Kwietniówki 2019 - cz.4 - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-30, 14:37   #4081
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Lisek jakieś jakieś 2 tyg chyba miał katar. Tylko mi nie leciało ale rzezilo w nosie i jak odciagalismy m to miał takie gęste ale raczej białe.

Leo już w niektóre 68 wchodzi oOoo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 14:45   #4082
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Lisek jakieś jakieś 2 tyg chyba miał katar. Tylko mi nie leciało ale rzezilo w nosie i jak odciagalismy m to miał takie gęste ale raczej białe.

Leo już w niektóre 68 wchodzi oOoo


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow!! Jaki mezczyzna juz brawo!

My na 56 stoimy caly czas haha, a mamy skonczone 7 tygodni

Pomalu 62 bede zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 15:06   #4083
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

U nas na odparzenia pomogła natychmiastowo maść na receptę od pediatry. Wszystko ładnie się zagoilo, znowu pupa jak u niemowlaka i nie trzeba tyle wietrzyc.

Zauważyłam, że Malutka ma przy zgieciach lokciowych takie jakby wysuszone czerwone placki, czy któraś z Was się z tym wczesniej spotkała? W internecie czytam, że to może być skaza białkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 15:08   #4084
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez fitelina Pokaż wiadomość
U nas na odparzenia pomogła natychmiastowo maść na receptę od pediatry. Wszystko ładnie się zagoilo, znowu pupa jak u niemowlaka i nie trzeba tyle wietrzyc.

Zauważyłam, że Malutka ma przy zgieciach lokciowych takie jakby wysuszone czerwone placki, czy któraś z Was się z tym wczesniej spotkała? W internecie czytam, że to może być skaza białkowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko na lokciach?

Sprawdz jeszcze za uszami i w zgieciu kolan, czy cos ma bo tam tez wychodzi szybko.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 15:26   #4085
Justi8822
Raczkowanie
 
Avatar Justi8822
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 205
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Leo ma pod pachądosc mocno, trochę za kolanami i uszami. Serio skaza białkowa? Myslalamzeby to są takie miejsca gdzie się skóra ociera i może być czerwone i skóra schodzić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Justi8822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 15:30   #4086
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Looo panie, nie wytrzymam dwóch tygodni... oby jej szybciej przeszło 🙏🏻 Tez nie leci samo, ale wychodzi przy odciąganiu sporo.

Ja tez brzmię jak zza grobu, niedoleczone przeziębienie, cholerne deszcze 🙄

Fitelina u mojej starszej tak objawiała się skaza 😬
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 15:31   #4087
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Leo ma pod pachądosc mocno, trochę za kolanami i uszami. Serio skaza białkowa? Myslalamzeby to są takie miejsca gdzie się skóra ociera i może być czerwone i skóra schodzić..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy skaza akurat ale pamietam, ze jak Igorowi diete rozszerzalam to mu wychodzily zmiany w tych miejscach po marchewce ponoc alergie na jedzenie czesto wlasnie za uszami i w zgieciach lokci i kolan wychodza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 16:33   #4088
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Mój ma tak zmienione te miejsca (łokcie, kolana, uszy, szyja). Tzn teraz już mniej ale i tak dopiero mija a ja już ponad tydzień na tej diecie "bez wszystkiego"

Też zapisałam do żłobka: 500 ktoryś jest na 3 listach. A te wolne w wakacja to nie jest tak, że któryś żłobek ma dyzur i mozna tam wysyłać w tym czasie?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Żalpost
Jestem za stara na dziecko- dziś daje mi ostro popalić, tylko na rękach chwilę przysypia a i to dopiero jak mu śpiewam piosenkę z "Noce i dnie" a ja przecież fatalnie śpiewam. Boli mnie od tego noszenia kręgosłup i ręce, jestem niewyspana bo nawet te dwie pobudki nocne dają mi w kość no i do tego ta dieta. Już się wszystko goiło ale cos mnie podkusiło zjesc kilka ciastek (bezglutenowe, bez jak, bez mleka, bez pszenicy, bez smaku ale z dodatkiem mączki kokosowej) i kilka krostek przybyło.
Ech
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 17:02   #4089
fitelina
Rozeznanie
 
Avatar fitelina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 786
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Looo panie, nie wytrzymam dwóch tygodni... oby jej szybciej przeszło Tez nie leci samo, ale wychodzi przy odciąganiu sporo.

Ja tez brzmię jak zza grobu, niedoleczone przeziębienie, cholerne deszcze

Fitelina u mojej starszej tak objawiała się skaza
Ehhh chwilę poobserwuję i czeka nas luxmed w następnym tygodniu
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Tylko na lokciach?

Sprawdz jeszcze za uszami i w zgieciu kolan, czy cos ma bo tam tez wychodzi szybko.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za uszami nie ma, na udkach też widzę jakieś suche miejsca, ale nie centralnie pod kolankami. No nic, zobaczymy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fitelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 17:14   #4090
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Eee tam... Jeszcze nie raz o czyms zapomnisz

Ja non stop mialam jakies wpadki przy Igorze.A gdzie psiaki byly?

Ta zyrafka jakos gra lub spiewa?
U nas Igor chodzi do panstwowego i dobrze, ze mam elastyczne godziny pracy bo inaczej nie byloby szans, zeby do 16 go odebrac. A i tak jak bylam po niego o 15:30 zawsze to byl w zasadzie ostatni lub przedostatni, a pani juz na zegarek co chwilke spozierała

Leo zapisze do zlobka i tam tez jest przedszkole. Jesli nic sie nie zmieni to bedzie tam chodzil caly czas pomimo tego, ze finansowo jest drozej niz panstwowy ale jest otwarty do 17.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Były trochę u moich rodziców żeby mąż się z nowym biurem ogarnął bo ma je zabierać na razie ze sobą....
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 17:36   #4091
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Justi8822 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Pozdrowienia ze spaceru zdążyłam zrobić zakupy a teraz siedzę na ławce a mały śpi.

U nas w sumie lepiej z tym brzuchem co mnie mega cieszy. Już nic nie podaje od 2 dni a wcześniej tylko doraźnie jaka widziałam że się pręży. Co nie zmienia faktu że czasem marudzi a ja nie wiem o co chodzi ale to jeszcze pewnie długo zanim się naucze xd

My pupcie smarujemy niestety ma odparzona, nawet krostki mu się porobiło na siusiaku i nad :/ położna mówiła że jak nie zejdzie to zmienić pieluchy choć ciągle tym samych używam z przerwą na orginlne pampersy. Może tamte mu nie posłużyły. No nie wiem zobaczymy, już duzo zeszło.

Na dzień dziecka właśnie nie wiem co. Kupić. Myślałam o czymś moze dla starszych dzieci już np. Mój cheśniak się interesował szczeniaczkiem uczniacKiem bo mu się podobało to serduszko co tak swieci. Wiec może coś swiecacego? Czy jednak może za wcześnie na takie prezenty?

Ja do pracy nie wracam umowa mi się kończy więc teoretycznie nie wiem gdzie wyląduje no i się przeprowadzony na drugą stronę mostu a tma. Nie ma żadnych państwowych żłobków. A n A osiedlu jest prywatny więc chyba na jedno wyjdzie jak trzeba będzie go wozić. Jeszcze pomyślę jak to rozwiązać.

Leo 9 tyg miał tydzień temu jak była położna o 5800 już. Szczepienie w środę czyli to już będzie 10 tydz. Przełożone przez ten katar, na szczęście już się go chyba po byliśmy.

Miłego dnia



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym szczeniaczkiem uczniaczkiem to różnie bywa. Moja bratanica miała i...bratowa sie bardziej nim bawila i interesowala niz ona 😀 dopiero jej mlodsza siostra wyrazila zainteresowanie wiec to naprawde zalezy od dziecka 😊
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Wow!! Jaki mezczyzna juz brawo!

My na 56 stoimy caly czas haha, a mamy skonczone 7 tygodni

Pomalu 62 bede zakladac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
68?? Szaleństwo 😀

My dopiero co weszlysmy w 56, bodziaki newborn ledwo dopinam 😜

Noo i po 2 dniach nadeszła kupa. Kupa roku 😂 ale nie było jakichś większych problemów z jej zrobieniem. Poodrywala się od cyca, pierdki poszły i pampek pękał w szwach 😰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-30, 18:52   #4092
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

mamaszkrabka - ta żyrafka to taki gryzaczek, jak się naciśnie to piszczy (psy dostaną pier***ca jak to usłyszą)
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 19:35   #4093
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez NibyNic Pokaż wiadomość
Mój ma tak zmienione te miejsca (łokcie, kolana, uszy, szyja). Tzn teraz już mniej ale i tak dopiero mija a ja już ponad tydzień na tej diecie "bez wszystkiego"

Też zapisałam do żłobka: 500 ktoryś jest na 3 listach. A te wolne w wakacja to nie jest tak, że któryś żłobek ma dyzur i mozna tam wysyłać w tym czasie?

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Żalpost
Jestem za stara na dziecko- dziś daje mi ostro popalić, tylko na rękach chwilę przysypia a i to dopiero jak mu śpiewam piosenkę z "Noce i dnie" a ja przecież fatalnie śpiewam. Boli mnie od tego noszenia kręgosłup i ręce, jestem niewyspana bo nawet te dwie pobudki nocne dają mi w kość no i do tego ta dieta. Już się wszystko goiło ale cos mnie podkusiło zjesc kilka ciastek (bezglutenowe, bez jak, bez mleka, bez pszenicy, bez smaku ale z dodatkiem mączki kokosowej) i kilka krostek przybyło.
Ech
Łącze sie w bolu u nas tez dzis jakis kiepski dzien. Mało spał, bo prawie w ogole do poludnia. Zaczal tak plakac okolo 13, ze nie moglam go uspokoic. Tak ryk i twarz czerwona, ze samej mi sie plakac chcialo. Nosiłam, tuliłam i mało co pomagało. Zapakowałam go w chuste i jakos kolo 14:30 zasnal wiec siadlam i siedzialam dopoki spal. Nie moge go pocalowac, a czesto jak zblizalam policzek do jego policzka to sie uspokajał

Od 18:30 znow ryk.
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
Były trochę u moich rodziców żeby mąż się z nowym biurem ogarnął bo ma je zabierać na razie ze sobą....
Aaaa wycieczke mialy
Cytat:
Napisane przez NuFCia Pokaż wiadomość
mamaszkrabka - ta żyrafka to taki gryzaczek, jak się naciśnie to piszczy (psy dostaną pier***ca jak to usłyszą)
A to ja podziekuje za kolejna piszczaca zabawke.

Mam dosc tych piszczałek i grajacych zabawek bo mozg od tego puchnie... Na sama mysl, a co dopiero jak to gra non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 19:49   #4094
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
I ja tego nie ogarniam. W naszym żlobku też po 15 już mocno przerzedzone było. Wszyscy pracują na pół etatu czy jak, skoro cały to 8h, plus dojazdy? U nas tż pracuje z domu, ja miałam i pewnie dalej będę miała elastyczne godziny, ale to raczej nie jest norma... Zresztą elastyczne oznaczało że mogę przyjść i wyjść wcześniej lub później, a nie, że mogę przyjść na pół dnia a drugie pół siedzieć z dzieckiem w domu



Ja też, obie toną w zabawkach i bez tego bo co chwilę coś od kogoś dostają. Zrobimy prezent niematerialny - jakieś wyjście do zoo czy na lody, młodsza może mniej skorzysta ale i tak nic nie kuma

A co do smarowania to ja ostatnio smarowałam młodą jakiś hmm... tydzień temu?
Też mnie to zastanawia...My pracujemy po 8 h z tż plus godzina dojazd w jedną stronę. Nie wiem jak ogarniemy temat. Pewnie wykorzystam przerwę na karmienie i bedę wcześniej kończyć, ale i tak nas to nie urządza. Albo znajdę pracę na miejscu.
Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja to nawet teraz nie myślę o godzinach pracy, w sumie gwarancji nie mam ze będę w tym samym zespole po powrocie, choć mam nadzieję że tak będzie jakoś rzezbic będziemy.
Cały czas tak mało smarujecie czy odkąd kup mniej macie? My dziś w związku z tym i średnia pogoda siedzimy w domu i wietrzymy młodego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja smaruje co drugie przewijanie. Na początku mieliśmy straszne problemy z pupą, 4 razy zmienialismy pieluchy, żadne maści nie goily podrażnień, dopiero sudokrem. Teraz profilaktycznie nim smaruję i mamy elegancką pupę
Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Łącze sie w bolu u nas tez dzis jakis kiepski dzien. Mało spał, bo prawie w ogole do poludnia. Zaczal tak plakac okolo 13, ze nie moglam go uspokoic. Tak ryk i twarz czerwona, ze samej mi sie plakac chcialo. Nosiłam, tuliłam i mało co pomagało. Zapakowałam go w chuste i jakos kolo 14:30 zasnal wiec siadlam i siedzialam dopoki spal. Nie moge go pocalowac, a czesto jak zblizalam policzek do jego policzka to sie uspokajał

Od 18:30 znow ryk. Aaaa wycieczke mialy A to ja podziekuje za kolejna piszczaca zabawke.

Mam dosc tych piszczałek i grajacych zabawek bo mozg od tego puchnie... Na sama mysl, a co dopiero jak to gra non stop.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas 3 dzień z rzędu marudzenie i ryk. Aczkolwiek trochę lepiej, dużo czasu poświęcam w ciagu dnia na masowanie brzuszka, podciaganie nóżek itp. Jutro jadę na weekend do mamy, więc ona się będzie teraz męczyć 3 dni ☺

Młody się zaczął strasznie ślinić, normalnie ma ślinotok, wszystko dookola mokre. Wiecie o co cho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 19:53   #4095
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Też mnie to zastanawia...My pracujemy po 8 h z tż plus godzina dojazd w jedną stronę. Nie wiem jak ogarniemy temat. Pewnie wykorzystam przerwę na karmienie i bedę wcześniej kończyć, ale i tak nas to nie urządza. Albo znajdę pracę na miejscu.Ja smaruje co drugie przewijanie. Na początku mieliśmy straszne problemy z pupą, 4 razy zmienialismy pieluchy, żadne maści nie goily podrażnień, dopiero sudokrem. Teraz profilaktycznie nim smaruję i mamy elegancką pupę U nas 3 dzień z rzędu marudzenie i ryk. Aczkolwiek trochę lepiej, dużo czasu poświęcam w ciagu dnia na masowanie brzuszka, podciaganie nóżek itp. Jutro jadę na weekend do mamy, więc ona się będzie teraz męczyć 3 dni ☺

Młody się zaczął strasznie ślinić, normalnie ma ślinotok, wszystko dookola mokre. Wiecie o co cho?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj tez od tygodnia sie ślini jak buldog.

Chyba slinianki zaczynaja dzialac. Kojarzylo mi sie z okresem okolo 3 miesiaca ale moze ciut wczesniej jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:34   #4096
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Slinianki bo z mojej też leci

Cichutko tu ostatnio. Robicie coś lub kupujecie na dzień ojca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-30, 22:47   #4097
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Moj tez od tygodnia sie ślini jak buldog.

Chyba slinianki zaczynaja dzialac. Kojarzylo mi sie z okresem okolo 3 miesiaca ale moze ciut wczesniej jednak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Slinianki bo z mojej też leci

Cichutko tu ostatnio. Robicie coś lub kupujecie na dzień ojca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I wszystko jasne

Cicho siedze, bo czasami nie wiem w co ręce włożyć, a jak posta piszę to nie raz pół dnia

Dobranoc, padam, a pewnie za 3-4 godziny syrena się odezwie na papu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 03:45   #4098
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja dziś pierwszy raz zostawiłam tż butelkę z moim mlekiem na jedno karmienie, żebym mogła ciągiem dłużej pospać. To było przepiękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 03:55   #4099
Coccinellla
Zakorzenienie
 
Avatar Coccinellla
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 5 802
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
Ja dziś pierwszy raz zostawiłam tż butelkę z moim mlekiem na jedno karmienie, żebym mogła ciągiem dłużej pospać. To było przepiękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ile spałaś ;-)?

Ja dzis pobudki co 2h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coccinellla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-31, 05:39   #4100
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Katar dopadł i nas. Małemu coś furkocze w nosie, nie możemy tego wyciągnąć tą fridą. Chyba zapisze nas do pediatry, żeby go osłuchała. Jutro sobota, wolę żeby rzuciła na noego okiem. I teraz pytanie: do dzieci zdrowych czy chorych? Bo w zasadzie nie wiem czy jest chory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 06:46   #4101
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Coccinellla Pokaż wiadomość
Ile spałaś ;-)?

Ja dzis pobudki co 2h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
6h moje cycki zdarzyły się mocno stesknic
Cytat:
Napisane przez Michacha1234 Pokaż wiadomość
Katar dopadł i nas. Małemu coś furkocze w nosie, nie możemy tego wyciągnąć tą fridą. Chyba zapisze nas do pediatry, żeby go osłuchała. Jutro sobota, wolę żeby rzuciła na noego okiem. I teraz pytanie: do dzieci zdrowych czy chorych? Bo w zasadzie nie wiem czy jest chory

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja z takim maluchem szlabym na zdrowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez coco00
Czas edycji: 2019-05-31 o 06:56
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 07:24   #4102
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Ja przespałam 5h ciągiem, ale przerwy między karmieniami było 8h, tyle spała. Gdybym wiedziała to sama bym poszła spać o tej 19.30 😁

Zalałam mlekiem koszule, kołdrę i prześcieradło a cycki rano tak bolały ze nie wiedziałam jak wstać. Ale chce takich nocy więcej 🙏🏻

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Michacha moze to ta sapka skoro nic nie ściągasz 🤔
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 07:47   #4103
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja przespałam 5h ciągiem, ale przerwy między karmieniami było 8h, tyle spała. Gdybym wiedziała to sama bym poszła spać o tej 19.30

Zalałam mlekiem koszule, kołdrę i prześcieradło a cycki rano tak bolały ze nie wiedziałam jak wstać. Ale chce takich nocy więcej

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Michacha moze to ta sapka skoro nic nie ściągasz
W końcu odciągnęliśmy gęste przezroczyste gluty. Czekamy na wizytę u pediatry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 07:53   #4104
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Slinianki bo z mojej też leci

Cichutko tu ostatnio. Robicie coś lub kupujecie na dzień ojca?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam zamiar zrobic taki plakat na dzien ojca z batonow roznych (Pawełek, Lion itd) bo widzialam to kieds na necie

Cos w stylu 7060-laurka-na-dzien-taty.jpg

Dzis wszyscy wstalismy o 7:40... Szok i niewyrobiona jestem z niczym. Jakims cudem musze dzis posprzatac z małym wrzaskuniem bo jutro idziemy na obiad do moich rodzicow na wiele okazji, dzien many, urodziny mojego taty i zaproszenie na chrzciny, a w niedziele na piknik rodzinny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 08:12   #4105
coco00
Wtajemniczenie
 
Avatar coco00
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 741
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Lisek_kartezjanski Pokaż wiadomość
Ja przespałam 5h ciągiem, ale przerwy między karmieniami było 8h, tyle spała. Gdybym wiedziała to sama bym poszła spać o tej 19.30

Zalałam mlekiem koszule, kołdrę i prześcieradło a cycki rano tak bolały ze nie wiedziałam jak wstać. Ale chce takich nocy więcej

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:23 ----------

Michacha moze to ta sapka skoro nic nie ściągasz
O ja wlasnie wyczekuje aż mój będzie rzadziej jadł

Michacha nam faktycznie po rozrzedzeniu inhalacja solą fizjologiczna dużo więcej poschodzilo glutow, teraz jest fajna nakładka ze smoczkiem i jeśli twój ogarnia smoczek to może mu się nawet podobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
coco00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 10:12   #4106
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Misia szelesciaka i szmatke taka kwadratowa z moms
Starsza dostanie zestaw kanapkowy z filcu, drewniane lody i naklejki wielokrotnego użytku "dom". Ja kupiłam prezenty a tz potem młodej kupił dmuchany zamek na pompe jest szał.

W ogóle zabawki z moms tak mi się podobają że bym małej wszystko chciała kupic.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamy tego szeleścika, trochę zrobiłam wielkie oczy jak wyjęłam z paczki takiego płaskiego naleśnika

Po wczorajszym kryzysie nie ma śladu, jeszcze wieczorem były kolki, ale jak zasnęła po 21 tak spala do 3.40



Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:00   #4107
Michacha1234
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1 377
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez coco00 Pokaż wiadomość
O ja wlasnie wyczekuje aż mój będzie rzadziej jadł

Michacha nam faktycznie po rozrzedzeniu inhalacja solą fizjologiczna dużo więcej poschodzilo glutow, teraz jest fajna nakładka ze smoczkiem i jeśli twój ogarnia smoczek to może mu się nawet podobać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A możesz coś więcej napisać jak taka inhalacja wyglada?
Pediatra stwierdziła lekka infekcję. Dostaliśmy wapno, wit C, Argentin na gardlo. Chyba kupię to coś do wyciagania glutow pod odkurzacz..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michacha1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:28   #4108
mia128
Raczkowanie
 
Avatar mia128
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 387
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Dzień dobry.

Dawno się nie odzywałam, a u nas lekki koniec świata. Starszy ma zapalenie płuc, a dziś się okazało że młodszy podłapał. Podczytuję na bieżąco ale nie mam kiedy pisać... Mam nadzieję, że jak się uspokoi wrócę na dłużej... masakra tak być rozdartym między dwójką dzieci, które w jednym momencie intensywnie potrzebują mamy. Oby tylko w weekend poszło w dobrym kierunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mia128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:35   #4109
pajka03
Zakorzenienie
 
Avatar pajka03
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7 515
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Cytat:
Napisane przez mia128 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Dawno się nie odzywałam, a u nas lekki koniec świata. Starszy ma zapalenie płuc, a dziś się okazało że młodszy podłapał. Podczytuję na bieżąco ale nie mam kiedy pisać... Mam nadzieję, że jak się uspokoi wrócę na dłużej... masakra tak być rozdartym między dwójką dzieci, które w jednym momencie intensywnie potrzebują mamy. Oby tylko w weekend poszło w dobrym kierunku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku, biedactwa zdrówka dla maluchów, a dla Ciebie dużo siły i cierpliwosci

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
14.02.2010
11.05.2016
26.08.2017

pajka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-31, 11:36   #4110
Lisek_kartezjanski
Raczkowanie
 
Avatar Lisek_kartezjanski
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 477
Dot.: Kwietniówki 2019 - cz.4

Zdrówka wszystkim... kurde, prawie czerwiec, co jest grane 😒

My nie byłyśmy u pediatry... póki jest sam katar to nie ide. Jest ujowo ale stabilnie, może troszkę lepiej. Może faktycznie włączę wapno i wit c 🤔
Lisek_kartezjanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 20:31:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:55.