Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-13, 21:17   #961
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: szpara/y miedzy zębami

niekoniecznie, przerwy między zębami też koryguje się licówkami/koronkami, być może, że niekonieczne będzie piłowanie
__________________
"I jeśli odejdziesz ja odejdę z Tobą. I jeśli umrzesz ja umrę z Tobą"

matura
dbam o paznokcie przynajmniej się staram..


cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 00:09   #962
olenqua
Raczkowanie
 
Avatar olenqua
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 211
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Miałam usuwane obie z dolnej szczęki u dentysty. Kosztowało mnie to chyba 200zł od zęba. Oczywiście takiego, który się nie wyrył. Ortodontka postawiła warunek - przed zdjęciem aparatu trzeba je wyjąć, bo jak już wyrosną to zepsują cała misję No i ja, mająca fobię i ogólne lęki związane ze strzykawkami, szczególnie ładującymi mi się do ust, dałam się posadzić na fotelu u miłej dentystki i przesiedziałam tam chyba ze dwie albo trzy godziny. Dostałam po dwa zastrzyki w kość (okropne, proszę sobie nawet nie wyobrażać) i w miejscu tych niewyrżniętych ósemeczek. Dzięki znieczuleniu nie czułam dosłownie nic. Dentystka po prostu stała sobie nad moją rozdziawioną buzią i tu coś wycinała, tu wyjmowała kawałki dziąsła, a potem mocowała się z zębami. Czułam się jakbym oglądała jakiś film ze sobą w roli głównej Potem przyszło też zupełnie niewyczuwalne zszywanie jakimiś niciami, które miały się wchłonąć. Dosłownie krztusiłam się nimi przy jedzeniu, bo z czasem gojenia wyłaziły coraz bardziej. Dwa tygodnie spędziłam w domu z zapuchniętą twarzą i sińcami w okolicy migdałów. Na początku jeść nie dało się w ogóle, jechałam na tabletkach przeciwbólowych, podawanych co sześć godzin. Ale opłaciło się, bo teraz mam piękne ząbki
Nie ma się czym przejmować, bo naprawdę zabieg nie boli, jest tylko troszku obleśny A mówi Ci to osoba, która na dźwięk wiertła ma ochotę zapaść się pod ziemię, a widok nawet nakłuwania naskórka igiełką powoduje u niej odruch wymiotny ;]
__________________
Zawsze trzymaj za rękę dziecko, którym kiedyś byłeś - Miguel de Cervantes

Porzucam Mel B!
Tiffany Rothe Workouts - start: 19.08.2013
olenqua jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:23   #963
rudolf0076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: szpara/y miedzy zębami

a to z pewnością bedzie duuużo droższe od kompozyta;] bo jak się orientuję to licówka na jeden ząb to cena ok tys. a kompozytor od 100 do 200 zł.

Edytowane przez rudolf0076
Czas edycji: 2008-08-15 o 08:23
rudolf0076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 22:20   #964
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: szpara/y miedzy zębami

nie kompozytor tylko kompozyt na pewno nie tysiąc, chyba masz jakieś stare dane, ok 400 zł za ząb i to te lepsze, a jeśli chodzi o koronki/licówki, to bardziej sięopłaca kupić nawet te gorsze, bo one są i tak lepsze od kompozytu. Z resztą zrobisz jak zechcesz,ja tez po przeczytaniu tego wątku, "napaliłam" się na ten kompozyt, ale poczytałam więcej, z resztą moja przerwa ok2,5mm nie przeszkadza mi strasznie, jedynie w dniu ślubu chciałabym mieć ładne ząbki ale teraz przekonałam się że bardziej od estetyki liczy się to czy są zdrowe.
__________________
"I jeśli odejdziesz ja odejdę z Tobą. I jeśli umrzesz ja umrę z Tobą"

matura
dbam o paznokcie przynajmniej się staram..


cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 08:25   #965
rudolf0076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: szpara/y miedzy zębami

chodziło mi o licówkę porcelanową
rudolf0076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 13:24   #966
cranberry212
Raczkowanie
 
Avatar cranberry212
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 93
Dot.: szpara/y miedzy zębami

dlatego piszę,że lepiej mieć gorszą licówkę niż lepszy kompozyt.Takie jest moje zdanie, dlatego na razie dam sobie spokój. Tylko interesuje mnie ta strona po ang. co to jest ?
__________________
"I jeśli odejdziesz ja odejdę z Tobą. I jeśli umrzesz ja umrę z Tobą"

matura
dbam o paznokcie przynajmniej się staram..


cranberry212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 16:55   #967
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Mam niewielkie szpary między zębami, w zasadzie trzeba się przyjrzeć, żeby je zauważyć. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, czy w wieku 16 lat możliwe jest żeby zęby całkowicie się zrosły bez pomocy aparatu Mam czasami wrażenie jakby zęby mi pulsowały czy to może być objaw "przysuwania" się zębów??
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 17:08   #968
poborowy22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Cytat:
Napisane przez poborowy22 Pokaż wiadomość
Witam ponownie kiedyś tam pisałem o moim przypadku niestety pozostał bez odp ale nie ważne mam pytanie: Czy spotkał sie ktoś z czymś takim jak na tej stronie http://www.teethgap.com/index.html Niestety nie udało mi sie znaleść kogoś od kogo można by to było nabyć w Polsce. Znalazłem ten produkt na ebay od kogoś z Londynu niestety nie mam na ebay jak narazie konta a nigdy jeszcze nie kupowałem niczego przez internet z zagranicy i nie orientuje sie zbytnio. Na allegro niestety tego jeszcze nie ma. Gdyby ktoś z Was zdecydował sie na zakup tego i sprowadził to do Polski to byłoby świetnie. Bardzo chętnie bym odkupił. Pozdrawiam i czekam na opinie kogoś kto może sie z tym spotkał bądź zamierza to zakupić. Pozdrawiam

Widze że nikt sie z tym nie spotkał no cóż szkoda bo może daje to jakieś efekty. Wątek już chyba ginie pomallutku bo zainteresowanie coraz mniejsze zwłaszcza starych bywalców którzy mają doświadczenie w walce z ząbkami. Pozdrawiam
poborowy22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 20:23   #969
Edyta1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 18
Talking Dot.: szpara/y miedzy zębami

Ząbki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 027.jpg (18,4 KB, 115 załadowań)
Edyta1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:30   #970
abc197
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

Hej ja musze usunąc wszytskie 4 ósemki! są pod dziąslami! mój dentysta powiedzial ze moze to zrobic,ale slyszalam ze lepiej zglosic sie do chirurga lub do szpitala!
jestem z Częstochowy i czy ktos móglby mi polecic dobrego chirurga zajmujacego sie tym lub szpital w ktorym mi to pożadne załatwia?
bede bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz
abc197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 21:37   #971
PaulusiaM-ce
Raczkowanie
 
Avatar PaulusiaM-ce
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 222
GG do PaulusiaM-ce
Dot.: usuwanie ósemek pod narkozą

A ja właśnie dziś miałam usuwaną ósemkę Moje pierwsze doświadczenia były tragiczne bo cały zabieg odbywał się na przyszpitalnym oddziale ch.szczękowej ;/ wokoło pełno studentów a pani doktor opisywała wszystko co robiła...szkoda gadać. Natomiast dziś było idealnie. Zabieg miałam o 9.30 i do tej pory jestem na jednym przeciwbólowym. Dodatkowo okładam sobie buźkę lodem więc nie jestem tak bardzo spuchnięta. Dostałam oczywiście przed zabiegiem zastrzyk z "czymś" przeciwkrwotocznym dlatego nie było dużo krwi podczas zabiegu jak i po nim. Wszytsko mam ładne pozaszywane i za tydzień na zdjęcie szwów.
Btw moja siostra miała tez taki zabieg w znieczuleniu ogólnym oczywiście ale ona to miała wszystkie na raz usuwane a ja pojedyńczo... Może lekarze decydują o ogólnym tylko jak usuwają wszystkie?

Edit: zapomniałam dodać,że moję ósemeczki oczywiście w zawiązku były...no ;p jeszcze jedna jest :p
__________________
... Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów ...

Edytowane przez PaulusiaM-ce
Czas edycji: 2008-08-21 o 21:38 Powód: dopisek
PaulusiaM-ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 11:05   #972
zyzzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
GG do zyzzz
Dot.: szpara/y miedzy zębami

ciekawi mnie ta storna po angielsku, co to jestt? ile to kosztujee?
zyzzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:28   #973
Angii007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9
Dot.: szpara/y miedzy zębami

zyzz na pewno to urządzenie nie usunie ci diastemy, a jak już usunie to powstaną nowe szapry między jedynkami a dwójkami :P JEdynie aparat może Ci tak złąćzyć ząbki jak na zdjęciu :PP
JA Włąsnie dzisiaj wypełniłam kompozytem diastemę oraz przerwy między górnymi jedynkami a dwójkami i jestem bardzo zadowolona, Polecam !!! ;PP
Angii007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 19:21   #974
rudolf0076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: szpara/y miedzy zębami

na moje ząbki niestety kompozyt sie nie nadaje.. dzisiaj byłam u dentysty i powiedział że w wieku 15 lat nie poleca itp. i mówił że zęby mogą troszkę mi się przesunąć i wtedy by trzeba było zdzierać kompozyt... bardzo mi go odradzal.... więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko aparat... i w styczniu będę mieć zakładany.. już zapisana jestem na wizytę i w tym samym miesiącu mi go założa... troche długo muszę czekać ale cóż....... przynajmniej mama nazbiera odpowiednią kwotę Aaa i dentysta mówił że w wieku 30 lat bym baaardzo tego załowała...... najbardziej to się nadaje dla osób które maja ukonczone 18;] bo wtedy zeby nie rosna itp. ohh... jak to uslyszałam myslałam ze sie rozbecze... ale nie jest najgorzej bo juz sie przyzwyczajiłam do mysli ze bede miec aparat i za ok dwa lata piękne ząbki serdecznie Pozdrawiam
rudolf0076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 18:27   #975
ixes16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 76
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Hej! Ja też mam 15 lat i mam problem z zębami. Nie dosyć, że mam szpare miedzy jednynkami to jeszcze z lewej strony nie wyrosła mi dwójka - mam jedynke a pozniej zaraz kła ;0 To mi nie przeszkadza az tak bardzo, ale ta diastema... Ma jakiś 1mm, może 1.5, wiec za szeroka nie jest, ale wkurza mnie strasznie. Myslalam nad tym kompozytem, ale jak tu czytam, ze sie kruszy itd... sama juz nie wiem - robic ten kompozyt czy korony (cokolwiek to jest =P) no i ile takie korony by kosztowaly i czy moge w moim wieku? A poza tym jesli chodzi o obydwie rzeczy, to zrobi je dentysta? Czy trzeba do ortodonty? Proszę o odpowiedzi, bo nie moge juz z tą okropną szparą
ixes16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 18:21   #976
lilikebom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Witam chiałąm zapytac ile kosztyje taki wypalnienem kompozytem?? bylam u denstysty i zaproponowal mi korony ok 1000 zł i to jest pilowanie zebow itd itd, a czytam ze jednak mozna to zrobic bez uuszkodzenia zebow, wiec czy mozna to taniej zrobic??
lilikebom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:10   #977
rudolf0076
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 7
Dot.: szpara/y miedzy zębami

ixes16 w naszym wieku to prawie kazdy dentysta ci bedzie odradzał kompozyt bo zęby do 18 roku rosną tzn. kosci ;] a pozniej jak by się zrosły to trzeba zdrapywać i same kłopoty;] a koronki to nie wiem czy wiesz w 100% że zęby się piłuje w wampirki i tylko w wieku 18 lat A lilikebom wszystko pisze w tym wątku wystarczy poczytac ;/
rudolf0076 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:20   #978
pumasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: szpara/y miedzy zębami

hejka moge prosic adres i nr.telefonu do warszawy. Problem zebó akurat dotyczy mojego chłopaka pomiedzy zabkami z przodu ma 2 szparki i nie wiem co zrobic by sie ich pozbył?/ Prosze o pomoc i cos na temat nego co pisałaś o tym zabiegu.
Dziekuje
pumasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 20:22   #979
pumasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: szpara/y miedzy zębami

[
puma.k.sz@poczta.onet.pl
pumasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-05, 20:27   #980
pumasz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: szpara/y miedzy zębami

hejka taka sytuacja jaka opisałas jest podobna u mojego chłopaka ale nie znam niekogo kto zna dobrego specjaliste by zrobić porządek z jego ząbkami bede wdzieczana za pomoc.
puma.k.sz@poczta.onet.pl
pumasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 18:20   #981
Sussie
Przyczajenie
 
Avatar Sussie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

ja idę jutro, wyrywac dwie osemki. Lekarz stwierdzil ze musze pozbyc sie wszystkich 4. A ze jeszcze mam wole na uczelni to moze mi zrobic dwie za jednym razem. Tj gora i dol po tej samej stronie. Przyznam sie szczerze, ze boje sie niesamowicie. Nigdy w zyciu nie mialam nawet podawanego znieczulenia u dentysty. Cale szczescie, ze moje osemki juz wyrosly. Gora calkiem a dol w jeszcze ciut ciut tkwi w dziasle. Jak bedzie po wszystkim (oby jak najszybciej!) to postaram sie opisac co i jak
Trzymajcie za mnie kciuki
__________________
"You and I must fight for our rights! You and I must fight to survive!"
Sussie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 19:20   #982
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Sussie Pokaż wiadomość
ja idę jutro, wyrywac dwie osemki. Lekarz stwierdzil ze musze pozbyc sie wszystkich 4. A ze jeszcze mam wole na uczelni to moze mi zrobic dwie za jednym razem. Tj gora i dol po tej samej stronie. Przyznam sie szczerze, ze boje sie niesamowicie. Nigdy w zyciu nie mialam nawet podawanego znieczulenia u dentysty. Cale szczescie, ze moje osemki juz wyrosly. Gora calkiem a dol w jeszcze ciut ciut tkwi w dziasle. Jak bedzie po wszystkim (oby jak najszybciej!) to postaram sie opisac co i jak
Trzymajcie za mnie kciuki
moja pierwsza orto u której była tez mi zaleciła usunięcie wszystkich ósemek,ale nie zrobiłam tego.zapytałam mojego dentystę czy by mi je wyrwała,ale powiedział,że nie ma po co ich wyrywać bo są zdrowe(u góry bo te na dole nie wyszły)ale jedną wyrwałam bo ropa się przy niej zbierała-dolna,która częściowo wyszła...No i tych u góry orto nie zalecał mi wyrywać z czego się baaardzo cieszę-czeka mnie za to chirurgiczne usunięcie dolnej ósemki.A Tobie zalecił wyrwać orto czy dentysta??bo może nie trzeba ich wyrywać??lepiej zapytaj innego

pozdrawiam
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 12:11   #983
Sussie
Przyczajenie
 
Avatar Sussie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

dostalam skierowanie na ekstrakcje od ortodontki. 2dolne na bank i ewentulanie gora. Poszlam z tym do jednej pani chirurg a ona stwierdzila, ze nie trzeba ich wyrywac. Spoko, nawet sie ucieszylam Ale po jakims czasie dolne osemki zaczely sie psuc. Dentystka je zaplombowala, ale tylko ta czesc co jest na wierzchu. Nie wiadomo co sie kryje pod dziaslem :/ Tak wiec dostalam namairy na podobno swietnego chirurga (podczas konsultacji wywarl dobre wrazenie. Mily, mlody i ogrooooomy- 2 m wysoki 1m szeroki ). Lekarz stwierdzil ze jednak najlepiej pozbyc sie wszystkich. Gorne osemi sa dluzsze od pozostalych zebow i kalecza (choc tego nie czuje) policzek).
Tak wiec dzisiaj wieczorem ide dać sie wyrwac :/
__________________
"You and I must fight for our rights! You and I must fight to survive!"
Sussie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 18:18   #984
Sussie
Przyczajenie
 
Avatar Sussie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 13
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Wróciłam! Jestem pod ogromnym wrazeniem! NIC a NIC nie bolało! Nawet podanie znieczulenia! Dol poszedl pierwszy. Pan dr probowal poczatkowo wyrwac normalnie ale kosc trzymala wiec musial tez i ja usunac. Gora raptem pare sekund. Razem mam 7 szwow. 4 na dole i 3 u gory.
Nie macie sie czego bac! Strach ma wielkie oczy- a teraz chodzi z zebami w woreczku
__________________
"You and I must fight for our rights! You and I must fight to survive!"
Sussie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 11:22   #985
izisskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: szpara/y miedzy zębami

czesc dziewczyny. niedawno miałam zabieg podcięcia wedzidełka wargi górnej, po którym szpara miedzy jedynkami miała sie zsunąć. jednak efektów poki co nie widac... moze ktoras z was miala taki zabieg? ile trwa zsuwanie sie szpary ? Prosze o odpowiedz
izisskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 12:44   #986
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

A ja miałam juz usuwaną tą nieszczęsna górną ósemkę i .... to był dramat. Myslałam ze umre na tym fotelu Jedno z najgorszych uczuc jakie dane mi było przezyc... Po zejsciu z fotela sie poryczałam, a najgorsze jest to ze zrezygnowałam przez to z dalszego usuwania zebów i do tej pory nie założyłam jeszcze tego aparatu :-(
Wybieram sie teraz jeszcze na jedna konsultacje i mam cichą nadzieje ze drugiej ósemki górnej nie kaza mi dłutować...
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 16:39   #987
koper155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: szpara/y miedzy zębami

Hej Izisskaa, nie wiem ile masz lat ale zeby po takim zabiegu moga zsunac sie tylko u dzieci. Ja tez mialam taki zabieg w zeszlym roku poniewaz tez mam diasteme, jednak bylo to tylko przygotowanie do zalozenia aparatu po to zeby potem zeby sie nie rozeszly.Lekarz, ktory wykonywal ten zabieg powiedzial, ze gdyby podciecie wedzidelka bylo duzo wczesniej kiedy bylam jeszcze dzieckiem to nie mialabym teraz takiego problemu, niestety teraz jest juz za pozno... Ale to jest tylko to co uslyszalam, podobno wszystko zalezy od wieku. U mnie nadal jest tak samo Pozdrawiam
koper155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 14:54   #988
tostzmaslem
Przyczajenie
 
Avatar tostzmaslem
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

ja miałam wyrywaną górną prawą ósemke jakieś 2 tygodnie temu. nastawiłam się do tegow miarę możliwości dosyć pozytywnie i przyznaję, że najgorszy moment to zastrzyki znieczulające i samo wyrywanie (ósemke miałam głeboko schowaną i myślałam, że mi polika rozerwie:P). Poza tym czułam się dobrze, nic mnie nie bolało, tylko policzek mi nieźle napuchł i miałam pare zółto-zielonych siniaków, ale szybko zeszły
nie było źle!
tostzmaslem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 20:02   #989
pajki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: szpara/y miedzy zębami

a ja dzisiaj zalepilam diasteme kompozytem dalam 70zł i jestem bardzo zadowolona))))))))))
pajki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-22, 13:34   #990
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

a musialyscie zrobic najpierw zdjecie pantomograficzne szczeki, w sensie rentgen? zeby lekarz mogl zobaczyc jak sie ukladaja korzenie?? a i ile wam schodzila opuchlizna bo ja mam zabieg w piatek a w poniedzialek na uczelnie i zastanawiam sie czy do poniedziałku troche odpuchne
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-02 01:41:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:11.