Mamy marcowe 2019 cz. 8 - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-11, 14:58   #2341
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Nie działa mi cytowanie
No liczę na to, że rolety dużo zmienią. My mamy główne okna od południa, więc najgorsze słońce wali nam w pokoje, także mam nadzieję na te kilka stopni Celsjusza w dół. Oby
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 14:58   #2342
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Hej, u mnie też wrócił upał, już nawet małej nie wystawiam na dwór, na szczęście w domu mamy chłodniej.
Ciastko, najlepszego My mamy pod koniec miesiąca pierwszą rocznicę ślubu, i jednocześnie 5 miesięcy małej więc trzeba będzie to uczcić


Ja się jakoś nie przygotowywałam Możesz zrobić postój w połowie i tyle.



Czemu akurat Świnoujście? Zawsze mi się wydawało że tam nie ma nic ciekawego, a może jednak jest?
A co do Vigantolu to warto pamiętać że on ma 500j a nie 400, jak jest zalecane Przy kp to jeszcze spoko, ale przy mm dziecko i tak dużo dostaje z mleka, ja Łucji daję tyle leków że bardzo często zapominam o wit. D, a jak jej badałam to ma przy górnej granicy.



Ja jestem zadowolona ze Skin Balance Pierre Rene Trwały i kryjący. A na lato używam Aqua Jelly z Bell, bo jest leciutki.



Moja tak ma od kilku dni, najgorsze że w nocy też, w ogóle nie śpimy Śpi tylko na rękach i koniec, czasem w wózku się uda. Pomyślałabym że upały, ale do wczoraj u nas było przyjemnie.



Na pewno nie przez to, ja dopiero niedawno Łucję przestałam wybudzać i na początku ładnie spała po 5-7h w nocy Tylko teraz się popsuła.


Swinoujscie bo mamy dobry dojazd z wroclawia brat byl 2 czy 3 lata z rzedu i mowi ze spoko na wyjazd z dzieckiem, i wlasnie ten dojazd do dodatkowy plus
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:00   #2343
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
To my mamy chyba jakiś fajny fotelik, bo nawet w takie upały Łucja się nie poci w nim za bardzo

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------


Jak mieszkałam w kawalerce to miałam masakrę, okna tylko na południe, nie było gdzie uciec nawet, w ogóle okna duże, 4 piętro, słońce waliło prosto w szyby. Jak na dworze były 23-24 stopnie to w domu 28, a jak na dworze upał to w ogóle masakra. Teraz mieszkamy na parterze, bez piwnicy, więc nie dość że chłodzi od gruntu, to jeszcze ogólnie chłodno jest, od południa mamy ogródek więc też trochę chłodniej niż od jakiejś ulicy.
No to super teraz macie. U nas w sypialni od północy pokazuje w pokoju 26 stopni, ale czuję, że jest chłodniej tylko strasznie duszno
Najchłodniej mamy w kiblu hahaha

A tamto mieszkanie było śmieszne, w lecie skwar, w zimie Syberia. Zimno jak cholera. Kiedyś w zimie w nocy jakaś awaria ogrzewania było i spadła temperatura do 14 stopni. Masakra była
A u rodziców w bloku w lecie chłodno, a w zimie gorąco tak, że nie trzeba kaloryferów odkręcać.

W ogóle zastanawiam się, jakbym w te upały wytrzymała druga część ciąży, skoro właściwie całą zimę funkcjonowałam przy otwartym oknie i temperaturze w pokoju 16 stopni LOL

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:23   #2344
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez meesha Pokaż wiadomość
Swinoujscie bo mamy dobry dojazd z wroclawia brat byl 2 czy 3 lata z rzedu i mowi ze spoko na wyjazd z dzieckiem, i wlasnie ten dojazd do dodatkowy plus
Minus z dojazdem do swinoujscia taki ze tam trzeba tym promem przepłynąć, a kolejki potrafia byc masakryczne. No chyba ze sie troche nadlozy drogi i pojedzie przez niemcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:28   #2345
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Minus z dojazdem do swinoujscia taki ze tam trzeba tym promem przepłynąć, a kolejki potrafia byc masakryczne. No chyba ze sie troche nadlozy drogi i pojedzie przez niemcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda, no i w okolicy Szczecina teraz jest masakra jakby co - remont węzła, a w sezonie to w ogóle od Szczecina do samego morza czasem jest korek na całej S3, trzeba trafić na dobrą porę (wcześnie rano) albo jechać przez jakieś wiochy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:42   #2346
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Moja dziś była pierwszy raz maruda, mega śpiąca a nie chciała usunąć co się udało to się budziła i jeczała i gdy ją zaczynam karmic to się denerwuje,macha nogami itp smoczka ma X, leci normalnie wiec nie wiem, daje smoka chwile cycka i podkladam butle

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:50   #2347
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mimo że młode matki z nas, to jakoś trzeba czasami wyglądać weźcie mi polećcie jakieś fajny podkład przede wszystkim trwały i kryjący. Cena nie gra roli. Do tej pory używałam raczej ze średniej półki, teraz chce w coś droższego zainwestować. Ale nie chce kasy w błoto wyrzucić i jakoś fajną bazę pod cienie i jakieś patenty żeby makijaż wytrzymał cała noc i pół dnia, oprócz Fixa? Zawsze po paru godzinach podkład zaczyna mi już zchodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

No dobra, to jeszcze może jakiś fajny samoopalacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja lubie podkład lumene, taki z biala zakretka w tubce. A lżejsze to CC krem tez z lumene
Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Nie moja ma albo dwie drzemki po 15 min w ciągu dnia, albo wcale nie śpi. Zaczynam się zastanawiać czy to przez to że ja w pierwszym miesiącu wybudza łam cały czas na jedzenie i ją tym zepsułam
W nocy też się budzi.
Jak jej liczę ostatnio ile spi to nawet 9h ma dobę nie wychodzi...
no moja tez słabo spi w ciągu dnia. Czasem tez 2x15 minut. Ja po prostu olewqm. Jak chcę żeby dłużej spala to klade sie z nia na klacie... a jak nie to 15 minutek i wyspana. Ale ja sie tym nie stresuje, nie obwiniam-taki mam egzemplarz i co zrobie-nic akceptuje
Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Hahaha ja też usypiam głaszcząc. Bardzo rzadko na rękach, a w te upały to już w ogóle odpada, bo kleimy się do siebie
Znów śpi od ponad godziny. Ciekawe jak długo dziś będzie spał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

Nie sądzę, ze to przez wybudzanie na początku. Teściowa mówiła, że mój mąż jak był malutki, to też prawie w ogóle nie spał i nie uśmiechał. Także też mi się wydaje, że tak się trafiła z dzidzia twoja. Oby było lepiej ze spaniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Kurcze, dobra myśl. Bo dla mnie to bardzo dziwne. A nie chce odwlekać, pomijając jakaś tam możliwość zachorowania, ale też że póki zdrowy, to fajnie byłoby jak najwięcej go zaszczepić.

Dziewczyny ta wkładka do fotelika chlodzaca to rozumiem, że tylko do łupiny, a do kolejnego nowa musi być? I druga sprawa, jest uniwersalna do różnych firm fotelików?
My rzadko jeździmy, właściwie to do tej pory tylko raz, ale w lipcu chcemy na 2-3 dni do teściow pojechać ponad 200 km plus jakieś wypady na działkę. A w upały czy cieplejsze dni szkoda byłoby mi małego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:50 ---------- Poprzedni post napisano o 14:49 ----------

Ciastko super pomysł z butelkami. Sama wypróbuję jak odnajdziemy wentylator. Zaginął w akcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba do lupiny jeden model i do większego fotelika drugi. Tylko rożne wersje kolorystyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 15:56   #2348
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;86895899]Nie działa mi cytowanie
No liczę na to, że rolety dużo zmienią. My mamy główne okna od południa, więc najgorsze słońce wali nam w pokoje, także mam nadzieję na te kilka stopni Celsjusza w dół. Oby [/QUOTE]Powinny duży dać. Wiadomo, nadal będzie duchota, ale jednak chłodniej. Duży pokój też mamy od południowego zachodu jakoś tak i jest od 14 do wieczora mega gorąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Moja dziś była pierwszy raz maruda, mega śpiąca a nie chciała usunąć co się udało to się budziła i jeczała i gdy ją zaczynam karmic to się denerwuje,macha nogami itp smoczka ma X, leci normalnie wiec nie wiem, daje smoka chwile cycka i podkladam butle

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Smerfetka a jak tam z ulewaniem? Już wszystko dobrze? Dajesz małej to zwykle mleczko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;86896049]Ja lubie podkład lumene, taki z biala zakretka w tubce. A lżejsze to CC krem tez z lumeneno moja tez słabo spi w ciągu dnia. Czasem tez 2x15 minut. Ja po prostu olewqm. Jak chcę żeby dłużej spala to klade sie z nia na klacie... a jak nie to 15 minutek i wyspana. Ale ja sie tym nie stresuje, nie obwiniam-taki mam egzemplarz i co zrobie-nic akceptujeChyba do lupiny jeden model i do większego fotelika drugi. Tylko rożne wersje kolorystyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak chyba tak jest właśnie, bo w międzyczasie popatrzyłam w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:56   #2349
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Moja dziś była pierwszy raz maruda, mega śpiąca a nie chciała usunąć co się udało to się budziła i jeczała i gdy ją zaczynam karmic to się denerwuje,macha nogami itp smoczka ma X, leci normalnie wiec nie wiem, daje smoka chwile cycka i podkladam butle

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Moja ostatnio na smoczek albo wrzeszczy albo odwraca głowę na wszystkie strony, do góry, w dół i wierci mi się tak, że nie mam jak jej wcisnąć do buziola

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:57   #2350
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
Powinny duży dać. Wiadomo, nadal będzie duchota, ale jednak chłodniej. Duży pokój też mamy od południowego zachodu jakoś tak i jest od 14 do wieczora mega gorąco.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Smerfetka a jak tam z ulewaniem? Już wszystko dobrze? Dajesz małej to zwykle mleczko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:56 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Tak chyba tak jest właśnie, bo w międzyczasie popatrzyłam w necie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wszystko okej, wystarczyło dawać mniej.... teraz daje 3 miarki zwykłego 2 tamtego.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 15:58   #2351
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Tak wszystko okej, wystarczyło dawać mniej.... teraz daje 3 miarki zwykłego 2 tamtego.

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
No to super. Niby taka "pierdoła", a jak zmienia. To tak jak u mnie za ciepłe mleko, 2 stopnie mniej wystarczyło dawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 16:00   #2352
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Omg moje dziecko oszalało, leży na tej macie i tam się turla itd, standard. Ale pierwszy raz widzę że aż tak wędruje - leży na plecach, odpycha się nogami, robi prawie mostek i tak się przesuwa Normalnie po całej macie mi wędruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
No to super. Niby taka "pierdoła", a jak zmienia. To tak jak u mnie za ciepłe mleko, 2 stopnie mniej wystarczyło dawać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie dajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 16:01   #2353
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Omg moje dziecko oszalało, leży na tej macie i tam się turla itd, standard. Ale pierwszy raz widzę że aż tak wędruje - leży na plecach, odpycha się nogami, robi prawie mostek i tak się przesuwa Normalnie po całej macie mi wędruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ha ha, niczym robaczek

Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 16:11   #2354
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Omg moje dziecko oszalało, leży na tej macie i tam się turla itd, standard. Ale pierwszy raz widzę że aż tak wędruje - leży na plecach, odpycha się nogami, robi prawie mostek i tak się przesuwa Normalnie po całej macie mi wędruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Jakie dajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
HiPP ten zwykły.

A co do wędrowania, no szok. Aż się boję małego zostawiać samego na kanapie. Mamy teraz rozłożona, bo jednak wygodniej, rozłożyłam poduszki przy zewnętrznej stronie. Ale też "łazi" hahaha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 16:28   #2355
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Minus z dojazdem do swinoujscia taki ze tam trzeba tym promem przepłynąć, a kolejki potrafia byc masakryczne. No chyba ze sie troche nadlozy drogi i pojedzie przez niemcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Prawda, no i w okolicy Szczecina teraz jest masakra jakby co - remont węzła, a w sezonie to w ogóle od Szczecina do samego morza czasem jest korek na całej S3, trzeba trafić na dobrą porę (wcześnie rano) albo jechać przez jakieś wiochy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wiemy, w sumie albo to albo dalsza droga do innych miejscowosci wiec juz zostalo swinkoujscie
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 16:44   #2356
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez zaczarowana_panna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mimo że młode matki z nas, to jakoś trzeba czasami wyglądać weźcie mi polećcie jakieś fajny podkład przede wszystkim trwały i kryjący. Cena nie gra roli. Do tej pory używałam raczej ze średniej półki, teraz chce w coś droższego zainwestować. Ale nie chce kasy w błoto wyrzucić i jakoś fajną bazę pod cienie i jakieś patenty żeby makijaż wytrzymał cała noc i pół dnia, oprócz Fixa? Zawsze po paru godzinach podkład zaczyna mi już zchodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

No dobra, to jeszcze może jakiś fajny samoopalacz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lirene Perfect tone
Cytat:
Napisane przez Eunice9 Pokaż wiadomość
Omg moje dziecko oszalało, leży na tej macie i tam się turla itd, standard. Ale pierwszy raz widzę że aż tak wędruje - leży na plecach, odpycha się nogami, robi prawie mostek i tak się przesuwa Normalnie po całej macie mi wędruje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Jakie dajesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Córka spiernicza skąd się da: z maty, z kanapy, z przewijaka, nawet w wanience chce wziąć nogi za pas

Właśnie przeszła u nas burza z gradem, pootwieralam okna, ale jakoś bez szału, nie ochlodzilo się za bardzo.

Wyobrażacie sobie, żeby chodzić w takie upały przy zaawansowanej ciąży? Ja się cieszę, że przezimowalam z dużym brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 16:52   #2357
Eunice9
Zakorzenienie
 
Avatar Eunice9
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9 591
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Wyobrażacie sobie, żeby chodzić w takie upały przy zaawansowanej ciąży? Ja się cieszę, że przezimowalam z dużym brzuchem
Ja sobie wyobrażam, ale to dlatego że dałam radę z wymiotami 10x dziennie w największe upały
__________________
"Na bok krowy, bo życie jest krótkie!"
Eunice9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:03   #2358
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Wojtek to tez taka mala pchelka
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:10   #2359
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Marzena00 Pokaż wiadomość
A w pierwszym miesiącu ładnie Ci spała? A jak tam jej oczko? Co Wam okulista powiedział?
Musialam ją wybudzac do jedzenia i podczas jedzenia musialam ją rozbudzac, bo nie chciała jeść.
Teraz w sumie też przysypia na piersi, ale po chwili się budzi.
Oczko totalnie wyleczylam swoim mlekiem, antybiotyk nic nie pomógł.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
A moze nic nie robisz zle tylko po proatu trafil ci sie taki egzemplarz dzieciaczka? Moja starsza corka do ok. 3 miesiaca zycia czy nawet dluzej drzemki miala tylko na rekach przy piersi. Odlozona od razu otwierala oczy. Na szczescie w koncu przeszlo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Boże, ja chyba przez to że ona nie śpi plus to ze sama siedzę z nią to sie irytuje i tracę radość z bycia mamą. Jestem okropna, wychodzę do łazienki żeby poplakac, by ona tego nie widziała..
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-11, 17:13   #2360
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Rose nie zrozum mnie zle ale powinnas udac sie do psychologa, bo wpadasz w depresje poporodowa.. Tak nie moze byc..
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:22   #2361
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez malawrednioszka Pokaż wiadomość
Rose nie zrozum mnie zle ale powinnas udac sie do psychologa, bo wpadasz w depresje poporodowa.. Tak nie moze byc..
Wiem, czuje ze że mną jest nie tak. Ale co ja zrobię jak ja nawet nie mam komu małej zostawić, by tam pójść. Nie wiem, tyle lat czekalam, by mieć dziecko, tak bardzo nie moglam się tego doczekać, a teraz totalnie sobie nie radzę.

Prawdę mówiąc to tylko to forum mnie jeszcze jakoś trzyma bo mogę się wyzalic. A tak to nawet nie mam komu, przykre to. Albo może ja się tak uznałam nad sobą, może mam za słabą głowę na to wszystko.

Edytowane przez rose_mar
Czas edycji: 2019-06-11 o 17:24 Powód: .
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:25   #2362
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

To idź z dzieckiem, na pewno w przypadku depresji poporodowej nie będzie to niczym dziwnym... Pomóż sobie dziewczyno zawczasu!!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:27   #2363
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Wiem, czuje ze że mną jest nie tak. Ale co ja zrobię jak ja nawet nie mam komu małej zostawić, by tam pójść. Nie wiem, tyle lat czekalam, by mieć dziecko, tak bardzo nie moglam się tego doczekać, a teraz totalnie sobie nie radzę.

Prawdę mówiąc to tylko to forum mnie jeszcze jakoś trzyma bo mogę się wyzalic. A tak to nawet nie mam komu, przykre to. Albo może ja się tak uznałam nad sobą, może mam za słabą głowę na to wszystko.
To idz z dzieckiem! Albo nawet z jakas kolezankaz czy Tztem! Postaw mu kawe na lawe, w koncu nie jestes niewolnikiem domu!!
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:27   #2364
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez liven Pokaż wiadomość
Lirene Perfect toneU mnie to samo. Córka spiernicza skąd się da: z maty, z kanapy, z przewijaka, nawet w wanience chce wziąć nogi za pas

Właśnie przeszła u nas burza z gradem, pootwieralam okna, ale jakoś bez szału, nie ochlodzilo się za bardzo.

Wyobrażacie sobie, żeby chodzić w takie upały przy zaawansowanej ciąży? Ja się cieszę, że przezimowalam z dużym brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Hahh moja siostra jest w 9 miesięcu ciąży i nigdzie nie wychodzi :p mówi ze masakra jest


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:29   #2365
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

A przede wszystkim wrzuc troche na luz!
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:31   #2366
malawrednioszka
Zakorzenienie
 
Avatar malawrednioszka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja uzywam pudru mineralnego z Hean
__________________
Szymon 30.03.2017 !!!!!

Wojtuś 30.01.2019!!!!!
malawrednioszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:32   #2367
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

[1=45326ef568a8cdb5ffa32c6 42ee06bebadb9e802_6045692 5b2241;86896049]Ja lubie podkład lumene, taki z biala zakretka w tubce. A lżejsze to CC krem tez z lumeneno moja tez słabo spi w ciągu dnia. Czasem tez 2x15 minut. Ja po prostu olewqm. Jak chcę żeby dłużej spala to klade sie z nia na klacie... a jak nie to 15 minutek i wyspana. Ale ja sie tym nie stresuje, nie obwiniam-taki mam egzemplarz i co zrobie-nic akceptujeChyba do lupiny jeden model i do większego fotelika drugi. Tylko rożne wersje kolorystyczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Co to jest łupina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:32   #2368
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Ja używam podkładu catrice hd i nie narzekam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:40   #2369
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Co to jest łupina?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łupina to potoczne okreslenie tego pierwszego fotelika, nosidelka inaczej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez rose_mar Pokaż wiadomość
Musialam ją wybudzac do jedzenia i podczas jedzenia musialam ją rozbudzac, bo nie chciała jeść.
Teraz w sumie też przysypia na piersi, ale po chwili się budzi.
Oczko totalnie wyleczylam swoim mlekiem, antybiotyk nic nie pomógł.

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------



Boże, ja chyba przez to że ona nie śpi plus to ze sama siedzę z nią to sie irytuje i tracę radość z bycia mamą. Jestem okropna, wychodzę do łazienki żeby poplakac, by ona tego nie widziała..
Tez tak mialam przy corce. A to, ze w ogole nie chciala spac sama w dzien dodatkowo mnie wkurzalo, bo nie mialam w ogole czasu na nic. Caly dzien spedzalam na kanapie z dzieckiem przy piersi. I sie tylko wkurzalam ze nic zrobic nie moge. Probowalam ja odkladac, usypiac jakos inaczej i nic. W koncu odpuscilam, siedzialam na tej kanapie, ogladalam jakis serial, obiad maz organizowal jak wracal z pracy. Jakos jak mala skonczyla te 3 miesiace to pomalu zaczela sie sytuacja poprawiac i mala zaczela sie pozwalac odkladac na drzemki do lozeczka. Na poczatku spala max po pol godziny, ale pamietam ze bylam wtedy na maksa szczesliwa ze w koncu nie spi na mnie:P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-11, 17:49   #2370
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 cz. 8

Tak sobie myślę co to mi da, ja czuję że potrzebuję chwili oderwania się od tego,a nie nastąpi to szybko. Myślicie, że jak siedzę i placzę to mąż coś z tym robi.. Nic.. Czasami usłyszę - nie płacz. Ale ogólnie olewka.
Też mam niedługo rocznicę ślubu, wcale mnie to nie cieszy.

Chcę wyluzowac i nie potrafię. Ciagle się o wszystko obwiniam, wiem że to jest nienormalne. Czuję jakąś presję nad sobą, nie wiem skąd. Chyba się nie przygotowałam dovrze do macierzyństwa.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-27 07:59:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:57.