Mamy majowe 2019 - część VI - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-30, 10:19   #4651
Katiebirdie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 469
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie wiem kto ma łatwiej. Ja wyciągam cyc i jest... dla mnie to ja mam łatwiej... Syndrom sQ... No pięknie
Ale to dowód że laktator to żaden wyznacznik u mnie sprawdza się kolektor pokarmu jeszcse laktatora nie odpaliłam a już mam zapasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Body 50?! Moja Pucułeczka w 62 chodzi w większości... Jedynie hm, next, George 56 jeszcze pasuje...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Panna na miesiąc ma 4.9 kg nie ma 5 kluska!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pannica, że ho ho, mój po 3 tygodniach podskoczył z 2720 ( w dniu wyjścia ze szpitala) do 3410 i powoli 56 robią się dobre. Ciekawe czy będzie takie chucherko czy nadgoni?
Katiebirdie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:19   #4652
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Ughhhhh, pisałam niedawno że mnie jakoś baby blues omijał, ale teraz mam jakiś gorszy czas, zwłaszcza w nocy jak mała szybko i źle chwyci pierś to aż się podnoszę z bólu i łzy same do oczu napływają.
W ogóle mam wrażenie że Mała zaczęła źle ssać, tak mnie bolą brodawki (
Na dodatek ciągle by ssała, jak ja odkładam to ryczy, sama nie wiem czego ona chce- czy jest głodna ciągle, czy o co chodzi .. (
Dzisiaj w nocy właśnie też już mnie naszło że "po co mi to było"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:27   #4653
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie wiem kto ma łatwiej. Ja wyciągam cyc i jest... dla mnie to ja mam łatwiej... Syndrom sQ... No pięknie
Ale to dowód że laktator to żaden wyznacznik u mnie sprawdza się kolektor pokarmu jeszcse laktatora nie odpaliłam a już mam zapasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Body 50?! Moja Pucułeczka w 62 chodzi w większości... Jedynie hm, next, George 56 jeszcze pasuje...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Panna na miesiąc ma 4.9 kg nie ma 5 kluska!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
W sumie ja też wyciągam cyc tyle że zamiast dziecka przystawianiu laktator
Aż.musze zobaczyć co to jest ten kolektor pokarmu [1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;86861630]Jejus dziewczyny tak Wam współczuję U mnie nie jest tak źle, ja jak poplakuje to głównie przez ranę. Liczyłam na gorsza jazdę, tym bardziej że mam skłonności depresyjne, chyba że wszystko przede mną.

Ja mój problem z nielapaniem przez młodego sutka, rozwiązała tak że sama go szczypie, żeby się wysunął lub przykładam coś zimnego. No i te nakładki i laktator chyba mi je trochę wyciągnęly. Ale u mnie był tylko taki problem. W szpitalu mi niektóre położne mówiły, że z takim skutkiem nie powinnam się zabierać za KP. I jak miałam tego pokarmu dużo, a mały nie jadł to serio zalowalam, że rozkrecalam te laktacje. Na szczęście się udało.

Do mnie Położna przyszła wczoraj, a wyszłam ze szpitala w piątek. Mąż był w przychodni i zgłosił, bo szpital wysyła metryczki dopiero jak ma kilka u mnie.[/QUOTE]A to widzisz fajnie że się udało mi się sama rozkręciła, na 5 dobę, dziś mam 3 dzień nawału, i w sumie tak spokojnie te 3-4 razy dziennie siedzę z laktatorem.
Też się bałam że skoro w tej ciąży nie miałam depresji przedporodowej jak poprzednio to na pewno będę miała poporodowa i też póki co nie mam. Oby tak zostało.
Aaaa ...bo się mialam odnieść do innego twojego postu - kawa!! Ja się nie mogę nacieszyć że mogę kawę i pomidory! Od dnia porodu zjadłam już chyba z dobre kilo kawy nawet nie liczę ile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:32   #4654
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
W sumie ja też wyciągam cyc tyle że zamiast dziecka przystawianiu laktator
Aż.musze zobaczyć co to jest ten kolektor pokarmu A to widzisz fajnie że się udało mi się sama rozkręciła, na 5 dobę, dziś mam 3 dzień nawału, i w sumie tak spokojnie te 3-4 razy dziennie siedzę z laktatorem.
Też się bałam że skoro w tej ciąży nie miałam depresji przedporodowej jak poprzednio to na pewno będę miała poporodowa i też póki co nie mam. Oby tak zostało.
Aaaa ...bo się mialam odnieść do innego twojego postu - kawa!! Ja się nie mogę nacieszyć że mogę kawę i pomidory! Od dnia porodu zjadłam już chyba z dobre kilo kawy nawet nie liczę ile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No a później karnisz dziecko i to wszystko myjesz... Ja zamykam oko i siema

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:36   #4655
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ughhhhh, pisałam niedawno że mnie jakoś baby blues omijał, ale teraz mam jakiś gorszy czas, zwłaszcza w nocy jak mała szybko i źle chwyci pierś to aż się podnoszę z bólu i łzy same do oczu napływają.
W ogóle mam wrażenie że Mała zaczęła źle ssać, tak mnie bolą brodawki (
Na dodatek ciągle by ssała, jak ja odkładam to ryczy, sama nie wiem czego ona chce- czy jest głodna ciągle, czy o co chodzi .. (
Dzisiaj w nocy właśnie też już mnie naszło że "po co mi to było"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nas tak właśnie wyglądały poczatki i cdl stwierdziła wędzidełko

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ughhhhh, pisałam niedawno że mnie jakoś baby blues omijał, ale teraz mam jakiś gorszy czas, zwłaszcza w nocy jak mała szybko i źle chwyci pierś to aż się podnoszę z bólu i łzy same do oczu napływają.
W ogóle mam wrażenie że Mała zaczęła źle ssać, tak mnie bolą brodawki (
Na dodatek ciągle by ssała, jak ja odkładam to ryczy, sama nie wiem czego ona chce- czy jest głodna ciągle, czy o co chodzi .. (
Dzisiaj w nocy właśnie też już mnie naszło że "po co mi to było"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I nas tak właśnie wyglądały początki i cdl stwierdziła wędzidełko. ..

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:41   #4656
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ughhhhh, pisałam niedawno że mnie jakoś baby blues omijał, ale teraz mam jakiś gorszy czas, zwłaszcza w nocy jak mała szybko i źle chwyci pierś to aż się podnoszę z bólu i łzy same do oczu napływają.
W ogóle mam wrażenie że Mała zaczęła źle ssać, tak mnie bolą brodawki (
Na dodatek ciągle by ssała, jak ja odkładam to ryczy, sama nie wiem czego ona chce- czy jest głodna ciągle, czy o co chodzi .. (
Dzisiaj w nocy właśnie też już mnie naszło że "po co mi to było"...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A probowalas przez kapturki.?
Ja miałam aż krwawiace strupki na sutkach

Już wiem dlaczego położna nas olala - zgłoszenie wysłali do złego osrodka ciekawe co mam z tym fantem zrobić
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:42   #4657
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
No a później karnisz dziecko i to wszystko myjesz... Ja zamykam oko i siema

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Chwila i czyste. Serio, dla mnie to uciążliwe nie jest praktycznie.
A ja w ogóle matka roku znów... Zapomniałam nastawić sobie budzik na karmienie w nocy. No na śmierć zapomniałam. Ok. 22 przed moim spaniem już dałam malej mleko. Zjadła, zasnęła. Obudziła się o 4!!! 6 godzin spala cięgiem! I jak zaczęła kwilić, jak spojrzałam na zegarek to się aż przerazilam że tyle czasu dziecko nie jadło a ja sobie spalam w najlepsze ;/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 10:52   #4658
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Aaaa ...bo się mialam odnieść do innego twojego postu - kawa!! Ja się nie mogę nacieszyć że mogę kawę i pomidory! Od dnia porodu zjadłam już chyba z dobre kilo kawy nawet nie liczę ile

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie pobudza malutkiej?
Zastanawiam się ile bezpiecznie kawy można wypić
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:55   #4659
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
nie pobudza malutkiej?
Zastanawiam się ile bezpiecznie kawy można wypić
Niee, staram się odciągać przed wypiciem, poza tym ja też jakiejś siekiery nie pije biała, raczej słabsza niż mocniejsza, a te większe ilości to zanim mleko mi się pojawiło, jak już zaczęłam dawać swoje to się ograniczam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 10:59   #4660
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Nie wiem kto ma łatwiej. Ja wyciągam cyc i jest... dla mnie to ja mam łatwiej... Syndrom sQ... No pięknie
Ale to dowód że laktator to żaden wyznacznik u mnie sprawdza się kolektor pokarmu jeszcse laktatora nie odpaliłam a już mam zapasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Body 50?! Moja Pucułeczka w 62 chodzi w większości... Jedynie hm, next, George 56 jeszcze pasuje...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Panna na miesiąc ma 4.9 kg nie ma 5 kluska!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pani, moje ma może 3800 póki co

Dla mnie cyc jest wygoda w takie dni jak dziś, że ja na uczelni pół dnia. Bez kombinowania z butelkami, woda i proszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 11:13   #4661
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
I nas tak właśnie wyglądały poczatki i cdl stwierdziła wędzidełko

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

I nas tak właśnie wyglądały początki i cdl stwierdziła wędzidełko. ..

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
U nas cdl była dzień po przyjściu do domu. Mała ładnie ssała, zasysała brodawkę i otoczkę, więc ok.
Niby wędzidełko ok, ale ma troszkę cofniętą brodę.
Właśnie jedziemy do pediatry, zobaczymy czy ona coś powie nowego ciekawego.
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
A probowalas przez kapturki.?
Ja miałam aż krwawiace strupki na sutkach

Już wiem dlaczego położna nas olala - zgłoszenie wysłali do złego osrodka ciekawe co mam z tym fantem zrobić
Jak wróciliśmy do domu to na lewą pierś próbowałam, bo w szpitalu w ogóle nie chciała z lewej jeść, ale przez kapturek też nie chciała. Dopiero jak ja wygodnie ułożyłam na poduszce to chwyciła.

Dla mnie to jest cofnięcie się, bo ładnie jadła.
Teraz dopiero jakaś taka placzliwa się zrobiła i tak "na nerwusa" chwyta, zwłaszcza jak już się rozedrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 11:16   #4662
xxKasiax
Wtajemniczenie
 
Avatar xxKasiax
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 761
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
100 ml to wcale nie taki zły wynik. Jak dla mojej małej to są prawie 2 porcje ( zjada zazwyczaj po 60 ml), naprawdę nie jest źle, głowa do góry! Ah szczęściara mnie ta ciąża prawie dobiła No jak nie jesz za wiele to może mieć to jakiś wpływ, skads ten pokarm musi się brać... Co do diety no to myślę że jak jesz powiedzmy sam fastfood i zapijasz colą to może mieć to wpływ na jakość... Niby nie ma tej diety matki karmiącej ale też wg mnie trzeba racjonalnie - wszystkiego można próbować ale z umiarem, i jakaś różnorodność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tą dieta to ja też już nie wiem co myśleć. Narazie jem co chcę Ale nie jem takich rzeczy jak kapusta, fasola itp. Wczoraj truskawki spróbowałam Ale tylko kilka i będę obserwować maluszka. Więc tak jak piszesz że podchodzę do tego racjonalnie.
Wczoraj wieczorem malutki miał też bole brzuszka chciało mu się odbić a nie umial. Masowalam brzuszek, tulilam, nosiłam, i dopiero jak kilka razy mu się odbiło i ulalo to zasnął porządnie. Także wydaje mi się że to raczej przez to że nie odbija dobrze za każdym razem niż przez moje jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Oliverek 30.07.2012
xxKasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 11:34   #4663
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Elsabel, przytulam mocno

Dziewczyny u nas noc minęła wręcz wspaniale w porównaniu do poprzednich Mały zjadł o 22, później przed 2 i przed 6
To chyba magia spania z rodzicami w jednym łóżku dzisiaj też śpi z nami

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co do Waszych dołów jeszcze. Na pewno zrobi się Wam już trochę lepiej jak miną problemy z karmieniem, bo to naprawdę potrafi zdołować, jak chcesz nakarmić swoje dziecko i nie wychodzi. Dla mnie to było na początku najgorsze. Co do reszty trudnych uczuć i emocji, myśli pt "chce cofnąć czas" itp ... Ja wiem, że to jest bardzo trudne, bardzo krępujące też - mi było bardzo głupio płakać przy kimś, a ciągle płakałam więc zdarzyło mi się przy tż, przy mamie, przy kosmetyczce,przy położnej!!! Przy tż to w sumie non stop. Marzyłam o tym,żeby cofnąć czas, żeby dziecka nie było. Naprawdę taka była prawda,takie miałam myśli i obwiniałam się o nie. Czułam się chuuu matką. Ale uwierzcie mi, że to jest normalne. Niefajne, ale normalne. Długo o tym rozmaiwalam że starą doświadczona położna i ona mi wytłumaczyła dużo rzeczy. Powiedziała, że widzi to na co dzień, że to wina hormonów, pwoiedziala mi tak - że dopoki mały nie skończy miesiąca będę taka zdołowana, potem będę mieć około dwa miesiące takiego okresu przejściowego - tzn będę już szczęśliwa ale będą gorsze dni. To się zgadza, bo dziś płakałam rano aż w końcu obudzę się pewnego dnia jak mały będzie mieć 3 miesiące i nagle będę mieć duże dziecko a o emocjach z początku zapomnę, wyprę je. Tak to przedstawiła położna i póki co się sprawdza. Natomiast wiem, jak wam ciężko, ja siedziałam, karmiłam małego, patrzyłam w ścianę i czułam, że już nigdy w życiu nie będę szczęśliwa. Umówiłam nawet wizytę u psychologa ale odwołałam ją jak poczułam się lepiej. Jeżeli chodzi o mnie to dużo dało mi też racjonalne przemyślenie sprawy, ale ja tak mam. Siedziałam myślałam o swoim życiu przed dzieckiem i uczciwie zastanawialam się, czy rzeczywiscie było aż takie super? Myślałam też o tym, jakie plusy ma życie z dzieckiem. No tak sobie z tym poradziłam. Natomiast nie wstydzę się się swoich emocji, nawet tych złych. To są hormony dziewczyny, to nie jest wasza wina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lillly pięknie to ujęłaś Ja w szpitalu miałam doła, mały wcale nie jadł z piersi, tylko odciągane z butli. Płakałam, że dziecko mi umrze w domu z głodu, jak on będzie jadł, czemu mam takiego pecha. Na szczęście poradziliśmy sobie z tym, chociaż pierwszego dnia w domu mąż jechał po laktator elektryczny do Smyka
Co do nastroju to szczerze mówiąc spodziewałam się u mnie huśtawki emocjonalnej i doła, jak na razie nie zapeszając jest ok. Myślę, że duży wpływ na to ma, że udało się nam z karmieniem, co mnie strasznie dobijało.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 11:37   #4664
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Ja truskawki na kg jem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 11:41   #4665
Monia858585
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 717
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Moja zaczęła się strasznie denerwować przy piersi. Tzn.na początku. Szarpie sutka. Raz jej powiedziałam że to nie żelka, żeby tak ciągnąć 😀😀 a syn na to "ha ha... Może ona chce żelkę glizdę a nie twojego cycora" 😂😂

Kochane trzymam za Was kciuki i mocno przytulam. Aby te doły i smuteczki szybko Wam przeszły. 🤗🤗🤗😊😊

U nas byla położna. Ostatni raz. Mała przekroczyła wagę 4kg. Jest co nosić 😀
Monia858585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:18   #4666
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

U.mnie tez kryzys. Co raz czesciej zadaje sobie pytanie, po co mi to wszystko było. Teraz bym byla w pracy, dzieciaki w szkole, po powrocie miałabym spokój, a tak jest mały terrorysta ktory rowno mną rządzi. W nocy spac nie chce. I właśnie dzisiaj zdałam sobie sprawe, ze cos jest nie tak bo w nocy jest mega nerwowa. Śpi i po 5 min, wstrzacha ją, wydaje jakies dziwne dzwieki i tak całą noc. Nie wiem czy ja cos boli, czy coś sie śni. Przez co ja nie śpię, potem ona w ciagu dnia wisi na mnie non stop. Eh...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:19   #4667
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Dziewczyny ale mm to nie jest trucizna, cale pokolenia wychowaly sie na mm. Ja dzis gadalam z polozna i obie stwierdzilysmy ze juz z flaszki raczej nie zejde. Jak mam do wyboru karmic 4h z przerwa 10min i histeria mimo tego dlugiego karmienia mojego dziecka to wole dac mm. W domu tez musze robic, z psem bede musiala wychodzic a nie siedziec w jednym rogu i karmic 20h na dobe. Ja 2 dni plakalam ze czemu akurat ja musislam dostac krwotoku i byc operowana? W 2 dniu od urodzenia malemu tak spadl cukier ze mu spadla temperatura, bo sie uparlam na kp. Dokarmiali go pozniej mieszanka i byl pod lampami. To bylo dla mnie gorsze ze nie moglam pojsc do niego niz to ze musialam dokarmiac mieszanka. Teraz juz w domu gdy karmilam malego prawie 2 dni piersia caly dzien to mi z wagi spadl. No nie bede dziecka glodzic, wole dac piersi, odciagniete moje mleko plus mm. Najwazniejsze zeby maluszek rosl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:19   #4668
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

U mnie w nocy śpi dopóki lampki nie zgasze ten pstryk go budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:24   #4669
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
U mnie w nocy śpi dopóki lampki nie zgasze ten pstryk go budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam włączoną lampke całą noc, wisi nad jej łóżkiem. Moze zacznę ja gasić po jedzeniu? Moze ona myśli , ze to dzień. Dziś wypróbuję.
W ciagu dnia śpi po 10 , 15 min... wykończyć sie można...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 12:26   #4670
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
A probowalas przez kapturki.?
Ja miałam aż krwawiace strupki na sutkach

Już wiem dlaczego położna nas olala - zgłoszenie wysłali do złego osrodka ciekawe co mam z tym fantem zrobić
Zadzwoń do odpowiedniego że ich wybierasz na swój ośrodek plus do złego że zmieniłaś i czy wyślą doksy czy masz przyjechać. Moja stara przychodnia raz w roku tylko sprawdza czy ktoś zmienił przychodnie i wysyła doksy
Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
nie pobudza malutkiej?
Zastanawiam się ile bezpiecznie kawy można wypić
Ja pije 3 z ekspres. Dziecko śpi w nocy
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Pani, moje ma może 3800 póki co

Dla mnie cyc jest wygoda w takie dni jak dziś, że ja na uczelni pół dnia. Bez kombinowania z butelkami, woda i proszkiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój syn też był podobnie na miesiąc... Ale to Helenita Puculka Wielka!
Cytat:
Napisane przez xxKasiax Pokaż wiadomość
Z tą dieta to ja też już nie wiem co myśleć. Narazie jem co chcę Ale nie jem takich rzeczy jak kapusta, fasola itp. Wczoraj truskawki spróbowałam Ale tylko kilka i będę obserwować maluszka. Więc tak jak piszesz że podchodzę do tego racjonalnie.
Wczoraj wieczorem malutki miał też bole brzuszka chciało mu się odbić a nie umial. Masowalam brzuszek, tulilam, nosiłam, i dopiero jak kilka razy mu się odbiło i ulalo to zasnął porządnie. Także wydaje mi się że to raczej przez to że nie odbija dobrze za każdym razem niż przez moje jedzenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jak kapusta ma dziecku zaszkodzić? Krew nie ma wzdec to i mleko ich nie spowoduje
Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Elsabel, przytulam mocno

Dziewczyny u nas noc minęła wręcz wspaniale w porównaniu do poprzednich Mały zjadł o 22, później przed 2 i przed 6
To chyba magia spania z rodzicami w jednym łóżku dzisiaj też śpi z nami

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------


Lillly pięknie to ujęłaś Ja w szpitalu miałam doła, mały wcale nie jadł z piersi, tylko odciągane z butli. Płakałam, że dziecko mi umrze w domu z głodu, jak on będzie jadł, czemu mam takiego pecha. Na szczęście poradziliśmy sobie z tym, chociaż pierwszego dnia w domu mąż jechał po laktator elektryczny do Smyka
Co do nastroju to szczerze mówiąc spodziewałam się u mnie huśtawki emocjonalnej i doła, jak na razie nie zapeszając jest ok. Myślę, że duży wpływ na to ma, że udało się nam z karmieniem, co mnie strasznie dobijało.
Nie chwal się bo popsujesz!!
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
U mnie w nocy śpi dopóki lampki nie zgasze ten pstryk go budzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekaj aż mruganie będzie budzic

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:27   #4671
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mm to nie jest trucizna, cale pokolenia wychowaly sie na mm. Ja dzis gadalam z polozna i obie stwierdzilysmy ze juz z flaszki raczej nie zejde. Jak mam do wyboru karmic 4h z przerwa 10min i histeria mimo tego dlugiego karmienia mojego dziecka to wole dac mm. W domu tez musze robic, z psem bede musiala wychodzic a nie siedziec w jednym rogu i karmic 20h na dobe. Ja 2 dni plakalam ze czemu akurat ja musislam dostac krwotoku i byc operowana? W 2 dniu od urodzenia malemu tak spadl cukier ze mu spadla temperatura, bo sie uparlam na kp. Dokarmiali go pozniej mieszanka i byl pod lampami. To bylo dla mnie gorsze ze nie moglam pojsc do niego niz to ze musialam dokarmiac mieszanka. Teraz juz w domu gdy karmilam malego prawie 2 dni piersia caly dzien to mi z wagi spadl. No nie bede dziecka glodzic, wole dac piersi, odciagniete moje mleko plus mm. Najwazniejsze zeby maluszek rosl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiscie ze to nie trucizna. Ja tez chcialam karmic piersia. 2 tyg probowalam, tez nie przybierała. To juz 3 dziecko ktore nie udalo mi sie kp, widocznie u mnie kp nie działa, nie wiem. Nie mam zadnych problemow z tym ze dziecko jest na mm. Ja jestem troche egoistyczna i z drugiej strony to jest dla mnie o wiele łatwiejsze, bo nie jestem uwiązana, mogę wyjść , wypic drinka i jest ok. Ale nie wzięłam pod uwagę tego ze moje dziecko bedzie calkowicie nieodkladalne - to mnie rozwalilo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:48   #4672
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Sq mruganie nie, ale budzi go także odgłos kiedy ciało matki dotknie materaca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:49   #4673
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Mysia
Skoro jest na mm to raczej nie jest głodna
Mój też niespokojnie śpi, mruczy,steka,poplakuje przez sen,ale potrafi 4H przespać
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:55   #4674
mysia1103
Raczkowanie
 
Avatar mysia1103
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 476
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Olusiaa_ Pokaż wiadomość
Mysia
Skoro jest na mm to raczej nie jest głodna
Mój też niespokojnie śpi, mruczy,steka,poplakuje przez sen,ale potrafi 4H przespać
Głodna na pewno nie, bo nawet w ciagu nocy je o wiele mniej. Ale ten niespokojny sen mnie martwi. Ona jeszcze od urodzenia nie przespala dłużej niz 1h. Przy tym egzemplarzu nie ma zadnej rutyny. Nie ma spania o stalych porach , o jedzeniu nie wspomnę. Teraz siedze i ja bujam w kolysce a ona i tak zamknie oczy na 5 min, po czym sie budzi - otwiera je.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mysia1103 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 12:56   #4675
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Zadzwoń do odpowiedniego że ich wybierasz na swój ośrodek plus do złego że zmieniłaś i czy wyślą doksy czy masz przyjechać. Moja stara przychodnia raz w roku tylko sprawdza czy ktoś zmienił przychodnie i wysyła doksyJa pije 3 z ekspres. Dziecko śpi w nocy Mój syn też był podobnie na miesiąc... Ale to Helenita Puculka Wielka! A jak kapusta ma dziecku zaszkodzić? Krew nie ma wzdec to i mleko ich nie spowoduje
Nie chwal się bo popsujesz!! Czekaj aż mruganie będzie budzic

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Nie chwalę tfu tfu
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 13:11   #4676
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Ja pikole byłam 2h AN spacerze a głupie Endomondo mi 1h6min zarejestrowało... Co chwila się przerywalo bez jakiejś informacji... Bez sensu..
Niby 6km zrobiłam... Więc myślę że realnie z 10

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 13:13   #4677
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Boże!!!! Dziecko usnęło na mnie, chciałam odłożyć i poduszka spod główki wypadła. Główka mu poleciała do tyłu ;( szybko złapałam. Nie obudził się. Aż mi słabo, oby się nic nie stało

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 13:19   #4678
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Boże!!!! Dziecko usnęło na mnie, chciałam odłożyć i poduszka spod główki wypadła. Główka mu poleciała do tyłu ;( szybko złapałam. Nie obudził się. Aż mi słabo, oby się nic nie stało

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Spokojnie, nic mu nie będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 13:19   #4679
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Boże!!!! Dziecko usnęło na mnie, chciałam odłożyć i poduszka spod główki wypadła. Główka mu poleciała do tyłu ;( szybko złapałam. Nie obudził się. Aż mi słabo, oby się nic nie stało

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
To noworodek. Pomysł ze na badaniach neurolog łapie za 1 nogę..
Nic nie będzie!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-30, 13:22   #4680
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 - część VI

Dziewczyny dziękuję!!!!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-03 07:43:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.