam tak różnie, raz coś nadliczbowego, ale i braki też się zdarzają, choć ostatnio w Douglasie z kodów Niespodzianki były całkiem fajne
W ogóle teraz na rynku nieruchomości jest taka zadyma i takie ceny, że laczki spadają. Na ekipę wykończeniową (dobrą, z polecenia) czekaliśmy 2 miesiące, bo mieli tyle zleceń do skończenia Początkowo w ogóle nie chcieli się podjąć, bo dom spory, z poddaszem i tarasem, to roboty znowu na 1,5 do 2 miesięcy. Na podłogę i drzwi czekaliśmy od grudnia do marca ! Szok i niedowierzanie
Jestem wykończona już. A gdzie tu jeszcze

Sorki, że narzekam. Przylazła i marudzi
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 13:28   #4537
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86711020]Ja popłynęłam z mężem w ubiegłym roku kiedy kupiliśmy chałupę i ładujemy w to od tamtej pory większość dochodów. To było w sierpniu ubiegłego roku, mamy połowę kwietnia następnego, a jeszcze nie mieszkamy tam I to dalej kwestia 3 najbliższych miesięcy. Masakra

Tak mnie to stresuje, w ostatni łikend popełniłam trzy zamówienia w Sephorze




Ty to masz szczęście...często Ci się zdarzają takie miłe niespodzianki, prawda ? Zazdro. Ja tak nie miewam.
Uwielbiam kody niespodzianka w Douglasie. ZAWSZE dostanę jakieś guano Już w ogóle nie korzystam z niego jak wchodzi.

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------


Witam [/QUOTE]


za domek! my się rozglądamy za mieszkaniem większym ale ceny zwariowały

co do D to się zgadzam ja już tam chyba z rok nic nie kupiłam ni szanują mnie jako klienta


Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość









no właśnie chyba nie otworze tej nadliczbowej próbki, jeszcze będą kazali mi zwrócić czy co... ze S nie nadążysz

mozliwe ! i jeszcze bana dostaniesz za narażenie firmy na straty



[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86711068]W ogóle teraz na rynku nieruchomości jest taka zadyma i takie ceny, że laczki spadają. Na ekipę wykończeniową (dobrą, z polecenia) czekaliśmy 2 miesiące, bo mieli tyle zleceń do skończenia Początkowo w ogóle nie chcieli się podjąć, bo dom spory, z poddaszem i tarasem, to roboty znowu na 1,5 do 2 miesięcy. Na podłogę i drzwi czekaliśmy od grudnia do marca ! Szok i niedowierzanie
Jestem wykończona już. A gdzie tu jeszcze

Sorki, że narzekam. Przylazła i marudzi [/QUOTE]


masakr
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 13:31   #4538
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Jestem na etapie poszukiwania pralko-suszarki
Moja po równiutko 4 latach przestała suszyć
Pan z serwisu przyjechał w ramach pogwaranyjnej naprawy, wymienił coś na moją odpowiedzialność, pochodziła miesiac i umarła. Niestety nie ma "gwarancji" na taka naprawę i polecono mi zakup nowego sprzetu i jak Pan doradził "szkoda kasy na electroluxa i samsunga, niech Pani bierze sprzet ze średniej póki bo i tak po gwarancji trochę pochodzi i umrze"
teraz się zastanawiam i przypasowała mi cady - czy watek ma może jakies doświadczenia?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 14:18   #4539
aga61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 584
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory i ... zapakowali mi o jedną próbkę więcej szaleństwo
, też ostatnio dostałam taką nadmiarową próbkę, chyba dorzucają do każdego zamówienia tą próbkę kremu belif

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Szaefowa czy poklaskałam za zakupy? nie? sama się ukaram i już nadrabiam szał!!






super zakupy!











dobra dobra :P a potem przyjedziesz smoka oglądac i na leczo wbijesz nie?







hello


za to pewnie następne 5 osób nie dostanie żadnej mnie S już nie kocha - ani maili nie dostaję ani nic
aga61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 14:29   #4540
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ano właśnie o Tobie też pomyślałam jak je zobaczyłam

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------


nieźle..
Ale w tym wszystkim miał takie szczęście, że ostrze przeszło między kośćmi i kości były nieuszkodzone
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 16:25   #4541
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez aga61 Pokaż wiadomość
To serum -
https://www.topestetic.pl/dermaquest...olem-4-29-6-ml
a dodatkowo wzięłam jeszcze
https://www.topestetic.pl/purito/bha...czajacy-100-ml
oraz jakieś myjadło do twarzy, bo w zapasach akurat nic nie mam
https://www.topestetic.pl/purito/def...hronnym-150-ml
Ten zel zluszczajacy ciekawie wygląda.

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86710657]A, i sorki, że tak wbiłam z buta bez przywitania, ale podczytuję was tylko z partyzanta [/QUOTE]

Hello!!! Wpadaj czesciej z kodami i ofertami

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Dostałam zamówienie z Sephory i ... zapakowali mi o jedną próbkę więcej szaleństwo
z S cos extra..... strach Cie nie oblecial??? Jak myslisz oni sie z nich rozlicza w grudniu

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
za domek! my się rozglądamy za mieszkaniem większym ale ceny zwariowały

Pani inżynier zrobi sobie dobudowke w lewo potem w prawo. Zagarnie jakies tarasy i na co komu zamiana na większe.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jestem na etapie poszukiwania pralko-suszarki
Moja po równiutko 4 latach przestała suszyć
Pan z serwisu przyjechał w ramach pogwaranyjnej naprawy, wymienił coś na moją odpowiedzialność, pochodziła miesiac i umarła. Niestety nie ma "gwarancji" na taka naprawę i polecono mi zakup nowego sprzetu i jak Pan doradził "szkoda kasy na electroluxa i samsunga, niech Pani bierze sprzet ze średniej póki bo i tak po gwarancji trochę pochodzi i umrze"
teraz się zastanawiam i przypasowała mi cady - czy watek ma może jakies doświadczenia?

Nie uzywam suszarki wiec nie pomoge. Ale electolux niby ze droga półka. Zdziwilam sie bo 2 tyg temu kupowalam u siebie zmywarke z electroluxu i tylko dlatego ze najtansza wychodzila
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 16:47   #4542
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
Szaefowa czy poklaskałam za zakupy? nie? sama się ukaram i już nadrabiam szał!!






super zakupy!











dobra dobra :P a potem przyjedziesz smoka oglądac i na leczo wbijesz nie?







hello







za to pewnie następne 5 osób nie dostanie żadnej mnie S już nie kocha - ani maili nie dostaję ani nic
A nie wpadłaś przypadkiem w ten sam audyt co ja? Przez 3 miesiące nic mi nie przysyłali
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 16:56   #4543
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość


Pani inżynier zrobi sobie dobudowke w lewo potem w prawo. Zagarnie jakies tarasy i na co komu zamiana na większe.

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------




Nie uzywam suszarki wiec nie pomoge. Ale electolux niby ze droga półka. Zdziwilam sie bo 2 tyg temu kupowalam u siebie zmywarke z electroluxu i tylko dlatego ze najtansza wychodzila

no myślałam nad tym żeby się do sąsiadki przekuć jej nigdy nie ma w domu, ciągle gdzieś wyjeżdża, może się nie zorientuje jak zaanektujemy jeden pokój



Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
A nie wpadłaś przypadkiem w ten sam audyt co ja? Przez 3 miesiące nic mi nie przysyłali

a nie wiem w sumie. Olewam ich. Nie chcą mojej kasy to nie, wydam w sensowniejszych sklepach
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 16:56   #4544
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jestem na etapie poszukiwania pralko-suszarki
Moja po równiutko 4 latach przestała suszyć
Pan z serwisu przyjechał w ramach pogwaranyjnej naprawy, wymienił coś na moją odpowiedzialność, pochodziła miesiac i umarła. Niestety nie ma "gwarancji" na taka naprawę i polecono mi zakup nowego sprzetu i jak Pan doradził "szkoda kasy na electroluxa i samsunga, niech Pani bierze sprzet ze średniej póki bo i tak po gwarancji trochę pochodzi i umrze"
teraz się zastanawiam i przypasowała mi cady - czy watek ma może jakies doświadczenia?
Osobiście myślę, że to kwestia szczęścia. Mam pralkę Electroluxa od 6 lat i odpukać wciąż działa, moi rodzice mają jakiś starszy model, oczywiście jeszcze dłużej i też jest ok ale koleżance ostatnio coś się w domu popsuło 2 tygodnie po gwarancji, więc różnie bywa.
Osobiście wychodzę z założenia, że te sprzęty do których można dokupić pięcioletnią gwarancję właśnie na tyle są przewidziane. Generalnie staram się zawsze dokładnie popatrzeć czy to co kupuję wygląda porządnie. Przy pralko-suszarce ważne jest ile prądu i wody zżera. Wbrew pozorom zbyt mało wody też nie jest dobrym pomysłem. Mam program eco, jakiś super oszczędny i użyłam go dokładnie raz. Ręczniki po wyjęciu z pralki nie pachniały czystością i świeżością, więc wrzuciłam je do prania ponownie, tym razem na normalne pranie bawełny I tyle było z mojego oszczędzania

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2019-04-15 o 17:00
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 17:14   #4545
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Osobiście myślę, że to kwestia szczęścia. Mam pralkę Electroluxa od 6 lat i odpukać wciąż działa, moi rodzice mają jakiś starszy model, oczywiście jeszcze dłużej i też jest ok ale koleżance ostatnio coś się w domu popsuło 2 tygodnie po gwarancji, więc różnie bywa.
Osobiście wychodzę z założenia, że te sprzęty do których można dokupić pięcioletnią gwarancję właśnie na tyle są przewidziane. Generalnie staram się zawsze dokładnie popatrzeć czy to co kupuję wygląda porządnie. Przy pralko-suszarce ważne jest ile prądu i wody zżera. Wbrew pozorom zbyt mało wody też nie jest dobrym pomysłem. Mam program eco, jakiś super oszczędny i użyłam go dokładnie raz. Ręczniki po wyjęciu z pralki nie pachniały czystością i świeżością, więc wrzuciłam je do prania ponownie, tym razem na normalne pranie bawełny I tyle było z mojego oszczędzania

zgadzam się
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 17:31   #4546
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[QUOTE=amyz;86710998








dobra dobra :P a potem przyjedziesz smoka oglądac i na leczo wbijesz nie?


[/QUOTE]
To zależy czy świeże czy spod weka.

W sumie knajpę taką otwórz.
Weke kuchnia.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 17:34   #4547
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
To zależy czy świeże czy spod weka.

W sumie knajpę taką otwórz.
Weke kuchnia.

mistrzowskie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 17:54   #4548
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
Jestem na etapie poszukiwania pralko-suszarki
Moja po równiutko 4 latach przestała suszyć
Pan z serwisu przyjechał w ramach pogwaranyjnej naprawy, wymienił coś na moją odpowiedzialność, pochodziła miesiac i umarła. Niestety nie ma "gwarancji" na taka naprawę i polecono mi zakup nowego sprzetu i jak Pan doradził "szkoda kasy na electroluxa i samsunga, niech Pani bierze sprzet ze średniej póki bo i tak po gwarancji trochę pochodzi i umrze"
teraz się zastanawiam i przypasowała mi cady - czy watek ma może jakies doświadczenia?
U mnie w rodzinie wszyscy kochają Siemensa i Boscha.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 18:42   #4549
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-15, 19:15   #4550
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86712480]Treść usunięta[/QUOTE]


ale piękna pogoda
i jak Ci się podoba tam?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 19:52   #4551
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 21:18   #4552
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość

Hello!!! Wpadaj czesciej z kodami i ofertami
Dobra, postaram się zasłużyć na miano pełnoprawnej wątkowej 'kupywaczki' i zniżkowej kusicielki Chociaż podczytywanie łatwiejsze. A ja maruda jestem z natury, to nie wiem czy mnie tu będziecie chciały na dłużej <wstydzi się i kokietuje>


[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86712480]Treść usunięta[/QUOTE]

Piękne miejsce
Byłam tam dobrych parę lat temu. Zayebiście bolały mnie stopy od łażenia po tych kamienistych chodnikach <mówiłam, że maruda>

Kliknęłam jednak zamówienie w Sephorze z tym zestawem z Fresha Serio nie miałam już co brać, to wymyśliłam bazę pod tusz do rzęs Diora. Plus coś tam jeszcze z pierdółek żeby dobić do 180 zł. Lekarza

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałyście, że płonie katedra Notre Dame ?! STRASZNE !!!
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 21:43   #4553
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=a240a5cdc9601fd61cd3ffc 006c0fc885123340f_657b970 2b0d25;86713093]Dobra, postaram się zasłużyć na miano pełnoprawnej wątkowej 'kupywaczki' i zniżkowej kusicielki Chociaż podczytywanie łatwiejsze. A ja maruda jestem z natury, to nie wiem czy mnie tu będziecie chciały na dłużej <wstydzi się i kokietuje>




Piękne miejsce
Byłam tam dobrych parę lat temu. Zayebiście bolały mnie stopy od łażenia po tych kamienistych chodnikach <mówiłam, że maruda>

Kliknęłam jednak zamówienie w Sephorze z tym zestawem z Fresha Serio nie miałam już co brać, to wymyśliłam bazę pod tusz do rzęs Diora. Plus coś tam jeszcze z pierdółek żeby dobić do 180 zł. Lekarza

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Słyszałyście, że płonie katedra Notre Dame ?! STRASZNE !!![/QUOTE]



Tak Byłam w Paryżu w ubiegłym roku przez 2 miesiące i o ile miasto nie zachwyciło mnie aż tak bardzo (poznałam je od strony urzędów, papierologii i szukania mieszkania) to akurat Notre Dame miało w sobie to „coś”... Jedno z niewielu miejsc, w których byłam więcej niż raz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 21:47   #4554
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Tak Byłam w Paryżu w ubiegłym roku przez 2 miesiące i o ile miasto nie zachwyciło mnie aż tak bardzo (poznałam je od strony urzędów, papierologii i szukania mieszkania) to akurat Notre Dame miało w sobie to „cośâ€... Jedno z niewielu miejsc, w których byłam więcej niż raz
No przecież ! Nie wyobrażam sobie Paryża bez tej katedry. Jak to się mogło stać ?! Podobno zaprószenie ognia podczas prac remontowych, ale teraz pewnie jeszcze trudno coś powiedzieć o przyczynach. Mam nadzieję, że to nie było celowe działanie, aż strach pomyśleć.
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 22:08   #4555
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-15, 22:37   #4556
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86712480]Treść usunięta[/QUOTE]

Tez slonecznie pozdrawiam. Bawcie sie dobrze!!!

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Jak wrocilam do domku i ogarnelam sie z obiadem przed 21 widzialam info o Notre Dame...straszne!
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 04:50   #4557
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
połowa poleci do oddania, mam nadzieję

Super
U mnie ostatnio faza na strojenie się chyba mam kryzys wieku średniego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Maarthusia mi tez ostatnio odwala i lubie się stroić.
W niedziele kupiłam sukienkę która rano na stronie quiosque wyczailam. I pojechałam po nią do galerii
Miałam nie kupować granatowych sukienek bo mam już 7 ale znowu to zrobiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 04:54   #4558
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

A sukienka taka IMG_1555386890.590240.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 05:32   #4559
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Maarthusia mi tez ostatnio odwala i lubie się stroić.
W niedziele kupiłam sukienkę która rano na stronie quiosque wyczailam. I pojechałam po nią do galerii
Miałam nie kupować granatowych sukienek bo mam już 7 ale znowu to zrobiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

U mnie też sporo granatu w szafie ale wolę granat od czerni
Sukienka cudna

Mam dziś dzień paszteta boli mnie gardło i kręgosłup chyba czas odstawić szpile na kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Irmina, zazdro wykazdu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-16, 06:00   #4560
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.70

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86712480]Treść usunięta[/QUOTE]
ja też granatowa
ojej
Ja dzisiaj szpilkowa, ale zwykłe czarne, bo mam miedziane spodnie z orsaya ala skórkowe i nie pasowały inne buty
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-05 16:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:21.