Trudna relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-08, 12:06   #1
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64

Trudna relacja


Witajcie kochani. Chcialabym sie podzielić z Wami swoja historia. Otóż spotykałam się ze swoim chłopakiem kilka miesięcy. Niedawno mnie zostawil mowil ze nic nie Czuje i nie pasujemy do siebie. Ja niemoglam się z tym pogodzic i zaproponowalam przyjaźń i powiedzialam ze mozemy nadal sie kochac bez zobowiazan. On się zgodzil. W miedzy czasie myslelismy ze jesten w ciąży i on mowil zeby ze mna zamieszkal. Teraz staram się zachowywac jak jego przyjaciolka nie proponuje spotkań wspieram go w codziennym życiu a on caly czas mowi ze nadal nie Czuje nic do mnie ale bierze pod uwage ze moge zajsc w ciążę. On wie ze go kocham. Dodam tylko ze go pokochalam niedawno przed rozstaniem wczesniej mialam wywalone bylam zimna dla niego. Jak myslicie jak moga się potoczyć dalej nasze losy? Dziękuję za odp i pozdrawiam
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 12:39   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Witajcie kochani. Chcialabym sie podzielić z Wami swoja historia. Otóż spotykałam się ze swoim chłopakiem kilka miesięcy. Niedawno mnie zostawil mowil ze nic nie Czuje i nie pasujemy do siebie. Ja niemoglam się z tym pogodzic i zaproponowalam przyjaźń i powiedzialam ze mozemy nadal sie kochac bez zobowiazan. On się zgodzil. W miedzy czasie myslelismy ze jesten w ciąży i on mowil zeby ze mna zamieszkal. Teraz staram się zachowywac jak jego przyjaciolka nie proponuje spotkań wspieram go w codziennym życiu a on caly czas mowi ze nadal nie Czuje nic do mnie ale bierze pod uwage ze moge zajsc w ciążę. On wie ze go kocham. Dodam tylko ze go pokochalam niedawno przed rozstaniem wczesniej mialam wywalone bylam zimna dla niego. Jak myslicie jak moga się potoczyć dalej nasze losy? Dziękuję za odp i pozdrawiam
Facet korzysta z uroków związku... bez związku. Nie kocha Cię, nie pokocha - zrozum to wreszcie. Robisz sobie krzywdę spotykając się z nim, mając z nim jakikolwiek kontakt. Wpędzisz się tą relacją w depresję, jak tak dalej pójdzie. Albo zostaniesz samotną matką, bo wierz mi, on z Tobą nie zostanie z powodu dziecka (a widać, że kusicie los jak jakaś para idiotów) niezależnie od deklaracji. Poza tym nawet gdyby z Tobą zamieszkał, to nadal nie byłby związek i nie byłoby uczucia do Ciebie z jego strony.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 12:51   #3
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Pewnie masz rację ale mimo że mnie nie kocha daje mi tyle ciepła jak żaden do tej pory. Probowalam ale nie potrafie z kims innym pojsc do lozka Na pewno bym nie była samotna matka on by sie nie wyrzekl dziecka
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 12:54   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację ale mimo że mnie nie kocha daje mi tyle ciepła jak żaden do tej pory. Probowalam ale nie potrafie z kims innym pojsc do lozka Na pewno bym nie była samotna matka on by sie nie wyrzekl dziecka
Wiadomo, że "daje" ciepło. Przecież nie przyjdzie i nie powie "ściągaj majtki, będziemy się...". Ale to nie jest uczucie. Określił się bardzo konkretnie. I nie, nie wiesz, czy nie zwiałby gdybyś zaszła w niechcianą ciążę. Nie łudź się i nie buduj życia na tym, że może by się nie wyrzekł dziecka. Naprawdę kusisz los.

Miłość do niego w końcu Ci przejdzie, tylko na pewno nie nastąpi to póki masz z nim kontakt.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 12:57   #5
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Pewnie masz rację ale mimo że mnie nie kocha daje mi tyle ciepła jak żaden do tej pory. Probowalam ale nie potrafie z kims innym pojsc do lozka Na pewno bym nie była samotna matka on by sie nie wyrzekl dziecka
A nie możecie się zabezpieczać?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 12:59   #6
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Niestety nie przejdzie mi bo juz probowalam. On wyraznie mi powiedział spojrz mi w oczy chce zebys wiedziala ze Cie nie zostawię bede z Toba wychowywac dziecko. Nie chcial sie wtedy kochac zeby sie dziecku krzywda nie stała ale nie bylam w ciąży wtedy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Czasem sie zabezpieczamy czasem uważamy
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 13:03   #7
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Niestety nie przejdzie mi bo juz probowalam. On wyraznie mi powiedział spojrz mi w oczy chce zebys wiedziala ze Cie nie zostawię bede z Toba wychowywac dziecko. Nie chcial sie wtedy kochac zeby sie dziecku krzywda nie stała ale nie bylam w ciąży wtedy

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Czasem sie zabezpieczamy czasem uważamy
Masakra. To, że powiedział, że będzie z tobą wychowywał wcale nie znaczy, że będzie z tobą mieszkał, kochał cię i w ogóle. Równie dobrze może cię zostawić, a dziecko brać na weekend raz w miesiącu. I co, wychowuje? Wychowuje.
Jak chcesz się z nim spotykać na seks, to luz, na zdrowie, ale zabezpieczajcie się, bo tylko dziecko ucierpi.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 13:11   #8
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Kochac może nie ale zamieszkać to by na pewno zamieszkal. My sie dobrze dogadujemy nie klocimy sie tak naprawde nie wiem czemu uważa ze nie pasujemy do siebie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Tak jak mowie ja na poczatku zawalilam on chcial a ja mialam wywalone na niego
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 13:12   #9
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Masakra. To, że powiedział, że będzie z tobą wychowywał wcale nie znaczy, że będzie z tobą mieszkał, kochał cię i w ogóle. Równie dobrze może cię zostawić, a dziecko brać na weekend raz w miesiącu. I co, wychowuje? Wychowuje.
Jak chcesz się z nim spotykać na seks, to luz, na zdrowie, ale zabezpieczajcie się, bo tylko dziecko ucierpi.
Amen. Dorosła kobieta chce sobie zrobić uczuciowe kuku? Ok. Natomiast w tym momencie zabezpieczenie x 2.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 13:39   #10
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Jak moge usunąć ten post?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Juz wiem że sie nie da. Dzieki za odpowiedzi pozd
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 13:46   #11
Jogurtowe_love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 294
Dot.: Trudna relacja

Ten wątek to jakiś kosmos. Wygląda jakby autorka chciała złapać faceta na dziecko. "Czasem się zabezpieczamy, czasem uważamy" w układzie ff to tragiczny pomysł. Tylko szkoda tego Waszego potencjalnego dziecka. Autorka się sama pisze na takie pokręcone układy z facetem, dziecko nie.

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:45 ----------

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Jak moge usunąć ten post?

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Juz wiem że sie nie da. Dzieki za odpowiedzi pozd
Oho no tak, niewygodne odpowiedzi.
Jogurtowe_love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 13:48   #12
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Kochac może nie ale zamieszkać to by na pewno zamieszkal. My sie dobrze dogadujemy nie klocimy sie tak naprawde nie wiem czemu uważa ze nie pasujemy do siebie

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Tak jak mowie ja na poczatku zawalilam on chcial a ja mialam wywalone na niego
No i co, fajnie by było jakby dziecko wychowywali ludzie, którzy się lubią, ale tatuś przyprowadza do domu obce laski?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 14:13   #13
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Jakos poza mna nie mial nikogo od kilku lat. U moich znajomych jest juz taki przypadek. I on ja traktuje bardzo zle wyzywa i w ogole. Nie chce go zlapac na dziecko
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 14:17   #14
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Jakos poza mna nie mial nikogo od kilku lat. U moich znajomych jest juz taki przypadek. I on ja traktuje bardzo zle wyzywa i w ogole. Nie chce go zlapac na dziecko
To, że nikogo nie ma, to jego sprawa. On może do końca życia nikogo nie mieć, a może za 2 miesiące poznać miłość życia. Ale Ciebie nie kocha i bardzo jasno Ci to zakomunikował. Jesteście tylko kolegami od seksu. Tylko tyle. Tu w tej kwestii się nic nie zmieni. To nie jest wcale "trudna relacja" - próbujesz zaklinać rzeczywistość używając takich określeń, bo to wtedy brzmi tak, jakby istniały jakieś zewnętrzne przeszkody na drodze do związku i Wasze miłości. A nie istnieją. Po prostu on Cię nie chce w ten sposób w jaki Ty jego chcesz.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 14:21   #15
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Dobrze no to chyba pozostaje mi czekac na rozwoj wydarzen. Ja i tak nikogo nie pokocham bo już próbowałam. Najwyzej bede sama a poki on nikogo nie ma to bede sie dalej spotykac z nim bo daje mi wszystko czego potrzebuje
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 14:28   #16
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Jakos poza mna nie mial nikogo od kilku lat. U moich znajomych jest juz taki przypadek. I on ja traktuje bardzo zle wyzywa i w ogole. Nie chce go zlapac na dziecko
No, a skąd wiesz że on za miesiąc/dwa/rok nie spotka miłości życia? I co wtedy? Zamieszkacie we czwórkę z jego nową kobietą? No w końcu samej cię nie zostawi

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Dobrze no to chyba pozostaje mi czekac na rozwoj wydarzen. Ja i tak nikogo nie pokocham bo już próbowałam. Najwyzej bede sama a poki on nikogo nie ma to bede sie dalej spotykac z nim bo daje mi wszystko czego potrzebuje
Luz, to, że się z nim spotykasz i uprawiasz seks to nie jest problem. Problemem jest możliwa ciąża i psychika ewentualnego dziecka.
Spotykajcie się, po prostu bierz tabletki/spirala i tyle. Czy tam niech on używa gumek.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:05   #17
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Dziekuje za rady

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Dodam jeszcze ze do tej pory zaden mezczyzna mnie nie kochal tylko mnie lubili mimo ze niektórzy mowili ze kochaja to wiem ze tak nie bylo. Szczerze to miłość dla każdego jest czyms innym. Dla mnie jak sie z kims dogaduje czuje troske dobrze sie czuja z ta osoba to juz moge z nia byc. A moze tak naprawde nie kocham go taka miloscia o ktorej wy myślicie. Tak naprawdę te zwiazki u mnie zawsze byly skomplikowane i szczerze to juz mam tego serdecznie dość
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:09   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Dobrze no to chyba pozostaje mi czekac na rozwoj wydarzen. Ja i tak nikogo nie pokocham bo już próbowałam. Najwyzej bede sama a poki on nikogo nie ma to bede sie dalej spotykac z nim bo daje mi wszystko czego potrzebuje
Skoro chcesz być w życiu nieszczęśliwa, to nikt Ci tego nie broni. Będziesz miała załamkę życia, jak on ostatecznie zwinie żagle, ale przynajmniej będziesz miała świadomość, że sama to wybrałaś.

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
(...)
Dodam jeszcze ze do tej pory zaden mezczyzna mnie nie kochal tylko mnie lubili mimo ze niektórzy mowili ze kochaja to wiem ze tak nie bylo. Szczerze to miłość dla każdego jest czyms innym.
(...)
Nie szanujesz swoich uczuć i sama siebie nie kochasz, więc czemu jakiś facet ma Cię kochać?

Widzę, że usilnie chcesz sobie wmówić, że on Cię kocha, ale o tym nie wie. Powodzenia.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:12   #19
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Ja po prostu nie widze sensu wchodzenia z kims nowym w relacje. Po tym rozstaniu cierpiałam tak bardzo ze myslalam ze się wykończe nigdy wiecej tego nie chcę
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-08, 15:14   #20
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Dziekuje za rady

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Dodam jeszcze ze do tej pory zaden mezczyzna mnie nie kochal tylko mnie lubili mimo ze niektórzy mowili ze kochaja to wiem ze tak nie bylo. Szczerze to miłość dla każdego jest czyms innym. Dla mnie jak sie z kims dogaduje czuje troske dobrze sie czuja z ta osoba to juz moge z nia byc. A moze tak naprawde nie kocham go taka miloscia o ktorej wy myślicie. Tak naprawdę te zwiazki u mnie zawsze byly skomplikowane i szczerze to juz mam tego serdecznie dość
To jaką antykoncepcję planujesz?

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:15   #21
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

Raz mu powiedziałam ze czuje ze jest inaczej ze daje mi to cieplo to on na to moze masz racje moze potrzebujemy jeszcze trochę czasu a za chwile ze on chyba jednak poszuka kogoś innego innym razem mowil ze on szuka sam nie wie czego
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:17   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 871
Dot.: Trudna relacja

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Ja po prostu nie widze sensu wchodzenia z kims nowym w relacje. Po tym rozstaniu cierpiałam tak bardzo ze myslalam ze się wykończe nigdy wiecej tego nie chcę
Powinnaś iść do psychologa. Serio, nie złośliwie. Opierasz swoje poczucie wartości, a wręcz całe życie o "mam faceta". Niestety kolejną mega załamkę masz gwarantowaną w tym przypadku, bo ten układ nie przetrwa nie wiadomo ile. I sorry, ale zakończenie relacji, która Ci szkodzi (jakby było tak słodko i czerpałabyś z tego multum korzyści emocjonalnych, to nie założyłabyś tego wątku, więc może czas przynajmniej samą siebie przestać oszukiwać) nie oznacza tego, że masz i musisz szukać kolejnego faceta. Pobądź sama i pomyśl o terapii.

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez 1990ja Pokaż wiadomość
Raz mu powiedziałam ze czuje ze jest inaczej ze daje mi to cieplo to on na to moze masz racje moze potrzebujemy jeszcze trochę czasu a za chwile ze on chyba jednak poszuka kogoś innego innym razem mowil ze on szuka sam nie wie czego
Łudź się dalej, że mu się magicznie odmieni. On Cię zwodzi, bo nie chce kończyć wygodnego i dającego mu korzyści układu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:20   #23
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

W tej chwili jest cudownie tylko właśnie chcialam sie komus wygadac bo wiem jak przeżyje gdy on zapragnie szukać innej probuje sie dystanowac poki co przestalam mu proponowac spotkania nie robie mu wymowek ze mnie gdzies nie zabiera on ma spokoj no niestety dalam mu sie poznac ze zlej strony i za bardzo naciskalam na niego
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:20   #24
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Trudna relacja

Zostawi te spotkania jak tylko pozna inną. Miejcie trochę rozumu i zabezpieczajcie się, dziecko to nie zabawka
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:27   #25
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

I tego dnia boje sie najbardziej z jednej strony chce jak najlepiej wykorzystac ten czas który mam a z drugiej wiem ze nie moge naciskac i ciagle proponowac spotkania czy cos ogolnie mamy lepsze relacje teraz moze dlatego ze jest bardziej na luzie. Mi to odpowiada nie musialabym brac slubu z nim. Tylko boje sie ze pozna kogoś i będzie koniec
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:28   #26
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Zastanów się na zimno - PO CO on miałby być z tobą w związku, ograniczać się do jednej kobiety, mówić gdzie i z kim idzie, dbać o rocznice, walentynki itd skoro póki co ma chętną łaskę, gotową na seksik w każdej chwili, wystarczy kilka miłych słówek.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:30   #27
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

I tak sobie wszystko mowimy co gdzie i z kim robimy jesteśmy dla siebie Teraz przede wszystkim przyjaciółmi a seks to tylko dodatek
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:32   #28
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Trudna relacja

Nie no, to pewnie, zróbcie sobie dziecko żeby dopełnić wasze uczucie, wtedy on na pewno zmieni zdanie, pokocha cię i będziecie szczęśliwą rodziną

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:33   #29
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Trudna relacja

Szkoda naszych klawiatur na dyskusję w tym wątku bo i tak jesteś kompletnie zaślepiona i nie widzisz że robisz sobie krzywdę. Tylko nie zajdź w ciążę, jak chcesz niszczyć sobie życie to ok, ale niewinnemu dziecku tego nie rób
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 15:36   #30
1990ja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 64
Dot.: Trudna relacja

No tak właśnie mowil jak myślał ze jestem w ciazy, ze na pewno sobie poradzimy wynajmiemy mieszkanie i na pewno sie dogadamy i będziemy szczesliwa rodzina o to właśnie wydalo mi sie dziwne a z drugiej strony udowodnil mi ze jest odpowiedzialnym czlowiekiem ale nie spokojnie wszystko mamy pod kontrola robimy wszystko z głową
1990ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-03 22:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:48.