Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-23, 18:40   #2731
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
O, to mnie pocieszyłaś. Może u mnie też się to jakoś jeszcze wyrówna, ale już się robię przewrażliwiona, wydaje mi się, że jak mam wyciętą bluzkę, to jest mega różnica, co chwilę poprawiam, oszaleć można! No w sumie, to naprawdę JEST ta różnica... A implanty mam tej samej wielkości, bo doktor mówił, ze moje piersi są tylko minimalnie różne, że nie ma sensu kombinować, bo różnica jest naprawdę znikoma i może to być nawet wina wady postawy, przez którą klatka jest po prostu nierówna. Myślę, że gdyby ta druga pierś zeszła niżej to by już u góry tej różnicy nie było.
U mnie też jedna od góry jest bardziej nabrzmiała...implanty mam takie same A ewidentnie jedna pierś jest większa. W biustonoszu wygląda porostu jak okrągła, A druga ładnie opada...zaczynam się z tym godzić, bo kobiety normalnie też nie mają równych biustów...zawsze można w jednej zmniejszyć ramiączko i pierś druga też się uniesie...Ogólnie dwie piersi wydają mi się równe, jednak jedna blizna jest równo w faldzie A druga o jakieś 5 mm na piersi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 18:44   #2732
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość
U mnie też jedna od góry jest bardziej nabrzmiała...implanty mam takie same A ewidentnie jedna pierś jest większa. W biustonoszu wygląda porostu jak okrągła, A druga ładnie opada...zaczynam się z tym godzić, bo kobiety normalnie też nie mają równych biustów...zawsze można w jednej zmniejszyć ramiączko i pierś druga też się uniesie...Ogólnie dwie piersi wydają mi się równe, jednak jedna blizna jest równo w faldzie A druga o jakieś 5 mm na piersi...
U mnie to nie różnica w wielkości, a wysokości jednego z implantów bardziej rzuca się w oczy... Regulowanie ramiączek nic kurczę nie daje, może jak się ułożą do końca, za kilka miesięcy, to łatwiej będzie je ujarzmić...
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-23 o 18:45
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 18:45   #2733
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Naturalne piersi też nie są rowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 18:47   #2734
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość
Naturalne piersi też nie są rowne
Prawda, ale w końcu płaciłyśmy grube siano nie po to, by były nierówne jak naturalne. I tak muszę się już pogodzić z sutkami na różnych wysokościach, a jeśli do tego dojdzie jeszcze nierówny dekolt to nie będzie już wcale tak fajnie
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 18:50   #2735
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To początki...myślę że powinnaś jeszcze poczekać. Sama widzę po swoich piersiach że z dnia na dzień się zmieniają. A pytałaś lekarza?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 18:55   #2736
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość
To początki...myślę że powinnaś jeszcze poczekać. Sama widzę po swoich piersiach że z dnia na dzień się zmieniają. A pytałaś lekarza?
Za chwilę miną 4 miesiące, a poprawy nie ma...
Lekarza jeszcze nie pytałam, jakoś nie mogę się zebrać , by porobić porządne zdjęcia i sklecić maila. Choć myślę, że lepiej byłoby się umówić na jakąś kontrolę, żeby sam zobaczył, ale na razie nie mam jak wyjechać.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 19:09   #2737
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Spróbuj narazie napisać ..zobaczymy co odpisze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

obejrzalam teraz Twoje fotki...hmmm, sa piekne Ja tam nie widze problemu. No chyba ze cos teraz sie zmienilo...
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 19:20   #2738
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość

obejrzalam teraz Twoje fotki...hmmm, sa piekne Ja tam nie widze problemu. No chyba ze cos teraz sie zmienilo...
Ostatnio w pracy jak byłam w łazience to wychodząc spojrzałam w lustro i aż się zatrzymałam, bo jedna u góry pełna, druga niepełna. Poprawiłam stanik, było ok. Minęły może ze 3-4 godziny, idę znowu i tak samo, znowu jedna pełna, a druga niepełna... Przez to teraz już bezustannie zwracam na to uwagę i poprawiam koszulkę - tam, gdzie pierś pełniejsza, to podciągam materiał trochę wyżej.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 19:32   #2739
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Ostatnio w pracy jak byłam w łazience to wychodząc spojrzałam w lustro i aż się zatrzymałam, bo jedna u góry pełna, druga niepełna. Poprawiłam stanik, było ok. Minęły może ze 3-4 godziny, idę znowu i tak samo, znowu jedna pełna, a druga niepełna... Przez to teraz już bezustannie zwracam na to uwagę i poprawiam koszulkę - tam, gdzie pierś pełniejsza, to podciągam materiał trochę wyżej.
Hmmm...no to faktycznie.

Wrzuć fotkę to ocenimy.

Trochę dziwne że dopiero po 4 miesiącach się tak stało..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 19:38   #2740
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość
Hmmm...no to faktycznie.

Wrzuć fotkę to ocenimy.

Trochę dziwne że dopiero po 4 miesiącach się tak stało..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niee.. to, że jedna jest wyżej niż druga to widziałam już 2 miesiące temu, ale teraz dopiero zauważyłam ze ten dekolt taki nierówny się zrobił. Możliwe, ze wcześniej tego po prostu nie widziałam, ale no kurczę.. nie wiem, nie wydaje mi się. Wrzucę fotki w wolnej chwili, teraz się szykuję do roboty.

Dobra, wrzuciłam 2 zdjęcia do albumu, znalazłam sprzed kilku dni.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-23 o 20:05
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 20:07   #2741
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Niee.. to, że jedna jest wyżej niż druga to widziałam już 2 miesiące temu, ale teraz dopiero zauważyłam ze ten dekolt taki nierówny się zrobił. Możliwe, ze wcześniej tego po prostu nie widziałam, ale no kurczę.. nie wiem, nie wydaje mi się. Wrzucę fotki w wolnej chwili, teraz się szykuję do roboty.

Dobra, wrzuciłam 2 zdjęcia do albumu, znalazłam sprzed kilku dni.
Faktycznie...jest to widoczne
Dziwne jest to bo to tez ta piers gdzie brodawka jest wyzej...tak jakby ona była nizej od samego poczatku

a dolna krawędz jest na tej samej wysokości?

skonsultowalabym to z lekarzem, bo tak jak mowisz...nie po to placilas kupe kasy by cos bylo zle.
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-23, 20:17   #2742
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Sylwexik Pokaż wiadomość
Faktycznie...jest to widoczne
Dziwne jest to bo to tez ta piers gdzie brodawka jest wyzej...tak jakby ona była nizej od samego poczatku

a dolna krawędz jest na tej samej wysokości?

skonsultowalabym to z lekarzem, bo tak jak mowisz...nie po to placilas kupe kasy by cos bylo zle.
Gdyby druga pierś opadła tak samo nisko, to myślę, że góra wyglądałaby wtedy równo. A dolna krawędź ma różnicę około 0,5-1 cm, stąd wiem, że jedna jest wyżej niż druga. Natomiast blizny wydają się być w tej samej linii.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-23 o 20:18
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 20:34   #2743
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Gdyby druga pierś opadła tak samo nisko, to myślę, że góra wyglądałaby wtedy równo. A dolna krawędź ma różnicę około 0,5-1 cm, stąd wiem, że jedna jest wyżej niż druga. Natomiast blizny wydają się być w tej samej linii.
Dużo dziewczyn pisze że układają się do roku... choć wiem sama po sobie że my kobiety zaraz się nakrecamy, denerwujemy, płacąc tyle kasy boimy się o każdą rzacz która nas niepokoi i odbiega od naszego wyobrażenia...napisz do lekarza, zdjęcia ewidentnie to pokazuje...zobaczymy co on na to

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 20:58   #2744
Irisz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 19
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi ty masz piersi tak stykające się ze sobą bez stanika??Nieźle ja z kolei trochę wkurzona bo nie mogę ich zbliżyć stanikiem poki co:-/Chyba ze jakims takim na maxa push up-em.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Irisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-23, 21:50   #2745
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Irisz Pokaż wiadomość
Nemi ty masz piersi tak stykające się ze sobą bez stanika??Nieźle ja z kolei trochę wkurzona bo nie mogę ich zbliżyć stanikiem poki co:-/Chyba ze jakims takim na maxa push up-em.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Aż tak się nie stykają, miałam podniesioną koszulkę, może przez to tak wyszło. Ogólnie to mam je na odległość małego palca ułożonego bokiem.

Sylwexik - Napiszę do niego na dniach i dam znać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 02:02   #2746
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi, wiadomo ze ekspertem nie jestem, ale jezeli blizny masz równo, a moim zdaniem są prawie idealnie równe, to nie masz chyba sie az tak czym martwić, bo to znaczy, ze kieszenie są równo wycięte i implant sie nie przemieścił ani nic tylko zwyczajnie jest jeszcze tam w środku ściśnięty. Pamietam gdy byłam ostatnio na kontroli u mojego lekarza to mi mowil ze w jednej piersi mam strasznie wszystko „ściśnięte” jeszcze czyli ze organizm sobie dopiero pomału radzi z obcym ciałem i potrzeba czasu na to żeby wszystko sie ułożyło.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 02:11   #2747
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Nemi, wiadomo ze ekspertem nie jestem, ale jezeli blizny masz równo, a moim zdaniem są prawie idealnie równe, to nie masz chyba sie az tak czym martwić, bo to znaczy, ze kieszenie są równo wycięte i implant sie nie przemieścił ani nic tylko zwyczajnie jest jeszcze tam w środku ściśnięty. Pamietam gdy byłam ostatnio na kontroli u mojego lekarza to mi mowil ze w jednej piersi mam strasznie wszystko „ściśnięte” jeszcze czyli ze organizm sobie dopiero pomału radzi z obcym ciałem i potrzeba czasu na to żeby wszystko sie ułożyło.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Wiesz co, może faktycznie coś w tym jest, bo ta pierś, która jest wyżej jeszcze nie jest tak mięciutka jak ta opadnięta. Tzn jest już też ruchoma ale nie aż tak jak ta druga. I jak śpię na boku na tej piersi to jest mniej wygodnie niż na tej co opadła. Tzn nie jest to jakaś wielka różnica, bo też jest miękka ale mam wrażenie, że jednak nie aż tak jak ta druga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 14:16   #2748
mala_miii86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 7
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi ale masz fajne te cycorki ! nie martw się tym że jedna wyżej druga niżej poczekaj naprawdę 6 -12 miesięcy, mój lekarz też mówił że opuchniecie mija do 3 miesięcy i jest można powiedzieć efekt końcowy ale do roku dać czas na ułożenie uszy do góry choć wiem że na pewno wkurzajace to jest . Ja mam wrażenie znowu że wcale nie są takie duże te moje piersi i wcale na D nie wyglądają ale ja patrzę na zdjęcia z przed operacji lub biustonosze jakie miałam od razu jestem A ziemi

Jak można zobaczyć wsze cuda ? Bo tylko jedne widziałam dodane na blogu , a chciałam pooglądać 😋

Możecie polecić jakieś biustonosze zbierające piersi do przodu? Ja też na razie nie mogę ich A bardzo Zbliżyć a wolała bym jednak żeby były tak bliziutko, niby odstęp na kciuka mam ale mój kciuk jest zdecydowanie za duży 🤣
mala_miii86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 14:32   #2749
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
Nemi ale masz fajne te cycorki ! nie martw się tym że jedna wyżej druga niżej poczekaj naprawdę 6 -12 miesięcy, mój lekarz też mówił że opuchniecie mija do 3 miesięcy i jest można powiedzieć efekt końcowy ale do roku dać czas na ułożenie uszy do góry choć wiem że na pewno wkurzajace to jest . Ja mam wrażenie znowu że wcale nie są takie duże te moje piersi i wcale na D nie wyglądają ale ja patrzę na zdjęcia z przed operacji lub biustonosze jakie miałam od razu jestem A ziemi

Jak można zobaczyć wsze cuda ? Bo tylko jedne widziałam dodane na blogu , a chciałam pooglądać 😋

Możecie polecić jakieś biustonosze zbierające piersi do przodu? Ja też na razie nie mogę ich A bardzo Zbliżyć a wolała bym jednak żeby były tak bliziutko, niby odstęp na kciuka mam ale mój kciuk jest zdecydowanie za duży 🤣
hej
Czy my sie juz nie spotkałysmy na Estheticonie??

Chyba pomagalas mi w decyzji przed operacja
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-24, 15:07   #2750
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
Nemi ale masz fajne te cycorki ! nie martw się tym że jedna wyżej druga niżej poczekaj naprawdę 6 -12 miesięcy, mój lekarz też mówił że opuchniecie mija do 3 miesięcy i jest można powiedzieć efekt końcowy ale do roku dać czas na ułożenie uszy do góry choć wiem że na pewno wkurzajace to jest . Ja mam wrażenie znowu że wcale nie są takie duże te moje piersi i wcale na D nie wyglądają ale ja patrzę na zdjęcia z przed operacji lub biustonosze jakie miałam od razu jestem A ziemi
Dziękuję! To mi daje nadzieję, że jeszcze będzie wszystko ładnie, tak jak ma być

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
Jak można zobaczyć wsze cuda ? Bo tylko jedne widziałam dodane na blogu , a chciałam pooglądać ��
Musisz dodać nas do znajomych, wtedy jak zaakceptujemy, to będziesz widzieć albumy

Cytat:
Napisane przez mala_miii86 Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakieś biustonosze zbierające piersi do przodu? Ja też na razie nie mogę ich A bardzo Zbliżyć a wolała bym jednak żeby były tak bliziutko, niby odstęp na kciuka mam ale mój kciuk jest zdecydowanie za duży ��
Z całego serca polecam ten -> https://www.esotiq.com/pl/pl/biuston...ne-szary-11284 Baaardzo zbliża piersi, ale jednak nie nadaje się do wszystkich bluzek, bo ma te ramiączka jakie ma. Ale naprawdę świetnie zbiera biust do środka

Ten też bardzo polecam, mega wygody -> https://www.esotiq.com/pl/pl/biuston...a-czarny-11329

A ten jest bez fiszbin i świetnie unosi -> https://www.esotiq.com/pl/pl/bielizn...e-czarny-11372
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-05-24 o 15:15
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:23   #2751
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Witajcie dziewczyny, wracam właśnie z konsultacji. Po wcześniejszej operacji, nadszedł czas na implanty Ale nie jestem w pełni zadowolona z tej konsultacji, dr nie miał żadnych implantów żebym mogła je chociaż zobaczyć albo dotknąć, nie mierzyłam też stanika z wkładkami, bo powiedział że to i tak nie odzwierciedla tego jak piersi będą wyglądały... Może i tak, ale jednak wolałabym mieć chociaż ogólne pojęcie jakie będą na wielkość.
Mam do wyboru 425 albo 500... I nie wiem na które się zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:28   #2752
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dobry wieczór!

Dziewczyny, zaliczyłam dzisiaj mikrowylew.
Od operacji minęło 2,5 Msc... Nie muszę mówić chyba, że już zapomniałam dawno o niej?
Byliśmy popołudniu we trójkę w parku. Ja stary i nasz synek. A tam wyglupy itd w pewnym momencie stary mówi chodź na barana, a ze mi 2x nie mówić to dawaj lecimy. Ja tu hop, stary się jakoś dziwnie odchylił i jak nie przycisnal mi cycki plecami.. Słowo daje, w pierwszych 3sek gwiazdy z bólu zobaczyłam. Po operacji nie mialam nawet w połowie takiego bólu jak dzisiaj. Całe szczęście całkowicie wszelkie dolegliwości minęły kilka minut później... A morał z tej historii taki, że nadal trzeba być ostrożną

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:30   #2753
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Wiesz co, może faktycznie coś w tym jest, bo ta pierś, która jest wyżej jeszcze nie jest tak mięciutka jak ta opadnięta. Tzn jest już też ruchoma ale nie aż tak jak ta druga. I jak śpię na boku na tej piersi to jest mniej wygodnie niż na tej co opadła. Tzn nie jest to jakaś wielka różnica, bo też jest miękka ale mam wrażenie, że jednak nie aż tak jak ta druga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nemi mój dekolt wygląda podobnie do twojego. Jedna bardziej wystaje od drugiej. I też ta pełniejsza jest w dotyku ciut twardsza. Mój doktor mówi że jeszcze się do końca nie ułożyła i musze być cierpliwa. I taa gula na górze ma się jeszcze trochę zniwelować. Mam nadzieje. Nie jest to jakimś wielkim dla mnie problemem, bo od zawsze miałam jedna pierś pełniejszą od drugiej ale jednak u mnie specjalnie daliśmy w tej większej piersi mniejszy implant a tutaj dalej to samo...ech chyba natury tak do końca nie przechytrze...

Mindless mi się wydaje że u mnie jedna blizna ciut niżej od drugiej ale nie jest to jakaś duża różnica.
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:31   #2754
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, wracam właśnie z konsultacji. Po wcześniejszej operacji, nadszedł czas na implanty Ale nie jestem w pełni zadowolona z tej konsultacji, dr nie miał żadnych implantów żebym mogła je chociaż zobaczyć albo dotknąć, nie mierzyłam też stanika z wkładkami, bo powiedział że to i tak nie odzwierciedla tego jak piersi będą wyglądały... Może i tak, ale jednak wolałabym mieć chociaż ogólne pojęcie jakie będą na wielkość.
Mam do wyboru 425 albo 500... I nie wiem na które się zdecydować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uuu doktor widzę się rozpędza z dużymi rozmiarami dawaj 500, ja tyle mam i są idealne

Swoją drogą mówił mi to samo, że przymiarka implantow nie odzwierciedla efektu, a wręcz przekłamuje. Daje mylne wyobrażenie.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:33   #2755
Sylwexik
Raczkowanie
 
Avatar Sylwexik
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 50
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Nemi mój dekolt wygląda podobnie do twojego. Jedna bardziej wystaje od drugiej. I też ta pełniejsza jest w dotyku ciut twardsza. Mój doktor mówi że jeszcze się do końca nie ułożyła i musze być cierpliwa. I taa gula na górze ma się jeszcze trochę zniwelować. Mam nadzieje. Nie jest to jakimś wielkim dla mnie problemem, bo od zawsze miałam jedna pierś pełniejszą od drugiej ale jednak u mnie specjalnie daliśmy w tej większej piersi mniejszy implant a tutaj dalej to samo...ech chyba natury tak do końca nie przechytrze...

Mindless mi się wydaje że u mnie jedna blizna ciut niżej od drugiej ale nie jest to jakaś duża różnica.
U mnie właśnie też z jedna tak jest...Myślałam że to dlatego że dopiero 7 tydzień leci od wewnątrz od góry jest bardziej nabrzmiala, i twardsza, taka mocno napięta. Jednak widzę że z dnia na dzień to się wyrównuje, więc mocno wierzę w to że potrzeba czasu i cierpliwości. Jak założę biustonosz aż tak nie jest to widoczne jak u was, albo porostu się opatrzylam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mentor 345cc cpg 323

Pełne D
Sylwexik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:38   #2756
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Tak w ogóle to chyba wam nie opowiadałam jak byłam w Pl na konsultacji następne kroki skierowałam do galerii na zakupy. esotiq , e tam , triumph, intimissimii i bóg raczy wiedzieć co jeszcze... I kuźwa nic fajnego nie znalazłam co by pasowało na mnie i w końcu wyszłam ze sportowym z triumph triaction free motion i se na codzień w nim poginam, bo biały jest i mi w nim bardzo wygodnie

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:44   #2757
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Uuu doktor widzę się rozpędza z dużymi rozmiarami dawaj 500, ja tyle mam i są idealne

Swoją drogą mówił mi to samo, że przymiarka implantow nie odzwierciedla efektu, a wręcz przekłamuje. Daje mylne wyobrażenie.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Hehe no ja mała nie jestem, więc i implant musi być większy
A ile masz pod biustem i jaki Ci wyszedł rozmiar z tego 500cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 22:48   #2758
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Hehe no ja mała nie jestem, więc i implant musi być większy
A ile masz pod biustem i jaki Ci wyszedł rozmiar z tego 500cc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
75 E

A mam 174cm wzrostu, przed op 77cm pod cyckami i 85cm w cyckach

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 23:10   #2759
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!

Dziewczyny, zaliczyłam dzisiaj mikrowylew.
Od operacji minęło 2,5 Msc... Nie muszę mówić chyba, że już zapomniałam dawno o niej?
Byliśmy popołudniu we trójkę w parku. Ja stary i nasz synek. A tam wyglupy itd w pewnym momencie stary mówi chodź na barana, a ze mi 2x nie mówić to dawaj lecimy. Ja tu hop, stary się jakoś dziwnie odchylił i jak nie przycisnal mi cycki plecami.. Słowo daje, w pierwszych 3sek gwiazdy z bólu zobaczyłam. Po operacji nie mialam nawet w połowie takiego bólu jak dzisiaj. Całe szczęście całkowicie wszelkie dolegliwości minęły kilka minut później... A morał z tej historii taki, że nadal trzeba być ostrożną
Miałam identycznie I też ponad 2 miechy po operacji. Mój partner miał niebywale dobry humor i jak przechodziliśmy przez rynek to mnie podniósł i zaczął się ze mną obracać dookoła, byłam do niego przyciśnięta klatką i zaczęłam wyć z bólu, myślałam, że coś mi się stało
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-24, 23:15   #2760
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
75 E

A mam 174cm wzrostu, przed op 77cm pod cyckami i 85cm w cyckach

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Tylko E? Po zdjęciach powiedziałabym, że większe
Zastanawiam się nad tym 500, bo nie chcę skończyć z miseczką G i potem mieć problemy z kupieniem stanika... Ale skoro Ty masz E, to mi może nawet mniejsza miska wyjść, bo mam szerszą klatę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.