Mamy majowe 2019 - część V - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-23, 18:32   #2401
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

otworzyłam okno i coś miałam Wam napisać i zapomniałam co
kalafior....
Ja już po warsztatach, akurat te był fajne,
było o za małej ilości pokarmu ( to zazwyczaj mit), o rodzajach butelek/smoczków, o nawale, zastoju i wszystkich komplikacjach, o odciąganiu pokarmu, o dokarmianiu ,o smoczkach, o biustonoszach do karmienia, o wskaźnikach skutecznego karmienia o herbatkach ( to też raczej mit). Te 1,5 godziny to było zdecydowanie za mało.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:34   #2402
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Mnie ciągnie do słodkiego, owoców itp. A dziś se zamówiłam chińskie żarcie. Dobrze, że nie mam coli w domu bo właśnie nią bym najchętniej je zapila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:35   #2403
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
otworzyłam okno i coś miałam Wam napisać i zapomniałam co

kalafior....

Ja już po warsztatach, akurat te był fajne,

było o za małej ilości pokarmu ( to zazwyczaj mit), o rodzajach butelek/smoczków, o nawale, zastoju i wszystkich komplikacjach, o odciąganiu pokarmu, o dokarmianiu ,o smoczkach, o biustonoszach do karmienia, o wskaźnikach skutecznego karmienia o herbatkach ( to też raczej mit). Te 1,5 godziny to było zdecydowanie za mało.
Brzmi jak super warsztaty!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:39   #2404
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

sQ, o ile w piątek byliśmy na "profilaktyka kolki" i były trochę nudne ( chociaż uczyliśmy się też jak masować brzuchy) to te naprawdę były niezłe. Chociaż zbyt krótkie jak dla mnie i niewyczerpujące. Ale akurat mam wizytówkę do tej położnej i z nią normalnie na indywidualne spotkania można się po porodzie umówić.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:49   #2405
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cześć


Znowu za dużo zacytowałam, bo połowy nie ma



Cytat:
Napisane przez patrycjakarabasz Pokaż wiadomość
A ja wylądowałam dziś na IP, chyba jestem panikarą. Czop odchodzi mi już 2 tygodnie, dziś poleciał znowu jego duży kawał, podbarwiony. I miałam wrażenie, że cały czas mam mokro... To pojechałam, a co tam. Wyszło, że panikuje.... Że czop jeszcze do końca nie odszedl i w ogóle nic się nie dzieje. Ale przynajmniej jestem spokojna. Kurde, nie chcę panikowac, później cała rodzina wydzwania, bo u mnie nie da się tego ukryć.

Ale właśnie jak czytam takie historie (zle), to chyba wolę być panikarą.

Wysłane z mojego Moto Z2 Play przy użyciu Tapatalka

Zawsze lepiej sprawdzić. Mi dzisiaj chyba też odszedł kawałek czopa i czekam na wizytę z niecierpliwością.


Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Zdrowych, spokojnych Świąt, dziewczyny! Pakujcie do brzucha ile wejdzie, póki jeszcze można dodatkowe kg na ciążę zrzucić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja nawet życzeń nie złożyłam, wstyd! Wszystkiego dobrego zatem po świątecznie: szybkich porodów


Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj rano miałam próbkę tego jak może wyglądać podawanie rzeczy przez męża w trakcie porodu

Ja: podaj mi antyperspirant z torby. Jest w bocznej kieszonce
On: grzebie i grzebie
Ja: taki kulkowy
On: grzebie
Ja: podeszłam i mówię, że on był na wierzchu przecież. Patrzę, a on trzyma w ręce, ale dalej grzebie

A teraz najlepsze!!!
Ja: ty będziesz mi podawał rzeczy, musisz wiedzieć co i jak gdy np. powiem Ci, żebyś podał mi podkład
On: no to musisz mi powiedzieć w jakiej tubce
Ja: tubce?! (konsternacja)
On: a to nie taki na twarz?
Ja: nieopanowany śmiech

Kurtyna


Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Mój to sobie kazał karteczki kleić, na pewno


Cytat:
Napisane przez N4TI Pokaż wiadomość
Dziewczyny czujecie czasem takie kłucie w pochwie?

Ja już kłucia chyba wszędzie czuję. W ogóle przepiękne zdjęcia


Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Hahaha Moja jest przygnieciona serniczkiem

Piękne masz zdjecia ciążowe na insta Jakbyś zastanawiała się kto Cię zaobserwował, to ja
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I ja


Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
Mój TŻ podobnie. Czasem zapyta czy kopie, chwilę ją pozaczepia i tyle. Ja w sumie też rzadko dotykam, mała bedzie miała niedobory czułości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mój to brzucha pilnuje jak jest w domu. W nocy sprawdza czy Fifi się rusza i np. jak ja śpię i nie czuję to rano mi mówi, że dużo się ruszał w nocy i zdziwiony, że ja spałam


Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dzięki a najlepszy jest mój mąż. Od około 4.30 do mniej więcej 6 chodziłam po domu i jęczałam, nie obudziło go to totalnie. no to mówię mu teraz, że dzwoniłam do kliniki i kazali się pokazać, że jak coś to idę do łazienki się ogarnę trochę i pojedziemy. On że ok, to on pospi jeszcze 5 minut Boże oby mój syn miał spokojny temperament po ojcu, to będę mieć spokojne życie i przespane noce no ale ja też akurat jestem taka dość na luzie dziś, myślę, że nic się nie zacznie ale jak tak to może nawet fajnie? Nie wiem. W każdym razie w pewnych momentach bardzo mocno mnie ten brzuch bolał, pewnie to nic nie znaczy jeszcze ale to pierwsza ciąża i nie bardzo wiem, jak się zachować ^^

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Faktycznie spokojny ten Twój mąż. To u nas na odwrót: gdybym była jak TŻ to chyba codziennie na IP bym jeździłam, bo tylko coś mnie zaboli, a on już pyta czy rodzę


Cytat:
Napisane przez mysia1103 Pokaż wiadomość
Przed nami ostatnia prosta.
Dzisiaj zaczynam 40 tydz. Do pierwszego terminu 7 dni, do drugiego 11 Załącznik 7673860

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jest refundowane. Ale jak że wszystkim: jest wybór. Można szczepić inna

A to my 10 dni przed terminem Załącznik 7673865

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Piękne brzuszki


Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Laski, a każda z was miała cytologię robiona?
Smerfetka, Chiny perfecto !

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

Ja miałam robioną w sierpniu.


Szybko mi zleciały te święta, nawet nie zdążyłam zajrzeć. Brakowało nam tak strasznie tego czasu we dwoje, no i jeszcze objazdówka po rodzinie. Super się czułam, choć nadal mam problem z wymiotami. I święta w tenisówkach, bo nogi nie wsadzę do niczego innego



A dzisiaj z rana na badania. Myślałam, że mnie zlinczują pod przychodnią. Przyjechałam 15 minut przed otwarciem labo, tam kupę osób już czeka. Powiedziałam dzień dobry i już słyszę od jednego Pana, że on jest ostatni i że jestem za nim. Mówię, że jestem w 9 miesiącu ciąży i mnie kolejka nie obowiązuje, a Pan do mnie, że jestem roszczeniowa i bezczelna. Inna Pani, że ona przez 3 ciąże po pracy w polu robiła. Mówię jej, że bardzo się cieszę, że tak super czuła się w ciąży, tylko pozazdrościć. I tak przez czas póki nie wyszła pielęgniarka, która mnie widziała i zawołała. Mówię jej, że się cieszę, że jestem tutaj ostatni raz, bo mam dość słuchania. Rano przed wyjście już miałam cukier 72 i się trzęsłam, i weź człowiek siedź w 30osobowej kolejce. Dobrze, że miałam banana i gorzką czekoladę. Nawet do widzenia nie powiedziałam i na pewno po ciąży ograniczę moje uprzejmości względem innych, bo nie warto. Przez te wymioty wywaliło mi ketony w moczu Mam okropnie niski cukier pomimo, że staram się uzupełnić to co wyleciało.


No i najlepsze na koniec. 3 godziny u fryzjera, które tak mi szybko zleciało, babka zrobiła mi taki piękny kolor. Sama nigdy bym sobie takiego nie wybrała, więc wróciła zadowolona do domu, choć głodna. A Fifi rozbrykany cały dzień. Myślałam, że mi pępkiem wyjdzie
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 18:51   #2406
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Grejpfrutowa, fajnie to wszystko brzmi, szkoda że u mnie nic takiego nie było bo właśnie obawiam się kwestii karmienia koleżanka poleciła mi jakiś środek, bodajże femaltiker? Żebym juz w szpitalu piła. Któraś z was miała z tym do czynienia? Naprawdę niczego tak się nie boję jak tego, że będę mieć problemy z KP albo jakieś mega trudne początki, które mnie zniechęcą. Chyba już tak pod koniec ciąży stwierdzam, że na niczym mi tak nie zalezy w kwestii dziecka jak na tym żeby karmić piersią chociaż do jesieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:00   #2407
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Lilly, tego felmaltikera dostałyśmy próbki, ale nie wiem do końca co to, bo akurat o tych herbatkach było tylko że są mało skuteczne, że często zawierają niewskazane zioła, no i że lipa.
Ale u mojego gina zrobiłam foto odnośnie poradni laktacyjnych itp
zaraz poszukam i wrzucę, tam są linki

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

O, coś takiego, ale nie wiem co tam jest bo na te strony jeszcze nie zerkałam.
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 19:00   #2408
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Absolwentka Boże święty co za ludzie...wierzyć się bie chce jakie jest chamstwo
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:03   #2409
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

.

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

nie wiem czemu mi sie foto nie chce załadować
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:05   #2410
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Mize teraz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190405_095549.jpg (120,1 KB, 54 załadowań)
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:05   #2411
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Absolwentka, niesamowite jest ludzkie chamstwo, naprawdę. Jestem w szoku :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 19:11   #2412
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Femaltiker to słód jęczmienny, pobudzający laktację. Na mnie działał i dodatkowo smakował piwo radler też dawalo mleko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:16   #2413
sysa09
Zakorzenienie
 
Avatar sysa09
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 692
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Absolwentka, co za ludzie. Wczoraj w kościele też sobie myślałam, że ludzie świnie. Lasce obok mnie z podobnym terminem, tyle że z o wiele większym brzuszkiem ustąpili miejsca a ja musialam stać. Myślałam, że padnę, pot mi się po plecach, czole i nawet dupie lał. Przeprosiłam tylko, żeby się dostać pod ścianę i tak oparta byłam do końca mszy i nikt nie zareagował. Współczuję Ci wysłuchiwania takich rzeczy.

Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka
__________________
08.2016: 63,2kg
04.2018: 55,3kg
Biegam bo lubię
30.06.2018
sysa09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:30   #2414
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez butterfly20 Pokaż wiadomość
Absolwentka Boże święty co za ludzie...wierzyć się bie chce jakie jest chamstwo
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Absolwentka, niesamowite jest ludzkie chamstwo, naprawdę. Jestem w szoku :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie no to j jestem chamska, bo miałam czelność się upomnieć o swoje, a powinnam przepuścić wszystkich emerytów w kolejce, żeby mogli pobiegać po marketach po promocjach Mówię Wam, dawno mi nikt tak ciśnienia nie podniósł, ostatnie badania.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:31   #2415
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86739435]Cześć


Znowu za dużo zacytowałam, bo połowy nie ma






Zawsze lepiej sprawdzić. Mi dzisiaj chyba też odszedł kawałek czopa i czekam na wizytę z niecierpliwością.





Ja nawet życzeń nie złożyłam, wstyd! Wszystkiego dobrego zatem po świątecznie: szybkich porodów





Mój to sobie kazał karteczki kleić, na pewno





Ja już kłucia chyba wszędzie czuję. W ogóle przepiękne zdjęcia





I ja





Mój to brzucha pilnuje jak jest w domu. W nocy sprawdza czy Fifi się rusza i np. jak ja śpię i nie czuję to rano mi mówi, że dużo się ruszał w nocy i zdziwiony, że ja spałam





Faktycznie spokojny ten Twój mąż. To u nas na odwrót: gdybym była jak TŻ to chyba codziennie na IP bym jeździłam, bo tylko coś mnie zaboli, a on już pyta czy rodzę







Piękne brzuszki





Ja miałam robioną w sierpniu.


Szybko mi zleciały te święta, nawet nie zdążyłam zajrzeć. Brakowało nam tak strasznie tego czasu we dwoje, no i jeszcze objazdówka po rodzinie. Super się czułam, choć nadal mam problem z wymiotami. I święta w tenisówkach, bo nogi nie wsadzę do niczego innego



A dzisiaj z rana na badania. Myślałam, że mnie zlinczują pod przychodnią. Przyjechałam 15 minut przed otwarciem labo, tam kupę osób już czeka. Powiedziałam dzień dobry i już słyszę od jednego Pana, że on jest ostatni i że jestem za nim. Mówię, że jestem w 9 miesiącu ciąży i mnie kolejka nie obowiązuje, a Pan do mnie, że jestem roszczeniowa i bezczelna. Inna Pani, że ona przez 3 ciąże po pracy w polu robiła. Mówię jej, że bardzo się cieszę, że tak super czuła się w ciąży, tylko pozazdrościć. I tak przez czas póki nie wyszła pielęgniarka, która mnie widziała i zawołała. Mówię jej, że się cieszę, że jestem tutaj ostatni raz, bo mam dość słuchania. Rano przed wyjście już miałam cukier 72 i się trzęsłam, i weź człowiek siedź w 30osobowej kolejce. Dobrze, że miałam banana i gorzką czekoladę. Nawet do widzenia nie powiedziałam i na pewno po ciąży ograniczę moje uprzejmości względem innych, bo nie warto. Przez te wymioty wywaliło mi ketony w moczu Mam okropnie niski cukier pomimo, że staram się uzupełnić to co wyleciało.


No i najlepsze na koniec. 3 godziny u fryzjera, które tak mi szybko zleciało, babka zrobiła mi taki piękny kolor. Sama nigdy bym sobie takiego nie wybrała, więc wróciła zadowolona do domu, choć głodna. A Fifi rozbrykany cały dzień. Myślałam, że mi pępkiem wyjdzie [/QUOTE]Chamstwo ludzkie nie zna granic. Osobiście nie doświadczyłam takiej sytuacji, ale jak czytam o Waszych przygodach to nóż się w kieszeni otwiera na "wyrozumiałość" ludzką...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:45   #2416
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:45   #2417
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Dobrze, że mam w sobie dużo spokoju, bo jakby TŻ był to by się pewnie już niecenzurowane słowa się sypały


Szukam jakiejś chustki pod szyję dla małego, bo nie mam, macie coś fajnego i podzielicie się linkiem?
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:49   #2418
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Matko co za ludzie, wierzyć się nie chce

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:53   #2419
butterfly20
Zakorzenienie
 
Avatar butterfly20
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 20 814
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lilly, tego felmaltikera dostałyśmy próbki, ale nie wiem do końca co to, bo akurat o tych herbatkach było tylko że są mało skuteczne, że często zawierają niewskazane zioła, no i że lipa.
Ale u mojego gina zrobiłam foto odnośnie poradni laktacyjnych itp
zaraz poszukam i wrzucę, tam są linki

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

O, coś takiego, ale nie wiem co tam jest bo na te strony jeszcze nie zerkałam.
W Lactosanie jest dobry skład, nie orzeknę, czy działa, ale mi smakował to piłam

Femaltiker chyba robi się z mlekiem, więc z tym mógłby być problem jak ktoś chce uważać na początku.

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86739649]Dobrze, że mam w sobie dużo spokoju, bo jakby TŻ był to by się pewnie już niecenzurowane słowa się sypały


Szukam jakiejś chustki pod szyję dla małego, bo nie mam, macie coś fajnego i podzielicie się linkiem? [/QUOTE]


ja mam jakieś zwykłe z H&M
__________________
13.09.2013 godz.9.05 - T.

04.02.2016 godz.8.55 - Z.

06.05.2019 godz.10.46 - K.
butterfly20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-23, 19:58   #2420
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
sQ, o ile w piątek byliśmy na "profilaktyka kolki" i były trochę nudne ( chociaż uczyliśmy się też jak masować brzuchy) to te naprawdę były niezłe. Chociaż zbyt krótkie jak dla mnie i niewyczerpujące. Ale akurat mam wizytówkę do tej położnej i z nią normalnie na indywidualne spotkania można się po porodzie umówić.
Zawwzse ro jakiś początek. Wiesz czego można szukać czego się spodziewać. A też nie ma opcji żeby zapamiętać jak ściągać kiedy jak mrozic. Wieśz że można i masz start do googlowania
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Grejpfrutowa, fajnie to wszystko brzmi, szkoda że u mnie nic takiego nie było bo właśnie obawiam się kwestii karmienia koleżanka poleciła mi jakiś środek, bodajże femaltiker? Żebym juz w szpitalu piła. Któraś z was miała z tym do czynienia? Naprawdę niczego tak się nie boję jak tego, że będę mieć problemy z KP albo jakieś mega trudne początki, które mnie zniechęcą. Chyba już tak pod koniec ciąży stwierdzam, że na niczym mi tak nie zalezy w kwestii dziecka jak na tym żeby karmić piersią chociaż do jesieni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja słyszałam że sredniawka te środki różne..

Co do kp to polecam jak najczęściej przystawiac. Jak bardzo boli to prosić o sprawdzenie wedzidelka, prosić o sprawdzenie sposobu przystawiania (dobrze wiedzieć czy jest cdl w szpitalu i czy polecana bo czasem te położne laktacyjne to katastrofa). Ja wierzę że jak sa problemy i się czuje mało pomocy w szpitalu to już że szpitala dzwonic po cdl za jakieś 100zl po poradę
A później wierzyć w piersi i dziecko bo momenty są różne. Są kryzysy, są placzki itp ale nie wolno wątpić w piersi
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Mize teraz?
O supwr. Dodałbym do tego jeszcze promotorow karmienia, oni są na podobnym poziomie jak cdl ale nie mogą pobierać hajsow za porady itp. We wro jest super laska.
Plus stronę hafija jest mega na laktacje nastawiona (no ale o tym jej blog) aczkolwiek jest tam serio wszystko

No dzień mjnal a. Ja jak nie rodziłam tak nie rodze...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Absolwentka co za bezczele!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86739649]Dobrze, że mam w sobie dużo spokoju, bo jakby TŻ był to by się pewnie już niecenzurowane słowa się sypały


Szukam jakiejś chustki pod szyję dla małego, bo nie mam, macie coś fajnego i podzielicie się linkiem? [/QUOTE]Na jesień chustki.? Wcześniej dzieci nie mają szyi. Szkoda zachodu w szukaniu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Ja mam z hm jakieś takie trójkątne ale badzziej do ulewania je biorę jak ochrony szyjki

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 19:59   #2421
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:00   #2422
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Uf. Nadrobilam. Wróciłam z urodzin, padam na pysk. I czekam na mamę, lada chwila będą z tz, młody już nie doczekał bo padł mi moment
Co do karmienia piersią to pamiętam że na laktację polecali piwo 0%, ale to żeby na butelce czy puszce było 0% a nie napis "bez alkoholowe" bo ponoć w tych z napisem mogą się jakieś nieliczne % znaleźć. Zdziwiona byłam. Ale ja nie cierpię piwa. Jakby tak cyderek laktację nakręcał ahh....pilabym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:02   #2423
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie mam zamiaru

Nie piłam żadnych specyfików na laktacje, bo nie było konieczności. Po prostu często jadł i pozwalałam o tej 3-4 wisieć na cycku, bo wiem, że nocnym karmieniem dzieciak "składa" zamówienie na ilość mleka A jak są problemy to cdl i ewentualnie logopeda.

Coś jeszcze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:02   #2424
Pomaranczowacytryna
Raczkowanie
 
Avatar Pomaranczowacytryna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 259
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Myślę, że nie. Jest już ładna pogoda i nie czuje takiej potrzeby. Wydaje mi się że werandowanie jest potrzebne jesienią, zima.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pomaranczowacytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:05   #2425
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość


Na jesień chustki.? Wcześniej dzieci nie mają szyi. Szkoda zachodu w szukaniu

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Nie, na maj Aha, dzięki za informację
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:05   #2426
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Wiem co jeszcze. Chustki. Mam takie na napy pod szyję, ale to jak zacznie się ślinić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:08   #2427
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

Aż musiałam sobie wooglować co to Nie.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:08   #2428
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Warandowac nieeee

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:10   #2429
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

W lutym też nie werandowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-23, 20:14   #2430
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 - część V

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Będziecie werandować dziecko?

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Nie, to przeżytek. Od razu ruszamy na spacer
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-04 10:42:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.