Znaki ostrzegawcze, co i jak - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-22, 22:56   #31
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Znaki ostrzegawcze, co i jak

Cytat:
Napisane przez Krasny99 Pokaż wiadomość
Szukałem trochę w internecie ale nigdzie nie ma żadnych konkretów na ten temat a chciałbym się trochę doszkolić



Jakie są waszym zdaniem znaki ostrzegawcze u potencjalnych partnerów/partnerek? Jak je rozpoznać i jak do nich podejść?


Czy zawsze takie czerwone światło oznacza że lepiej się wycofać?


Chodzi mi głównie o znaki które świadczą o tym że ktoś jest toksyczny albo że jest się dla kogoś tylko plastrem czy jakąś inną formą zabawy a nie kimś więcej.



Wiem że nie zawsze da się to wszystko tak ładnie rozpoznać i opisać ale ogólnie ciekawią mnie wasze doświadczenia w tych tematach tym bardziej że sporo się na forum tego przewija a nigdzie nie jest zebrane w jednym miejscu
Z takich na szybko wpadających mi do głowy mam 2:
1. Druga strona "wszystko wie lepiej". Spotykałam się przez 2 tygodnie z takim typem. Wyznaczał mi kilka minut na przygotowanie się do wyjścia na jakieś urodziny (20 minut ci wystarczy), to samo ze snem (4 godziny ci wystarczą)... Podziękowałam.
2. Mój wieloletni chłopak był mega toksykiem i mogłabym tu opisać wiele rzeczy, ale skupię się na wierności. Nie należał do wiernych, a miał w zwyczaju bardzo nieładnie kończyć znajomości. Gdy zaczynaliśmy się spotkać, co jakiś czas spotykaliśmy jego byłe/dziewczyny, z którymi miał bliższe relacje. I wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że żadna nie odpowiadała na jego "cześć". Sama nie odzywam się do niego od 2010 r. Zauważyłam to, ale nie zastanawiałam się nad tym, a szkoda...

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2019-05-22 o 22:58
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 09:51   #32
joaaa83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 810
Dot.: Znaki ostrzegawcze, co i jak

Długie listy można wypisywać, ale w moim odczuciu najważniejsze jest własne samopoczucie. Jeśli często po spotkaniu czy jakimkolwiek kontakcie (tel/sms/net) czujesz się dużo gorzej niż przed, to powinieneś/powinnaś się ewakuować jak najszybciej.
joaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-24, 12:44   #33
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Znaki ostrzegawcze, co i jak

Dodam cos jeszcze.

- ostrzegam, ze, jesli partner pali, to na ogol nie zapomina sobie kupowac papierosow. Nie angazuje co chwile partnerki w zakup fajek.
Dobrze zaiteresowac sie ile pali (gdy bylismy w kinie nie wysiedzial calego seansu.)
Dobrze by bylo zastanowic sie co to oznacza.
1- z tak silnym nalogiem beda sie wiazac problemy w pracy (lacznie z utrata jej). Niechec, wymowki a nawet oklamywanie w podjeciu nowej, bo przerwe mozna miec jedna a nie co 15-20 min. Problemy finansowe przeniosa sie na Ciebie.W domu wieczny brak kasy, klotnie i smrod. To nie zycie.

ps. Sama pale ale nie 4 paczki dziennie, jak tamten i nie prosilabym partnera o kupowanie papierosow (oczywiscie bez zwrotu pieniedzy). Poza tym nie mam z tego tytulu problemow w pracy i stac mnie na wszystko.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2019-05-24 o 13:01
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-24 13:44:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.