Role płciowe a wykształcenie... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-18, 16:03   #31
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Role płciowe a wykształcenie...

Tyle, że u mnie w branży to ludzie na początku, przez kilka lat sami siebie wydają, piszą artykuły i książki naukowe za darmo, za wpis do CV, po to, żeby zaistnieć.

A jakoś głupio to robić w wieku 43 lat... rywalizować z 20- kilku- 30- latkami... historyków wojskowości jest sporo...

No, ale trudno, " cierp ciało, kiedyś chciało ".
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-18, 20:56   #32
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Role płciowe a wykształcenie...

Cytat:
Napisane przez singiel34 Pokaż wiadomość
Tyle, że u mnie w branży to ludzie na początku, przez kilka lat sami siebie wydają, piszą artykuły i książki naukowe za darmo, za wpis do CV, po to, żeby zaistnieć.

A jakoś głupio to robić w wieku 43 lat... rywalizować z 20- kilku- 30- latkami... historyków wojskowości jest sporo...

No, ale trudno, " cierp ciało, kiedyś chciało ".
Nie jest głupio. Gdy będziesz sobą - to się sprzedaje (bo jest wiele fałszu wokół, szczególnie w telewizji i ludzie szukają autentyczności). Szczerość plus oryginalny pogląd (w tym sensie oryginalny, że bardzo, bardzo twój), nie ściągniętych od kogoś, nie przeczytany. Żeby być oryginalnym, trzeba być absolutnie szczerym ze sobą. Co cię najbardziej pociąga w historii? Masz jakiś swój punkt widzenia? Znajdź swoją indywidualną niszę, pogłębiaj ją i działaj. Zauważyłam, że ludzie uwielbiają szczerych ludzi z własnymi poglądami. To jest seksowne i kamera to kocha. Teraz są takie czasy (you tube, media społecznościowe), że można się wybić, jak ma się coś do powiedzenia, można znaleźć swoich fanów, czytelników.

Możesz np. założyć vloga na ten temat na you tube, bloga, napisać książkę... Ważne jest tylko to, abyś nie powielał innych, a mówił od siebie. (zauważyłam, że ta szczerość może być nawet niezbyt mądra, wręcz dziwaczna, z kosmosu, ale ważne że to szczerość, i ludzie takie coś kupują, bo szukają czegoś, czegoś indziej nie widzieli. I nie, ja to wiem, nie jest tak, że jesteś nieciekawy. Będziesz o tyle ciekawy, o ile nie będziesz się porównywał z innymi, a robił swoje, rozwijał swoje zdanie, miał odwagę je mieć)

A jeśli chodzi o twój wiek to jesteś jeszcze młody, szczególnie na sukces, ale już na tyle dojrzały, aby mieć swoje przemyślenia, itd.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."

Edytowane przez Dobranka
Czas edycji: 2019-06-18 o 21:32
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 13:27   #33
Carmelitka
Przyczajenie
 
Avatar Carmelitka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 27
Dot.: Role płciowe a wykształcenie...

Cytat:
Napisane przez singiel34 Pokaż wiadomość
Tyle, że u mnie w branży to ludzie na początku, przez kilka lat sami siebie wydają, piszą artykuły i książki naukowe za darmo, za wpis do CV, po to, żeby zaistnieć.

A jakoś głupio to robić w wieku 43 lat... rywalizować z 20- kilku- 30- latkami... historyków wojskowości jest sporo...

No, ale trudno, " cierp ciało, kiedyś chciało ".
W jaki sposób wiek ma byc progiem nie do przeskoczenia w wydawnictwie? Tak dlugo jak piszesz dobrze i rzetelnie to akurat wiek dziala na plus autora, zwlaszcza w sprawach historycznych.
Carmelitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-19, 18:10   #34
singiel34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 123
Dot.: Role płciowe a wykształcenie...

Tak, tyle że motywacja do pracy za darmo częściowo mi przeszła... To znaczy mogę pracować za darmo, jak najbardziej, ale kilka lat najwyżej...

Ale, to prawda, wiek nie jest żadnym ograniczeniem, można pisać do oporu. I wydawnictwa szukają pracowników .

Edytowane przez singiel34
Czas edycji: 2019-06-19 o 18:12
singiel34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-19 19:10:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.