Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 19:20   #3181
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja będę sama robić tabliczki, będę malować ręcznie napisy na drewnie .

A co do teściowej... Ostatnio jak byliśmy to się pokłóciliśmy (oczywiście, tradycja) i powiedzieliśmy, że kiedyś zastanawialiśmy się czy zaprosić siostrę TŻta (długa historia, ale było naprawdę niemiło, że moglibyśmy się spokojnie zobaczyć w sądzie). Koniec końców powiedzieliśmy, że widzimy ją zmianę i chcemy ją zaprosić, bo chcemy dać jej szansę. Przez te całe nerwy zapomnieliśmy dać jej zaproszenia i zorientowaliśmy się w samolocie. Chcieliśmy do niej zadzwonić i ją zaprosić chociaż przez tę rozmowę na skype (no głupio wyszło), ale teściowa zadzwoniła i zaczęła krzyczeć, że mamy ją zaprosić i to z osobą towarzyszącą, bo jak nie, to ona też nie przyjdzie! Skąd ona sobie ubzdurała, że nie chcemy zaprosić siostry TŻta to nie wiem. Zawsze wiedziałam, że słucha wybiórczo .
Druga sprawa to noclegi. Nagle teraz jej się przypomniało, że powinniśmy najlepiej pięciogwiazdkowy hotel wynająć dla całej jej rodziny, bo oni wszyscy z daleka. W naszych stronach nie ma tradycji załatwiania innym noclegu to raz, a dwa, że dużo rodziny mieszka blisko. Jakoś moja rodzina się zorganizowała, a jakby mi ktoś powiedział, że potrzebuje to nie ma problemu, załatwię, ale nie czytam w myślach.


My nie płaciliśmy nic, mamy zapłacić później.

No dałam jej jedno zadanie, więcej już nie dostanie. Nie mogliśmy jednak inaczej, bo rodzina TŻta jest/była skłócona i jej po prostu nie zna. Im dłużej znam tę kobietę, tym mniej zdziwiona jestem, że są wszyscy pokłóceni

ehh widze,ze temat z tesciowa identycznie prawie jak u mnie, nie zazdroszcze i lacze sie w bolu :/
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 20:24   #3182
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Kicimordka, co za teściowa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 22:18   #3183
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Oj współczuję sytuacji z teściową
Pixie przed swoim weselem to się dopiero wszystko obserwuje takie rzeczy ,fajnie ,że nam napisałas co i jak

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:07   #3184
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny.

Byłam trochę nieaktywna przez ostatnie kilka dni, ale teściowa znowu dała czadu i musiałam wiele rzeczy przemyśleć oraz się uspokoić.

My planujemy podać tort po 10 . Zazwyczaj jest o północy, ale myślę, że to za późno.

Były już pierwsze zapowiedzi !

Muszę kupić tego instaxa. Likable, gdzie dorwałaś swojego?

Ja właśnie szyję 100 pokrowców na sztućce z ozdobami z makramy. Zawsze sobie coś wymyślę, a potem się męczę .
O kurczę, jestem mega ciekawa tych makram na sztućce Koniecznie pochwal się efektem.
Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Chce coś takiego KLIK
Tylko żeby był napis w kolorze złotego lustra, podstawkę zrobię sobie sama inną


Dzień dobry
Śliczne Ty w ogóle masz piękne dodatki
Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej! Witam się z Anglii!Wesele było udane, mimo, że nikogo nie znaliśmy. Zostaliśmy usadzeni z młodymi ludźmi, dodatkowo obok nas też były osoby, które nikogo nie znały i fajnie się dogadaliśmy. Jedzenie było bardzo dobre, muzyka ok, a to najważniejsze. Mlodzi piękni , mieli ekstra księdza.
Moje spostrzeżenia pod kątem naszego wesela:
-zyczenia były na sali, potem obiad, potem tort i mega nam się dłużyło do pierwszego tańca. U siebie tort zrobimy po pierwszym tańcu i bloku piosenek jak któraś z Was pisała.
- na pewno poprosimy zespół, żeby zapowiedział przed tańcem, żeby na czas tańca rodzice zabrali dzieci z parkietu, bo bardzo goniły i przeszkadzały, a najbardziej chyba na torcie.
-po torcie kolejną "atrakcją" były dopiero oczepiny (razem z podziękowaniem rodzicom) i mimo, że sporo tańczyliśmy znów nam się dłużyło, jednak przydałoby się, żeby koło 21-22 coś było podziękowania, tort, zabawa cokolwiek.
-cieszymy się, że wybraliśmy salę, gdzie osobno się siedzi, a osobno tańczy. Tu wszystko było razem i było głośno. Opcją było jedynie: taniec kiedy grają i rozmowy, kiedy cisza. Jak zaczynali grać to temat się urywał w pół zdania. Z drugiej strony może to nieźle, bo mobilizuje ludzi do zabawy, ale my np. jak już tym byliśmy zmęczeni to uciekaliśmy na pole od tego huku.Tak jak pisałam, miało być zaraz, ale zmieniliśmy po tym weselu na pierwszy taniec najpierw, żeby ludziom nie dłużyło się po obiedzie. Jak zaraz orkiestra poprosi na parkiet to nawet nie zdążą iść do słodkiego stołu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego wyjazdu!

A wskazówki bardzo cenne, dziękuję! <3 Właśnie cały czas myślę, kiedy zrobić podziękowania. Koleżanka podsunęła mi pomysł, że tuż przed tortem. Ma to swoje plusy, bo wtedy prawdopodobnie będzie jeszcze moja babcia, a dajemy kwiaty również dziadkom. Później jej nie będzie i zostaną tylko moi drudzy dziadkowie i dziadkowie Tż.
Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja będę sama robić tabliczki, będę malować ręcznie napisy na drewnie .

A co do teściowej... Ostatnio jak byliśmy to się pokłóciliśmy (oczywiście, tradycja) i powiedzieliśmy, że kiedyś zastanawialiśmy się czy zaprosić siostrę TŻta (długa historia, ale było naprawdę niemiło, że moglibyśmy się spokojnie zobaczyć w sądzie). Koniec końców powiedzieliśmy, że widzimy ją zmianę i chcemy ją zaprosić, bo chcemy dać jej szansę. Przez te całe nerwy zapomnieliśmy dać jej zaproszenia i zorientowaliśmy się w samolocie. Chcieliśmy do niej zadzwonić i ją zaprosić chociaż przez tę rozmowę na skype (no głupio wyszło), ale teściowa zadzwoniła i zaczęła krzyczeć, że mamy ją zaprosić i to z osobą towarzyszącą, bo jak nie, to ona też nie przyjdzie! Skąd ona sobie ubzdurała, że nie chcemy zaprosić siostry TŻta to nie wiem. Zawsze wiedziałam, że słucha wybiórczo .
Druga sprawa to noclegi. Nagle teraz jej się przypomniało, że powinniśmy najlepiej pięciogwiazdkowy hotel wynająć dla całej jej rodziny, bo oni wszyscy z daleka. W naszych stronach nie ma tradycji załatwiania innym noclegu to raz, a dwa, że dużo rodziny mieszka blisko. Jakoś moja rodzina się zorganizowała, a jakby mi ktoś powiedział, że potrzebuje to nie ma problemu, załatwię, ale nie czytam w myślach.


My nie płaciliśmy nic, mamy zapłacić później.

No dałam jej jedno zadanie, więcej już nie dostanie. Nie mogliśmy jednak inaczej, bo rodzina TŻta jest/była skłócona i jej po prostu nie zna. Im dłużej znam tę kobietę, tym mniej zdziwiona jestem, że są wszyscy pokłóceni
Co za żałosne akcje Widać że ta kobieta jest toksyczna i niezrównoważona


Ja właśnie jadę autem z Tż, więc mam w końcu czas na wizaż Masakra ile rzeczy do zrobienia. Jeszcze muszę zrobić słoiki na kwiaty i musimy zrobić ściankę do zdjęć. Wczoraj miałam ostatnią przymiarkę sukni i jest śliczna Cudownie się mieni. Jutro odbieram. Wczoraj gadaliśmy z foto i kamerą, a jutro z DJ. Do soboty zwiariuję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 07:47   #3185
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Śliczne Ty w ogóle masz piękne dodatki


Ja właśnie jadę autem z Tż, więc mam w końcu czas na wizaż Masakra ile rzeczy do zrobienia. Jeszcze muszę zrobić słoiki na kwiaty i musimy zrobić ściankę do zdjęć. Wczoraj miałam ostatnią przymiarkę sukni i jest śliczna Cudownie się mieni. Jutro odbieram. Wczoraj gadaliśmy z foto i kamerą, a jutro z DJ. Do soboty zwiariuję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ale teraz gorrrrący czas, taka podekscytowana jestem jakby to juz moje było


Dzień dobry
Przed chwilką zamówiłam te tabliczki, zapłaciłam za stempelki, jestem w trakcie ustalania tekstów na zawieszki, jestem taka zorganizowana
A w czwartek za tydzień jadę na pierwszą przymiarkę
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 08:01   #3186
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O kurczę, jestem mega ciekawa tych makram na sztućce Koniecznie pochwal się efektem.Śliczne Ty w ogóle masz piękne dodatki Udanego wyjazdu!

A wskazówki bardzo cenne, dziękuję! <3 Właśnie cały czas myślę, kiedy zrobić podziękowania. Koleżanka podsunęła mi pomysł, że tuż przed tortem. Ma to swoje plusy, bo wtedy prawdopodobnie będzie jeszcze moja babcia, a dajemy kwiaty również dziadkom. Później jej nie będzie i zostaną tylko moi drudzy dziadkowie i dziadkowie Tż. Co za żałosne akcje Widać że ta kobieta jest toksyczna i niezrównoważona


Ja właśnie jadę autem z Tż, więc mam w końcu czas na wizaż Masakra ile rzeczy do zrobienia. Jeszcze muszę zrobić słoiki na kwiaty i musimy zrobić ściankę do zdjęć. Wczoraj miałam ostatnią przymiarkę sukni i jest śliczna Cudownie się mieni. Jutro odbieram. Wczoraj gadaliśmy z foto i kamerą, a jutro z DJ. Do soboty zwiariuję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Na pewno ze wszystkim zdążycie stres już jest?
Właśnie miałam pytać czy dziękujecie też dziadką/chrzestnym. Ja w ogóle nie mam pomysłu dla jakiś prezent dla nich... alkohol, kwiaty, kosze? Hmmm

Zamawianie tuby strzelające? Jeśli tak to ile i jaką wielkość?

Zna się któraś na fontannach czekadowych? Nie wiem jaką czekoladę kupić 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 09:28   #3187
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O kurczę, jestem mega ciekawa tych makram na sztućce Koniecznie pochwal się efektem.Śliczne Ty w ogóle masz piękne dodatki Udanego wyjazdu!

A wskazówki bardzo cenne, dziękuję! <3 Właśnie cały czas myślę, kiedy zrobić podziękowania. Koleżanka podsunęła mi pomysł, że tuż przed tortem. Ma to swoje plusy, bo wtedy prawdopodobnie będzie jeszcze moja babcia, a dajemy kwiaty również dziadkom. Później jej nie będzie i zostaną tylko moi drudzy dziadkowie i dziadkowie Tż. Co za żałosne akcje Widać że ta kobieta jest toksyczna i niezrównoważona


Ja właśnie jadę autem z Tż, więc mam w końcu czas na wizaż Masakra ile rzeczy do zrobienia. Jeszcze muszę zrobić słoiki na kwiaty i musimy zrobić ściankę do zdjęć. Wczoraj miałam ostatnią przymiarkę sukni i jest śliczna Cudownie się mieni. Jutro odbieram. Wczoraj gadaliśmy z foto i kamerą, a jutro z DJ. Do soboty zwiariuję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Trzymaj sie, wszystko bedzie na pewno dopiete na ostatni guzik

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

A ja w koncu zamowilam tort

Slodki stol - dalej czekam na odpowiedz z cukierni...czemu tak trudno w dzisiejszych czasach porozumiec sie z ludzmi przez wiadomosci email??
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 12:29   #3188
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej w upalną środę!

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja będę sama robić tabliczki, będę malować ręcznie napisy na drewnie .

A co do teściowej... Ostatnio jak byliśmy to się pokłóciliśmy (oczywiście, tradycja) i powiedzieliśmy, że kiedyś zastanawialiśmy się czy zaprosić siostrę TŻta (długa historia, ale było naprawdę niemiło, że moglibyśmy się spokojnie zobaczyć w sądzie). Koniec końców powiedzieliśmy, że widzimy ją zmianę i chcemy ją zaprosić, bo chcemy dać jej szansę. Przez te całe nerwy zapomnieliśmy dać jej zaproszenia i zorientowaliśmy się w samolocie. Chcieliśmy do niej zadzwonić i ją zaprosić chociaż przez tę rozmowę na skype (no głupio wyszło), ale teściowa zadzwoniła i zaczęła krzyczeć, że mamy ją zaprosić i to z osobą towarzyszącą, bo jak nie, to ona też nie przyjdzie! Skąd ona sobie ubzdurała, że nie chcemy zaprosić siostry TŻta to nie wiem. Zawsze wiedziałam, że słucha wybiórczo .
Druga sprawa to noclegi. Nagle teraz jej się przypomniało, że powinniśmy najlepiej pięciogwiazdkowy hotel wynająć dla całej jej rodziny, bo oni wszyscy z daleka. W naszych stronach nie ma tradycji załatwiania innym noclegu to raz, a dwa, że dużo rodziny mieszka blisko. Jakoś moja rodzina się zorganizowała, a jakby mi ktoś powiedział, że potrzebuje to nie ma problemu, załatwię, ale nie czytam w myślach.


My nie płaciliśmy nic, mamy zapłacić później.

No dałam jej jedno zadanie, więcej już nie dostanie. Nie mogliśmy jednak inaczej, bo rodzina TŻta jest/była skłócona i jej po prostu nie zna. Im dłużej znam tę kobietę, tym mniej zdziwiona jestem, że są wszyscy pokłóceni
O rany co za kobieta, robi chyba wszystko, żeby zepsuć atmosferę zamiast do czegoś się przydać. Przykre.

Zapomniałam zacytować, ale jestem mega ciekawa tych makram - dowaliłaś sobie chyba sporo roboty, ale na pewno będą przepiękne

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Hej! Witam się z Anglii!Wesele było udane, mimo, że nikogo nie znaliśmy. Zostaliśmy usadzeni z młodymi ludźmi, dodatkowo obok nas też były osoby, które nikogo nie znały i fajnie się dogadaliśmy. Jedzenie było bardzo dobre, muzyka ok, a to najważniejsze. Mlodzi piękni , mieli ekstra księdza.
Moje spostrzeżenia pod kątem naszego wesela:
-zyczenia były na sali, potem obiad, potem tort i mega nam się dłużyło do pierwszego tańca. U siebie tort zrobimy po pierwszym tańcu i bloku piosenek jak któraś z Was pisała.
- na pewno poprosimy zespół, żeby zapowiedział przed tańcem, żeby na czas tańca rodzice zabrali dzieci z parkietu, bo bardzo goniły i przeszkadzały, a najbardziej chyba na torcie.
-po torcie kolejną "atrakcją" były dopiero oczepiny (razem z podziękowaniem rodzicom) i mimo, że sporo tańczyliśmy znów nam się dłużyło, jednak przydałoby się, żeby koło 21-22 coś było podziękowania, tort, zabawa cokolwiek.
-cieszymy się, że wybraliśmy salę, gdzie osobno się siedzi, a osobno tańczy. Tu wszystko było razem i było głośno. Opcją było jedynie: taniec kiedy grają i rozmowy, kiedy cisza. Jak zaczynali grać to temat się urywał w pół zdania. Z drugiej strony może to nieźle, bo mobilizuje ludzi do zabawy, ale my np. jak już tym byliśmy zmęczeni to uciekaliśmy na pole od tego huku.Tak jak pisałam, miało być zaraz, ale zmieniliśmy po tym weselu na pierwszy taniec najpierw, żeby ludziom nie dłużyło się po obiedzie. Jak zaraz orkiestra poprosi na parkiet to nawet nie zdążą iść do słodkiego stołu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że wesele udane!

Faktycznie długo do tego pierwszego tańca!

Na pewno słuszny patent z zabraniem dzieci na czas tańca. U nas na szczęście koniec końców dzieci było nie aż tak dużo i w ogóle nie przeszkadzały, aż byłam zdziwiona.

A jeśli chodzi o podział na sekcję "do siedzenia" i "do tańczenia", moim zdaniem to się sprawdza bardzo różnie. Faktycznie, jest dużo ciszej przy stole i można normalnie pogadać, ale byliśmy na dwóch weselach weselach, gdzie były osobne połączenia, i za każdym razem bardzo mało ludzi było na parkiecie, nam ogromnie zależało na tym, żeby to była jedna przestrzeń.

A w sprawie tortu i słodkiego stołu, u nas właśnie łasuchy wystartowały bardzo wcześnie - nie po pierwszym tańcu, a bezpośrednio po obiedzie. Nie była to duża luka czasowa, ale trzeba było odczekać, aż wszyscy skończą obiad, bo jedni szybko wsunęli drugie, a innym to zajmowało chwilę dłużej - w międzyczasie ci szybsi już skoczyli po serniczek

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość

Ja właśnie jadę autem z Tż, więc mam w końcu czas na wizaż Masakra ile rzeczy do zrobienia. Jeszcze muszę zrobić słoiki na kwiaty i musimy zrobić ściankę do zdjęć. Wczoraj miałam ostatnią przymiarkę sukni i jest śliczna Cudownie się mieni. Jutro odbieram. Wczoraj gadaliśmy z foto i kamerą, a jutro z DJ. Do soboty zwiariuję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
To już zaraz super, że wciąż jesteś zadowolona z kiecki, będziesz wyglądać zjawiskowo!
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 20:09   #3189
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Na pewno ze wszystkim zdążycie stres już jest?
Właśnie miałam pytać czy dziękujecie też dziadką/chrzestnym. Ja w ogóle nie mam pomysłu dla jakiś prezent dla nich... alkohol, kwiaty, kosze? Hmmm

Zamawianie tuby strzelające? Jeśli tak to ile i jaką wielkość?

Zna się któraś na fontannach czekadowych? Nie wiem jaką czekoladę kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj, stresuję się bardzo
My dajemy tylko kwiaty. Nie mamy pomysłu ani bardzo kasy na szukanie czegoś ciekawego, a wszelkie kurzołapy odpadają.
A dziadkom bardzo chcę dac, bo jestem z nimi mocno związana i chciałabym ich wyróżnić. Planuję powiedzieć kilka słów do mikrofonu, o ile się nie rozkleję

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 20:23   #3190
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość

Zamawianie tuby strzelające? Jeśli tak to ile i jaką wielkość?
Ja zamówiłam, 60 cm - 4 sztuki
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 20:23   #3191
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cześć dziewczyny,

Piszecie o słodkościach. Nam kucharka właśnie tak zaproponowała, że tort po obiedzie i kilku tańcach. Nie mamy słodkiego stołu, mamy około 10 rodzajów ciast, które będą na stołach. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Patka, ładnie wyglądają Twoje włosy. Ja po ślubie chyba też je skrócę.

Ja zawsze miałam dobre relacje z przyszłą teściową, teraz mam jeszcze lepsze Oby tak zostało.

Może komuś przypadną do gustu pudełka
https://allegro.pl/oferta/podziekowa...ZjQ1NmQ4NzM%3D
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-26, 22:35   #3192
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ehh widze,ze temat z tesciowa identycznie prawie jak u mnie, nie zazdroszcze i lacze sie w bolu :/
Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O kurczę, jestem mega ciekawa tych makram na sztućce Koniecznie pochwal się efektem.
Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej w upalną środę!
O rany co za kobieta, robi chyba wszystko, żeby zepsuć atmosferę zamiast do czegoś się przydać. Przykre.

Zapomniałam zacytować, ale jestem mega ciekawa tych makram - dowaliłaś sobie chyba sporo roboty, ale na pewno będą przepiękne

Na pewno słuszny patent z zabraniem dzieci na czas tańca. U nas na szczęście koniec końców dzieci było nie aż tak dużo i w ogóle nie przeszkadzały, aż byłam zdziwiona.

A jeśli chodzi o podział na sekcję "do siedzenia" i "do tańczenia", moim zdaniem to się sprawdza bardzo różnie. Faktycznie, jest dużo ciszej przy stole i można normalnie pogadać, ale byliśmy na dwóch weselach weselach, gdzie były osobne połączenia, i za każdym razem bardzo mało ludzi było na parkiecie, nam ogromnie zależało na tym, żeby to była jedna przestrzeń.
Pochwalę się . W niedzielę będę je szyć, bo mam wolne, to na pewno wstawię na forum. Mam zamiar zrobić takie naturalne, ale zazwyczaj są z koronką, a ja chcę wstawić makramę zamiast niej KLIK. Do tego stwierdziłam, że nie będę robić wielkiej makramy ślubnej za nami, bo nie będzie to pasować do sali, ale mam inny pomysł . Mam zamiar zrobić makramowe łapacze snów z naszymi imionami. Ciężko to opisać, ale jak zrobię to pokażę.

A co do teściowej to szkoda mi słów . Jedynie łączę się z Tobą w bólu ckin2u.

My mamy dwa osobne pomieszczenia, póki co. Namiot z oświetlniem i parkietem do tańczenia oraz salę do jedzenia i innych atrakcji, ale dużo ludzi od strony TŻta zaczyna nam odmawiać, więc może obejdzie się bez namiotu...

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
Slodki stol - dalej czekam na odpowiedz z cukierni...czemu tak trudno w dzisiejszych czasach porozumiec sie z ludzmi przez wiadomosci email??
Też mnie to zastanawia. Jakby nikt nie przeglądał już emaila :/

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam, 60 cm - 4 sztuki
O, dobrze wiedzieć. Nie rozważałam tego, ale w sumie się teraz zaczynam nad tym zastanawiać.
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 09:13   #3193
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Hej w upalną środę!


O rany co za kobieta, robi chyba wszystko, żeby zepsuć atmosferę zamiast do czegoś się przydać. Przykre.

Zapomniałam zacytować, ale jestem mega ciekawa tych makram - dowaliłaś sobie chyba sporo roboty, ale na pewno będą przepiękne


Super, że wesele udane!

Faktycznie długo do tego pierwszego tańca!

Na pewno słuszny patent z zabraniem dzieci na czas tańca. U nas na szczęście koniec końców dzieci było nie aż tak dużo i w ogóle nie przeszkadzały, aż byłam zdziwiona.

A jeśli chodzi o podział na sekcję "do siedzenia" i "do tańczenia", moim zdaniem to się sprawdza bardzo różnie. Faktycznie, jest dużo ciszej przy stole i można normalnie pogadać, ale byliśmy na dwóch weselach weselach, gdzie były osobne połączenia, i za każdym razem bardzo mało ludzi było na parkiecie, nam ogromnie zależało na tym, żeby to była jedna przestrzeń.

A w sprawie tortu i słodkiego stołu, u nas właśnie łasuchy wystartowały bardzo wcześnie - nie po pierwszym tańcu, a bezpośrednio po obiedzie. Nie była to duża luka czasowa, ale trzeba było odczekać, aż wszyscy skończą obiad, bo jedni szybko wsunęli drugie, a innym to zajmowało chwilę dłużej - w międzyczasie ci szybsi już skoczyli po serniczek


To już zaraz super, że wciąż jesteś zadowolona z kiecki, będziesz wyglądać zjawiskowo!
haha usmialam sie jak przeczytalam o tych lasuchach.

Tez sie troche obawiam jak to bedzie, ludzie powinni jednak okazac troche kultury i poczekac az kazdy skonczy obiad ale wiadomo ze bywa roznie.
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 14:06   #3194
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Właśnie piekę ciasto z truskawkami : mniam:

Co tutaj taka cisza?
Załatwianie ostatnie sprawy przed ślubem? Chyba jutro najwięcej z nas ma swój dzień

W ogóle macie w menu lody? Jeśli tak to z czym?

Mieliśmy w weekend jechać do Warszawy rozdać 2 zaproszenia ale plany się zmieniły rozdajemy końcówkę na miejscu i w Krk i prawie temat zaproszeń mamy skończony
A Wy jakie plany na weekend?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 16:02   #3195
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja pracuję, dlatego jestem cicho . Dopiero w niedzielę wolne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 18:48   #3196
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Ja pracuję, dlatego jestem cicho . Dopiero w niedzielę wolne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dopiero będziesz w Pl na ślub?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 19:49   #3197
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
haha usmialam sie jak przeczytalam o tych lasuchach.

Tez sie troche obawiam jak to bedzie, ludzie powinni jednak okazac troche kultury i poczekac az kazdy skonczy obiad ale wiadomo ze bywa roznie.

Nie myślałam o tym jako o braku kultury, u mnie były okrągłe stoły, więc jak ktoś siedział przy jednym, to w ogóle nie patrzył na to, czy wujek Zenek 5 stolików dalej jeszcze je Po prostu niektórzy tak się przyzwyczaili, że po obiedzie musi być kawałek ciacha, że nawet nie pomyśleli o tym, żeby poczekać do tortu - fakt też, że u nas godziny były dość ruchome, więc nie wpisywaliśmy ich w menu (sala dość daleko od naszego USC, nie wiedzieliśmy, kiedy wszyscy zajadą), dlatego też pewnie nie każdy się spodziewał, że ten tort będzie zaraz po tańcu. Ale większość tych, co wsunęli kawałek sernika, jadła też tort - tak naprawdę to jest detal i im więcej o tym myślę, tym bardziej mi się wydaje, że to pierdoła bez znaczenia
Tak czy owak będzie dobrze!

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Właśnie piekę ciasto z truskawkami : mniam:

Co tutaj taka cisza?
Załatwianie ostatnie sprawy przed ślubem? Chyba jutro najwięcej z nas ma swój dzień

W ogóle macie w menu lody? Jeśli tak to z czym?

Mieliśmy w weekend jechać do Warszawy rozdać 2 zaproszenia ale plany się zmieniły rozdajemy końcówkę na miejscu i w Krk i prawie temat zaproszeń mamy skończony
A Wy jakie plany na weekend?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciacho z truskawkami
Ja ostatnio rzadko bywam, przyznaję się, ale jednak po tym, jak już mnie opuściły ślubne emocje, to i entuzjazm względem tego tematu mi jakoś opadł...

Super, że macie zaproszenia już na finiszu!

Mnie mąż opuszcza w weekend na tydzień niby jestem przyzwyczajona, że wyjeżdżamy też sporo czasu osobno, ale zazwyczaj to ja wyjeżdżam i wtedy jest łatwiej ;-)

Lubię też pobyć czasami sama, choć bardzo nie lubię sama spać
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-28, 21:36   #3198
lexi94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 24
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej kochane.
Mój slub jest 7 wrzesnia i małymi kroczkami sie to zblza.
Mamy problem co do pierwszego tanca.
Oboje nie chcemy jakis wyszukanych ukladow tanecznich, nie chcemy nic za wolnego ale tez nie super szybkiego i najlepiej nie te wszystkie ed sheran, itp. Mysle ze to przejedzony temat.
Macie jakies pomysly??
Moj TZ caly czas twierdzi ze on wezmie cokolwiek ja wybiore, a ja sama nie mam pojecia jaka.
lexi94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 00:43   #3199
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dopiero będziesz w Pl na ślub?
Tak, tydzień przed przylatujemy i tydzień po wylatujemy .

Cytat:
Napisane przez lexi94 Pokaż wiadomość
Hej kochane.
Mój slub jest 7 wrzesnia i małymi kroczkami sie to zblza.
Mamy problem co do pierwszego tanca.
Oboje nie chcemy jakis wyszukanych ukladow tanecznich, nie chcemy nic za wolnego ale tez nie super szybkiego i najlepiej nie te wszystkie ed sheran, itp. Mysle ze to przejedzony temat.
Macie jakies pomysly??
Moj TZ caly czas twierdzi ze on wezmie cokolwiek ja wybiore, a ja sama nie mam pojecia jaka.
My mamy piosenkę z Disneya. Żadnego układu. Będziemy się bujać. Tylko trochę TŻta rozruszam przed, by chociaż wiedział jak się bujać
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-29, 05:33   #3200
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ja jestem totalnie oderwana od rzeczywistości... W czwartek miałam egzamin wstępny na doktorat i wszystko wygląda na to, że się dostałam i to z najwyższym wynikiem
We wtorek mam obrone, a potem zostanie miesiąc do ślubu i trzeba będzie wszystko załatwiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 06:34   #3201
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Już prawie minęła połowa 2019 i powiem wam że znać że jest trochę mniej postów na czacie. Wcześniej produkowałysmy nawet dwucyfrową liczbę stron przez weekend

Muszę się wam koniecznie pochwalić - w ciągu jednego popołudnia i jednego całego dnia, załatwiliśmy:
-wybor kwiatów i kwiaciarni, zadatek zaplacony
-wybor dekoracji
-wybor samochodu do slubu, zadatek zaplacony
-podpisalismy protokół ślubny
-obejrzelismy jedno miejsce na poprawony i podpisaliśmy umowę
-wybralismy fotobudke i podpisujemy dzisiaj umowę

Super się czuje z tym, że aż tyle rzeczy można określić jako zrobione.
Dzisiaj rozdajemy zaproszenia - 6 jak dobrze pójdzie.

Zdziwiło mnie, że jak byliśmy u księdza to przez to że mieszkamy razem, (nie w miejscowości gdzie będzie ślub) to zapowiedzi będą tylko w jednym kościele. Spotkalyscie się z czymś takim? Generalnie to wychodzi że w tej mojej parafii będzie ślub bez zapowiedzi właśnie

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 05:34 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kicimordka Pokaż wiadomość
Tak, tydzień przed przylatujemy i tydzień po wylatujemy .


My mamy piosenkę z Disneya. Żadnego układu. Będziemy się bujać. Tylko trochę TŻta rozruszam przed, by chociaż wiedział jak się bujać
Z króla lwa?

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 07:39   #3202
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7



Dzisiejszym PMkom życzę cudownego dnia! Miliona wzruszeń, pięknej zabawy, żadnych zmartwień!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 08:00   #3203
karolinaaa92
Zakorzenienie
 
Avatar karolinaaa92
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 26 630
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Drogie dzisiejsze PMki - wszystkiego dobrego dla Was! Cieszcie się tym dniem na maksa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
K&D - 28.06.2010
-czy...? -tak! - 10.06.2017

♥ i że Cię nie opuszczę... - 18.05.2019

karolinaaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 08:37   #3204
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Ja jestem totalnie oderwana od rzeczywistości... W czwartek miałam egzamin wstępny na doktorat i wszystko wygląda na to, że się dostałam i to z najwyższym wynikiem
We wtorek mam obrone, a potem zostanie miesiąc do ślubu i trzeba będzie wszystko załatwiać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Już prawie minęła połowa 2019 i powiem wam że znać że jest trochę mniej postów na czacie. Wcześniej produkowałysmy nawet dwucyfrową liczbę stron przez weekend

Muszę się wam koniecznie pochwalić - w ciągu jednego popołudnia i jednego całego dnia, załatwiliśmy:
-wybor kwiatów i kwiaciarni, zadatek zaplacony
-wybor dekoracji
-wybor samochodu do slubu, zadatek zaplacony
-podpisalismy protokół ślubny
-obejrzelismy jedno miejsce na poprawony i podpisaliśmy umowę
-wybralismy fotobudke i podpisujemy dzisiaj umowę

Super się czuje z tym, że aż tyle rzeczy można określić jako zrobione.
Dzisiaj rozdajemy zaproszenia - 6 jak dobrze pójdzie.

Zdziwiło mnie, że jak byliśmy u księdza to przez to że mieszkamy razem, (nie w miejscowości gdzie będzie ślub) to zapowiedzi będą tylko w jednym kościele. Spotkalyscie się z czymś takim? Generalnie to wychodzi że w tej mojej parafii będzie ślub bez zapowiedzi właśnie

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 05:34 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Z króla lwa?

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app
Wow dużo już macie załatwione dostaliście już kartki do spowiedzi?

Dzisiejsze Pm aby ten dzień był wyjątkowy i taki jak sobie wymarzyłyście zabawy do białego rana czekamy na relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 10:11   #3205
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Gratulacje Wow dużo już macie załatwione dostaliście już kartki do spowiedzi?

Dzisiejsze Pm aby ten dzień był wyjątkowy i taki jak sobie wymarzyłyście zabawy do białego rana czekamy na relację

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, ale o dziwo musimy zrobić dwie... A księdzu powiedzieliśmy że mieszkamy razem, więc myślałam że w takich przypadkach jest tylko jedna spowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 15:16   #3206
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Właśnie piekę ciasto z truskawkami : mniam:

Co tutaj taka cisza?
Załatwianie ostatnie sprawy przed ślubem? Chyba jutro najwięcej z nas ma swój dzień

W ogóle macie w menu lody? Jeśli tak to z czym?

Mieliśmy w weekend jechać do Warszawy rozdać 2 zaproszenia ale plany się zmieniły rozdajemy końcówkę na miejscu i w Krk i prawie temat zaproszeń mamy skończony
A Wy jakie plany na weekend?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy lody z bitą śmietaną i jakimś sosem.

Majka, gratuluję!!!

Orzeszkova, dwie spowiedzi? Dziwne...
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 16:17   #3207
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Już prawie minęła połowa 2019 i powiem wam że znać że jest trochę mniej postów na czacie. Wcześniej produkowałysmy nawet dwucyfrową liczbę stron przez weekend

Muszę się wam koniecznie pochwalić - w ciągu jednego popołudnia i jednego całego dnia, załatwiliśmy:
-wybor kwiatów i kwiaciarni, zadatek zaplacony
-wybor dekoracji
-wybor samochodu do slubu, zadatek zaplacony
-podpisalismy protokół ślubny
-obejrzelismy jedno miejsce na poprawony i podpisaliśmy umowę
-wybralismy fotobudke i podpisujemy dzisiaj umowę

Super się czuje z tym, że aż tyle rzeczy można określić jako zrobione.
Dzisiaj rozdajemy zaproszenia - 6 jak dobrze pójdzie.

Zdziwiło mnie, że jak byliśmy u księdza to przez to że mieszkamy razem, (nie w miejscowości gdzie będzie ślub) to zapowiedzi będą tylko w jednym kościele. Spotkalyscie się z czymś takim? Generalnie to wychodzi że w tej mojej parafii będzie ślub bez zapowiedzi właśnie

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 05:34 ---------- Poprzedni post napisano o 05:31 ----------

Z króla lwa?

Sent from my Redmi 5 Plus using Wizaz Forum mobile app
Nie, z Zaplątanych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, ale o dziwo musimy zrobić dwie... A księdzu powiedzieliśmy że mieszkamy razem, więc myślałam że w takich przypadkach jest tylko jedna spowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czemu dziwne? My też musimy zrobić dwie. Jedna szczera, z całego życia, a druga tuż przed ślubem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziewczyny, wszystkiego najlepszego! Aby ten dzień był jeszcze lepszy niż sobie wymarzyłyście

Edytowane przez kicimordka
Czas edycji: 2019-06-29 o 16:20
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 16:44   #3208
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dziękuję dziewczyny

Kicimordka a mieszkacie razem? Dziwne, że dwie bo jak zrobić szczera z całego życia, jak mieszkasz z drugą osobą, nie żałujesz i nie planujesz tego zmienic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 16:54   #3209
kicimordka
Raczkowanie
 
Avatar kicimordka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 417
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Majka1503 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Kicimordka a mieszkacie razem? Dziwne, że dwie bo jak zrobić szczera z całego życia, jak mieszkasz z drugą osobą, nie żałujesz i nie planujesz tego zmienic?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, mieszkamy . Ksiądz nam tłumaczył, że to bardziej w stylu czy współżyjemy i inne grzechy. Druga jest po to, by wyspowiadać się z małych grzechów, by do ołtarza iść całkowicie czystym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kicimordka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-29, 17:04   #3210
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dostaliśmy kartki do spowiedzi, ale o dziwo musimy zrobić dwie... A księdzu powiedzieliśmy że mieszkamy razem, więc myślałam że w takich przypadkach jest tylko jedna spowiedz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde to muszę znowu się przejść do księdza bo my żadnych kartek nie dostaliśmy, nawet nic nie wspomniał, ale był trochę zakręcony. Kazał nam się zgłosić początkiem września czyli niecałe 2 tygodnie przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.