Mamy LIPCOWE 2019 cz.2 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-18, 07:36   #2731
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

U mnie się nie zapowiada zbyt szybko.. Mały siedzi wysoko, położna po dzisiejszej porannej wizycie stwierdziła, że do 40 tc na pewno nie urodzę.
Jak tak dalej będzie to Młody dobije do 4 kg a tego się bardzo boję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 08:31   #2732
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mala biegaczka orientujesz sie czy axkida mozna rozebrac z tapicerki do prania?
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 08:35   #2733
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
mala biegaczka orientujesz sie czy axkida mozna rozebrac z tapicerki do prania?
mozna - ja niedawno prałam naszego minikida move też da się prać

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Kevschaa super wieści

Moja do tp może 4kg nie będzie miała, ale jakbym miała czekać na sn do tych 40+12 jak oni chcieli, to by dobiła..
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 10:21   #2734
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mala biegaczka - dzięki nasz minikid tez juz w pralce, bardziej przeraża mnie jak ja go złożę
Dzisiaj piore oba foteliki i wózki, nawleke też łóżeczko i piore ostatnie jakieś pierdołki. Myślę że to całkiem sporo jak na jeden dzień

kevscha - oooo to super!

patit - bywa ze nic sie nie zapowiada a tu jednak dziecko w jeden dzien zmienia zdanie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 11:06   #2735
monika1304
Raczkowanie
 
Avatar monika1304
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 342
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Dziewczyny pierzecie poszycia nowych wózków? Ja się właśnie zastanawiam czy to robić czy generatorem pary je przejechać...
__________________
03. 01. 2010r.

17. 01. 2014r.

17. 09. 2016r.
monika1304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 11:54   #2736
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja wyprałam tylko materac.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 12:10   #2737
Patti_1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 774
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja nie piorę, wywietrzę go na powietrzu, żeby pozbyć się sklepowego zapachu i ewentualnie przejadę na gorąco parą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patti_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 12:19   #2738
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

nowego bym nie prala, jedynie pokrowiec z materacyka

Ja wózki mam wymyte ręcznie plus wszystkie prania porobione, jak wyschną to zostanie najgorsze - skladanie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 12:31   #2739
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja nie mylam wózka ani nie pralam pokrowców, też tylko zrobię materac parą. Szczerze mówiąc to już wszystkie prania za mną i zupełnie mi się nie chce ostatnio ręcznie wypralam jeszcze zabawki typu szeleściki i jakieś te dziwne kolorowe maskotki z różnymi strukturami sensorycznymi

Dzisiaj mam totalną niemoc. Spojenie lonowe boli, że ciężko mi wstać a ubieranie się to kosmos. Ciekawe jak to będzie być znowu sprawną i jak nie będzie boleć

Ale dziwne jest to że nawet w ciągu dnia mam teraz mega wahania sprawności.

Wczoraj jak wyszłam ze szpitala to szłam z dość ciężką torbą i sobie przeszłam w stronę domu z 3 km i doszłabym kolejne 3 gdyby nie chciało mi się strasznie sikać. Szło się super mimo słońca. Wieczorem tego samego dnia jak już było mega przyjemnie temperaturowo wyszłam na spacer z tz i psem i wlekłam się tak, że tylko balkonika by mi brakowało... 2 km a ja ledwo nogami przebierałam.

Też tak macie?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 12:57   #2740
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja dziś od rana bóle jak na okres. już miałam wychodzić do sklepu ale tak mnie pobolewało, że musiałam się położyć. Po około godzinie przeszło. dobrze, że dziś wizyta to sprawdzę co i jak bo nie powiem przeraziłam się, że to może już😀
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 14:09   #2741
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

kevscha - też to mam
dziś mi brzuch twardnieje, ale co sie dziwić jak cały czas cos robię. Już bliżej niz dalej końca.

NAJPÓŹNIEJ za 3 tygodnie o tej porze będę już po cc. Także to chyba dobry moment na zakończenie wszystkich otwartych, niedokończonych spraw.
Dziś wkladalam chuste do szafki i okazało się że młodemu wsadzilam do szafkj swój recznik do szpitala, a do szpitala spakowalam sobie ręcznik z kapturkiem

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

pelnoletnia - kciuki za wizytę! jeszcze nie pora na Ciebie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 15:15   #2742
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Zamawiam medela swing i zastanawiam się co powinnam do tego dokupić? Ile butelek i w jakich rozmiarach żeby starczyło na początku? Myślałam o 3 butelkach 150 ml. Planuję okazjonalnie używać tylko jak będę chciała na 2 h wyjść z domu i zostawić małą. Raczej na bieżąco odciągnąć i wyjść, a nie np. Mrozić.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 15:19   #2743
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Zamawiam medela swing i zastanawiam się co powinnam do tego dokupić? Ile butelek i w jakich rozmiarach żeby starczyło na początku? Myślałam o 3 butelkach 150 ml. Planuję okazjonalnie używać tylko jak będę chciała na 2 h wyjść z domu i zostawić małą. Raczej na bieżąco odciągnąć i wyjść, a nie np. Mrozić.
Kup jedną jak nie podejdzie to nie będzie żal nie raz jeat tak że dziecku butelka nie przypadnie do gustu
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 15:21   #2744
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
mala biegaczka - dzięki nasz minikid tez juz w pralce, bardziej przeraża mnie jak ja go złożę
Dzisiaj piore oba foteliki i wózki, nawleke też łóżeczko i piore ostatnie jakieś pierdołki. Myślę że to całkiem sporo jak na jeden dzień

kevscha - oooo to super!

patit - bywa ze nic sie nie zapowiada a tu jednak dziecko w jeden dzien zmienia zdanie
Powiem Ci, że ja go szybciej założyłam z powrotem, niż mi zeszło na rozbieranie go

Cytat:
Napisane przez monika1304 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierzecie poszycia nowych wózków? Ja się właśnie zastanawiam czy to robić czy generatorem pary je przejechać...
Ja nie prałam, mimo że obydwa wózki używane - tzn prałam środek, czyli pokrowiec materacyka + to wkoło w środku, ten taki ochraniacz.

Cytat:
Napisane przez marttb Pokaż wiadomość
NAJPÓŹNIEJ za 3 tygodnie o tej porze będę już po cc. Także to chyba dobry moment na zakończenie wszystkich otwartych, niedokończonych spraw.
Ja za 2

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Zamawiam medela swing i zastanawiam się co powinnam do tego dokupić? Ile butelek i w jakich rozmiarach żeby starczyło na początku? Myślałam o 3 butelkach 150 ml. Planuję okazjonalnie używać tylko jak będę chciała na 2 h wyjść z domu i zostawić małą. Raczej na bieżąco odciągnąć i wyjść, a nie np. Mrozić.
A co masz w zestawie? Ja poprzednim razem miałam Canpol EasyStart z 1 butelka i mi starczała. Przelewałam mleko potem do normalnej butelki z TT np i do lodowki i czekalo na karmienie albo do woreczkow i mrozilam.
Teraz mam laktator z Ali polecany, na 2 piersi. Obym jednak nie musiala go uzywac w ogole albo tylko okazjonalnie...
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 15:27   #2745
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

W zestawie jest tylko smoczek calma do butelki i ta butelka do której wlatuje mleko przy odciaganiu (podejrzewam że można ją odłączyć i użyć do karmienia).

Faktycznie nie pomyślałam o tym że dziecku mogą te butelki nie pasować. Smoczki do butelek powinny być uniwersalne i pasować do wszystkich marek. Z drugiej strony te butelki to same butelki+ nakrętka więc w najgorszym razie można je użyć do przechowywania i przelać do właściwej butelki przed podaniem...
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 15:40   #2746
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mala biegaczka - oby mi tez tak poszło bo na razie na samą myśl sie poce

kevscha - moja kuzynka kupila tam cały zestaw butelek z TT, chyna z 7 butelek czy coś, a jej młody powiedział im nie i poszły do kosza.

Ja tym razem laktatora nie mam wcale. Jestem za leniwa na to. Nie jestem tez typem ktory będzie walczył jak wilk o laktacje. Czasem myśle ze to moje luzne podejście właśnie jest powodem tego ze tak łatwo poszlo z córką. Tutaj mam większe obawy, bo wiem co to kp, i ciągle sie wacham czy chcę... ale z drugiej strony i tak z nikim dziecka nie planuję zostawiać. Męża na co dzień nie mam żeby on mógł przejac mlodego a ja wyjsc, jak juz bedzie to wole spedzic czas w 4 niz zostawic go z dziecmi a sama wyjsc, bo dla mnie to wtedy bardziej meczarnia, że nie jestem z nim kiedy mogę.
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 15:59   #2747
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Moja mloda pila z kazdej butli i z kazdego smoczka, nie wazne czy zwykly, czy ortodontyczny z tym, ze butle z TT najgorzej jej podchodzily. Podejrzewam, ze to przez smoczek, ktory byl sztywniejszy niz np w butlach z Avent czy NUK.
Teraz kupilam szklane z canpolu. Smoczki sa w miare miekkie. Jak mlodemu nie podejdzie standardowy smoczek, to kupie inny ksztalt, nie bede zmieniac butelek.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 16:06   #2748
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja kupiłam na razie jedną butelkę z Avent + jedną mam w laktatorze. I 4 pojemniczki na pokarm, w razie czego.
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 16:18   #2749
marynia991
Raczkowanie
 
Avatar marynia991
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 136
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja z córką się naszukałam odpowiedniej butelki. Tzn piła z każdej ale większość była dla niej "za szybką" mimo najmniejszego smoczka i wszystko bokiem buzi wypływało. Avent się sprawdził, więc teraz mam laktator avent i butelkę ze smoczkiem z tego zestawu. Jak będzie potrzeba to dokupie ich więcej albo będę szukać innej odpowiedniej.

Kevschaa dziewczyny dobrze radzą, lepiej nie kupować kilka tej samej firmy bo nie wiadomo czy się polubią😊

Zaraz mi brzuch ekspoloduje tak mnie kopie to dziecko😊

Ile przytylyscie? Ja 15,5 kg a startowałam z nadwagą🙁
marynia991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-18, 16:36   #2750
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja mam 15kg na plusie
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 16:41   #2751
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

U mnie 11 kg na plusie, ale dopiero 34+0 wiec jeszcze troche przybedzie, chociaz dla mnie mogloby tak zostac, bo juz chodze jak slonica.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 16:48   #2752
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja 8 kg i trochę mnie to martwi😔
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 16:48   #2753
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja też mam około 15kg na plusie ale bardzo mocno ostatnio zatrzymuje wodę, na koniec tamtego tygodnia 2 kg na plusie było względem początku tygodnia.

Pelnoletnia, jeśli miałaś miesiączkowe bóle to pewnie przepowiadające, ja przy dwóch porodach z bólami krzyżowymi tak właśnie bym je opisała, jako większe bóle miesiączkowe.

Ja zakupiłam butelki z aventu, nie nastawiam się że dzieć ich nie polubi, ba musi polubić heheh.

Wczoraj miałam masakryczny dzień. Najgorszy z możliwych, gdzie na koniec dnia zaczęłam sama z siebie ryczeć, a brzuch mnie bolał dosyć mocno z tego wszystkiego. mam wrażenie że znów będę że wszystkim sama, bo przecież praca męża ważniejsza. Dzisiaj znów poszedł na nadgodziny - uwaga od 6.00 do 20.00, w czwartek też może pójdzie do pracy, a jak nie w czwartek to w sobotę będzie. No super. W wakacje po porodzie chce wziąć opiekę na mnie dwa tygodnie i to by było tyle. Za każdym razem mnie tak wystawiał, ale za pierwszym razem nie wiedziałam jak to będzie wyglądać, za drugim od razu pojechalam do mamy ale tez widział w jakim jestem stanie i też nic nie zrobił. Chyba mnie to powoli przytłacza, świadomość że będę sama z niemowlakiem i dwoma starszakami przez bite 2 m-ce przez 24h...
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 17:24   #2754
marttb
Zakorzenienie
 
Avatar marttb
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 621
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

mala biegaczka - zlozylam fotelik z powrotem i faktycznie poszlo tak szybko że sama nie wierzę
a wiec kolejny plus tego fotelka, jeden z zakupów którego chyba nigdy nie pożałuję, zawsze pozytywnie zaskoczy
__________________
And darling I will be loving you 'til we're 70(...)
Oh me I fall in love with you every single day
And I just wanna tell you I am

(...)wszyscy się spotkamy, więc nie będziesz już sam,
spotkasz ludzi, których tak bardzo kochałeś,
choć lata nie widziałeś, nadal kochać nie przestałeś ❤
marttb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 17:58   #2755
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Marttb a to super a nie mówiłam

Kevschaa ja bym wlasnie nie inwestowala w mnostwo butelek Zawsze mozna dokupic jak bedzie koniecznosc

U mnie ostatnio bylo 14kg na plusie ale juz nie wchodze na wage Gastro mam takie ostatnio, ze nie ma mowy, zebym nie tyla nadal, a tu juz 38+3 W ogole w tym dniu poprzedniej ciazy juz lezalam w szpitalu na indukcji. A w 38+5 maly przyszedl na swiat Teraz zapewne pobije rekord bycia w ciazy Co ciaza to dluzej :P
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 18:24   #2756
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Macie rację, zamówiłam tylko 1 butelkę z zakrętką a nie smoczkiem. Małej musi przypasowac albo medela calma, albo avent natural bo taką dostałam gratis



Muszę się pożalić. Po chacie lata mi pełno moli spożywczych ;( w zeszłym roku miałam i wszystkie szafki czyscilam i wszystko wyrzucałam i później nie było problemu. Teraz od jakiś 2 tygodni znowu! Co prawda larw nigdzie nie znalazłam ani pajeczynek, ale na pułapce na mole mam 5 przyczepionych i przynajmniej 4 dziennie w locie zabijam... Nienawidzę tego cholerstwa i nie mam siły znowu wyrzucać wszystkiego z szaf i czyścić ich octem. Tym bardziej że te gnojki jakby chciały to równie dobrze za szafami mogłyby sobie złożyć jaja i czyszczenie szaf nie pomoże
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 18:37   #2757
pelnoletnia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 706
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

ja po wizycie, mała waży 2930🙂 następna wizyta 8 lipca ale ginka mówi, że całkiem możliwe, że jej nie doczekam
pelnoletnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 19:21   #2758
ewka1368
Zakorzenienie
 
Avatar ewka1368
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 893
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kevsha super ze dzidzia "koksu"!!!



Martb wyobrazilam sobie jak się w szpitalu wycierasz w ręcznik z kapturkiem😂



Mnie czasem bola wszystkie kości w okolicy miednicy i rano stopy pod spodem 😁 no i spuchnięte mam stopy troche

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Koksi*

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Zapomniałam o najwazniejszym!

Poprałam ciuchy dla Franka i jestem z siebie taka dumna😂 w końcu ciuchy gotowe teraz nie mam ich gdzie schowac😁



Sprzedawalyscie kiedys ciuchy po swoich dzieciach?chciałam sprzedać po córce ale nie wiem jak się za ro wsiąść aby sie lepiej sprzedalo w sensie np na sztuki czy w "paczkach" po kilka sztuk czy jakies komplety np legi i bluza/bluzka / podkoszulek?
__________________
19.12.2014
ewka1368 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 20:05   #2759
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Ja jak będę sprzedawać to w pakietach rozmiarowych od razu wszystko.

Nie chciałabym żeby mi truli tyłek i umawiali się na odbiór np. Jednej bluzki czy body. Tym bardziej że olx ma to do siebie, że często jest ktoś zainteresowany i się umawia a nie przychodzi.

Może jakieś droższe rzeczy typu kurtki, kombinezony wystawilabym osobno.
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-18, 20:07   #2760
marynia991
Raczkowanie
 
Avatar marynia991
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 136
Dot.: Mamy LIPCOWE 2019 cz.2

Kevschaa miałam ten sam problem rok temu i źródło wtedy znalazłam w suszonych grzybach i wszystko było do wywalenia, nawet lekarstwa które były w tej samej szafce. Kilka dni temu też widziałam 2 w domu i jestem przerażona ale narazie więcej nie widzę. Jak się uporasz z tym to polecam w szafkach wyłożyć liście laurowe i goździki, ponoć pomaga.
marynia991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-15 20:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.